W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Uwaga! Znajdujesz się w jednej z sekcji autorskich forum.
Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za ewentualną cenzurę w tym wątku.
Moderatorem tego tematu jest jego założyciel czyli autor pierwszego posta.

The Crimson Projekct  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
6 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Autorskie Odsłon: 3104
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1994
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:12, 20 Mar '14   Temat postu: The Crimson Projekct Odpowiedz z cytatem

Właśnie wróciłem z Palladium Smile Czy ktoś z obecnych był? Posłuchał, odjechał, widział? Pozdrawiam w tym jakże pięknym nastroju. Alleluja!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:23, 20 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć. Nie wiem co to Ale projekt mi sie podoba. Od kiedy zmieniłem psychiatrę odlatuje codziennie przy pomocy zielonych tabletek z przerwami odstawiam na bimberek. Lubię życie, zapach wiosennego twarożku i mam w dupiu rozbiór Ukrainy.
Zabierz mnie do wesołego miasteczka Laughing Laughing plix

Wszyscy tacy smutni, poważni. Hahaha wojna wojna haha pastor tusk i kaczka zaganiają bydło do zagrody hahahahah kolektywne ruchanko mózgu.
_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1994
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:04, 20 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.youtube.com/watch?v=D5vc3OsblsM
Tutaj masz zajawkę co to Smile
Generalnie trzech muzyków King Crimson + Reuter, Slick, Ralph grają w szóstkę kawałki King Crimson.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:39, 20 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@King

Postanowiłeś widzę być zajebiście lakoniczny. Weź przywal jakąś małą recenzję. Co grali?
Nawalali profetyczną The Court of the Crimson King, kawałek z tekstem, moim mottem Epitaph i wyjebaną w kosmos Starless.
Jak brzmią w takim składzie? Improwizują dużo czy walą po odtwarzaniu ile się da?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1994
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:37, 20 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Generalnie przejechali się równo po całości. Z hiciorów to Jęzory w Galarecie dwie części, Starless również, Słonie gadanie, Tela Dajgandzi. 2:45 minut grali. Sety podzielone tak że w jednym gra: Mastelotto, Levin i Reuter a w drugim Belew, Ralph i Slick. Zaczęli w szóstkę, później z 1,5 godziny grali jedni później drudzy, nawet jakieśautorskie kompozycje Frippa, których w ogóle nie znam i na koniec wspólne pierdolnięcie. Sporo chaosu i wygłupów przy tym wszystkim Smile Także King Crimson jest w tradycyjnym wydaniu mniej bałaganiarski. Nagłośnienie umiarkowane, kiedy grali trójkami to w miarę ok, natomiast jak wchodziła szóstka to ciężko się było połapać wtf.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:09, 20 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To kozacko. Szkoda, że nie wiedziałem może bym się wybrał.
Nieźle, że ciągną ten projekt jednej z najciekawszych ekip muzycznych jakie powstały.
Na, niektórych projektach człowiek chciałby być, ale to już niemożliwe. Jak na Floydach, ale w całości.
Byłem tylko na Watersie w Wawie.
Natomiast Franka Zappy już nie zobaczę a mój stary był na jego koncercie. Kosmos jak mówił.

Pozostaje mi czytać moje Epitafium zamętu, ścigając statek widmo w płonnej, zmierzchu nadziei Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Autorskie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


The Crimson Projekct
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile