W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Taśmy Wprost   
Podobne tematy
Handel głową Rostowskiego 6
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
29 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 43497
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Adam Polo




Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 1118
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 09:34, 27 Cze '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Comendante z ust mi wyjąłeś argumenty, ale lenistwo zapobiegło moim dłuższym wynurzeniom, zatem pokornie pozostaje mi się podpisać pod Twoim postem.
Mendy robiąc ciemne, przestępcze interesy w miejscach publicznych i są zbulwersowani, że ich kurewstwo ujawniono.

Dorzucić chciałem jednak myśl, że wszystkie rozmowy tych "kurwów" dotyczące spraw publicznych powinny być nagrywane. Z zasady. Aby nas nie dymali. Wszelkie pieprzone spotkania tych darmozjadów dotyczące publicznych spraw powinny być przy kamerach. Always...
_________________
"Bądźmy realistami, żądajmy niemożliwego"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
clever4ever




Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 7
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:21, 27 Cze '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie to odnosiłem początek do petycji która jest bezwartościowym aktem straty 5min z życia;
a w dalszej części mojego monologu - nie pałam chęcią bycia źle zrozumianym - jak najbardziej pochwalam fakt nagrania elit, ale sprawą która bezapelacyjnie stawia cały rząd do dymisji jest kompromitacja służb które 24h na dobę za nasze podatki zajmują się ochroną naszych mędrców - tzn bor -> msw - > premier, który ponosi odpowiedzialność w normalnym kraju za taką piękną katastrofę.
Poza tym widać nawet po mendiach że ich negatywny stosunek do tuska był chwilowy bo raczej na obecną chwilę nie mają jakiejś alternatywy na nowe wybory (już zamiatają nawet pod jakieś sprawy węglowe), którą mogliby wesprzeć; biorąc pod uwagę że sam palikmiot pogrzebał się w eurowyborach...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1994
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:48, 27 Cze '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdyby byli prywatnym przedsiębiorstwem to pies ich jebał niech sobie kręcą lody, ale skurwysyny sprawują funkcje publiczne i ten fakt jest mocno irytujący.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 15:21, 27 Cze '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie najbardziej w mendiach irytuje mnie, że traktuje się tych darmozjadów, jak jakiś pracowników korporacji. Jak chcą się popisywać to niech założą sobie korporację albo zatrudnią się w takowej i nikt im złego słowa nie powie. Jednak oni pełnią służbę publiczną. Nawet kurwy nie są urzędnikami administracji tylko pełnią stanowiska wybieralne. Natomiast ich zachowanie polega na tym, że to MY mamy im służyć a nie ONI nam.

To, co na temat tych świrów myślę doskonale opisuje ta piosnka.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
aximia




Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 3996
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:19, 27 Cze '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



Na rosyjskich stronach... Cytaty sławnych ludzi. Minister spraw zagranicznych Polski. Radosław Sikorski:

Ciągną laskę amerykanom, jak frajerzy...
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=a6EnyQ0Dy50
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:17, 27 Cze '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

polecam uzupełnienie NTV apropos kwestii ekonomicznych, jakie pojawiły się w aferze taśmowej na samym początku..





---------------------------------
ale nie mogłem się powstrzymać żeby nie skomentować:
adaś polo:
Cytat:
A może zamiast pierdolić na forum (..)

PIERDOL może za siebie, dobre?
---------------------------------
clever4ever:
Cytat:
Z perspektywy osoby bezpośrednio niezaangażowanej przestępstwem jest dopuszczenie do możliwości nagrania przez tych POjebów.

chyba chodziło ci raczej o to "że jest nieodpowiedzialnością r-y-z-y-k-o-w-a-n-i-e dalszego nagrywania tych POjebów..
- bo to co napisałeś, w takiej formie, nie ma kompletnie sensu.
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
clever4ever




Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 7
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:31, 27 Cze '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przez zagubienie przecinka (przed słowem "przestępstwem") wypaczył się sens, ale autor miał na myśli że przestępstwem dla osoby spoza tego bagna jest pozwolenie (nie w sensie przyzwolenia ale uchybienia) na sporządzenie nagrań. No i w następnym poście dokładniej wyjaśniłem że chodzi o prawidłowe działanie służb i odpowiedzialność zwierzchników.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dipsao




Dołączył: 06 Cze 2013
Posty: 420
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:28, 27 Cze '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Ja nie mam żadnego problemu, ja w jakiejś radzie mogę być zastępcą, bo mam naprawdę długiego ch..., a on nie ma. I w związku z tym musi go sobie sztukować - twierdzi Belka w nagraniach z afery taśmowej

Coś jak adminio - sztukuje sobie antenkę nakładaniem limitów.
Niestety antenki nie da się oszukać, co do długości.
@Bimio, byłeś w kiblu w Dżakarcie? To przysuń się do pisuaru.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Norbi




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 694
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 20:58, 27 Cze '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tusk i jego kolesie to pikuś, będą następni.

Prawdziwy problem to dziesiątki tysięcy pasożytów dysponujących naszymi pieniędzmi.
Tych będzie ciężko wymieść, bo ogłupiali Polacy godzą się na wszystko.
Jak taki nieudacznik zacznie realizować swoje prywatne pasje, to mamy katastrofę.

Przykład z Wrocławia - miłośnik Marilyn Monroe, wydał na jej zdjęcia równowartość
dziesięciu nowych Ferrari California.
Przebił poziom rosyjskich nowobogackich, a to tylko jeden z wielu, wielu tysięcy!
Przypominam, że po te pieniądze do Was zgłosi się Komornik skarbowy .

Cytat:
Szefowie wrocławskiej Hali Ludowej zakupili za 6,4 mln złotych kolekcję zdjęć Marilyn Monroe. Fundusze na zakup ponad 3 tysięcy odbitek pochodziły z kasy miejskiej

http://natemat.pl/107789,we-wroclawiu-aw.....6-4-mln-zl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adwokat Diabła




Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1243
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:33, 28 Cze '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Do opinii publicznej przedostała się informacja, że wicepremier Bieńkowska spotkała się 5 czerwca 2014 r. z szefem CBA Pawłem Wojtunikiem, a miejscem akcji była bardzo głośna ostatnio restauracja „Sowa i Przyjaciele”. I okazało się, że także ta rozmowa została podsłuchana. A nagranie ma się ponoć znajdować m.in. w prokuraturze. Co najmniej dziwaczne są informacje, że treścią tej dyskretnej rozmowy była troska o unijne fundusze wydawane na infrastrukturę oraz narzekania wicepremier Bieńkowskiej, jak to nie chciała zostać zastępcą Donalda Tuska w rządzie. Czyli właściwie rozmowa miała być o niczym.

Informacje o nagranej rozmowie pani wicepremier i szefa CBA mają wszelkie cechy klasycznej dezinformacji. Bagatelizuje się temat rozmowy, choć wedle wcześniejszych zapowiedzi nagranie miało być raczej bombą niż kapiszonem. Nie było, bo stenogramu nie opublikowano. I teraz mamy uspokajające komunikaty, że w tym nagraniu nie ma nic ciekawego czy bulwersującego. Problemem jest to, że ten rzekomo nudny zapis konwersacji między Elżbietą Bieńkowską i Pawłem Wojtunikiem miał wywołać szok w ministerstwach sprawiedliwości i spraw wewnętrznych oraz w tajnych służbach.

Z tego, co udało mi się ustalić, wicepremier Bieńkowska nie spotykała się po to, żeby pogaworzyć z szefem CBA o błahych sprawach, tylko żeby rozbroić bombę, jaką odkryła w resorcie infrastruktury. Bombę związaną z wielkimi inwestycjami z unijnych funduszy. Innymi słowy, nie chodziło o rozmowę o dyskomforcie bycia wicepremierem, tylko o korupcji na wielką skalę. I dopiero ujawnienie treści tej rozmowy (lub rozmów, bo może chodzić o więcej niż jedno spotkanie) miałoby być naprawdę groźne dla rządu. Bez porównania groźniejsze niż ujawnione dotychczas stenogramy. Nic dziwnego, że informacja o możliwości ujawnienia treści tej konwersacji miała wywołać panikę i szerokie działania zaradcze.

Nie wiadomo, czy prokuratura rzeczywiście dysponuje nagraniem (nagraniami), a jeśli tak, to jakimi jego fragmentami, bo oficjalne komunikaty są raczej czymś, co nie odnosi się do istoty rzeczy. Nie wiadomo, jakie negocjacje i między jakimi podmiotami toczyły się, by do publikacji tego nagrania nie dopuścić. Faktem jest, że dotychczas się ono nie ukazało, podobne jak inne, które zapowiadano, np. z udziałem miliardera Jana Kulczyka. Nie wiadomo nawet, czy wcześniej opublikowane stenogramy nie były tylko argumentem przetargowym, by podbić cenę (niekoniecznie chodzi o pieniądze) w rozmowach między dysponentem najważniejszych nagrań, a tymi, którym ich publikacja bardzo by zaszkodziła. Wiele z tego, co dotychczas się dowiedzieliśmy jest raczej dezinformacją i manipulacją odciągającą od spraw najważniejszych.

Z tego, co udało mi się ustalić, a sprawa jest traktowana jako wyjątkowo wrażliwa i przez to tajna, chodzi o korupcję na niewyobrażalną dotychczas w Polsce skalę, czyli idącą w setki milionów złotych. Informacja o tym, co mają zawierać nagrania rozmowy (rozmów) wicepremier Bieńkowskiej i szefa CBA Wojtunika, miała być rzeczywistą przyczyną bardzo ostrej reakcji Donalda Tuska w stosunku do poprzedniego ministra infrastruktury Sławomira Nowaka. Co oznaczałoby, że premier Donald Tusk najpewniej został o wszystkim poinformowany.

Sprawa jest tak tajemnicza i dodatkowo tajna, że tylko posłowie sejmowej komisji ds. służb mogliby zweryfikować, co tu jest prawdą, a co dezinformacją. Mogą po prostu wezwać szefa CBA Pawła Wojtunika i go o to zapytać, choć jeśli sprawa jest w toku, nie ma żadnej gwarancji, że się czegoś istotnego dowiedzą i przebiją przez klauzule tajności. Można by o to pytać także samego premiera Tuska i wicepremier Bieńkowską, choć i oni mogą się zasłaniać tajemnicami śledztwa i odsyłać do CBA oraz prokuratury. W każdym razie ta sprawa powinna zostać wyjaśniona, bo po pierwsze chodzi o korupcję, a po drugie – o możliwość szantażowania najwyższych urzędników w państwie. Może też chodzić o układanie się z przestępczym układem, co dla wizerunku państwa byłoby katastrofalne.

Nie wiadomo, czy nagrania, które istnieją wkrótce się ukażą, czy doszło do ich zablokowania wskutek jakichś negocjacji. Ale i takie ewentualne umowy nie oznaczają przecież, że tymi nagraniami wciąż nie można będzie grać, szantażować i hakować. I nie wiadomo, czy takie nagrania się jednak nie ukażą. Dlatego jest takie ważne, żebyśmy się dowiedzieli, co naprawdę zostało jeszcze zarejestrowane i jakie te nagrania kryją w sobie bomby. Inna sprawa, jaki obraz państwa te podsłuchy pokazują. A jest on coraz bardziej horrendalny.

http://wpolityce.pl/polityka/202453-tylk.....ilionow-zl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Norbi




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 694
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:07, 28 Cze '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jarondo napisał:
Norbi napisał:
jarondo napisał:
@Norbi. "Zrób sobie naklejki made in germany."

Świetna rada Jajądro, taka "murzyńska".
Radzisz mi - "Bądź Murzynem - zarobisz kasę."
Prawdziwy patriotyzm, to spowodować żeby Niemiec chciał robić naklejki "made in Poland".
Jeśli przekonam kogokolwiek, że w Polsce robi się dobry towar
to kilku Polaków dostanie należne im za ten towar wynagrodzenie i prestiż.
Jeśli nakleję "made in Germany" to dołożę się do kolonizacji Polski.

I choć lubię, jak pisujesz, to tu powiem, że pierdolisz.
Nie zawrócisz kijem wisły.
Ktoś z zagranicy, będzie szukał lepszego, to może sam znajdzie, że w pl jest dobre.
Sam starając się edukować stracisz czas, i zysk.
Na opinię o niemcach pracowała cała społeczność latami.
A jak jesteś poza granicami polski, to masz rzeszę naszych krajan, którzy wzajemnie się opluwają, podkładają kłody i nie szanują.
Co, nie wpływa dobrze na to, co chcesz uzyskać. Musielibyśmy zacząć edukację u siebie, w kraju.


Mylisz się Jarondo , a przynajmniej mam taką nadzieję.
Coś się przełamuje w zachodniej Europie .
Pierwszy raz od lat, na terenie Francji , Niemiec i Szwajcarii pytają mnie towar z Polski.
Pojawia się wielka szansa dla Polaków za granicą , żeby zarobić kasę dla siebie i ziomali.
Każdy zajebisty towar, usługa "made in Poland" ułatwi wejście następnym.
Polsce wyznaczono rolę Chin w Europie - trudno, tego nie przeskoczymy ale możemy wykorzystać.

Są branże i środowiskach, gdzie już nie dyskutuje się na temat kompetencji Polaków.
Lekarze, informatycy i programiści, architekci czy designerzy nie muszą się chyba wstydzić.

Wśród polskich emigrantów jest coraz więcej ludzi wykształconych i ambitnych.
Myślę, że łatwiej im będzie stworzyć silną, polską diasporę niż przełamać system w Polsce.
Przywrócenie honoru Polaka na tle pół-zgnuśniałej, na pół-islamskiej Europie może być łatwiejsze niz kiedykolwiek wczesniej.

Życzyłbym sobie, by popularne stało się hasło:
Trzymaj poziom, przecież jesteś Polakiem!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jarondo




Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 1666
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:13, 28 Cze '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tymczasem, w państwie, gdzie ludzie muszą przeżyć za 1300 zł.

Nawet Graś nie ma wątpliwości. Tusk dał pracę Kilianowi, by ten dostał odprawę
http://niezalezna.pl/56844-nawet-gras-ni.....al-odprawe
Cytat:
Nawet Graś nie ma wątpliwości. Tusk dał pracę Kilianowi, by ten dostał odprawę - niezalezna.pl
foto: flickr.com/photos/kancelariapremiera; Na zdj. z lewej Krzysztof Kilian
Po tym, jak Krzysztof Kilian podał się do dymisji z funkcji prezesa PGE, nie brakowało komentarzy dotyczących ogromnej odprawy (ok. 7 milionów złotych), jaką on i jego współpracownicy dostali na pożegnanie za 15 miesięcy pracy. Jak wynika z fragmentu nagranej rozmowy Pawła Grasia (sekretarz PO) z Jackiem Krawcem (prezes Orlenu), właśnie owa odprawa była głównym powodem zatrudnienia w PGE Kiliana - dobrego kolegi Donalda Tuska jeszcze z czasów KLD.


Około 19-tej minuty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:21, 28 Cze '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Norbi napisał:
Tusk i jego kolesie to pikuś, będą następni.


No własnie nie, i w tym jest problem.
Tusk, Kaczyński - od 25 lat są dla Polaków symbolem walki z komuną i nadzieją na lepsze, tak wiem, w Polsce jest dużo głupich ludzi, ale tak jest.
Dlatego brak Kaczyńskiego czy Tuska zmieni totalnie scenę polityczną w Polsce.
Upadnie PO i PiS - w kilka miesięcy. Bo PO to Tusk, a PiS to Kaczyński.
Dlatego na siłę będzie się w Polsce trzymać Kaczyńskiego i Tuska razem! Odpad jednego z ich wyeliminuje drugiego.
Im szybciej odsunie się jednego tym szybciej PO i PiS przejdą do niechlubnej historii niszczenia Polski.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:32, 28 Cze '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie można jeszcze zapomnieć o haśle JEBAĆ PSL CO STANOWISK MAJĄ, ŻE HEJ Very Happy
Hasło można zaśpiewać idealnie do podkładu w postaci ostatniej piosenki wyborczej PSL.
Choć zdecydowanie łatwiej w wersji: To PSL, to PSL stanowisk mamy, że hej Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:53, 28 Cze '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ElComendante napisał:
Nie można jeszcze zapomnieć o haśle JEBAĆ PSL CO STANOWISK MAJĄ, ŻE HEJ Very Happy
Hasło można zaśpiewać idealnie do podkładu w postaci ostatniej piosenki wyborczej PSL.
Choć zdecydowanie łatwiej w wersji: To PSL, to PSL stanowisk mamy, że hej Laughing


PSL ma żelazny elektorat na poziomie 6-8% bez względu na lidera.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:58, 28 Cze '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odstawisz cyca administracyjnego i PSL ma 2%.
A, że zmniejszenie administracji w Polsce minimum o 60% jest konieczne to jest oczywista, oczywistość, bo inaczej idziemy w model grecki. Biorąc pod uwagę budżetówkę to budżet obecnie wypłaca z podatków pensje prawie 1,9 mln ludzi. To jest kurwa nie do utrzymania nawet z drukarką FED-u oczywiście w dłuższej perspektywie czasu.
PSL to w tym względzie główny hamulcowy i to od LAT.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
armanor




Dołączył: 09 Cze 2012
Posty: 64
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:01, 29 Cze '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieję, że Latkowski i spółka (niezależnie od pobudek, którymi się kierują), skopiowali "taśmy" przynajmniej w ilości kilku i odpalą resztę "rewelacji" (w cudzysłowiu, bo ktoś, kto trzeźwo patrzy na to, co się dzieje, nie jest to zaskoczeniem), gdy już wyraźnie będzie widać jak ukręcają sprawie łeb...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:07, 29 Cze '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego, co mów Latkowski to reszty taśm nie mają a on tylko zna fragmenty rozmowy Bińkowskiej {więc albo nie mają, albo zrozumieli swój błąd}.
Natomiast to, że właśnie następuje ukręcanie sprawy to wystarczy spojrzeć na ilość sondaży wyborczych, które pojawiły się w ostatnich dwóch tygodniach. Normalnie sondażami portale i stacje telewizyjne napierdalają nas niczym czarnych słońc milionami z regularnością karabinu maszynowego, co najmniej co dwa dni a tu jeden, słownie jeden przez dwa tygodnie Very Happy

Radzio Bullshit Sikorski złożył zawiadomienie z art. 258 o zorganizowanej grupie przestępczej.
W związku z tym należy złożyć do prokuratury z tegoż samego artykułu zawiadomienie o zorganizowanej grupie przestępczej planującej tzw. oszustwo skarbowe - Nowak, Parafianowicz oraz kradzież mienia - Sienkiewicz, Belka Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
jarondo




Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 1666
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:18, 29 Cze '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlatego od wczoraj pis leci po polsce z ulotką i spotkaniami z ludem,o tym co się dzieje.
Słońce pełu przeczeka aferę i powóci w krasie. Smile
Cytat:
Jutro na ponad 300 spotkaniach terenowych politycy PiS będą rozdawać wyborcom w całej Polsce czterostronicowy biuletyn o najważniejszych punktach afery taśmowej. To część akcji „Czas na Zmiany”, ogłoszonej pod koniec tego tygodnia. W niedzielę dwa spotkania ma w planach Jarosław Kaczyński.

http://300polityka.pl/news/2014/06/28/ta.....itycy-pis/

Można go nawet pobrać, aby nie zapomnieć ocb:
http://www.pis.org.pl/download.php?g=mmedia&f=biuletyn_pis.pdf
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:02, 29 Cze '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jednak Panowie nie ma, co płakać przynajmniej, przez przypadek całe Indie się dowiedzą kim jest Tłuk Laughing

http://niezalezna.pl/56444-hit-internetu.....iego-filmu

"Bollywoodzka superprodukcja, kręcona w Warszawie, od dłuższego czasu wzbudza wielkie zainteresowanie. Dzisiaj jednak nie z powodu gry aktorów. W zwiastunie filmu internauci dopatrzyli się napisu „Tusk pedał”.

Zwiastun bollywoodzkiego hitu „Kick” błyskawicznie stał się hitem internetu. Nie ze względu na spektakularne sceny pościgów i efekty specjalne, a nawet nie dzięki temu, że kręcono go na ulicach Warszawy. Popularność filmowego trailera zapewnił... Donald Tusk.

Internauci wypatrzyli, że w 12 sekundzie filmu w scenie upadku autobusu z Mostu Gdańskiego do Wisły na znajdujących się w kadrze rurach widnieje wulgarny napis: „Tusk pedał”."

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:14, 30 Cze '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak sobie sprawdzałem życiorysy mniej znanych tasiemców i wypluło mi czym się zajmował ów Parafianowicz.

Byłem przekonany, że on zbijał bąki w MF i odpowiadał za kontrolę US, ale jednak przebił moje domniemania.

Parafianowicz był w przez 6 lat - 2007 -2013 szefuniem GIIF, czyli urzędu Generalnego Inspektora Informacji Finansowej odpowiadającego za walkę z finansowaniem terroryzmu oraz praniem brudnych pieniędzy Laughing

Taki mamy klimat Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
jarondo




Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 1666
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:46, 30 Cze '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Państwo prawaLewa.

ABW pyta ministrów o szantaż
http://www.rp.pl/artykul/1118331,1121777-ABW-pyta-ministrow-o-szantaz.html
Cytat:
Prokuratura powierzyła Agencji kluczowe czynności w sprawie afery taśmowej. Opozycja grzmi: 
– To nienormalne, przecież ABW podlega rządowi.
Prokuratura przekazała Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego wszystkie zapisy rozmów z afery taśmowej, jakie udało się jej zabezpieczyć.
(...)Powierzenie tak istotnych czynności śledczych służbie specjalnej podległej rządowi jest ostro krytykowane przez opozycję.
Agencja sprawdza, czy taśmy nie służyły do szantażowania polityków
– To nienormalne – oburza się w rozmowie z „Rz" Artur Dębski (Twój Ruch) z sejmowej Komisji ds. Służb Specjalnych. – W tej sprawie wszystkie kluczowe czynności powinny być wykonywane przez instytucję niezależną od rządu, a więc przez prokuraturę.
Dębski zwraca uwagę, że bezpośredni nadzór nad ABW sprawuje koordynator specsłużb Bartłomiej Sienkiewicz, minister spraw wewnętrznych, który sam stał się bohaterem nagrań – ujawniony został zapis jego obiadu z prezesem Narodowego Banku Polskiego Markiem Belką.
Podobnie mówi adwokat Bartosz Kownacki, poseł PiS z sejmowej Komisji Sprawiedliwości. – Ministra Sienkiewicza powinny dotyczyć zawarte w kodeksie postępowania karnego przepisy dotyczące wyłączenia ze sprawy. Przecież on nadzoruje śledztwo we własnej sprawie – przekonuje. Jego zdaniem śledztwo nie kwalifikuje się do zakresu działań ABW, tylko policji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
piotr147




Dołączył: 25 Sie 2006
Posty: 498
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:05, 01 Lip '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe kiedy Pan redaktor Latkowski popełni samobójstwo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cynikt




Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 22
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:13, 01 Lip '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro od lat glosujemy na tych samych gadow, jedynym celem tej afery jest zmiana skory. Kto chce sie odrodzic?
Moim glownym podejrzanym jest pan, ktory stworzyl sobie panstwo w panstwie, ale ostatnio zebral ciegi i zostal odsuniety od wladzy wsrod/przez 'swoich'. Na dodatek chca go wyslac daleko od siebie.
Wiadomo mu, ze motloch i tak nie posunie sie do nabicia na widly mocodawcow ostatnich 25 lat, wiec moze chce podejrzany zamiast tego po prostu zmienic twarz partii rzadzacej? Jako osoba stad, ale jednak z drugiego bieguna...
Bo eksperyment Palikota pokazal, ze nowy mutant nie dziala.
Czy moze po prostu zadowoli sie faktem powrotu do lask i rozwijania swojej strategii w dluzszym czasie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:31, 03 Lip '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

elpsychopalante takiego nieświadomego naiwniaka jak ty tylko ze świecą szukać.. naprawdę.

po pierwsze, wymiana handlowa unii europejskiej z rosją i chinami jest zdecydowanie ujemna jakbyś nie ogarniał, więc sprawa ukrainy nie jest przypadkiem, ale konsekwencją poddańczych działań rządów ukrainy względem ruskiego modelu gospodarczego, który de facto nie jest oparty na inwestycjach a głównie wyprzedaży surowców, spekulacji w układzie opec z arabami. po drugie, my po 89' sprzedając swoje terytoria i suwerenność brukseli tylko odsunęliśmy w czasie nasz kolaps gospodarczy, kasując równocześnie swoje długi w podobny sposób jak to było z niemcami po drugiej wojnie światowej.

kolejna sprawa, ty w ogóle sobie nie zdajesz sprawy, że to nie tusk zadłużył polskę tylko miller i wszyscy ci co głosowali za przystąpieniem do unii, podobnie jak ci ludzie co nie przyjęli planu marszalla po drugiej wojnie światowej. są jeszcze takie jednostki jak kacz sprzedawcza bądź uciekinier-spadochroniarz bez spadochronu, co wiedzieli sami że muszą szybko się ulotnić no bo jak to tak żeby narodowa prawica co obiecuje ludziom socjal zadłużała kraj po traktacie lizbońskim.
reasumując, wy ludzie jesteście tylko hałaśliwymi pieskami we wszystkim upatrującymi spisek i porażkę, nie widząc drugiej strony medalu. rzadzio "bullshit" sikorski to temu panu mógłbyś przynosić kapcie choć ty elpsychokupante nigdy tego przecież nie zrozumiesz. nie kminisz kuluarów tobie wystarczy zrzucić kość ze stołu i już masz bul dupy, uważaj żebyś się przypadkiem nie udławił.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9   » 
Strona 7 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Taśmy Wprost
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile