W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Za ile się zeszmaciłeś z tymi reklamami?   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
12 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 4363
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:17, 11 Kwi '14   Temat postu: Za ile się zeszmaciłeś z tymi reklamami? Odpowiedz z cytatem

jak wyżej
czytać umiesz

Cool

PS Równie dobrze mogłeś wpierdolić w te miejsce oczojebnego kutasa w kolorach świetlistej amerykańskiej flagi na jedno by wyszło Laughing
_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:43, 11 Kwi '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co ty kurwa venom, żmija cię znowu jakaś jadowita pogryzła, czy jaki chuj? Smile

nie wiem o czym ty, ani do kogo rozmawiasz, ale jakby na to nie patrzeć, tego typu tematy podchodzą mi pod zaśmiecanie forum, a za to kary bywają bezwzględne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Adam Polo




Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 1118
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:47, 11 Kwi '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Venom, Janowicza też zapytasz?

Pytanie swoją drogą można postawić szersze: za ile się szmacicie w robocie?
_________________
"Bądźmy realistami, żądajmy niemożliwego"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:52, 11 Kwi '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najwidoczniej osoba, do której zwróciłem się z powyższym pytaniem już zdołała się stawić, więc nie widzę potrzeby odpowiadać na retoryczne pytanie.
Jak to o czym nad logiem głównym forum mrygają mi stroboskopowe reklamy i co odświeżenie mam przyjemność oglądać inne począwszy od darmowych konkrusów z I'phone'ami, a na jakichś bezużytecznych softach skończywszy. W postach też te reklamy się wyświetlają. Jeśli to zabieg marketingowy mający popsuć przyjemność przeglądania tegoż miejsca to w pełni spełnił on owe zamierzenie. Rozumiem gdyby banery promowały w jakichś sposób alternatywne środowisko, produkty etc ale takim gównem rzucać w oczy promując jednocześnie anty systemowy przekaz? Was ist los alter? Smile


@Adam
Wypierdalaj leszczu do budy, albo do nogi, bo zmiażdżę ci mózg szybciej niż 50 tonowa prasa.
_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:54, 11 Kwi '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Venom napisał:
Jak to o czym nad logiem głównym forum mrygają mi stroboskopowe reklamy i co odświeżenie mam przyjemność oglądać inne począwszy od darmowych konkrusów z I'phone'ami, a na jakichś bezużytecznych softach skończywszy. W postach też te reklamy się wyświetlają.

hehe, ech @venom, takiś starty a taki głupi.

jeszcze się kurwa nie nauczyłeś że jak się któraś z tych twoich ulubionych stron pyta "enlarge your penis?" - to się klika na "cancel", a nie na "install"? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:58, 11 Kwi '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nic nie wciskałem kurwa, bo nie siedzę na swoim kompie. Właśnie sprawdziłem u siebie tego nie mam. Powiedz mi jak to kurestwo wyłączyć
Cool



PS zwracam honor, niemniej jednak wiedz, że ta pomyłka nie zmienia faktu, że jesteś chujem zajebanym Laughing Laughing Laughing
_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adam Polo




Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 1118
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:22, 11 Kwi '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

POMYŁKA

Myślała, że jest z Krety,
a on był kretyn, niestety.
_________________
"Bądźmy realistami, żądajmy niemożliwego"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:06, 11 Kwi '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomyłka rzekł twój stary jak cię ujrzał w inqbatorze zkacowany. Przyleciałeś jak pies za myśliwym podnosząc głos na polowanie. Fałszywy alarm, wypierdalaj do budy parówko.
_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Za ile się zeszmaciłeś z tymi reklamami?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile