W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Operacja Miłosieny Anioł  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
4 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Odsłon: 2220
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pszek




Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:21, 31 Mar '14   Temat postu: Operacja Miłosieny Anioł Odpowiedz z cytatem

Kilka dni temu minęła niespecjalnie nagłaśniana 15-sta rocznica rozpoczęcia operacji Miłosierny Anioł.Właśnie tak a nie inaczej ( sarkazm jaki czy co?) nazywała się ta operacja -Miłosierny Anioł
Miłosierny Anioł z pogwałceniem wszelkich międzynarodowych praw (choć z pełną aprobatą międzynarodowych instytucji powołanych do ochrony owych praw) wziął w swe objęci mieszkańców Jugosławii na osiemdziesiąt dni,Niektórych,w liczbie 1700 w tym 400 bachorów,, wziął chyba za mocno więc nie przeżyli jego miłosiernego uścisku.inni w liczbie 10.000 doznali uszkodzeń.1.500.000 pozostało bez wody pitnej i elektryczności o zniszczeniach materialnych nie wspominam bo nie wypada kiedy mowa o anielskich miłosierdziach.
Nie wiem tylko dlaczego w odniesieniu do tamtych wydarzeń ani wtedy ani teraz nikt nie używa określeń aneksja Kosowa i referendum pod lufami karabinów.No ale czego nie wiem tego nie wiem.


_________________
sasza.mild.60@mail.ru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3495
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:57, 04 Kwi '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Reszte dokonczyl ten Aniol

http://www.youtube.com/watch?v=TKlKhMbK468
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Operacja Miłosieny Anioł
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile