W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Alternatywne kryptowaluty - ktoś ryzykuje?  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
9 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Gospodarka i pieniądze Odsłon: 34547
Strona:  «   1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tokebit1




Dołączył: 08 Gru 2013
Posty: 548
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:44, 06 Paź '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chemicloo napisał:

tak czy inaczej, coś mi się zdaje że giełdy internetowe to jedna wielka złodziejska szajka pazernych pedałów, teraz chyba w kolejce czeka jeszcze tylko Cryptsy.


Hmm, trochę trudno zrozumieć co masz na myśli pisząc o szajce pazernych pedałów - czy masz na myśli użytkowników takich jak ty, czy też właścicieli exchange-ów?Spoko, nie wysilaj się na odpowiedź, Mariolka już nam ją obwieściła. Jakby nie patrzeć to w zasadzie jesteście pełni podobieństw.Laughing Takie me spostrzeżenie przy okoazji.


A pomimo, że to nie ten wątek, to już prawie na 99% mogę obwieścić wszem i wobec, że przegrałem mój zakład o kurs bitka. Jedynie o 5USD - Adaś i Aspelta pewnie zaczną świętować.
Ale wyznam wam także, że tego karpia co we wczorajszym poście miałem własnoręcznie ukatrupić to jednak załatwię z dubeltówki. Brzydzę się noża i i wszelkiej maści pedałów z nożami, nucących pod nosem lachubaru czy coś w tym stylu...
ps/
Strzelaliście kiedyś do karpia w stawie z broni myśliwskiej? - tak, przyznam, wyjatkowo nużące zajęcie.
Aximuś, to ze specjalną dedykacja dla ciebie

_________________
*/ Wróżę z fusów. Na księżycu. I to na pewno nie jest ziemski księżyc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
vegas




Dołączył: 30 Sie 2012
Posty: 60
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:53, 06 Paź '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@tokebit

szacun za wyznaczenie granicy niemal idealnie, jednak żeby było uczciwie powinieneś również podsumowywać porady w których się pomyliłeś, m.in. zakupu doge czy aury po wysokich cenach z dzisiejszej perspektywy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dipsao




Dołączył: 06 Cze 2013
Posty: 420
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:18, 06 Paź '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tokebit1 napisał:
poproszę o wskazanie poziomu USD na jakim znajdzie się Psia Kość za około 5 miesięcy kiedy to ostatni blok halving będzie miał miejsce i od tej pamiętnej chwili tylko 15 milinów Dogecoina będzie emitowane każdego dnia, i tak już do końca tego świata. Swoją drogą to ostanie chwile na nabycie taniutkiej kosteczki.
Ok, nie rozpisuję się - oto mój typ: 1cent czyli 0.01USD - przypomnę że w dniu dzisiejszym jest warta 20x mniej okolo.00045USD.

Wow, such much - to ma być dobra wiadomość?
Że niedługo drukarki przestaną zwalniać?
Nieźli jesteście w marketingu, skoro nawet to umiecie zachwalać, ale to też świadczy jaką macie gimbazę która to much łyka.
Podaż rzędu 5 % rocznie to całkiem przyzwoita inflacja, żaden powód by trzymać w tym kapitał, bobsleiści i tak wolą dolary.

Nawet jak gimbaza wytrzyma do ostatniego halvingu licząć (nie wiadomo na co) to potem będzie WIELKA WYPRZ.



vegas napisał:
@tokebitpowinieneś również podsumowywać porady w których się pomyliłeś, m.in. zakupu doge czy aury po wysokich cenach z dzisiejszej perspektywy

Po co, jak może rekomendować do skutku, kiedyś w końcu coś się sprawdzi.
W lutym rekomendował zakup po 20, potem w kwietniu po 10,4, za każdym razem bo halving.



A hype po merge mining z litecoinem juz za nami.
Przed nami zima i piesek obiera tradycyjny kierunek na południe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jarondo




Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 1666
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:33, 06 Paź '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Elliot w czystej postaci, ale nie liczyłem na zejście pod 300.
Szacunek.
No to, czas na nową zabawę. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Choone




Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 527
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:14, 07 Paź '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jarondo napisał:
nie liczyłem na zejście pod 300.
...
No to, czas na nową zabawę.


http://www.coindesk.com/predicting-bitcoins-next-price-rise/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:34, 09 Paź '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

thobbit napisał:
Cytat:
chemicloo napisał:
Cytat:
tak czy inaczej, coś mi się zdaje że giełdy internetowe to jedna wielka złodziejska szajka pazernych pedałów, teraz chyba w kolejce czeka jeszcze tylko Cryptsy.

Hmm, trochę trudno zrozumieć co masz na myśli pisząc o szajce pazernych pedałów - czy masz na myśli użytkowników takich jak ty, czy też właścicieli exchange-ów?

masz (lub może raczej powinienem był napisać - m.i.a.ł.e.ś.) konto na mintpalu? raczej chyba prawdopodobnie NIE.e., gdyż w przeciwnym wypadku tak idiotycznych pytań byś nie zadawał.
no chyba, że jesteś bardziej naiwny niż ustawa przewiduje.
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
tokebit1




Dołączył: 08 Gru 2013
Posty: 548
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:19, 09 Paź '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

vegas napisał:
@tokebit

szacun za wyznaczenie granicy niemal idealnie, jednak żeby było uczciwie powinieneś również podsumowywać porady w których się pomyliłeś, m.in. zakupu doge czy aury po wysokich cenach z dzisiejszej perspektywy


Vegas, to przykre, że razisz mnie swoim "jednowidztwem", ale nie mam do Ciebie żalu, dziecko, ja tu na tym forum sprzedawałem Psią Kość , ku pomylśności takich jak ty, kiedy kosztowała 10x mniej niż obecnie. A wiemy także, że kosztowała 30 x razy więcej. Jeśli kupiłeś na ostatniej górce- bądź tak uprzejmy i poczekaj kilka miesięcy. oki?

Aurora wymaga czasu- i tu, kto ma uszy - niech słucha, a kto ma oczy niechaj zobaczy.


Nie chcę zabrzmieć zbyt skromnie, ale... jedyni zasmarkani w nienawiści do mych niezwykle tranych wróżeń to dipsao i czonek, ale mam nadzieję, że nie przesadzasz nazbyt z wiarą, na ichniejszych, czczych kazaniach?

Smile

Nie mam do was żalu, frajerzy...
_________________
*/ Wróżę z fusów. Na księżycu. I to na pewno nie jest ziemski księżyc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
vegas




Dołączył: 30 Sie 2012
Posty: 60
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:32, 09 Paź '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

poprzewracało się w główce widzę, napisałem tylko, że jak sie chwalisz trafnymi prognozami to podsumowuj również te złe, bo pomyliłeś się wiele razy, inwestuje tylko w btc i ltc od dłuższego czasu i nigdy tego nie ukrywałem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tokebit1




Dołączył: 08 Gru 2013
Posty: 548
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:36, 09 Paź '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

vegas napisał:
poprzewracało się w główce widzę, napisałem tylko, że jak sie chwalisz trafnymi prognozami to podsumowuj również te złe, bo pomyliłeś się wiele razy, inwestuje tylko w btc i ltc od dłuższego czasu i nigdy tego nie ukrywałem


Droga Mrs Brown, obejrzyj i wysłuchaj, proszę, z uwagą :



a zanim ponownie synku zaczniesz bredzić o mych inwestycyjnych pomyłkach to bądź tak łaskaw i przytocz konkrety - bo póki co, to po prostu pierdolisz niczym potłuczony Vegas, do czego, czytając twe posty, uważam, masz pełne prawo, oki? Smile
_________________
*/ Wróżę z fusów. Na księżycu. I to na pewno nie jest ziemski księżyc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
dipsao




Dołączył: 06 Cze 2013
Posty: 420
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:06, 12 Paź '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tokebit1 napisał:
jedyni zasmarkani w nienawiści do mych niezwykle trafnych wróżeń to dipsao i czonek

No cóż toke poradzę, że mam alergię na psią sierść?
Ale z tego co wiem, to dość powszechna przypadłość wśród bitcoinowców:
(pierwsze 10 sekund filmiku obowiązkowe)


tokebit1 napisał:
zanim ponownie synku zaczniesz bredzić o mych inwestycyjnych pomyłkach to bądź tak łaskaw i przytocz konkrety

26 września 2014 tokebit1 napisał:
wskazanie poziomu USD na jakim znajdzie się Psia Kość za około 5 miesięcy (...)
oto mój typ: 1cent czyli 0.01USD - przypomnę że w dniu dzisiejszym jest warta 20x mniej

A tak to wygląda na wykresie:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tokebit1




Dołączył: 08 Gru 2013
Posty: 548
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:53, 16 Paź '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dipsao napisał:

A tak to wygląda na wykresie:

Chciałbyś chłystku,ale nie tak łatwo z tokebiciem1?
Ot, doświadczasz klasycznego zaparcia jeleni, co się obudzili po czasie i zainwestowali w Bitka tudzież twego faworyta:LTC litkoina, czy jak go tam zwą.Kawał gówna jakby nie patrzeć- wysiadać póki czas! Twisted Evil

Cóż, póki co, licząc od czasu kiedy narodziny Psiej Kosteczki obwieściłem w pamiętnym wątku, także i ku twej pomylśności @dipsao, to przyznasz, że jesteś grubbo pod krechą.

więc z łaski swej zamilcz, dziecko i nie drażnij Lwa



ps/ zaiste, natura kryptowalut jest zmienna, ale na takowe rozważania przyjdzie jeszcze czas Smile
_________________
*/ Wróżę z fusów. Na księżycu. I to na pewno nie jest ziemski księżyc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Choone




Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 527
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:46, 17 Paź '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@tokebit

Poziom bełkotliwości Twojego "NLP-kryptocoinomarketingu" przyrasta w postępie wykładniczym...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dipsao




Dołączył: 06 Cze 2013
Posty: 420
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:04, 19 Paź '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tokebit1 napisał:
doświadczasz klasycznego zaparcia jeleni, co się obudzili po czasie i zainwestowali w Bitka tudzież twego faworyta:LTC litkoina

Nigdy nie propagowałem litecoina, a zainwestowałem w niego tylko na chwilę małą cżęścią środków, akurat szczęśliwie przy pompie Keisera, na której pomnożyłem bitki ponad 5 krotnie.
Natomiast z tego co opowiadałeś, smerfie, to ty się nieźle wykrwawiłeś siędząc na litecoinach.
Chyba już ci wyjaśniałem że to nie najlepszy sposób na leczenie swojej traumy, wmawianie tego innym.

Cytat:
narodziny Psiej Kosteczki obwieściłem w pamiętnym wątku, także i ku twej pomylśności

Narodziny psikutów obwieściłeś dopiero po paru bezsennych nocach, podczas których najpierw twardo robiłes stronkę psikutki.pl (domena psikuty.pl była już zajęta). Myślałeś, że zostaniesz dogesiowym baronem na polskę i za niedługo będziesz otwierał "Ambasadę dogecoins". Dlatego ordynarnie naganiałeś na zakładanie walletów, rozdając w tym celu po ... 5 DOGE, wartych w sumie mniej niż jeden grosz, potraktowałeś userów jak motłoch którym można pomanipulować. Spaściłes okazję żeby podzielić się jakimś cynkiem.



Proponuję już skończyć to flekowanie się, bo tak w ogóle to akurat najmniej do ciebie mam na tym ekskluzywnym forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tokebit1




Dołączył: 08 Gru 2013
Posty: 548
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:43, 22 Paź '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnie chwile na odebranie NEM stake.

ps/ Miło zobaczyć kilkadziesiąt zgłoszeń z naszej piaskownicy na liście tych którzy, po 9 miesiącach oczekiwania, wreszcie, odseparowali NEMstake od wiadomego forum.

Dzieciaki, Kocham was! Smile




_________________
*/ Wróżę z fusów. Na księżycu. I to na pewno nie jest ziemski księżyc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
tokebit1




Dołączył: 08 Gru 2013
Posty: 548
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:44, 31 Paź '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zupełne zdziwienie,

ChinaCoiny których 5 jednostek miałem przyjemność przesłać na rachunek naszego kochanego @jarondzika przyrosły nam prawie 400%.
By uprzedzić zgorzkniałe komentarze @dipsao [ który ostatnio zaproponował rozejm] uprzedzam, że od grudnia ubiegłego roku spadł dość poważnie... 500x?

Wszystkich początkujących inwestorów krypto walut pragnę zapewnić, że te [500x] to zupełnie niewielkie straty biorąc pod uwagę niuebłagany kierunek notowań.


ps/Za 5 dni, wszyscy Ci, którzy nie mieli okazji pochandlować NEMstakiem bedą mogli go odebrać w najprawdziwszych NEMCoinach.
I prosze mi nie mówić, że namawiałem, by zamiast kupować paczkę dropsów zainwestować to w NEM. Niestety jego kurs spadł - dziś wart jednne 2BTC Wink
_________________
*/ Wróżę z fusów. Na księżycu. I to na pewno nie jest ziemski księżyc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
tokebit1




Dołączył: 08 Gru 2013
Posty: 548
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:43, 18 Gru '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aximia, Easy Russian, pszek: tam na górze sprawy idą tak jak je zaplanowano i nikt, że tak kurwa powiem nie przejmuje się waszym zdaniem.



Zajebiście ciekawe - Zbiig i chiińczycy, a w następnym twicie ten sam staruszek poddaje pod rozwagę "materiał do przemyśleń Putinowi w temacie nawiązania stosunków dyplomatycznych z Kubą. Więc @pszek : kto kogo robi w chuja?
_________________
*/ Wróżę z fusów. Na księżycu. I to na pewno nie jest ziemski księżyc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
tokebit1




Dołączył: 08 Gru 2013
Posty: 548
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:06, 21 Sty '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co by jednak nie mówić o Kubie to bez względu na panujący tam system warto się wybrać w to miejsce, gdzie każdy wychowany na bajdurzeniach o raju zaczyna niechcący zastanawiać się czy ta kurewska menda - bóg - naprawdę, nie istnieje. [@pszek to działka dla ciebie - uważaj dziecko byś nie przedawkował]

Hmm, cóż, to co naprawdę istnieje to zamiłowanie do pieniądza, które tu i wszędzie na świecie zajmuje wyraźne miejsce w naszej kulturze.
Omal-że chciałem tam po-zostać na zawsze.

Najlepszy był ostatni tydzień, kiedy niechcący zerknąłem na marketcap i .... MazaCoin @szczonka naszego kochanego przybiła 40x od poziomu kiedy to z sympatii dla smarka, zaczałem ją skupować. Należy mu się okruszek ze stołu pańskiego. Podawaj swój adresLTC - razem z dipsiem promowaliście to gówno na tym forum dość długo : rzeknę - poziom na tyle obiecujący że i ja zaczałęm się w nim nurzać.


https://www.youtube.com/watch?v=3S8NJ02xIK0
_________________
*/ Wróżę z fusów. Na księżycu. I to na pewno nie jest ziemski księżyc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
sebek2k




Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 110
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:05, 07 Maj '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie, czy opłacalne jest jeszcze wykopywanie kryptowaluty posiadając mocną kartę graficzną?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tokebit1




Dołączył: 08 Gru 2013
Posty: 548
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:26, 09 Paź '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sebek2k napisał:
Mam pytanie, czy opłacalne jest jeszcze wykopywanie kryptowaluty posiadając mocną kartę graficzną?

Po pierwsze:

Dobrze jest przyjąć porażkę z godnością. A mądrość ta przychodzi z wiekiem.
Nie ważne czy uciekasz tudzież barykadujesz się z jakimś zapasem amunicjii, ważne byś w końcu się do niej odniósł.

kiedy jednak uznasz, że przegrywasz, naucz się śpiewać - i jeśli tego dokonasz, nieważne kim cię ogłoszą:



bo odejdziesz w chwale


A jeśli wygrasz, nie zapomnij, że w zwycięstwie najczęściej topią się świnie
* - * Geroge Orwel
_________________
*/ Wróżę z fusów. Na księżycu. I to na pewno nie jest ziemski księżyc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
zibimark




Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 561

PostWysłany: 11:37, 09 Paź '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy warto zainwestować w litecoiny?Gdzie je przechowywać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tokebit1




Dołączył: 08 Gru 2013
Posty: 548
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:34, 19 Lis '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@zibi warto inwestowac tak dlugo jak dlugo jestes pewien zwrotu z inwestycjii.

poki co to mamy newsa


http://uk.businessinsider.com/r-eu-clamp.....S&IR=T

REUTERS/Peter NichollsA bitcoin sticker is seen in the window of the 'Vape Lab' cafe, where it is possible to both use and purchase the bitcoin currency, in London March 24, 2015.

BRUSSELS (Reuters) - European Union countries plan a crackdown on virtual currencies and anonymous payments made online and via pre-paid cards in a bid to tackle terrorism financing after the Paris attacks, a draft document seen by Reuters said.

EU interior and justice ministers will gather in Brussels on Friday for a crisis meeting called after the Paris carnage of last weekend.

They will urge the European Commission, the EU executive arm, to propose measures to "strengthen controls of non-banking payment methods such as electronic/anonymous payments and virtual currencies and transfers of gold, precious metals, by pre-paid cards," draft conclusions of the meeting said.

Bitcoin is the most common virtual currency and is used as a vehicle for moving money around the world quickly and anonymously via the web without the need for third-party verification.

Electronic anonymous payments can be made also with pre-paid debit cards purchased in stores as gift cards.

EU ministers also plan "to curb more effectively the illicit trade in cultural goods," the draft document said.

(Reporting by Francesco Guarascio)



Wiec wyglada, ze przy kazdej nadarzajacej sie okazjii bedzie podejmowana proba ucywilizowania obrotu BTC i pozostalych.
Jak to moze wplynac na kurs? No coz odpowiedz zdaje sie byc oczywista.



_________________
*/ Wróżę z fusów. Na księżycu. I to na pewno nie jest ziemski księżyc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
November09




Dołączył: 20 Lis 2009
Posty: 857
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:06, 23 Lis '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Koniec anonimowych płatności w Europie?
Ministrowie spraw wewnętrznych i sprawiedliwości krajów Unii Europejskiej będą dziś dyskutować w Brukseli na temat nowych środków zapobiegających finansowaniu terroryzmu. Na celowniku znajdą się wirtualne waluty i anonimowe karty przedpłacone oraz pieniądz elektroniczny. Po ostatnich zamachach w Paryżu mogą zostać wprowadzone dodatkowe narzędzia ograniczające m.in. transakcje bitcoinem.

Do wstępnej wersji dokumentów przygotowanych na potrzeby Komisji Europejskiej dotarła agencja Reuters. Wynika z nich, że rozważane są nowe regulacje, które mają „wzmocnić kontrolę nad niebankowymi systemami płatności, takimi jak anonimowe płatności elektroniczne, wirtualne waluty oraz transfery złota i metali szlachetnych oraz karty przedpłacone”.

Zainteresowanie systemami płatności umożliwiającymi anonimowe rozliczenia to pokłosie ostatnich wydarzeń. Wkrótce po listopadowych zamachach w Paryżu pojawiły się doniesienia, że terroryści mogli korzystać z szyfrowanych form komunikacji oraz wirtualnych walut. Informacje te jak dotąd nie zostały potwierdzone.

W dokumencie opublikowanym 17 listopada na stronie Komisji Europejskiej, podsumowującej działania dotyczące bezpieczeństwa, wspomina się o tym, że sektor zajmujący się wirtualnymi walutami będzie obiektem szczególnie dokładnej oceny w ramach prac nad nowymi regulacjami przeciwdziałającymi praniu pieniędzy. Wygląda na to, że podobny los spotka systemy pieniądza elektronicznego oraz karty podarunkowe i przedpłacone umożliwiające anonimowy obrót środkami.

Niektóre media (np. „The Washington Times”) spekulują, że Unia rozważa delegalizację bitcoina, lecz taki krok byłby trudny w realizacji ze względu na zdecentralizowany charakter wirtualnej waluty. Bardziej prawdopodobne jest narzucenie obowiązków informacyjnych podmiotom działającym na styku wirtualnego i „oficjalnego” systemu płatniczego – np. wprowadzenie obowiązkowej weryfikacji tożsamości klientów wymieniających bitcoina w kantorach i na giełdach. Jednym z instrumentów prawnych, które mogłyby dotknąć obszaru e-pieniądza i kart przedpłaconych byłoby także obniżenie limitów transakcyjnych, przy których można zrezygnować z tzw. pełnych środków bezpieczeństwa finansowego, czyli m.in. procedur związanych z identyfikacją stron transakcji.

Przypomnijmy, że w ostatnich miesiącach anonimowe karty przedpłacone (korzystające z konstrukcji prawnej pieniądza elektronicznego) znalazły się w centrum zainteresowania Komisji Nadzoru Finansowego. Tego rodzaju plastiki emitowane przez polskie banki znajdowały wtórnych nabywców również za granicą, także dzięki aukcjom internetowym i sprzedaży na forach poświęconych kryptowalutom.

Nadzór stoi na stanowisku, że anonimowe karty przedpłacone noszące logotypy organizacji płatniczych i akceptowane tam, gdzie inne karty płatnicze nie mogą być traktowane jako instrumenty pieniądza elektronicznego i oczekuje, że banki wycofają się z ich sprzedaży. Banki stopniowo rezygnują z ich dystrybucji – taką decyzję podjął np. BZ WBK.

http://prnews.pl/hydepark/koniec-anonimowych-platnosci-w-europie-6551662.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tokebit1




Dołączył: 08 Gru 2013
Posty: 548
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:00, 05 Mar '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="November09"]
Cytat:
Koniec anonimowych płatności w Europie?
Ministrowie spraw wewnętrznych i sprawiedliwości krajów Unii Europejskiej będą dziś dyskutować w Brukseli na temat nowych środków zapobiegających finansowaniu terroryzmu. Na celowniku znajdą się wirtualne waluty i anonimowe karty przedpłacone oraz pieniądz elektroniczny. Po ostatnich zamachach w Paryżu mogą zostać wprowadzone dodatkowe narzędzia ograniczające m.in. transakcje bitcoinem.



Drogi @November,

Anonimowosc w sieci to pojecie zludne.

Dotyczy to takze kryptowalut.

Powiedzmy sobie to wprost: Nic na tym swiecie nie jest okreslone ostatecznie : nawet czas z tzw. zeagrow atomowych to tylko mrzonka DOKLADNOSCI - lecz mimo to potrafimy konstruowac urzadzenia, ktore sa w stanie wykonac kilka czynnosci przez okreslony [pobieznie, przez nas] czas np: pralka, samochod, kondom, zona etc...

Wiecej,
to ze mamy zegarek pozwala przetrwac nam codziennosc.

Pomyslales kiedys o zegarku w ten sposob?

Na kazdy rodzaj kryptografii znajdzie sie w koncu odpowiedz - czyli rozwiazanie zagadki.
To tylko kwestia mocy obliczeniowej.

Wyobraz sobie ze jestes teraz na plazy nudystow, ale nie takich o jakich zwyklo ci sie myslec - ot goly fiut na wierzchu tudziez piers etc ... Chodzisz na "wierzchu" z wszystkimi Twoimi myslami, widza je tylko ci, ktorzy posiadaja narzedzia.
.
Tak wiec, prawda jest, ta ostateczna dla Ciebie, jest, lub powinna byc oczywista.

Prosze, przeprowadz to proste, umyslowe doswiadczenie:

Inwestuj ile sie da.
Stoi za tym banksterka.
I tacy jak ja i bimi - wspolne DNA, coz poradzic na to, ze los taki fikusny...


_________________
*/ Wróżę z fusów. Na księżycu. I to na pewno nie jest ziemski księżyc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
tokebit1




Dołączył: 08 Gru 2013
Posty: 548
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:02, 25 Mar '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest coś poruszającego w ludzkiej niewdzięczności.
Ale najwięcej pouczającego.


Żaden z was, tu na tym forum, nie był w stanie wykrztusić z siebie najzwyklejszego dziękuję za moje z głębi gołębiego serca namowy na inwestycje w NEM (obecnie XEM)
tudzież Ethereum. I nie mam na myśli chemicznych czekanów z manhatanu.

A wystarczyło zainwestować 50 waszych złotych by dziś cieszyć się 30 tysiącami.
Jesteście siebie warci.

Wasz tokebit1.

To prezent ode mnie. za free. Ostatni


_________________
*/ Wróżę z fusów. Na księżycu. I to na pewno nie jest ziemski księżyc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:03, 30 Mar '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie mam ci za co dziękować, buraku. ETH zamiawiałem w presejlu jeszcze zanim sie dowiedziałeś o projekcie i nieśmiało szczekałeś na forum, (chociaż ty chyba o etereum mało co szczekałeś?) więc daruj sobie te jęki o dziękczynienie, bo to żałosne, i bez twojego zasranego serca wiedziałem i niepotrzebnym mi byłeś psie kulawy, no więc spieprzaj teraz dziadu z tymi swoimi "poruszającymi" konkluzjami.

Czy takie "podziękowania" pasują ci, fajfusie?

Cytat:
I nie mam na myśli chemicznych czekanów z manhatanu.

no to kurwa masz na myśli kogo, mały niedojebie? W sumie Całe Twoje Szczęście, że pomijasz mnie w swych obliczeniach, no i radze ci na przyszłość: trzymaj tak dalej. Ciekawe tylko jedno, od kogo życzyłbyś sobie tych podziękowań w dalszej kolejności?? Od tych co w dupie mają ten interes, i kręcą może lepsze jeszcze lody na innych okazjach?

Cytat:

Żaden z was, tu na tym forum, nie był w stanie wykrztusić z siebie najzwyklejszego dziękuję za moje z głębi gołębiego serca namowy na inwestycje w NEM (obecnie XEM)

Namawiać to ty se możesz na zakup odkurzacza co z nim biegasz po osiedlu.

Cytat:
Jest coś poruszającego w ludzkiej niewdzięczności.


Nawet nie masz pojęcia jakiś żałosny w tych niemytych refleksjach...

Cytat:
Ale najwięcej pouczającego.


doprawdy, nie wiem jakie ty nauki ssiesz z własnego tyłka... i chyba nie chcę wiedzieć.


Ja ci za to radze, psie niemyty, i namawiam gorąco - inwestuj dzisiaj w węgiel i ropę, fajfusie, a inwestuj! A najlepiej na lewarze! No ciekawe czy mi podziękujesz za jakiś czas chamie niemyty.

-------------
No a z bitcoinem to jednak wychodzi że nie myliłem się co do ogólnych tendencji: uciekać póki jeszcze czas(!), bo kierunek jest jeden...

http://www.nytimes.com/2016/01/17/busine.....ve-up.html

http://www.nytimes.com/2016/03/28/busine.....coins.html
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Gospodarka i pieniądze Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11   » 
Strona 9 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Alternatywne kryptowaluty - ktoś ryzykuje?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile