W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Jericho się skończyło :(  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
2 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 3499
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Leski




Dołączył: 23 Gru 2007
Posty: 307
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:36, 27 Mar '08   Temat postu: Jericho się skończyło :( Odpowiedz z cytatem

Właśnie obejrzałem ostatni odcinek... Ci którzy oglądają wiedzą że szkoda Sad a tym którzy nie znają tytułu polecam. Można oglądać ponoć na tv4. Odcinek miał zakończyć wszystkie wątki a otworzył kolejne...

Serial o konspiracji, anarchii, władzy, służbach specjalnych, walce o przetrwanie, poświęceniu, skorumpowanym rządzie który w zasadzie jest firmą, atomowej zagładzie i miłości Smile Dużo się dzieje, mnóstwo tajemnic, strzelania, wybuchów, nagłe zwroty akcji ale nie ma sexu Laughing mimo to polecam zdecydowanie.

Na tej stronie można znaleźć linki do pobrania wszystkich odcinków. A także podpisać się pod petycją o przedłużenie serialu.

http://www.jerichopoland.com/

Opis serialu:
Cytat:
Serial opowiada o losach mieszkańców tytułowego miasteczka, którzy stanęli w obliczu katastrofy nuklearnej. Jericho, małe, spokojne miasteczko na amerykańskiej prowincji, w stanie Kansas, nagle ogarnia chaos. Mieszkańcy odcięci od reszty świata zastanawiają się czy są jedynymi Amerykanami, którym udało się przeżyć tragiczną katastrofę. Strach przed niepewną przyszłością sprawia, że mieszkańcy Jericho tracą poczucie bezpieczeństwa, a górę nad racjonalnym zachowaniem biorą nieokiełznane emocje. Szczególnie kiedy muszą się zmierzyć z brakiem wody i prądu oraz innymi konsekwencjami wybuchu. Więzi łączące mieszkańców rozpadają się, zaczyna królować terror, złość i zamęt, które z wielką mocą uwidaczniają całe zło, które noszą w sobie ci ludzie. Jednak w czasie wielkiego kryzysu, kiedy wrażliwi dostają obłędu, kiedy osobiste problemy wychodzą na pierwszy plan, kiedy istnieje zagrożenie, że najgłębiej skrywane tajemnice ujrzą światło dzienne, znajdują się jednostki, które odnajdą w sobie moc, na tyle silną, aby odnaleźć się w roli bohaterów, o których nikt nie myślał, że jeszcze istnieją..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:16, 05 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja pierniczę. Obejrzałem całe. Normalnie to jest genialne. Jak dla mnie to niemal dokument. Przez false-flag operation powstaje państwo policyjne w praktyce rządzone przez ogromną korporację mającą na usługach swoją prywatną bezwzględną armię najemników z mega-uprawnieniami. Państwo chce kontroli całkowitej nad obywatelami, którym odbiera się prawa swobód obywatelskich. Najemna wojsko-policja może mordować w imieniu egzekwowania rygorystycznego prawa. Scentralizowana jedna ekonomia, skorumpowana do szpiku. Odpowiedzią ludu pragnącego wolności jak zawsze mogłaby być rewolucja... koniecznie obejrzyjcie.

NAJLEPSZY SERIAL JAKI WIDZIAŁEM Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JackBlood




Dołączył: 15 Sie 2007
Posty: 1071
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:16, 05 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przechodzą ciarki po plecach jak ma się świadomość taką jak my. Podobnie było jak oglądałem "V for Vendetta" i potem "Children of Men".

Obejrzyjcie "Jericho" i wyobraźcie sobie jak by było (będzie) w Europie gdzie społeczeństwa są praktycznie bezbronne - broń mają tylko zorganizowane grupy przestępcze (mafia, policja, wojsko).
_________________
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację która zmieni świat." David Icke
www.infowars.patrz.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Westr




Dołączył: 01 Paź 2006
Posty: 92
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:51, 06 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja niedawno sie zastanawialem czy warto ogladnac ten serial , po takich zapowiedziach jak napisaliscie chetnie go ogladne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Jericho się skończyło :(
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile