W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Chińczycy jedzą nienarodzone dzieci  
Podobne tematy
Zupa z poronionych płodów8
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
4 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 12430
Strona: 1, 2, 3   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kociu99




Dołączył: 23 Lip 2009
Posty: 104
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:49, 03 Lis '09   Temat postu: Chińczycy jedzą nienarodzone dzieci Odpowiedz z cytatem

Bestialstwo tego świata nie zna granic. Tylko patrzeć jak podobne "restauracje(?!)" powstaną w UE.
Normalnie brak słów...

W ziołowych „zupach” przygotowanych z ciał zabitych w wyniku aborcji dzieci specjalizuje się restauracja w chińskim mieście Canton w prowincji Guangdong. Lokal zachęca klientów do konsumpcji, twierdząc, że "potrawa" poprawia ogólny stan zdrowia, a zwłaszcza zwiększa popęd seksualny.

Zanim ta szokująca wiadomość pojawiła się w prasie, przetoczyła się przez internet. Południowokoreański dziennik „Seoul Times” potwierdził te rewelacje wyjątkowo drastycznymi zdjęciami martwego dziecka przygotowywanego do posiłku.

Ciało dziecka odkaża się alkoholem i przyprawia ziołami. Przybliżona cena takiej „zupy” to 4 tysiące dolarów. Zjedzenie dzieci zabitych w późnej ciąży jest przy tym droższe od tych ze środkowego okresu życia płodowego.

Powód bestialstwa? Taka „zupa” ma poprawiać ogólny stan zdrowia a w szczególności wydajność seksualną. 62-letni konsument "potrawy" przyznał w rozmowie z koreańską gazetą, że jest stałym klientem restauracji, która ją serwuje. Potwierdził, że ziołowa „zupka” posiada właściwości, o których się mówi. Wskazując na swoją 19-letnią żonę oświadczył z dumą, że codziennie uprawia z nią seks.

Ten sam sześćdziesięciolatek zaprowadził reportera „Seoul Timesa” do restauracji, gdzie można zjeść taką „zupę”. Tym razem była przygotowana z dziewczynki zabitej w piątym miesiącu ciąży. Jej rodzice, mający już dwie dziewczynki, zdecydowali pozbyć się trzeciej.

W ubiegłym roku przeprowadzono w Chinach 13 milionów aborcji. Od lat 70-tych XX wieku Chiny konsekwentnie prowadzą tzw. politykę jednego dziecka, zakazującą posiadania więcej niż jednego potomka.

www.fronda.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dysputant




Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 803
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:22, 03 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
...
...
nie potrafię dodać tu żadnego komentarza...
ślina zbiera mi się w gardle...
a myślałem że już nic mnie nie zaskoczy...
_________________
Moja odpowiedź na zaczepki TROLL-i.

http://www.pown.it/3385
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
neira




Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 190
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:05, 03 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm, na pierwszy rzut oka wydaje sie to troszke obrzydliwe, ale z drugiej strony zastanawiam sie jak to wszystko w praktyce wyglada. czy mieso jest badane czy tylko odkazane alkoholem, czy je sie gotuje, smazy a moze piecze? czy jest twarde czy miekkie? interesujace moglyby byc badania osob ktore czesto spozywaja taka zupe. o ile oczywiscie to wszystko to prawda, a nie jakis przekret i ludzie naprawde jedza martwe plody.
a co w polsce robi sie z "odpadkami" po aborcji? trzeba przyznac ze chinczycy maja pomysly Smile
_________________
www.varia.pinger.pl

Prawda jest dziwniejsza od fikcji, a to dlatego, że fikcja musi być prawdopodobna. Prawda - nie.
— Mark Twain
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kyuss




Dołączył: 26 Cze 2009
Posty: 250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:25, 03 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Felieton nawiązujący do tematu: http://michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=966

Chińczycy przynajmniej mają pomysł, ale Zjednoczona Europa też pewnie przekąski z dzieci wprowadzi, teraz już nic ich nie ogranicza...

To jeszcze fragment filmu, dosyć obrazowo pokazane jak pozyskuje się składniki do zupy:



jest i po polsku: http://www.youtube.com/watch?v=LwM5UQ5494U
_________________
The storm is coming.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
slidexman




Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 828
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:26, 03 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy jajko to tez nienarodzone dziecko kury?
_________________
Otwarte Piramidy Finansowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Entrop




Dołączył: 30 Kwi 2009
Posty: 276
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:37, 03 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Boze, slidexman .... doucz sie!
To tylko kurza miesiaczka .....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Opaq




Dołączył: 12 Wrz 2009
Posty: 175
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:46, 03 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Usłyszałem o tym jakieś cztery lata temu.

neira, wesoły temat nie?

Może tu znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania:

UWAGA DRASTYCZNE: ( kto wrażliwy niech nie wchodzi )

http://theseoultimes.com/ST/?url=/ST/db/read.php?idx=7333

http://2.bp.blogspot.com/_IrOI_r2LiiI/R_.....abies2.jpg
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomkiewicz




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:53, 03 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Neira, przejawiasz osobliwy stopień wrażliwości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Matiesc




Dołączył: 10 Cze 2009
Posty: 44
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:19, 03 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cholera szlak mnie zaraz trafi...
Nic innego nie potrafię wymyślec. Po prostu chcę milczec, ale nie mogę...
Ludzie są jak zwierzęta, są gorsi niż zwierzęta, to nic nawet nie ma co porównywac ludzi do zwierząt, bo te zabijają po to by przeżyc !
Bestialstwo najwyższego stopnia...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DarkRaven




Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 222
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:36, 03 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bestialstwo to chyba najwlasciwsze okreslenie.
To nic innego jak kanibalizm w powiedzmy zalegalizowanej formie (zdaje sie ze w tamtych rejonach to legalne).
Dziwne podejscie, chociaz mysle ze u nich ma to tez zwiazek z glebokim przekonaniem o wartosci zdrowotnej takiego "posilku" (kuchnia chinska wogole przypisuje wrecz magiczna moc roznym "dziwnym" skladnikom).

@Kyuss
Cytat:
Chińczycy przynajmniej mają pomysł, ale Zjednoczona Europa też pewnie przekąski z dzieci wprowadzi, teraz już nic ich nie ogranicza...

Pomysl na co ? Bo nie bardzo rozumiem co masz na mysli. Jesli to ma byc rozwiazanie problemow w temacie aborcji ... to rece opadaja w temacie "czlowieczenstwo".

@Neira
Od dawna w wielu kulturach kanibalizm (jak i kazirodztwo) jest zakazywany i traktowany jako cos odrazajacego (nie biore pod uwage wyjatkow ktore byly i byc moze sa), nie bez powodu.
Ludzkosc juz tego probowala i wiekszosc wyciagnela z tego wnioski.
Kazirodztwo prowadzi do degeneracji potomstwa i to jest fakt potwierdzony naukowo.
Z kanibalizmem jest podobnie. Jakis czas temu natknalem sie na artykul na temat plemienia kanibali w ktorym wyjasniono na co cierpieli i umierali - BSE / chorobe Creutzfeldta Jacoba / zmiekczenie mozgu ... to samo co slynne "wsciekle krowy" karmione maczka kostna.
Ponizej potwierdzenie, nie jest to ten sam artykul o ktorym wspomnialem ... jednak mowi o tym samym.
Cytat:

Wciąż nie ma pewności, co do tego, co powoduje chorobę Creutzfeldta Jacoba – mówi prof. Paweł Liberski, kierownik Zakładu Biologii Molekularnej Akademii Medycznej w Łodzi. Za najbliższą prawdy powszechnie uważa się teorię prionu, chociaż do dziś nie udało się jej udowodnić eksperymentalnie. Takim dowodem byłaby synteza cząsteczki prionu w warunkach laboratoryjnych, jednak dotychczasowe próby nie przyniosły efektu.

CJD to nie jedyna z chorób prionowych; należą do nich syndrom Gerstmann-Strasslera-Scheinkera, objawiający się długim przebiegiem i stosunkowo późno pojawiającym się otępieniem, Kuru – niszcząca układ nerwowy choroba, występująca wśród plemienia kanibali Fore, żyjącego na Papui-Nowej Gwinei, oraz Śmiertelna Rodzinna Bezsenność. Wszystkie choroby prionowe są śmiertelne. Lekarze nie znają sposobów zapobiegania ani leczenia.

Calosc TUTAJ
Wnioski sa wiec jasne - nie praktykowac i wogole pogrzebac w zapomnieniu te zagadnienia.
Neira, jezeli jednak naprawde jestes taki ciekawy to ci powiem ze widzialem program w ktorym pytano o smak ludzkiego miesa czlonka plemienia kanibali (rzekomo zaprzestali praktykowac, ten staruszek mowil ze w mlodosci probowal) - ma podobno slodki smak.

Nie wspominam juz o etyce/empatii w tym momencie, bo to jest zalezne od kazdego z osobna (kazdy ma inne progi) ... jednak nawet dla tych nieczulych, fakty naukowe powinny przemowic.

Watpie czy to przekret, ludzie sa zdolni do wszystkiego ... co nie znaczy ze to sluszne. Rozpatrywania tego procederu jako "pomyslu na zagospodarowanie odpadkow po aborcji" uwazam za nie na miejscu ... i w tym miejscu moge z pelna odpowiedzialnoscia przyznac racje @Prawdziwemu/@Orionowi/@PCL ze kazdy kto twierdzi inaczej jest satanista, a nawet gorzej - BESTIA w czystej postaci .

@DOWN - Slidexman
Cytat:

jem mieso i jajka
czlowieka ani jego plodu nie jadlem
pewnie dlatego ze mnie tego nie nauczono


nie widze wiekszej roznicy miedzy jedzeniem zwierzat a ludzi
poldow i jajek

kwestia smaku

Wspolczuje ci jesli nie widzisz roznicy :/ Takie stwierdzenia stawiaja pod znakiem zapytania twoje czlowieczenstwo.
Kwestia smaku ? - bez komentarza.

Nie nauczono cie bo w kulturze w ktorej jestes wychowany jest to zakazane (tabu) ... nie bez racji, o czym masz wyzej w tym poscie.
Osobiscie rowniez jestem miesozerca, jednak wiem jakie sa granice i sie ich trzymam. Tak samo wiem ze padlina oraz padlinozercy (oraz drapiezniki) nie sa dla mnie pokarmem - o tym ludzkosc rowniez wie od dawna.

Zeby nie bylo niejasnosci dodam cos o czlowieczenstwie (kliknij w tekst ponizej zeby przeczytac caly artykul autora ponizszego cytatu):
Kod:
„Człowieczeństwo nie jest stanem,
w którym przychodzimy na świat.
To godność, którą trzeba zdobyć.”
-- Jean Bruller


Co czyni człowieka człowiekiem? Czym jest człowieczeństwo? Najkrócej można to pojęcie zdefiniować jako zespół cech odróżniających zachowania ludzi od zachowań zwierząt, jako „godność, którą trzeba zdobyć”. Autor cytatu wyraźnie wskazuje, że pochodzeniem człowieczeństwa nie jest samo bycie człowiekiem – w sensie gatunkowym - jest to miano, na które trzeba sobie zasłużyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slidexman




Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 828
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:36, 03 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Entrop napisał:
Boze, slidexman .... doucz sie!
To tylko kurza miesiaczka .....


z tego co mi wiadomo to z jajka wychodzi pisklak
no chyba ze pisklaki z kapusty sie biora

jem mieso i jajka
czlowieka ani jego plodu nie jadlem
pewnie dlatego ze mnie tego nie nauczono


nie widze wiekszej roznicy miedzy jedzeniem zwierzat a ludzi
poldow i jajek

kwestia smaku
_________________
Otwarte Piramidy Finansowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
neira




Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 190
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:07, 03 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@opaq

nie, nie uwazam ze jest to wesoly temat.


@darkraven

nie musisz mi robic wykladu o kanibalizmie, bo z racji moich zainteresowan co nieco wiem na ten temat. a co do smaku miesa ludzkiego to znam rozne opinie, jedni twierdzili ze piersi sa najlepsze, inni ze posladki, jedni ze jest to niezbyt smaczne, twarde mieso a inni wrecz przeciwnie. ale to zwykle wiazalo sie niekoniecznie z prawdziwym smakiem, a bardziej z przezyciami zwiazanymi z jego jedzeniem. mniejsza o to.
o ile czytalam o jedzeniu ludzkiego miesa, zarowno doroslych jak i dzieci, to nie wiem nic o plodach, dlatego ten temat mnie zainteresowal. niezbyt rozumiem slowa o bestialstwie, bo nikt nie zabija plodu zeby go zjesc. uzywa sie odpadkow, ktore pewnie trafilyby na smietnik. a ze ktos znalazl dobry sposob na zarobienie pieniedzy? no coz, sa gorsze sposoby.

btw,
Cytat:
Neira, jezeli jednak naprawde jestes taki ciekawy


ciekawa, jesli juz Wink

Cytat:
Rozpatrywania tego procederu jako "pomyslu na zagospodarowanie odpadkow po aborcji" uwazam za nie na miejscu ... i w tym miejscu moge z pelna odpowiedzialnoscia przyznac racje @Prawdziwemu/@Orionowi/@PCL ze kazdy kto twierdzi inaczej jest satanista, a nawet gorzej - BESTIA w czystej postaci .


ja satanistka? no prosze cie Wink wole bestie Smile a tak w ogole to nieladnie tak na innych mowic Sad Wink
_________________
www.varia.pinger.pl

Prawda jest dziwniejsza od fikcji, a to dlatego, że fikcja musi być prawdopodobna. Prawda - nie.
— Mark Twain
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Dysputant




Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 803
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:25, 03 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

slidexman = troll
nie komentujmy ponieważ robi to albo z głupoty
albo z prowokacji (czyli też głupoty)
_________________
Moja odpowiedź na zaczepki TROLL-i.

http://www.pown.it/3385
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8569
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:35, 03 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chińczycy to nie ludzie , to brakujące ogniwo miedzy ludźmi a świniami . Jak wiadomo świnia wszystko zeżre
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
GrzegorzP




Dołączył: 16 Paź 2008
Posty: 313
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:37, 03 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

slidexman napisał:
Entrop napisał:
Boze, slidexman .... doucz sie!
To tylko kurza miesiaczka .....


z tego co mi wiadomo to z jajka wychodzi pisklak
no chyba ze pisklaki z kapusty sie biora

jem mieso i jajka
czlowieka ani jego plodu nie jadlem
pewnie dlatego ze mnie tego nie nauczono

nie widze wiekszej roznicy miedzy jedzeniem zwierzat a ludzi
poldow i jajek kwestia smaku


slidexman, twój wywód jest w porządku na pewnym poziomie.
Nie wiem czy wiesz, ale np. kawałek chleba składa się z węglowodanów, białka, wody, związków mineralnych, itp. Zgadza się?
Muszę Ci powiedzieć, że gówno składa się też z węglowodanów, białek, wody itp. związków, tyle że po prostu w innej postaci. Zgadza się?
Myślę, że nie jesz gówna po prostu tylko dlatego, że cię tego nie uczono.

Ale dla mądrego człowieka na naukę nigdy nie jest za późno. Prawda?
slideman, pomyśl, czy uważasz się za mądrego człowieka?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:01, 03 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@GrzegorzP

Slidexman mówi bardzo sensownie a nawet za bardzo Smile. Natomiast twoja odpowiedź jest zwyczajnie głupia ,ponieważ gówno jest niesmaczne (nie mysl ze próbowałem). Nie musieli by ciebie uczyć nie jedzenia gówna ponieważ gdybyś sam spróbował to byś się obrzygał i więcej do ust bys tego nie wziął (no chyba że byś usmarzył ,przyprawił ale tą kwestie pozostawiam tobie). A gdyby podali ci na obiad kiedyś mięso człowiecze to zjadł byś na nieświadomce , popił sokiem i beknął.
Mięso to mięso , nie bój się ja też mam zaszczepiony w sobie schemat by nie jeść ludzi. Zauważ że kultura rozwijała się inaczej w każdym zakątku świata i ciężko jest stwierdzić obiektywnie co jest dobre a co nie. Zanim zrobisz z siebie mądrego człowieka spójrz na to pod różnym kątem. Pamiętaj że ja nie popieram jedzenia ludzi przez ludzi ale lubie sobie porozkminiać różne kwestie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiraz




Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 477
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:04, 03 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bylo kiedys taki motyw w southparku... daaawno temu. a ja myslalem ze to tylko chora wyobraznia tfurcow...
trza se jakos odreagowac - mozna przesmiac. 4patyki zielonych za zupe? elity nie maja juz co fpierdalac?
zdrowa zywnosc...

kanibalizm taki - albo nie, zalezy.. jesli ktos popiera aborcje twierdzac, ze płód człowiekiem nie jest, to zaden kanibalizm, co?

offtop (tak mnie jakos naszlo): jak rozwiazac problem glodu i bezrobocia?
niech glodni zjedza bezrobotnych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mamkalosze




Dołączył: 24 Wrz 2008
Posty: 182
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:05, 03 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

człowiek to nie jest ładne zwierzę i nie jest to żadna nowość...

sprawa natomiast, o ile nie mamy do czynienia z jakąś ściemą, jest o tyle perwersyjna, że nie chodzi o ekstremalne warunki, w których ludzie robią i jedzą różne rzeczy; nie chodzi też o żadne uwarunkowania kulturowe, tak jak ma to miejsce w przypadku pewnych grup etnicznych, w których w różnych kontekstach pojawiał lub nadal pojawia się kanibalizm;

mamy tu czyste nastawienie na uzyskanie wysokich dochodów po jednej stronie, i osiągnięcia dobrego zdrowia (choć tu trudno powiedzieć czy może się to udać), po drugiej; z tych powodów, można uznać, że jest to jakaś wyjątkowa masakra...

powiem szczerze, że początkowo uznałem, że to musi być jakaś bujda...
zwłaszcza, że to jeszcze nie tak zupełnie potwierdzone; ale skoro wpierdalają tam psy i koty to w sumie czemu mieliby nie jeść ludzkich płodów; pewnie sporo jest tam ludzi zdolnych do tego; poza tym, swego czasu było głośno o tym, że w Chinach ludzie, na których wykonywane są wyroki śmierci, idą na części zamienne; to wszystko sprawia, że w sumie jestem w stanie uwierzyć, że jedzą tam te płody;

pamiętajmy jednak, że Chińczyków jest ponad 1,3 mld i że nie jest to jednorodna grupa; co prawda lata dehumanizowania wszystkiego zrobiły tam swoje, ale nie sądzę, żeby dotyczyło to wszystkich, także byłbym ostrożny z sądami typu "Chińczycy = świnie" etc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:18, 03 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chiny to pole do testowania ludzkich zachowań.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
C0LD F34R




Dołączył: 09 Mar 2009
Posty: 261
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:46, 03 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do konsumowania płodów. Żadna ściema i żadna nowość. Robi się tak od setek jak nie więcej lat, a zjawisko ma charakter lokalny. Gdzie indziej będą wpierniczać prącie nosorożca albo mózg małpy bo jest dobre na libido albo wysypkę na fiucie. Zwyczaje kulinarne w różnych częściach świata są niesamowicie różnorodne. Osobiście nie widzę w tym nic bulwersującego i popieram to co napisał slidexman. Na gruncie moralnym nie ma różnicy czy płód czy jajko czy udziec sarni. Zwłaszcza, że nikt na płody nie "poluje", a na udziec sarni owszem Smile. Oczywiście sam bym czegoś takiego ja zupka z płoda nie zjadł... ale z drugiej strony "nigdy nie mów nigdy".
Tymczasem, niektórym Cantończykom mogę tylko życzyć "Bon apetit!" Smile

Neira, jak mówisz, że dobry biznes to obadaj taką opcję jak produkcja Chińskich Zupek o smaku Płodu. I slogan... Metoda na Płoda. Studenci byliby zachwyceni hehe Możnaby nawet zrobić konkurs:
Wygraj I-PŁODA Very Happy

A tak na poważnie. Dla człowieka - wrednej, agresywnej i podstępnej bestii - myśl o byciu zjedzonym jest zadziwiająco paraliżująca i szokująca. Myślę, że po części dlatego, iż zwyczaje dotyczące posiłków w naszym kręgu cywilizacyjnym to jakaś dziwna, udawana szopka. Savoir vivre itd. - jeden wielki teatrzyk. Teatrzyk, który powoduje, że "statystyczny" człek jak widzi chociażby rozszarpujące się zwierzęta, jest delikatnie mówiąc "zniesmaczony". A już myśl o byciu pożartym albo o pożeraniu ludzi jest prawie nie do zniesienia. Pamiętajcie, że większość z nas wpierdoli wszystko co ma na talerzu, dopóki jest smaczne... i dopóki nie przypomina głowy, oka, łapki, ucha itp. Dopiero głód potrafi zmienić wszystko.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Kanibalizm#Kanibalizm_w.C5.9Br.C3.B3d_ludzi
Cytat:
Do najbardziej znanych przypadków kanibalizmu doszło ok. 1820 r. w Basutolandzie (obecnie Lesotho). Kiedy zapanował głód, miejscowe plemiona zaczęły polować na sąsiadów, których następnie zjadano. Ludzkie mięso tak napastnikom zasmakowało, że kanibalizm zaczęto uprawiać regularnie. Schwytanym ofiarom łamano nogi, by nie mogły uciec. W ten sposób powstało coś w rodzaju "żywej spiżarni". Za największy przysmak uchodziły dzieci i kobiety.


A co np. dzieje się ze zwierzęciem, które raczyło skonsumować człowieka? Zbierają się wszyscy w wiosce, rodzinie etc. i idą do lasu pomścić zioma. Nie bedzie jedzenia luda Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ya




Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 1036
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:51, 03 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zaraz zdecydujcie się na coś, zjeść płód źle, nałożyć sobie krem z płodów ok dobrze.
Dlaczego tak przeraża was jedzenie płodów w Chinach, skoro używanie ich do produkcji kosmetyków w Europie/USA jest ok.
_________________
Kiedy wyeliminuje się wszytko co niemożliwe, cokolwiek pozostanie, choćby nie wiem jak nieprawdopodobne, musi być prawdą."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
forrest_




Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 552
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:51, 04 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Matiesc napisał:
Cholera szlak mnie zaraz trafi...
Nic innego nie potrafię wymyślec. Po prostu chcę milczec, ale nie mogę...
Ludzie są jak zwierzęta, są gorsi niż zwierzęta, to nic nawet nie ma co porównywac ludzi do zwierząt, bo te zabijają po to by przeżyc !
Bestialstwo najwyższego stopnia...


Nie to nie jest bestialstwo najwyższego stopnia!!!
Tu masz najwyższy stopień (Nie oglądać powyżej 21 roku życia !!!)
http://homelandsecurityus.com/?p=3196
I ludzie nie są jak zwierzęta tylko nimi są.
_________________
13:13 13.09.1979 Caulbearer Smile
Unos nacen con estrella y otros nacen estrellados
******* Ad astra per aspera ******
.............! Semper paratus !.............
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pswierq




Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 397
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:57, 04 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaraz sie pozygam.
slidexman - jajko nie musi byc zaplodnione, wiec raczej wpieprzasz miesiaczke.
Doswiadczenie miesa ludzkiego?
O czym wy, brekuje mi slow, bo przeciez nie ludzie, mowicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
GrzegorzP




Dołączył: 16 Paź 2008
Posty: 313
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:09, 04 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pswierq napisał:
O czym wy, brekuje mi slow, bo przeciez nie ludzie, mowicie?

Dokładnie!
Już im się wszystko w łbach poplątało. Człowiek z mięsem, jajko z płodem.
Tu nie chodzi o sam fakt jedzenia mięsa, bo nawet gówno można pewnie jakoś dobrze przyprawić i też się zje, jak nie wiesz co jesz. Na przykład był taki reportaż o ukrytych kamerach w restauracjach i obsłudze, jak plują do kawy, smarkają do jedzenia, itp. Człowiek gdy nie wie, to zjada ze smakiem.

Ale oni WIEDZĄ, że jedzą człowieka. Nie chodzi o sam fakt, że mięso z czegoś znajdzie się w twoim żołądku, bo to faktycznie nie ma znaczenia, ale chodzi o SZACUNEK do swojego gatunku.

Ale być może komuś zależy, żeby ludzie nie szanowali się nawzajem jako gatunek, jako osoby tego samego rodzaju, jako wspólnota?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pswierq




Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 397
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:15, 04 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maskakra.
Odpitolcie sobie reke i sprobojcie, jak bedzie zajebista to sobie noge odpitolcie.
Wara od dzieci, skurwysyny.
Niektorzy to maja nas(ekret)rane we lbie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2, 3   » 
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Chińczycy jedzą nienarodzone dzieci
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile