W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Wielki Projekt ogólnoludzki dwudziesta pierwsza   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
13 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 3959
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 22:21, 05 Mar '14   Temat postu: Wielki Projekt ogólnoludzki dwudziesta pierwsza Odpowiedz z cytatem

Jak uratować ludzi i planetę, zmienić losy na takie jakie powinny być.

Były prowadzone doświadczenia w Niemczech i Polsce w czasie dużej zorganizowanej medytacji. Okazało się, że w trakcie i parę dni po nich została zmieniona czasoprzestrzeń w ten sposób, że zmniejszyły się przestępstwa i ogólnie wszystko co dotyczy destrukcyjnego zachowania ludzi. To zostało zbadane i poparte konkretnymi liczbami. Dlatego

Od jutra o godzinie 21.00 zostaje zorganizowana ogólnoludzka masowa medytacja. Zarówno wierzący jak i niewierzący, ludzie wszelkich odmian wyznań i z wszystkich krajów są proszeni o chwilę skupienia o godzinie 21.00 jutro i każdego dnia, dopóki choć jeden konflikt będzie trwał na Ziemi.
Należy wtedy wysłać wyobrażenie w kierunku swojego kraju i planety wiązki jasnego światła ją otulającego, naładowanego dobrem i miłością z serca. To wystarczy, można dodać też od siebie co niesie pozytywny ładunek.

Podajcie to info dalej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:48, 05 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe, to dobre
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
outlaw87




Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 880
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:16, 05 Mar '14   Temat postu: Re: Wielki Projekt ogólnoludzki dwudziesta pierwsza Odpowiedz z cytatem

Mala napisał:
Od jutra o godzinie 21.00 zostaje zorganizowana ogólnoludzka masowa medytacja. Zarówno wierzący jak i niewierzący, ludzie wszelkich odmian wyznań i z wszystkich krajów są proszeni o chwilę skupienia o godzinie 21.00 jutro i każdego dnia, dopóki choć jeden konflikt będzie trwał na Ziemi.
Należy wtedy wysłać wyobrażenie w kierunku swojego kraju i planety wiązki jasnego światła ją otulającego, naładowanego dobrem i miłością z serca. To wystarczy, można dodać też od siebie co niesie pozytywny ładunek.

Podajcie to info dalej.


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janiekowalsk




Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1459
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:25, 06 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy ta wiązka światła może dla dobra ludzkości trafić w kogoś konkretnego w celu eliminacji zła czy raczej tylko pokojowe otulanie Very Happy
Bo jak bym miał ten laser wykierować w konkretne osoby to sporo większy power bym wykrzesałWink
Dobra dobra żartowałem Wink dołączam do akcji i zachęcam wszystkich użytkowników tego forum aby ich wewnętrzny blask otulił naszego kolegę Manhatanmana ...Jeśli ta masowa medytacja daje efekty to będziemy mieli tu na forum własne owoce Wink Ps..Proponuję już od rana nie bluzgać jeden na drugiego celem stworzenia dobrego gruntu na godzinę 21...a Manhatanmana proszę o niezakłócanie transmisji ...PEACE Smile
_________________
Gaza Strefa śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adam Polo




Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 1118
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:28, 06 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pokój z Wami.
Szczekólnie z czekanem Smile
_________________
"Bądźmy realistami, żądajmy niemożliwego"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:31, 06 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mała masz wysokie predyspozycje sprzedażowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:46, 06 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mala jak wkleisz tu zdjecie swojej cipki to bede medytowal z cala rodzina i kolegami z pracy Laughing no chyba tyle jestes w stanie zrobic dla pokoju na swiecie, no nie? Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:00, 06 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Otulamy Manhattana Cool wyjebiemy z niego to choróbsko.
_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rabarbar




Dołączył: 10 Paź 2008
Posty: 264
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:56, 06 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no dobra, a wedlug ktorej strefy czasowej?

pytanie malkontenta, z troski o nie rozpraszanie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:04, 06 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajni jesteście Smile
---------------------
Strefa czasowa nasza, należy przełożyć to na inne, ważne by był ten sam czas i by się nie rozpraszać na inne godziny, jednak jeśli będą duże grupy w innych strefach czasowych wtedy dla nich też 21.00
------------------------------------

Trochę spraw technicznych. Jak to się robi. Ogólnie sama medytacja jest prostsza niż konstrukcja cepa. Można to zrobić na stojąco, leżąco, siedząco. Głównie, że o 21.00. Jeśli w tym czasie biegasz, chodzisz itp. nie szkodzi wystarczy na parę sekund trochę się skupić albo i nie i wysłać dobre myśli w kierunku kraju, ludzi, planety. Jeden człowiek niewiele zmieni ale siła w ilości. Można w grupie lub prowadząc samochód (wtedy nie zamykaj oczu).
Ile ma trwać? To zależy od ciebie: godzinę, dwie, pół, minutę, ważne by było. Forma dowolna, cel ten sam. Możliwości mózgu są ogromne pora z nich skorzystać.

Dla sceptyków: tylko nie myśl o 21.00 nie myśl o 21.00 Wink

Może od razu nic nie będzie widać ale niektórzy już pierwszego dnia odczują ciepło i lepsze samopoczucie bo to wpływa na jednostki również.

Pozdrawiam

Pamiętajcie- dziś i zawsze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FlameRunner




Dołączył: 21 Cze 2011
Posty: 261
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:15, 06 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adam Polo napisał:
Pokój z Wami.

A przedpokój z Tobą.


Mala napisał:
Może od razu nic nie będzie widać ale niektórzy już pierwszego dnia odczują ciepło i lepsze samopoczucie bo to wpływa na jednostki również.

No, to na pewno - prosta autosugestia. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adam Polo




Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 1118
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:45, 06 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mala napisał:

------------------------------------

Trochę spraw technicznych. Jak to się robi. (…) Można to zrobić na stojąco, leżąco, siedząco. Głównie, że o 21.00. Jeśli w tym czasie biegasz, chodzisz itp. nie szkodzi wystarczy na parę sekund trochę się skupić albo...
Można w grupie lub prowadząc samochód (wtedy nie zamykaj oczu).
Ile ma trwać? To zależy od ciebie: godzinę, dwie, pół, minutę, ważne by było. Forma dowolna, cel ten sam.

Może od razu nic nie będzie widać ale niektórzy już pierwszego dnia odczują ciepło i lepsze samopoczucie bo to wpływa na jednostki również.

Pozdrawiam

Pamiętajcie- dziś i zawsze.


Mała, czy Ty aby nie piszesz o seksie???
Biorę udział! Smile
_________________
"Bądźmy realistami, żądajmy niemożliwego"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janiekowalsk




Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1459
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:59, 06 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zachowujemy się jak polski rząd w sprawie Ukrainy staliśmy się jednym ciałem no może brakuje jednego członka Wink
_________________
Gaza Strefa śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8569
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:28, 06 Mar '14   Temat postu: Re: Wielki Projekt ogólnoludzki dwudziesta pierwsza Odpowiedz z cytatem

Mala napisał:
Jak uratować ludzi i planetę, zmienić losy na takie jakie powinny być.


Ale po co ratować ludzi , skoro oni tego nie chcą . Ja mogę pomedytować za to by ludzie wyginęli jak dinozaury . Na chwile obecną człowiek nie zasługuje na nic dobrego .
Samozniszczenie jest nam pisane . Podświadomie o nim marzymy, zdając sobie sprawę , że pokój, równość i szczęście dla wszystkich zanudziłoby nas na śmierć .






O 21 wszyscy wybuchnijmy gromkim śmiechem , ale tak by sąsiedzi zadzwonili po policje Wink
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:58, 06 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tej a to musi być jednakowa godzina?
Jak ja sobie będę tak wysyłać np. co godzinę dobre fuidy dla całej planety to już to nie zadziała?
Bo umówmy się tu nie rozchodzi się o żadne zaginanie czasoprzestrzeni , a o tzw.samospełniające się proroctwo czyli im bardziej będę programować sama swój umysł na bycie bytem nieskazitelnie moralnym Cool tym po prostu z dnia na dzień taka będę się stawać co będzie po jakimś czasie widoczne w mojej postawie wobec świata i wobec innych ludzi i jeśli będą się tak wszyscy programować codziennie to świat rozumiem stanie się krainą miodem i mlekiem płynącym.
Phi także nie widzę potrzeby jednoczyć się telepatycznie o tej samej godzinie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janiekowalsk




Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1459
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:25, 06 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tańcząca nie p.....l tylko się rozbieraj Wink bo podobno rajstopy zakłócają dobra energię mała to już od wczoraj nago lata Wink ...Jeszcze tylko pół godziny i nastąpi wielki wybuch Very Happy
_________________
Gaza Strefa śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:28, 06 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja już nie wiem w co się bawimy Sad
Czy w grupowe ratowanie planety czy w grupowy telepatyczny seks Shocked Silenced
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:34, 06 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no widac wlasnie mala jak ci zalezy. pierdzielic trzy po trzy to kazdy potrafi, ale udowodnic swoja wiare w powodzenie projektu i przekonac niedowiarka takiego jak ja to juz sie nie chce. normalnie ZERO poswiecenia dla sprawy. ja w to nie wchodze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
porfirij




Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 507
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:44, 06 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

raz jak zacząłem medytować to samolot o brzozę pierdylnął...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janiekowalsk




Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1459
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 22:46, 06 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i jak ? U mnie na niebie pokazała się tęcza ale szybko podpaliłem Wink
_________________
Gaza Strefa śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:06, 07 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zapomniałem hehe
_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:36, 07 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To se budzik nastaw
-------

Tańcząca napisałam, że zmierzono statystycznie, że takie grupowe medytowanie, modlenie się zmienia rzeczywistość. Każdy się zgodzi, że mamy w sobie elektryczność (i nie tylko), planeta również (ale to nie o elektryczność chodzi to tylko mały przykład). Najszybszą rzeczą w komunikowaniu się jest myśl. Myśl jest sprawcza. To tak jakby każdy z nas był pilotem. Pilot bez baterii nie zadziała, nie włączy telewizora, my jesteśmy takimi pilotami nastawionymi na włączenie pewnego obszaru rzeczywistości, na jego zmianie a raczej wybranie pewnej opcji (ale to już fizyka i mechanika kwantowa) nasz brak baterii( to niewiedza jak umysł wykorzystać). Fizyka kwantowa mówi, że cząstka jedna najmniejsza (ale ta najnowsza mówi że i większe) potrafią być w kilku miejscach jednocześnie a obserwator patrząc (czyli skupiając się) wybiera jedną opcję z setek czy więcej możliwych. W każdym razie można tak zadziałać aby stworzyć świat, w którym my i przyszłe pokolenia będą miały optymalnie dobrą możliwość rozwoju, a to można najszybciej (co jednostki spierd... przez pokolenia załatwić grupowym zjednoczeniem w eterze). Nie obiecuję cudów od razu, to może zadziałać za rok za dziesięć lat za więcej, ale zadziała i nawet nie będziemy świadomi tego, że bez złączenia w medytacji mogło być gorzej dla nas i planety.

Nie wiem jak wy ale ja zasnęłam po medytacji jak dziecko, dawno nie miałam tak mocnego snu. Wysłałam smsy również aby inni się w to włączyli do czego zachęcam.

Przyjdą chwile, że machniecie ręką i że wam się nie będzie chciało ale pokonajcie je i wróćcie do działania.


Na najbliżesz dni: obszar ochrony musimy skupić na rejonach Ukrainy i Rosji, tam wszędzie z rejonów nam najbliżej położonych jak na chwilę obecną to najbardziej jest potrzebne. Takie samo uczucie dobrego światła (nazwijcie to jak chcecie) w cały ten rejon bez wyjątku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janiekowalsk




Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1459
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:45, 07 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mala napisał:
To se budzik nastaw
-------

Tańcząca napisałam, że zmierzono statystycznie, że takie grupowe medytowanie, modlenie się zmienia rzeczywistość. Każdy się zgodzi, że mamy w sobie elektryczność (i nie tylko), planeta również (ale to nie o elektryczność chodzi to tylko mały przykład). Najszybszą rzeczą w komunikowaniu się jest myśl. Myśl jest sprawcza. To tak jakby każdy z nas był pilotem. Pilot bez baterii nie zadziała, nie włączy telewizora, my jesteśmy takimi pilotami nastawionymi na włączenie pewnego obszaru rzeczywistości, na jego zmianie a raczej wybranie pewnej opcji (ale to już fizyka i mechanika kwantowa) nasz brak baterii( to niewiedza jak umysł wykorzystać). Fizyka kwantowa mówi, że cząstka jedna najmniejsza (ale ta najnowsza mówi że i większe) potrafią być w kilku miejscach jednocześnie a obserwator patrząc (czyli skupiając się) wybiera jedną opcję z setek czy więcej możliwych. W każdym razie można tak zadziałać aby stworzyć świat, w którym my i przyszłe pokolenia będą miały optymalnie dobrą możliwość rozwoju, a to można najszybciej (co jednostki spierd... przez pokolenia załatwić grupowym zjednoczeniem w eterze). Nie obiecuję cudów od razu, to może zadziałać za rok za dziesięć lat za więcej, ale zadziała i nawet nie będziemy świadomi tego, że bez złączenia w medytacji mogło być gorzej dla nas i planety.

Nie wiem jak wy ale ja zasnęłam po medytacji jak dziecko, dawno nie miałam tak mocnego snu. Wysłałam smsy również aby inni się w to włączyli do czego zachęcam.

Przyjdą chwile, że machniecie ręką i że wam się nie będzie chciało ale pokonajcie je i wróćcie do działania.


Na najbliżesz dni: obszar ochrony musimy skupić na rejonach Ukrainy i Rosji, tam wszędzie z rejonów nam najbliżej położonych jak na chwilę obecną to najbardziej jest potrzebne. Takie samo uczucie dobrego światła (nazwijcie to jak chcecie) w cały ten rejon bez wyjątku.


Myślę że w celu pomocy Ukrainie to lepszym wyjściem byłoby skupienie się na USA i to mocniejszym laserem niż tylko otulanie światłem Wink Rozwiązało by to problem wielu miejsc zapalnych... A gdyby tak zogniskować naszą pokojowa energię wiekuistą nad Izraelem to i Ameryka zmieniła by oblicze swoje i ziemi , tej ziemi Wink
_________________
Gaza Strefa śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:20, 07 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogniskujcie gdzie chcecie, główne wątki podałam

Ogólnie projekt jest typowo zdrowo egoistyczny. Dbając o własną dupę w ten sposób dbamy o innych i odwrotnie (sprzężenie zwrotne).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:17, 07 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mala napisał:
To se budzik nastaw
-------



A może jeszcze frytki do tego?
_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Wielki Projekt ogólnoludzki dwudziesta pierwsza
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile