W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Nassim Haramein - Ujawnienie Tajemnicy   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
19 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 16983
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
shielder




Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 129
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:45, 27 Lis '09   Temat postu: Nassim Haramein - Ujawnienie Tajemnicy Odpowiedz z cytatem

4.0 Nassim Haramein - Ujawnienie Tajemnicy – Przyszłość jest w Naszych Rękach

Część inna od pozostałych... o Arce Przymierza, Zwojach z Qumran, Grobowcu Jezusa, Kabale i Drzewie Życia. W dużym stopniu łączenie różnych faktów, które czasem jest dość - hm... - dyskusyjne...



Lista odtwarzania 1:
http://www.youtube.com/view_play_list?p=1DA866B83F8EE25E
Lista odtwarzania 2 (niższa rozdzielczość):
http://www.youtube.com/view_play_list?p=293E9C55DA1D5895

4.1 Nassim Haramein - TEMPLARIUSZE (dodatek do części 4.0)
http://www.swietageometria.darmowefora.pl/index.php?topic=449.msg1995#msg1995

4.0 Nassim Haramein - Ujawnienie Tajemnicy w *.AVI (wklepane napisy PL)
http://www.przeklej.pl/plik/4_0_crossing.....54lbcql2j6
http://www.przeklej.pl/plik/4_0_crossing.....62dgcql2j6
_________________
The Titans - autorski projekt gry przeglądarkowej
Kanał na YT
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tabasco




Dołączył: 30 Lip 2009
Posty: 82
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:09, 28 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardzo ciekawy film polecam go jest w nim wiele ciekawych rzeczy poruszonych
_________________
And the jewelry is louder than an an engine sound
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kosmo




Dołączył: 08 Sie 2009
Posty: 107
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:34, 28 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OK podsumowując film. Czy tetragramaton (Boga) da się zrekonstruować, zważywszy na dzisiejsze technologie, tym bardziej, że ten kolo rozszyfrował to kabalistyczne drzewo życia. Może coś przeoczyłem lub już nie pamiętam, skąd w ogóle Egipcjanie wzieli tetragramaton? W ogóle ta cała arka tłumaczy już jak powstały piramidy Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:11, 28 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kosmo - kto ci nasrał do łba?
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kosmo




Dołączył: 08 Sie 2009
Posty: 107
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:16, 28 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o chuj ci chodzi człowieku rozwin troche mysl bo twoja odpowiedź nie wnosi nic do tematu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:27, 29 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Czy tetragramaton (Boga) da się zrekonstruować, zważywszy na dzisiejsze technologie


Może za bardzo się tym wszystkim przejąłeś? Co chcesz rekonstruować? Fundamentalną konstrukcję wszechświata?
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kalfas




Dołączył: 02 Gru 2009
Posty: 338
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:12, 03 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie o co Nasimowi chodzi? Wtykał przez kilka godzin jeden ostrosłup w drugi ostrosłup i się do tego dziwnie uśmiechał...całkiem jak na lekcji wychowania seksualnego. Ten narciarz powinien sprzedawać odkurzacze ma do tego świetne predyspozycje....no i wciąż powtarza vacum...wciąż i wciąz w kółko. A tak serio....to kolejny przykład dobierania dowodów do tezy. Pokazywał nawet jakieś publikacje ale trudno bylo doczytać gdzie ten Pan publikuje swoje odkrycia.W necie nie ma nawet jego zyciorysu i dorobku zawodowego...no ale może ktoś potrafi to znaleźć , że czegoś nie ma na WWW nie oznacza że nie ma tego wcale a i ja moglem nieuważnie pytać.
Czego zabrakło...w wykładzie Nasima..... jednej rzeczy dowodu...chociażby w postaci prostego eksperymentu.
Eksperyment empiryczny z żyłką to tylko dowód na falowy charakter tego zjawiska a nie na strukture......
No i dalej....jaki wniosek z tego tetragrammatycznego izomorfizmu struktury? chyba wnioski są zawsze najważniejsze.......
Swoja drogą rewelacyjny sposób przekazywania informacji......pożyczyć tylko takich prelegentów w Polsce...pomarzyć można.

P.S. mały myk jeszcze w odniesieniu do wykładu. Nasim z właściwą sobie ogólnikowością nie zająknął się w jednej kwestii.Chodzi o ten wykres, a konkretnie o wartości na osi Y. Zastanawialiście sie jaka tam jest skala i czy jest to skala ciągła. Może niekoniecznie wtedy wychodzi linia praosta. That's all folks.

P.S.2. Modyfikując skale możemy pociągnąć linie prosta przez cokolwiek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Krzysiak




Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 410
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:00, 03 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tez mi sie wydaje ze duza czesc z tego co mowi jest troche naciagana ale jak to ogladalem to mialem wrazenie ze to ma sens z reszta w duzej czesci sie to zgadza wszystko z moja ideologia moze poza tymi obcymi. Kto powiedzial ze to obcy dali ludziom taka technologie. Ze swojej strony polecam wam do przeczytania cykl ksiazek "Anastazja". Bardzo ciekawa (poza niektorymi momentami) lektura i mozna znalezc wiele zbieznosci z tym co mowi Nassim z tym ze tak jakby z duzym rozszerzeniem.

"Gdyby wszyscy ludzie na ziemi chcieli, powstałoby drugie słońce"

Coraz więcej informacji skłania mnie do tego.
_________________
Nikt nie ma monopolu na prawdę
www.chomikuj.pl/Filmyprawdy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:02, 03 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma / żadnej tajemnicy / Ja JESTEM / a,wszystko inne to iluzja./
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aya Sophia




Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 1227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:37, 03 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czekan, jeszcze nie widziałem byś na tym forum cokolwiek sensownego napisał Neutral

Shielder: widziałem to z 2-3 tyg. temu, co z takim poslizgiem umieszczasz tu ? Wink
_________________
"W pozornie beznadziejnej walce, rozwiązanie tych problemów jest proste. Jedyną broń jaką mają przeciwko nam jest ukrywanie przed nami wiedzy. Musicie dużo czytać, by
poznać prawdę i dostrzec korzenie zła"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
shielder




Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 129
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:02, 05 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Małe urwanie głowy i mi się zapomniało Rolling Eyes
_________________
The Titans - autorski projekt gry przeglądarkowej
Kanał na YT
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:55, 05 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe jak wypadłby w kompetycji z davidem ickem? Myślę że w kilku kwestiach by się zgodzili a w kilku pobili (albo wyzwali od szaleńców - crazzzieah!) Dwa skrzyżowane trójkąty to gwiazda dawidowa, a on daje jeszcze okręgi co daje część kabalistycznego drzewa życia. Pełen wymiar - i prawdziwą gwiazdę dawida dostaniemy po skrzyżowaniu (wymieszaniu, hybrydyzacji, zjednoczeniu) dwóch tetraedrów - czworościanów. Potem fajnie mówi o masonach - że to architektura oparta na pustce i w ogóle tak fajnie że skonstruowali amerykę wolnomularze bo to jeszcze od katarów i arki przymierza (=św. Graal ??? - o co mu chodzi?), a przecież katarzy od samego chrystusa, który miał tą wiedzę masońską o lewitacji, tudzież technikę i narzędzia. W sumie zdaje się nie dostrzegać, że templariusze chyba gdzieś po drodze zgubili nauki katarów, a wdali się w ciemne sprawki, bo chyba ich dzieł nie można zaliczyć do udanych - to nie trzynaście? rodów królewskich rządzi światem, tuż przed czubkiem piramidy, lecz 12 wokół jednego - wektorów sił, wokół nieznanego (osobliwości w idalnej, nieskończonej równowadze). dobrze chcieli, ale chyba się zapędzili, shell, pentagon, MI5, WHO i wszędzie te emblematy wężowo - reptiliańskie. Ale to nic, ważne, że czworościan w kuli.
No, ale co by nie mówić bardzo nassima harameina lubię, odkrywa ciekawe rzeczy, np. te o trójwymiarowości fali, czarnych dziurach (hej - ktoś je widział? jeśli wierzyć naszym naukowcom (opierającym się na odpowiednio skonstruowanej teorii, mającej na celu ogłupiać całe masy oraz umysły, oraz utrzymywać w ignorancji) oraz intuicji, obiekty takie istnieją, to czarne słońca z niezmierzonymi wszechświatami wewnątrz. Skala nie istnieje.
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Leszek




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 230
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:26, 05 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chemicloo napisał:
Potem fajnie mówi o masonach - że to architektura oparta na pustce i w ogóle tak fajnie że skonstruowali amerykę wolnomularze bo to jeszcze od katarów i arki przymierza (=św. Graal ??? - o co mu chodzi?), a przecież katarzy od samego chrystusa, który miał tą wiedzę masońską o lewitacji, tudzież technikę i narzędzia. W sumie zdaje się nie dostrzegać, że templariusze chyba gdzieś po drodze zgubili nauki katarów, a wdali się w ciemne sprawki, bo chyba ich dzieł nie można zaliczyć do udanych - to nie trzynaście? rodów królewskich rządzi światem, tuż przed czubkiem piramidy, lecz 12 wokół jednego - wektorów sił, wokół nieznanego (osobliwości w idalnej, nieskończonej równowadze). dobrze chcieli, ale chyba się zapędzili, shell, pentagon, MI5, WHO i wszędzie te emblematy wężowo - reptiliańskie. Ale to nic, ważne, że czworościan w kuli.


Tak z doskoku, bo nie mam czasu.
Odróżnij dwie kwestie - wiedzę i ludzi, którzy wykorzystują ją do różnych celów.
Następnie weź pod uwagę, że istnieje coś takiego jak przejęcie (władzy, roli, wiedzy, złota etc)
I teraz wyobraź sobie, że jesteś ten dobry i masz tą samą wiedzę, co ten zły. Jedziesz do Stanów, zakładasz społeczeństwo i zaraz za tobą podążają ci źli. Robią "misz masz" i przejmują kontrolę/władzę, zmieniając charakter twego pierwotnego zamysłu...
Nie wrzucaj więc do jednego worka jednych i drugich.
Jeśli chodzi o mnie to nie łączył bym Katarów z Templariuszami, nawet jeśli posiadali podobną wiedzę.
I w ogóle zwróciłbym uwagę na to, że zasadniczo istnieje tu coś takiego, że jedna linia stara się maksymalizowac potencjał zawarty człowieku (linia Graala), a druga linia stara się roztoczyć nad człowiekiem władzę i tworzy rózne technologie, aby za ich pomocą władać nad ludźmi.

Tu jest nieco żartobliwie, ale oddany sens Graala:
Pół żartem, pół serio, czyli Joanna Krupa i Święty Graal
http://www.swietageometria.darmowefora.pl/index.php?topic=477.0

P.S
Mam limit 1 post na dobę, więc nie będę tu się udzielał.
Pozdrawiam! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:15, 06 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Leszek dzięki za wstawkę:
Cytat:
Odróżnij dwie kwestie - wiedzę i ludzi, którzy wykorzystują ją do różnych celów.

Niby masz rację i często się o tym zapomina, ale istnieje też coś takiego jak wiedza naznaczona złem, np: mogę wiedzieć, że kradnąc komuś coś przeżyję potem niesamowite chwile, lekko i przyjemnie. Sama ta wiedza nie jest zła, ale nie da się jej wykorzystać w asertywny sposób inaczej jak nie wykorzystując jej wcale.

Mam wyobrażać sobie że ktoś mnie ściga, albo kogoś innego, o wiele "potężniejszego" i ścigający go wróg nagle przejmuje moje "dobra", będące np. "wiedzą" i wykorzystuje ją w podły sposób. Już mam - na przykład zakon złotego brzasku i iluminacyjnego świtu (Ci źli) wykradają katarom rolę "przewodników i dobroczyńców" i zaczynają działać w niegodny sposób. Kosmiczną wiedzę używają odtąd jako templariusze - czarni rycerze czasu, pod skrzydłami jedynie anioła deprawują okoliczną ludność, niby ubodzy głosiciele, lecz przecież rycerze (=na dzisiejsze = żołnierze) - ich misją jest zabijanie gdy to konieczne, podczas gdy chrustus pan mówi: zabijanie nigdy nie jest konieczne, nadstawcie drugi policzek.

Nie łączyłbyś katarów z templariuszami? Czyż nie wiesz że wszystko jest POŁĄCZONE. Nawet jeśli posiadaliby podobną wiedzę? Nie ma czegoś takiego jak PODOBNA WIEDZA. Wiedza jest zawsze tożsama z Prawdą, lub nie. COŚ CO MA "PODOBNĄ WIEDZĘ" DO TAMTEGO <jest>

DWIE LINIE jedna to moce niebiańskie, druga to moce piekielne, szatańskie. walczą . czyżby... Gdzie tu jest tetragramaton? Ciemne moce ani nie triumfują nad jasnymi, ani nie bledną. Jasność była w ciemności, a ciemność jej nie ogarniała. Wewnątrz czarnej dziury istnieje, według fizyków, niesamowita jasność. Jasność jakiej nie sposób zobaczyć <poza> [powierzchnią schwarzshilda, przyp. autora posta]. Wewnątrz tej jasności - uporządkowany ruch, cząstek jakich nawet ci fizycy nie są w stanie sobie wyobrazić. Potem osobliwość - może np. bezwymiarowa osobliwość w postaci... tak, tak, ciemności, której jasność nie ogarnia, czarnej dziury, w ciemnej dziurze. Kropki.
Kropka to św. graal, Tetragramaton - tetrahydron w sferze. klucz do wiedzy poznania. rozbudowując czworościany zawsze też rozbudowujemy kule. mamy kościec i krew materii.
Jednak zasadniczo twierdzisz, że ktoś nam nadskakuje, a ktoś inny wyciąga pomocną dłoń?
świat jest rządzony i skonstruowany przez tych złych, to jasne, ojcowie ameryki nie mieli czystych rąk. ak jak wieloletni ich poprzednicy i nauczyciele.
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:53, 06 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no i jeszcze to, że wewnątrz tetraedru też można wpisać kulę, wewnątrz tej kuli zaś kolejny tetraedr, to druga rzecz. Dokładając kolejne tetraedry do mniejszego w centrum, po pewnej skali wzrostu, możemy, otrzymać, z pewną częstotliwością nawet wchodzić na "wyższy poziom rzeczywistości", gdzie dobudowujemy całe duże tetraedry, lub niższy gdzie tniemy włos na czworo, i nazywamy: to jest włos J H W H. Potem Układamy małe włoski w tetraedr. Sprytne. aż mózg będzie spiczasty.

a mnie obchodzi gdzie leży połączenie vortexu, z tetraedrem w kuli? Zresztą, niekoniecznie, może być czworo - ośmiościan w kuli. a co!, też da się wpisać. lecz mnie interesuje gdzie leży połączenie wiedzy o materii (że wszystko zbudowane jest z czworościanów), z falą. Jest niby ta kula, ale gdzie Cosinus? Stosunek o nierównych długościach, tetraedr który nie jest "równy", jest wykrzywiony, z krzywych trójkątów. różne długości wiązań. to skaza, grzech, jest falą. gdzie leży w tym wszystkim grzech?
[Pardon, upraszczam dla uproszczenia, chodzi o nierówne stosunki pól powierzchni ściennych płaszczyzn trójkątów, a nie długości ramion tetraedru, których, chcąc wprowadzić falę do schematu, nie można brać jako wyznacznik, ze względu na niefunkcjonalność (niejednoznaczność) wyboru [stosunku długości ramion - bo trzy ramiona] z jednego punktu. No a jak połączyć jeszcze w osobliwość i dodać po bokach kolejne wektory - niejednoznaczność wyboru stosunku długości ramion, (do kreślenia danej długości fali).
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
norwid




Dołączył: 16 Lip 2009
Posty: 101
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:06, 09 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
podczas gdy chrustus pan mówi: zabijanie nigdy nie jest konieczne, nadstawcie drugi policzek.


"nie z ciałem i krwią toczy się bój"

ale również - " kto umyślnie zasadziwszy się zabiłby brata twego, weźmiesz go sprzed oblicza mego poza zgromadzenie i zabijesz"

dyrdymały kabalistyczne zaśmiecają umysł jak fraktale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
norwid




Dołączył: 16 Lip 2009
Posty: 101
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:10, 09 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czekan napisał:
Nie ma / żadnej tajemnicy / Ja JESTEM / a,wszystko inne to iluzja./


"oto wielka tajemnica wiary"

Ja JESTEM - wyznanie wiary
a wszystko inne to iluzja - słuszny wniosek wiary.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aya Sophia




Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 1227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:02, 09 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

norwid napisał:
dyrdymały kabalistyczne zaśmiecają umysł jak fraktale.


Shocked
_________________
"W pozornie beznadziejnej walce, rozwiązanie tych problemów jest proste. Jedyną broń jaką mają przeciwko nam jest ukrywanie przed nami wiedzy. Musicie dużo czytać, by
poznać prawdę i dostrzec korzenie zła"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Komzar




Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 1285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:22, 09 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie lubię krytykować takich ludzi ale i warto zwracać uwagę na błędy merytoryczne.
Zaraz na początku filmu przyrównuje arkę przymierza do kondensatora. No niby ok, ale słowo Large tu nie pasuje. Nawet malutki (wymiarami) kondensatorek teraz mia dużo większa pojemność od tej puszki.
Nie wiem więc czemu on tak się dziwił.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:02, 09 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

leszek - powiedz coś. wiem że ostatnie posty mogą być co nieco niezrozumiałe. (może dlatego ze byłem nietyyrzeźwy) lecz chyba haramein nie jest taki beznadziejny?

[the smile he has - so.o. greatefulle - incredible guy. well, his wonderfull life. naprawde niesamowity koles. naukowiec w dodatku. ciekawe teorie... ale dlaczego tych masonów tak pompuje?

by the way - norwid - wiara Jest źródłem przemocy
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wintermute




Dołączył: 19 Gru 2007
Posty: 44
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:20, 10 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kalfas napisał:
No właśnie o co Nasimowi chodzi? Wtykał przez kilka godzin jeden ostrosłup w drugi ostrosłup i się do tego dziwnie uśmiechał...całkiem jak na lekcji wychowania seksualnego. Ten narciarz powinien sprzedawać odkurzacze ma do tego świetne predyspozycje....no i wciąż powtarza vacum...wciąż i wciąz w kółko. A tak serio....to kolejny przykład dobierania dowodów do tezy. Pokazywał nawet jakieś publikacje ale trudno bylo doczytać gdzie ten Pan publikuje swoje odkrycia.W necie nie ma nawet jego zyciorysu i dorobku zawodowego...no ale może ktoś potrafi to znaleźć , że czegoś nie ma na WWW nie oznacza że nie ma tego wcale a i ja moglem nieuważnie pytać.




To tak odnośnie wiarygodności teorii tego pana. Mówi o rewolucyjnych rzeczach ale z całą pewnością nie jest pierwszym lepszym oszołomem który gada o czymś o czym nie ma zielonego pojęcia. Jak ktoś chce potwierdzenia że to nie fake (ojej ;p) to niech odwiedzi stronę Casys'09. Trzeba trochę poszukać w tym bałaganie ale jest tam potwierdzenie. ; ) Ten "żałosny troll Haramein" który gada o ufoludkach i Arce Przymierza jest inteligentym facetem który zna się na tym o czym mówi. Ciężko uwierzyć ale takie są fakty. Deal with it.

kalfas napisał:
Czego zabrakło...w wykładzie Nasima..... jednej rzeczy dowodu...chociażby w postaci prostego eksperymentu.


Rozumiem że Einstein też od razu potrafił udowodnić eksperymentalnie swoją teorię? Razz A może udowodniono ją eksperymentalnie dopiero wiele lat później, co? No właśnie...

kalfas napisał:
mały myk jeszcze w odniesieniu do wykładu. Nasim z właściwą sobie ogólnikowością nie zająknął się w jednej kwestii.Chodzi o ten wykres, a konkretnie o wartości na osi Y. Zastanawialiście sie jaka tam jest skala i czy jest to skala ciągła. Może niekoniecznie wtedy wychodzi linia praosta. That's all folks.


Zobacz jego "The Schwarzschild Proton" (to praca, a nie filmik Razz) za który dostał właśnie tą nagrodę. Strona 6. Nie jestem pewien czy dokładnie o to samo chodzi ale chyba tak.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adwokat Diabła




Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:13, 10 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tacy ludzie jak Nassim ciagną naukę o lata świetlne do przodu. Zadawają coraz trudniejsze pytania i szukają odpowiedzi przy pomocy narzędzia dostępnego kazdemu z nas od razu-wyobraźni. To, że nauka wchodzi w duchowość to było tylko kwestią czasu. One tylko pozornie się rozeszły, by powrócić do siebie i się przenikać. Nauka zwalcza zabobony, ale jej niedoskonałość jeszcze przez lata wszystkiego nie wytłumaczy nam na "chłopski rozum".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalfas




Dołączył: 02 Gru 2009
Posty: 338
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:13, 11 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="wintermute"]
kalfas napisał:
No właśnie o co Nasimowi chodzi? Wtykał przez kilka godzin jeden ostrosłup w drugi ostrosłup i się do tego dziwnie uśmiechał...całkiem jak na lekcji wychowania seksualnego. Ten narciarz powinien sprzedawać odkurzacze ma do tego świetne predyspozycje....no i wciąż powtarza vacum...wciąż i wciąz w kółko. A tak serio....to kolejny przykład dobierania dowodów do tezy. Pokazywał nawet jakieś publikacje ale trudno bylo doczytać gdzie ten Pan publikuje swoje odkrycia.W necie nie ma nawet jego zyciorysu i dorobku zawodowego...no ale może ktoś potrafi to znaleźć , że czegoś nie ma na WWW nie oznacza że nie ma tego wcale a i ja moglem nieuważnie pytać.




To tak odnośnie wiarygodności teorii tego pana. Mówi o rewolucyjnych rzeczach ale z całą pewnością nie jest pierwszym lepszym oszołomem który gada o czymś o czym nie ma zielonego pojęcia. Jak ktoś chce potwierdzenia że to nie fake (ojej ;p) to niech odwiedzi stronę Casys'09. Trzeba trochę poszukać w tym bałaganie ale jest tam potwierdzenie. ; ) Ten "żałosny troll Haramein" który gada o ufoludkach i Arce Przymierza jest inteligentym facetem który zna się na tym o czym mówi. Ciężko uwierzyć ale takie są fakty. Deal with it.

kalfas napisał:
Czego zabrakło...w wykładzie Nasima..... jednej rzeczy dowodu...chociażby w postaci prostego eksperymentu.



Czy to juz wszytkie referencje Nasimma?
Odezwali się zwolennicy. To dobrze.
Więc teraz poprosze o skrotowe przedstawienie jego teorii odnosnie budowy wszechwsiata.
Jak maja sie te figury do jednolitej teorii pola?
I o co W OGOLE chodzi w tych figurach?
Co to za metoda , że teorie podpiera sie czyms co istnieje. moze warto poszukac czegos co to obala?
Ale zaraz...zaraz...wlasnie żeby cos obalic trzeba najpierw wiedziec co?
A po tych wykładach nie bardzo wiadomo co obalac?

Moze lepiej obalic flaszke?


Dobranoc książęta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
kalfas




Dołączył: 02 Gru 2009
Posty: 338
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:17, 11 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adwokat Diabła napisał:
Tacy ludzie jak Nassim ciagną naukę o lata świetlne do przodu. Zadawają coraz trudniejsze pytania i szukają odpowiedzi przy pomocy narzędzia dostępnego kazdemu z nas od razu-wyobraźni. To, że nauka wchodzi w duchowość to było tylko kwestią czasu. One tylko pozornie się rozeszły, by powrócić do siebie i się przenikać. Nauka zwalcza zabobony, ale jej niedoskonałość jeszcze przez lata wszystkiego nie wytłumaczy nam na "chłopski rozum".


U mnie osobiscie to wykłady Nassima generuja same pytania.
Dlaczego nigdy w tych talk show nie ma pytan z sali?
Czyzby madrzy ludzie byli tylko po jedenj stronie lustra?
Fakt, nikt nie dał dobrego wyjasnienia budowy materii....do tej pory,
nie wiemy o co biega z grawitacja, w ogole malo wiemy...ale
jak ktos chce cos powiedziec to musi t zrobic w spsob przejrzysty a nie bakac co mu sie przysnilo
jak patrzyl w sufit VANA.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Adwokat Diabła




Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:22, 11 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja ci powiem stare powiedzenie na temat teorii:
"Że tą całą teorię to sobie można o kant dupy rozbić".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Nassim Haramein - Ujawnienie Tajemnicy
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile