W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Jerzy Ulicki-Rek  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
25 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 14710
Strona:  «   1, 2, 3, 4   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wunderwaffel




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 425

PostWysłany: 02:30, 08 Lut '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

November09 napisał:
wunderwaffel napisał:
Ja żywię chorą nadzieję, że tego kłamcę zamkną forever. W jego wieku wystarczy 25 lat...

kłamcę na jaki temat?


jakoś mi ten link do australijskich wiadomości/źródła u kefira nie działa

pamiętam że Szczypior kefira określał jako żyda


Kurwa, jak pierdoli mi, że w Dachau widziałem remontowane szalety i ludzi nie palono w piecach, ciuchy i drobiazgi zostawione przez zamordowanych w "łaźniach" zostawiono tam dla "jaj", to jak ja mam to określić? Ludzie tam kurwa nie ginęli?

Skoro Stalin mógł jednej zimy zamordować 6-10 mln Ukraińców, a Hitler od 1940 roku do 1944 posiadał ogólnoeuropejską sieć obozów skumulowanych w Środkowej Europie, skoncentrowanych na eksterminacje w nich osadzonych to ile przez te 4-5 lat mogło się przewinąć? Milion? Dwa? No chyba, że estymą tutaj są słowa wspomnianego przeze mnie innego mordercy, Stalina "Śmierć człowieka [mnie] to tragedia, śmierć milionów [narodu] to tylko statystyka".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8560
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:37, 08 Lut '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Waffel , to że w Dachau mordowano ludzi nie podlega wątpliwości , tylko historię przekręca się byśmy tylko słyszeli i wiedzieli o holokauście czyli zagładzie żydów .
Dopiero w styczniu 1942 w Wannsee podjęto decyzje o masowej eksterminacji , za czym machina ruszyła była wiosna , , latem ofensywa na kierunku Stalingradzkim , wiec jak myślisz żydów wożono , czy ważniejsze były fanty dla armii .
Żydów zamordowanych w czasie drugiej wojny było ok 0,5 miliona i to biedaków z europy wsch .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wunderwaffel




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 425

PostWysłany: 02:46, 08 Lut '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
Waffel , to że w Dachau mordowano ludzi nie podlega wątpliwości , tylko historię przekręca się byśmy tylko słyszeli i wiedzieli o holokauście czyli zagładzie żydów .
Dopiero w styczniu 1942 w Wannsee podjęto decyzje o masowej eksterminacji , za czym machina ruszyła była wiosna , , latem ofensywa na kierunku Stalingradzkim , wiec jak myślisz żydów wożono , czy ważniejsze były fanty dla armii .
Żydów zamordowanych w czasie drugiej wojny było ok 0,5 miliona i to biedaków z europy wsch .


Nie bądź kurwa śmieszny.
Ja nie kapitalizuje tutaj narodu żydowskiego. Jurek marginalizuje po całości te obozy pieprząc, że są pewne "normy" których przekroczyć nie można. Nie wlicza w to ofiar łapanek, rozjebywania więźniów w drodze czy śmierci w obozach z pierdyliarda innych powodów, niż śmierć od gazu.
Udowodnij mi, że kraj który stygmatyzował Żydów od swojej reorganizacji nie celował wyłącznie w Żydów i pierwsze obozy w Rzeszy mieściły w znaczącym stopniu Żydów. Nie po to pierdoli się w "Biblii" nazizmu i problemie żydowskim, nie po to pierdoli się w radiu i na wiecach 24/7 o problemie żydowskim, nie po to montuje się propagandę antyżydowską w kinach i nie po to zamyka się ich w gettach każąc nosić śmieszne opaski, by zajmując kraj jaki jak Polska, z mniejszością żydowską liczącą ok. 4 mln ludzi, budując na jej terytorium obozy zagłady, po to aby wybić "z lekka" tylko 0.5 mln.

Kurwa, Stalin w Rosji Sowieckiej miał słabą organizację. Niemcy to inna para kaloszy...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8560
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:50, 08 Lut '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobra, ale koło 2 am mi sie nie chce , wyjasniac
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:55, 08 Lut '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

znowu zaczyna smucić.. wiedzy niewiele, no ale trzeba w koncu prawdziwy polak..
Cytat:
Kurwa, jak pierdoli mi, że w Dachau widziałem remontowane szalety i ludzi nie palono w piecach, ciuchy i drobiazgi zostawione przez zamordowanych w "łaźniach" zostawiono tam dla "jaj", to jak ja mam to określić? Ludzie tam kurwa nie ginęli?
ginęli szybko. wielu przeżyło choć mieli zginąć.

a ilu zginęło ofiar stalinizmu w kooperacji z mao w tym samym czasie. czy oni ginęli z rąk obcych najeźdźców, czy to samo albo nawet gorzej bo powolną śmierć zapewnił im umiłowany przywódca. dzisiejszy komunizm jest bardziej humanitarny, po prostu dłużej giniesz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:01, 08 Lut '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o co ci w ogole chodzi czlowieku chwalisz sie czy żalisz. w większości to były obozy pracy, a nie zagłady. naprawdę tak ciężko ci to pojąć ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8560
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:01, 08 Lut '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@maniek , teraz idę spać , jak się obudzę i będziesz miał to gówno w awatarze , to cię zjem Wink ( zmień chociaż kolory Laughing )
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
viki




Dołączył: 27 Sty 2014
Posty: 753
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:53, 08 Lut '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pajac kefir znalazł info u maruchy i zgrywa detektywa

Jakiemuś gościowi udało się otworzyć link, nie wiem, jakim cudem, bo ja jak nie mogłam, tak nie mogę:

Cytat:
INGLEBURN WEAPONS HAUL


POLICE found an “Aladdin’s Cave” of illegal weapons when they seized more than 850 items ranging from 325 stun guns, masked as lip stick and mobile phones, to 218 knuckle dusters.

The Fairfield Proactive Crime Team and Bass Hill Region Enforcement Squad allegedly found $20,000 when they swooped on Jerzy Rek on Thursday near his Deveron St, St Andrews, home an hour after they found, what one investigator described as an “Aladdin’s Cave” of illegal weaponry, at his Kerr Rd, Ingleburn, warehouse.

The 59-year-old is accused of selling the weapons, which included 67 gas-powered replica firearms, so realistic that one officer said if someone pulled it on him he would shoot them, 64 extendable batons, 39 sling shots and stun guns masked as women’s shavers and iPhones.

Police said they also found 10 boxes of human growth hormone, four cans of capsicum spray and two firearm magazines.

Rek didn’t apply bail for facing more than 20 charges at Campbelltown Local Court yesterday and will reappear on December 4.

One of the stun guns is believed to have been used by an alleged jewellery store thief to flee security in Bonnyrigg earlier this month.

Customs is investigating how Rek allegedly imported the weapons from Asia.


http://tinyurl.hu/1ppB/

http://marucha.wordpress.com/2014/02/07/wiemy-gdzie-jest-jerzy-ulicki-rek/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tomi4m20




Dołączył: 14 Mar 2013
Posty: 61
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:59, 08 Lut '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w Rosji to juz taka ubecka podstawowka, ze tym co sa niewygodni w swoich pogladach, podrzuca sie granaty, bomby i inne, jakos po aresztowaniu zaraz pewno Smile, stara metoda, zrobic z radykalow - radykalow lamiacych prawo, czy moze w wypadku Australii to niemozliwe?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wunderwaffel




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 425

PostWysłany: 11:16, 08 Lut '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tomi4m20 napisał:
w Rosji to juz taka ubecka podstawowka, ze tym co sa niewygodni w swoich pogladach, podrzuca sie granaty, bomby i inne, jakos po aresztowaniu zaraz pewno Smile, stara metoda, zrobic z radykalow - radykalow lamiacych prawo, czy moze w wypadku Australii to niemozliwe?


Tak... i ciężarówką mu to zawieźli... kurwa puknij się w łeb.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20403
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:50, 08 Lut '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

viki napisał:
Jakiemuś gościowi udało się otworzyć link, nie wiem, jakim cudem, bo ja jak nie mogłam, tak nie mogę:


Ten link mi działa: http://www.dailytelegraph.com.au/news/ns.....6771672735

Aczkolwiek musiałem najpierw wyłaczyć VPN.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kapitan_Nemo




Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 498
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:32, 08 Lut '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.empik.com/psy-stalina-pietrow-nikita,p1063115582,ebooki-i-mp3-p
Tutaj masz opis jak się to robi, żeby było zgodnie z prawem i procedurami jak puszcza się pieski do akcji.


Cytat:
Tak... i ciężarówką mu to zawieźli... kurwa puknij się w łeb.

Wystarczy zgodność zeznań a nie musiało być w jaskinii aladyna nawet plastikowej kulki, nawet sama jaskinia mogła nie istnieć. Przecież kłamstwo w tym świecie nie istnieje Very Happy, teorie spiskowe Smile.
Osiągana bezproblemowo np. w przypadku wykroczenia ze strony policjanta (gdzie np. przypadkowo kogoś się postrzeli albo coś), zawsze śpiewkę się ustawia pod ofiarę.

http://www.amazon.com/Street-Stories-World-Police-Detectives/dp/0674032322
Coś takiego też może pomóc zrozumieć.



Historyk Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wunderwaffel




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 425

PostWysłany: 16:06, 08 Lut '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Kapitan Nemo
Tak, baranie... równie dobrze możemy uznać, że w domu posiadał broń encefalograficzną tylko ów policjant mu ją zajebał i poczuwając się urażonym, że takiej nie ma zawiózł mu na chatę kontener broni i sterydów. Idiota goni idiotę na tym forum.

Rzeczywiście, trudniej byłoby go wsadzić za kłamstwa oświęcimskie w państwie w którym żyje 0,5 % społeczność żydowska, mogąca zasiadać - pozwolę sobie użyć stereotypu - w sądach i bankach, z koneksjami sięgającymi aż do Izraela. Dorzucam zatem, że sami Żydzi zakradli mu się nocą na chatę, podrzucili kontener broni, a gdy rano Jurek się obudził, chciał to opisać w swoim paranoidalnym-pseudonaukowym blogu, lecz policjant (oczywiście wykupiony przez diasporę żydowską) pukał do jego drzwi.

Kapitan "Barki" na Powiślu...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kapitan_Nemo




Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 498
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:22, 08 Lut '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile,

Zauważ, że ja w przeciwieństwie do Ciebie nie gdybam, podaje tylko rzeczy, które są podane do wiadomości opinii publicznej, które w dyskusji na temat Jerzego zostały tutaj pominięte. Nie narzucam wniosków, one narzucają się same kiedy uwzględni się fakt eliminacji pewnego toku rozumowania.

Jak się robi dochodzenie to dopiero jak się ma bezsprzeczne dowody można zaniechać dalszych dociekań. Jako, że możemy sobie tutaj tylko pogdybać od razu widać kto nie chce dociekać a jedynie narzucać.

Tak naprawdę można pominąć kwestie winności lub niewinności Jerzego w takiej kwestii bo ważniejsze jest podnoszenie jakości rozumowania niż stwierdzanie faktów. Nawet gdyby prawde stwierdzić miernym rozumowaniem to jest to tylko szkodliwe.

Cytat:
Kapitan "Barki" na Powiślu...

A tego nie rozumiem. O co be???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wunderwaffel




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 425

PostWysłany: 16:33, 08 Lut '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kapitan_Nemo napisał:
Smile,

Zauważ, że ja w przeciwieństwie do Ciebie nie gdybam, podaje tylko rzeczy, które są podane do wiadomości opinii publicznej, które w dyskusji na temat Jerzego zostały tutaj pominięte. Nie narzucam wniosków, one narzucają się same kiedy uwzględni się fakt eliminacji pewnego toku rozumowania.

Jak się robi dochodzenie to dopiero jak się ma bezsprzeczne dowody można zaniechać dalszych dociekań. Jako, że możemy sobie tutaj tylko pogdybać od razu widać kto nie chce dociekać a jedynie narzucać.

Tak naprawdę można pominąć kwestie winności lub niewinności Jerzego w takiej kwestii bo ważniejsze jest podnoszenie jakości rozumowania niż stwierdzanie faktów. Nawet gdyby prawde stwierdzić miernym rozumowaniem to jest to tylko szkodliwe.

Cytat:
Kapitan "Barki" na Powiślu...

A tego nie rozumiem. O co be???


Znaczy się co takiego podałeś? Wystarczy zgodność zeznań a nie musiało być w jaskinii aladyna nawet plastikowej kulki, nawet sama jaskinia mogła nie istnieć. Przecież kłamstwo w tym świecie nie istnieje Very Happy, teorie spiskowe Smile.

Nie, to nie jest gdybanie... to jest pierdolenie o Szopenie z doborem wygodnego filmiku z YT. Ja mogę znaleźć filmik w którym nie posadzono geszefciarza z kręcenie lodów w biznesie...

Pierdolony matoł...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kapitan_Nemo




Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 498
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:40, 08 Lut '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chodzi o książki.

Myślenie, ze prawdę da się zdeterminować w wyniki wysiłku kilkuminutowego jest naiwne.

A książki podają przykłady jak się kwestie niewygodnych ludzi załatwia.
Przede wszystkim chodzi mi o to, żeby ktoś kto zechce się zaintersować uwzględnił w rozumowaniu możliwość skoordynowanych działań służb, a co już sobie stwierdzi to mnie rybka.

Wiesz, że nie musisz mnie obrażać wystarczy, ze podasz argument, który mój tok rozumowania postawi w śmiesznym świetle.
Współczuje, że nie stać Cię na więcej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:59, 08 Lut '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co jak co ale nie da sie zaprzeczyc, ze w internecie znajdziesz 33 metry mułu i schizofrenicznych debili, którzy we wszystkim co oczywiste upatrują spisek. zaraz sie dowiem ze jerzy niosl piesn chrystusową i zydzi go za to przymkneli, bo stanowil zagrozenie dla australijskiego systemu. kurwa popierdoleni polacy robacy szkoda słów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20403
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:25, 08 Lut '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spoko, nie panikujcie.
z tego co czytam to zarzuty nie są strasznie wielkie - nie żeby miał jakieś granaty czy bomby.
z "ostrej" broni to znaleźli u niego ledwo dwa magazynki nabojów - ale ani jednego gnata.
więc raczej go nie skażą za to na dożywocie - raczej wyjdzie zanim umrze i jeszcze będzie miał okazję nam napisać co się stało.

swoją drogą co to jest kurwa za zarzut, że "is accused of selling the weapons, which included 67 gas-powered replica firearms, so realistic that one officer said if someone pulled it on him he would shoot them"?
to chyba raczej zarzut względem tego oficera który miałby zastrzelić człowieka za to, że wyciągnął na niego replikę broni...
od kiedy to przepraszam nie można posiadać/sprzedawać realistycznie wyglądających replik broni palnej? bo chyba coś mnie kurwa ominęło Smile
zresztą też głupia wymówka że by go zastrzelił bo replika wyglądała na prawdziwą - jakby chciał to i tak by go zastrzelił, chocby wyglądała na poranna kupę. niedawno temu policja w holandii zastrzeliła uciekającego nieuzbrojonego 17-latka, tłumacząc się potem tym że "sięgał do kieszeni, więc myśleli że po broń..." - i co? i sąd skurwysynów uniewinnił. ale jakby tego było mało: sam prokurator nawet wnioskował o uniewinnienie! bydlaki pierdolone.

w każdym razie jeśli broń była gazowa, czy tam typu paralizator/gaz w puszce - no to nawet w polsce trudno to podciągnąć pod cokolwiek innego niż sprzedaż broni służącej do obrony. może i nielegalna sprzedaż - ale jednak trudno się tu doszukać jakichkolwiek morderczych działań. umówmy się
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
dipsao




Dołączył: 06 Cze 2013
Posty: 420
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:34, 08 Lut '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
to chyba raczej zarzut względem tego oficera który miałby zastrzelić człowieka za to, że wyciągnął na niego replikę broni... od kiedy to przepraszam nie można posiadać/sprzedawać realistycznie wyglądających replik broni palnej?

Gdyby się zamachnął na niego siekierą to pewnie miałby prawo strzelić do niego (choćby zamachnął się tylko na postrach). A siekierę z tego co wiem można posiadać nawet bez zezwolenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kononowicz
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 22:07, 08 Lut '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

artykuł nawet na dzienniku polskim Very Happy Very Happy


http://dziennikpolski.com.pl/uncategoriz.....sterydami/
Powrót do góry
niemamnazwy
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 22:33, 08 Lut '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trza odbić pana Jerzego i całą rodzine jego

środków nie mam chwilowo ale mam plana Very Happy

a tak serialnie to jest wojna, zbroić sie kochani

pierdolone nwo jest już za rogiem, (zupełnie przypadkowo na prawej ręce lub na czole ) ZAPAMIĘTAJ i skojarz fakty

forum dla ateistów Laughing Laughing Laughing Laughing wez ty barana takiego sieżnego przypierdol bo nie widze oznak poprawy

aha i pisałem już kiedyś o tym wampirze emocjonalnym, bo jak sie na wkurwiam sumując te cyferki to chuj ci w dupe
Powrót do góry
Leszcz
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 02:54, 09 Lut '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Troche mi ulzylo, ze jednak nie zginal bez wiesci.
Z drugiej strony zamknac kogos za plastikowe pistolety i troche sterydow daje do myslenia. Widocznie ma swoja teczke i sie wkoncu Jerzym zainteresowali.
Tak czy siak, takie fora jak prawda2 czy inne tego pokroju moga sluzyc jako polapka, jak lepik na muchy i rozni ludzie gloszac swoje prawdy dostaja swoja teczke i sa kontrolowani. Im bardziej sie radykalizuja i nakrecaja innych, to dochodzi do momentu kulminacyjnego i sa sciagani ze sceny.
Bimi jesli nadal jest tym samym Bimim co jeszcze 5 lat temu, to napewno ma wyplate miesieczna za opieke nad lepikiem.
Powinnysmi sie naprawde zaczac bac, a Jerzy jak wroci z brainwash to albo zacznie walke na dobre albo jak ten jeden fan footbolu "staruch" stwierdzi ze lepiej czas poswiecic dla rodziny.....
Powrót do góry
wkurwiony




Dołączył: 05 Sty 2013
Posty: 609
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:06, 09 Lut '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kononowicz napisał:
artykuł nawet na dzienniku polskim Very Happy Very Happy


http://dziennikpolski.com.pl/uncategoriz.....sterydami/

Przekopiuj artykul bo nie zamierzam tego lajkowac gdyz nie posiadam fejsgowna..

Leszcz, jebac tajniakow i agenture. Zwyczajnie jebac, teczki moga na swoje stare zakladac. Jak sie boisz to idz na Familiade i nie zawracaj gitary..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:15, 09 Lut '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wierzcie dalej w bajki, dzieci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
viki




Dołączył: 27 Sty 2014
Posty: 753
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:34, 16 Kwi '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Re: Gdzie jest Jerzy U

Post przez Cezary Zbikowski » Śr lut 19, 2014 1:39 pm

Probowalem dzwonic do więzienia, ale nie pozwalaja na rozmowy prywatne.

polskawalczaca.com



Cytat:
Są wieści w sprawie Jerzego Ulickiego-Reka

Wiadomość od Olgi Mitchell (14.04.2014) przez Johna Kamińskiego

Temat: Jerzy (George) Ulicki-Rek

1. Przetrzymywany jest w więzieniu o średniowiecznym stylu w Bathurst, warunki takie albo gorsze niż w „Bangkok Hilton”.

Cele bez światła naturalnego, 2 osoby w celi zaplanowanej dla 1 osoby, więc kiedy jedna stoi, druga musi leżeć na łóżku.

Pół dnia spędza się we wspólnym pomieszczeniu i nie ma co robić, nie ma ani miejsca na chodzenie ani sprzętu do ćwiczeń.

Więźniowie zamieniają wszystko na coś do czytania, nie ma dostępu do biblioteki.

Lekarz przychodzi raz na 2 tygodnie – ‚cudowny’ lek Panadol na wszystkie dolegliwości.

2. Jerzy cierpi na bóle kręgosłupa (zwyrodnienie), nie może dostać żadnego leku – zamierza rozpocząć strajk głodowy, bo w ostatnich 10 dniach odczuwa stały ból, nie ma żadnej pomocy i nie ma szans na pomoc medyczną.

3. Żonę zwolniono za kaucją pod bardzo rygorystycznymi warunkami, łącznie z zakazem wysyłania listów do Jerzego.

4. Listy – osobna historia – są cenzurowane przez kogoś spoza więzienia, przez ostatnie 3 tygodnie nie było takiej osoby, więc więźniowie nie otrzymują listów.

To dzieje się w kraju gdzie nie brakuje prawników i sędziów narzekających na naruszanie ‚praw człowieka’ w Korei Północnej czy Iranie, pomijających takie naruszanie tutaj.

To więzienie nie spełnia minimalnych standardów ustalonych przez Zasady minimalnych standardów traktowania więźniów i adoptowanych przez I Kongres ONZ O zapobieganiu przestępstw i traktowaniu przestępców.

Serdeczne podziękowanie dla Oli Gordon za podrzucenie informacji. Za p. Jerzego wszyscy trzymamy kciuki, modlimy się i żywimy szczerą nadzieję, że jak najszybciej opuści to przeklęte miejsce.

wolna-polska.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4   » 
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Jerzy Ulicki-Rek
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile