W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Resortowe dzieci czyli atak na świecznik  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
3 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Odsłon: 3051
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Adwokat Diabła




Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1243
Post zebrał 0.800 mBTC

PostWysłany: 18:40, 31 Gru '13   Temat postu: Resortowe dzieci czyli atak na świecznik Odpowiedz z cytatem

Polowanie na czarownice, czy tajemnica poliszynela?

Cytat:

RESORTOWE DZIECI to seria książek o Mediach, Służbach Specjalnych, Politykach, Biznesie i Nauce. W pierwszym tomie Dorota Kania, Jerzy Targalski i Maciej Marosz lustrują czołowych dziennikarzy mainstreamu.

ONE. RESORTOWE DZIECI. Wychowane w rodzinach działaczy i funkcjonariuszy KPP, PZPR. Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego, a potem SB. Doskonale ustawione potem w życiu, dzięki koneksjom, a potem pieniądzom i „grubej kresce”. Czasem, choć wywodzą się z niekomunistyczych środowisk, związane ideologicznie oraz materialnie z byłą władzą i bezpieką. Za młodu aktywiści komunistycznych organizacji młodzieżowych, potem biznesmeni, właściciele i zarządcy nowych mediów. Właśnie dlatego tak zdecydowanie przeciwne dekomunizacji i lustracji, szydzący z patriotyzmu, polskich tradycji i w ogóle z polskości. Niebezpieczne, bo usytuowane w opiniotwórczej prasie, a przede wszystkim w telewizji i stacjach radiowych. Obecne w nich od stanu wojennego – do dziś.

ONE. RESORTOWE DZIECI. „Violetty”, „Kowalscy”, Literaci”, „Poeci”, „Daniele” i inni. Połączeni solidarnością grupową i interesami, posługujący się wprawnie relatywizmem moralnym, szyderstwem i ośmieszaniem. Często, w razie pilnej potrzeby, pełniące rolę „dyżurnych autorytetów moralnych”, szczujących przeciw zbyt niepokornym, zbyt dociekliwym – myślącym, ponad ICH miarę, po prostu inaczej.

Ta książka jest właśnie o nich.
http://www.wydawnictwofronda.pl/resortowe-dzieci-media


Cytat:

Prawica ruszyła do lustracji bis. Tym razem nie patrzy się na polityczną przeszłość, ale na rodzinną, bo tą łatwiej zaatakować i trudniej się bronić - pisze "Polityka". - Dla mnie to upokarzające - komentuje redaktor naczelny "Sukcesu" Bartosz Węglarczyk

Prawicowi publicyści ruszyli do lustracyjnego boju, po tym jak sędzia Igor Tuleya uzasadnił wyrok ws. doktora Mirosława G., gdzie skrytykował działanie CBA za rządów PiS. Cezary Gmyz pisał wtedy o "rodzinie resortowej" i zarzucał, że matka sędziego była w SB. - Sam fakt, że "syn resortowy" pełni w III RP funkcję publiczną, jest dowodem na ciągłość PRL, brak patriotyzmu, obniżone standardy moralne, niechęć wobec rozliczenia przeszłości - czytamy w "Polityce".

Tygodnik przypomina także, że szykowana jest książka prawicowych dziennikarzy - Doroty Kani i Macieja Marosza, właśnie pod tytułem "Resortowe dzieci", gdzie zlustrowani są tacy dziennikarze jak Monika Olejnik, Andrzej Morozowski, Justyna Pochanke czy Tomasz Lis.

W ten sposób Olejnik wypomina się ojca pułkownika w MSW (stąd ma być jej "lewicowa tendencyjność"), a Morozowskiemu żydowskie pochodzenie, które ma stać za "wyjątkową niechęcią do IV RP i polityków PiS-u", co sugeruje Dorota Kania.

- Dla mnie to upokarzające, żeby się tłumaczyć z tego, co mój dziadek robił, a czego nie - mówi "Polityce" Bartosz Węglarczyk (naczelny "Sukcesu"), także jeden z atakowanych dziennikarzy. Olejnik mówi natomiast, że wszystko co osiągnęła, zawdzięcza ciężkiej pracy, a swojego ojca będzie wciąż kochała. - Te ataki wynikają z bezradności. Polecam tym ludziom, żeby zarezerwowali sobie jakieś stałe miejsce w IPN, niech tam siedzą i grzebią - mówi dziennikarka.

Według "Polityki", powrót do grzebania w rodzinnych życiorysach tłumaczyć można wzmożeniem medialnym na prawicy, "pojawianiem się nowych pism, licytacją, kto gorliwszy w tropieniu ukrytych wrogów". Lustracja dodatkowo ma dotyczyć ludzi z mainstreamowych mediów, bo właśnie w mediach i o media toczy się zastępcza wojna polityczna.

Lustracja rodzinna jest teraz na fali, bowiem ta tradycyjna traci na znaczeniu - stanowiska w polityce, biznesie i mediach obejmują ludzie coraz młodsi. Atakowanie rodziny jest wobec tego atrakcyjniejsze, także politycznie, bo atakowanemu trudno jest się bronić. W starej lustracji były jeszcze jakieś reguły, sądowe rozstrzygnięcia. W tej nowej każda reakcja jest zła, bo atakujący wykorzysta ją na potwierdzenie swoich racji.

Rodzinni lustratorzy uważają, że współczesne kariery są uwarunkowane przez rodziców i że "nie można zrozumieć rzeczywistości bez odsłonięcia sieci powiązań rodzinnych i towarzyskich". Pokazuje się więc powiązania z dawnym reżimem, PZPR, służbami, co ma dowodzić, że zachowana jest ciągłość między PRL a III RP - czytamy w tygodniku.
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/resortowe.....arzy/lter6








Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 18:42, 31 Gru '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma nic o KOR !!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mirkas




Dołączył: 29 Sty 2014
Posty: 831
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 23:35, 27 Paź '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proszę jakie komentarze przechodzą teraz przez cenzurę na Onecie i admin, prócz tego, że przepuścił, to jeszcze uzupełnił komentarzami w nawiasach:
Cytat:
08.30 TVN – Dzień dobry TVN – prowadzi Bartosz Węglarczyk – wnuk jednego z największych stalinowskich zbrodniarzy, osobiście torturującego bohaterów z NSZ, WIN i AK [chodzi o osławionego Józefa Światłę - admin]
18.00 TVP2 – Panorama – prowadzi Hanna Lis – córka kanalii z okresu stanu wojennego [Waldemar Kedaj - admin].
Czy wiele się zmieniło od tamtych czasów?
19.30 TVP1 – Wiadomości – prowadzi Piotr Kraśko – wnuk jednego z czołowych komunistycznych cenzorów [Wincentego Kraśki - admin], syn PRLowskiego ministra ds wyznań [Nie wiem, czy nie zaszła pomyłka: Tadeusz Kraśko, ojciec Piotra, jest dziennikarzem - admin].
20.00 TVN24 – Kropka nad i – prowadzi Monika Olejnik – córka funkcjonariusza SB [Tadeusza Olejnika - admin], konfident służb PRL, pseudonim “Stokrotka”.
link
21.30 TVN – Kuchenne rewolucje – prowadzi Magda Gessler – córka PRL-owskiego dziennikarza i agenta SB [Mirosława Ikonowicza - admin].
.21.40 TVP2 – Tomasz Lis na żywo – syn wysokiego OFICERA Ludowego Wojska Polskiego [Imię nieznane - admin].
22.00 TVN24 – Szkło kontaktowe – prowadzi Grzegorz Miecugow – syn stalinowskiego dziennikarza znanego z podpisania się pod “Apelem krakowskim” [Bruno Miecugow - admin]
22.30 TVN – Kuba Wojewódzki Show – syn funkcjonariusza SB i PRL-owskiego prokuratora [Bogusława Wojewódzkiego - admin]
Życzymy przyjemnego odbioru !
Zakładamy, że oni robią kariery we wszystkich miastach i miejscowościach. Komuchów i ubeków trochę jednak było i oni nie zniknęli, ale dzięki “okrągłemu stołowi” zmienili książeczki partyjne na czekowe. Dlatego zachęcamy: piszmy o nich. My nie uważamy, że dzieci odpowiadają za czyny rodziców, ale jeżeli korzystali (a skorzystali) z tak niegodziwie zgromadzonych dóbr, to jest to już ich odpowiedzialność

źr: http://wiadomosci.onet.pl/forum/wymiana-.....zytaj.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
thecombo




Dołączył: 02 Paź 2013
Posty: 374
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:21, 26 Sie '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odszedł Grzegorz Miecugow,

Był dla mnie funkcjonariuszem establishmentu, tego naszego polskiego, doświadczonego nasza polską historią, z jej wszystkimi możliwymi wyborami - które dzielą nas ( i jak mniemam będą dzielić jeszcze długo).
Ale wspominam go, ponieważ był także człowiekiem z tej drugiej strony barykady z którym można byłoby negocjować warunki kapitulacji - nie ważne której ze stron.

A takich ludzi brakuje nam coraz bardziej.

Powodzenia na nowej drodze Grzegorzu.
_________________
a uzyskane w ten sposob fundusze przeznaczyc na zaszczytny cel edukowania plaskoziemcow.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mirkas




Dołączył: 29 Sty 2014
Posty: 831
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:35, 26 Sie '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

thecombo napisał:
Powodzenia na nowej drodze Grzegorzu.

Na drodze do piekła chyba, bo jeśli istnieje jakieś piekło, to zapewne tam się będzie smażył.

thecombo napisał:
A takich ludzi brakuje nam coraz bardziej.

Zapomniałeś jeszcze dodać, że był prześladowany. No to zrobię to za ciebie.

Cytat:
Natomiast jakże inaczej obraz Żydów wygląda z ekranu telewizora. Co rusz pojawia się informacja o obecnym wielkim prześladowaniu starszych braci w wierze w Polsce. Np. do napisania tej notki skłoniło mnie oświadczenie pana Miecugowa, który mało tego, że ogłosił iż jest Żydem to jeszcze powiedział że jest prześladowany! Jest tak strasznie prześladowany, że można to tylko porównać do holocaustu. Wydaje się mi to troszeczkę podejrzane bo gdybym był tak strasznie prześladowanym za swoje pochodzenie to po pierwsze nie występowałbym publicznie głosząc że jestem Żydem bo przecież wtedy dopiero by się zaczęło! No więc siedzę przed tym telewizorem i oglądam. Piróg jest Żydem, Morozowski jest Żydem, Śpiewak jest Żydem itp. itd. Po prostu Żyd Żydem Żyda pogania. Skąd taka nadreprezentacja Żydów w TV? A co ważniejsze po co oni tym tak epatują? Tego nie wiem. Wiem natomiast już że bycie Żydem w tym kraju to bardzo niebezpieczne zajęcie. Nawet nie wiedziałem, że ja lub moi sąsiedzi stanowimy dla nich takie niebezpieczeństwo. Aha! To pewnie dlatego jak przyjeżdżają w moje strony raz do roku nie biorą kobiet i dzieci. Ale co się dziwić. W końcu na południu PL jest nadreprezentacja katoli, prawicowców i narodowców. A wiadomo, że to bardzo źli ludzie.

https://www.salon24.pl/u/rzut/525293,wlaczasz-tv-a-tu-zyd-zydem-zyda-pogania

Nawet w mordę nie dostał. Kłamali, że został pobity. Very Happy
"Miecugow - atak na Woodstock plus analiza HD "


Tu jak było naprawdę:
"OSKAR WĄDOŁOWSKI, INCYDENT Z MIECUGOWEM 07-08-2013 KONFERENCJA PRASOWA "

I to jest bohater. Brawo panie Oskarze!

Cytat:
Dodajmy, że tę “wykształciuchowską” mentalność Grzegorz Miecugow najwyraźniej odziedziczył po ojcu, Brunonie, znanym krakowskim dziennikarzu i pisarzu, który w lutym 1953 r. należał do grona sygnatariuszy rezolucji tamtejszego Związku Literatów Polskich, wyrażającej poparcie dla stalinowskich władz PRL po skazaniu na karę śmierci w sfingowanym procesie grupy księży z kurii krakowskiej (obok niego rezolucję podpisali m.in. Wisława Szymborska i Sławomir Mrożek).

http://wolnapolska.pl/index.php/Media/20.....d-308.html
_________________
Gdy przechodzisz przez piekło, nie zatrzymuj się.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1411
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:19, 27 Sie '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Very Happy strach ludzki zniewala wolną wolę .RODZ MY SIĘ . Very Happy
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
thecombo




Dołączył: 02 Paź 2013
Posty: 374
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:24, 27 Sie '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mirkas napisał:

I to jest bohater. Brawo panie Oskarze!


@mirkas, nie wnikam czemu taki pług jak ty ma za złe ziemi, ze musi ja orać- widac taki twój los.
Głupiś i tępy niczym za@szczekana noc Wink.
Nic tego nie zmieni.
_________________
a uzyskane w ten sposob fundusze przeznaczyc na zaszczytny cel edukowania plaskoziemcow.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mirkas




Dołączył: 29 Sty 2014
Posty: 831
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:00, 27 Sie '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

thecombo napisał:
A takich ludzi brakuje nam coraz bardziej.

Mów za siebie baranie. Barany potrzebują przewodników, by im mówili jak mają patrzeć na świat, jak rozumieć wydarzenia, z czego się śmiać (szkło kontaktowe). Jednak jak śpiewał pewien artysta (a dokładnie Ptaku w kawałku "Spłoną Wozy" TVN-u) - "Wiesz ja tego nie kupuję, a sytuacja nie jest dobra. Te Szkła Kontaktowe coś pierdolą obraz".

thecombo napisał:
@mirkas, nie wnikam czemu taki pług jak ty ma za złe ziemi, ze musi ja orać- widac taki twój los.

Nie muszę jej orać, wiedzie mi się całkiem dobrze, nie narzekam - a gdyby nie te mendy, które czcisz ty i tobie podobni, byłoby jeszcze lepiej. Szkoda mi za to tych bogu ducha winnych oraczy, którzy muszę zapierdalać na tych pasożydów z tak zwanych "elit władzy", jak się ładnie ochrzcili. W sensie merytorycznym wszyscy orzemy ziemię i zależnie od tego jaki kawałek przyszło nam uprawiać - jest lżej (np. Zachód) lub ciężej (np. Bliski Wschód).
W ogóle zauważyłem, że nie wiele wnikasz w cokolwiek. Łykasz tylko dezinformacje z pedałenu.
Brakuje ci takich ludzi jak Miecugow? Włącz jakąkolwiek stację tv, radiową albo kup pierwszą lepszą gazetę - W Polsce jest zatrzęsienie od takich ludzi, ubeków, sbeków, komuchów, resortowych dzieci. "Mam już dość - szczuk, lisów, wojewódzkich, baumanów" (za Basti) i nie będę jak jakiś kombiak płakał za jakimś Miecugowem. Dalej mówiąc słowami artysty: "Mam już dość - udawania, że nie było Magdalenki, budowania wokół bolka legendy,
Mam już dość - Polski, gdzie Polak to zero, bo zgodnie z układem między sobą kraj dzielą".

W rozmowie, którą niedawno wkleił tu Jerzy pani dr Ewa Kurek mówi, że chcieli pół Polski. Oficjalnie niedostali nic, ale nieoficjalnie, czyli tak naprawdę cała Polska wpadła w ich ręce - żydów i dwużydzianów polaków, takich jak ty.

Ciekawy jestem, czy leming twojego pokroju, potrafi napisać za co tak ceni Miecugowa, czego będzie ci brakować?

Czy za to, że
- z Tomaszem Lisem współtworzył Fakty w TVN, których był także prezenterem?
- był doradcą marszałka Sejmu Macieja Płażyńskiego ds. medialnych?
- prowadził pierwszą polską edycję reality show Big Brother?
- współtworzył kanał "informacyjny" TVN24, następnie został szefem wydawców TVN24?
- współprowadził Szkło kontaktowe?
- był prowadzącym program Inny punkt widzenia? ("inny" tylko z nazwy rzecz jasna)
- prowadził program Gość poranny oraz Cały ten świat?
- napisał książkę Kontaktowi, czyli szklarze bez kitu (wraz z Tomaszem Sianeckim)?
- był autorem felietonów z serii „Swoje wiem” w „Dzienniku Polskim”?
- został współpracownikiem „Przekroju”?
- prowadził zajęcia dla studentów dziennikarstwa?

[źr. Wikip.]

A może podobał ci się wygląd, tembr głosu, ten uśmieszek? Very Happy Na to nabiera się pospólstwo i oni o tym wiedzą, dlatego taki prezydent Francji wydaje dziesiątki, czy nawet setki tysięcy Euro na makijażystów.

Grzegorz M. musiał być dobry w tym co robił, czyli w ogłupianiu i okłamywaniu ludzi, skoro wszystkie media głównego ścieku tak go wspominają teraz i płaczą za stratą. Z tym że ich strata, to nasz zysk!

Nie ulegajmy propagandzie każącej kochać wszystkich tak samo, nadstawiać drugi policzek złodziejom i mordercom - bo wiecznie będziemy odgrywać rolę ofiary. Propaganda zainstalowała nam całą masę głupich i szkodliwych przekonać, że niby to sprawa kultury - np. maksymę: „O zmarłych tylko dobrze albo wcale” („De mortuis nil nisi bene”); "odmawiają jego krytykom prawa do wyrażania swoich opinii. Stosują szantaż moralny twierdząc: albo milczycie, albo jesteście hienami! Czy rzeczywiście jedyną reakcją na przelewającą się przez media falę wazeliny może być palenie internetowych świeczek?".
O zmarłych można, a czasem trzeba mówić źle!

Teraz jest ten moment, bezpośrednio po śmierci, w którym to zarządcy (z pomocą pożytecznych idiotów) robią wszystko, by wprowadzić go do panteonu, by stworzyć wokół niego aurę dziejowej niemal wyjątkowości, wykreować kolejnego „świętego”.

W myśl tej tak zwanej "poprawności politycznej" oraz zakłamania stawiają pomniki zdrajcom narodowym, kłamcom, ludobójcom. A wszystko za nasze pieniądze, a jak ich brakuje zadłużają kraj na nasze konto.

Krytykuję nie tyle człowieka, którego spotkała tragedia, ale to co sobą reprezentował jako osoba publiczna, czyli dorobek artystyczny, symbol, instytucję - a to mam prawo krytykować.
_________________
Gdy przechodzisz przez piekło, nie zatrzymuj się.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:12, 27 Sie '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, ale na szczęście teraz @Mirkas masz hegemonie jakże obiektywnej i rzetelnej TVP i TV (S)Republika, a za niedługo być może będziesz miał tylko te dwa kanały informacyjne, bo nasza polska dziewicą Orleańska, posłanka Pawłowicz już zapowiadała "Jesienią zabierzemy się za was". W kuluarach już dyskutuje się o tym jak udupić TVN i Polsat, i o ile to pierwsze nie dziwi, to jednak Polsat był zawsze względnie obiektywny w porównaniu do TVN i TV Republiki. Niedługo będziesz miał @Mirkas tylko TVP(Kursk) i TV Republika, i wtedy pewnie będziesz happy? Co nie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mirkas




Dołączył: 29 Sty 2014
Posty: 831
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:51, 27 Sie '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Azyren napisał:
Polsat był zawsze względnie obiektywny w porównaniu do TVN i TV Republiki.

Laughing
Tak samo jak ojciec dyrektor w porównaniu do Michnika. A Hitler był lepszy niż Stalin. Nie dam radę zejść na twój poziom, by podjąć jakąkolwiek polemikę.
Poczytaj kim był, co robił za komuny założyciel Telewizji Polsat Zygmunt Solorz-Żak - tu na forum gdzieś to jest ładnie opisane.

PS. W poprzednim poście miało być oczywiście "w sensie metaforycznym wszyscy orzemy ziemię".
_________________
Gdy przechodzisz przez piekło, nie zatrzymuj się.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:40, 29 Sie '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam przeczytanie opowiadania pt. Szesc historii :

http://www.opowiadania.pl/main.php?id=showitem&item=71960
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:39, 30 Sie '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mirkas napisał:
Azyren napisał:
Polsat był zawsze względnie obiektywny w porównaniu do TVN i TV Republiki.

Laughing
Tak samo jak ojciec dyrektor w porównaniu do Michnika. A Hitler był lepszy niż Stalin. Nie dam radę zejść na twój poziom, by podjąć jakąkolwiek polemikę.
Poczytaj kim był, co robił za komuny założyciel Telewizji Polsat Zygmunt Solorz-Żak - tu na forum gdzieś to jest ładnie opisane.

PS. W poprzednim poście miało być oczywiście "w sensie metaforycznym wszyscy orzemy ziemię".


Nie wiem czy ty tak na serio, czy tylko udajesz. Ty rozumiesz pajacu, że w Polsce krystalicznie czystej postaci nie umoczonej w poprzedni system nie znajdziesz? Tak ciężko to zrozumieć? I ten żenująco-komiczny antykomunistyczny donkiszotyzm prawie 30 lat po upadku PRL-u. Tak ciężko pojąć że każdy orze jak może w takim systemie jaki akurat jest u władzy? Nawet 90% tej legendarnej opozycji solidarnościowej było umoczonych w kolaboracje z PRL, a pozostałe 10% działało na zlecenie sił gorszych i ciemniejszych jak zwalczany przez nich PRL (Watykan, CIA, Soros itd.). Więc o czym ty kurwa pierdolisz? Tak KURWA, Polsat jest mniejszym złem i jest o niebo lepszy od TVP. Nie mówię że Polsat i jego twórcy są krystalicznie lepsi... Są kurwa mniejszym złem. Pajmaju?

No to odpowiedz mi @mirkas, czy jesteś za tym żeby z kanałów inf pozostały tylko TVP i TV Republika? Odpowiedz mi na to pytanie wprost: TAK lub NIE, bez zbędnego mataczenia, albo wypierdalaj.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:53, 31 Sie '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiejsza Polska, najwiekszy laser zbrojny na swiecie zbudowala dla Niemcow. Kazdy Polak, ktory ma co do tego obiekcje to Polak - komunista ! Wiec to o taka wolnosc chodzilo ?

Zaklady prywatne w Polsce byly zawsze. Tylko podczas okupacji Polski czy podczas rozbiorow Polski byly one w rekach Niemcow, Rosjan czy innej nacji obcej. Podczas teraz niejszych rozbiorow Polski nazywaja sie okupanci inwestorami !!!

Teraz Rosja wywozi z Polski krowy na Sybir. Klimat i zielsko na Sybirze wykoncza przeciez te polskie krowy.

Wywiezli z Polski juz duzo Niemcy, Rosjanie, Anglicy, Francuzi i nawet Ukraincy. W ONZ zlikwidowano polskiego Ambasadora. Mam rozumiec, ze to juz znowu koniec Polski !?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Resortowe dzieci czyli atak na świecznik
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile