W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Polskie bogactwo zamienione na biedę   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
10 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 2965
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Jaka jest przyczyna polskiej biedy?
Sprzedajne partie i politycy
22%
 22%  [ 4 ]
Złe prawo
0%
 0%  [ 0 ]
Zbyt duża biurokracja
0%
 0%  [ 0 ]
Zły system bankowo-ekonomiczny
11%
 11%  [ 2 ]
Ingerencja obcych państw
33%
 33%  [ 6 ]
Niewykształcone i leniwe społeczeństwo
11%
 11%  [ 2 ]
Inne
22%
 22%  [ 4 ]
Wszystkich Głosów : 18

Autor Wiadomość
Raynold




Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 339
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:33, 08 Kwi '14   Temat postu: Polskie bogactwo zamienione na biedę Odpowiedz z cytatem

Polska posiada w swoich zasobach naturalnych całą tablicę Mendelejewa jednak nic z tego nie wynika, bo praktycznie nie posiadamy już własnej gospodarki i należymy też do najbardziej zadłużonych krajów.
http://marucha.wordpress.com/2014/04/07/potencjalnie-jestesmy-bogaczami/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1995
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:24, 08 Kwi '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo jesteśmy krajem kolonialnym, kurwa ile już razy to było mówione?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mirkas




Dołączył: 29 Sty 2014
Posty: 831
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:16, 08 Kwi '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

King Crimson napisał:
Bo jesteśmy krajem kolonialnym, kurwa ile już razy to było mówione?

Zgadza się niestety...
Zanurzając się głębiej w ten problem, można dostrzec, że jest to problem ogólnoświatowy, dotyczy wszystkich narodów, państw - problem globalny.
Nie dzieliłbym tego w ten sposób, że jesteśmy my Polacy wyzyskiwani przez jakichś tam ich: Niemców, Amerykanów, Żydów itp... To jest tylko częściowo prawda.
Postawił bym jednak problem w ten sposób: jesteśmy my (Polacy, Niemcy, Rosjanie, a nawet Żydzi w Izraelu tłukący się z Palestyńczykami w bezsensownej wojnie) wyzyskiwani, okradani, manipulowani, mordowani itd... i oni - zarządcy, nadzorcy..., czyli elity władzy, szczyt piramidy.

Jesteśmy w doskonale zaprojektowanym więzieniu o niewidzialnych kratach. Cały pic polega na tym, że tylko nieliczni potrafią je dostrzec, a dla bardzo niewielu udało się wyzwolić (o ile w ogóle możliwe jest całkowite wyzwolenie jednostki, można by się tu sprzeczać).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:15, 08 Kwi '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

King Crimson napisał:
Bo jesteśmy krajem kolonialnym, kurwa ile już razy to było mówione?

Decyliard kurwa Cool

W ogóle zobacz tylko matoł konstruuje takie ankiety, w ktorej wybierasz czynnik dominujący z pośród rzeczy majacych również wplyw. Instynktownie rzucamy się na odpowiedź w myśl reguły trzech sigm(czym ona jest zachecam do szukania) lub rangowania wariancji (też szukajcie).

Wniosek z takiej ankiety można wyciągnąć 1 w postaci rownania:
Kał pokarmem jej twórcy, a stolec przez niego wydalany jest stolcem do n potęgi gdzie n oznacza wielokrotność wczesniej spożytych kałów.
Iloraz natomiast tych dwóch wartosci daje nam współczynnik korelacji konsumowanego gówna do wydalanego, a samo gówno w tym wypadku jest w istocie alegorią informacji.
_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:22, 08 Kwi '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

King Crimson napisał:
Bo jesteśmy krajem kolonialnym, kurwa ile już razy to było mówione?


To ja podbijam jeszcze raz...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p.e.1984




Dołączył: 26 Sie 2011
Posty: 228
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:50, 08 Kwi '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W jaki sposób Polska stała się biednym krajem, stojącym na krawędzi zagłady politycznej, ekonomicznej i demograficznej można dowiedzieć się z tego tekstu:
“Kolorowe rewolucje” i ich organizatorzy a suwerenność i niepodległość państw i narodów. Co łączy polską “Solidarność” z ukraińskim “Majdanem”?


Jaki jest dotychczasowy bilans wasalizacji Polski przez Unię Europejską i co nam grozi w najbliższej przyszłości:
Dlaczego Polsce nie wolno przyjąć Euro? Dlaczego przystąpienie do Unii Europejskiej zaszkodziło Polsce?


Dlaczego na forum prawda2.info dominują dezinformacje, nędznej jakości artykuły, wulgaryzmy, przepychanki interpersonalne i tanie sensacyjki? Komu to wszystko służy? Chcesz się dowiedzieć? Przeczytaj mój komentarz w temacie "Żenujący poziom tego forum"

__________________________
Więcej moich tekstów można znaleźć na moim blogu palmereldritch1984.wordpress.com, zapraszam też na stronę myslnarodowa.wordpress.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.800 mBTC

PostWysłany: 18:51, 08 Kwi '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

King Crimson napisał:
Bo jesteśmy krajem kolonialnym, kurwa ile już razy to było mówione?


Kolonialnym? Nie...
Krajem głupców i kretynów - tak!
Od 25 lat (ćwierć wieku) w sejmie, rządzie te same mordy złodziejskie a polak co robi na wyborach? Głosuje nadal na te same mordy - to nie jest kolonializm to jest głupota!
W jakim innym kraju ludzie głosują na te same osoby od ćwierć wieku mimo, że im się pogarsza a nie polepsza? Tylko w krajach, gdzie społeczeństwo jest lupie - takie coś możliwe...
Więc nie kolonializm ale głupie społeczeństwo jest przyczynę tego co się dzieje w kraju.
Zamiast szukać winnych w kolonializmie, merkel czy putnie - warto zaglądnąć do lustra.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1995
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:07, 08 Kwi '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie chcę się czepiać ale...
Przejrzyjcie sobie historię Polski i szybko skumacie dlaczego jesteśmy krajem kolonialnym, zabory z grubsza przelećcie i tam myślę będzie dobry punkt zaczepienia. Przytaczana przez górala głupota i zidiocenie obywateli to efekt polityki kolonialnej a nie przyczyna. Ot z kapelusza na szybko:
- Niemcy zrobili sobie z nas kurwa eko-zieloną-kolonię, zbuduj se pan wiatrak z ale naszych komponentów i za nasz kredyt.
- Banksterka i 300 duzych baniek długu? kolonializm ekonomiczny = zamordyzmowi zadłużonego, nacji nie będę przytaczał bo tu ruchają nas wszyscy, amerykanie, żydzi, niemcy, francuzi, nawet kurwa makaroniarze czy portugalcy... No ale widocznie mają dobrych lobbystów Smile
- Kolonializm niemiecki... oparty o gaz od ruskich... to już kurwa skandal, żeby ruscy nie mogli nas bezpośrednio doić, zawsze nieco taniej...
- Kwity na emisję CO2 celem nie korzystania z zasobów węgla też dzięki naszym niemieckim sąsiadom
- Kolonializm medialny w wykonaniu... uwaga?! Niemieckim kurwa a jak. I tu trwa produkcja debili w najlepsze. Axel Springer, Bauer, ITI, szwajcarski edipresse też łapy trzyma, mało? To wio na google czytać i szukać.
Także nie piszcie, że ogólna bida to kwestia głupoty obywateli, bo to tylko efekt, nie przyczyna.


I jeszcze jedno, jak na podstawie choćby tych drobiazgów przytoczonych przeze mnie wciąż jest tu (na forum nie koniecznie w tym wątku) zgraja osób która posądza 18-postowców o uwielbienie dla ruskich? Przecież to już debilizm do kwadratu. Do ruskich to co najwyżej możemy mieć stosunek ambiwalentny, bo póki co nas nie ruchają zbytnio, bo ktoś nas przed nimi rucha pierwszy, no chyba że skoczymy w rozkminianie służb postsowieckich gru i innych nierozliczonych fantazji, tylko że jeśli nawet ci dawni współpracownicy kremla w Polsce mają jakieś możliwości dalszego robienia kasy to są zapewne na dzień dzisiejszy trzepią kasę robiąc interesy głównie z zachodem, bo zapewne czują się bardziej już "Polakami" niż ruskimi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
freshman




Dołączył: 04 Paź 2011
Posty: 279
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:23, 09 Kwi '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz King, głupota i lenistwo to zarówno przyczyna, jak i skutek. Skutek polityki 'zagranicy' w stosunku do naszego państwa i naszej ludności. Ale też przyczyna tego, że polityka ta tak dobrze się u nas przyjmuje - bo ma zajebiście podatny grunt.
Więc to trochę takie błędne, samonapędzające się koło, jedno wynika z drugiego i na odwrót.

Co do tego uwielbienia dla Ruskich - wierz mi lub nie, ale w rozmowach ze znajomymi, np. ostatnio na temat Ukrainy, gdy tylko kończą się im argumenty, to zaraz leci taki zarzut w moim kierunku. A gdy odpowiem, że wolę podchodzić ze zrozumieniem dla polityki rosyjskiej, ale na własnych zasadach, kierując się swoimi przemyśleniami, niż łykać wszystko, co mainstream z siebie wyrzyga, bez zastanowienia i mrugnięcia okiem, to praktycznie nie wywołuję żadnej reakcji. Mózgi już od dawna są tak zaprogramowane, że na pewnych częstotliwościach po prostu nie pracują. I to jest naprawdę przykre patrzeć na bliskie mi osoby, które w różnych sytuacjach potrafią myśleć analitycznie, ale jeśli o stosunki międzynarodowe chodzi czy funkcjonowanie współczesnego świata, to zwyczajnie nie potrafią dostrzec kurwa czarnego kota na tle białej ściany.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:31, 09 Kwi '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Co do tego uwielbienia dla Ruskich - wierz mi lub nie, ale w rozmowach ze znajomymi, np. ostatnio na temat Ukrainy, gdy tylko kończą się im argumenty, to zaraz leci taki zarzut w moim kierunku.

nie bój się - jak im pierwszy ruski czołg wiedzie w dupę to się od razu pokapują, że ostatnim momentem kiedy jeszcze może mogli jakoś temu zapobiec było wtedy gdy cię nie słuchali.
przecież wiadomo, że tu nie chodzi o miłość, tylko o bezpieczeństwo.
jeśli komuś powinno zależeć na miłości w tym związku, to bardziej polsce niż rosji.
kurwa, czy ludzie naprawdę już od tego telewizora potracili instynkt samozachowawczy?
nawet niemcy się trzymają od tego z daleka - a są od rosji o wiele dalej i mają o wiele lepszą armię.

jak można, zwłaszcza w obliczu trzeciej wojny światowej, zadzierać z rosją?
jak można odpierdalając takie motywy jak szkolenie bojówek które obalają ukraiński rząd koktajlami mołotowa?
jak można w ogóle napierdalac w publicznej tv tak antyrosyjską propagandę? przecież oni też odbierają ten kanał!
że już nie powiem a tekstach ala kaczyński - ale ten to wiadomo, że świr, ruscy nas raczej za niego nie zabiją, prędzej sam się drugi debil zajebie własną głupotą.

w każdym razie do chuja, po co ich prowokować? przecież oni nam nawet nic nie robią - co niby?
ukraina to nie nasz problem - amerykanie niech se sami odpierdalają swoją brudną robotę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:42, 09 Kwi '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkolenie bojówek to chuj. Dziś komojankeski głupek zwany komoruskim z niewiadomych powodów ogłosił wszem i wobec, że Polacy jako forpoczta NATO będą szkolili ukraińskich oficerów i żołnierzy w obliczu sytuacji na na Ukrainie.
Osobiście w związku z ewentualnymi kontrakcjami, gdy już jankesom przyjdzie do głowy odjebać o siebie długi poprzez zajebanie 3/4 wierzycieli, w nowej wojnie, przygotowuję sobie koszulkę z nazwiskami i ogłoszeniem, że nigdy nie miałem z nimi nic do czynienia - oczywiście na wypadek, gdyby jednak nie przyjęto rozwiązania rakietowego. Szansa mała, ale zawsze warto być przygotowanym Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:45, 09 Kwi '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I wiedząc to wszystko na temat PO i jej polityków jak i PiS i jej polityków, na kogo zagłosują Polacy w wyborach do PE oraz do Sejmu?
Kto zgadnie?
Czy ten naród nie jest po prostu głupi?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:49, 09 Kwi '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale to jest też tak, że polityka sobie - a ludzie sobie.
komorowski z kaczyńskim srożą piórka, ale ja osobiście słabo widzę żołnierzy WP napierdalających na ukraiński front.
serio, mieszkałem w tym kraju ponad 30 lat, głupi nie jestem i mówię wam, że moim zdaniem prędzej zdezerterują.
a co się stanie potem?
cóż - jak widać na załączonych obrazkach wszystko co trzeba zrobić to przejąć parę budynków, dzięki czemu uzyska się władzę nad administracją. a potem już tylko wystarczy rozpisać referendum: czy chcesz być z usa i dostać podwyżkę cen gazu o 100% za niezwykle preferencyjny kredyt, czy z rosją i mieć gaz tańszy o połowę?
i jak na razie jedyne co wiemy to że usa boi się rozpisywać tego typu referenda - a rosja się waha... Smile
tak, że polityka sobie - a ludzie sobie, ale generalnie, koniec końców, wszystko sprowadza się do pieniędzy
dlatego zagłosowałem na Zły system bankowo-ekonomiczny aczkolwiek wszystkie te rzeczy są jakoś tam ze sobą połączone
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
freshman




Dołączył: 04 Paź 2011
Posty: 279
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:06, 09 Kwi '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@goral_

Wszystkie główne mainstreamowe partie to takie samo bagno. Wybierasz między Coca Colą, Pepsi, Polo Coctą, Colą z Biedry, ew. troszkę bardziej lajtową wersją coli bez kalorii, za to z aspartamem. Czego bys nie wybrał, i tak jesteś w ciemnej jak cola dupie. W taki czy inny sposób.
Tak to niestety działa i nie ma co się w tych kręgach spodziewać jakichś olśnionych, samodzielnie myślących łbów gotowych wywrócić ten kraj do góry nogami, by wreszcie mógł zacząć normalnie funkcjonować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:16, 09 Kwi '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie @góral. Powiedz zwyczajnie na kogo uważasz, że ludzie powinni głosować, miast tak owijac w bawełnę Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1995
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:25, 09 Kwi '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://gielda.onet.pl/hp-wyprowadzi-sie-.....rasa-detal
Cytat:
Jak dowiedział się "Dziennik Gazeta Prawna",  HP jedna z największych firm informatycznych przyzna się w dniu dzisiejszym do korupcji oraz do braku właściwego nadzoru nad działaniem polskiej filii. W związku z infoaferą, HP prawdopodobnie wyprowadzi się z Polski i zamknie działający w naszym kraju oddział.


To tak na marginesie skutecznego kolonializowania przy pomocy korupcji Smile Tak skutecznie chłopaki działali, że aż się sami wyjebali z naszego rynku Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gambolo




Dołączył: 04 Lis 2013
Posty: 115
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:58, 09 Kwi '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no ba.. tylko ani słowa tym:
kto u nas brał łapówki, il lat dostaną i kiedy ich majątki zostaną znacjonalizowane
ile tego było
jakie przetargi były ustawione
ile Polska powinna dostać odszkodowania

no i brakuje akcji: nie kupuje hp bo dają łapówki
_________________
BTC: 12TUcYoA2im8sgd4d2pKLZE3r9NFTRjG6b
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:23, 09 Kwi '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
No właśnie @góral. Powiedz zwyczajnie na kogo uważasz, że ludzie powinni głosować, miast tak owijac w bawełnę Smile


OK.
Na kogo głosować?
Proste! Obserwować, czytać, analizować - nie ma na kogo? Nie iść do wyborów jeśli nie ma na kogo oddać głosu.
To bardzo proste.
Przeczytać programy wyborcze, gospodarcze danej partii czy ugrupowania. Przeanalizować w internecie życiorys kandydatów, co zrobili, jakie są ich zasługi dla społeczeństwa. Może pracowali wolontariacko pomagając potrzebującym, a może dbali w lokalnych radach o np. utrzymania przedszkola, niedopuszczenie do korupcji... itp.
Czyli w skrócie: Jaki jest background kandydata, jaki jest jego pomysł na Polskę?
Nie ma pomysłu, nie widzi ci się dany kandydat (żaden) nie bierzesz udziału w tej szopce.
Moje ostatnie wybory w jakich ja brałem udział to te słynne czerwcowe z 1989 roku. Więcej oszukać się nie dałem.
Owszem chciałem iść w 2007 i zagłosować za Samoobroną, która była jedyną prawdziwą opozycją, ale jak zobaczyłem, że kandydatem z mojego okręgu wyborczego jest osoba zamieszkała 350 km dalej, to dałem sobie spokój. Lokalnych działaczy znałem, wiedziałem co robili, kim byli - tamtej osoby nie znałem, innych też nie znałem lub nie miałem zaufania - nie poszedłem i się nie podpisałem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:42, 09 Kwi '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdzie sie podzial narod polski ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mirkas




Dołączył: 29 Sty 2014
Posty: 831
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:13, 09 Kwi '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goral_ napisał:
Nie iść do wyborów jeśli nie ma na kogo oddać głosu.

Proste.
Masy ulegają niestety propagandzie i idą wybierać np. "mniejsze zło", lub zagłosować "przeciw komuś" tzn. na opcję przeciwną by tylko ci, których uważają za największych pojebów, których boją się najbardziej (bo. zostali np. nastraszeni) nie dorwali się do władzy.

goral_ napisał:
Przeczytać programy wyborcze, gospodarcze danej partii czy ugrupowania.

Po co, jak to pic na wodę. I tak ich nie zrealizują, nie dotrzymają obietnic jak zwykle. Poza tym w tych programach nawet nie ocierają się o sedno problemu... I tak rządzą zupełnie inni ludzie niż ci z list do głosowania.

goral_ napisał:
Przeanalizować w internecie życiorys kandydatów, co zrobili, jakie są ich zasługi dla społeczeństwa. Może pracowali wolontariacko pomagając potrzebującym, a może dbali w lokalnych radach o np. utrzymania przedszkola, niedopuszczenie do korupcji... itp.

Po co? Przecież te życiorysy są w dużej części zakłamane i skoloryzowane, a posłowie to nic innego jak maszynki do głosowania. Poza tym głosuje się na partie, a nie na ludzi - oficjalnie niby na konkretnych ludzi, ale wiemy doskonale, że to ściema.

goral_ napisał:
nie bierzesz udziału w tej szopce

Chyba jedyne sensowne wyjście póki co...

Goska napisał:
Gdzie sie podzial narod polski ?

No jest, taki sam jak od wieków był, od zawsze praktycznie... Od początków polskiej państwowości został zniewolony przez chrześcijańsko-żydowsko-masońską klikę, czy jakkolwiek chcecie sobie ich nazwać - te nazwy zmieniały się i ciągle zmieniają, taki kamuflaż, żeby przeciętny człek nigdy się w tym nie połapał. Jak widać bardzo skuteczny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asq




Dołączył: 03 Mar 2014
Posty: 64
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:27, 10 Kwi '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mirkas napisał:
https://www.youtube.com/watch?v=eKjxWlHYRbs

@Mirkas - ten link już nie działa, ale znalazłem inny (13 części po ok. 10 min.):


nie mam ostatnio czasu, lecz to akurat przejrzałem i muszę przyznać, że to jeden z lepszych materiałów, jakie obejrzałem przez ostatnie 2 miesiące, stąd podaję ten nowy link, bo warto obejrzeć w wolnej chwili, tylko ten tytuł "Architekci Kontroli" sugerujący teorie spiskowe jest kompletnie mylący, więc na tytuł nie zwracajcie uwagi,

@ElComendante - jeśli tego nie znasz i nie oglądałeś, to polecam, gdyż sporo tam wątków, które jak sądzę mogą się Tobie spodobać, bo wydaje mi się, że potwierdzają wiele kwestii, za jakimi się opowiadasz, jeśli się nie mylę Wink a wiele z tych kwestii non-stop przewija się na tym forum w różnych wątkach, zresztą nie tylko na tym forum - szczególnie ciekawym jest podejście, jakie prezentuje Tsarion do samoświadomości w częściach od 8/13 do 13/13 Idea i nie jest w takim podejściu odosobniony nawet w świecie obecnej nauki, gdyż coraz więcej osób opowiada się za uwzględnianiem świadomości tyle, że są spychane na margines, w ostracyzm własnych zakłamanych środowisk "naukowych" oraz pomijane lub wyśmiewane w reżimowych środkach przekazu, gdyż stanowią zagrożenie dla kasy, jaka je finansuje Brick wall

wcale nie zdziwiłbym się, jeśli w takich receptach walki z systemem tkwiłby największy potencjał Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p.e.1984




Dołączył: 26 Sie 2011
Posty: 228
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:28, 12 Kwi '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pisząc poprzednią odpowiedź w tym wątku zupełnie zapomniałem o innym tekście, traktującym o źródłach polskiej biedy z nędzą, naprawiam to niedopatrzenie: Jak zniszczono polski przemysł, pozbawiono Polaków pracy i wygnano ich z Polski.
Na zdjęciu poniżej Anna Walentynowicz na tle efektów jej "walki o Polskę" - w ruinach Stoczni Gdańskiej:



__________________________
Więcej moich tekstów można znaleźć na moim blogu palmereldritch1984.wordpress.com, zapraszam też na stronę myslnarodowa.wordpress.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Polskie bogactwo zamienione na biedę
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile