W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Żydzi w polskiej polityce  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 15381
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maras




Dołączył: 27 Lut 2008
Posty: 155
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:34, 19 Mar '08   Temat postu: Żydzi w polskiej polityce Odpowiedz z cytatem

Witam! Ostatnio dyskutowałem ze szwagrem i mówiłem mu między innymi o żydowskim pochodzeniu Michnika, Wałęsy, Mazowieckiego, Kwacha i Kuronia. Skwitował mnie śmiechem że gadam jakieś głupoty i że te ich żydowskie nazwiska ktoś sam sobie powymyślał. I tu moje pytanie. Skąd ludzie piszący o ich pochodzeniu mają ich nazwiska żydowskie i gdzie ewentualnie można to sprawdzić tak abym mogł udowodnić swoją racje?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JackBlood




Dołączył: 15 Sie 2007
Posty: 1071
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:37, 19 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://pl.wikipedia.org/wiki/Adam_Michnik

Cytat:
Rodzina

Pochodzi z rodziny przedwojennych działaczy komunistycznych: Ozjasza Szechtera i Heleny Michnik. Ma dwóch przyrodnich braci: Stefana Michnika, mieszkającego obecnie w Szwecji i nieżyjącego już Jerzego. Ma syna Antoniego.

Podczas wykładu w 1995 sam siebie określił jako "Polaka pochodzenia żydowskiego". Duża część jego rodziny (m.in. wszyscy dziadkowie) zginęła w Holocauście. [1]


Nazywać siebie może Żydem ale, prawdziwym Żydem nie jest i nie będzie bo dziedziczy się to po matce. To samo jest z Kaczyńskimi.


To w końcu kto jest a kto nie jest Żydem?

Ks. prof. Waldemar Chrostowski
http://www.polonica.net/Felietony_wywiady/wpe45039.mp3

Tu wersja do poczytania:
http://www.polonica.net/wyklady_wywiady.htm

Nawet jeżeli nie są formalnie Żydami w 100% to nie zmienia faktu, że zachowują się jakby nie Polakami nawet w 0,00000000001%.
_________________
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację która zmieni świat." David Icke
www.infowars.patrz.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tiesto12




Dołączył: 15 Sty 2008
Posty: 339
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:16, 20 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

geremek, Kuroń i duzo czołowych polityków UW ma pochodzenie żydowskie. Kwaśniewski tez z tym ze jego matka była pOlką aojciec zydem czyli tak jakby tym żydem nie był. Ja tam ich lubie. Znajomy ostatnio stwierdził ze gdyby w Polsce rzadzili żydzi to nie byli bysmy takim biednym krajem - cos w tym jest...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Leski




Dołączył: 23 Gru 2007
Posty: 307
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:48, 20 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tiesto12 napisał:
geremek, Kuroń i duzo czołowych polityków UW


Zapomniałeś podać swojego nazwiska i napisać że z LiD jesteś. Laughing Laughing Laughing

Tiesto12 napisał:
Ja tam ich lubie.


A czym zasłużyli sobie na twoje poparcie?

Tiesto12 napisał:
Znajomy ostatnio stwierdził ze gdyby w Polsce rzadzili żydzi to nie byli bysmy takim biednym krajem - cos w tym jest...


Święta prawda!!! Jednak muszę zaprotestować w kwestii użycia przez Tiesto trybu przypuszczającego! Ale to musiała być zwykła pomyłka. Poprawna forma tej wypowiedzi wyglądać powinna:
Cytat:
Znajomy ostatnio stwierdził że dzięki temu że Polsce rządzą żydzi to MY [Izrael] nie jesteśmy takim biednym krajem - cos w tym jest...
Laughing Laughing Laughing

A teraz poważnie.
Mając na uwadze że w III RP żydzi w kręgach władzy są od początku.
POKARZ MI TE SZKLANE DOMY!!!!!!!!!!!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:03, 20 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam kocham Żydów za to że rozkradają nasze biedne państwo.

Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szaRy




Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 123
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:12, 20 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba nie wszyscy zrozumieli pytanie w pierwszym poście - autor tematu prosi o podanie rzetelnego źródła, które wyraźnie pokazuje, że Lech Wałęsa to Icek Sricek, a Kaczyński to Mosze Kaczkenbaum.

Tylko Wikipedii nie wklejajcie ... bo jej rzetelność już Wam Bimi pokazał w jednym temacie :]

A przyznam, że i mnie interesuje skąd wiedza i powielanie tych przezabawnych nazwisk żydowskich.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jabba




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 1186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:32, 20 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szaRy napisał:
Chyba nie wszyscy zrozumieli pytanie w pierwszym poście - autor tematu prosi o podanie rzetelnego źródła, które wyraźnie pokazuje, że Lech Wałęsa to Icek Sricek, a Kaczyński to Mosze Kaczkenbaum.


Może liczysz na oświadczenie gw lub tvn24.
Jeśli idzi o wiki to w tym względzie jest mocno wiarygodna

JackBlood podał ci wystarczająco wiarygodne źródła
_________________
http://republika.pl/blog_fa_550912/991430/sz/zwoliludu.gif
________________________________
A na drzewach zamiast liści wisieć będą komuniści
i LEWACY

Raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:49, 20 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z innej beczki:

Cytat:
Syn Brzezińskiego doradza Obamie

Dla Baracka Obamy pracuje syn Zbigniewa Brzezińskiego. Mark ma szansę powtórzyć karierę ojca.

Profesor Zbigniew Brzeziński był doradcą do spraw bezpieczeństwa narodowego USA w czasach prezydentury Jimmy’ego Cartera. Jego syn Mark Brzeziński otrzymał rok temu Krzyż Oficerski Orderu Zasługi RP za aktywne poparcie wejścia Polski do NATO w czasie jego służby w Departamencie Bezpieczeństwa Narodowego Stanów Zjednoczonych.

– Dziś Mark jest doradcą Obamy w jego sztabie wyborczym. Rozmawiałem o tym z jego ojcem Zbigniewem – mówi profesor Bronisław Geremek, który nie kryje, że to bardzo dobra wiadomość dla Polski. Jeśli Obama zostanie prezydentem, to Mark Brzeziński będzie miał duże szanse na stanowisko jego doradcy do spraw bezpieczeństwa i polityki zagranicznej. Lobbował nie tylko w sprawie wejścia Polski do NATO, ale także zniesienia wiz dla Polaków jako doradca gubernatora Marka Warnera.

Junior Brzeziński jest doktorantem na Uniwersytecie w Oksfordzie, a swoją pracę poświęcił polskim zmianom konstytucyjnym. Miał tego samego promotora co Bill Clinton – doktora Zbigniewa Pełczyńskiego.


inaczej mówiąc: "Ulokowaliśmy kolejnego agenta w strategicznym miejscu"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:03, 21 Mar '08   Temat postu: Re: Żydzi w polskiej polityce Odpowiedz z cytatem

Maras napisał:
Witam! Ostatnio dyskutowałem ze szwagrem i mówiłem mu między innymi o żydowskim pochodzeniu Michnika, Wałęsy, Mazowieckiego, Kwacha i Kuronia. Skwitował mnie śmiechem


Listy rzekomych Żydów są bardzo słabo uzasadnione. Olej je, bo skończy się na tym, że bedziesz zmuszony udowadniać z góry przyjętą tezę. Np. Kaczyński. Ważne czy Żyd? Wązne, ze wstrzyamł ekshumacje w Jedwabnym, az piszczał do neocons i był jawnie proizraelski, np. porównywał się do Szarona. Było nie było zbrodniarza. Nieważne czy to z głupoty czy jakiegoś zakamuflowania.

Tiesto12 napisał:
Znajomy ostatnio stwierdził ze gdyby w Polsce rzadzili żydzi to nie byli bysmy takim biednym krajem - cos w tym jest...


Amerykanie z pewnością są szczęsliwi mogąc dorzucic cegiełkę w finansowaniu syjonistycznej polityki bliskowschodniej, żydowski FED chodzi jak zegarek (powiedzenie: możesz polegać jak na dolarze), a hollywood to centrum rozwijania wrażliwości młodego Amerykanina. Smile Marynarze z USS Liberty musieli pekac z radości wiedząc, że za pisneicie słowa o tym jak ich Izraelczycy probowali ich wymordowac dostana czapę w swoim wolnym kraju. Teraz żydowski Homeland Security zadba o amerykanskie bezpieczeństwo. Jest OK. Oni robią to dla dobra USA.

Dobroczynne wpływy mogą potwierdzić Palestynczycy. Przed przybyciem Żydów było szaro i nudno: zasiewy, żniwa, hodowla itp. A teraz jedna wielka strzelanka w Counter Strike. W Polsce jak masz starych zgredów to każą wyłaczyć kompa, uczyć się i nici z gry. A z Żydami jest fajniej. Szkoły nie ma bo zbomardowana, w środku nocy dach znika od upadku bomby, a wokół mnóstwo enemusów. Problem tylko, że grają na cheatach, ale co tam Smile

Polska przed rozbiorami. Żydzi conajmniej sami się rządzili, mieli włąsny sejmik. Zaryskowałbym tezę, że nie tylko sami siebie, bo skoro już w srednioweiczu bili monetę (za Jasienicą). Wątpię by zależało im na silnej władzy centralnej. Ale uapadek to oczywiście wina magnaterii. tak oczono mnie w szkole i tego się będę trzymał Cool

Polska po 1945 to władza Żydów z nadania Stalina. Same korzyści od najważniejszej poczynając: eliminacja zaplutych karłów reakcji.

Żydów nie na w Japonii i to się rzuca w oczy. Nędza, analfabetyzm i zacofanie. Sad

Powszechnie wiadom, że mózg goja jest mniejszy niż mózg Żyda. Goje są potrzebni do uprawy, budowy dróg, mostów itp. Ale kto będzie planował te drugi i mosty? I najważniejsze: liczył pieniądze? Przy liczeniu łatow się pomylić wiec lepiej zostawmy to mądrzejszym. Zaufajmy im. Bo moralniejsi z pewnością też są. Smile

PS. oczywiście zartowałem. To nie jest takie klarowne, ale pisanie, ze z władzą zydowską byłoby nam lepiej to moim zdaniem żart nieco absurdalniejszy. Coś jakby szaraki i kręgi w zbożu (dla zainteresowanych: nie wchodzę juz w tameten watek, bo mam alergię na głupote X filesowców).

PS2. w XIX wieku była taka fajna perspektywa. Państwo buforowe na wschód od Niemiec podległe Niemcom. Rządzone przez Żydów. Google: Judeopolonia. Wtedy to sie nie spełniło, ale w przyszłości to kto wie?

Szalom Tiesto Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Leski




Dołączył: 23 Gru 2007
Posty: 307
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:59, 21 Mar '08   Temat postu: Re: Żydzi w polskiej polityce Odpowiedz z cytatem

frasobliwy napisał:
PS2. w XIX wieku była taka fajna perspektywa. Państwo buforowe na wschód od Niemiec podległe Niemcom. Rządzone przez Żydów. Google: Judeopolonia. Wtedy to sie nie spełniło, ale w przyszłości to kto wie?


Temat na osobny wątek. Nie tylko w XIX ale i w międzywojniu. Podobny schemat jak dziś w sprawie odszkodowań i przyznania obywatelstwa żydom. Międzynarodowa nagonka, publikacje prasowe o rzekomych pogromach w Polsce, silny lobbing w USA itp. Podobno żydzi planowali utworzenie dwunarodowego państwa a w zasadzie państwa w państwie. Odrębna kontrola nad żydowskimi szkołami, szpitalami, (armią?)... Urzędnikami mogliby być wyłącznie ludzie władający oboma językami. Nie muszę mówić jak by to wyglądało w praktyce. Narodem parobków byli byśmy oficjalnie. Ogromne mamy szczęście w nieszczęściu że to nie wypaliło (chyba nie wypaliło). Palestyna to by się chowała przy tym co by sie w Polin działo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:21, 24 Mar '08   Temat postu: Re: Żydzi w polskiej polityce Odpowiedz z cytatem

Leski napisał:
Palestyna to by się chowała przy tym co by sie w Polin działo.


Trudno spekulować. Myślę, że byłoby podobnie, tzn. tubylcy w głebokiej defensywie i na skraju wyniszczenia biologicznego, a goście przedstawiani w mediach jako strona umiarkowana, dążaca do kompromisu, bardziej cierpiąca i bardziej zasługująca na ziemię.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jabba




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 1186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:26, 24 Mar '08   Temat postu: Re: Żydzi w polskiej polityce Odpowiedz z cytatem

Leski napisał:
Palestyna to by się chowała przy tym co by sie w Polin działo.


to sobie wpisałem w googlach te słowo POLIN i znalazłem http://www.polin.org.pl/
_________________
http://republika.pl/blog_fa_550912/991430/sz/zwoliludu.gif
________________________________
A na drzewach zamiast liści wisieć będą komuniści
i LEWACY

Raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:19, 25 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Voltar dzięki. Dodam to do swojej "kolekcji" argumentów przeciw Obamie. On nie jest wcale taki jakim go mainstream maluje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Żydzi w polskiej polityce
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile