W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Rosja szykuje się do wojny z Ukrainą i Polską?   
Podobne tematy
Nadesłane przez Foundation to Battle Injustice18
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
34 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 290466
Strona:  «   1, 2, 3 ... 86, 87, 88 ... 191, 192, 193   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
RuskaOnuca




Dołączył: 07 Lip 2020
Posty: 202
Post zebrał 0.002 mBTC

PostWysłany: 12:06, 14 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

easy russian napisał:
Agre napisał:
Pro rusek z pro zachodowcem skaczą sobie do gardeł Very Happy
To ci kabaret ... Fajnie popatrzeć

domyślam się, że "pro rusek" to do mnie bo do mojej wypowiedzi dopisał coś manhatan "maniek".
Chyba "ogladamy" inną audycję bo ja się z nim nie kopię - to raz.
Po drugie jak nie podoba mi się dziwak latający nago po ulicy to już jestem "pro ruski"?
Owszem, takie zachowania w Rosji z tego co wiem również nie są zbyt popularne
ale żeby zaraz "pro rusek" to chyba za daleko idące wnioski.


Przecież ewidentnie pierw poznałeś cyrylicę, a na hasło westerplatte uśmiechasz się z politowaniem wraz z braćmi moskalami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Upiór21Wieku




Dołączył: 20 Gru 2021
Posty: 205
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:16, 14 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rosja i Wieczna Pandemia
https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/06/rosja-i-wieczna-pandemia.html
_________________
https://polskawliczbach.blogspot.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:51, 14 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

RuskaOnuca napisał:
easy russian napisał:
..........


Przecież ewidentnie pierw poznałeś cyrylicę, a na hasło westerplatte uśmiechasz się z politowaniem wraz z braćmi moskalami.

Kolejny który lubi dyskutować z własnymi urojeniami. może zgłoś się do jakiegoś specjalisty skoro masz przywidzenia?
Dzisiejsza nauka naprawdę wiele może zdziałać. Nie wmawiaj mi czegoś czego nie pisałem.

Wniosek mój jest taki, że tacy chorzy z nienawiści mali ludzie muszą sobie koniecznie znaleźć wroga na zewnątrz,
ktoś musi być winien ich własnej ułomności, tak jest wygodniej - zupełnie jak w tym memie:


p.s. widzę, że jesteś znawcą cyrylicy. Jeśli faktycznie tak mi dobrze idzie to dzięki za komplement.
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
RuskaOnuca




Dołączył: 07 Lip 2020
Posty: 202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:30, 14 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie odpowiedziałeś kilka tygodni temu czy "uśmiechasz się z politowaniem" razem z ruskimi, na myśl o Westerplatte. a pytałem ze dwa razy - dlatego wnoszę że jednak tak, tylko boisz się wprost przyznać.

Nie szukam sobie wroga, mam cię w chuju, ale może jakaś podatna głowa wraz z przeczytaniem twojego proruskiego wysrywu, przeczyta również mój wysryw i nie przyjmie twoich
kacapskich peanów jako coś bezwarunkowo wartościowego tylko dlatego, że jesteś w modnej kontrze do usrańców.

Co do chorych, małych, co coś tam muszą - to ty tu srasz tą ruską propagandą co dzień po kilka razy- nie ja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:45, 14 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

easy russian napisał:
mali chorzy z nienawisci...
Chorzy z nienawiści są raczej Rosjanie oraz ich "sympatycy"(by nie pisać zgraja schizofrenikow ktorzy sobie z zyciem nie radzą nawet w dobrobycie). Tego oczywiście nie zobaczyliście, że to nie jest dramat zamordowanych, ale przede wszystkim okradzionych z życia i spokoju - setek tysięcy jak nie milionów ludzi. Tym się właśnie różni obiektywizm od pospolitego skur***syństwa rodem z zsrr.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Aniołek




Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:30, 14 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

, okradziony z rozumu napisał:
easy russian napisał:
mali chorzy z nienawisci...
Chorzy z nienawiści są raczej Rosjanie oraz ich "sympatycy"(by nie pisać zgraja schizofrenikow ktorzy sobie z zyciem nie radzą nawet w dobrobycie). Tego oczywiście nie zobaczyliście, że to nie jest dramat zamordowanych, ale przede wszystkim okradzionych z życia i spokoju - setek tysięcy jak nie milionów ludzi. Tym się właśnie różni obiektywizm od pospolitego skur***syństwa rodem z zsrr.
Dramat - to twoje posty ;
...a obok obiektywizmu to ty nawet nie stałeś jadowity wężu.

RuskaOnudca napisał:
Nie odpowiedziałeś kilka tygodni temu czy "uśmiechasz się z politowaniem" razem z ruskimi, na myśl o Westerplatte. a pytałem ze dwa razy - dlatego wnoszę że jednak tak, tylko boisz się wprost przyznać.
To może ja odpowiem .. Dotychczas nie uśmiechałem się z politowaniem na myśl o Westerplatte - ale chyba zacznę. Surprised Angel
_________________
błogosławieni wkurwieni , albowiem oni spokoju doznawać będą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
prawdziwek




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 110
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:45, 14 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatni raz jeszcze przed wojną, kiedy rozmawiałem ze znajomym z Sankt Petersburga przez "komunikator" Sony przyznał, że u nich jest piekło... kurwa nikt tam nie jeździ, nie znam nikogo takiego.. Rosja to popierdolony kraj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:58, 14 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

RuskaOnuca napisał:
Nie odpowiedziałeś kilka tygodni temu czy "uśmiechasz się z politowaniem" razem z ruskimi, na myśl o Westerplatte. a pytałem ze dwa razy - dlatego wnoszę że jednak tak, tylko boisz się wprost przyznać.
........
możesz sobie wnosić, pisałem już gdzieś, że mam ciebie w "ignorowane" i nie czytam głupot bo szkoda cennego czasu.
Dziś miałem dzień dobroci dla zwierząt i trochę wolnego czasu więc kliknąłem w "pokaż ten post" aby sprawdzić czy będzie śmierdziało
no i niestety ....

=========================================

prawdziwek napisał:
Ostatni raz jeszcze przed wojną, kiedy rozmawiałem ze znajomym z Sankt Petersburga przez "komunikator" Sony przyznał, że u nich jest piekło... kurwa nikt tam nie jeździ, nie znam nikogo takiego.. Rosja to popierdolony kraj

taaa, bo twój znajomy to "cała Rosja". Macie megalomanię tak jak ten głupek powyżej, któremu się wydaje, że jak się zesra to wszyscy powinni
się zbiec i wąchać i że "stworzył wiekopomne dzieło". Stara odpowiedź na zagajenie: "co słychać?" brzmiała ZALEŻY GDZIE UCHO PRZYŁOŻYĆ.
Są na przykład takie miejsca w Rosji:

p.s. w ogóle co to za kryterium "nikt tam nie jeździ?" To mi pachnie maksymą demokracji w rodzaju "miliony much nie mogą się mylić - jedzmy gówno". To, że większość ludzi na świecie jest dziś mocno pierdolnięta jest faktem, a co tacy ludzie mogą wybrać lub ocenić?

Tu masz Ukraińca, który w latach 1991 sprzedał chałupę na Krymie i wyjechał do USA. Wrócił 2 lata temu i opowiada jak to jest w tej super Ameryce. bardzo ciekawe opowieści, przeżył różne sytuacje, zbankrutował tam, pracował jako kierowca TIR-ów.
https://www.youtube.com/c/%D0%90%D0%BB%D.....0%B5%D0%B2
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:41, 14 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

easy russian napisał:
[Dziś miałem dzień dobroci dla zwierząt i trochę wolnego czasu więc kliknąłem w "pokaż ten post" aby sprawdzić czy będzie śmierdziało
no i niestety ....
No i niestety kliknij w posty kolegi o mentalności wyciąg z faji, piszącego identyko pod 4 alterkontami i przemyśl poziom logiki jaką się niewątpliwie objawia, on zresztą wyraźnie z wami sympatyzuje, z wami czyli no wiesz.. mogę zrozumieć obiektywizm i dowody jakie szambo jest robione od weszawy i rzeszów po wschód, tak prymitywna propaganda raczej zmusza mnie do ignorowania kolejnego hipotetycznego przygłupa.
Cytat:
p.s. w ogóle co to za kryterium "nikt tam nie jeździ?" To mi pachnie maksymą demokracji w rodzaju "miliony much nie mogą się mylić - jedzmy gówno".
Chodzi generalnie o to, że staliśmy się w dwie dekady tak ogarnięci nie tylko materialnie, że każdy z nas kto chce to tam pojedzie i się dowie, zaś technologia nam to tym bardziej umożliwiła. Także pierdzielenie, że w burdelu jest spoko i fajnie się żyje to majaki jakiegoś frajera, któremu dalej od Rosji aniżeli bliżej. Pewnie ssiesz nas tu na garnuszku u papy eu, ale to się też skonczy szybciej niż myślisz - na korzyść imigrantow z ukrainy, jacy by nawet nie byli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Aniołek




Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:55, 14 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maniek , zaszczycisz nas czymś konkretnym oprócz chazarskiego jojczenia? Rolling Eyes

Pentagon w końcu przyznał się do posiadania na Ukrainie 46 biolabów.
Cytat:
Remember earlier in the year when the puppets in Washington, D.C., told us all that there were no United States-run bioweapons laboratories in Ukraine? Well, the story has changed and now the Pentagon says that it does, in fact, run several dozen biolabs in Ukraine – 46, to be exact.

The purpose of these programs was not to develop deadly bioweapons for unleashing in cash-grabbing and power-amassing plandemics. No, the real purpose, the Pentagon claims, involves “improving public health and agricultural safety measures at the nexus of nonproliferation.”

https://www.naturalnews.com/2022-06-13-p.....labs.html#
_________________
błogosławieni wkurwieni , albowiem oni spokoju doznawać będą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adwokat Diabła




Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1243
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:57, 15 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Upiór21Wieku




Dołączył: 20 Gru 2021
Posty: 205
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:47, 15 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Historie mające na celu (dosłownie) zniechęcić Cię do jedzenia?
https://polskawliczbach.blogspot.com/202.....ownie.html
_________________
https://polskawliczbach.blogspot.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:41, 15 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maniek, wyjaśnij mi czemu mają służyć doroczne "Słodkie Jarmarki" przeprowadzane w szkołach Ukrainy (mówi o tym, że to już się stało tradycją
kobieta w dalszej części tego nagrania zaczynającego się 7 min 10 sek). Na stole dzieci przyniosły potrawy i są tam wpięte karteczki:
"mózg Zyrinowskiego", "Krew rosyjskich niemowląt" i parę podobnych. Znany jest film gdzie "dorośli" sobie w knajpie w Kijowie podjadają
tort w kształcie niemowlęcia ale tu dzieci się uczy identycznych zachowań. Co to za "kultura" i co ma wyrosnąć z tych dzieciaków?

Mam świeże informacje od matki ze Słupska, od szkoły w Słupsku uczęszczają dzieci Ukraińców - organizują się już w bandy
i wyganiają innych z boiska szkolnego, tam idą regularne mordobicia w których biorą udział nawet dziewczyny.

===========================================

Upiór21Wieku napisał:
Historie mające na celu (dosłownie) zniechęcić Cię do jedzenia?
https://polskawliczbach.blogspot.com/202.....ownie.html


Jeśli dla Ciebie jedynym jedzeniem jest wołowina to masz problem. Są już nawet przecież zamienniki roślinne kiełbas i podobnych białkowych
(dla tych co mają takie przyzwyczajenie) a można spokojnie żyć bez kurczaków i wołowiny. Nikt ci nie każe wpiedralać robaków (a wiesz, że w kotletach MDonaldsa wykryto ludzkie DNA? Nie wiesz co jesz od dawna, skąd wiesz, że ta przestępcza szajka nie produkuje gdzieś w Chinach wyrobów mięsnych z "podrobów" eksportowanych masowo z miejsc walki? Proceder obnażono już podczas wojny w Jugosławii, nawet udało się skazać niemieckiego "lekarza").
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1412
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:05, 15 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

easy russian napisał:
mam ciebie w "ignorowane" i nie czytam głupot bo szkoda cennego czasu.
Dziś miałem dzień dobroci dla zwierząt i trochę wolnego czasu więc kliknąłem w "pokaż ten post" aby sprawdzić czy będzie śmierdziało
no i niestety ....
=========================================

Ruski czerwony kacapie ,twoja stęchła ,śmierdząca putinówka jest jak popierdy skunksa i młodzieżówki młodych stalinowszczyków.
Co wymagać od przygłupa,kiedy sierp i młot mu na tym tępym czółku wypalili .


_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dzika Małpa




Dołączył: 08 Lis 2021
Posty: 52
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:16, 15 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podobno Nasz Wołodia w śpiączkę wpadł, znów umiera, to już któryś raz, może tym razem umrze na śmierć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emisariusz




Dołączył: 06 Paź 2020
Posty: 790
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:35, 15 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Putin jak Hitler ?? ... kiedy słyszę podobne alegorie ,wspominam że gorzej!! Jak Bandera! ........zapowietrzenie zlasowanych anglosaską i ukrowską propagandą szurów, którzy słyszą takie nieoczekiwane porównanie -bezcenne.
_________________
Ten wpis powstał bez wsparcia środków unijnych.
" trwają prace nad stworzeniem elektronicznej gotówki " ~@goral_
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Qub@




Dołączył: 25 Wrz 2011
Posty: 93
Post zebrał 0.002 mBTC

PostWysłany: 23:42, 15 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiedzcie mi, dlaczego Rosja pozwala na ostrzał Doniecka przez ukrów z Awdiejewki? Ponad 3 miesiące i nic sie w tej kwestii nie zmieniło, moge sie jedynie domyślać, że takze i im zależy, żeby wojna trwała i trwała.

Awdiejewka, to miasto przy Doniecku, prawdziwa forteca chochłów.

Tutaj wielu popada z jednej skrajności w drugą, wśród takiego natłoku propagandy i informacji można naprawde sie pogubić.

Podobnie z obszarem na północ od Charkowa, wpierw kacapy weszły, potem sie wycofały, potem znów podeszli pod okolice Charkowa i znow dostają po dupie notując spore straty.

Możliwe, że USA powoli zwija sie z kontynentu przekazując pałęczkę brytolom, możliwe, że wszystko juz dawno jest ustalone i przed nami teatrzyk zielona gęś

Uprzedzając co niektorych, tak tak, zdaje sobie sprawe, że ruscy maja (mieli) 150 tys. żołnierza i muszą tym racjonalnie dysponować, co nie zmienia faktu, że wiele rzeczy kupy sie nie trzyma w ich taktyce.

Sorki za chaotyczny post, ale i tak lepszy jak bełkot co niektorych debili tu.
_________________
"...odejdziemy, ale tak trzaśniemy drzwiami, że cały świat zadrży..."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:06, 16 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Qub@ napisał:
Sorki za chaotyczny post, ale i tak lepszy jak bełkot co niektorych debili tu.
Bałagan w bani u niektórych umysłowych, którzy nawet se azylu nie potrafią załatwić w swej rzekomo ziemi obiecanej, nie usprawiedliwia kretynizmu ruskiego, w tym państwa, które mając takie połacie terenu i złóż, przez dekady lat nie potrafili podniesc sobie pkb per capita do przyzwoitych standardów. Więc trzeba kraść i strzelać. Z drugiej strony globu, dzięki zdolnościom intelektualnym i patentowym, niedługo nie będą potrzebne nawet złoża ropy czy gazu, stąd obstrukcja sępów tkwiących mentalnie dalej w średniowieczu.

Finanse, wbrew powszechnej retoryce, w dalszym ciągu należą do usa i anglosasów i to oni pociągają za sznurki, czy się komuś podoba czy nie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:13, 16 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Qub@ napisał:
Powiedzcie mi, dlaczego Rosja pozwala na ostrzał Doniecka przez ukrów z Awdiejewki? Ponad 3 miesiące i nic sie w tej kwestii nie zmieniło, moge sie jedynie domyślać, że takze i im zależy, żeby wojna trwała i trwała.

Awdiejewka, to miasto przy Doniecku, prawdziwa forteca chochłów.

............


Niektórzy komentatorzy twierdzą, że to w wyniku "braku jedności" (ze tak delikatnie ujmę) poglądów wewnątrz dowództwa. Powinno się to nazwać zdradą. Część generałów była po 1991 roku wyznaczana przez CIA i służy im wiernie do dziś. pamiętasz sytuację jak sobie 2 helikoptery wleciały na teren Rosji i zbombardowały zbiornik z paliwem? Wojska naziemne dostały rozkaz aby ich nie dotykać. Mógł być typowy ruski burdel, że o szóstej nad ranem one tam wleciały ale wrócić już nie powinny a wróciły - zwyczajnie stworzono im korytarz. Takich przypadków jest znacznie więcej, weźmy celników którzy nagle i masowo zaczęli "trzepać" na przejściach granicznych z LDNR samochody z pomocą humanitarną. Na każdym szczeblu urzędasy mogą stosować dywersję - co zrobisz celnikowi? On ci powie, że zauważył coś podejrzanego i uj. Stalinowskie porzekadło brzmiało: "KADRY DECYDUJĄ O WSZYSTKIM" i tu miał rację. Cała struktura władzy to są poszczególne szczeble (piętra) i jeśli są obsadzone swoimi to może być prowadzona skuteczna dywersja. Załóżmy, że naród wybrał jakiegoś dobrego przywódcę ale na poziomach województw zostały stare kadry lojalne wobec swojego dawnego "dobroczyńcy" (ja to widzę jaskrawo w swoim powiecie, jest prawie tak samo jak w Rosji).
Kończąc: wojna trwa nie tylko tam bezpośrednio na froncie gdzie giną prości zołnierze ale również (a może przede wszystkim!) w strukturach władzy gdzie jedną decyzją puszczają "na przemiał" choćby i setki cywilów. Im (satanistom u władzy) ludzi nie żal, ważne by utrzymać intratną posadę i lizać doopę swojego szefa wyżej.

p.s. masz inny przykład: przecież tę wojnę można było już dawno zakończyć puszczając kilka kalibrów na zachodnią Ukrainę w ściśle wybrane miejsca. I zobacz co się działo - była sytuacja gdy na Kremlu ogłaszają (wrócę do tego "przypadku" z helikopterami), że każde przekroczenie granicy Rosji będzie ukarane uderzeniem po centrach decyzyjnych. ZARAZ NASTĘPNEGO DNIA!!! następuje jawna demonstracja (prowokacja), helikoptery sobie wlatują i co? I wypuszczono kalibry - owszem, ale w co trafiły? W jakiś zakład remontujący czołgi a nie w bunkier Zieleńskiego. Tak to mniej więcej wygląda. Wewnątrz dowództwa są zdrajcy i pokazują: 'jesteśmy gotowi zdradzić - spokojnie wysyłajcie rakiety atomowe na Moskwę".

===========================================

manhattanman napisał:
...........

Finanse, wbrew powszechnej retoryce, w dalszym ciągu należą do usa i anglosasów i to oni pociągają za sznurki, czy się komuś podoba czy nie.
"sny o potędze" . A tymczasem Bidena po raz kolejny zaatakowały schody prowadzące do samolotu. Obudź się! Tobie prawda nabiłaby guza na łbie i byś ją ominął - fanatyzm religijny to ciężka przypadłość.
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:15, 16 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

easy russian napisał:
Obudź się!
W sensie że hipokryzja prowadząca do schizofrenii jest spoko? Pomiń teraz cyrk ukraiński i napisz nam jakim kałem jest tak naprawdę rosja, tak żebyśmy się jeszcze bardziej obudzili. Tylko pisz o tym konstruktywnie, bo to zbyt długo trwa - bylebyśmy w tygodniu uniknęli kolejnej dawki ewentualnego niedorozwoju.

PS: jak dla mnie mogą śmiało się obie strony unicestwić uranem - dla dobra przyszlosci cywilizacji. Bardziej żenująca od darwinizmu jest propaganda, co świadczy o tchórzliwym podburzaniu do dalszej eskalacji, jakiegoś gogusia gdzies ze szczurzej nory, daleko od moskwy. Null respect i będzie tego więcej, za to co mają wesrane putlery do szarych komór w mniejszości, wybitych w znacznym stopniu przez procenty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:44, 16 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

manhattanman napisał:
..........

PS: jak dla mnie mogą śmiało się obie strony unicestwić uranem - dla dobra przyszlosci cywilizacji. ..........


1. Dlaczego chcesz skazać na śmierć niewinnych ludzi? Przecież tam na Ukrainie są też ludzie normalni, tak samo jest u nas w Polsce gdzie wszystko jest totalnie pomieszane i na przykład na jednej klatce schodowej mieszkają ludzie potrafiący zamiatać schody i patologia (to było celowo tak zamieszane - ale to inna opowieść).
2. Cywilizacją są dla ciebie "odmieńcy" latający po ulicach w godowym, małpim tańcu?
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agre




Dołączył: 01 Paź 2014
Posty: 768

PostWysłany: 18:11, 16 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadomym jest ze pod wpływem pewnych faktów emocje puszczają no i po to byliśmy tak uczeni bysmy nie potrafili racjonalne ocenic sytuację sam tak mam ... Ciężko jest sie całkiem ukamienić emocjonalnie mozna próbować ale czy całkiem sie da to nie wiem.
Ale żeby chcieć ludzi kasować no to chłopie Internet wyłącz bo skonczysz jak drugi brejvik..
Cala ta wojna jest drugim etapem a będzie więcej by położyć zachód na kolana .
Naszemu państwu trafila sie pierwszorzedna rola w tym przedsięwzięciu .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
J a s n y




Dołączył: 20 Sie 2019
Posty: 1062
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:05, 16 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
zdolnościom intelektualnym i patentowym, niedługo nie będą potrzebne nawet złoża ropy czy gazu, stąd obstrukcja sępów tkwiących mentalnie dalej w średniowieczu.
mentalne średniowiecze to są dopiero tzw. "zdolności patentowe (patentowane)" niektórych chazarskich cwaniaczków. Idea Surprised
"Patent" - jako taki, sam w sobie - jest roszczeniem umysłu OBRZEZANEGO.
_________________
" Nie wiem o jakim elektronicznym funcie piszesz, bo takowy nie istnieje " ~@goral_
# demokracja to komunizm w powijakach #
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Panocek




Dołączył: 27 Sty 2022
Posty: 464
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:53, 16 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

easy russian napisał:
....
Niektórzy komentatorzy twierdzą, że to w wyniku "braku jedności" (ze tak delikatnie ujmę) poglądów wewnątrz dowództwa. Powinno się to nazwać zdradą. Część generałów była po 1991 roku wyznaczana przez CIA i służy im wiernie do dziś. pamiętasz sytuację jak sobie 2 helikoptery wleciały na teren Rosji i zbombardowały zbiornik z paliwem? Wojska naziemne dostały rozkaz aby ich nie dotykać. Mógł być typowy ruski burdel, że o szóstej nad ranem one tam wleciały ale wrócić już nie powinny a wróciły - zwyczajnie stworzono im korytarz. Takich przypadków jest znacznie więcej,...... ...

To raczej burdel, a nie CIA. Nie róbmy juz z siebie takich "dekli"... plisss
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Panocek




Dołączył: 27 Sty 2022
Posty: 464
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:03, 17 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak w kwestii światopoglądowej, to ani Zachód, ani Wschód nie są na właściwej drodze. Światopoglądy tych stron różnią się i w sytuacjach konfliktowych dochodzi do wojny. Strony o tym wiedzą wcześniej i potrafią przygotować się na przyszłe zdarzenia. W Polszy są to obecnie różnego rodzaju tarcze, te tarcze kosztują pewne mana patrząc na to z perspektywy jakiejś gry strategicznej, no i działa ją przez jakiś czas. Czyli państwa działając w ten sposób kupują sobie pewien czas na przemyślenie/rozwiązanie problemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 86, 87, 88 ... 191, 192, 193   » 
Strona 87 z 193

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Rosja szykuje się do wojny z Ukrainą i Polską?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile