W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Rosja szykuje się do wojny z Ukrainą i Polską?   
Podobne tematy
Nadesłane przez Foundation to Battle Injustice18
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
34 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 290228
Strona:  «   1, 2, 3 ... 81, 82, 83 ... 191, 192, 193   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1995
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:40, 24 Maj '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tylko nie kumam po jakiego chuja wojaki maszerują na wojnę z paszportami, dowodami osobistymi, kurwa adresem zamieszkania, ilością dzieci, imieniem małżonki i zdjęciem psa czy kota. Chyba że ewidentnie nie lubią swoich bliskich? Osobiście jakbym szedł komuś łeb rozwalić to raczej incognito.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emisariusz




Dołączył: 06 Paź 2020
Posty: 787
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:28, 24 Maj '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja również już optuję za ostatecznym rozwiązaniem kwestii ukraińskiej.... Najciekawsze akcje zaczną się bowiem rozgrywać dopiero po podpisaniu jakiegoś nowego traktatu i po zawieszeniu broni. Trzeba będzie się odnaleźć w nowej sytuacji - zaś poliniacki rząd, który obesrał już wszystko dookoła, znajdzie się w strefie zgniotu własnego gówna napierającego na tych przygłupich oszołomów ze wszystkich stron, heheh. To będzie wspaniały widok paczeć jak szambo po brzegi napełniane podczas wojny, zaczyna wreszcie pękać, a jego zawartość powraca jak bumerang i zalewa ich w czasie pokoju. (Choć oczywiście na szybkie i ostateczne rozwiązanie kwestii ukraińskiej się nie zanosi.. Confused -a wręcz przeciwnie; ...hmmm , w takim razie poliniacki rząd może sobie jeszcze posrać trochę więcej. Dopinguję. thumright ...może nawet uda im się taki spust, że ich własna sraczka powróci jak tornado prosto na ich gęby szybciej niż myślą).
_________________
Ten wpis powstał bez wsparcia środków unijnych.
" trwają prace nad stworzeniem elektronicznej gotówki " ~@goral_
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:39, 24 Maj '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

manhattanman napisał:
easy russian napisał:
na ukrainie nie ma żadnego nazizmu - to tylko takie żarty.
Żartem to przede wszystkim są propagandyści dziadowskiego "mocarstwa" rossija1 oraz ich wojskowi na froncie z żołdem 350eur miesięcznie. No i najlepszy w tym schizofrenicznym cyrku od prania beretów jest pajac o nazwisku Sołowiow.
Cytat:
"Eksperci" zaproszeni do programu propagandysty Władimira Sołowiowa mówili o sytuacji w Ukrainie. Jeden z nich zaproponował, by nie zostawiać na później... "rozwiązania kwestii ukraińskiej".
Osobiscie nie chce mi sie wierzyć, że taka agit kupa w 2021 ma rację bytu i nie ma wstydu występować publicznie.

.....................

zacznę od końca: co do Sołowiowa to pełna zgoda, gdybyś oglądał program, który komentujesz a nie tylko polegał na czyjejś interpretacji to byś wiedział, że w niedawnej audycji pojawił się dziwny typ mieniący się patriotą, który postulował aby tych schwytanych w Azowstal bandytów..... wypuścić!
Szum się zrobił na sali a prowadzący Sołowiow (znasz narodowość tego typa? Chwalił się sam nie raz, to wszystko wyjaśnia)... prowadzący tej propagandowej audycji WSPARŁ gościa programu proponującego wypuszczenie tych "herojów" "bo oni już więcej nie będą". Sołowiow to dywersant, wróg narodu rosyjskiego.

Odnośnie żołdu; widzisz .... tam ludzie mają świadomość, że walczą o swoje być albo nie być. Walczysz o swój dom, o istnienie swoich rodzin - najemnik tego nie rozumie. Masz przykład w Azowstalu jakie są motywacje najemników, mordy darli na filmach: "dajcie nam broń itp. to będziemy walczyć". A jak im nie dali to powietrze z herojów zeszło. Twierdza Brzeska nie miała nawet wody a broniła się przez miesiąc. Przy okazji: Rosjanie uśmiechają się z politowaniem słysząc o bohaterskiej obronie Westerplatte.
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
RuskaOnuca




Dołączył: 07 Lip 2020
Posty: 202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:05, 24 Maj '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Rosjanie uśmiechają się z politowaniem słysząc o bohaterskiej obronie Westerplatte.


Ty również uśmiechasz się z politowaniem?
--

King Crimson napisał:
Ja tylko nie kumam po jakiego chuja wojaki maszerują na wojnę z paszportami, dowodami osobistymi, kurwa adresem zamieszkania, ilością dzieci, imieniem małżonki i zdjęciem psa czy kota. Chyba że ewidentnie nie lubią swoich bliskich? Osobiście jakbym szedł komuś łeb rozwalić to raczej incognito.


Generalnie to większość idzie bo im każą.
Paszport przydaje się gdy trzeba odesłać gdzieś zwłoki albo spierdolić. Może się przydać choćby żeby wrócić do mateczki rosji, bo każdy liczy że wróci.
Jak wyobrażasz sobie 100tys rosyjskich żołnierzy bez papierów? Skąd ich dowództwo miałoby wiedzieć, że żołdak nie jest podłożony?

--

Bimi ściąga limit użytkownikom piszącym niezgodnie z jego wiatrem, także już dzisiaj se nie pogadam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Panocek




Dołączył: 27 Sty 2022
Posty: 464
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:22, 24 Maj '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

King Crimson napisał:
Ja tylko nie kumam po jakiego chuja wojaki maszerują na wojnę z paszportami, dowodami osobistymi, kurwa adresem zamieszkania, ilością dzieci, imieniem małżonki i zdjęciem psa czy kota. Chyba że ewidentnie nie lubią swoich bliskich? Osobiście jakbym szedł komuś łeb rozwalić to raczej incognito.

Mylisz żołnierzy z tajniakami od mokrej roboty. Wojsko ma zająć jakiś teren, albo obronić teren, a nie zabijać na nim ludzi. Żołnierze powinni likwidować tylko wrogie, uzbrojone gniazda oporu i wtedy tylko mogą zabijać. Poza tym wojsko to normalna praca - służba (oczywiście nie dla każdego). Nie ma w tym nic dziwnego, że żołnierze na misji mają dokumenty, zdjęcia bliskich. Czasami noszą przy sobie różne medaliony, "święte" obrazki, które mają ich chronić. Dodatkowo powinni nosić też "nieśmiertelniki", czyli identyfikatory, dzięki którym w razie śmierci będzie można zidentyfikować ich ciało.

Natomiast ludzie od cichej likwidacji wrogów państwa na akcji nie noszą żadnych dokumentów, ani innych identyfikatorów. O ich robocie nikt nie może wiedzieć i nie mogą po niej, ani po sobie zostawić żadnych śladów. A w razie wpadki mają do wyboru albo rozgryźć ampułkę z cyjankiem albo trafić w obce ręce, a tam nikt się z takimi już nie patyczkuje, tam nie ma już żadnych zasad, nie obowiązują żadne konwencje regulujące prawa człowieka.

To są podstawowe różnice pomiędzy służbą oficjalną, a tajną.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:42, 24 Maj '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

King Crimson napisał:
Ja tylko nie kumam po jakiego chuja wojaki maszerują na wojnę z paszportami, dowodami osobistymi, kurwa adresem zamieszkania, ilością dzieci, imieniem małżonki i zdjęciem psa czy kota. Chyba że ewidentnie nie lubią swoich bliskich? Osobiście jakbym szedł komuś łeb rozwalić to raczej incognito.
Zabiedzone prymitywy ze wschodu Rosji, z wypranymi ideologicznie mózgami, przepici i zdegenerowani. Nikt przy zdrowych zmysłach nie idzie w Rosji do wojska(no chyba że po prostu musi). Dziwię się tylko, że takie oczywistości trzeba tłumaczyć ludziom w Polsce. Trzeba sobie zdać sprawę z jaką dziczą ma się do czynienia. Wystarczy poznać trochę lepiej ludzi ze wschodu, wielu z nich w mojej opinii przynosi wstyd swej rasie, nie jest to zbieżność kulturowa z Polakami, co najwyżej z pisem, emerytami i Polską B. Każdy średnio rozgarnięty z zachodniej Polski zdaje sobie doskonale sprawę czym jest dobrobyt, pośrednio powiązany z integracją do UE. Reszta niech sobie wyjeżdża na wschód skoro tak im źle. I ostatnia kwestia, widzicie głównie obrazki z Moskwy i Petersburga. Prześledźcie obrazki z głębii wschodniej Rosji, odnosnie poziomu zycia i swiadomosci statystycznego mieszkańca.
Cytat:
gdybyś oglądał program, który komentujesz a nie tylko polegał na czyjejś interpretacji to byś wiedział, że w niedawnej audycji pojawił się dziwny typ mieniący się patriotą, który postulował aby tych schwytanych w Azowstal bandytów..... wypuścić!
Nie przekonuje mnie to wcale, tym bardziej, że ci psychopaci podejmują analizy możliwości ataku głowicami nuklearnymi na EU. I robią ten blamaż na serio. Dla mnie każdy imigrant z Ukrainy czy Rosji jest po prostu błędem, wnioski wyciągnięte z autopsji w wyniku poznania tej "kultury i stanu umysłu". Wolałbym zdecydowanie zapaść bądź spowolnienie gospodarcze wynikające z demografii, aniżeli imigrację i to jeszcze w takich ilościach. Jest to takim samym błędem jak popularność w Rosji takich programów oraz wspieranie i tłumaczenie wojny przez społeczeństwo. To jest błąd w psychice od najmłodszych lat, błąd który należałoby rozbroić i niestety ale podzielić na strefy wpływów, ustalić jakąś protekcję sąsiednich krajów itd. Tego niestety świat zapomniał zrobić po 45', ale ale... jest teraz wielka szansa, że w końcu Pekin ośmieli się wypiąć na psychopatów z kremla, gdy polecą np. ładunki jądrowe, i świat wróci spowrotem na ścieżkę rozwoju, a nie niedorozwoju ruskiego trola z karabinem, przypominającego szympansa z kałachem. Narzucanie nam takiego dziadostwa i wybielanie szamba jest co najmniej dla mnie chore. Zresztą Chinom i większości świata(poza handlarzami bronią) ten koflikt nie opłaca się wcale.
Cytat:
Odnośnie żołdu; widzisz .... tam ludzie mają świadomość, że walczą o swoje być albo nie być. Walczysz o swój dom, o istnienie swoich rodzin - najemnik tego nie rozumie.
No to niech wypieprzają do Chin pracować "za michę ryżu", nieroby cholerne. Nie ma żadnego wytłumaczenia względem kwestii zniszczenia i ludobójstwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1995
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:46, 24 Maj '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam film, nie wiem kto to i skąd to ale jeśli ktoś jest jeszcze średnio doinformowany albo ma kłopot z przyswajaniem wiedzy podanej w sposób akademicki to link pod spodem:

https://rumble.com/v15r1sd-to-trzeba-zobaczy....html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Panocek




Dołączył: 27 Sty 2022
Posty: 464
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:08, 24 Maj '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

RuskaOnuca napisał:

/..........
Bimi ściąga limit użytkownikom piszącym niezgodnie z jego wiatrem, także już dzisiaj se nie pogadam.

Mi też obniżył limit. Zaczynałem od 8 potem przez chwilę miałem 18, teraz znów mam 8. Już to pisałem - Bimi to Pan Bóg tego Forum. Robi, co chce. Ale nawet jak będę miał 1 post dziennie to i tak będę pisał, i do Pierdolni się przeniosę jak będzie mi się chciało więcej gadać. Dla mnie to akurat nie ma znaczenia, czy mój wpis pobędzie miesiąc, rok, 100 lat.
Bimi może dużo, ale nie może wszystkiego - nie może Cię wywalić, z tego Forum, tylko Ty sam możesz się z niego wywalić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:35, 24 Maj '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

manhattanman napisał:
............
Cytat:
gdybyś oglądał program, który komentujesz a nie tylko polegał na czyjejś interpretacji to byś wiedział, że w niedawnej audycji pojawił się dziwny typ mieniący się patriotą, który postulował aby tych schwytanych w Azowstal bandytów..... wypuścić!
Nie przekonuje mnie to wcale, tym bardziej, że ci psychopaci podejmują analizy możliwości ataku głowicami nuklearnymi na EU. I robią ten blamaż na serio. Dla mnie każdy imigrant z Ukrainy czy Rosji jest po prostu błędem, wnioski wyciągnięte z autopsji w wyniku poznania tej "kultury i stanu umysłu". Wolałbym zdecydowanie zapaść bądź spowolnienie gospodarcze wynikające z demografii, aniżeli imigrację i to jeszcze w takich ilościach. Jest to takim samym błędem jak popularność w Rosji takich programów oraz wspieranie i tłumaczenie wojny przez społeczeństwo. To jest błąd w psychice od najmłodszych lat, błąd który należałoby rozbroić i niestety ale podzielić na strefy wpływów, ustalić jakąś protekcję sąsiednich krajów itd. Tego niestety świat zapomniał zrobić po 45', ale ale... jest teraz wielka szansa, że w końcu Pekin ośmieli się wypiąć na psychopatów z kremla, gdy polecą np. ładunki jądrowe, i świat wróci spowrotem na ścieżkę rozwoju, a nie niedorozwoju ruskiego trola z karabinem, przypominającego szympansa z kałachem......

człowieku, Rosja ma do dziś traumę po wojnie i nikt normalny do niej nie dąży. Masz głowę spraną zachodnią propagandą, podobno kilka dni temu w "New York Times" ukazał się artykuł pod tytułem: "musimy to powiedzieć otwarcie - Rosja jest państwem faszystowskim". I kto to pisze? Pamiętasz kilka lat temu (za Obamy to chyba było) na pierwszej stronie bodajże TIME twarz Putina z wąsikiem i grzywką Hitlera?
Od 1991 kiedy Jelcyn sprzedał Rosję Ameryce jest ona tak naprawdę (była- ściślej pisząc choć nadal powiewa nad nią flaga Własowców) kolejnym stanem USA. W zasadzie powinienem machnąć ręką i nie odpisywać na takie głupstwa ale mam dziś trochę czasu. Piszesz kompletne banialuki o Rosji, ja wiem, że tam do ideału bardzo wiele brakuje - jest zjawisko, które już gdzieś tu w komentarzach nazwałem "ochujalstwem" (tak to nazywaliśmy z kumplami w młodości), chodzi o coś co się u nas określa "tumiwisizm" a mówiąc prosto niechlujstwo ale jakbyś 400 lat żył pod okupacją to też byś dbał tylko o przetrwanie.
W każdym razie to wszystko co widzisz dziś "na szczeblach władzy" w Rosji to jedna wielka dywersja (TV i inne media praktycznie wszystkie). A program Sołowiowa wybitnie przyczynił się do tego co dziś się dzieje a więc wojna na Ukrainie.
To głównie tam w tym programie odmieniano przez wszystkie przypadki termin "Mińskie uzgodnienia" nazywając je błędem itp. i krzycząc, że trzeba je wycofać podczas gdy to właśnie one gwarantowały (słaby i wątły ale jednak) pokój. Dążenie było takie aby republiki Doniecka i Ługańska ewolucyjnie i powoli przejęły prawną władzę na terenie całej krainy U ale Putna zaszantażowali zmuszając do prawnego uznania republik (on się przed tym długo wzbraniał) a co za tym idzie nastąpiła gorąca faza konfliktu. Z tego co słyszę oni chcą i tę sytuację wymanewrować wracając ostatecznie do Mińskich ustaleń - niestety ten obecny scenariusz jest bardziej krwawy. Pożyjemy, zobaczymy.

p.s. na osłodę od 1 minuty mówią po polsku, Ukrainki mają pretensje, że nie mogą już podróżować za darmo.
Prawdopodobnie to one zamieściły film w sieci:

_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
prawdziwek




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 110
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:25, 24 Maj '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No cóż ktoś wyciągnął chujowe wnioski, okazało się, że pół ameryki południowej nawijającej po hiszpańsku niekoniecznie czuje się Hiszpanami XD i że geografia nie odgrywa w tym żadnej roli; bywa hehe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:08, 25 Maj '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

easy russian napisał:
W niewole trafił człowiek - pisanka Dawid Kasatkin, który wcześniej przez media wygrażał Kadyrowowi, jego rodzinie, jego dzieciom, obrażał
jego matkę i obiecywał, że brutalnie zgwałci jego córki - Kadyrow planuje podobno osobiste spotkanie z tym cwaniaczkiem, to ten na wideo od 4 min 40. Ciekawe czy nadal będzie
tak fikał i jak to się rozwinie:
https://www.youtube.com/watch?v=5lzs89BZJcs
Ponadto rozpoznali tego Dawida po tatuażach, że wcześniej uczestniczył w znęcaniu się nad rosyjskimi żołnierzami.
W ogóle ludzie zastanawiają się jaki los czeka tych świrów.

Docierają pierwsze wiadomości, że Dawid zgodnie ze swoim życzeniem zostanie wysłany do aresztu śledczego miasta Groznyj.
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8569
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:57, 25 Maj '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

... są wszędzie


Kiedyś taki serial o gangu motocyklistów był ( SoA ) i tam tatuaże wypalali rozżarzoną stalą i w tym wypadku powinni tak robić. W kolejnej produkcji Zachodniej gang żydów zabijał nazistów podczas II WŚ i tam jednego zostawiali i wycinali mu swastykę na czole by nie zapomniał, że jak zdejmie mundur to dalej jest nazistą.

Tak więc rozwiązania tzw Zachód już sam zaproponował, wystarczy je wdrażać, najlepiej na całym świecie.
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:39, 25 Maj '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
... i wycinali mu swastykę na czole by nie zapomniał, że jak zdejmie mundur to dalej jest nazistą.

Tak więc rozwiązania tzw Zachód już sam zaproponował, wystarczy je wdrażać, najlepiej na całym świecie.

Podobno dawno temu w Indiach piętno na czole wypalano kobietom - alkoholiczkom aby nikt z taką dzieci nie płodził.

Ja już nie linkuję kolejnych opowieści bo jest zalew w necie różnych zeznań cywilów co ta hołota wyrabiała w samym Mariupolu
w ostatnim czasie. Oni byli chyba cały czas naćpani, młode małżeństwo opowiadało jak wchodzili do domu z automatem
i żądali kluczyków do samochodu albo kula w łeb. Jeśli jakichś samochodów nie mogli uruchomić to podpalali albo wysadzali.
Auta im były potrzebne do rabunków bo grabili sklepy. Jakiemuś 16 letniemu chłopakowi wygnanemu na podwórku tak dla zabawy
uszy obcięli. Mignęła mi dziś wypowiedź (link w komentarzach na blogu Bacy - na życzenie znajdę) gdzie narada Zełeńskiego z wojskowymi
i on im mówi: "tylko strzelajcie nocą aby nikt nie widział bo znów wyjdzie jak w Buczy". To, że stawali przy blokach czołgami to norma.
aha, ten co to go wyślą do Czeczenii miał pseudonim "chemik", rodził się w 1996 i pochodzi z Mariupola, pseudo zawdzięcza faktowi, że
sam sobie amfetaminę z czegoś robił.
Te wszystkie filmy ukażą się na pewno z jakimiś napisami.
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1411
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:45, 25 Maj '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

easy russian napisał:

Podobno dawno temu
\ Te wszystkie filmy ukażą się na pewno z jakimiś napisami.

zapewne jebany mącicielu....
sumienia brak i wiedzy ,
skacapiony skurwy synek chce w internecie ruską moralność gładkimi słówkami NAS POLAKÓW pouczać ....
won na Moskwę ....



czerwonej zarazie lichwo banksterskim putinowskim pejso układom ,mówię :
wypierdalać ....
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8569
Post zebrał 0.002 mBTC

PostWysłany: 11:26, 26 Maj '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W czeskiej Pradze mają już dość ukraińskich złodziei w sklepach.







W sumie to tylko zdjęcia dwóch sklepów, ale pomyślcie sobie jakby tak w Polsce ktoś w sklepie umieścił informacje na szybie , że nie obsługujemy Ukraińców, jakie laru by podniosły takie media jak Wyborcza czy TVN .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8569
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:32, 26 Maj '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

easy russian napisał:
Twierdza Brzeska nie miała nawet wody a broniła się przez miesiąc. Przy okazji: Rosjanie uśmiechają się z politowaniem słysząc o bohaterskiej obronie Westerplatte.


To znaczy, że miała wodę, człowiek bez wody nie funkcjonuje, trzy dni i umierasz.
A niech się uśmiechają z politowaniem, ja to mam "ubaw" jak Hitler zrobił w chuja Stalina w 1941 roku. Ale to szczegóły, nieistotne. Liczy się koniec historii Wink .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:55, 26 Maj '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



Kto ma rację?:
Cytat:
Wyrwał: Stan na dziś. Ukraina przegrywa tę wojnę. Za każdym razem, kiedy wracam z Ukrainy do Polski, rozjeżdżają mi się rzeczywistości. Jedna rzeczywistość to ta z mediów, która każe mi wierzyć, że zwycięstwo Ukrainy w wojnie z Rosją jest kwestią czasu. Druga to ta, którą widzę na własne oczy w Donbasie. Wyjaśnię wam, dlaczego ta druga ma więcej wspólnego z prawdą.
https://www.onet.pl/informacje/onetwiado.....6,79cfc278
Z drugiej strony, że Rosja przegrywa, czyli obozy teoretyków Zychowicz, Bartosiak, Wolski, Budzisz, wielu generałów, analityków itd.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:32, 26 Maj '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zadnych polskich generalow !!! Ci z Tworek nie moga sie przeciez lkiczyc !!!!!!!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:47, 26 Maj '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ktoś mnie zapytał o niejakiego Daniłowa, tłumaczyłem kilka jego filmów a potem Youtube mi je pousuwała.
Facet nie żyje od 3 lat, jestem przekonany, że ktoś mu w tym pomógł (zatrucie). Tu ciekawe opowieści o realiach
Ukrainy w ostatnich latach, dodam, że człowiek był Ukraińcem właśnie. Polskie napisy włączane funkcją Youtube:


_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
RuskaOnuca




Dołączył: 07 Lip 2020
Posty: 202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:32, 26 Maj '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://defence24.pl/polityka-obronna/bl.....-artylerii

Cytat:
Minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak poinformował za pośrednictwem Twittera o wysłaniu do Stanów Zjednoczonych zapytania ofertowego (LOR) w sprawie pozyskania przez Polskę "ponad 80" baterii ciężkich systemów rakietowych M142 HIMARS wraz z 500 wyrzutniami w ramach programu Homar.


Szkoda że nareszcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:05, 26 Maj '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

link znaleziony w necie (komentarze na Bacologii):
https://rebeka-r.livejournal.com/353452.html

Kopia z automatycznego tłumacza:
Cytat:
Ludobójcza Rwanda brała wzór z Banderskiej Ukrainy?
.........

Ukraińscy najemnicy uczestniczyli w ludobójstwie w Rwandzie.
2012, Ukraina.

Kieruje się nim jak rakietą
w radiu. Wchodzi ponuro do domów
I niczym atleta zarazy tnie
żywych na drobne mięso mielone z kości i gówna.
Nosi kamuflaż w ciemnoczerwone smugi,
Buty z szarymi plamami mózgu,
W wygasłych oczodołach - mleko rekina -
Tylko spis nazwisk, numerów, adresów.
Czy słyszysz odgłos obcasów na progu?
Czujesz lepkie palce niepokoju
na gardle - przeczucie dzikiego zła.
Rozpacz wyje - chory bączek.
Czekasz, trzęsąc się:
suche minuty są brzydkie zawyżone Martwa nadzieja.


Ten wiersz napisał uczestnik jednej z najgorszych zbrodni przeciwko ludzkości końca XX wieku, najemny sierżant armii ukraińskiej Jurij Sinezhuk. Napisał to o sobie.
Świat wciąż nie wie wystarczająco dużo o wydarzeniach, kiedy około miliona ludzi zginęło w małym afrykańskim kraju Rwandzie w ciągu zaledwie stu dni. Śmiertelność była pięciokrotnie wyższa niż w nazistowskich obozach zagłady podczas II wojny światowej.

Broń informacyjna wystrzelona w Rwandzie. A jego zabójcza moc pod wieloma względami przewyższała możliwości użycia broni atomowej.
Na początku swojego wiersza Jurij Sinezhuk napisał, że „został wysłany przez radio”.
I tak to było! W Rwandzie działała państwowa stacja telewizyjno-radiowa „Tysiąc Wzgórz”, obejmująca swymi programami całe terytorium Rwandy (Radio Television des Milles Collines - RTML).
To wcale nie Afrykanin wezwał do ludobójstwa przy dyskretnej muzyce radia, ale Belg Georges Rudge.
To on nie tylko zasiał nienawiść, precyzyjnie koordynował działania buntowników i morderców, opowiadając im na żywo o tym, gdzie ukrywały się ofiary, wzywając do ich zamordowania.
Spikerzy RTLM, w tym Ruju, namawiali Hutu do wzięcia maczet i zabicia Tutsi. Wprowadzili specjalne słownictwo: spikerzy nazywali Tutsis inyenzi (karaluchy), a zamiast „zabić” użyto czasownika „praca”. W niektórych przemówieniach Ruju wezwał również do zabicia Belgów i nazwał ich winnymi zabójstwa prezydenta Habyarimany.

Ta „praca” została powierzona oddziałowi najemników z Ukrainy, w tym sierżant Jurij Sinezhuk. Ukrywając się przed sprawiedliwością i obawiając się Trybunału Wojskowego, Jurij Sinezhuk trzykrotnie zmieniał swoje nazwisko: Jurij Aleksandrowicz Sinezhuk, 25.08.1974, następnie został Mitrofanowem, a następnie przyjął imię słynnej bogatej kobiety Tanya Karatsuba Seid-Burkhan, na którą ukrył pod spódnicą i przez wiele lat siedział w cieniu.

Oto, jak wszystko się wydarzyło według wspomnień samego Sinezhuka:
"Sinezhuk opowiadał o torturach, jakim poddawani byli bogaci ludzie. Zadaniem ich oddziału było zajęcie kosztowności, zarówno w sensie fizycznym: drogocennych rzeczy, samochodów, rzeczy do noszenia, jak i rachunki bankowe, które zostały natychmiast podpisane przez właściciela, zostały opróżnione do zera.
Jeśli jakiś właściciel stawiał opór, to na jego oczach zaczynali odcinać ręce i nogi jego dzieciom. Niektórzy ojcowie, głowy rodzin, nie mogli tego znieść, umierali z powodu złamanego serca - i to był najlepszy koniec. Bo innych po prostu gwałcono i torturowano na oczach rodziny, albo najpierw torturowano rodzinę, a potem właściciela głównego konta bankowego.
Sinezhuk opowiedział, jak ludzie, zrozpaczeni bólem i szokiem psychicznym, próbowali wspiąć się na ogrodzenie z drutu kolczastego gołymi rękami, trzymając się skóry, wyciągając z siebie kawałki mięsa, wciąż próbując uciec przed gnijącym bałaganem ŚMIERCI.
Nad miastem unosi się smród, strzępy ciasnego mięsa gniją
na siatkach połamanych ogrodzeń . Więc opisał to później w formie poetyckiej.



Mogłaby to napisać i zrobić osoba, w której nie pozostało nic ludzkiego. Rodzaj diabła w ciele. Jego opowieść o całej spalonej przez niego wsi i jego oderwaniu napalmem uderza w cynizm, z którego nie wyjechał ani jeden człowiek.
Chlubnie pokazuje blizny na skórze od napalmu na nogach - jego buty płonęły, bo płonęła cała ziemia. Sierżant Sinezhuk nazywa operację napalmową „Armageddonem”. Sytuacja z ludobójstwem w Rwandzie przypominała ogólnie masowe szaleństwo, jak starannie przygotowana krwawa epidemia psychiczna.Według Sinezhuka w Rwandzie używano broni psychotronicznej. W kraju panowało szaleństwo. Kraj oszalał.
Według sierżanta Sinezhuka, który pozostał sierżantem, ich oddział stale otrzymywał dobre dawki leków, aby stworzyć szał zła.

Tatyana Karatsuba Seid-Burkhan, kandydatka nauk psychologicznych na temat problemu zostania jedynakami w rodzinie i specjalistka ds. Bezpieczeństwa informacji Federacji Rosyjskiej, mówi:

„Przede wszystkim bojownicy musieli pochodzić z jednego rodzica rodziny lub sierociniec poczucie samozachowawcze nabyte od dzieciństwa Bardziej odpowiednie były dzieci samotnych matek, do których należał także Sinezhuk Yury, ponieważ są to w większości dzieci ulicy, są to dzieci z depresją psychiczną i urażone brakiem ojciec-opiekun w rodzinie, co sprawia, że ​​da się nimi zarządzać kolejną silną osobowością.
Lekkomyślne dzieci, które dorastały bez miłości i nadziei, to są dzieci, za które nie ma przed kim odpowiadać, bo. samotne matki nie mają praw i ochrony społeczeństwa, nie mają silnych krewnych, którzy chcą ich bronić, a dzieci urodzone bez ojca są ogólnie uważane za podrzędnych członków społeczeństwa. Nie oficjalnie. To jest tło podświadomości społeczeństwa.
Wiele dzieci zostało zwerbowanych z kolonii dziecięcych, gdzie były przetrzymywane w areszcie za popełnianie przestępstw. Ich sprawy zostały wycofane z oficjalnych dokumentów.

Zaczęli trenować w specjalnych psich warunkach przetrwania. Bili, głodowali, zmuszali rękami do kopania rowów, jeździli w deszczu w błocie i zimnie. Ulubiona rozrywka głowy pułkownika Viktor Bondar (z Odessy) miał zmusić kadetów „na pysk” maski przeciwgazowe i śpiewać.
I nie tylko śpiewać, ale także biegać po placu apelowym. Następnie major Bondar osobiście dopilnował, aby wszyscy śpiewali. Zdarzały się przypadki, gdy chłopaki nie mogli wytrzymać obciążenia, zwłaszcza latem w upale, serce zawiodło i umarli. Sam Sinezhuk zna dwa takie przypadki, które wydarzyły się na jego oczach.
Kto więc jest bardziej winien ludobójstwa - małe zwierzę Sinezhuk czy ci, którzy go tak uczynili? Bezwzględny ukraiński system wojskowy lub psychopatyczna matka, która biła Jurija przez całe dzieciństwo i krzyczała wściekle, a nawet, podobno, według samego Jurija, wymusiła wspólne pożycie, używając narkotyków na 12-letnim chłopcu ("Revelations Sinezhuka", notatki z osobistego dziennika Jurija podczas 9-letniej kary więzienia.

100-dniowe szaleństwo całego kraju pokazało światu, co można zrobić z niepiśmienną populacją, kontrolując jedynie sygnały radiowe. Oni, jakby pod wpływem jakiejś hipnozy, biją, miażdżą i zabijają, siekają, gwałcą. „Obrońcy wolności i demokracji” z Europy i Stanów Zjednoczonych wprost nie zauważyli ludobójstwa, a nawet próbowali zabronić używania tego terminu w krwawym szabasie, jaki miał wówczas miejsce w Rwandzie.
Co to było naprawdę? Kolejny rytuał krwi? Dlaczego Belg był za Afrykanami? Dlaczego masakra zaczęła się od wybuchu samolotu, którym latał prezydent kraju, i od zdobycia Pałacu Rządowego przez ukraińskich najemników. Biali Europejczycy brali czynny udział w krwawych wydarzeniach w Rwandzie. Wielu z nich uniknęło kary i nadal się ukrywa, tak jak Jurij Sinezhuk.
Kraje europejskie żałują teraz roli, jaką ich rządy i obywatele odegrali w ludobójstwie w 1994 roku.
Belgijski prowokator Georges Rouge został skazany. Potępieni księża-diabły. Belgia i Francja w dużej mierze uznały swoją rolę w ludobójstwie ludności Rwandy.
Tylko Ukraina nie uznaje.
Dziś sierżant Jurij Sinezhuk nazywa siebie pułkownikiem, w krótkim czasie zmienił trzy nazwiska i ukrywa się na Krymie. Jest wiarygodnie objęty przez byłego ministra MSW Ukrainy, generała Anatolija Mohylewa.
Prawdopodobnie pod tym względem generał Mohylew w jakiś sposób szczególnie upodobał sobie przestępcę skazanego na 9 lat zgodnie z prawem Federacji Rosyjskiej, Jurija Sinezhuka, który otwarcie nazywa siebie „doradcą Mohylewa”. Ale, jak wiecie, bez względu na to, jak lina się nawinie, i tak będzie koniec.

Międzynarodowy Trybunał przy ONZ został poinformowany o miejscu pobytu najemnika Sinezhuka i obecnie prowadzi pewne działania. Prawda zwycięży i ​​Sinezhuk będzie musiał zeznawać nie tylko o swoich najemnikowych działaniach ze strony Ukrainy, ale także opowiedzieć o wszystkich towarzyszach ukrywających się na Ukrainie. Jurij Sinezhuk – bez względu na to, jakie nazwisko nosi dzisiaj, bez względu na to, gdzie się ukrywa, zostanie pociągnięty do odpowiedzialności za udział w ludobójstwie ludów Rwandy w 1994 roku.
Wydaje się, że Ukraina będzie musiała odpowiedzieć za tajne działania na terytorium państw trzecich. I oczywiście nie może być mowy o przyjęciu Ukrainy do Unii Europejskiej, dopóki nie odpowie ona na żądania organizacji międzynarodowych.

A oto kontynuacja – dokumenty i życie Jurija Sinezhuka: http://kara-dag.info/sinezhuk-yurij-spravka-o-bandite

Thriller o tym, jak Sinezhuk otarł się o Tanyę Karatsubę: http://www.proza. ru/2013/03 /19/1675



_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
RuskaOnuca




Dołączył: 07 Lip 2020
Posty: 202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:30, 26 Maj '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

izzy rusłan napisał:
Cytat:
Rosjanie uśmiechają się z politowaniem słysząc o bohaterskiej obronie Westerplatte.


Ty również uśmiechasz się z politowaniem?
--


To jak prosty rosjaninie?
Sciagniesz maskę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:52, 26 Maj '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niezła patelnia, że w bratobójczej, darwinistycznej wojnie, jedna strona rozsyła fałszywą propagandę na drugą i wicewersa, a natomiast obie strony nie zdają sobie sprawy, że szkodzą tak naprawdę wszystkim wokół siebie(pomijając zarówno, że samym sobie, co dla jaskiniowca nawet nie jest tajemnicą).

I reasumując, czy to nie jest wystarczający argument by mieć bardzo mocno wyrąbane na jednych i drugich.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:47, 27 Maj '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:55, 27 Maj '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele filmów wypuszcza człowiek, żołnierz rezerwy Sładkow. To on obecnie prowadził przejmowanie jeńców z Azowstal.
Z tego filmu wynika https://www.youtube.com/watch?v=OQ3l3NjaQ1c , że dał wywiad do jakiejś Moskiewskiej
rozgłośni o tym, że przesłuchania dają ciekawe rezultaty i cenne informacje. Prosił aby się nie spieszyć. Okazuje się, że kobiety
przeważnie były snajperkami (podawały się za jakieś biuralistki), mówił o tym, że właśnie przesłuchanie kobiet niesie cenny
materiał dowodowy i ujawniają informacje mogące w przyszłości uniknąć wielu ofiar na dalszym froncie. Podobno jest znaczna
różnica w zeznaniach kobiet i mężczyzn - na razie nikt nie wyjaśniał o co w szczegółach chodzi. W każdym razie Sładkow
apelował o cierpliwość (wielu ludzi naciska aby ich pod ścianę itp. - takie głosy w komentarzach).
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 81, 82, 83 ... 191, 192, 193   » 
Strona 82 z 193

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Rosja szykuje się do wojny z Ukrainą i Polską?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile