W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Alternatywne kryptowaluty - ktoś ryzykuje?  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
9 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Gospodarka i pieniądze Odsłon: 34557
Strona:  «   1, 2, 3 ... 9, 10, 11 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
thecombo




Dołączył: 02 Paź 2013
Posty: 374
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:24, 05 Mar '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

thecombo napisał:
tak więc po ponad dwóch latach cierpliwi zostali wynagrodzeni, a słomiano-tamponowy zapał z werwą został wsadzony w jego ulubione miejsce.

Cwaniacy pokroju Alana Greenspana przewidzieli, że 21 wiek będzie czasem początku "prywatnych walut".

Bo wolni ludzie po prostu tworzą swoje własne pieniądze - nie boją się niczego i nikogo.



Nie wtajemniczonym polecam uważną lekturę tego wątku od pierwszej strony, którą miałem zaszczyt popełnić dwai pół roku temu.

tokebit1


taa @thecombo wiesz co jest najfajniejsze w swiecie kryptowalut? otoz to ze moge ci powiedziec po tych 3 latach: spierdalaj ze swymi poradami.

Dobrze to napisalem? przypomina styl tokebita, chemicloo, czekana i spolki?
Ilu wam sie udalo wciagnac w ta piramide?
Dobrze wam teraz?
Idzcie do piekla
_________________
a uzyskane w ten sposob fundusze przeznaczyc na zaszczytny cel edukowania plaskoziemcow.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
J a s n y




Dołączył: 20 Sie 2019
Posty: 1052
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:01, 05 Mar '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rolling Eyes
z innych twoich "mądrości":
thecombo napisał:
kacapy wysadzili sobie nordstreama


Cytat:
ziemia oczywiscie nie jest plaska, ale jesli placa za sciemnianie ze jest to dlaczego nie zarobic pare groszy.
Powiedz KTO płaci -to może zarobię.. Confused

Cytat:
80% ruskiego luda uwaza sie za najprawdziwszych wybrancow tego swiata, pomimo ze klepia biede kazdego dnia.
Ja bym powiedział tak - 100% banksterów , hollywoodu, Musk'ów, Gates'ów i Harari'ch, i Schwab'ów uważa się za najprawdziwszych wybrańcow - ponieważ mają szmal.

Cytat:
Smutne to bedzie jak kilku matlokow z tego forum poradzic bedzie musialo sobie z prysnieciem banki o wielikoj rassij.
Poczekamy zobaczymy.... Na razie to ty musisz radzić sobie z paroma bańkami.

Cytat:
A fakty, coz, wyglada ze matuszka rossija pod przewodnictwem cara wladimira i jaczejki zostala cwanie wciagnieta w ta wojne 24 lutego.
Mialobyc pare dni, gora dwa tygodnie. Minelo pol roku i co?
I nic.... ...a co?
_________________
" Nie wiem o jakim elektronicznym funcie piszesz, bo takowy nie istnieje " ~@goral_
# demokracja to komunizm w powijakach #
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
J a s n y




Dołączył: 20 Sie 2019
Posty: 1052
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:14, 05 Mar '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

btw ..
Cytat:
Dobrze to napisalem? przypomina styl tokebita, chemicloo, czekana i spolki?
Trochę czekana .. Myślę że jak nad sobą jeszcze popracujesz, to będziecie sobie mogli z jednej miski jeść.
_________________
" Nie wiem o jakim elektronicznym funcie piszesz, bo takowy nie istnieje " ~@goral_
# demokracja to komunizm w powijakach #
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kramibiz




Dołączył: 17 Lut 2023
Posty: 61

PostWysłany: 07:47, 05 Mar '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


Bitcoin , sritcoin, dogecoin, minidogecoin, i tysiące innych a gadają, że siłą wartości kryptowalut jest to, że ich nie można dodrukować. Dodrukować nie, ale stworzyć milion innych to czemu nie. Każda jest warta dokładnie ZERO.

Z bitcoinem jest jak ze szczepionkami,wszyscy chcą je sprzedać ale nikt nie chce ich kupić.

Kryptowaluty są wymyślone i kreowane przez bankierów i rządy . Nikt kto kręci tym grajdołem i mając potężne wpływy i możliwości nie pozwoli by ktoś robił im konkurencję. Za kryptowalutami stoją te same struktury które kreują pieniądz fiducjarny i jak zawsze szukają do strzyżenia naiwniaków którzy myślą że to wszystko działa poza systemem głównego nurtu.


Jaka jest użyteczność waluty, która jednego miesiąca osiąga równowartość jednego samochodu, natomiast miesiąc później za tyle samo waluty kupisz skuter. Następnie po kolejnym miesiącu masz równowartość mieszkania, by następnie osiągnąć równowartość roweru. Gdyby złotówka tak trzymała wartość jak BTC, to cena chleba wahała by się między 2zł a 200zł. W jednym miesiącu cena by rosła a w drugim spadała.

Dylemat osoby wachacącej się czy kupić bitcoina :
100 tys złotych za jednego bitcoina,drogi coś,wczoraj kosztował 95 tysięcy złotych a tydzień temu 88 tysiące złotych hm jak stanieje to skąd mam wiedzieć że nie będzie jeszcze tańszy ?a jak zdrożeje to go nie kupię bo w każdej chwili może stanieć i Bóg raczy wiedzieć o ile...co tu robić...a pieprzyć to ,nie kupuję tego badziewia Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
J a s n y




Dołączył: 20 Sie 2019
Posty: 1052
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:52, 05 Mar '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@kramibiz, śmieciarzu, jak już kogoś cytujesz to wypada podać linka

viewtopic.php?p=439471#439471
viewtopic.php?p=439251#439251
viewtopic.php?p=439326#439326
viewtopic.php?p=439400#439400

.... a jeżeli masz dylemat- to może zapytaj taty, hmmm . Idea Rolling Eyes
_________________
" Nie wiem o jakim elektronicznym funcie piszesz, bo takowy nie istnieje " ~@goral_
# demokracja to komunizm w powijakach #
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emisariusz




Dołączył: 06 Paź 2020
Posty: 784
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:48, 06 Mar '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nauczaj mistrzu
_________________
Ten wpis powstał bez wsparcia środków unijnych.
" trwają prace nad stworzeniem elektronicznej gotówki " ~@goral_
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1766
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:18, 06 Mar '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

emisariusz napisał:
Nauczaj mistrzu

kramibiz napisał:
pieprzyć to


są ludzie, którzy płacą kamykami...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kramibiz




Dołączył: 17 Lut 2023
Posty: 61

PostWysłany: 12:12, 08 Mar '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kryptowaluty to utopia.
Bitcoin , sritcoin, dogecoin, minidogecoin, i tysiące innych a gadają, że siłą wartości kryptowalut jest to, że ich nie można dodrukować. Dodrukować nie, ale stworzyć milion innych to czemu nie. Każda jest warta dokładnie ZERO.

Z bitcoinem jest jak ze szczepionkami,wszyscy chcą je sprzedać ale nikt nie chce ich kupić.

Kryptowaluty są wymyślone i kreowane przez bankierów i rządy . Nikt kto kręci tym grajdołem i mając potężne wpływy i możliwości nie pozwoli by ktoś robił im konkurencję. Za kryptowalutami stoją te same struktury które kreują pieniądz fiducjarny i jak zawsze szukają do strzyżenia naiwniaków którzy myślą że to wszystko działa poza systemem głównego nurtu.


Jaka jest użyteczność waluty, która jednego miesiąca osiąga równowartość jednego samochodu, natomiast miesiąc później za tyle samo waluty kupisz skuter. Następnie po kolejnym miesiącu masz równowartość mieszkania, by następnie osiągnąć równowartość roweru. Gdyby złotówka tak trzymała wartość jak BTC, to cena chleba wahała by się między 2zł a 200zł. W jednym miesiącu cena by rosła a w drugim spadała.

Dylemat osoby wachacącej się czy kupić bitcoina :
100 tys złotych za jednego bitcoina,drogi coś,wczoraj kosztował 95 tysięcy złotych a tydzień temu 88 tysiące złotych hm jak stanieje to skąd mam wiedzieć że nie będzie jeszcze tańszy ?a jak zdrożeje to go nie kupię bo w każdej chwili może stanieć i Bóg raczy wiedzieć o ile...co tu robić...a pieprzyć to ,nie kupuję tego badziewia.



Kolejne posty o tej treści przeniesione do tematu Modlitwa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
J a s n y




Dołączył: 20 Sie 2019
Posty: 1052
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:22, 08 Mar '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nerwica atencyjna - czy mógłby ktoś zaprowadzić tego biedaka zagubionego "w matni dylematów" do szkolnego psychologa ? Rolling Eyes
_________________
" Nie wiem o jakim elektronicznym funcie piszesz, bo takowy nie istnieje " ~@goral_
# demokracja to komunizm w powijakach #
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kierownik




Dołączył: 09 Sty 2021
Posty: 235
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:33, 10 Mar '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem po raz już który sie powtarzasz ale na podstawie widocznych symptomów twojej choroby- "zawiść / zazdrość" zalecam niezwłoczne nabycie:



przed użyciem zapoznaj sie z ulotką byś czasem nie wypił zawartości tubki bo może nie zadziałać Smile

Tak se myśle co mogło u ciebie wywołać tą psycho manię mało istotnego dla bezpośrednio nie związanych z tematem zagadnienia i dochodzę do wniosku że oszczędności ostatnich 25 lat od komunii świętej wpakowałęś w krypto gdy były na górce i jako słaby hazardzista obsrałeś zbroje i sprzedałeś gdy tompneło o 50 % tracąc 4.5 tyś zł Smile a po paru miesiącach znów sie wahneło o 200 % do góry co u ciebie wywołało szok poznawczy i to traumatyczne przeżycie manifestujesz pierdoląc w kółko i to samo.
_________________
Wiekopomna sygnatura
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniołek




Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:44, 10 Mar '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dylemat osoby zastanawiającej się czy zainwestować w kryptowalutę :
100 tys złotych to równie dobrze można w piwnicy trzymać i myszy się tak samo nimi zaopiekują jak Glapiński i spółka. Za jedną złotówkę nie kupię już nawet bółki choć wczoraj mogłem kupić dwie. Przeklęta inflacja! Tydzień temu znów podnieśli ceny prądu , skąd mam wiedzieć że jutro nie będzie jeszcze droższy ? i Bóg jeden raczy wiedzieć o ile...co tu robić...bitcoin zawsze będzie coś warty, bo jego użyteczność jako szybkiego i dość anonimowego środka wymiany którego nikt nie kontroluje jest niekwestionowana . A pieprzyć to ,nie ma się co szczypać, zdywersyfikuję swój portfel inwestując część papierowej makulatury w jakieś poważne kryptowaluty Idea .
_________________
błogosławieni wkurwieni , albowiem oni spokoju doznawać będą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:08, 10 Mar '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bitcoin w Australii kosztuje - 1 $ amerykanski = 33 tys. bitcoin.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1992
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:06, 11 Mar '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gośka to pewnie dlatego że bitcoina wymyślili Polacy. Stanisławoshi Kowalski zrobił dobrą robotę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
J a s n y




Dołączył: 20 Sie 2019
Posty: 1052
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:07, 11 Mar '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Goska napisał:
Bitcoin w Australii kosztuje - 1 $ amerykanski = 33 tys. bitcoin.
Za mało cukru było na śniadanie.
_________________
" Nie wiem o jakim elektronicznym funcie piszesz, bo takowy nie istnieje " ~@goral_
# demokracja to komunizm w powijakach #
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1992
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:05, 13 Mar '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Idź się powieś, zrobisz wszystkim przyjemność. SVB coin pierdolnął aż miło a kryptowaluty już tyle razy zdychały że znudziło mi się nekrologi czytać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kierownik




Dołączył: 09 Sty 2021
Posty: 235
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:20, 13 Mar '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To skoro teraz zdychają to jest chyba właśnie czas by coś kupić Smile i za kilka miechów sprzedać z 1 tyś. % zysku Smile albo i jeszcze więcej Shocked wow Smile
Ale widze że nie ma jakiś większych wahań , poczekam na CBDC Banku Polskiego Smile i kupie se ze 500 cyfrowych złotych nowych
_________________
Wiekopomna sygnatura
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniołek




Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:46, 14 Mar '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kierownik napisał:
kupie se ze 500 cyfrowych złotych nowych
Akurat to gówno dostaniesz w gwarantowanym odchodzie podstawowym. Shhh
_________________
błogosławieni wkurwieni , albowiem oni spokoju doznawać będą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kierownik




Dołączył: 09 Sty 2021
Posty: 235
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:22, 14 Mar '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aniołek napisał:
Kierownik napisał:
kupie se ze 500 cyfrowych złotych nowych
Akurat to gówno dostaniesz w gwarantowanym odchodzie podstawowym. Shhh


Bardzo możliwe, to może dobrze w takim wypadku że z grubsza mam wyjebane w składki na emeryturę tylko jedna niepokojąca kwestia czy te cyfrowe złote nowe będą przelewać jeszcze na karte bankomatową czy tam telefon, czy już może na znamie bestii na prawej dłoni lub czole ?
hmmm, wydaje mi sie że już będą chcieli skorelować te nowe pieniądze z ich nowym nośnikiem za jednym zamachem, no w takim wypadku to faktycznie odchód podstawowy , jak na odchody przystało jebie, jebie siarką z czeluści piekielnych kurwa.
_________________
Wiekopomna sygnatura
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emisariusz




Dołączył: 06 Paź 2020
Posty: 784
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:41, 14 Mar '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

This is unbelievably GOOD for Bitcoin!!!! Will crypto keep rallying in the light of the collapse of the banking sector? Is it the right time to buy bitcoin right now?


_________________
Ten wpis powstał bez wsparcia środków unijnych.
" trwają prace nad stworzeniem elektronicznej gotówki " ~@goral_
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniołek




Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:43, 15 Mar '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kramibiz napisał:
Kryptowaluty to utopia.
Kramibiz, jak ci wsadzą w dupę czipa zliczającego elektroniczne CBDC z gwarantowanym terminem ważności, za co nawet niczego nie kupisz na czarnym rynku , to inaczej zaczniesz ćwierkać .
_________________
błogosławieni wkurwieni , albowiem oni spokoju doznawać będą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1992
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:29, 16 Mar '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Bimi postuluję o bana dla tego osobnika. Za spamowanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
J a s n y




Dołączył: 20 Sie 2019
Posty: 1052
Post zebrał 0.002 mBTC

PostWysłany: 12:51, 17 Mar '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale jaja, ktoś ,czytając ten wątek po latach ,mógłby odnieść wrażenie że sugestie @KingCrimson'a są skierowane względem mnie , etc. Tymczasem stało się tak ponieważ kilka postów @kramibiza zostało usuniętych z tego wątku ,i 'przeniesionych' viewtopic.php?t=31324 . Swoją drogą nie jestem przekonany czy ta metoda da pożądany skutek ,czy spa(r)miarz kramibiz będzie już od tej opory swoją mantrę grzecznie zamieszczał wyłącznie w nowym, specjalnie przygotowanym dla niego w tym celu temacie Eh? (?)
_________________
" Nie wiem o jakim elektronicznym funcie piszesz, bo takowy nie istnieje " ~@goral_
# demokracja to komunizm w powijakach #
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20407
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:20, 17 Mar '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@zibi, ty co prawda mądrością nie grzeszysz, ale chyba rozumiesz, że mogę ci ograniczyć postowanie tylko do tamtego jednego tematu?
wystarczy poprosić... Smile

szczekan tez fikał do ludzi w PW, na lewo i prawo - a teraz zobacz jaki potulny.
wszystko da się każdemu załatwić
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Gospodarka i pieniądze Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Strona 11 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Alternatywne kryptowaluty - ktoś ryzykuje?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile