W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
cenzura na jewtube  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
2 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 1632
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
porfirij




Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 507
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:25, 17 Sty '15   Temat postu: cenzura na jewtube Odpowiedz z cytatem

https://www.youtube.com/watch?v=AwxLIW81rRY&list=RDAwxLIW81rRY#t=64
- nie wiem czy tylko u mnie ale tam gdzie w tekście jest z "ukraińcami" są zakłócenia czyli (kochaj jak cię jebią w dupę banderowskie swołocze- to taka moja mała interpretacja zakłóceń). Tak kurwa nie zrobi nawet polskojęzyczny polityk. Rezać bydlaków trzeba lub na paliki wbijac, wszystkich od 1998. Pierdolona swołocz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pszek




Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:47, 17 Sty '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie w "drażliwym miejscy" jest jakiś szumo-przeskok ale nie wiem na ile ma to związek z cenzurą na yt a ile z cenzurą obowiązującą w ojczyźnie naszej przenajświętszej.
Dochodzi do tego że ja z ruskich filmów dowiaduję się o ważnych szczegółach tyczących macierzy mej.
Okazuje się że istnieje jakiś płk Jan Niewiński który od wielu lat bezskutecznie walczy o pomnik ofiar rzezi wołyńskiej.
Oczywiście jak wpisać w wyszukiwarkę hasło " płk Jan Niewiński" to pokażą się jakieś peryferyjne dane,no ale żeby to zrobić trzeba wogóle na początek wiedzieć że ktoś taki istnieje.
W dokumentalnym filmie Stepan Bandera-Ślady na Majdanie wypowiadają się też polscy historycy,świadkowie wydarzeń (między innymi M.Hermaszewski-niedoszła ofiara rzezi).
Ważny i ciekawy film nie został pokazany w polskich tv.I nie będzie pokazany.Sądzisz @porfirij
że to przez cenzurę na yt?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
grzanek




Dołączył: 12 Paź 2011
Posty: 368
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:28, 17 Sty '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nt. Staszyńskiego wyemitowano niedawno na TVP Historia ciekawy dokument Wołoszańskiego. W podzięce za likwidację Bandery, do dziś jego losy po “ewakuacji” wraz z ciężarną żoną do Berlina Zachodniego pozostają “nieznane”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pneumokok




Dołączył: 14 Sty 2015
Posty: 25
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:06, 19 Sty '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


cenzura na jewtube
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile