W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Eric Jon Phelps  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
4 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 5021
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:00, 25 Mar '08   Temat postu: Eric Jon Phelps Odpowiedz z cytatem



Sikorski dawno temu napisał:
Uważam że działalność Alexa może najwyżej zaszkodzić sprawie.













Cytat:
Alex Jones is being used as a powerful psyop against us. He is making it seem like the government has power over us and we should be scared. he then goes down all the past examples of why we should be scared. he then says the government is making lists of our names who research all this to further try and scare us. his message of fearing the government is settling in on people and working in their sub conscience to cause them to submit to tyranny. believe me, he's not doing any good. All at the same time hiding, on purpose, the biggest facet of the NWO which is the Vatican. Alex jones didnt wake me up and he didnt wake you up. you woke up yourself and bumped into alex jones. that's what he's there for.


....a może jednak troszkę racji miałem...?

Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Komzar




Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 1285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:23, 25 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Całości na razie nie będę komentował bo nie miałem czasu przeanalizować, ale dla mnie na oko zdjęcie 'brothers in arms' jest składane po amatorsku Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Rivera




Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 801
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:32, 22 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tez radze uwazac na ludzi pokroju Alexa Jones'a, ktorzy podaja prawdziwe informacje jednoczesnie przemilczajac te najwazniejsze. Takie osoby lapia w swoja siec ludzi ktorzy zaczynaja jakotako myslec alternatywnie jednoczesnie zatrzymujac ich w dalszych poszukiwaniach. Zreszta co to za "truthteller" (oglaszacz prawdy...) ktory wystepuje w mainstreamowej telewizji w USA? Bez cenzury? Specsluzby na 100%, Eric Phelps doskonale opisuje ta osobe, nie tylko on zreszta. Radze sklonic sie ku osobom takim jak Phelps, William Cooper, Greg Szymanski, Thomas Richards, Michael Tsarion, Jordan Maxwell etc... Sa dzisiatki osob lepiej poinformowanych od Jones'a
_________________
THE THREE FORCES
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rivera




Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 801
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:37, 25 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



Kolejny doskonaly dowod na to ze Alex Jones to jakas wtyka CIA.

Wogole ten jego show to jakas farsa. Kiedy zadzwonil sluchacz i spytal goscia Alexa Jones'a (prawnika ktory za 9/11 chcial pozwac Busha, Rice i Cheney'a) o bylego szefa CIA Georga Tenet'a i o to czy jego tez ma zamiar pozwac, ten zachowal sie tak jakby nie widzial zwiazku CIA z 9/11, mowiac cos w stylu "obecne dowody na razie nie wskazuja na to". Zalosne. A kiedy sluchacz wymienil role Watykanu i Knights Of Malta, fakt ze rycerze maltanscy(najbardziej wplywowe stowarzyszenie na swiecie, podporzadkowane Watykanowi i Jezuitom) rzadza USA, ten prawnik nawet nie wiedzial co to za organizacja... I o czym ci ludzie chca rozmawiac? O 9/11 choc nawet nie maja bladego pojecia kto za tym stoi, widza tylko Condoleezze i Cheney'a. A najlepsza jest reakcja Jones'a kiedy sluchacz wymienia ksiazke Phelpsa "Vatican Assassins" - Jones wrecz dostaje ataku furii, zreszta jak zawsze kiedy w jego show wymieniana jest jakakolwiek rola Watykanu czy jezuitow w jakimkolwiek spisku. Skoro Jones nie widzi ze absolutne centrum wladzy miesci sie w Rzymie to co on wogole robi? Juz parokrotnie Jones zmienial tok rozmowy albo rozlaczal sluchaczy kiedy ciezar rozmowy choc delikatnie przesuwal sie w strone Watykanu.

Ten czlowiek to wtyka CIA, agent, mowiacy oczywiste prawdy ale przemilczajacy to co najwazniejsze. Radze na niego uwazac.

Eric Jon Phelps - najniebezpieczniejszy truthsayer na swiecie. "Vatican Assassins" to kompendium wiedzy ktore bylo cenzurowane gdzie sie da. Jones wystepuje w mainstreamowej tv. I kto ma racje? Odpowiedz jest oczywista
_________________
THE THREE FORCES
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:49, 25 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rivera tylko, że mi chodziło nie do końca o to. Ja wiem, że Jones albo jest z CIA, albo to po prostu kolo co ma jakąś manię i nie wykluczam, ani jednego ani drugiego. Tylko, że jest jedna różnica między Tobą, a mną. Otóż z tego, że Jones jest dezinformatorem wynika, że w WTC nie było bomb. Tak też uważam. Jestem przekonany, że służby pomogły zamachowcom i że bez tej pomocy pewnie zamachów by nie było, ale bomby w WTC? To jest dopiero dezinformacja i odsuwanie uwagi od prawdy. Niemal widzę, jak prawdziwi sprawcy 911 się naśmiewają, bo Jones robi dokładnie to czego chcą. Zmyśla teoryjki. A jeszcze dobre jest to, że administracja forum nie rozumie, że ja wcale nie wierzę w oficjalną wersję, powtarzam kolejny raz CIA pomogło tym frajerom zamachowcom, ale na sposób, którego nie można udowodnić (pomoc w kontaktach, na lotniskach, przemyt itp.), bo wysadzenie WTC byłoby jak sami widzicie zbyt możliwe do przejrzenia i pokazania światu, bomb w WTC nie było, bo CIA nie jest takie głupie! Jones kłamie, a prawdziwi winni 911 się śmieją.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:05, 25 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mówiłem wam już pół roku temu, że A.Jones to wtyczka CIA, ale wy oczywiście Mi nie uwierzyliście. I nagle .. wielu z was przejrzało na oczy w tym ten dzieciak @Sikorski, który od początku swojego istnienia na tym forum pisał, że Alex Jones jest jedyny i niepowtarzalny, że dzięki niemu poznajemy prawde, a tu cud. Chłopak napisał, że jest z CIA. Rivera poparł to mocnymi argumentami i nawet najwięksi sceptycy tacy jak @Sikorski uznają, że coś jest nie tak. a w tym przypadku z Jonesem. Gdyby Jones nie był wtyczką dawno by go zaje**** do piachu Exclamation
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:57, 25 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XTC88 napisał:
w tym ten dzieciak @Sikorski, który od początku swojego istnienia na tym forum pisał, że Alex Jones jest jedyny i niepowtarzalny


KŁAMIESZ Very Happy

Jesteś żałosne. Popatrz trochę wyżej, co napisałem!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rivera




Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 801
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:36, 25 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Mówiłem wam już pół roku temu, że A.Jones to wtyczka CIA, ale wy oczywiście Mi nie uwierzyliście


Jestem na forum od miesiaca

Sikorski: akurat to co Jones ma do powiedzenia o 9/11 w znakomitej wiekszosci uwazam za prawdziwe info. Ale to jest wlasnie haczyk. Koles sam sie wykreowal (dzieki mediom i sluzbom) na guru swiata "conspiracy theories" a milczy w sprawach najistotniejszych. Nikt by za nim nie podazal gdyby wykladal nam (niczym forumowy Adun) oficjalna wersje 9/11.
Przyneta dziala.

Odnosnie Bohemian Grove i jego materialu z tego elitarnego kolka ludzi wladzy sikajacych pod drzewa i wielbiacych bozka Molocha - tylu dziennikarzy probowalo sie tam dostac a dostal sie jedynie Jones i na dodatek mial niezle miejsce na ujecia. Tam sie roi co roku od sluzb specjalnych ale jakos dziwnym trafem wpuscili goscia ktory ma rozponawalna twarz, guru swiata conspiracy theories. Rolling Eyes Cos tu smierdzi.

I zaznaczam ze nie mialbym nic przeciwko zeby ludzie pokroju Phelpsa, Jordana Maxwell'a czy Michaela Tsariona byli tak samo dopuszczani do mainstreamowych mediow - problem w tym ze to jest niemozliwe, patrzac na to kto rzadzi tymi mediami. A tu taki AJ wystepuje w nich - prosze bardzo. Wtyka na 100%

I biorac sprawe na logike - gdyby sluzby specjalnie mialy jakos zinfiltrowac kręgi "poszukiwaczy prawdy" (co na 100% musi miec miejsce) to zrobilyby dokladnie to samo co sie stalo z Jones'em.
_________________
THE THREE FORCES
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1858
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:43, 25 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sikorski napisał:
bo wysadzenie WTC byłoby jak sami widzicie zbyt możliwe do przejrzenia i pokazania światu, bomb w WTC nie było, bo CIA nie jest takie głupie! Jones kłamie, a prawdziwi winni 911 się śmieją.


mowisz tak jakby nie bylo zadnego dowodu na to.
jesli nie wierzysz w filmy ktore masz zaserwowane na youtube wyszukaj sobie filmiki o wyburzaniu budynkow , nastepnie o zawalaniu budynkow, a nastepnie porownaj z oficjalnymi filmami ktore byly pokazywane w tv jak wtc runely.

doszukiwac sie konspiracji u dekonspiratora to juz skrajna skrajność. troszeczke niektorym powoli sie styki palą od tego forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rivera




Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 801
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:01, 25 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
doszukiwac sie konspiracji u dekonspiratora to juz skrajna skrajność. troszeczke niektorym powoli sie styki palą od tego forum


Nie doszukiwanie sie tego u "dekonspiratorow" jest skrajna skrajnoscia. Nigdy nie lekcewaz sluzb specjalnych, jesli sadzisz ze nie dzialaja w kregach dekonspiratorskich, to jestes w wielkim bledzie.

Co do wybuchow Sikorski, to wlasnie jest pelno dowodow na to. Akurat tu Jones sie nie myli, ale jak pisalem, to jest haczyk by sciagnal do siebie jak najwiecej sheoples
_________________
THE THREE FORCES
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:08, 26 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Rivera tylko, że mi chodziło nie do końca o to. Ja wiem, że Jones albo jest z CIA, albo to po prostu kolo co ma jakąś manię i nie wykluczam, ani jednego ani drugiego. Tylko, że jest jedna różnica między Tobą, a mną. Otóż z tego, że Jones jest dezinformatorem wynika, że w WTC nie było bomb. Tak też uważam. Jestem przekonany, że służby pomogły zamachowcom i że bez tej pomocy pewnie zamachów by nie było, ale bomby w WTC? To jest dopiero dezinformacja i odsuwanie uwagi od prawdy. Niemal widzę, jak prawdziwi sprawcy 911 się naśmiewają, bo Jones robi dokładnie to czego chcą. Zmyśla teoryjki. A jeszcze dobre jest to, że administracja forum nie rozumie, że ja wcale nie wierzę w oficjalną wersję, powtarzam kolejny raz CIA pomogło tym frajerom zamachowcom, ale na sposób, którego nie można udowodnić (pomoc w kontaktach, na lotniskach, przemyt itp.), bo wysadzenie WTC byłoby jak sami widzicie zbyt możliwe do przejrzenia i pokazania światu, bomb w WTC nie było, bo CIA nie jest takie głupie! Jones kłamie, a prawdziwi winni 911 się śmieją.


Dokładnie to samo się tyczy lądowania na Księżycu. Jeśli nie lądowali, albo lądowali i sfałszowali filmy nigdy się tego nie dowiemy. A co do WTC myślę, że JONES podaje prawdziwe informacje, ale jeśli chodzi o Pentagon to coś mi tam nie gra zarówno w wersji oficjalnej jak i nieoficjalnej.

Polecam czytać książki z kręgu ksiąg zakazanych...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:22, 26 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muszę sprostować jedną rzecz. Otóż wyżej napisałem, że nie wykluczam, że Jones współpracuje z CIA. Jednak uważam, że to jest dużo mniej prawdopodobna opcja, ponieważ oprócz 911 są sprawy, w których zgadzam się z nim w 100%. To skłania mnie raczej do zdania, że jest to kolo, który po prostu chce dobrze, ale niestety zmyśla na siłę co się da mieszając prawdę ze zwykłymi teoriami. Oczywiście nie wykluczam, że te teorie, tudzież 911 i bomby są niemożliwe, wszystko jest dziś możliwe, ale biorę za prawdę to co jest według logiki bardziej prawdopodobne, czyli jak napisałem wyżej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:50, 26 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście uważam, że Alex Jones i tak robi po części dobrą robotę. Mnóstwo ludzi dzięki jego filmom i aktywności w ogóle się obudziło. I wielu z nich zaczyna myśleć także krytycznie wobec samego Jonesa. Gdyby nie on Szymanski itp. Phelps itp. nawet by szerzej nie istnieli w internecie. Sam pewnie bym o nich nie usłyszał nigdy. Robiliby co teraz robią, w totalnym podziemiu i ze znacznie mniejszą skutecznością docierali ze swoja informacją do nowych osób. To Jones pośrednio nagonił im odbiorców, których dzięki swojej niesamowicie skutecznej medialności obudził do kwestionowania rzeczywistości.

Faktycznie. Zachowanie Jonesa jest chwilami podejrzane, z tymi jego próbami omijajnia pewnych tematów. I z tym się zgodzę. Facet sam uprawia jakąś gierkę, prowadzi kampanię zastraszania i nieźle na tym dorabia. Tylko co z tego? Pracy w to jednak trochę włożył i musi z tego żyć. Pomyśl sobie jak niewielka byłaby teraz jakakoliwek świadomość o NWO i 911, gdyby nie on. Szerzej praktycznie, by nie istniała.

Moim zdaniem, Riviera sam nieco bezkrytycznie przymujesz wszystko co usłyszysz od Phelpsa. Traktujesz jego jedną ksiązkę jak prawdę objawioną. Nie twierdzę, że może facet nie jest najbliżej prawdy. Jednak przy tak dużej kompleksowaości tych zagadnień, wzajemnych powiązaniach tajnych stowarzyszeń ciężko wręcz mówić czy gdzieś zwyczajnie się nie pomylił w swoich interpretachach nawet przy próbie uczciwej analizy. Moim zdaniem, i tak jednym z tych, którzy najbliżej byli prawdy był Bill Cooper, czego dowodem jest fakt, że za głoszone przez niego prawdy przypłacił życiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
franek12




Dołączył: 14 Kwi 2008
Posty: 664
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:00, 26 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rivera napisał:
[
Eric Jon Phelps - najniebezpieczniejszy truthsayer na swiecie. "Vatican Assassins" to kompendium wiedzy ktore bylo cenzurowane gdzie sie da.


wlaczylem youtube, google, ebay, amazon bez problemu mozna znalezc i kupic
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rivera




Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 801
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:05, 26 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:

Osobiście uważam, że Alex Jones i tak robi po części dobrą robotę. Mnóstwo ludzi dzięki jego filmom i aktywności w ogóle się obudziło. I wielu z nich zaczyna myśleć także krytycznie wobec samego Jonesa. Gdyby nie on Szymanski itp. Phelps itp. nawet by szerzej nie istnieli w internecie


Tylko czesciowo sie zgodze, owszem Jones zaciagnal do siebie duzo ludzi ktorzy zaczeli kwestionowac wiele rzeczy, ale jaki odsetek z nich poszedl dalej i zaczal szukac info od ludzi bardziej kompetentnych? Kiedys bylem na forum Jones'a, i takich debili i ignorantow jak tam nie spotkalem na zadnym, innym forum o takiej tematyce. Oprocz prawdy objawionej przez Jones'a nic do tych ludzi nie docieralo. Jesli zas chodzi o promocje Jones'a innych truthsayerow, to wiele razy o czym juz pisalem banowal takie osoby jak Maxwell czy Phelps. Czyli AJ nie zacheca specjalnie swoich sluchaczy do szukania dalej, i to jest jego podstawowy blad. Zrobil z siebie monopoliste. Co do Szymanskiego i Phelpsa to niczego nie zawdzieczaja Jones'owi.

Cytat:
Robiliby co teraz robią, w totalnym podziemiu i ze znacznie mniejszą skutecznością docierali ze swoja informacją do nowych osób


No nie wiem, Phelps dziala w podziemiu. Nie uswiadczysz jego ksiazki u zadnego retailera. W Stanach jedyna droga jej dopstania to poczta, e-bay.

Cytat:
Moim zdaniem, Riviera sam nieco bezkrytycznie przymujesz wszystko co usłyszysz od Phelpsa. Traktujesz jego jedną ksiązkę jak prawdę objawioną. Nie twierdzę, że może facet nie jest najbliżej prawdy. Jednak przy tak dużej kompleksowaości tych zagadnień, wzajemnych powiązaniach tajnych stowarzyszeń ciężko wręcz mówić czy gdzieś zwyczajnie się nie pomylił w swoich interpretachach nawet przy próbie uczciwej analizy. Moim zdaniem, i tak jednym z tych, którzy najbliżej byli prawdy był Bill Cooper, czego dowodem jest fakt, że za głoszone przez niego prawdy przypłacił życiem.




Akurat w "Vatican Assassins" Phelps glownie opiera sie o cytaty, inne zrodla ktore mowia wiele same za siebie, on czasami jedynie dodaje do tego swoja interpretacje. Czytalem juz wiele ksiazek na temat i zadna ksiazka nie porzadkuje tak wiedzy o NWO jak jego. Poza tym czytajac VAIII na biezaca weryfikowalem informacje tam zawarte i naprawde nic tam nie jest naciagane, mozna najwyzej nie zgadzac sie z paroma interpretacjami. Poza tym pare razy korespondowalem z Phelpsem droga mailowa na rozne tematy i musze powiedziec ze ma on ogromna wiedze historyczna, nawet paroma informacjami o historii Polski mnie pozytywnie zaskoczyl. Niektorym moze przeszkadzac jego religijnosc, ale uwazam ze jest po prostu zwyklym kalwinista jak jemu podobni. Jeszcze wracajac do VAIII to gigantyczna bibliografia tej 1800stronnicowej ksiazki juz sama mowi za siebie.

Co do Billa Cooper'a to zgadzam sie w calej rozciaglosci - takiego drugiego czlowieka juz nie bedzie. Wspanialy czlwoiek RIP


Cytat:
wlaczylem youtube, google, ebay, amazon bez problemu mozna znalezc i kupic


Od prywatnych osob, poza tym cena na amazon jest astronomiczna. Na polkach nigdzie tego nie znajdziesz na swiecie
_________________
THE THREE FORCES
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
franek12




Dołączył: 14 Kwi 2008
Posty: 664
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:38, 27 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rivera napisał:

Od prywatnych osob, poza tym cena na amazon jest astronomiczna. Na polkach nigdzie tego nie znajdziesz na swiecie


ale co musi byc? podobno socjalizmu juz nie ma... pewnie nikt nie chce tego kupowac Wink a poza tym jak ktos chce to sobie znajdzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Eric Jon Phelps
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile