Nasz serwer sponsoruje CJ2 Hosting & Development

 
wybory w Polsce  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
2 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 1482
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marcinm
Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 263
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 16:39, 12 Lut '14    Pojedynczy post Temat postu: wybory w Polsce Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Jak sparaliżowany królik wpatrujemy się w oczy zbliżającego się pytona. Czekamy aż wyniki zbliżających się wyborów znowu obliczą nam serwery w Rosji

Nie ma dowodów, że poprzednie wybory były sfałszowane? Oczywiście, że nie ma, ale czy ktokolwiek ich na serio szukał? Nikt. Karty do głosowania są błyskawicznie niszczone, nie można więc dokonać żadnych weryfikacji, a centra obliczeniowe pracujące dla Państwowej Komisji Wyborczej są dla opinii publicznej czarną dziurą, do której nie chcemy zajrzeć.

Jedyny, który spróbował - wybitny matematyk i kryptolog, specjalista od bezpieczeństwa informatycznego – prof. Jerzy Urbanowicz, zmarł nagle dwa lata temu, w dniu, gdy ujawnił raport swego zespołu, w którym ostrzegał przed możliwością sfałszowania wyborów. Poseł Max Kraczkowski złożył stosowne zapytania w Sejmie, kilka mediów napisało o sprawie i rozeszło się po kościach.

Nieważne jak kto głosuje, ważne kto liczy głosy

– mawiał z rozbawieniem Józef Stalin i był bardzo spokojny o wyniki wyborczych decyzji narodu radzieckiego. Instytucje, które mu to zapewniały przeniosły swoją ekspertyzę w wiek XXI.

Głosy w polskich wyborach formalnie liczy Państwowa Komisja Wyborcza, ale potem dane trafiają na serwery firmy rosyjskiej. O przepraszam, firmy polskiej, wszak GTS Polska i Internet Partners to przecież firmy polskie, a że mają rosyjskich udziałowców i szefów z firmy-matki GTS, zatrudniają fachowców ze stażem w WSI i GRU, a serwery na terenie Rosji? A cóż to szkodzi? Kolejne spiskowe teorie?! Mało wam fatalnych skutków rusofobii i spiskowych bredni o złych kagiebistach? Przecież oni nieba nam chcą przychylić.

Skoro w ub. roku Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji rządu Donalda Tuska na mocy potężnej umowy przekazało firmie GTS kolejne zadania obsługi danych osobowych milionów Polaków, to chyba dowód, że można jej całkowicie zaufać, prawda?

Czy Francja pozwoliłaby, żeby wynik jej wyborów liczyły niemieckie spółki i serwery na terenie Niemiec? Albo Grecja, by głosy Greków liczyły spółki i serwery tureckie? Czy pozwoliłby sobie na to JAKIEKOLWIEK niepodległe państwo i mający wolę istnienia naród? Jasne, że nie, ale przecież my, Słowianie musimy sobie ufać.

Dobrze więc, że jako naród się sprawą w ogóle nie interesujemy. A nawet jak się czasem zaciekawimy odrobinę, to przecież nie na tyle, by cokolwiek w tej sprawie zrobić. Skoro królik potrafi tak ufnie wpatrywać się w oczy zaprzyjaźnionego pytona, to i my czekajmy aż wyniki zbliżających się wyborów znowu obliczą nam rosyjskie firmy i serwery.

Widzi tę naszą ufność PKW, bo jeździ na szkolenia liczenia wyborów do towarzyszy rosyjskich. Po kilkudziesięciu latach tak udanej demokracji w zarządzanej z Moskwy PRL i niemal stu latach jeszcze bardziej udanych wyborów w Rosji – PKW słusznie czerpie z tej krynicy mądrości i demokratycznego doświadczenia.

Bo przecież nikt z ludzi rozumnych nie posunie się do insynuacji, by ktoś chciał polskie wybory fałszować. Prezydent Bierut dał nam na to uroczyste słowo.

http://wpolityce.pl/artykuly/73999-jak-s.....ry-w-rosji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante
Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2833
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 17:44, 12 Lut '14    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@marcinm

Weź nie wrzucaj info jakiś POJEBÓW, których kurwa nawet POLSKA LUDOWA czytać nie nauczyła, a edukowała nie zgorzej Wink
GTS Polska należy do GTS Central Europe.
GTS Polska była zarządzana przez fundusz private equity, gdzie prym wiodły Columbia Capital, M/C Venture Partners.
Obecnie GTS Central Europe, czyli również GTS Polska zostało przejęte przez T-Mobile w listopadzie bodaj.
O, czym więc gościu w tym info pierdoli.
Menatep, bo o to chyba chodzi, już dawno się z GTS wycofał, ale te zjebane świry nawet czytać ze zrozumieniem widać nie potrafią i nadal myślą, że w 2007 ktoś ich przy liczeniu głosów oszukał. Ja pierdole skąd takich ludzie się biorą.
Natomiast IT należy obecnie, chyba w całości do GTS.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
marcinm
Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 263
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 12:17, 13 Lut '14    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wrzuciłem, żeby skomentować, bo nie mam wiedzy na temat tego kto i jak liczył głosy, a artykuł wydał mi się ciekawy.

Nie ważne czy głosy liczą ruscy, czy nasi złodzieje. Każdy równie dobrze może kombinować.
Chuj z tym, czy w 2007 ktoś kogoś oszukał przy liczeniu głosów czy nie, ale zainteresowało mnie to, że karta do głosowania jest niszczona w chwili, kiedy maszyna przeczyta i zapisze głos.
Jeśli tak faktycznie jest, to nie można policzyć głosów po raz drugi, aby zweryfikować pierwsze liczenie, a to już brzmi ciekawie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante
Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2833
Post zebrał 0.40 mBTC

PostWysłany: 17:41, 13 Lut '14    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@marcinm

Musisz nauczyć się wykluczać ćwierćinteligentów, tudzież kompletnych głupków z rzeczywistości.

"Głosy w polskich wyborach formalnie liczy Państwowa Komisja Wyborcza ..."

Napisał cymbał. Jest to cymbalstwo konkretne. Żadne PKW ni chuja nie liczy żadnych głosów, bo głosy kurwa liczą Komisje Wyborcze a owe znów komisje powoływane są z kandydatów na członków komisji wyborczej, którzy to znów zgłaszani są przez pełnomocników wyborczych. Kandydatami są, zaś WYBORCY. Pełnomocników, zaś powołują? PARTIE a raczej komitety, ale - czyli - głównie partie.
Nawet kurwa komisarz wyborczy nie należy do PKW. Jest on jedynie przez PKW powoływany spośród sędziów i to tylko na okresie 5 lat z opcją drugiej i już jedynej kadencji.
Nadmienić należy tysiące "mężów zaufania" z tej, tamtej i siamtej mańki.
Jeśli chodzi o dane trafiające na serwery to co jest oczywiste służy to jedynie do przesyłania danych.
Podstawą są PROTOKOŁY. W każdej komisji tworzy się protokół. Liczenie głosów w związku z tym i zawsze odbywa się w komisji. Liczenie głosów kontrolują owi "mężowie zaufania", kontrolują również info na protokole a nawet wpisywanie danych z protokołu, które trafiają na owe MAGICZNE serwery.
PKW ani formalnie ani nieformalnie nie liczy żadnych głosów a jedynie je zbiera. Kurwa nie ma to jak użyć magicznego słowa "formalnie" kurwa w kompletnie złym kontekście.
Kto sponsoruje te antyruskie ścierwa?
Mam swoje podejrzenia Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
jarondo
Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 1666
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 20:38, 06 Mar '14    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krystyna Pawłowicz pyta PKW o ruskie serwery
http://3obieg.pl/krystyna-pawlowicz-pyta-pkw-o-ruskie-serwery

W związku z wyrażanymi wielokrotnie przez różne środowiska wątpliwościami i pytaniami stawianymi po ostatnich wyborach prezydenckich i parlamentarnych, na podstawie art. 16 ustawy z dnia 9 maja 1995 r. o wykonywaniu mandatu posła i senatora, uprzejmie proszę Pana Przewodniczącego o udzielenie mi szczegółowych informacji o sposobie i technikach obliczania głosów, tj. wyników wyborów, stosowanych w trakcie ostatnich wyborów prezydenckich i parlamentarnych, oraz o równie wyczerpującą informację w tych kwestiach, dotyczącą też zbliżających się wyborów w 2014 r. – do Parlamentu Europejskiego, do samorządów terytorialnych oraz w 2015 r. do Sejmu i Senatu.Proszę więc o szczegółowe odpowiedzi m.in. na następujące pytania:

Co do ostatnich wyborów prezydenckich i parlamentarnych:

Jakie serwery obsługiwały te wybory w Polsce?

Na terytorium jakiego państwa, fizycznie gdzie znajdowały się te serwery?

Kto był właścicielem tych serwerów lub miał na nie decydujący wpływ?

Kto wykonywał ich serwis?

Czy z procedurami i techniczną stroną obsługiwania ostatnich wyborów prezydenckich i parlamentarnych – a szczególnie z obliczaniem głosów – miały jakichkolwiek prawny, faktyczny lub właścicielski związek podmioty zagraniczne, w szczególności rosyjskie? Jakie to były podmioty? Jaki wpływ wywierały?

Co do zbliżających się wyborów do Parlamentu Europejskiego i samorządowych w 2014 oraz parlamentarnych w 2015:

Jakie serwery będą obsługiwały każde z tych wyborów w Polsce?

Na terytorium jakiego państwa, gdzie fizycznie znajdują się – lub będą się znajdowały – te serwery w czasie wyborów w Polsce?

Kto jest lub w czasie wyborów będzie właścicielem tych serwerów?

Kto będzie wykonywał ich. serwis?

Czy z procedurami i techniczną stroną obsługiwania zbliżających się w 2014 i 2015 r. wyborów w Polsce, a szczególnie z obliczaniem głosów będą miały jakikolwiek związek lub wpływ podmioty zagraniczne, a szczególnie rosyjskie? Jakie to będą podmioty? Jaki będzie ich styk, wpływ, udział w zbliżających się w Polsce wyborach?

III. Proszę też Pana Przewodniczącego o odpowiedź na pytania następujące:

Czy są polskie serwery, które mogą obsługiwać wybory w Polsce bez żadnego udziału elementów zagranicznych?

Jaki jest poziom bezpieczeństwa i szczelności systemów obsługujących w Polsce wybory, a szczególnie systemu obliczającego wyniki głosowania?

Jakie są kolejne etapy techniczne procedury obliczania wyników wyborów?

Czy nie uważa Pan Przewodniczący, że obsługę tak istotnego, fundamentalnego dla każdego państwa wydarzenia jakim są wybory parlamentarne, prezydenckie i samorządowe, powinny obsługiwać – a w szczególności obliczać glosy i przechowywać dane – wyłącznie serwery, położone w Polsce, znajdujące się pod kontrolą wyłącznie polskich uprawnionych organów oraz bezpiecznie zamknięta sieć komputerowa kontrolowana wyłącznie przez Państwową komisję Wyborczą?

Czy potrafiłby Pan Przewodniczący wyjaśnić opinii publicznej, skąd bierze się określenie czy też opinia, że polskie wybory obsługują „ruskie serwery”?

Ze względu na wagę problemu, którym interesuje się polska opinia publiczna oraz wobec pojawiających się, a niedementowanych informacji i poglądów, bardzo proszę Pana Przewodniczącego o poważne i wyczerpujące odpowiedzi, które – mam nadzieję – pozwolą uspokoić obawy licznych środowisk.

Krystyna Pawłowicz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante
Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2833
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 21:20, 06 Mar '14    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krystyna "gówno wiem o informatyce i serwerach" Pawłowicz Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kreatywny
Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 194
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 00:00, 07 Mar '14    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Temat ciekawy a istnieje na to bardzo proste rozwiązanie:
http://www.ted.com/talks/david_bismark_e_voting_without_fraud?language=pl
tylko jak widać mało komu zależy na tym by to wdrożyć.


P.S Bimi jakby Ci się kiedyś nudziło to dodaj opcje żeby można było wrzucać filmiki z ted.com jak np z YouTuba
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jarondo
Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 1666
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 00:38, 07 Mar '14    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Kreatywny- chodzi o to aby liczyć głosy.

@Komendancie- ważne dla mnie, że coś zrobiła, może nie z własnej inicjatywy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jarondo
Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 1666
Post zebrał 0.40 mBTC

PostWysłany: 20:46, 28 Mar '14    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ktoś się napracował.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel
Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 4800
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 17:27, 30 Maj '19    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ruszyli , szykują się na jesień . W stylu amerykańskim za to z polskim budżetem , 100 tysięcy złotych Laughing

Cytat:
Szef branży dopalaczowej w Polsce zamówił morderstwo ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry, za które miał zapłacić 100 tys. złotych. Przestępca jest poszukiwany listem gończym na terenie całej Europy.

Minister sprawiedliwości miał stanowić przeszkodę w prowadzeniu biznesu. Zabójstwo zamówił 28-letni Jan Krzysztof S. O szczegółach śledztwa, prowadzonego przez Dolnośląski Wydział ds. Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej we Wrocławiu, pisze Rzeczpospolita. Sprawca prawdopodobnie przebywa teraz w Holandii, sąd wydał europejski nakaz aresztowania.

Wykonawcą zlecenia miał być znajomy z branży, pseudonim „chemik”, który obecnie przebywa w areszcie i współpracuje z policją.
https://pl.sputniknews.com/polska/201905.....szukiwany/

100 tysi za głowę ministra , tania kurwa Laughing .
I jeszcze to że zlecił to koleś który jest słupem . Ale akcja jest , niczym w serialu z TVP Wink .
Po prostu kabaret , patrzeć tylko jak jakiś wypuszczony z zakładu psychiatrycznego rzuci się na jakiegoś posła z PISu z grzebieniem . I już punktujemy . A jeszcze jakby tak tym grzebieniem przejechał mu po łbie , to punkty ekstra Wink .
I wszystko w nagrane niemieckim telefonem postronnych osób , najlepiej kodziaży Smile .
_________________
@zibimark :
Gdybym był szatanem to popełnił bym samobójstwo dla dobra wszystkich ludzi dobrej woli i wszelkich stworzeń.

Laughing głupi głupek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


wybory w Polsce
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.