W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Pierydolę Fiskus i Złodziei z Wiejskiej  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
17 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 23358
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1995
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:42, 16 Cze '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jan Pietrzak zdroworozsądkowo o Stonodze.
https://www.youtube.com/watch?v=EmnoEFbUpgU
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Forged




Dołączył: 28 Cze 2012
Posty: 256
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 00:12, 21 Cze '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

King Crimson napisał:
Jan Pietrzak zdroworozsądkowo o Stonodze.
https://www.youtube.com/watch?v=EmnoEFbUpgU


Nie ma takiego stanu (nawet emocjonalnego), który łączy pojęcia: "Jan Pietrzak" i "zdrowy rozsądek".
To są pojęcia wzajemnie sprzeczne.
_________________
"Demokracja niesie wyłącznie piękne słowa ale ani pracy ani chleba." - Labadine
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
grzanek




Dołączył: 12 Paź 2011
Posty: 368
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:17, 26 Cze '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DOŚĆ WYCIERANIA GĘBY PAMIĘCIĄ ANDRZEJA LEPPERA

Kolejne rewelacje niejakiego Zbigniewa Stonogi, „uciskanego biznesmena” sądzonego onegdaj za czyny pedofilskie, zmuszają mnie do zajęcia stanowiska. Osławiony Stonoga w pogoni za sensacją zdecydował się posłużyć żyjącą w społeczeństwie wciąż pamięcią o Andrzeju Lepperze, z którym miałem zaszczyt współpracować w V kadencji Sejmu, także jako rzecznik prasowy Samoobrony, a później aż po ostatni dzień jego życia utrzymywaliśmy ze sobą częste kontakty. 5 sierpnia 2011 roku miałem się z nim zobaczyć, byłem wówczas w biurze przy Al. Jerozolimskich 30. Niestety nie zdążyłem. Śmierć Andrzeja Leppera słusznie wywołuje liczne kontrowersje i niedowierzania wśród Polaków z których niemal nikt nie jest w stanie uwierzyć w oficjalną wersję wydarzeń, podawaną do znudzenia od kilku lat w mediach. Nie znaczy to jednak, że wolno milczeć gdy ktoś próbuje na tej fali lansować się w mediach i przy okazji tak naprawdę opluwać pamięć Andrzeja Leppera.

Całość na: http://mateuszpiskorski.blog.onet.pl/201.....a-leppera/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cez




Dołączył: 23 Mar 2010
Posty: 141
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:57, 26 Cze '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podobno Stonoga chciał popełnić samobójstwo, ale nie zastali go w domu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:20, 26 Cze '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masa udzialowcow poszczegolnych firm jest juz martwa, nie tylko w Polsce, ale na calym swiecie. Jak rozwiazac ten problem, bo nikt z tego faktu nie zdaje sobie sprawy ? Jak do tych spraw podchodzi "fikus" ?

Jezeli ktos zdaje sobie sprawe z tego, ze masa udzialowcow wielkich i malych jest juz martwa, to moze stac sie potentatem zagarniajac cudze pieniadze. Mam podejrzenia najwieksze na maklerow gieldowych. O tych ludziach jest cicho, a to wlasnie oni znaja kazdego udzialowca i to oni maja z nim kontakt [jesli go maja].

Kto zajmuje sie udzialami i wygranymi na gieldzie, bo to przeciez udzialy udzialowcow wygrywaja lub traca na gieldzie !? W wiekszosci udzialy zostaly, a nie ma ich wlasciciela. Ile jest tych bezpanskich udzialow ? Jakie kwoty dotycza tych udzialow bezpanskich ? Kto dzisiaj jest maklerem i co oni wiedza na ten temat ? Kto zbiera z tego podatki ? Czego tak naprawde pilnuje "fikus" ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
85r




Dołączył: 22 Sie 2009
Posty: 476
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:49, 02 Lip '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pisowski dziennikarzyna Sumlinski stchórzył.

Debata Stonoga -Sumlinski Tylko w Ring TV od 31 minuty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Qub@




Dołączył: 25 Wrz 2011
Posty: 93
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:35, 19 Lip '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



Shocked
_________________
"...odejdziemy, ale tak trzaśniemy drzwiami, że cały świat zadrży..."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
85r




Dołączył: 22 Sie 2009
Posty: 476
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:13, 12 Sie '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zbigniew Stonoga - sprawiedliwość sądu / Sąd rejonowy w Katowicach / [cz.1]


Zbigniew Stonoga - sąd rejonowy w Katowicach / Nagranie z dyktafonu / [cz.2]


Zbigniew Stonoga - sąd w Katowicach / Telefon od Pani Dyrektor Sądu / [cz.3]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukagr




Dołączył: 18 Sty 2014
Posty: 157
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:42, 16 Sie '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WZBG




Dołączył: 05 Paź 2008
Posty: 3598
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:56, 21 Sie '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

18m 14s


17:00
"To nie jest zmiana, to jest zamiana [...] tak jak mówiłem o panu Komorowskim [...] pożytecznego idioty na obłudnika Dudę".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
November09




Dołączył: 20 Lis 2009
Posty: 857
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:44, 22 Sie '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
85r




Dołączył: 22 Sie 2009
Posty: 476
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:41, 23 Sie '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Ułaskawić Stonogę!" - Spotkanie Zbigniewa Stonogi i Piotra Rybaka - 22.08.2015, Warszawa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
85r




Dołączył: 22 Sie 2009
Posty: 476
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 10:53, 01 Wrz '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piotr Tymochowicz pisze na facebooku:

Ukrywana Prawda

Nie angażuję się już w Polsce w marketing ani PR polityczny po licznych swoich sukcesach pozostawiłem to badziewie innym ... W Polsce ani na Ukrainie już nie muszę niczego nikomu udowadniać, ani tym bardziej kreować siebie ani swoich metod ...

Sam mieszkając głównie w USA, udostępniam to nagranie z Las Vegas ponieważ jestem to winien Andrzejowi Lepperowi. Jestem to winien naszej przyjaźni, ponieważ przez te wszystkie lata
odkąd rozpoczęliśmy współpracę zostaliśmy i byliśmy przyjaciółmi,
chociaż przed wieloma sprawami Andrzeja ostrzegałem, uważałem
że ryzykuje zbyt wiele .... starałem się go przygotować na manipulacje
innych ludzi .... dla których jak sam mówi - był niewygodny ...

Niestety w tym przypadku nie przewidziałem tego co może się z nim wydarzyć ....
.
Do końca swojego życia - będę żałować, że nie zostałem z nim do rana - wtedy może nie zginąłby albo zamordowano by nas razem .....
.
Byłem ostatnim człowiekiem, który długo - przez prawie całą noc poprzedzającą jego rzekome samobójstwo z nim rozmawiał .... Ta rozmowa była w dużej mierze - powtórzeniem tego co zeznaje na filmie w wywiadzie z Pawłem - niezależnym dziennikarzem ... Resztę zostawię na zawsze w swojej pamięci, ponieważ byłaby to prawda zbyt szokująca dla wielu ... Napiszę tylko tyle, że powiedział mi, że bardzo obawia się o swoje własne życie, że jest szantażowany, że pewni ludzie
nie cofną się przed niczym .... nawet przed zabójstwem, a przecież ma dla kogo żyć - powiedział mi w ostatniej rozmowie.

Nie jestem.... i jak wiedzą wszyscy którzy mnie znają nigdy nie byłem zwolennikiem jakichkolwiek teorii spiskowych, jednak w tym przypadku po prostu wiem, mam pewność, że Andrzej Lepper - nie popełnił samobójstwa. Chciałbym po raz pierwszy publicznie jawnie to powiedzieć :
.
Andrzej Lepper nie popełnił samobójstwa !!!
.
/Mówię to teraz otwarcie, ponieważ moja rodzina jest w bezpiecznym miejscu a sam choć jestem daleko - będę bywać w Polsce, ale niczego się nie boję - bo wiem, że po pierwsze mówię prawdę
a po drugie niczego złego w swoim życiu nie zrobiłem, choć media i służby z każdym człowiekiem mogą zrobić wszystko ....
dokładnie wszystko .... /
Nie wiem, czy jest ktoś w Polsce w tym temacie bardziej doświadczony ode mnie, zarówno w aspekcie doświadczeń moich przyjaciół i klientów jak i mnie samego ...

Przykro mi, że fasada rzekomej demokracji i wizerunek Polski jako postępowego kraju Unii Europejskiej przykrywa bardzo smutną Prawdę o Polsce - jako o zakłamanym kraju rządzonym przez
mafię ekonomiczno- gospodarczą ....

Podobne metody jakie stosowano i jakimi wykończono Andrzeja Leppera będą teraz stosowane wobec Zbigniewa Stonogi oraz wobec mnie, ponieważ wiele osób uważa, że w jakiś sposób
steruję czy mam wpływ na byłych swoich uczniów czy przyjaciół w rodzaju Zbyszka czy Marka Falenty .....
Prawda jest taka, że nie mam na nich żadnego wpływu oraz nie współpracuję z nimi obecnie - chociaż wiele osób tak myśli ....

Zapewne stąd się wzięła - niezwykle brawurowa akcja przeciwko mnie, kiedy ostatnio byłem w Polsce,
kiedy skonfiskowano mi wszelkie komputery i nośniki informacji ... po takim ukrytym podejrzeniem, które największych tego świata powala na kolana przed opinią publiczną ....

Dziękuję tym samym Zbyszkowi Stonodze i Pawłowi, że odważyli się upublicznić ten zapis, chociaż łzy same spływają na myśl, że już nikogo w Polsce przypadek Andrzeja Leppera nie obchodzi
nie interesuje i nie zajmuje ....

Ja będę zawsze go miał w pamięci jako prawego prostego człowieka - wzgardzonego przez rzekome
elity polskie - warte tyle, co gówno psa na zeszłorocznym śniegu ....

Andrzej - cześć Twojej pamięci !!!
tylko tyle możemy dla Ciebie dziś uczynić ....

Piotr Tymochowicz
który gdyby wiedział, co Ciebie czeka - skutecznie by Ci odradził wejścia w świat, który nie był nigdy Twoim światem ....
.
Przepraszam Cię za to, gdziekolwiek teraz jesteś ...
.
Zbyszku - wycofaj się z polityki jeszcze nie jest za późno !!!!!
Nie warto, wierz mi, nie warto ....
Masz wspaniałą rodzinę - dla której warto żyć, a nie warto dla obcych - umierać .....
Rodacy będą mieli Cię kiedyś w dupie tak samo jak Andrzeja Leppera dzisiaj!!!

Piotr
1. Ignorować
2. Ośmieszać
3. Kryminalizować
4. Prostytuować
Prosty i jakże skuteczny przepis
https://video-fra3-1.xx.fbcdn.net/hvideo.....e=55E579F1
Wierzę w to, że kiedyś Prawda ujrzy światło dzienne tak metod stosowanych wobec Andrzeja Leppera jak i wobec mnie....
https://www.facebook.com/ptymochowicz/posts/1150930631603106?hc_location=ufi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jbravo




Dołączył: 09 Sie 2010
Posty: 131
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:27, 10 Wrz '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stonoga wygląda na autentycznego polaka, który chce rzeczywiście coś dobrego dla Polski zrobić. Jak myślicie, czy jest to osoba szczera w swoich zamiarach? Wszystko wskazuje na to, że tak. Są jakieś luki w jego postępowaniu świadczące o wpływie z zewnątrz? Ktoś coś czytał? Są inni słudzy Watykanu czy USA albo ogólnie Jezuitów ale on na żadnego takiego nie wygląda. Ciekawi mnie czy ma na celu poprawę sytuacji czy zbudowanie w ludziach nadziei i na koniec jej zniszczenie. Wybaczcie nieufność ale przyznam, że nie spodziewam się już po nikim prawdziwości takiej jak w postawie prezentowanej przez Stonogę. Cały czas piszemy o, wspominamy źle robiących ludzi. Nawet jak ktoś o kimś dobrze mówi w historii to potem wychodzi szydło z worka jak się zagłębi w szersze źródła.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:48, 08 Paź '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Stonoga wygląda na autentycznego polaka, który chce rzeczywiście coś dobrego dla Polski zrobić. Jak myślicie, czy jest to osoba szczera w swoich zamiarach?


Nie wiem ,ale wiem ,że zna się na PR. hehe No dobry jest Very Happy

Biznesmen Zbigniew Stonoga wykorzystuje jak może czas, który ma dzięki temu, że nie trafił do więzienia. Poseł z nim sympatyzujący na ostatnim posiedzeniu Sejmu nakrzyczał na posłów i marszałka Izby, a sam Stonoga zrobił show przed Pałacem Kultury i Nauki.
Wraz z grupą swoich sympatyków, odziani w same majtki, wyszli na ulicę...
– Kochani, w Polsce jedyne co nam zostało to ochrona naszej godności. Śmieją się z nas w Europie, bo jesteśmy półnadzy, nie mamy przemysłu, rynku pracy. Nie mamy w Polsce niczego. Polska została rozkradziona. Ja, Zbigniew Stonoga, jestem z Wami, by na nowo Was wszystkich ubrać, by Polska znowu była szanowano i nikt w Europie się z nas nie śmiał! – mówił Stonoga w klipie umieszczonym oczywiście na Facebooku.


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wainmore




Dołączył: 27 Cze 2014
Posty: 72
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:59, 08 Paź '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co ciekawe Zbysio podał Sumlińskiego do sądu w trybie wyborczym. Powodem są publikacje Sumlińskiego w jego nowej książce. Według których Stonoga szantażował nagraniami z seks afery.

Patrząc na ludzi Stonogi i Kamila Całka (tego policjanta co odszedł ze służby bo w policji źle się dzieje) zastanawiające się skąd Kamil ma odznakę jednostki powietrzno desantowej. Z tym pytaniem do Kamila wyszedł Chmiel, który kręci swoje przemyślenia w internecie. Razem ze swoimi kolegami z wojska nie potrafili uzyskać informacji od Kamila na ten temat. Czyżby wielowątkowa akcja pokazowa?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jbravo




Dołączył: 09 Sie 2010
Posty: 131
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:35, 16 Paź '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co oznacza posiadanie odznaki jednostki powietrzno desantowej? Nie znam się ale czy ktoś może przejść przez konkretną jednostkę obronną a potem pracować w policji? Chyba jest to możliwe? Domyślam się, że kontekst ma być negatywny w tym przypadku ale przez to, że nie mam wiedzy w tym temacie to nie wiem jak to ocenić.

Jakieś inne spostrzeżenia na temat Stonogi?

Ten człowiek jest tak niesamowity, że mimo wszystko warto zaryzykować i zagłosować na KWW Stonogi. Swoim dotychczasowym pozytywnym działaniem jak dotąd pokazał na co mogliby liczyć jego wyborcy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:43, 16 Paź '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jbravo napisał:
Ten człowiek jest tak niesamowity, że mimo wszystko warto zaryzykować i zagłosować na KWW Stonogi.


W takiej a nie innej ordynacji wyborczej, czyli z progiem 5% w skali kraju, głosowanie na komitet, który nie uzyskał rejestracji list w całym kraju - Stonoga zarejestrował listy w 19 okręgów - jest bezcelowe, bo żadnych szans na wejście do Sejmu nie daje czego przykładem jest znamienna sytuacja Korwina, który zarejestrował komitet w 20 okręgach jako KNP - uwalili mu wtedy listy w jednym okręgu - zdobył 73 tys. głosów.
Brak dostępu darmowego do ogólnopolskich mediów zabija taką inicjatywę a uzyskanie przy 48-50% frekwencji ok. 900 tys. głosów niezbędnych by przekroczyć próg jest cholernie trudne, czyli niemożliwe, bo wymaga ok. 45-50 tys. głosów w każdym okręgu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
tokebit1




Dołączył: 08 Gru 2013
Posty: 548
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:05, 17 Paź '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jbravo napisał:
Ten człowiek jest tak niesamowity, że mimo wszystko warto zaryzykować i zagłosować na KWW Stonogi.

Sorry @jbravo, ale "niesamowitość" tego człowieka poległa wczorajeszego dnia, kiedy to uszył newsa z nagich zdjęć jakiejś kobiety, krążących gdzieś po sieci. [tudzież za chwilę w ruch wprawionych].
Ja osobiście, jestem daleki od odsądzania od czci tych którzy pragną uwieczniać dar w Siebie odzianych - czyli ludzkie fizyczne ciało. W całej krasie, zawsze warte upamiętnienia.

Jednak czynienie z tego newsa na kampanię, wziawszy pod uwagę moje wcześniejsze spostrzeżenia do, których przed chwilą odniósł się nasz kochany @ElC, wskazuje, że mamy doczynienia z idiotą tudzież słabym człowiekiem.

Ale przecież żyjemy w kurniku gdzie motywem przewodnim jest kto zniósł największe jajko.

I tu na tym forum tych silniejszych poznasz po kukurykuu a słabszych po ko ko ko

Ten sam los.

ps/ przepraszam, dziś bez videoclipu Smile
_________________
*/ Wróżę z fusów. Na księżycu. I to na pewno nie jest ziemski księżyc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wainmore




Dołączył: 27 Cze 2014
Posty: 72
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:58, 17 Paź '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jbravo napisał:
Co oznacza posiadanie odznaki jednostki powietrzno desantowej? Nie znam się ale czy ktoś może przejść przez konkretną jednostkę obronną a potem pracować w policji? Chyba jest to możliwe? Domyślam się, że kontekst ma być negatywny w tym przypadku ale przez to, że nie mam wiedzy w tym temacie to nie wiem jak to ocenić.


Ja może ułatwię i wstawię link do filmu o którym mówiłem. Można obejrzeć całość.


Stonoga to gość, który dostaje od kogoś dobre papiery, które zapewniają mu popularność. Po oddalonym przez sąd wniosku przeciwko Sumlińskiemu dużo ludzi zaczęło negatywnie się o nim wypowiadać. Po czym odpalił kolejną aferę z tymi jakimiś zdjęciami.
To zwykły wioskowy guru, który głośno krzyczy. Dużo takich na giełdzie było, dużo takich w polityce. Z czasem guru się potyka prawda wychodzi na jaw i ludzie szukają nowego guru.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jbravo




Dołączył: 09 Sie 2010
Posty: 131
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:01, 17 Paź '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po tym wideo Chmiela dalej nie widzę przeciwwskazań, żeby zagłosować na Całka jako reprezentanta KWW Stonogi. Problem odznaczenia jest czymś nieznaczącym w skali przewinień jakich dopuszczają się politycy. Może kogoś to zniechęci ale mnie nie jest w stanie. To zbyt mało. Wystarczy pomyśleć o tylu aferach i wyprowadzonych pieniądzach z budżetu państwa. Wkurza was brak odpowiedzi na temat odznaki a nie denerwują zabrane pieniądze z waszych podatków? Chyba tylko jeśli ktoś jest w systemie na pozycji pasożyta i odzyskuje podatki z nawiązką to może nie chcieć stracić pozycji i próbować zdyskredytować jakiekolwiek zagrożenie wynajdując wszystkie możliwe haki.

Przed pojawieniem się Stonogi przywykłem do obrazu polityka jako osoby, która mało robi a dużo mówi i w ten sposób gra w systemie. Aktualny system jest niekorzystny dla naszej przyszłości w Polsce. Ponad 2 mln Polaków przebywa za granicą i nie rozwija polskiej gospodarki. Pomysły Stonogi według mnie najlepiej pomogłyby poprawić warunki naszego życia. Takich antysystemowców jak Kukiz, Korwin czy Braun znamy z ciekawych wypowiedzi ale kto może się pochwalić takim zbiorem czynów jak Stonoga? On nie tylko mówi ale i robi, w dodatku na korzyść innych ludzi. Jeśli śledzicie jego fanpage na fb to wiecie dobrze co w ciągu ostatniego 1,5 roku zdziałał w Polsce. Tylko taka postawa wzbudza we mnie na tyle silne zaufanie, że jestem w stanie poprzeć inicjatywę tej osoby.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
good why




Dołączył: 09 Lut 2015
Posty: 537
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:12, 17 Paź '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale czy Stonoga choć by był świtłością samą w sobie ma szanse wejść do sejmu ? sie pytam ma czy nie ma ?
więc o czym ta dysputa, śliwkach na wierzbie ?
_________________
"Uwielbiam good why'a" - chemicloo
"Aj waj, wypunktował mnie. Lecę po ratunek do gei" - chemicloo vel WZBszambo alias szeklan itp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jbravo




Dołączył: 09 Sie 2010
Posty: 131
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:20, 17 Paź '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To co proponujecie? Tak zwane głosowanie na "mniejsze zło" ? E tam. Dość narzekania. Nigdy nie wiadomo jak może się potoczyć przebieg głosowania jakby każdy zdecydował się zagłosować na Stonogę jednak. Tak czy inaczej warto obserwować jego dalsze działania nawet jeśli jego KWW nie dostanie się do Sejmu. Mam nadzieję, że nie znudzi mu się i będzie dalej działał.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 21:33, 17 Paź '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jbravo napisał:
To co proponujecie?


Jesteś prawicowcem głosuj na Korwina, jesteś lewicowcem głosuj na Razem a gdy jesteś rewolucjonistą i chcesz polskiej Islandii głosuj na Kukiza.
Moim zdaniem cała trójka jest w największym, możliwym stopniu poza sitwami zarówno lokalnymi jak i krajowymi a szczególnie z dala od całej bandy 25 lat przy korycie.
Wszystko to komitety ogólnopolskie, więc mają bardzo duże szanse przy proporcjonalnej ordynacji, na przebrnięcie jeśli nie 5% to przynajmniej 3.5%, a wtedy dajesz im - w tym gównianym systemie - szansę na dalsze rozwijanie się i głoszenie słusznych dla ciebie haseł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
shinobi




Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 449
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:36, 27 Mar '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5   » 
Strona 4 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Pierydolę Fiskus i Złodziei z Wiejskiej
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile