W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Uwaga! Znajdujesz się w jednej z sekcji autorskich forum.
Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za ewentualną cenzurę w tym wątku.
Moderatorem tego tematu jest jego założyciel czyli autor pierwszego posta.

Antymajdan. pl   
Podobne tematy
Ukraina pokazała Unii środkowy palec766
Rozpad Ukrainy jest nieunikniony152
Ukraina. Sytuacja w regionach 445
Pokaz wszystkie podobne tematy (7)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
57 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Autorskie Odsłon: 459548
Strona:  «   1, 2, 3 ... 41, 42, 43 ... 155, 156, 157   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aximia




Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 3996
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 00:21, 25 Sty '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mariupol ....


hunta zrzuca winę na za dzisiejszy ostrzał Mariupola na opołczenie i "rosyjskich terrorystów" , nie ulega kwestii że jest to kolejna prowokacja ukraińców, terror na cywilach, w czym się ukry specjalizują się od początku wojny



na forach są też informacje, że ukry przypinają sobie wstążeczki św. Jerzego, demonstrują flagę Noworosji dla kolejnych prowokacji,

Zacharczenko

mówił, że opołczenie przechodzi do ofensywy na Mariupol, jednakże w innej wypowiedzi dodał że mają odbić Mariupol inną metodą niż hunta bez szturmu i ofiar cywilnych, nie wiadomo co miał na myśli, są informacje że szturm na Mariupol właśnie się rozpoczyna ... Zacharczenko mówi też, że jeśli Bóg da, to w kilka dni zamkną kocioł Debalcewo






Kurwy ...
Polacy nie zaprosili na 70 lecie Rosjan którzy wyzwolili Oświecim
W pierwszym rzędzie na uroczystościach zasiądą Niemcy, którzy palili tam ludzi ...



_________________
https://www.youtube.com/watch?v=a6EnyQ0Dy50
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:11, 25 Sty '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goral_ napisał:
Widzieliście też ten filmik z dzisiejszego ataku na Mariupol?


Widziałem parę krótkich relacji z przedmieść Mariupola. To już jest ewidentne przygotowanie do zdobywania miasta.

Jak pisałem wczoraj:
"Partyzanci po przegrupowaniach, po dostaniu nowego sprzętu od Rosji są mocniejsi i bardziej zdeterminowani, niż się świrom Jaceniukowym wydawało, co słychać z wypowiedzi Zacharczenki. Wygląda, więc że wpierdol będzie, ale w drugą stronę.
Jednocześnie ten numer z trolejbusem sprawił, że żarty się skończyły i Rosja chyba również przestała się jebać w temacie."

Po prostu z tym numerem z mobilizacją i zerwaniem rozmów, w celu jedynie wyciągnięcia kasy od MFW i reszty bogaczy w Davos, przegięli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
xXx




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 255
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:04, 25 Sty '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wkurwiony napisał:
Ten 4-sekundowy filmik z anglojezycznym najemnikiem to totalna kompromitacja. Ja pierdziele w TV tego nie puszcza nigdy a szkoda.


ale co maja pokazać w TV jak idący chłop mówi 2 słowa na krzyż po angielsku? i czego to ma być dowód? może reporter/reporterka wcześniej zgadała do niego po angielsku więc jej odpowiedział, a jakby powiedział do kamery "spierdalaj" to by znaczyło że to Polak? nie. to by znaczyło tylko tyle że facet w kilkusekundowym filmiku powiedział słowo w j.polskim. nic więcej to nie znaczy.

odkąd sledze tan bardzo ciekawy temat na forum, na początku byłem gorącym zwolennikiem Noworosji (nie tylko dlatego że nie lubie UPArainy) ale w tej chwili mi to zwisa. gołym okiem widać ze na wojnie pierwsza ginie prawda a najbardziej po dupie dostaje zwykły człowiek. a najśmieszniejsze jest to że Ci zwykli ludzie wierzą tym swoim gnojom w mundurach którzy ich nawzajem mordują.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wkurwiony




Dołączył: 05 Sty 2013
Posty: 609
Post zebrał 0.800 mBTC

PostWysłany: 03:35, 25 Sty '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

xXx napisał:
ale co maja pokazać w TV jak idący chłop mówi 2 słowa na krzyż po angielsku? i czego to ma być dowód? może reporter/reporterka wcześniej zgadała do niego po angielsku więc jej odpowiedział


No tak, masz racje. Zwykly przechodzien w pelnym umundurowaniu, dobrze mowiacy po angielsku na pewno wracal z paintballa. Moja wtopa Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:07, 25 Sty '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

xXx napisał:

odkąd sledze tan bardzo ciekawy temat na forum, na początku byłem gorącym zwolennikiem Noworosji (nie tylko dlatego że nie lubie UPArainy) ale w tej chwili mi to zwisa. gołym okiem widać ze na wojnie pierwsza ginie prawda a najbardziej po dupie dostaje zwykły człowiek. a najśmieszniejsze jest to że Ci zwykli ludzie wierzą tym swoim gnojom w mundurach którzy ich nawzajem mordują.


Nie musisz przedstawiać oczywistej, oczywistości. Wojna na Ukrainie jest wojną zastępczą. Wojną USA i Rosji akurat realizowaną w tym przypadku rękoma Ukraińców i mieszkających na terytorium Ukrainy Rosjan czy Rusinów {jak kto woli}, jak w Afganistanie była realizowana rękoma islamskich fanatyków i mudżahedinów z ZSRR {poczytaj wypowiedzi Lwa "Cześć i Chwała" Panczsziru - Śmierć Jego Prawdziwym Mordercom}, jak w Wietnamie wojna rękoma Wietnamczyków realizowana była przeciw USA, itd.
Akurat, co do rzeczonego filmu oglądałem go na kanale Amerykanina i tam są komentarze. Oni mówią wprost, że to jest amerykański akcent i to z Południowego Wschodu USA {tam jest takich komentarzy kilkanaście}. Rozumiem, że przypadkiem na Ukrainie znalazł się geniusz językowy - jest takich ok. 5% na świecie, którzy mają taką zdolność jako dorośli ludzie - który nauczył się idealnie języka angielskiego z akcentem amerykańskim z konkretnego regionu.
Na Ukrainie realizowana jest strategia przygotowana w USA dekady temu. Strategia budowana latami, została wdrożona w momencie, gdy pojawił się śmiertelny dla wpływów USA sojusz - Chiny; Rosja; Iran. Polityka imperiów jest wieloletnia, wielopokoleniowa i niezmienna, jak Drang nach Osten Niemców.
Ja nie jestem zwolennikiem ani Noworosji, ani Ukrainy, ani Rosji, bo jestem pragmatykiem i wiem, że na wysokich stanowiskach zasady są nie te i liczą się li tylko w 99% interesy a nie zasady, a szczególnie nie jestem zwolennikiem jankeskich nazistów. Ja jestem zwolennikiem, żeby ludzie żyli w spokoju. Jednak sprzedajne dziwki z rządu z Kijowa nie mają takiej ochoty. Zamiast szukać porozumienia po zamachu stanu z ludźmi myślącymi nieco inaczej postanowili wypalić im gorącym żelazem poglądy własne w ich głowach. Realizując jankeskie plany napierdalali miesiącami w domy, cywilów mieszkających w Donbasie. Łamią wszelkie próby porozumienia, bo na żadne porozumienie zgodzić się nie mogą, bo tak chcą ich Panowie.
Porozumienie było możliwe w kwietniu, ale wtedy wysyłali Kołomojskich i innych ludzi nie do przyjęcia dla większości mieszkańców Wschodniej Republiki Ukrainy. Ci ludzie się postawili a ci postanowili ich skąpać we krwi. Nie udało się. Przyszedł rosyjski niedźwiedź z pomocą ku swoim celom i interesom. A ci ludzie te interesy przyjęli jako swoje. To ich wybór w sytuacji wyboru między mniejszym dobrem i dobrem lub między złem i strasznym złem - jak kto tam sobie woli.
Podczas porozumień mińskich Rosja i Niemcy proponują im federalizację i oni prowadzą w ogóle rozmowy. To jest ich akt dobrej woli. Ludzie w Kijowie stracili synów, żołnierzy. Ci ludzie w Donbasie stracili domy, przyjaciół, rodziny a jeśli nie oni osobiście to ich przyjaciele, znajomi. Oni w ogóle siadają do rozmów. Gdzie była dobra wola? Gdzie była chęć porozumienia?
Wiele osób pisząc tu mówi o obronie swoich domów, swoich rodzin. Kto broni swoich domów? Kto broni swoich rodzin?
Oczywistą, oczywistością jest, że na Ukrainie działają najemnicy jankescy i nie tylko z prywatnych firm tak jak na Krymie mieliśmy do czynienia z prywatnymi firmami rosyjskimi. Jak widać Rosja szybko się uczy. Prywatna firma to przecież nie dany kraj, prawda. Przynajmniej tego doświadczyliśmy w Iraku czy Afganistanie ze strony kompleksu wojskowego anglosaskiego.
W Polsce mamy straszną kartę historii związaną z wojnami. W mojej rodzinie, która jest wojskowa po dziś dzień {jeden z moich wujów dla przykładu był na misji w Kambodży} z jednej strony pradziadek zginął walcząc w Batalionach Chłopskich, jego syn a mój dziadek, kolejarz spędził 6 lat na robotach w Niemczech. Dziadek z drugiej strony walczył w AK w tym brał udział w akcji Burza.
Poczytajcie i posłuchajcie z czym to się, że tak kolokwialnie powiem je. Poczytajcie przynajmniej rozbudowane, historyczne relacje z wojny jugosłowiańskiej. Być może zrozumiecie chociaż minimum tego czym jest Wojna w wersji tzw. Ustaszy czy UPA a z tym mamy dziś do czynienia.
Dlatego rozumiem tych ludzi mieszkających w Donbasie {z diabłem się porozumienie podpisze by ratować swoją rodzinę, swoich rodaków - taki przykład, że AK współpracowała z Armią Czerwoną by chronić ludność przed UPA}. Natomiast nie rozumiem władz ukraińskich i nigdy ich nie zrozumiem. Oni nie potrafią podpisać porozumienia pokojowego, federalizacji, która zawsze może być odwrócona przecież, cofnięta w przyszłości - to kwestie polityczne a nie śmierci i życia - tylko dlatego, że ktoś obiecał im, że będą Panami i Władcami wielkich ziem. Nie wiem, czy oni mają sprane mózgi przez patologię emigracyjnych ojców i dziadów szkolonych w ramach programu Prołoh, czy uwierzyli w Wielką Ukrainę, czy cokolwiek innego roi im się w głowie. Jednak fakt jest faktem, że ich działania prowadziły wprost i prowadzą do mordowania ludności mieszkającej na terytorium Ługańskiego i Donieckiego regionu. Jak by nie patrzeć ich ludność przynajmniej z mojego, ale wydaje się, że nie z ich punktu widzenia.
Jeśli ktoś ogłasza pełną mobilizacją mężczyzn 35-50 to ogłasza wojnę na pełną skalę. Innymi słowy 0 porozumień. Co w takim przypadku mają zrobić bijący się w na Wschodzie. Jedyne, co mogą zrobić to odeprzeć wojnę, jak najdalej od Doniecka, zwłaszcza po ostatnich numerze z trolejbusem, co ogłosił Zacharczenko i stąd uderzenie na Mariupol, co otwiera nową strefę działań i pozwala uderzyć w dwóch miejscach, odpychając przy sukcesie, przeciwnika.
Kielon.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:18, 25 Sty '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

xXx napisał:
wkurwiony napisał:
Ten 4-sekundowy filmik z anglojezycznym najemnikiem to totalna kompromitacja. Ja pierdziele w TV tego nie puszcza nigdy a szkoda.


ale co maja pokazać w TV jak idący chłop mówi 2 słowa na krzyż po angielsku? i czego to ma być dowód? może reporter/reporterka wcześniej zgadała do niego po angielsku więc jej odpowiedział, a jakby powiedział do kamery "spierdalaj" to by znaczyło że to Polak? nie. to by znaczyło tylko tyle że facet w kilkusekundowym filmiku powiedział słowo w j.polskim. nic więcej to nie znaczy.

odkąd sledze tan bardzo ciekawy temat na forum, na początku byłem gorącym zwolennikiem Noworosji (nie tylko dlatego że nie lubie UPArainy) ale w tej chwili mi to zwisa. gołym okiem widać ze na wojnie pierwsza ginie prawda a najbardziej po dupie dostaje zwykły człowiek. a najśmieszniejsze jest to że Ci zwykli ludzie wierzą tym swoim gnojom w mundurach którzy ich nawzajem mordują.


Ale wyjątkowo te dwa słowa są wypowiedziane z bardzo dobrym akcentem.
Mając styczność przez naście lat z j. angielskim możesz rozpoznać akcent danego delikwenta. Od raz rozpoznasz osobę ze wschodniej europy, z zachodniej, z Azji czy z USA, Australia - niby ten sam język a jednak... Mało tego są różnice w akcencie w samej Wielkiej Brytami i łatwo jest rozpoznać kogoś kto mieszka na północy czy w innym rejonie.
Co nie oznacza, że są ludzie którzy potrafią dostosować akcent tak, że będzie to niemożliwe do rozpoznania. Jest to jednak rzadkość bo wynika z ukształtowania strun głosowych i po ich wykształtowaniu, nie powiesz pewnych słów tak samo jak ktoś kto te słowa zawsze wypowiadał. To dlatego dzieciom do lat 10 tak łatwo idzie nauka języków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20414
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:24, 25 Sty '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cały film/reportaż ma więcje niż 4 sekundy.
Sama akcja z jakesem jest na 2:34


Cytat:
The accent is clearly a Brooklyn or Jersey accent. Possibly Boston but definitely New England based. The cap, uniform and ammo belt is standard US Special Forces or 'Academi' mercenary outfitting. Carrying an AKS-74 with folded buttstock and also has a handmade titanium silencer, rubberized grip and magazine with the bracket
http://www.discussionist.com/1014103018
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
xXx




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 255
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:24, 25 Sty '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie kwestionuje tego czy ten gość gada po angielsku od urodzenia i czy ma paszport taki czy inny. chodzi mi o to ze to jaka jest prawda jest nie do sprawdzenia.

obie strony stosują propagandę na szeroką skale i techniki medialne. (jak to na wojnie). chce tylko zwrócić Waszą uwage byście nie popadali w taką skrajność jak Wasi oponencie z "mejnstrimu".

tam nie ma jasnego podziału na dobry i zły, jest podział na zły i gorszy.

co nie zmienia faktu ze Państwo polskie powinno zachować neutralność i swoje ruchy ograniczyć do apeli o pokój i pomocy humanitarnej (jeśli takowa jest potrzebna).
nie wyobrażam sobie jak można współpracować i bronic (pseudo)kraju który stawia pomniki banderze. to dokładnie tak samo jakbyśmy współpracowali i bronili niemiec które jednocześnie wznosiłyby na swoim terytorium pomniki hitlera.

po wypowiedziach dudy z PISu i schetyna z PO to dla mnie zdrajcy Polski. skurwysyny pchają Polske na silę w otwarty konflikt i dolewają oliwy do ognia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janiekowalsk




Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1459
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:27, 25 Sty '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wkurwiony napisał:
Ten 4-sekundowy filmik z anglojezycznym najemnikiem to totalna kompromitacja. Ja pierdziele w TV tego nie puszcza nigdy a szkoda. Jeden wielki chaos. Teraz wszystko co sie stanie bedzie przypisane 'separatystom - terrorystom'. Spodziewalbym sie w najblizszym czasie konkretnej prowokacji z wieloma rannymi cywilami w celu oczernienia powstancow. Oby dali rade.. armia ukrow sie konczy a malo kto chce tam isc w kamasze.


Wkurwiony ... Ludzie z Noworosji boją się atomowej prowokacji ...Katastrofa nuklearna w Ukraińskiej elektrowni przekonałaby pół świata że separatyści to nieobliczalni wariaci a gdyby taka katastrofa wydarzyła się podczas wiatrów wiejących z zachodu na wschód to Poroszenko wraz zachodnimi dygnitarzami może otwierać szampana :/
Ta nadaje się idealnie :/
Zaporoska Elektrownia Atomowa





Axima - Ja mam cały czas problemy z stroną VK i wiem że jest to problem związany też z moim dostawcą netu a przynajmniej wiem że im też ona nie działa dosyć często bo dzwoniłem i mówili że u nich też nie działa i nie widzą czemu tak się dzieje ..Ogólnie VK jest niemile widziana na zachodzie i wszyscy wielcy robią wszytko aby ją przejąć i zrobić po swojemu bo to ogromna masa internautów do zagospodarowania wiec i kasa gigantyczna ...
_________________
Gaza Strefa śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janiekowalsk




Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1459
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:17, 25 Sty '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

xXx napisał:
nie kwestionuje tego czy ten gość gada po angielsku od urodzenia i czy ma paszport taki czy inny. chodzi mi o to ze to jaka jest prawda jest nie do sprawdzenia.

obie strony stosują propagandę na szeroką skale i techniki medialne. (jak to na wojnie). chce tylko zwrócić Waszą uwage byście nie popadali w taką skrajność jak Wasi oponencie z "mejnstrimu".

tam nie ma jasnego podziału na dobry i zły, jest podział na zły i gorszy.


Piszesz jak Francuz w 1940 ...
"Niemcy zaatakowały Polskę ale prawda jest nie do sprawdzenia bo w sumie mogli się zgodzić na ta jebaną Autostradę a wybrali wojnę z Niemcami czyli Polacy są sami sobie winni ...Więc drodzy rodacy nie podpadajmy w skrajność i Niemcy i Polacy mają dziś krew na rekach a ilu to przez nich zginęło niewinnych żydów ..."
Tak mniej więcej odczytuje to gówno które napisałeś powyżej...Jeżeli nie dostrzegasz kto jest w tej wojnie agresorem to brak mi słów i szkoda ich dla ciebie bo i tak nic nie zrozumiesz....kropka...

------------------------------------------------------------------
Dziewczyna która śpiewa te wszystkie piosenki które tu wstawiam powiedziała mi kiedyś takie słowa ...
"My naprawdę różnimy się od Ukraińców z zachodu , kiedy oni skakali na majdanie podczas pomarańczowej rewolucji my zapierdalaliśmy w fabrykach kiedy rok temu znowu skakali my dalej chodziliśmy do pracy...My nigdy nie liczyliśmy na to że ktoś nam coś da tak jak to robią Ukraińcy żebrający o wszytko na zachodzie ..."
Rzeczą jaka za każdym razem mnie uderza w rozmowach ze znajomymi z Ługańska jest to że w nich niema zajadłości i nienawiści względem Ukraińców którzy jakby nie patrzeć ich zabijają ...Więcej jest w nich żalu i takiej próby pojęcia dlaczego to ich spotyka ...Często odnoszę wrażenie że zabicie 10 Ukraińskich ogłupionych przez Kojów żołnierzy jest mniejszym zwycięstwem dla tych ludzi niż przekonanie jednego Ukraińskiego jeńca co tak naprawdę zrobił i jakich zbrodni przeciwko nim się dopuścił ...Ale to oczywiście tylko moje odczucia a ja dodatkowo jestem po ich stronie więc zapewne gówno wiem i jestem na dodatek Rusofilem który i piszę z Ambasady ...
_________________
Gaza Strefa śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
xXx




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 255
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:31, 25 Sty '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polska to był kraj od tysiąca lat istniejący na terenach kształtem zbliżonych do obecnych. miał uznawane granice i jednostronna agresja ze strony niemiec była faktem. Polacy zostali zaatakowani i się bronili.
ukraina a tym bardziej noworosja to żadne kurwa kraje tylko sztuczne twory. tak jak kosowo. jedni są pacynkami petro porocha a drudzy pacynkami w łapach putina. a cały ten spektakl robią m.in. ci co sie w davos spotkali. tymczasem ty ogladasz to przedstawienie jara cie jego fabuła i trzymasz kciuki za jedne z kukiełek. mnie już kukiełkowe przedstawienia nie interesują bo z nich wyrosłem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aximia




Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 3996
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:42, 25 Sty '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Minsterstwo Obrony Białorusi po informowało



dzisiaj prasę o zaobserwowanej koncentracji wojsk NATo u zachodnich granic kraju,
pod granicą białoruską koncentrują się kontygenty NAto z ciężkim sprzętem artyleryjskim
W odpowiedzi Białoruś przygotowuje przeprowadzenie manewrów na terenie przygranicznym


http://oko-planet.su/politik/politwar/26.....rstva.html

wieczorem więcej wiadomości operacyjnych z frontu, na teraz wiadomo ze walki toczą się w 4 odcinkach

Donieck/ Gorłowka
Mariupol
Pieski / Awdiejewka
Debalcewo

wszędzie opołczenie atakuje batalionem w Debalcewie czołgi i trochę piechoty
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=a6EnyQ0Dy50
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20414
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:10, 25 Sty '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

xXx napisał:
obie strony stosują propagandę na szeroką skale i techniki medialne. (jak to na wojnie). chce tylko zwrócić Waszą uwage byście nie popadali w taką skrajność jak Wasi oponencie z "mejnstrimu".

z tym, że ja nie uważam, że stawianie tezy iż na ukrainie, po stronie hunty, walczą komandosi z us army jest "popadaniem w skrajność". to tylko wyciąganie wniosków - rząd usa przecież wcale tego nie ukrywa, że jakby mógł to by pomógł... Smile

powiem więcej: wcale bym się nie zdziwił jakby tam walczyli także komandosi z polskiej armii - całe te gromy i inne chuje muje..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Janiekowalsk




Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1459
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:58, 25 Sty '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

xXx napisał:
nie wiem po kiego huja piszesz tutaj o Polsce skoro kontekst nijak nie pasuje do tamtejszej rzeczywistości na wschodzie.
Polska to był kraj od tysiąca lat istniejący na terenach kształtem zbliżonych do obecnych. miał uznawane granice i jednostronna agresja ze strony niemiec była faktem. Polacy zostali zaatakowani i się bronili.


Rozumiem że brak odpowiedniej wzmianki w historycznych kronikach odbiera według ciebie ludziom południowego wschodu prawo do obrony i życia...

Cytat:
jednostronna agresja ze strony Niemiec była faktem

Agresja ze strony Ukrainy sterowanej przez zachód rękami oligarchów to nie jest fakt ???
No tak to wprowadzanie demokracji i Europejskich Standardów...

śmiać mi się chce gdy piszesz o 1000 letniej historia Polski która przez ponad połowę tego czasu była ruchana jak dziwka to z lewa to z prawa a ogłupieni patrioci brali udział w dziejowym teatrze który i tak reżyserował świat zachodni od zawsze traktując nas jak bufor do bicia przez Rosję...
_________________
Gaza Strefa śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
xXx




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 255
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:15, 25 Sty '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przez to że dłuzsze to w mojej ocenie bardziej wiarygodne nagranie, chociaż niestety nie widać czy to faktycznie mówi ten żołnierz.


Cytat:

Rozumiem że brak odpowiedniej wzmianki w historycznych kronikach odbiera według ciebie ludziom południowego wschodu prawo do obrony i życia...

żle rozumiesz nikomu nie odbieram prawa do życia a jeśli został zaatakowany to ma prawo się broni, tylko że ten konflikt wszedł w inną faze i na terenach objętych działaniami zbrojnymi jedynym kto sie "broni" przed spadającymi na nich pociskami to cywile.

privilege powiem ci tylko jedno nie wiem kto ostrzelał Mariupol ale bez wątpienia ten kto strzela w cywilne budynki w których znajdują się bezbronni nie uzbrojeni ludzie to najgorszy skurwysyn obojętnie po której stronie stoi i komu służy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janiekowalsk




Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1459
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 16:56, 25 Sty '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

xXx napisał:


privilege powiem ci tylko jedno nie wiem kto ostrzelał Mariupol ale bez wątpienia ten kto strzela w cywilne budynki w których znajdują się bezbronni nie uzbrojeni ludzie to najgorszy skurwysyn obojętnie po której stronie stoi i komu służy


To oczywiste !!!

Ale czy trudno zrozumieć kto na tej wojnie korzysta?
Rosja podobnie jak Iran to kraje które jak żadne inne potrzebują pokoju i spokoju u swych granic...Oba te kraje mają ogromną szansę bardzo się wzbogacić ale nie na wojnie ani Rosja ani Iran nie osiada magicznej drukarki ...Zachód widzi zmiany jakie się dokonały w Rosji i zrobi wszytko aby ten rozwój zatrzymać Ukraina jest jednym z narzędzi aby tego dokonać ...Ludzie zamieszkujący Ukrainę kompletnie się tu nie liczą tak samo jak my czy inne kraje bałtyckie które jeśli będzie trzeba również się poświęci...Tak masz rację osobiście odbieram ten konflikt mam znajomych po obu stronach...Wiele razy pytałem Ukraińców z części zachodniej po co im ten cały majdan ...Zawsze odpowiadali tak samo ...Bo mamy dosyć złodziei u władzy ...Dzisiaj po roku mają jeszcze gorszych złodziei którzy już nie tylko ich okradają ale wysyłają ich dzieci na śmierć ...Każdy ma prawo do własnej analizy tego co się tam dzieje każdy ma swoje wnioski ale ten konflikt jest tak oczywisty a zarazem tak zakłamany że trudno się nie wkurwić... Syjonistyczny zachód obudził w Europie faszyzm dla własnych celów a Polskie władze stanęły w jego szeregach i wysyłają tam miliony ...Ja jestem przeciw !
_________________
Gaza Strefa śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aximia




Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 3996
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:50, 25 Sty '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KOntrofensywa armii Noworosji

Mapka sytuacyjna czerwone strzałki to potencjalne kierunki rozpoczęcia kontrofensywy. Na teraz wiadomo że rzeczywista kontrofensywa przeprowadzana jest z kierunku Debalcewo - opołczeńcy próbują zamknąć tam kocioł, o zapowiadanej wczoraj kontrofensywie na Mariupol na razie cisza




Ługańska NR - jadą czołgi Noworosji






Dzisiaj hunta ostrzeliwała bardzo intensywnie Gorłowkę






Cmentarz "odpadów chirurgicznych"

Cmentarz ukr żołnierzy pod Odessą, tych którzy zostali przywiezieni z frontu ranni, i umarli w szpitalach w Odessie
grzebią pod Odessą jako "odpady chirurgiczne"





http://vk.com/antimaydan
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=a6EnyQ0Dy50
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20414
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:25, 25 Sty '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Watch this video very carefully..
The American Generals are at the Ukrainian Military hospital handing out NATO awards to wounded Ukrainian soldiers..
They speak English. Listen to what they say.
Is anyone still confused about WHO is paying for this war and WHO is pushing for this war..???


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
grzanek




Dołączył: 12 Paź 2011
Posty: 368
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:58, 25 Sty '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

xXx napisał:
odkąd sledze tan bardzo ciekawy temat na forum, na początku byłem gorącym zwolennikiem Noworosji (nie tylko dlatego że nie lubie UPArainy) ale w tej chwili mi to zwisa. gołym okiem widać ze na wojnie pierwsza ginie prawda a najbardziej po dupie dostaje zwykły człowiek. a najśmieszniejsze jest to że Ci zwykli ludzie wierzą tym swoim gnojom w mundurach którzy ich nawzajem mordują.


Cytat:
obie strony stosują propagandę na szeroką skale i techniki medialne. (jak to na wojnie). chce tylko zwrócić Waszą uwage byście nie popadali w taką skrajność jak Wasi oponencie z "mejnstrimu".


Oczywista oczywistość, i szczerze mówiąc, nie wiem, dlaczego koledzy manifestują z powodu tych wypowiedzi święte oburzenie. Zwłaszcza w kontekście ostatnich “niepochlebnych” opinii o Motoroli i Givim prawdopodobieństwo, że opołczenie też może mieć swoje za uszami jest całkiem realne. Już nawet nie chodzi o celowe zabijanie cywilów przez żołnierzy DNR/LNR (a żadna osoba pragnąca zachować intelektualną uczciwość nie może odrzucić a priori takiej ewentualności – możemy polegać jedynie na przekazach zawsze obarczonych interpretacją; historia zna przypadki poświęcania jakiejś części swoich w celu zmobilizowania do działań odpornych reszty, taki false flage na mikro-skalę) a zwyczajnie o to, że wojna w Donbasie toczy się przecież w terenie silnie zurbanizowanym – wstrzelenie się w cel wymaga wystrzelenia uprzednio kilku pocisków “na próbę”, zdarzają się również rykoszety. Człowiek strzela, Pan Bóg kule nosi – już choćby z tego powodu istnieje całkiem realna szansa, że DNR/LNR ma na sumieniu cywili. Miałem dodać w nawiasie, że nieumyślnie, ale przecież otwieranie ognia w terenie gęsto zaludnionym niesie ze sobą wysokie ryzyko – jakby to określiły żydoamerykańskie media – collateral damage, w związku z czym taki “zabójca mimo woli” jak najbardziej jest w stanie przewidzieć konsekwencje swoich działań ergo ponosi pełną odpowiedzialność za ewentualne straty w cywilach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:39, 25 Sty '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DNR/LNR na pewno ma cywili na sumieniu, jednak fakt jest faktem, że liczba cywili na sumieniu ukraińskiej armii jest nieporównywalnie większa. Mendia zesrały się w "świętym" oburzeniu, że w Mariupolu zginęło ok. 30 a rannych zostało ok. 100 osób. A do chuja Pana, gdzie te pierdolone, sprzedajne dziwki były przez 8 miesięcy, gdy ginęli mieszkańcy/cywile Doniecka, Ługańska, Gorłówki, itd. "Święte" oburzenie nazistowskiego ścierwa nie powinno nawet przez sekundę zainteresować myślącego człowieka. Nazistowskie myślenie zakłada, że jeden nazistowski ścierwojad jest równy 10 - 100 a może 1000 osób, którzy nazistami nie są. Jeśli tylko przyjrzymy się pewnym działaniom, pewnych krajów to jasno widać, że to nazistowskie ścierwa. Niestety polskie sprzedajne mendia poklepują po plecach ideologów nazistowskich.
Jedynym plusem całej sytuacji jest to, że nazistowskie ścierwa naprawdę wierzą w swoje ponadstandardowe powołanie, co sprawia, że srają się na punkcie swojego życia w sposób nieporównywalny dla przeciętnego, rozumnego człowieka.
Znamy to ze srania po gaciach Niemieckich nazistów, gdy Rosjanie, Polacy, itd. ruszali na nich z bagnetami. Znamy to z płaczu jak dziecko tchórzy z UPA wziętych do niewoli przez AK, gdy im podczas przesłuchań przeładowaną broń do głowy przystawiano. Znamy to też z innych zachowań, innych nazistowskich narodów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
aximia




Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 3996
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:34, 25 Sty '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Informacja z frontu na teraz - postępuje kontrofensywa opołczenia :

1. Lotnisko/ Donieck,

hunta znowu próbowała odbić lotnisko z rąk opołczenia, bezskutecznie, ukraińcy ponieśli straty w ludziach i sprzęcie /filmik 18+ /






2. Popasna

Napływają informacje o udanej kontrofensywie opołczenia na Popasną, Ługańska NR,

http://el-murid.livejournal.com/2210266.html?page=2#comments
http://vk.com/antimaydan

opołczenie przejmuje pozycje hunty wychodzi do przodu z wcześniejszej linii frontu, w ukraińskich mediach pojawiła się w związku z tym parę godzin temu informacja jakoby kontrofensywą na Popasną dowodził rosyjski g e n e r a ł - m a j o r , co oznacza ni mniej ni więcej jak tylko to że kontronesywa jest skuteczna i ukry mają pełne gacie i zaczyna się gruba panika



http://news.liga.net/news/politics/48732....._vs_rf.htm

3 Debalcewo

Ługańska RN , kozacy należący do opołczenia wzięli wzgorza i przysiółki przed strategiczną miejscowością Debalcewo leżącą w jak dotąd w rękach hunty

http://www.novorosinform.org/news/id/21065


_________________
https://www.youtube.com/watch?v=a6EnyQ0Dy50
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janiekowalsk




Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1459
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 00:24, 26 Sty '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Axima chwilowe zwycięstwa niczego nie zmienią a jeżeli Poroszenko nie zbierze Amii to mocodawcy mają zapewne plan B
Zresztą czytając Polskie media odnoszę wrażenie że polskie mięso jest tego planu częścią ...
Zresztą zawsze łatwiej było wysłać do walki za pieniądze niż za przekonania a pieniędzy architektom tej wojny nie brakuje .
Za przekonania można się tylko bronić...




Tu jest pełny film z jeńcami który był wstawiony kilka postów wcześniej


_________________
Gaza Strefa śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:10, 26 Sty '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekaw jestem kiedy w końcu Rosji pęknie żyłka. I czy Rosji czy naszym "sprzymierzeńcom z za oceanu". Po prostu jakoś nie zaskoczyłoby mnie gdyby pewnego dnia Putin postanowił "wymazujemy Ukrainę z mapy" i ją wymazał.

Aloha!
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janiekowalsk




Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1459
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:58, 26 Sty '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na majdanie powstał pewnego rodzaju "symbol"
Chodzi o skaczących Ukrów z hasłem na ustach "kto nie skacze ten Moskal"

Rosjanie często donosili się do tego stadnego odruchu Ukraińców kpiąc z nich i wskazując że Rosjanie nie są małpami i oni skakać nie będą ...
Aż w końcu przybrało to postać artystyczną artystyczną ;)

Skaczą Ukraińscy jeńcy, tańczy powstaniec ...


_________________
Gaza Strefa śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
viki




Dołączył: 27 Sty 2014
Posty: 753
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:59, 26 Sty '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[eng subs] UAF might be preparing false flag provocations in Luhansk region


Mariupol resident appeals to Poroshenko 24/01/15 Asks to take UAF troops out from town
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Autorskie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 41, 42, 43 ... 155, 156, 157   » 
Strona 42 z 157

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Antymajdan. pl
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile