W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Naturalne prawo przyciągania - dr99ial  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
11 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 26213
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:40, 06 Lis '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

one1 napisał:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=PnHZzVfJmx4 /youtube]


Obejrzałem ten materiał i powiem Ci tylko tyle - NAWET NIE ROZUMIESZ CO SAM WKLEJASZ I NA CO SIĘ POWOŁUJESZ. Jeśli faktycznie zgłębiałeś te tematy - jak twierdzisz - to robiłeś to BARDZO BYLE JAK i POWIERZCHOWNIE. Od ok 8:20 minuty to WIADOMOŚĆ DLA CIEBIE.

one1 napisał:

W pierwszej minucie mówi: „to jest esencja, jak działa struktura mózgu” – bez sensu – działać może mózg, ale nie jego struktura,


Czepiasz się FORMY, nie TREŚCI. To już świadczy o zaślepieniu i przywiązaniu do własnego oglądu, a nie zrozumieniu O CZYM mówi. Skupiasz się na tym "jak mówi", na tej podstawie oceniasz jakość TREŚCI a to jest błąd logiczny.

one1 napisał:

- dalej: „to jest część rozumienia fizjologicznych aspektów tego, jak działa świadomość” –bez sensu – świadomość nie ma nic wspólnego z fizjologią, więcej, nie ma żadnych dowodów na to, że ośrodkiem świadomości jest mózg,


Z naukowego punktu widzenia nie wiadomo CZYM świadomość jest. Z naukowego punktu widzenia wiadomo, że ręka, noga czy fragmenty korpusu po odcięciu od głowy nie mają świadomości. Z naukowego punktu widzenia wiadomo, że aby świadomość "była obecna" potrzebny jest korpus, czyli serce oraz reszta układu utrzymującego organizm przy życiu i głowa czyli mózg. Ponieważ serce i brzuch, podobnie do mózgu, mają sieć neuronów, można powiedzieć, że świadomość zagnieżdża się we wszystkich tych sieciach, jakkolwiek umiemy obserwować aktywność świadomości na poziomie aktywności fizjologicznej sieci neuronowych i dowody wyraźnie wskazują, że BEZ MÓZGU nawet z sercem i brzuchem NIE MA ŚWIADOMOŚCI.

one1 napisał:

- w drugiej minucie wspomina, że nowa kora jest najmłodszą ewolucyjnie częścią mózgu – czyli wierzy w ewolucję człowieka, a w innym wykładzie twierdzi, że człowiek jest efektem genetycznych modyfikacji przybyszy z innych planet – brak spójności przekazu, (ktoś może twierdzić, że jedno się z drugim nie wyklucza, ale Passio twierdzi, że przed tymi genetycznymi sztuczkami nie było człowieka, tylko zwierzę, więc jak dla mnie totalnie wykluczające się teorie), ogólnie brak pojęcia o czym się mówi – widać, że nie przedstawia swojego zrozumienia, tylko wyuczone teorie,


Passio twierdzi, że nie było zwierzę a homidzi. Wiesz co to są/byli homidzi? To coś co dzisiaj nazywa się Wielką Stopą czy Yeti. To są homidzi, czyli naturalny gatunek ewoluujący na tej planecie zgodnie z rytmem natury. ALE przybyli przybysze - i nie jest to stanowisko Passio, ale istnieje bardzo dużo dowodów na to (na początek Star Child Project a potem reszta pracy Lloyda Pye, POTEM poszukaj innych). W pulę genów homidów przybysze wmieszali własne geny co znacznie przyspieszyło naturalny proces rozwoju. Naturalny proces rozwoju, zwany ewolucją, NIE WYKLUCZA inteligencji stojącej za kreacją życia jako takiego.

one1 napisał:

- w trzeciej minucie twierdzi, że jedną z rzeczy różniącą człowieka od zwierząt jest intuicja, czyli że zwierzęta nie mają tzw. intuicji?, wielu by się sprzeczało, że mają o wiele bardziej rozwiniętą,


Zdefiniuj jak rozumiesz słowo intuicja, wtedy można będzie szerzej przedyskutować to o czym piszesz.

one1 napisał:

- w czwartej minucie twierdzi, że wszystkie ludzkie emocje są możliwe dzięki jakiejś tam części mózgu – totalnie wyssane z palca, bez żadnych dowodów na to, bez pojęcia, bez wiedzy o tym, że (może nie w 100%) źródłem ludzkich emocji jest wątroba,


Nie "jakiejś tam części mózgu" a układu limbicznego. POCZYTAJ O TYM, a nie projektujesz własne widzimisie i popisujesz się własną niewiedzą.


one1 napisał:

- w siódmej minucie pojawia się znak balansu – prawdziwa świadomość i prawdziwa moralność Smile , to pierwszy z promowanych przez Passio symboli, które są co najmniej kontrowersyjne i z pewnością jeszcze do tego wrócę i rozwinę,


Daruj sobie takie "wracanie i rozwijanie". Póki co jedyne co robisz to ośmieszasz siebie. Jesteś większym ignorantem niż sądziłem.

one1 napisał:

- kolejne minuty też bez większego sensu i mentor twierdzi, że „fight-or-flight response” jest jakoby efektem logicznego myślenia i oceny sytuacji, a z definicji wiemy, że jest dokładnie na odwrót.


Znaczy według Ciebie to najpierw jest "flight or fight" a potem logiczne myślenie? Czy Ty w ogóle rozumiesz co piszesz?


Póki co jedyne co zaprezentowałeś to WŁASNĄ NIEWIEDZĘ. I jest ona niewyobrażalnie olbrzymia. I póki co nie zaprezentowałeś NICZEGO WŁASNEGO, bawisz się jedynie w KRYTYKANTA, bo do krytyka to Ci bardzo daleko.

Powtórzę to co już raz Ci pisałem - daruj sobie takie wynurzenia, bo szkoda Twego czasu na to. Za płytko, za głupio, zbyt osobiście, bez prawdziwego zrozumienia.

Aloha!
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
advena




Dołączył: 27 Paź 2014
Posty: 122
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:08, 06 Lis '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@one1

nie będę powtarzał tego o czym napisałe de93ial.
Jak dla mnie nie do przyjęcia jest analizowanie wszystkiego pod względem przekazu/formy, a nie faktycznej informacji jaką Passio stara się przekazać.
Liczyłem bardziej na jakąś formę "platońskiego dialogu"? Natomiast Twoja polemika zalatuje mi nieco jutubowymi komentarzami pod filmami, gdzie każdy jest domorosłym filozofem, który doskonale wie najlepiej.
Nie sztuką jest ośmieszyć/pokazać błąd. Sztuką jest wskazać drogę, dzięki, której do tej prawdy SAMEMU się dociera. Jak dla mnie nie wskazujesz, a ośmieszasz.

żeby zobrazować trochę bardziej, o co mi chodzi:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
one1




Dołączył: 13 Gru 2007
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:52, 06 Lis '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spokojnie, dopiero zacząłem. Na analizę faktycznej informacji jaką Passio stara się przekazać przyjdzie czas.
advena napisał:
Nie sztuką jest ośmieszyć/pokazać błąd.
Nie chcę wcale ośmieszyć Passio, ale właśnie pokazać jego błędy i dezinformację.

advena napisał:
Sztuką jest wskazać drogę, dzięki, której do tej prawdy SAMEMU się dociera. Jak dla mnie nie wskazujesz, a ośmieszasz.
Ja wcale nie mam zamiaru pokazywać żadnej drogi, a jedynie wykazać, że droga promowana przez Passio jest błędna.
Temat jest chyba o jego przekazie, a nie o mojej drodze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
advena




Dołączył: 27 Paź 2014
Posty: 122
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:41, 06 Lis '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no okej jest o przekazie i w sumie to masz tutaj rację. Choć bardziej od nieścisłości w przekazie Passio interesuje mnie inne podejście, ale to chyba temat na osobny wątek...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Komzar




Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 1285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:05, 06 Lis '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@one1, wszytko co napisałeś, czy też wypunktowałeś odnośnie wykładów Passio nie zmienia ich głównego sensu, przekazu. Może zwyczajnie inacej go odbieramy i by to zweryfikować napisz proszę w jednym lub dwóch zdaniach jakie jest przesłanie tych wykładów według Ciebie i potem uzasadnij dlaczego uważasz, że jest błędne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
one1




Dołączył: 13 Gru 2007
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:02, 07 Lis '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Passio jest kłamcą, ściemniaczem i dezinformatorem. Dla mnie jest to widoczne po obejrzeniu kilku minut jego wykładów, dla większości tak nie jest. Chcecie żebym wytłumaczył swoje stanowisko – ok. Żeby to zrobić w miarę rzetelnie wypadałoby wcześniej obejrzeć te wykłady, ale jest tego wiele godzin (większość to lanie wody i powtarzanie kilku wyuczonych teoryjek). Tłumaczę, że z powodu ograniczeń czasowych, wyjaśnię swój punk widzenia w odcinkach i ponieważ wcześniej wspomniałem, że „można się przyczepić do co drugiego zdania”, to na poczatek chciałem na krótkiej próbce pokazać płytkość i niespójność przekazu Passio, po czym kontynuwać z bardziej ogólnej perspektywy. Wy na to, że czepiam się formy a nie treści. To nieprawda. Większość moich zarzutów dotyczyła treści – jawnych i ukrytych. Treści, które mogą wydawać się nieistotne dla całości jego przekazu, ale w tym właśnie sęk – chodzi również o pozornie nieistotne informacje, które są nieprawdą i wprowadzają w błąd, a już po nich samych widać, że autor jest full of shit.

Spróbuję przejść do sedna jego przekazu.
Sednem jego przekazu jest dezinformacja, promowanie New Age i NWO.
Powiecie: „on przecież jest anty New Age i je demaskuje” – NIC PODOBNEGO!
Passio, nawet zgodnie ze swoją własną definicją, propaguje New Age Religion.
W tej prezentacji, od 18:47 podaje swoją definicję:
i to jest dokładnie to, co sam uprawia w swoich wykładach.

Jak już jesteśmy przy tym wykładzie, myślę że warto zwrócić uwagę na kolejny symbol promowany przez Marka, który pojawia się w 45:55. Ktoś powie, że może on mieć zarówno negatywne, jak i pozytywne konotacje – BULLSHIT!!!
Całe jego tłumaczenie, czym jest „przebudzenie”, „ego”, „prawdziwe ja (true self)”, na czym polega medytacja, joga,itd, to wszystko jeden wielki BULLSHIT!!! Naprawdę tego nie widzicie? Macie po jednym oku, czy jak? Wiem, że są osoby, które nie wiedzą że Afryka jest kontynentem, ale czy z takimi ludźmi rozmawiam?

Czym jest NWO? Order out of chaos, plus to, o czym już w tym temacie pisałem. I właśnie do takiego chaosu, zarówno wewnętrznego jak i zewnętrznego, zmierzał będzie follower nauczań Marka.
Brak rządu to jak dla mnie anarchia, chaos i ogólnie totalna porażka. Nawet wybierając się w trzy osoby w góry np., ktoś musi być przywódcą grupy, mieć władzę i moc podjęcia ostatecznej decyzji, a pozostali muszą się podporządkować (albo rezygnują ze wspólnej wycieczki) – inaczej panuje chaos i życie wszystkich jest wystawione na niepotrzebne niebezpieczeństwo. Jak statek nie ma kapitana to daleko nie zapłynie, itd..., czy to jest tak trudno zrozumieć?

W prezentacji „What on Earth is Happening” Passio przedstawia m. in. małżeństwo jako coś negatywnego, „institutional belief”. Odejście od „instytucji” małżeństwa to dramat jakich mało – o negatywnych jego skutkach można by napisać kilka książek. W USA już ponad połowa dzieci jest bękartami, a więzienia są przepełnione mężczyznami nie znającymi swoich ojców. Do tego, w zakamuflowany sposób, popycha Mark swoich słuchaczy.

Kolejną głupotą promowaną przez waszego mentora jest odejście od religii. To jest temat na dłuższą dyskusję, bo są różne religie i różnie można do nich podchodzić. Szerzej napiszę o tym może następnym razem, ale po raz kolejny podkreślam, że podejście Passio do tematu jest wielką dezinformacją i kłamstwem. Zdaje się, że Passio powiedział gdzieś, że prawdziwą religią wg niego jest masoneria, tylko nie mogę sobie przypomnieć w którym to było wykładzie, więc jak ktoś wie, to proszę o podpowiedź.

Na prawdę nie wiem, czy trzeba więcej przykładów?
W jednym z wykładów Passio mówi, że przyszedł na prezentację w swoim codziennym stroju – jeansach i T-shirtcie. Jak dla mnie, to jest właśnie dowodem, że to on jest prawdziwym niewolnikiem (nie jestem tylko pewny, czy świadomie to promuje?). Jeansy i T-shirt to zunifikowany strój dla niewolnika i nikt, kto ma odrobinę wiedzy i godności, by się tak nie ubrał na grzyby do lasu, a co dopiero na prelekcję dla słuchaczy, których się szanuje.

Mark w swoich wykładach często powtarza maksymę: „garbage in, garbage out”. Z tym się zgadzam, jakimi informacjami i jakim nauczaniem się karmimy, takie będą nasze poglądy. Czym nakarmił się Passio? Jakich sobie wybrał mentorów? Na początku jednej z prezentacji podaje nazwiska: David Icke, Jordan Maxwell, Micheal Tsarion i Terence McKenna –oszuści i agenci. Zamiast się dalej rozpisywać zacytuję podobne do mojego stanowisko:
Cytat:
Just when you thought the world had enough disinfo memes, a new franchise is born: and Mark Passio wants to tell you what is really going on and what the hidden meanings are to life! It’s not like Mark is hiding his source material, since he starts his four-part video series on the Illuminati occult conspiracy by naming the four “titans” whose research his theories are grounded in (meaning here are the dudes who’s ideas I ripped off to create my franchise).

David Icke is first on the list, of course. In case you don’t follow conspiracy kooks, Icke is an obvious disinfo agent who claims contact with giant reptile creatures from another dimension that only he is allowed to see? Like most disinfo agents, Icke slips in the occasional truth to better make the spoonful of disinfo go down. Passio’s credibility sinks even further with the next two “researchers’ whose work form the basis of his worldview: Jordon Maxwell and Micheal Tsarion, two obvious kooks who push UFO and alien conspiracy stories, while also retreading Aleister Crowley as a dark magician secretly running the world. (The truth is Crowley became a professional huckster similar in many ways to Icke, Maxwell, Tsarion and Passio, although Crowley’s connections to British intelligence—James Bond creator Ian Fleming was his handler at the end—are well documented at this point, while any possible intel connections on the others remain to be uncovered.) Passio also lists Terence McKenna, who is really more of a psychedelic mystic than occult conspiracy researcher, but since McKenna has a huge fan base and believes in UFOs, you can see why Passio would want to tie himself to those coattails.

To give an idea of the quality of this “research,” expect to find a string of logos with pyramid shapes. These logos will all be claimed as evidence of an Illuminati occult conspiracy, because, after all, no one would be stupid enough to put a triangle in their logo unless they were being controlled by the Illuminati, right? See, the triangle is super important because it represents how a small number of people on top control the huge amount of people on the bottom. Duh? Using this logic, anytime you see the color “red,” its safe to assume the Rothschilds are behind that op. This is about as rigorous as Passio research gets and expect a lot of hypnotic music and quick cuts and dissolves to lots of symbols and fear-loaded sigils, the end result of which will make you very, very fearful, since it’s obvious the Illuminati intend to kill most of the planet in the next few years. One wonders, however, where their profits will come from once they get rid of us stupid consumers? I guess the Illuminati don’t care about profits.

Yes, the super rich old money cabal meets in secret and organizes a future that guarantees their ancestors will continue to rule the planet just like they do. What else would you expect the super rich old money to do? And I don’t think they’re in a hurry to install this supposed one-world government either, since manufacturing war requires at least two sides, and war has been the economic engine driving the world economies for centuries. Unless, of course, they can devise a war against alien life-forms or creatures from another dimension. At that point, a one-world government scam will work.

The real point of all this disinfo is to keep the people fearful and confused. Once you believe you are surrounded by chemtrails, or UFO landings, or Illuminati agents trying to poison you, you lose the ability to mount an effective investigation into what is really going on. The 9/11 conspiracy was a magic ritual designed to sweep us into war and hide the electronic transfer of billions of dollars. But it wasn’t anything like the scenario being pushed by this cabal of disinfo agents. What they do is take the hypnotic mind control being used for brainwashing one side of a dialectic and claim that’s actually a true representation of the mind of the Illuminati and how they work, and not just another mind control op in progress. It doesn’t matter what altar you pray at, all magic is based around bell, book and candle, and the only real rule is big dog eats first.

To give an idea of what “good” versus “bad” research looks like, a real researcher named Antony Sutton wrote a book detailing how Skull & Bones moved members into elevated positions in medicine, education, government, and then those characters began affecting major changes within those professions, the end result of which has been to further the dumbing-down process while centralizing power and control (and manufacturing war for profit). Sutton also said Skull & Bones could be related to the Illuminati, since it was a German secret society transplanted to Yale right after the country’s biggest educational secret society (Phi Beta Kapa, organized by Freemasons) went above-ground in the 1840s, a move that angered the Yale chapter who wanted a completely secret society for the educated elite. The main thing about Sutton, however, is he talked about real people and had real facts to back up everything. With characters like Icke and Passio, however, it’s a giant web constructed of rumor and coincidence. Whether these people know they are deep in some intel rabbit hole, or whether they knowingly spread this garbage is the only question in my mind.

Since I never heard of Maxwell and Tasarion, I decided to do a little research. Strangely, Maxwell had no wikipedia entry. Even stranger, many people had apparently tried to start a wikipedia page on Maxwell, yet this page was mysteriously always getting deleted by those higher up the wikipedia chain. Now why would that be, I wonder? I did come across an accusation that Maxwell was a 30-year CIA veteran and a 33rd Freemason, but since zero evidence was offered to back up either claim, I didn’t feel that rumor was very useful. However, then I came across a likely reason why Maxwell doesn’t like wikipedia. See, in 2003, Maxwell was accused of running an internet scam. His real name, by the way, is Russel Pine. “…both Jordan Maxwell, aka Russell Pine, and Vic Varjabedian, from about December 1999 to January 2003 conducted a nationwide scheme to defraud customers using an internet website and in-bound telemarketing calls. The defendants maintained this website, http://www.bbcoa.com, where they sold fake international driver’s permits, bogus credit repair services, and sham debt termination programs.” You can find the complaint here: http://www.keytlaw.com/FTC/Actions/ftc030116.htm

One thing for sure, the websites for all of them sure look similar, as if a template is being passed around to amp up fears of an occult conspiracy. Hopefully, this blog will prevent some people from falling down that rabbit hole.
http://stevenhager420.wordpress.com/2012.....nati-hoax/
Cytat:
In the fall of 2012, I was asked to check out an emerging conspiracy researcher named Mark Passio, former member of the Church of Satan, who claimed to have uncovered the secret mind control formulas being employed by the Illuminati to secretly manipulate the world. I couldn’t make it through to the end of his extremely long, extremely lightweight video simply because Passio is so full of crap, starting with his acknowledgements towards the “masters” who taught him most of everything he knows, especially David Icke, an obvious fraud and professional disinfo artist. Icke pretends the world is controlled by shape-shifting aliens from another dimension? And somehow, thousands are hookwinked into believing this transparent nonsense? Obviously Passio is one of Icke’s hoodwinked true believers.

One thing I pointed out a year and a half ago is Passio’s four major influences are all tied to the UFO community, a meme likely orchestrated as an intel rabbit hole op. UFO’s have been used as cover during MKULTRA brainwashing experiments, something done to hide the identity of the real perpetrators doing the brainwashing, while providing a backstop no serious person would swallow. When you start accepting the tall tale that powerful aliens are among us, you immediately lose all credibility in the real world and pretty soon will be rendered unable to effectively investigate anything because you’re too busy looking for little green men from outer space.

And that is precisely where intel wants to lead potential citizen researchers. What they don’t want are serious investigations into 9/11 that involve tracking real forensic evidence into Saudi Arabia and Pakistan to uncover CIA, MI6 and Mossad links to the event.

The first person who questioned my original blog of Passio was a credible researcher and publisher who complained I’d dragged UFO’s into the conversation, while Passio didn’t mention UFOs in his original videos. I predicted that would soon change, based solely on Passio’s source material.

You see, Passio’s “research” is built on the backs of notorious frauds and disinfo artists, which is why I can dismiss it so easily. You cannot construct anything real based on “research” of people like David Icke and expect anything but bullshit to emerge the other end, because Icke is pushing total bullshit. Yes, I know some of the stuff Icke says is real, like there really is a conspiracy of power at the center of the banking industry. That’s obvious. But it’s not being run by aliens from outer space. That’s a hoodwink rabbit hole that serves only to protect the perpetrators by placing a false mirror over them. If you’re busy looking for shape-shifting aliens, you can look for a long time, because there aren’t any, and if there were, they would have killed people like Icke and Passio a long time ago.

Meanwhile, that original post I wrote on Passio has become one of my most popular blogs, I guess because I’m one of the few people that exposes his fraud? And dozens of people keep trying to leave insulting comments on it, but, of course, I seldom approve those nasty remarks since I believe most of the comments are planted by Passio’s internet sock puppets. Of course, their biggest complaint is I never bothered to watch nine or ten hours of boring Passio video, so how can I dismiss his theories? For those who didn’t believe my prediction Passio would soon be pushing “aliens are here,” check out this recent comment I found on his website:

“Mark links ancient accounts of extraterrestrial visitation to our planet with the manifestation of the psychological conditions in which the human species currently finds itself. Questions explored include: Were we actually created by non-human entities as a hybrid slave species? Did our extraterrestrial “parents” inadvertently create a slew of genetic anomalies in the human species, including primary psychopathy, as a result of their imprecise genetic modifications? Did our extraterrestrial forbearers provide to us our systems of government, money, and religion; and to what ends did they do so? What effect did our “cosmic parents” sudden disappearance have upon the collective human psyche? What does humanity need to understand to rectify the deeply-seated psychological trauma that it has amassed over eons, as a direct result of our troubled origins?”

I can assure you none of these questions matter and I don’t need to pay $10 to attend this lecture to know everything in it is bunk. The only point of material like this is to lead people into a rabbit hole and make them feel powerless to control anything, because how could you affect a system being run by all powerful aliens? In truth, Passio knows little about the real oligarchy that runs the Central Banks, because if he did, he’d have real info involving real people to share, and not just a bunch of hocus pocus nonsense based on imaginary evidence.

So free your mind from this crap and climb out of the rabbit hole and start dealing with reality. It’s a lot more interesting than this garbage.

Of course, you could prove me wrong by just providing some real forensic evidence of an alien invasion. But please, no pictures of gargoyles, dragons or reptiles from ancient cultures, because that sort of stuff doesn’t prove anything. Just post a link to some video of a real shape-shifting alien in action and if the video is authentic, I will take back everything I’ve said. And if what Icke says is true, that footage should not be hard to locate. After all, Icke claims to have seen these shape-shifters many times before. And if that’s true others must be seeing them as well. So how hard is it to whip out a smart phone and shoot some video? And why hasn’t that video emerged after all these years? And please, don’t bother sharing that ridiculous video of Justin Beiber’s snake eyes. Justin is neither an alien nor a member of the Illuminati, because if he was, he wouldn’t have to take shit from anyone, and that is obviously not the case
https://stevenhager420.wordpress.com/tag/mark-passio/

Komzar napisał:
@one1, wszytko co napisałeś, czy też wypunktowałeś odnośnie wykładów Passio nie zmienia ich głównego sensu, przekazu. Może zwyczajnie inacej go odbieramy i by to zweryfikować napisz proszę w jednym lub dwóch zdaniach jakie jest przesłanie tych wykładów według Ciebie i potem uzasadnij dlaczego uważasz, że jest błędne.

Jeśli to Cię Komzar nie przekonało, to może Ty mi napisz w dwóch zdaniach, jakie jest przesłanie tych wykładów, bo najwidoczniej się nie rozumiemy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:37, 08 Lis '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Początkowo miałem odnosić się do poszczególnych "zarzutów" jakie wnosisz, ale w pewnym momencie zrozumiałem, że to nie ma sensu. Wszystkie one są wynikiem Twojego powierzchownego zrozumienia informacji, które przekazuje Passio (i nie tylko; sam powołujesz się na źródła, których najzwyczajniej NIE ROZUMIESZ). Nie posiadasz wiedzy, posiadasz informacje. Wiedza to informacja zrozumiana i zaaplikowana, nie tylko przyswojona. Ale takie błędne rozumienie czym wiedza jest jest owocem systemu indoktrynacji (bo tym w rzeczywistości jest "system edukcaji"), którego jesteś zwyczajnie ofiarą. Nie jesteś sam, a uwolnienie się z tego wymaga czasu i wysiłku, niestety Ty - i pokazałeś to w innych swoich postach - zostałeś pokierowany w stronę akceptacji mentalności niewolnika. I tylko inny niewolnik przyzna Ci rację, bo niewolnicy dzielą ten sam schemat myślenia. To nie jest próba obrażenie Ciebie, to opis obserwowalnej rzeczywistości, diagnoza.

Cytujesz materiały osób, które Twoim zdaniem zasługują na uwagę? Ja znam te materiały, pierwsze co zrobiłem, po natknięciu się na materiały Passio to poszukiwanie informacji na jego temat. I trafiłem tez na te stronki, z których zacytowałeś te teksty. Tyle, że wiesz co jest kluczowe - "po owocach ich poznacie".

Zapytałeś Komzara, ale ja Ci odpowiem o czym "w skrócie" mówi Passio. O człowieku, o tym kim jest, czym jest i jak działa. To w skrócie. W nieco szerszym kontekście mówi, że człowiek dostał instrukcję obsługi siebie - i są to nauki zaszyfrowane w Tradycjach Mistycznych, Szkołach tajemnych różnej maści i także w religiach. Tyle, że ze względu na "tajność" ta instrukcja obsługi trafiła w łapy osób pozbawionych empatii, psychopatów, którzy korzystają z niej dla własnego dobra i wykorzystują ją przeciwko tym, których wykorzystują. Passio mówi o tym, że można się uwolnić spod tego wpływu, że można wyjść z tej pułapki i istnieje wiele dróg do tego, ale to wymaga UCZENIA SIĘ, CZYTANIA, to wymaga WYSIŁKU, DZIAŁANIA. Nie ma szans na to abyś się uwolnił z pułapki jeśli będziesz czekał biernie na "zbawcę" w dowolnej postaci. Chuja się doczekasz.

Ale Ty wyraźnie napisałeś w niejednym poprzednim poście, że jesteś niewolnikiem i jesteś z tego DUMNY. Dlatego nie oczekuję, że zrozumiesz o czym tutaj napisałem, tym bardziej, że nie zrozumiałeś o czym Passio mówi. Już sam fakt, iż bazujesz na FRAGMENTACH jego wykładów w "analizie", której niby dokonałeś, świadczy o "jakości" Twej "analizy".

Krytykant jesteś, nie krytyk. Brakuje Ci wiedzy i zrozumienia. Wróć do materiału, na który się powoływałeś wcześniej ( BILL COOPER IDENTIFIES SATAN, THE DEVIL HIMSELF), idź do 8 minuty i posłuchaj UWAŻNIE rozmowy z osobą, która dzwoniła. TO JEST WIADOMOŚĆ DLA CIEBIE, na ten moment.

Aloha!
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Komzar




Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 1285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:49, 08 Lis '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Jeśli to Cię Komzar nie przekonało, to może Ty mi napisz w dwóch zdaniach, jakie jest przesłanie tych wykładów, bo najwidoczniej się nie rozumiemy.

Ależ proszę bardzo.
W naturze obowiązuje kilka weryfikowalnych empirycznie praw, ich znajomość bardzo pomaga w życiu.
W wykładach swoich Passio stara się opisać to jak on te prawa rozumie i weryfikuje co ma być pomocą dla tych co są zainteresowani zdobyciem tej wiedzy dla siebie. To wszystko co robi. To co Ty opisujesz to jak powiedział poprzednik brak zrozumienia tematu z twojej strony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
advena




Dołączył: 27 Paź 2014
Posty: 122
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 10:03, 08 Lis '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja głupi chyba jestem, ale podana przez Passio definicja New Age nie pasuje mi w żaden sposób do tego co on mówi: "spiritual teachings and practicing", dla mnie wykłady Passio to nie jakaś tam gadka o "duszy", "medytacji", blablabla. To są WSKAZÓWKI, które MUSISZ zaaplikować sam, ZROZUMIEĆ czym jest Prawo Naturalne, i dopiero wtedy można mówić o pierwiastku "duchowym" - ale to raczej będzie poznanie stanów świadomości.
Tutaj jest szczypta tego, czym świadomość może być: https://www.youtube.com/watch?v=31NDQCmb540

Bullshitem dla mnie jest przyjmowanie stanowiska: świat został stworzony przez Boga oraz świat Boga nie ma jest 100% deterministyczny/mechaniczny. To jest bullshit.

Co do Twojego zarzutu dotyczącego rządów i niewolnictwa. To powiem Ci tylko jedno Prawo Naturalne ma głęboko w dupie, kto Tobą rządzi, czy nie! Dla mnie kluczem w wykładach Passio jest niepodejmowane zbytnio tutaj zagadnienie wzięcia na siebie 100% ODPOWIEDZIALNOŚCI za czyny, które popełniasz. Ludzie dlatego wymyślają wszelkie formy niewolnictwa: rządy, królów, religie, etc. tylko po to żeby ktoś za nich podejmował decyzję.
Bo praca nad sobą to kurewsko ciężka praca. I wiesz co? Anarchia to nie chaos, anarchia to porządek stworzony przez ludzi, którzy są świadomi swego działania i ich konsekwencji. To świat gdzie każdy zna doskonale swoje miejsce. Działa odpowiedzialnie, mądrze zgodnie z Prawem Naturalnym, a nie prawami wymyślonymi przez innych ludzi.

Dopóki nie dopuścisz do siebie tej myśli, to możesz sobie darować resztę swoich wywodów. Jeżeli chcesz mnie przekonać, że to o czym mówi Passio, Tsarion, Watts jest stekiem bzdur MUSISZ zejść do ich poziomu poznania. Bo jak na razie, to wszystkie Twoje zarzuty są przez pryzmat TWOJEGO światopoglądu, który jest zupełnie inny od ich.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:31, 08 Lis '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tylko dodam jako uzupełnienie słów @advena coś co już wielokrotnie pisałem:

NIE MA wolności bez odpowiedzialności, NIE MA odpowiedzialności bez moralności, NIE MA moralności bez zrozumienia.

Aloha!
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
one1




Dołączył: 13 Gru 2007
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:06, 08 Lis '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Komzar napisał:
Ależ proszę bardzo.
W naturze obowiązuje kilka weryfikowalnych empirycznie praw, ich znajomość bardzo pomaga w życiu.

Dzięki Kozmar. Ty to tak odbierasz, a ja zupełnie inaczej. Nie rozumieliśmy się, ponieważ ja na to patrzę z zupełnie innej perspektywy, przez okulary świadomości, które mam zamontowane na stałe i czasem zapominam, jaką perspektywę miałem kiedyś i jak byłem naiwny – dzięki, że mi przypomniałeś.

advena napisał:
Jeżeli chcesz mnie przekonać, że to o czym mówi Passio, Tsarion, Watts jest stekiem bzdur MUSISZ zejść do ich poziomu poznania. Bo jak na razie, to wszystkie Twoje zarzuty są przez pryzmat TWOJEGO światopoglądu, który jest zupełnie inny od ich.

Ja wcale nie chcę Cię do niczego przekonać, każdy przekonać się musi sam.
Ja jedynie chciałem pokazać, że Passio wskazuje ślepą drogę, ale najwidoczniej Ty musisz się o tym przekonać osobiście. Niektórzy potrafią uczyć się na cudzych błędach i tych chciałem ostrzec przed dezinformacją Passio i Tsariona. Ci dwaj nie mają poziomu poznania, to jest świadoma dezinformacja.

Którego Wattsa masz na myśli? Jeżeli tego od wklejonego filmiku, to nie uważam tego za stek bzdur. Kilka lat temu namiętnie oglądałem jego wykłady i czytałem książki. Bardzo dobry nauczyciel, który wiele pomógł mi zrozumieć. Moja dzisiejsza perspektywa jest już inna, niż ta przez niego prezentowana, ale jako pewien etap w poznaniu Prawdy gorąco poleciłbym każdemu jego nauczanie. Wattsa i Passio dzielą lata świetlne.

A odnośnie niewolnictwa, to ja Ci powiem, że są dwie opcje. Albo jesteś niewolnikiem stworzenia, albo Stworzyciela, nie ma trzeciej opcji. Brednią jest, że każdy jest suwerenem, choć kiedyś i mi się tak wydawało. Jest tylko jeden Suweren, i albo uznasz Jego zwierzchnictwo i to jest wolność, albo będziesz niewolnikiem różnych rzeczy stworzonych (m.in ego), niezależnie co będzie Ci się zdawać.
To, że ktoś żyje np. pod panowaniem króla, w żadnym stopniu nie zdejmuje z niego odpowiedzialności za swoje czyny, więc Twój argument jest bezzasadny.

advena napisał:
Anarchia to nie chaos, anarchia to porządek stworzony przez ludzi, którzy są świadomi swego działania i ich konsekwencji. To świat gdzie każdy zna doskonale swoje miejsce. Działa odpowiedzialnie, mądrze zgodnie z Prawem Naturalnym, a nie prawami wymyślonymi przez innych ludzi.

Przecież to jakaś utopia, brednie sprzedawane przez New Age. Nigdy w historii takie coś nie miało miejsca, nigdy się nie wydarzy i nikt rozsądny nie ma takich złudzeń.
Myślisz może, że wystarczyłoby wytępić wszystkich myślących inaczej, tych religijnych maniaków i wtedy cudownie wyłoniłby się nowy wspaniały porządek? Welcome to New World Order!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:56, 08 Lis '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesteś ofiarą kontroli umysłu i nawet nie jesteś świadom tego stanu. A największym tego dowodem jest Twoja ograniczona wyobraźnia.

Mam nadzieję, że kiedyś to zrozumiesz, tymczasem trzymaj się. I daruj sobie kolejne wywody w tym temacie.

Aloha!
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
advena




Dołączył: 27 Paź 2014
Posty: 122
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:51, 09 Lis '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@one1

To ja jednak spróbuję tego błędu... problem jest w tym, że również szukam od dłuższego czasu odpowiedzi. Jak narazie to właśnie Passio, Tsarion, Alen Watts, Max Freedom Long dają odpowiedzi, które kupuję.

Przychylam się do zdania de99ial'a daruj sobie pokazywanie nieścisłości przekazu, bo tego typu inwektywy nie dotykają tego co najistotniejsze. Cały czas piszesz, że kiedyś też tak myślałeś, etc. Teraz myślisz inaczej? Podziel się tą wiedzą, ale nie atakuj... Mnie osobiście forma przekazu Passio również nie odpowiada. Jest zbyt emocjonalny, irytuje się przez co ciężko nie przybrać podobnej pozycji. Zdecydowanie lepiej słucha się Alena Wattsa (tak tego z linka który wkleiłem wcześniej).

Natomiast, co do Twojego zarzutu na temat niewolnictwa, to dla mnie też kiedyś była utopia. Ale teraz wiem, że nie brałem pod uwagę podstawowej rzeczy, że JEST prawo które obowiązuje każdego człowieka. Ale ono nie WYMAGA, po prostu jest. Albo to zrozumiesz i będziesz żył w harmonii - odpowiedzialnie. Albo nie i chaos, powodowany innymi nierozumiejącymi tego prawa, będziesz starał się okiełznać ustalaniem prawa ludzkiego. Ja tego nie przyjmuję.
Ponadto "utopia" to literalnie z greckiego "miejsce, którego nie ma" co nie znaczy, nigdy nie będzie. I to jest kwintesencja utopii. Tak długo jak dla Ciebie anarchia jest utopią, tak długo nią pozostanie. Ale kiedy zrozumiesz, że taki stan rzeczy może zaistnieć wtedy przestaje być utopią sensu stricte i zaczyna być celem.

pzdr.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
one1




Dołączył: 13 Gru 2007
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:01, 09 Lis '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Advena, ja nie atakuję, a ostrzegam przed wdepnięciem w gówno.
Coś dla fanów Marka:

chyba ciągle występuje z tym samym „medalikiem” na szyi
tu można posłuchać Marka na początku jego kariery:

Nawet chłopaki na forum Davida Icka, fachowcy od satanizmu, rozpracowali Marka jako „scam artist”.
saint_frankenstein napisał:
Watch these videos from an ex Church of Satan high priest:

Red Ice Radio - Mark Passio - Hour 1 - Dark Occult Forces & Natural Law - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=555dbWcWtN0)

Mark Passio - Free Your Mind Conference 2011 - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=xvNabovREvg)

Mark Passio is a liar who is passing around misinformation (or disinformation). He's a horrible source of "truth" and doesn't even understand what Satanism is. It's obvious he was never a member of the COS, let alone a priest, no matter what Photoshopped documents he wants to parade around. There's only one High Priest of the Church of Satan at any given time. First it was Anton LaVey and now it's Peter Gilmore. So you don't know what you're talking about, either.

If you want to know what the Church of Satan believes, you go to their official website, for starters: http://www.churchofsatan.com/Pages/Theory.html

sb9726 napisał:
could this all boil down to anarchy? to me the satan stuff seems to point to anarchy? some books probabaly point to capitalism some to communism. its really picking an esoteric political path i think. thats what ive gathered from my VERY little research.

saint_frankenstein napisał:
could this all boil down to anarchy? to me the satan stuff seems to point to anarchy? some books probabaly point to capitalism some to communism. its really picking an esoteric political path i think. thats what ive gathered from my VERY little research.

Well, I find that Satanism fits in well with my support of anarchism. It's about individualism and being the highest authority in your life. However, politics isn't really an important part of it. It's a personal path, and you can support any political ideology (or none) that you want to. It doesn't preach politics to you. You're expected to be an adult that can make up your own mind about it.

saint_frankenstein napisał:
satanism and anarchy are excellent companions, however, the occult has nothing to do with politics.
that is more the territory of religion.

Yes, exactly. There's no Satanic Voter Guide, for example. Razz

http://www.davidicke.com/forum/archive/index.php/t-225405.html
Jeżeli ktoś jest żywo zainteresowany Satanizmem, Witchcraft, Thelema, Hermeticism, Rosicrucianism, Kabbalah, the Left Hand Path, to tam chłopaki podają linki z konkretną wiedzą, a nie taką ściemą jak Mark Passio vel Mark Rhochar (to miało być ironiczne, żeby ktoś nie pomyślał, że to polecam).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mirkas




Dołączył: 29 Sty 2014
Posty: 831
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 12:41, 09 Lis '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

one1 napisał:

Spróbuję przejść do sedna jego przekazu.
Sednem jego przekazu jest dezinformacja, promowanie New Age i NWO.
Powiecie: „on przecież jest anty New Age i je demaskuje” – NIC PODOBNEGO!
Passio, nawet zgodnie ze swoją własną definicją, propaguje New Age Religion.
W tej prezentacji, od 18:47 podaje swoją definicję

Z tym, że nie mówi on o tym, że wszystko co nie jest religią automatycznie staje się New Age.
New Age niesie przesłanie między innymi takie, że wszystko jest takie jakie być powinno, wszystko jest dobre, zło nie istnieje jako takie, albo istnieje ale nie może mieć na nas żadnego wpływu dopóki nie będziemy go "karmić" (czytaj: dostrzegać, nazywać po imieniu). New Age każe akceptować wszystko w tym zło! Mentalność jeszcze gorsza od niewolniczego nastawiania drugiego policzka.
Niektóre nurty New Age mówią wyznawcą, że nic poza nimi nie istnieje - tzn. "ja" jestem wszystkim co jest, a cały świat to iluzja. Wiem, że "podobny" przekaz może się wydawać niesie buddyzm i tradycje mistyczne, hermetyczne itd... - wszystko jest jednią, jaźnią... z tym, że nie jest to wiedza na tym poziomie na jakim są wyznawcy New Age, na którym to jest mieszaniem ludziom w głowach.

one1 napisał:
Jak już jesteśmy przy tym wykładzie, myślę że warto zwrócić uwagę na kolejny symbol promowany przez Marka, który pojawia się w 45:55. Ktoś powie, że może on mieć zarówno negatywne, jak i pozytywne konotacje – BULLSHIT!!!

Skąd pomysł, że on promuje ten symbol?
Co wg Ciebie oznacza ten symbol w takim razie?
one1 napisał:
Całe jego tłumaczenie, czym jest „przebudzenie”, „ego”, „prawdziwe ja (true self)”, na czym polega medytacja, joga,itd, to wszystko jeden wielki BULLSHIT!!! Naprawdę tego nie widzicie? Macie po jednym oku, czy jak? Wiem, że są osoby, które nie wiedzą że Afryka jest kontynentem, ale czy z takimi ludźmi rozmawiam?

Przebudzenie wg M. Passio, to dostrzeganie tego, co dzieje się dokoła, zrozumienie systemu indoktrynacji i zniewolenia ludzkości. Wymaga to zdobycia wiedzy i zrozumienia mechanizmów, a to wymaga wiele pracy i nie jest łatwe i przyjemne, w przeciwieństwie do pójścia na łatwiznę i przyjęcia dogmatów jakiejś religii.

Przebudzenie wg A. de Mello:
Cytat:
Ktoś kiedyś zapytał: "Czym jest oświecenie? Czym jest przebudzenie?" Nim omówię tę
kwestię, pozwolę sobie opowiedzieć pewną historyjkę.
Oto pewien londyński tramp poszukiwał miejsca na nocleg. Z trudem zdobył kromkę
chleba do zjedzenia. Doszedł do bulwaru nad Tamizą. Ponieważ mżyło, owinął się w swój
stary płaszcz. Właśnie miał się ułożyć do snu, gdy nagle pojawił się elegancki Rolls-Royce.
Wysiadła z niego piękna młoda dama i powiedziała:
– Mój dobry człowieku, chyba nie zamierzasz spędzić nocy na tym nabrzeżu?
A tramp na to: – Ależ tak.
Ona w odpowiedzi: – Nie mogę na to pozwolić. Proszę jechać do mego domu, gdzie
wygodnie się prześpisz i zjesz dobrą kolację. Nalegała, by włóczęga wsiadł do samochodu.
Wyjechali poza granice Londynu, gdzie znajduje się okazała rezydencja i rozległe włości
damy. Został wprowadzony przez majordomusa, któremu dama poleciła:
– James, dopilnuj, by położono go w którymś z pokoi dla służby i dobrze potraktowano.
Tak też James uczynił. Młoda dama rozebrała się i już miała się położyć do snu, gdy nagle
przypomniała sobie o swoim gościu. Narzuciła coś na siebie i powędrowała korytarzem do
skrzydła przeznaczonego dla służby. Dostrzegła światło w pokoju, w którym zakwaterowano
trampa. Pukając delikatnie w drzwi, otworzyła je i zauważyła, że mężczyzna jeszcze nie śpi.
– Czy coś cię gnębi, mój dobry człowieku, czy podano ci dobry posiłek? – zapytała.
– Nigdy w życiu nie jadłem lepszego, proszę pani – padła odpowiedź.
– Czy nie jest ci zimno? – pytała dalej.
– Ależ nie, jest cudownie ciepło.
Zapytała w końcu:
– A może potrzebujesz towarzystwa? Posuń się trochę! – mówiąc to podeszła do niego.
On odsunął się nieco w bok i... wpadł do Tamizy! Ha! Nie spodziewaliście się tego!
Oświecenie! Oświecenie! Przebudzenie. Kiedy będziesz gotów zamienić swe iluzje na
rzeczywistość, gdy będziesz już przygotowany, by zamienić sny na fakty, to oznaka, że jesteś
na dobrej drodze. Tu życie zaczyna mieć sens. Wówczas dopiero życie jest piękne.

Cytat:
Przebudzenie, jak wiadomo, nie jest rzeczą najbardziej przyjemną. W łóżku jest ciepło i
wygodnie, budzenie nas irytuje.

Cytat:
Czy wiecie, jaka jest jedna z oznak przebudzenia? Jest nią pojawienie się pytania, które człowiek sam sobie stawia:
"Czy to ja zwariowałem, czy też oni wszyscy?" Naprawdę tak jest. Bo wszyscy jesteśmy stuknięci. Cały świat zwariował. Obłąkani lunatycy! Jedynym powodem, dla którego nie zamyka się nas w wariatkowie może być to, że jest nas tak wielu.


one1 napisał:
Czym jest NWO? Order out of chaos, plus to, o czym już w tym temacie pisałem. I właśnie do takiego chaosu, zarówno wewnętrznego jak i zewnętrznego, zmierzał będzie follower nauczań Marka.
Brak rządu to jak dla mnie anarchia, chaos i ogólnie totalna porażka. Nawet wybierając się w trzy osoby w góry np., ktoś musi być przywódcą grupy, mieć władzę i moc podjęcia ostatecznej decyzji, a pozostali muszą się podporządkować (albo rezygnują ze wspólnej wycieczki) – inaczej panuje chaos i życie wszystkich jest wystawione na niepotrzebne niebezpieczeństwo. Jak statek nie ma kapitana to daleko nie zapłynie, itd..., czy to jest tak trudno zrozumieć?

Przecież to właśnie rządy są odpowiedzialne za chaos, jaki mamy na świecie (wojny, głód), czyli my wszyscy, którzy te rządy wybieramy, popieramy, czy jedynie akceptujemy.
Boisz się wolności, bo jest to dla ciebie pojęcie nieznane, a to co nieznane wzbudza lęk. Ten strach uniemożliwia wydostanie się z tej mentalnej niewoli.

one1 napisał:
W prezentacji „What on Earth is Happening” Passio przedstawia m. in. małżeństwo jako coś negatywnego, „institutional belief”. Odejście od „instytucji” małżeństwa to dramat jakich mało – o negatywnych jego skutkach można by napisać kilka książek. W USA już ponad połowa dzieci jest bękartami, a więzienia są przepełnione mężczyznami nie znającymi swoich ojców. Do tego, w zakamuflowany sposób, popycha Mark swoich słuchaczy.

Nie to jest główną przyczyną, że są w więzieniach. Operujesz dogmatami. Ludzie mają problemy ze związkami, to fakt. Jednak to nie odejście od instytucji małżeństwa jest tego przyczyną. Gdyby tak było, ci którzy są w związku małżeńskim nie mieliby tego typu problemów. A jest wprost przeciwnie. Człowiek często w małżeństwie dąży do zdominowania drugiej strony, uważa że jest "jego" (żona, mąż) i ma do niej całkowite prawo... Stąd tyle przemocy małżeńskiej - taka kobieta często godzi się na bicie jej i dzieci (akceptuje), bo uważa, że to "mniejsze zło" niż złamanie "świętego" sakramentu małżeństwa. A prawda jest taka, że zdrowy związek nie potrzebuje tej instytucji by być udanym i dobrze wychować dzieci. Oczywiście nie może ona być również przeszkodą... Inaczej mówiąc nie ma większego wpływu na zdrowy związek, ale może mieć zgubny wpływ na tzw. patologiczny i być przyczyną trwania w nim (bo rozwód to przecież grzech), i być przyczyną tego stanu rzeczy, o którym piszesz (przepełnione więzienia, bo przemoc [domowa] rodzi przemoc).


one1 napisał:
W jednym z wykładów Passio mówi, że przyszedł na prezentację w swoim codziennym stroju – jeansach i T-shirtcie. Jak dla mnie, to jest właśnie dowodem, że to on jest prawdziwym niewolnikiem (nie jestem tylko pewny, czy świadomie to promuje?). Jeansy i T-shirt to zunifikowany strój dla niewolnika i nikt, kto ma odrobinę wiedzy i godności, by się tak nie ubrał na grzyby do lasu, a co dopiero na prelekcję dla słuchaczy, których się szanuje.

To jest ewidentny przykład, że czepiasz się formy, a nie treści, pomimo że twierdzisz, że tak nie jest.
To jak Ty się ubierasz na grzyby do lasu? W garnitur?
Strój nie ma nic do rzeczy, czy jesteś niewolnikiem, czy nie. Możesz być wolnym człowiekiem i chodzić w pasiastych pidżamach.
To jak się ubiera ktoś "kto ma odrobinę wiedzy i godności"? Pod krawat? Ja bym powiedział, że prędzej on jest symbolem zniewolenia (jeśli już musiałbym to rozpatrywać z perspektywy ubioru), bo kojarzy mi się z postronkiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
advena




Dołączył: 27 Paź 2014
Posty: 122
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:24, 09 Lis '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@one1
Nie kumam już ... przecież w wykładzie z 2013 mówi, że BYŁ. Twoje zdjęcie nie ma daty a film wskazuje na nagranie z '93 kiedy BYŁ, czyli??

Poza tym cytat saint_frankenstein to tylko jego słowo przeciwko Passio. No chyba, że był w szeregach COS i wie, że Passio nigdy nie był członkiem to co innego, ale w tym konkretnym cytacie tego nie znajduję. Nie wiem gdzie jest ten fragment w którym mówi, że był High Priest, ale tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=K2RUB96_400 mówi, że był "memeber" (chyba, że źle słyszę jakość nie jest najlepsza). Z tego co czytałem na stronie COS to oni tam mają 5 poziomów członkostwa...

To jest kolejny przykład tego o czym mówi Mirkas wyraźnie czepiasz się FORMY, a nie TREŚCI jego przekazu. Problem czy był High Priest czy tylko jakimś szeregowym/wyższym członkiem nie jest najistotniejszy...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
one1




Dołączył: 13 Gru 2007
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:28, 09 Lis '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mirkas, żeby się wypowiadać o przebudzeniu trzeba tego doświadczyć i wtedy się wie, kto mówi o tym prawdę, a kto ściemnia, fantazjuje, wymyśla swoje definicje, sprowadza na manowce.
Ja mówię o tym ze swojego doświadczenia, a nie teoretyzuję, dlatego wiem, że de Mello mówi prawdę:
Cytat:
Czy wiecie, jaka jest jedna z oznak przebudzenia? Jest nią pojawienie się pytania, które człowiek sam sobie stawia:
"Czy to ja zwariowałem, czy też oni wszyscy?"...
I tak jest dosłownie, a nie w przenośni. Przebudzenie to inny stan świadomości, a nie jakaś wiedza, informacja, itd. Choćbyś przeczytał wszystkie książki świata i miał olbrzymią „wiedzę”, to samo to nie spowoduje przebudzenia. Z drugiej strony niepiśmienny „prostaczek” może być i często jest przebudzony.
Wolności się Mirkas nie boję, bo jestem wolny.

Mirkas napisał:

one1 napisał:
W jednym z wykładów Passio mówi, że przyszedł na prezentację w swoim codziennym stroju – jeansach i T-shirtcie. Jak dla mnie, to jest właśnie dowodem, że to on jest prawdziwym niewolnikiem (nie jestem tylko pewny, czy świadomie to promuje?). Jeansy i T-shirt to zunifikowany strój dla niewolnika i nikt, kto ma odrobinę wiedzy i godności, by się tak nie ubrał na grzyby do lasu, a co dopiero na prelekcję dla słuchaczy, których się szanuje.

To jest ewidentny przykład, że czepiasz się formy, a nie treści, pomimo że twierdzisz, że tak nie jest.
To jak Ty się ubierasz na grzyby do lasu? W garnitur?
Strój nie ma nic do rzeczy, czy jesteś niewolnikiem, czy nie. Możesz być wolnym człowiekiem i chodzić w pasiastych pidżamach.
To jak się ubiera ktoś "kto ma odrobinę wiedzy i godności"? Pod krawat? Ja bym powiedział, że prędzej on jest symbolem zniewolenia (jeśli już musiałbym to rozpatrywać z perspektywy ubioru), bo kojarzy mi się z postronkiem.
Tak Ci się tylko wydaje.
Na grzyby do lasu nie idę w majtkach, a zakładam spodnie i ubieram co najmniej koszulę, a nie podkoszulek, który jest bielizną, podobnie jak majtki. Kiedyś ludzie mieli godność, nawet niewolnicy i biedacy ją posiadali, ale komuś zależało, żeby i tego się pozbyli.
Jeszcze 60 lat temu nikt by się publicznie w bieliźnie nie pokazał, ale zmieniło się to i stało się „sexy” po filmie „Tramwaj Zwany Pożądaniem” i rolach Jamesa Deana, „buntownika bez powodu”. Potem przyszła „moda” na spódnice mini i dalej się już potoczyło. Dowiedz się może, kto kreował taką „modę”, komu zależało na upadku moralnym ludzi, do czego to doprowadziło, itd?
Obejrzyj sobie filmik easy russiana https://www.youtube.com/watch?v=jz_Jqdk6bKg , spróbuj wyciągnąć wnioski i zastanów się nad tym chwilę.



advena napisał:
Problem czy był High Priest czy tylko jakimś szeregowym/wyższym członkiem nie jest najistotniejszy...
Jeśli dla Ciebie nie jest istotne czy kłamie, czy mówi prawdę, to co jest?
Ja słyszałem jak mówił „priest”, ale to faktycznie nie ma większego znaczenia. Jeśli nie potrafisz samodzielnie powiązać faktów i wyciągnąć wniosków, to nie jest to moim zmartwieniem i nie będę wszystkiego tłumaczył jak dziecku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2989
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 14:36, 09 Lis '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

one1 napisał:
Advena, ja nie atakuję, a ostrzegam przed wdepnięciem w gówno.
Coś dla fanów Marka:

chyba ciągle występuje z tym samym „medalikiem” na szyi


Nie odróżniasz odwróconego pentagramu od Nasienia Życia? To brawo...


Seed of Life


Passio nie ukrywa, że BYŁ KAPŁANEM SATANIZMU. Co w tym zaskakującego, że posługiwał się tą symboliką? Kurde, ja sam przez kilka lat swego życia nosiłem symbol Bafometa na szyi. I co? Ludzie, jeśli chcą i pracują ze swoją świadomością, się zmieniają. Ale prawdziwa zmiana wynika ze zmiany poziomu świadomości.

To coś, czego sam nie pojmujesz.

one1 napisał:

(...)


Bullshit wynikający z niezrozumienia. Ty nie rozumiesz co czytasz, oni nie rozumieją co cytują i o czym piszą (powołują się na egzoteryczny satanizm - serio myślisz, że ta warstwa, dostępna dla "umarłych", ma chociaż odrobinę prawdy? W sumie pewnie tak myślisz, skoro łapiesz się na egozetryczne warstwy m.in religii). Skończ łykać dezinformację bo póki co robisz to TYLKO DLATEGO, że BARDZO CHCESZ aby okazało się, że "masz rację". Przywiązanie do własnego postrzegania i własnych osądów jest w Tobie tak silne, że zrobisz WSZYSTKO aby tylko nie przyznać się PRZED SAMYM SOBĄ, że się mylisz. Twoja sprawa, Twój wybór. Przestań zaśmiecać ten temat swoją obecnością.

I to, że nawet nie wiesz jaki symbol Passio obecnie nosi na szyli świadczy TYLKO O TYM, że poznałeś jego materiały BARDZO WYRYWKOWO. Kompromitujesz się z każdym postem jaki wklejasz. Przestań bo jedyne co zyskujesz to ośmieszenie siebie.

Zostałeś ogłupiony i zrobisz wszystko aby się do tego nie przyznać. Twój wybór, masz do tego prawo, ale przestań już się tym chwalić.

one1 napisał:

Mirkas, żeby się wypowiadać o przebudzeniu trzeba tego doświadczyć i wtedy się wie, kto mówi o tym prawdę, a kto ściemnia, fantazjuje, wymyśla swoje definicje, sprowadza na manowce.
Ja mówię o tym ze swojego doświadczenia, a nie teoretyzuję, dlatego wiem, że de Mello mówi prawdę:

I tak jest dosłownie, a nie w przenośni. Przebudzenie to inny stan świadomości, a nie jakaś wiedza, informacja, itd. Choćbyś przeczytał wszystkie książki świata i miał olbrzymią „wiedzę”, to samo to nie spowoduje przebudzenia. Z drugiej strony niepiśmienny „prostaczek” może być i często jest przebudzony.
Wolności się Mirkas nie boję, bo jestem wolny.


O wielce mości "przebudzony" i "oświecony". Z mojej obserwacji wynika, że raczej ośmiecony i do tego tak silnie wepchnięty w ten stan, że nie zauważa jak bardzo się myli.

Tak, kpię sobie z Ciebie, bo na nic innego najwyraźniej nie zasługujesz. JESTEŚ IGNORANTEM.

I nie tłumacz już. Kilka razy prosiłem Cię o to. Kilka razy prosili Cię inni o to. Jak na "oświeconego" masz duże problemy ze zrozumieniem co się do Ciebie mówi.

A no tak - wypieranie wiedzy i ignorowanie jej tak weszło w krew, że robisz to z automatu, nawet w stosunku do zwyczajnych próśb.

@Mirkas
Celna uwaga w kwestii garniaka - krawat ma znaczenie postronka. Ale mało kto potrafi to zaakceptować. Popatrz na wojsko amerykańskie - strój galowy i krawaty. A popatrz na wojsko rosyjskie. Wink

Aloha!
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
advena




Dołączył: 27 Paź 2014
Posty: 122
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:30, 09 Lis '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja pierdole, nie mogę już: dla mnie nie jest ważne JAKIEGO RODZAJU kapłanem był. Twoje zdjęcia nie wskazują, że nie był, co najwyżej można przypuszczać że był. I to jest ważne był - ergo otarł się o to jak COS działa. On prowadzi swoje wykłady w dość emocjonalny sposób (zauważ jak łatwo się irytuje), w takim stanie człowiekowi może się nawet pomylić imię matki, co nie znaczy, że nie miał matki !?
Nie wiem jak mam Ci jaśniej pokazać, że ważna jest TREŚĆ a nie FORMA (to czy był hight priest, czy zwykłym priest - bo zakładam, że w tej organizacji stanowisko kapłana to nie jest tylko jedna osoba, to właśnie FORMA, treścią jest to, że tym kapłanem był, nie ważne jakiego rodzaju - to jest dla mnie TREŚĆ).

Bez odbioru, bo mam wrażenie, że to jest rzucanie grochem o ścianę. Nic wartościowego do tego, ważnego dla mnie tematu, Twoje insynuacje nie wnoszą.

Bye
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mirkas




Dołączył: 29 Sty 2014
Posty: 831
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:35, 12 Lis '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do przekazu Marka Passio napisałem jakiś czas temu w tym temacie post, którego fragment przytoczę:
"Fakt, że starożytne teksty Sumerów mówią o tym, że przybysze z gwiazd stworzyli człowieka, by pracował w kopalniach złota i im służył, nie znaczy, że tak było rzeczywiście. Znaczy to, że Sumerowie w to wierzyli, bo ci "bogowie" im o tym powiedzieli - ale nie znaczy to, że to jest prawda.
Sądząc po opisach jakimi bezlitosnymi i oszukańczymi istotami byli, jest mało prawdopodobne by powiedzieli prawdę."

Nie mniej teoria ta, głoszona przez ludzi pokroju Sitchin, Tsario, czy Passio, nie da się ukryć jest ciekawa, wiele tłumaczy, jest trochę jak magiczna różdżka, która usuwa konflikt między ewolucjonizmem a kreacjonizmem. I trzeba przyznać, że z tym złotem też jest coś na rzeczy, coś dziwnego ma ono w sobie, że ludzie przez tysiąclecia je cenili i przywiązywali do niego tak dużą wartość. Nie chce mi się wierzyć, że chodziło tylko o jego walory wizualne i odporność na wpływ środowiska ("długowieczność"). Dziś wiemy, że ma również zastosowanie w zaawansowanej technologii! Czy przypadkiem jest, że służy(ło) jako pokrycie pieniądza? Czy przypadkiem jest że w Londynie i Nowym Jorku zdeponowane są zapasy złota wielu krajów, że największe rezerwy złota są przechowywane w USA?
Może złoto ma jeszcze jakąś inną wartość, o której nic nie wiemy?

Z czym ze starożytności kojarzy się złoto, jaka dziedzina była z nim związana? Wikip.:
Cytat:
Alchemia – przednaukowa praktyka łącząca elementy zawarte obecnie w chemii, fizyce, sztuce, semiotyce, psychologii, parapsychologii, metalurgii, medycynie, astrologii, mistycyzmie i religii. Wspólnym celem alchemików było odkrycie metody transmutacji ołowiu w złoto (kamień filozoficzny), lekarstwa na wszelkie choroby (panaceum) oraz eliksiru nieśmiertelności. Alchemię można uważać za bezpośredniego przodka współczesnej chemii.

Alchemia symboliczna to także część rytuału "wolnomularskiej podróży" symbolizująca między innymi ascezę prowadzącą do masońskiej gnosis – wiedzy dla wtajemniczonych.

Jak wiadomo mity i legendy zwykle zawierają [przynajmniej] ziarno prawdy, a niektórzy sądzą, że znacznie więcej w nich prawdy, niż nam się wydaje i starają się nam wmówić wszelkiej maści "autorytety".
Może mit eliksiru nieśmiertelności też zawiera w sobie jakąś ukrytą prawdę?
No i znowu ta masońska wiedza dla wtajemniczonych...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:01, 12 Lis '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiedza, która jest dostępna i warto ją poznawać, ale trzeba nauczyć się czytać symbolikę, a nie dosłownie odczytywać słowa. Jak już się człowiek nauczy czytać symbole, alegorie i metafory wtedy naprawdę poznaje się wiedzę. Do tego potrzebni są przewodnicy i IMHO Passio jest jednym z lepszych na początek, aby zorientować się "jak się w tym wszystkim poruszać".

Złoto zaś... Wartość złota jest iluzoryczna. Wyobraź sobie wyspę i trzy osoby na niej. Dwie osoby żyją tam od dawna, zbierają owoce, itd. Trzecia trafia tam z dupy z 10 sztabkami złota. Te dwie osoby nie widzą wartości w tych sztabkach, nie wiedzą co to jest i tak naprawdę nie widzą zastosowania dla tego metalu. I nie zrozumieją dlaczego ten trzeci tak bardzo jest do nich przywiązany. I co tej osobie po tym złocie?

Wartość ma tylko to co ma zastosowanie. Nie ma takiej rzeczy, która ma wartość samą w sobie i tylko dlatego, że jest tym czym jest. Podkreślam - rzeczy, bo człowiek i jakakolwiek istota żywa nie są rzeczami i taką wartość mają.

Przekręt współczesny polega na tym, że ludzie dali się oszukać, że jakieś przedmioty są więcej warte niż ludzie. A kiedy przedmiot ma większą wartość, to wszystko inne podporządkowuje się przedmiotowi. I to w skrócie jest przyczyna postaci współczesnego, iluzorycznego systemu, w którym jesteśmy hodowani.

Aloha!
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:14, 13 Lis '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aby pełniej zrozumieć czym jest okultyzm - czyli wiedza ukryta, tajemna - trzeba zrozumieć czym jest rytuał.

W dzisiejszym świecie bardzo wiele aspektów jest rytualizowanych - sprzedawcy uczeni (tresowani są) technik sprzedaży, czyli wykonywania odpowiednich wzorców zachowania i powtarzania ich bez zrozumienia czym są i dlaczego działają, negocjatorzy uczeni są (tresowani) w podobny sposób i tak naprawdę wielu, wielu innych "specjalistów". Rytualizacja życia codziennego.

OK ale czym jest rytuał?

Moi rodzice, posunięci w latach, całkiem niedawno zażyczyli sobie laptopa. I naturalnie "a jak skajpaja włączyć? a jak interneta?". Więc musiałem wziąć kartkę i napisać: 1. Włączyć laptopa. 2. Poczekać aż się całkowicie włączy. 3. Zlokalizować ikonę z białym S na niebieskim tle. 4. Nakierować na nią "strzałką i kliknąć lewym przyciskiem myszy. Podobne instrukcje dla każdej aplikacji czy czynności. I co robi jeden z moich rodziców, kiedy chce skorzystać z laptopa? Ano siada i... odprawia rytuał. Innymi słowy wykonuje określoną serię czynności, które mają dać określony efekt, BEZ ZROZUMIENIA przyczyn za nimi stojących.

Tym są wszelkie rytuały.

Teraz na chwilę zrobię odskocznię i przejdę do Słowian. Słowianie mieli "wierę" i "wiedę". "Wiera" czyli "wiara" to forma wiedzy powierzchownej. Masz komputer, z którego korzystasz chociażby czytając ten post. I nie musisz mieć głębokiego zrozumienia działania elektroniki, składającej się na układ sterujący, zasady działania matrycy, itd. Wiesz powierzchownie. To "wiera" czyli "wiara". "Wieda" czyli wiedza zaś to właśnie pełne zrozumienie zasad działania monitora.

Innymi słowy wszelka "wiara starożytna" to nic innego jak wiedza ale w uproszczonej, powierzchownej formie. Wiara współczesna jest skrajną formą tamtej powierzchownej wiedzy, współczesna wiara jest skrajnie powierzchowną wiedzą, formą, która wynika z powszechnej i bardzo silnej ignorancji. "Wiara starożytnych" to uproszczona wiedza, a wiedza starożytnych to głęboka wiedza na temat mechanizmów działania właściwie wszystkiego, ale m.in. świadomości ludzkiej.

Wracam teraz do sedna.

Wszelkie "okultystyczne rytuały" są dla nas, będących jak moi rodzicie wobec komputera, nierozumiejących tego co widzimy "czymś magicznym", "głupim" czy jakkolwiek zechcesz to nazwać. Jakbyśmy przyglądali się pracy inżyniera pracującego w sterylnych warunkach w fabryce układów scalonych to też byłaby to forma "magii", tyle, że nieco lepiej rozumiemy pracę inżyniera i warunki oraz strój w jakich pracuje. Odprawiających zaś "okultystyczne rytuały" nie rozumiemy, przynajmniej większość nie pojmuje zupełnie, ale we własnym wnętrzu "czuje", że dzieje się coś ważnego, istotnego i że nie jest to po prostu "forma zabawy". Można nazwać to "poczuciem sacrum", towarzyszącym także podczas "rytuałów religijnych".

Do czego zmierzam? Ano do tego, że te "magiczne rytuały okultystyczne" to nic innego jak NAUKA, o której bardzo wielu z nas NIE MA ZIELONEGO POJĘCIA i dlatego jest niezrozumiała. Bardzo możliwe, że nawet sami odprawiający te "okultystyczne rytuały" sami do końca nie rozumieją, ot wykonują określoną sekwencję czynności mających wywołać określony efekt bez pełnego zrozumienia, ale ze zrozumieniem w jakimś stopniu. To tylko możliwość, być może jednak wiedza doskonale co i po co robią.

Dlatego tak ważne jest zgłębianie wiedzy, która została ukryta, bo tylko ona umożliwi zrozumienie "co się tu kurka dzieje".

Zamiast taplać się w ignorancji i być zadowolonym z tego stanu, trzeba przyznać się przed samym sobą, że "GÓWNO WIEM". A jak już się przyzna to dokonać wyboru czy chcesz w gównie tkwić czy jednak chcesz się z niego wygrzebać. Wygrzebywanie się z gówna na pewno nie jest łatwe, na pewno wymaga wysiłku i zaangażowania, na pewno z raz czy dwa wpadnie się głębiej, zachlapie sobie oczy czy wymaże, ale w końcu uda się wyjść. No ale są tacy co wolą komfort "pływania w gównie", bo w sumie ciepło, bo jak przyzwyczai to już tak nie śmierdzi no i nie trzeba zbyt wiele wysiłku aby się unosić na powierzchni.

Ja tam wolę się wygrzebywać. I każdemu, kto pływa ze mną będę mówił co i dlaczego to robię. Bo jako gatunek zbyt długo siedzimy tam gdzie siedzimy. Od samego siedzenia gówna tylko przybywa, a aby móc je posprzątać TRZEBA najpierw z niego wyjść i zobaczyć pełne spektrum możliwości.

Aloha!

PS. Przeklejone z innego tematu, ale robię to aby było "pod ręką".
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:40, 15 Lis '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Druga część wykładu o Prawie Naturalnym z polskim tłumaczeniem.

Dla wygody widza materiał został podzielony na dwie porcje:





Warto przypomnieć sobie część pierwszą.

Aloha!
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
re-ligio




Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 367
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:27, 16 Lis '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedynym naszym prawdziwym Ojcem jest Bóg on jest na pierwszym miejscu módlmy się aby Ruch Narodowy prawdziwa Prawica objęła władzę w tym kraju to dla nas najlepsze rozwiązanie co roku jeżdżę na Marsze Niepodległości z kolegami kilkadziesiąt osób i przynajmniej jakoś się walczy a nie siedzi przed monitorem i narzeka te wszystkie zmiany świadomości o których wam mówią to kłamstwo Bóg jest wszystkim a więc bracia BÓG,Honor,Ojczyzna kiedyś rozliczymy zdrajców kraju,narodu!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Prosument




Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 86
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:52, 16 Lis '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ruch Narodowy to prawica?W takim razie NSDAP to też była prawica?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8   » 
Strona 4 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Naturalne prawo przyciągania - dr99ial
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile