W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Rosja szykuje się do wojny z Ukrainą i Polską?   
Podobne tematy
Nadesłane przez Foundation to Battle Injustice15
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
34 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 287369
Strona:  «   1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 191, 192, 193   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Agre




Dołączył: 01 Paź 2014
Posty: 765

PostWysłany: 09:30, 06 Lut '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim skromnym zdaniem to wygląda to w ten sposób że Ameryka chce stworzyć w Polsce konflikt po to by min Rosja straciła bardzo korzystny rynek zbytu ropy to by była kontynuacja polityki izolacji Rosji przez uesejowców całkowicie się tego zrobić nie da jednak niech sprzedają taniej na zachodzie niż za drożej w Polsce.
Stad te nastawianie polskiej opinii publicznie vs Rosja. Jeżeli konflikt w Polsce by powstał to był by to sukces uesejowców
,przy czym wykorzystali by Polskę niczym szachownice do gry gdzie po jednej stronie Rosja będzie bronic interesów a po drugiej usejowcy które chcą im te interesy spierdolić.
Ruskie z koleji nie za bardzo chcą się do polski mieszać obecny stan rzeczy im podoba.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2986
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:40, 06 Lut '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stany, a właściwie ludzie stojący za nimi, chcą zniszczyć Rosję ale cudzymi rękoma. Podobne plany mają wobec Chin. I stąd te wszystkie cyrki i działania.
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:16, 06 Lut '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Się nagadał - ty @de93ial to jesteś aktualnie niekwestionowanym mistrzem forum w gadaniu tak, żeby nic nie powiedzieć.

Swoją drogą wczoraj gdzieś wyczytałem, że Niemcy i Francja jadą do Rosji negocjować Ukrainę z Putinem.
Ale (co było podkreślone w tej depeszy prasowej), bez uzgodnienia tego z USA...
A może oni już tam po prostu jadą zawiązać koalicję na okoliczność III W.Ś?
Wiadomo że nie będą o tym gadać w Berlinie ani Paryżu, bo tam wszystko na podsłuchu NSA, z sedesem samej Merkel włącznie. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Mirkas




Dołączył: 29 Sty 2014
Posty: 831
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:06, 19 Lut '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odpowiem ci tutaj ElComendante (również bez spinki), żeby "niepotrzebnie nie zaśmiecać" wątku Antymajdan...
ElComendante napisał:
Mirkas napisał:
Nie wiem o czym ty mówisz, bo nigdzie nie pisałem że "jeden chuj czy będziesz siedział w domu, spierdolisz przed wojną...", bo pisałem zupełnie odwrotnie - że ma to znaczenie, tak samo jak ma znaczenie czy idziesz walczyć na ochotnika w wojnie którą rozpętali skurwiali politycy, a w której sami nie walczą i których rodziny siedzą gdzieś bezpieczne.

Bez wnikania w szczegóły w tym wątku, żeby go niepotrzebnie nie zaśmiecać a są ku temu rozbudowane już wątki odpowiem bez dalszej spinki tylko tak, że mam nadzieję, iż jak ja jesteś po właściwej stronie mocy i gdy ewentualnie w Polsce przyjdzie, co do czego w wersji ukraińskiej to będziesz wiedział, co zrobić z polskim Jaceniukiem czy Turczynowem zawczasu.

Też mam nadzieję, iż jestem po właściwej stronie mocy. Na pewno nie jestem po niewłaściwej, a już na bank nie jestem świadomie po niewłaściwej stronie mocy {nawet jeśli byłbym nieświadomie, to i tak nie mógłbym tego stwierdzić, gdyż nie byłbym świadom Wink }.
Ja również mam nadzieję, że i ty jesteś po właściwej stronie mocy.

"Wersji ukraińskiej" w Polsce nie będzie na pewno, bo jeśli już to będzie "wersja Polska" i nie, żebym cię łapał za słówka, tylko sytuacja jest jednak inna... Przede wszystkim nie ma u nas odpowiedników banderowców, czyli takich polskich faszystów gotowych mordować cywilów, dzieci, itd... Wiadomo wojna rządzi się innymi prawami, ale nikt mi nie powie, że "wersja ukraińska" byłaby możliwa do przeprowadzenia w takiej Szwajcari na przykład, albo Norwegii, Portugalii, czy właśnie Polsce. Nie twierdzę, że nie ma w tych krajach morderców, fanatyków i temu podobnych zjebów, tylko że nie stanowią takiej siły...
Na Ukrainie grunt do tego co się dzieje był długo przygotowywany mówiąc ogólnie i w dużym skrócie.

Obawiam się, że i u nas są obecnie w polityce Jacyniuki i Turczynowy, tylko nie obnoszą się ze swoimi poglądami, gdyż nie jest to zgodne z tym, w co wierzy opinia publiczna, z linią partii itd...

Uważam, że wyeliminowanie ich niczego by nie zmieniło, bo ich mocodawcy szybko znaleźli by na ich miejsce następców.
Co nie znaczy, że pomysł ten jest całkowicie pozbawiony sensu..., bo przynajmniej wówczas trudniej byłoby o chętnych. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:08, 19 Lut '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ukraina w ogóle jest zupełnie inna, niż Polska. Po pierwsze Polska - co wynika też działań z czasów komuny a nie tylko prezentu terytorialnego Stalina - jest chyba najbardziej spójnym etnicznie krajem, co sprawia, że w Polsce można budować tzw. naród etniczny i jest to jak najbardziej słuszne. Na Ukrainie wykorzystano taką koncepcję, która nie mogła być do zrealizowania, w celu zbudowania ideologii, która podzieli ludzi.
Oczywiście w Polsce nie będzie żadnego wariantu ukraińskiego, ale ja mówię o czasach wojny, która już jest przygotowywana - zausznik Bidena Olek powiedział "świata nie wolno wzywać do wojny, bo on nie jest do niej gotowy" - z tej wypowiedzi wynika wprost, że teraz nie można wzywać "świata" do wojny, bo nie jest do tego gotowy, ale z kontekstu można wysnuć, iż gdy będzie gotowy to oczywiście się go do wojny wezwie, tudzież trzeba będzie go do wojny wezwać. Nomen omen przygotowania do I WŚ zaczęły się z dekadę przed jej wybuchem a i do II WŚ zaczęły się, co najmniej z dekadę przed jej wybuchem, co jest znamienne. {za cezurę przygotowań do I WŚ można uznać wojnę japońsko-rosyjską i rewolucję, za cezurę II WŚ można uznać Wielki Kryzys a za cezurę dziś ja uznaję syryjski gambit - jako nieudany element drogi do Iranu}.
"Uważam, że wyeliminowanie ich niczego by nie zmieniło, bo ich mocodawcy szybko znaleźli by na ich miejsce następców."
W czasach spokoju oczywiście tak, bo wpływy, środki do wykorzystania pozwalają na łatwą wymianę a kontrola eliminacji jest łatwa.
W czasach wojennego chaosu kontrola jest bardzo ograniczona, a kontrola eliminacji bardzo utrudniona.
W ten sposób jedynie tysiące "świadomych" ma gigantyczną przewagę nad dziesiątkami ludzi mocodawców.
"przynajmniej wówczas trudniej byłoby o chętnych."
Przy odpowiedniej skali byłoby prawdopodobnie nie tylko trudno, ale chętnych mogłoby zabraknąć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
pszek




Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:01, 19 Lut '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mirkas napisał:
Obawiam się, że i u nas są obecnie w polityce Jacyniuki i Turczynowy,tylko nie obnoszą się ze swoimi poglądami

Laughing Ależ bez obaw.U nas nie ma innych,są wyłącznie "jacyniuki" i "turczynowy".Przypominam że Jaceniuk,Turczynow,Poroszenko i inni,to nie żadna nowa jakość który wypłynęła na fali majdanu,to ludzie obecni i aktywni w polityce Ukrainy od 20 lat z okładem.(patrz wikipedia)
A "nasi" wcale nie krępują się swych poglądów,zgodnie z zasadą że im tańsza kurwa tym bardziej musi się afiszować,nasi politycy obnoszą się za swymi poglądami gdzie mogą i jak mogą,
Jesteśmy prymusem w NATO
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/bronislaw.....czny/d3kmy
_________________
sasza.mild.60@mail.ru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mirkas




Dołączył: 29 Sty 2014
Posty: 831
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:52, 19 Lut '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pszek napisał:
Ależ bez obaw.U nas nie ma innych,są wyłącznie "jacyniuki" i "turczynowy".

Ależ ja w to nie wątpię, że "u nas" są wyłącznie takie same sprzedajne dziwki jak wyżej wymienieni.
To "obawiam się" było tylko takim "stylem literackim" "zwrotem stylistycznym" czy jak tam to się nazywa... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mirkas




Dołączył: 29 Sty 2014
Posty: 831
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:57, 19 Mar '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawiązując do postów z Antymajdan zawierających ciekawą informację - piszę tutaj, gdyż temat ten uważam za bardziej adekwatny i przynajmniej mam pewność, że posty nie zostaną usunięte, bo jak trafnie napisała aximia jest wojna informacyjna, a jak wiemy pierwszą ofiarą wojny jest prawda.

85r powołując się na źródło z bloga napisał, że:
"Rosjanie przewiozą amerykańskie czołgi", co nie jest dla mnie żadnym zaskoczeniem, gdyż zawsze powtarzam że te podziały na wschód vs zachód, USA-UK-Izrale vs "islamscy terroryści" itp... to farsa. Jankesi w Afganistanie zaopatrywali Talibów itd... Wojna jest prowadzona przez rządy wszystkich mocarstw przeciw ludziom - obywatelom państw.

Na co oczywiście błyskawiczna odpowiedź:
pszek napisał:
Przepraszam ale ta informacja jest ,hmm....jakby to oględnie powiedzieć ....z dupy wzięta

pszek napisał:
Póki co proszę @85r nam podać pierwotne żródło swych rewelacji.W przeciwnym wypadku gotowi jesteśmy pomyśeć że dezinformujesz


Znowu posłużę się cytatem Aximii, bo pasuje jak ulał:
"jakie to są dla ciebie weryfikowalne źródła? gdzie się spodziewasz takich publikacji w gazecie wyborczej czy tvn 24? może Nasz dziennik? o jakie kurwa źródła weryfikowalne ci chodzi? kurwa jakie źródła sa dla ciebie ok? ja ci powiem że w tych źródłach co dla ciebie są weryfikowalne to nie znajdziesz tej informacji. wiesz dlaczego bo jest wojna informacyjna "

Może to źródło bardziej cie zadowoli:
"Skandal w Rosji. Amerykańskie czołgi wożono do Estonii rosyjskimi kolejami [+FOTO]"
http://www.kresy.pl/wydarzenia,wojskowos.....jami-foto#



A to, że Rosja kupuje od Francji okręty desantowe, to też dezinformacja?

Jeszcze komentarz pod cytowanym przez @85r blogiem:
Cytat:
Czemu Putin nie zaanektowal Donbasu jak anektowal Krym? Czemu nie odcial Europie gazu w odpowiedzi na sankcje? Czemu wozi dla USA czolgi do Afganistanu ruskimi samolotami? Czemu teraz pomaga w transporcie czolgow? Czemu na Uralu bez zaklocen odlewa sie tytanowe korpusy do Boeinga Dreamlinera? Czemu w USA moge kupowac rosyjskie produkty jak zawsze? TO WSZYSTKO JEST TEATR A W TEJ SZTUCE CHODZI JEDYNIE O JEDNO: O ZABIJANIE BIEDNYCH LUDZI.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 09:09, 19 Mar '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe no właśnie albo to jest też dobre :
"Niemcy i Rosjanie będą razem produkować sprzęt wojskowy?

Kmisja Europejska zatwierdziła „joint venture” niemieckiej firmy motoryzacyjnej Daimler AG i rosyjskiej Kamaz OJSC, produkującą ciężarówki, ale także pojazdy opancerzone między innymi te, używane w ukraińskim konflikcie – donosi unijny portal „euractiv.com”, który nie kryje zdziwienia tą decyzją.
Wspólna działalność niemieckiej i rosyjskiej spółki ma obejmować głównie produkcję ciężarówek małej i średniej ładowności oraz ich części. Faktem jest jednak, że duża część produkcji Kamaz OJSC to wozy opancerzone dla rosyjskich sił zbrojnych. Nie da się także zaprzeczyć, że wozy te stanowią część wyposażenia rosyjskich sił w Donbasie. Komisja Europejska zresztą wcale nie usiłuje temu zaprzeczyć. Tylko zwyczajnie udaje, że nic się nie stało."

http://wpolityce.pl/swiat/235324-niemcy-.....a-i-kamazu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pszek




Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:55, 19 Mar '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mirkas napisał:
Może to źródło bardziej cie zadowoli:
"Skandal w Rosji. Amerykańskie czołgi wożono do Estonii rosyjskimi kolejami [+FOTO]"
http://www.kresy.pl/wydarzenia,wojskowos.....jami-foto#

Nie,nie zadowoli ponieważ wszystkie polskie media są tylko echem USrAelskiej propadandy.I to tej prymitywniejszej-przeznaczonej dla idiotów,Ukraińców i Polaków.Bo te trzymające jaki taki poziom
starają się jednak stwarzać pozory
http://www.zeit.de/politik/ausland/2015-.....propaganda
http://www.paulcraigroberts.org/2015/03/.....g-roberts/
http://www.agoravox.fr/actualites/intern.....ine-164916

Cytat:
"jakie to są dla ciebie weryfikowalne źródła?

Takie z których cytatów nie trzeba się po trzech dniach wstydzić (jak to było np z info o śmierci Putina).Oczywiście dotyczy to tylko tych którzy potrafią się wstydzić a nie tych którzy cytują a potem nie odczuwają w związku z tym żadnego dyskomfortu.

mirkas napisał:
Jeszcze komentarz pod cytowanym przez @85r blogiem:
Cytat:
Cytat:
Czemu Putin nie zaanektowal Donbasu jak anektowal Krym?


Po co zadawać pytania na które jest prosta i jasna odpowiedź.A to że cytujący pod zacytowanym blogiem jej nie zna to jego sprawa i zmartwienie.


_________________
sasza.mild.60@mail.ru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mirkas




Dołączył: 29 Sty 2014
Posty: 831
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:28, 19 Mar '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pszek napisał:
wszystkie polskie media są tylko echem USrAelskiej propadandy.

Nikt tutaj temu nie zaprzecza zdaje się, dlatego szukamy informacji na niszowych anty-systemowych stronach internetowych: forach, blogach, portalach.

Wg ciebie to nie prawda, że Rosjanie przewożą amerykańskie czołgi?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pszek




Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:18, 19 Mar '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mirkas napisał:
szukamy informacji na niszowych anty-systemowych stronach internetowych: forach, blogach, portalach.

Jasne.A skutkiem tego powstaje taki temat jak ten który teoretycznie nie powinien być żadnym tematem
bo nie trzeba być Clausewitzem żeby wiedzieć że jeśli się staje na linii ognia to prawdopodobieństwo że zostanie się trafionym jest spore a nawet stuprocentowe.

Cytat:
Wg ciebie to nie prawda, że Rosjanie przewożą amerykańskie czołgi?


Oczywiście że nie prawda.To,choć skala nie ta sama,odpowiednik NATO-wskich baz w Uljanowsku.
Bożesz mój co to było gadania na ten temat.Nie pomagały żadne argumenty
Internetowy plankton wiedział swoje:w Uljanowsku powstaje baza NATO (nawet były zdjęcia),elity w osobie Putina znów sprzedały naród,Rosja wstępuje do NATO
Ale z czasem wystąpiło zmęczenie i związany z tym spadek emocji.Zwłaszcza że baza nie powstała.
http://www.odnako.org/blogs/baza-nato-v-.....eto-ploho/
Trwa wojna,
kwestą wyboru jest tylko to czy i po której stronie chce się w niej uczestniczyć.
http://www.boilingfrogspost.com/2015/01/.....t-putin-2/
No i co @Mirkas? wiesz już dlaczego Putin nie zaanektował Donbasu ?
_________________
sasza.mild.60@mail.ru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mirkas




Dołączył: 29 Sty 2014
Posty: 831
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:00, 19 Mar '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pszek napisał:
No i co @Mirkas? wiesz już dlaczego Putin nie zaanektował Donbasu ?

Powiem szczerze pszek - nie wiem. Domyślam się, że w tych linkach, nagraniu jest odpowiedź, nie odbierz tego źle, że olewam, ale nie mam czasu przekopać się przez to, i tak za dużo czasu mi upływa na poszukiwaniu wiarygodnych informacji, dzieje się to kosztem pracy i muszę potem nadrabiać, być mega-wydajnym... Wink

Udzielę ci takiej odpowiedzi na chłopski rozum - nie mógł, bo i tak zagrał ostro z Krymem, nie ma co przesadzać;
nie chciał, nie zależało mu tak na tym, bo to nie jest region strategiczny i ważny jak Krym, ze względu na bazy...;
nie taki był plan, władcy marionetek mieli inne plany co do wschodniej Ukrainy, czyli krwawe żniwa.

Mnie bardziej interesuje, i skorzystam z okazji i zapytam ciebie jako obserwatora wydarzeń i komentatora/interpretatora - co przewidujesz na najbliższe miesiące i lata, jak to się potoczy, czy konflikt na Ukrainie rozleje się na cały region (na tę część Europy), co będzie chyba równoznaczne z wybuchem wojny światowej Question
Mam na myśli typową... prawdziwą (nie wiem jak to inaczej nazwać), konkretną wojnę - bo w pewnym sensie wojna cały czas trwa.

pszek napisał:
kwestą wyboru jest tylko to czy i po której stronie chce się w niej uczestniczyć.

Wg ciebie można w niej nie uczestniczyć?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agre




Dołączył: 01 Paź 2014
Posty: 765

PostWysłany: 15:06, 19 Mar '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

haha ale namieszali teraz z tym transportem, tu również
http://reinert.neon24.pl/post/120384,rosjanie-przewioza-amerykanskie-czolgi
Czyżby wojna militarna USA vs Rosja to będzie wojną czysto propagandową? której celem ma być eliminacja ludności na terenie której wojna ma mieć miejsce? tak jak nas Ukrainie to ma miejsce.
A może nastroje wojenne mają służyć stworzeniu popytu na broń?
A może Rosjanie dostali coś korzystnego w zamian, poza informacji o rozmieszczeniu amerykańskich czołgów?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
piotr147




Dołączył: 25 Sie 2006
Posty: 498
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:29, 21 Mar '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest spory nadmiar ludzi więc wojna jest najlepszym sposobem redukcji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:24, 22 Mar '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agre napisał:
haha ale namieszali teraz z tym transportem, tu również
http://reinert.neon24.pl/post/120384,rosjanie-przewioza-amerykanskie-czolgi
Czyżby wojna militarna USA vs Rosja to będzie wojną czysto propagandową? której celem ma być eliminacja ludności na terenie której wojna ma mieć miejsce? tak jak nas Ukrainie to ma miejsce.
A może nastroje wojenne mają służyć stworzeniu popytu na broń?
A może Rosjanie dostali coś korzystnego w zamian, poza informacji o rozmieszczeniu amerykańskich czołgów?


To żadna niespodzianka. Zobaczycie jak się jankesi zaczną z Afganistanu na poważnie wycofywać kto tam będzie za logistykę odpowiadał i to w skali w stosunku do Estonii nieporównywalnej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kaczafi




Dołączył: 04 Lis 2014
Posty: 855
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:25, 22 Mar '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



Wygląda na to, że w Polsce zachodniej dominuje pragmatyzm. Smile

"W sondażu dla "Faktów" TVN na pytanie o to, jak zachowaliby się ankietowani w sytuacji, gdyby Polska została zaatakowana zbrojnie przez inny kraj, najwięcej odpowiedziało, że "stawialiby opór, ale nie walcząc zbrojnie, tylko angażując się w inne, niemilitarne działania". Takiej odpowiedzi udzieliło 37 proc. ankietowanych.

27 proc. badanych odparło, że "walczyłoby zbrojnie". 19 proc. respondentów wolałoby w takiej sytuacji wyjechać z kraju.

5 procent respondentów przyznało, że poddałoby się najeźdźcom, a 11 procent nie wie, jak by się w przypadku ataku zachowało.

Sondaż dla "Faktów" TVN został zrealizowany przez Millward Brown w dniu 16 marca br. na ogólnopolskiej reprezentatywnej próbie tysiąca pełnoletnich osób."


http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3.....25334.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8551
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:19, 22 Mar '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"W sondażu dla "Faktów" TVN na pytanie o to, jak zachowaliby się ankietowani w sytuacji, gdyby Polska została zaatakowana zbrojnie przez inny kraj, najwięcej odpowiedziało, że "stawialiby opór, ale nie walcząc zbrojnie, tylko angażując się w inne, niemilitarne działania". Takiej odpowiedzi udzieliło 37 proc. ankietowanych.


Ale te pytanie jest debilne . Oni naprawdę uważają nas za debili.
Jakby tak się mnie zapytał reporter to bym mu powiedział Wink :
Ja: Czy widzisz tu 7 letnie dziecko .
Reporter : Nie .
Ja: A więc widzisz dziecko . Chuju obrażasz mnie . Wypierdalaj do przedszkola testować pastę do zębów .

Albo . Że co ? Że kto ? Że ja , buuuhahaha . Nie łatwiej się zapytać : chcesz iść do domu czy chcesz kosę pod żeberka . I za co ?


A najkrótsza odpowiedź frankowicza : odbiorę swojego kałacha i ekwipunek który mi się należy i go sprzedam . Będę mieć na jedną ratę Smile


W życiu liczy się godne życie człowieka . Jesteśmy Królami Życia na szczycie łańcucha pokarmowego . I jeśli władza nie zapewnia mi takiego poziomu życia bym się czuł Królem , to każda nowa władza ma szansę by być lepsza i choć trochę przybliżyć mnie do Słońca Wink



I dlaczego nie zadają pytań co by zrobili Polacy jakby zostali zaatakowani gospodarczo ( finansowo ) .
Można by powiedzieć : no przecież nic nie robię . Druga odpowiedź : wezmę trzeci etat , bo drugi już mam Wink
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Monty




Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 120
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:41, 01 Kwi '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawa wypowiedź rosyjskiego experta Kon­stan­tina Siw­kowa, pre­zy­denta Aka­de­mii Pro­ble­mów Geo­po­li­tycz­nyc na temat ewentualnej detonacji bomby atomowej w USA

Wskazuje 2 czułe punkty, które teroretycznie pozwolą odnieśc wycięstwo nad USa:

1. uskok San An­dre­as u wy­brze­ży Ka­li­for­nii. Po­wsta­łe wów­czas wsku­tek ude­rze­nia bomby ato­mo­wej tsu­na­mi cał­ko­wi­cie znisz­czy­ło­by in­fra­struk­tu­rę USA

2. Wulkan w parku Yellowstone. Wy­buch su­per­wul­ka­nu w Parku Na­ro­do­wym Yel­low­sto­ne za­bi­je mi­lio­ny ludzi w po­cząt­ko­wej jego fazie. Ko­lej­ne po­grze­bie po­piół wul­ka­nicz­ny. Jeśli ogrom­ny su­per­wul­kan wy­buch­nie, zda­niem na­ukow­ców, więk­szość Sta­nów Zjed­no­czo­nych zo­sta­nie po­kry­ta po­pio­łem. Znisz­cze­niu ule­gną szla­ki ko­mu­ni­ka­cyj­ne, co spo­wo­du­je, że nie bę­dzie moż­li­wo­ści uciecz­ki. Ostat­ni raz po­dob­ny su­per­wul­kan eks­plo­do­wał na Sy­be­rii. Wów­czas 85 proc. wszyst­kich ga­tun­ków lą­do­wych i 95 proc. miesz­kań­ców oce­anu cał­ko­wi­cie wy­gi­nę­ło.

Su­per­wul­kan znaj­du­ją­cy się pod par­kiem Yel­low­sto­ne wy­buchł ostat­nio około 600 tys. lat temu wy­rzu­ca­jąc ponad 1000 me­trów sze­ścien­nych lawy – to około 100 razy wię­cej niż pod­czas erup­cji wul­ka­nu Pi­na­tu­bo na Fi­li­pi­nach, która spo­wo­do­wa­ła „za­uwa­żal­ny okres glo­bal­ne­go ochło­dze­nia”. W 2013 roku oka­za­ło się, że za­so­by znaj­du­ją­cej się pod Yel­low­sto­ne magmy są dwa i pół razy więk­sze niż wcze­śniej są­dzo­no

http://wiadomosci.onet.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agre




Dołączył: 01 Paź 2014
Posty: 765

PostWysłany: 15:27, 01 Kwi '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eh ten Onet, no pewnie że amerykanie chętnie wpuszczą do siebie transport z transparentem do atomówka do rozjebania Yellowstone nawet dostarczą te bombę tam koleją, co do Kaliforni to pewnie jeszcze eskortę zapewnią ewentualnym bombowcom lub okrętom z głowicami atomowymi już niedługo to w Ameryce będą jarmarki atomowe przyjedź i wysadź.

Ten Superwulkan służy pewnie jako dodatkowa motywacja do takiej expansji jaka ma miejsce,pechowo zakłądając ten wulkan może jebnąć wczoraj, dziś lub jutro. Jankesom dosłownie pali się grunt pod nogami.
a tu take co znalazłem
http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/zwierz.....ellowstone
pewnie straszą Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1978
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 10:09, 02 Kwi '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zerknijcie sobie na to. http://pressmix.eu/2015/04/01/pilne-znam.....y-z-rosja/
Źródło pewnie raczej z dupy ale oceńcie sami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aximia




Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 3996
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:49, 02 Kwi '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

King Crimson napisał:
Zerknijcie sobie na to. http://pressmix.eu/2015/04/01/pilne-znam.....y-z-rosja/
Źródło pewnie raczej z dupy ale oceńcie sami.


he według mnie całkiem wiarygodnie to wygląda, na końcu jest link do NIE - i artykułu napisanego przez dziennikarzy z imienia i nazwiska, w każdym razie - ginąć jak Kadafi to nasze elity na pewno nie zamierzają,

jako społeczeństwo patrzymy jak ciele w malowane wrota jak nas siłą w tą wojną wciągają, i nie robimy nic, przecież nawet w 2003 jak rozpoczęła się wojna USA w Iraku były u nas konkretne manifestacje antywojenne, to samo dot. Palestyny itd - ale teraz po prostu nic się nie dzieje nie ma żadnej liczącej organizacji która wyrażała by interesy 90% społeczeństwa które nie chce tej wojny
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=a6EnyQ0Dy50
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1978
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:03, 02 Kwi '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No chujowo to wygląda, ja tam przynajmniej po pijaku dość płynnie gadam po rosyjsku a i uchowaj Panie wychlać też ciągle potrafię Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pszek




Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:36, 02 Kwi '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczoraj był prima aprilis co nie zmienia faktu że przedstawiony scenariusz jest bardziej niż prawdopodobny.Własnie tak a nie inaczej zachowały by się polskie władze w razie czego
Weźmy z "innej beczki" trudny link Laughing http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/686/516.html?hp=1&cat=479
ale za to gwarancja że im tradycja primo aprilisowa jest obca (chyba obca) a tam pisze że Obama sprzedał Izrael i prawdopodobnie będzie odpowiedzialny za pierwszą wojnę atomową.
http://inosmi.ru/world/20150401/227240526.html
Żydowska elita podobnie jak polskie pozostawi motłoch samemu sobie i czmychnie.Trzeba zrozumieć sytuację;USA są w rozpaczliwej sytuacji i jeśli czegoś nie zrobią w najbliższych kilkunastu miesiącach (góra roku) to przepadną.Ich jedyną szansą na pomyślne przetrwanie jest podpalenie świata.Ale nie takie żeby spłonął do szczętu ale żeby się tlił i tlił.
_________________
sasza.mild.60@mail.ru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 13:11, 02 Kwi '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

King Crimson napisał:
Zerknijcie sobie na to. http://pressmix.eu/2015/04/01/pilne-znam.....y-z-rosja/
Źródło pewnie raczej z dupy ale oceńcie sami.


Opisane plany to dla mnie oczywista, oczywistość, że powstały, bo mamy do czynienia wszakże z patologicznymi tchórzami. Dziwne tylko, że tym chujkom wydaje się, że gdy wywołają konflikt, tudzież się do niego podłączą to naprawdę im się owy plan uda zrealizować. Takie myślenie to już patologiczna, ale głupota.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 191, 192, 193   » 
Strona 9 z 193

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Rosja szykuje się do wojny z Ukrainą i Polską?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile