W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Największe skurwysyństwo Świata   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
9 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 8301
Strona:  «   1, 2 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jarondo




Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 1666
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:29, 12 Lip '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dipsao napisał:
Interpretacja świętej księgi bywa elastyczna, zwłaszcza gdy w grę wchodzi polityka "firmy"

Poddaję się.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JerzyS




Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 4008
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:38, 13 Lip '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kto,
od kogo
i za ile
wykupił sobie licencja na " Odpuszczanie Grzechów"!

_________________
JerzyS
"Prawdziwa wiedza to znajomość przyczyn."
Arystoteles
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:20, 14 Lip '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kazek napisał:
Chrystus powiedział do uczniów:
„Którym odpuścicie grzechy, będą im odpuszczone, a którym zatrzymacie, będą im zatrzymane.” (Jan 20:23)
Aby odpuścić lub zatrzymać grzechy ksiądz musi je najpierw znać.


Akurat te słowa, oraz "co złączysz na ziemi będzie złączone w niebie, co rozdzielisz na ziemi, będzie w niebie rozdzielone" to nieudolny opis Prawa Zgodności, utworzony przez człeka nie rozumiejącego o czym się mówi. A potem stado powtarza jak cielęta te same błędy, nadaje im wielkiego znaczenia i idzie na rzeź. Bo stado bydła, które jest wypasane, wypasane jest w jednym celu.

@jarondo
Nazywanie księży szamanami jest bardzo niebezpiecznym i szkodliwym uproszczeniem z nadużyciem. Ostrożniej dobieraj słowa, proszę.

Aloha!
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jarondo




Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 1666
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:42, 14 Lip '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ty, odpuść sobie to ojcowanie, nie zjadłeś wszystkich wiedz tajemnych.
Ahooj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:52, 14 Lip '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno też nie zjem. Ja ledwie się nimi uraczyłem, a jednak z perspektywy wielu tutaj obecnych jestem nimi obżarty niczym Polak w Święta Wielkanocne i Bożego Narodzenia razem wzięte.

Każdy z nas jest Uczniem i Mistrzem jednocześnie. Każdy z nas ma coś do nauczenia innych i ma coś, czego ma się nauczyć od innych.
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kazek




Dołączył: 25 Kwi 2012
Posty: 69
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:18, 15 Lip '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

de99ial- o co ci ku... chodzi w twoich wpisach o tym bydle ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mirkas




Dołączył: 29 Sty 2014
Posty: 831
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:11, 15 Lip '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może z tym bydłem to chodzi o to, że ludzie po prostu dają się hodować (są hodowani) jak bydło, dają się doić garstce "kapłanów" Question
Nie chodzi tylko o tych w czarnych sukniach, czy tez kostiumach. Dają się im też czasem zarzynać, czego przykładem są liczne rzezie i ludobójstwa, praktycznie bez przerwy, nie ma dekady, by nie było gdzieś ofiar polityki zorientowanej na to, by było jak najwięcej ofiar.

Do tej hodowli ludzi-bydła zatrudnionych jest wielu pasterzy na całym świecie w wielu instytucjach do tego przeznaczonych jak: KK-Watykan i inne religie, sekty, satanistyczne i okultystyczne organizacje, o tajnych bractwach nie wspominając, telewizje, politycy i nawet rzesze naukowców oraz tzw. "ekspertów" robiących ludziom papkę z mózgu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:05, 15 Lip '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mirkas napisał:
Może z tym bydłem to chodzi o to, że ludzie po prostu dają się hodować (są hodowani) jak bydło, dają się doić garstce "kapłanów" Question
Nie chodzi tylko o tych w czarnych sukniach, czy tez kostiumach. Dają się im też czasem zarzynać, czego przykładem są liczne rzezie i ludobójstwa, praktycznie bez przerwy, nie ma dekady, by nie było gdzieś ofiar polityki zorientowanej na to, by było jak najwięcej ofiar.

Do tej hodowli ludzi-bydła zatrudnionych jest wielu pasterzy na całym świecie w wielu instytucjach do tego przeznaczonych jak: KK-Watykan i inne religie, sekty, satanistyczne i okultystyczne organizacje, o tajnych bractwach nie wspominając, telewizje, politycy i nawet rzesze naukowców oraz tzw. "ekspertów" robiących ludziom papkę z mózgu.


thumright thumleft
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JerzyS




Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 4008
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:26, 17 Lip '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wytrząsanie diabła


_________________
JerzyS
"Prawdziwa wiedza to znajomość przyczyn."
Arystoteles
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
thecombo




Dołączył: 02 Paź 2013
Posty: 374
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:15, 22 Lip '14   Temat postu: Re: Największe skurwysyństwo Świata Odpowiedz z cytatem

JerzyS napisał:
Największe skurwysyństwo Świata- Tajemnica Spowiedzi


Na czym polega Tajemnica Spowiedzi?
na tym że jeśli twoja żona przyprawia ci rogi z katecheta, to pozostanie Tajemnica Spowiedzi~!

Natomiast spowiednik może w akcie spowiedzi powierzyć ten sekret swojemu spowiednikowi , a ten dalej!

Dlatego też Kościół Rzymsko katolicki prędzej zgodzi się na odejście od celibatu niż odejście od spowiedzi DOUSZNEJ!


jerzyS jesteś debilem. To zdiagnozowane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Panocek




Dołączył: 27 Sty 2022
Posty: 464
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:11, 24 Lut '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak odnośnie głównego tematu, ale z zupełnie innej strony.
Największe skurwysyństwo jakie mnie w życiu spotkało to skurwysyństwo państwowe. W życiu można spotkać różnych skurwieli, ale żaden nie ma nad Człowiekiem takiej władzy jak państwo, nawet Kościół! Gdy masz do czynienie ze skurwysyństwem zawsze możesz jakoś sobie z nim poradzić, np. uciec, oddać mocniej, poprosić kogoś o pomoc, itd. W walce ze skurwielami, zgodnie z ideą sprawiedliwego państwa prawa, to właśnie państwo powinno być Twoim sprzymierzeńcem. Czasami jednak jest zupełnie inaczej. Zdaję sobie sprawę, że skurwysyństwo państwowe może wynikać z jakichś spraw, które są pomiędzy stronami nierozwiązane, niezakończone, np. ktoś z państwa coś do mnie ma. Państwo wtedy używa różnych metod nacisku aby wprowadzić obywatela na właściwe tory. I to jest OK, póki skurwysyństwo ma coś do mnie i wpływa tylko na moje życie i mój rozwój, to ja to rozumiem. Skurwysyństwo staje się nie do zaakceptowania dopiero wtedy, kiedy wchodzi w relacje z najbliższymi, wtedy sprawa sięga silnych emocji wynikających z naruszonych przez skurwiela więzi rodzinnych. Wtedy staje się to sprawą osobistą, pewnego rodzaju vendettą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Największe skurwysyństwo Świata
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile