W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Wybuch na polsko białoruskiej granicy  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
6 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 2342
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pszek




Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:45, 05 Lis '12   Temat postu: Wybuch na polsko białoruskiej granicy Odpowiedz z cytatem

W pobliżu granicy polsko-białoruskiej doszło do wybuchu nieustalonego urządzenia.Wybuch pozostawił dwa leje w okolicy których znaleziono odzież i walutę i ślady prowadzące na terytorium Polski.O godzinie 15 (przed wybuchem) białoruskie służby bezpieczeństwa otrzymały informację o nielegalnym przekroczeniu granicy od polskiej strony.Powołano specjalną grupe śledczą do wyjaśnienie wszystkich okoliczności zdarzenia.
http://translate.google.pl/translate?hl=.....CCsQ7gEwAQ
http://www.vz.ru/news/2012/11/5/605753.html
_________________
sasza.mild.60@mail.ru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
J a s n y




Dołączył: 20 Sie 2019
Posty: 1069
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:48, 14 Lut '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o co naprawdę chodzi w konflikcie na granicy polsko-białoruskiej?


Od siebie dodam: na tak zwanej granicy polsko-białoruskiej.. Nike ma czegoś takiego. To są rdzenne polskie tereny, przydzielone jakiemuś powołanemu z banana "państwu" .. Oczywiście należy przy tym zaznaczyć, że Prawa do tych ziem ma wyłącznie Najjaśniejsze Królestwo Polskie - nigdy republiczka maśońska czecia, kabało-judeo-erpe.

Cytat:
Myślę że mamy do czynienia z odwróceniem uwagi od granicy bardziej niebezpiecznej granicy z Ukrainą
.. Stary bolszewik Łukaszenko, uzurpator, usiłuje wmówić światu że to jego pegeer Rolling Eyes i doskonale współpracuje z kabalistyczną agendą wszechświatową w budowaniu muru na łące Rolling Eyes


..a zatem "nie w pełni" zgadzam się z doktorem Lechem .. Rolling Eyes

Cytat:
W KOPie służył mój dziadek ja natomiast za bolszewików w WOP , czyli jakąś ciągłość kontynuowałem.Dziadek dużo opowiadał o tej służbie ,która tam odbywał na punkt patrolu chodzili w nocy ,bo za dnia strzelali do nich sowieci .A ci którzy przekraczali w latach międzywojennych to byli prawie sami żydzi i po wojnie ta sama hołota i ciąg tego trwa dalej.

_________________
" Nie wiem o jakim elektronicznym funcie piszesz, bo takowy nie istnieje " ~@goral_
# demokracja to komunizm w powijakach #
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Wybuch na polsko białoruskiej granicy
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile