W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Arystokratory.pl  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
5 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Strony internetowe Odsłon: 4673
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
umabauman




Dołączył: 18 Lis 2013
Posty: 39
Post zebrał 1.200 mBTC

PostWysłany: 17:35, 18 Lut '14   Temat postu: Arystokratory.pl Odpowiedz z cytatem

http://arystokratory.pl

Stronę stworzyłem sam, daję 5. Właściwie nie jest najlepszej próby, tak może odeprę nieuchronnie nadchodzącą krytykę. To dlaczego ją Wam pokazuję? Bo jest moją inicjatywą i dowodem na to, że ignorant w PHP i tym podobnych też może postawić stronkę (oparta na skrypcie, czasami tylko grzebie w kodzie z głową w instrukcjach), a po drugie uważam że wybija się treścią spośród innych stron i jej założenie jest słuszne (takie anty-demotywatory).

Przykładowa grafika:



I w ogóle, jeżeli ktoś obraca się w podobnej tematyce, tzn. Robienia bądź wyszukiwania śmieszno-inteligentnych grafik bądź innych materiałów, to chętnie podzielę się prawami administracyjnymi z nim, takie pół na pół, po prostu dostanie status administratora i będzie współwłaścicielem. Skąd taki radykalny pomysł? Stronka zaniknie jeżeli będę prowadził ją sam, sam nie mogę w nią tyle ile bym chciał włożyć, a uważam że ma potencjał. Taka propozycja, w jej sprawie bym na priva wolał dalej korespondować.

Właściwie sobie tak myślę, chociaż to dalekosiężne, że jeżeli by zmienić logo i adres strony z arystokratory.pl na powiedzmy grafika2.info czy coś takiego, to mogłaby być graficznym wsparciem/modułem dla strony prawda2.info z nią zintegrowanym. Strona oddziaływałaby nie tylko tekstualnie, ale i graficznie. Ja wiem, że z takim pomysłem powinienem pisać do @Bimiego, ale jakby nie było forum jest wspólnotowe i może ktoś miałby coś do powiedzenia w tej sprawie, mi się wydaje bardziej sensownym pomysłem. Każdy użytkownik, który wyraził by zgodę, dostałby konto z nickiem takim jak na forum prawda2.info i wszyscy mogliby dodawać swoje grafiki na tablicę, tak jak dodają posty na forum.

Gdyby strona w ten sposób została wykorzystana, to naprawdę nie robiłbym nikomu łaski a wręcz przeciwnie. W innym wypadku, jak wspomniałem, pewnie zaniknie, a tak by jeszcze może posłużyła.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Strony internetowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Arystokratory.pl
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile