W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Bitek na gwiazdkę-1000 DGC-każdy wygrywa Cz. 2  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
3 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 7842
Strona:  «   1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:51, 24 Lis '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tokebit1 napisał:

Każdy z nas musi ocenic czy będzie rosło czy zdechnie. Kiedy wyjść wejść Wink i tak wkółko. wejśc wyjśc... tez wam się skojarzylo?


nieprzypadkowo mowi sie "naruchac kasy" Smile

tokebit1 napisał:

Jazda sie dopiero zaczyna, choć ciagle uważam ( i mam nadzieje) ze kolo 5-10 grudnia bedziemy mieli korekte do 350.

Nie licz na żadną wielką rzeźnię przed 1.5 K z powdów które podałeś - WIELKA rzeźnia może się zacząć w momencie poruszenia na wielkich walletach, ruchach ustawodawcy, newsach o złamaniu SHA256.


chyba 'rzeznia' to bylo zle slowo Smile liczylem ze w okresie o ktorym piszesz spadnie do 800/700. ze do konca listopada beda wzrosty, pierwszego jebnie rekord (1600/1700) i zacznie sie zjazd. mysle ze w kurwe ludzi teraz nakupowalo po tej cenie, jakos nie chce mi sie wierzyc zeby taniej puscili.

jarondo tez licze na to ze jutro peknie tysiak
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
tokebit1
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 13:02, 24 Lis '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tokebit1 napisał:
jarondo napisał:
Nie ma portfela na andka?


Nie ma, bo waluta jest niby dead i opuszczona przez dev's. ale jak to mówią, strzeżonego pan buk sczerze. instaluj i nie marudź, na btce znajdziesz historię kursu. oki Smile?


małe sorki - miałam na myśli bter.com

Alkohol - bardzo możliwe, że weszliśmy w długookresowy stabilny trend. Huj wie czy i kiedy pęknie. Obstawiajcie na okolice 350 przy wigili - choć jeśli mam prawdę powiedzieć to nie wierzyłbym bardziej w moje przepowiednie niż w gusła o rocznicy przyjścia zbawiciela na ten Świat.


--------------------------



Tańcząca, odnosnie Szwajcarii to podałaś fajnego linka - otóż uważam, że w dobie dzisiejszego rozwoju należy się to każdemu jak nos świńskiego ryja na Mikołaja. Potrafimy wyzyskiwać ludzi na każdym kroku, może pokażmy, że nie jesteśmy ostatnimi cwelami spod stadionu ryczącymi : "Vivat wolna Polska"
I dla jasności : każdy stadionowy cwel ma prawo przystąpić do tego rozwiązania - warunek: szanuj i czapka z głowy na widok INNEGO.

Ale wracając do tematu : otóż do socjalizmu - równości - szacunku , droga jest jedna : Pełny Ekshibicjonizm i kontrola nad tymi co uwierzyli, i stosują na codzień prawdę, że przemoc to jedyny warunek kontroli.
To długa droga i naprawdę wymagająca wysiłku intelektualnego.
Ale jeśli jesteśmy lepsi to udowodnijmy to.
Także dla dobra naszych "obecnych wrogów"
Powrót do góry
jarondo




Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 1666
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:22, 24 Lis '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tokebit1 napisał:

małe sorki - miałam na myśli bter.com

?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tokebit1
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 13:38, 24 Lis '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Al Kohol napisał:
dobra to kiedy wyskakujecie? ciagniecie poza 900 czy wczesniej?

widze ze litecoin tez idzie. tego to juz w ogole nie czaje. to w ogole kosztowalo kiedys tyle? pewnie jebnie razem z btc.

chinczycy dociagneli juz do 845


Z tym Lite Coinem to dziwna sprawa, waluta jest oparta na Scrypt algo i niestety ma potwierdzenie about 15min. Szybciej niż BTC ale... ja bym szukał następcy w walucie która ma zajebiście szybki confirmation. A przy okazji dobrą nazwę. Choć biorąc pod uwagę że mtgox "ujawnił" już jakiś czas temu LTC API to huj wie, pospekulować zawsze można.

Warunki dyktują tłuste grubasy.
Powrót do góry
tokebit1
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 13:59, 24 Lis '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jarondo napisał:
tokebit1 napisał:

małe sorki - miałam na myśli bter.com

?

? że o co?
Powrót do góry
jarondo




Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 1666
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:13, 24 Lis '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"miałam"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tokebit1
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 14:24, 24 Lis '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tokebit1 napisał:

Warunki dyktują tłuste grubasy.


że skomentuję sam siebie.

Każdy ma prawo zostać tłustym grubasem - inna sprawa, że nie każdy chce Twisted Evil większość po prostu się obawia...

uwielbiam liczyć te łamigłowki Bimiego - może byś w końcu doadał jakiś kwadrat/pierwiastek/lub Ln ?
Powrót do góry
tokebit1
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 14:31, 24 Lis '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jarondo napisał:
"miałam"


no i co z tego? , że miałam lub miałem? cokolwiek to zmienia?
Powrót do góry
tokebit1
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 15:55, 24 Lis '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tokebit1 napisał:


no i co z tego? , że miałam lub miałem? cokolwiek to zmienia?

pszeki to pewnikiem wie cósik na ten temat.... Very Happy

Powrót do góry
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1413
Post zebrał 1.000 mBTC

PostWysłany: 16:52, 24 Lis '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I co jarando kiwaczku , srasz teraz w pampersy , co ? Smile kurwa następny gumiś ustrzelony przez ,,o kurwa znowu czystka" z kasy . Ty multikulti idioto , wpłać lepiej na Owsika , dostaniesz przynajmniej naklejkę -serduszko Smile Smile Smile huj ,zliczę te popierdolone cyferki .
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jarondo




Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 1666
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:53, 24 Lis '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I tradycyjnie jeden czekan, dla mojego nadwornego błazna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tokebit1
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 17:01, 24 Lis '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czekan napisał:
I co jarando kiwaczku , srasz teraz w pampersy , co ? Smile kurwa następny gumiś ustrzelony przez ,,o kurwa znowu czystka" z kasy . Ty multikulti idioto , wpłać lepiej na Owsika , dostaniesz przynajmniej naklejkę -serduszko Smile Smile Smile huj ,zliczę te popierdolone cyferki .


jezu czeki, kupuj część choć BTC i nie pierdol, oddziel Bimiego od BTC - to jest zajebiście proste- ten muł nie ma nic wspólnego z BTC,

zresztą ostatnio coś pierdolił o "skorumpowaniu BTC Foundation:" - naprawdę nie kumasz , że masz okazję wyjebać leszcza?
Powrót do góry
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1413
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:34, 24 Lis '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taaa rozumiem , zjednoczenie idiotów to potęga gumisiowyh planów Smile o taki huj ! Smile A z dobrego sera podpowiem Smile http://www.nexto.pl/szukaj/pinokio_download_pdf pierdolę te wsze szekle przekręty i kłamstwa . http://wolna-polska.pl/wiadomosci/szesc-.....ia-2013-11
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jarondo




Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 1666
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:36, 24 Lis '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czeki zbierając cegły miał wypadek, rok temu mu spadła jedna na głowę. Wszystko jest O.K. Tylko...
Do teraz kask nosi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tokebit1
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 17:45, 24 Lis '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czekan napisał:
Taaa rozumiem , zjednoczenie idiotów to potęga gumisiowyh planów Smile o taki huj ! Smile A z dobrego sera podpowiem Smile

pierdolę te wsze szekle przekręty i kłamstwa 1


I, wisz, za to cię lubię, załozłem Ci twój secret wallet w walucie o której nie masz pojęcia. Wyślę na twoje konto za 3 lata.

pogódźcie sie z bimiaszkiem i pszekim - w końcu jeteśmy polakami.......

pytanie czy im starczy odwagi...
Powrót do góry
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1413
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:12, 24 Lis '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe///pewnie .. teraz rozumiem znak drogowy = ślepa ulica . noale doodbytniczy ciągnie , bo ja mu mułu mentalny POLECAM -KUPUJ cienkopiskliwa frajerzyno /// i sumuj ///
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jarondo




Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 1666
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:15, 24 Lis '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki, to 1k pewniak...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tokebit1
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 18:21, 24 Lis '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czekan napisał:
hehe///pewnie .. teraz rozumiem znak drogowy = ślepa ulica . noale doodbytniczy ciągnie , bo ja mu mułu mentalny POLECAM -KUPUJ cienkopiskliwa frajerzyno /// i sumuj ///


Chciałoby sie w dupkę hujka co fajnie smakował?, Niestety trzeba zasłużyć Czekanku, poniekąd tyś i tak wygrany, zupełnie nie rozumiem co Cię tak spina? Wyjawisz ten sekret?
Powrót do góry
tokebit1
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 18:37, 24 Lis '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tokebit1 napisał:
czekan napisał:
hehe///pewnie .. teraz rozumiem znak drogowy = ślepa ulica . noale doodbytniczy ciągnie , bo ja mu mułu mentalny POLECAM -KUPUJ cienkopiskliwa frajerzyno /// i sumuj ///


Chciałoby sie w dupkę hujka co fajnie smakował?, Niestety trzeba zasłużyć Czekanku, poniekąd tyś i tak wygrany, zupełnie nie rozumiem co Cię tak spina? Wyjawisz ten sekret?



prawdopodobnie się nawaliłem i zupełnie niepotrzebnue wszedłem na te rozważania...
Powrót do góry
tokebit1
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 18:43, 24 Lis '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tokebit1 napisał:
tokebit1 napisał:
czekan napisał:
hehe///pewnie .. teraz rozumiem znak drogowy = ślepa ulica . noale doodbytniczy ciągnie , bo ja mu mułu mentalny POLECAM -KUPUJ cienkopiskliwa frajerzyno /// i sumuj ///


Chciałoby sie w dupkę hujka co fajnie smakował?, Niestety trzeba zasłużyć Czekanku, poniekąd tyś i tak wygrany, zupełnie nie rozumiem co Cię tak spina? Wyjawisz ten sekret?



prawdopodobnie się nawaliłem i zupełnie niepotrzebnue wszedłem na te rozważania...


dla jasności pozdrawiam cyryla i pszekiego
Powrót do góry
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1413
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:51, 24 Lis '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimiciulołykaczofrajerzyno , a miałeś nie pisać gdy się najebiesz iluzją . Ty kurwa wstydu nie masz ,ani nawet powonienia zboczeńcu , prawdopodopnie skończysz pedale jako pederasta / nie śmieszne / albo jako transwestyta pod latarnią w HHHOOOlandii Smile Smile Smile dymacz przygłupi.
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tokebit1
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 18:59, 24 Lis '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czekan napisał:
Bimiciulołykaczofrajerzyno , a miałeś nie pisać gdy się najebiesz iluzją . Ty kurwa wstydu nie masz ,ani nawet powonienia zboczeńcu , prawdopodopnie skończysz pedale jako pederasta / nie śmieszne / albo jako transwestyta pod latarnią w HHHOOOlandii Smile Smile Smile dymacz przygłupi.


ech ty tępy jebany czekanie, jesteś niewdzieczny jak mój labrador czekoladopodny, gdybyś wiedział jak go kocham...
Cóż mam Ci powiedzieć?


i tak ci prześlę ten wallet na twoje konto za 3 lata jak obiecałem, wkurwia mnie jedynie twoja głupia upartość.
Powrót do góry
jarondo




Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 1666
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:12, 24 Lis '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tokebit, nie żebym miał coś przeciwko.
Ale czy ty jesteś baba?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tokebit1
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 19:21, 24 Lis '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jarondo napisał:
tokebit, nie żebym miał coś przeciwko.
Ale czy ty jesteś baba?


zależy co rozumiesz przez "baba" pytaj bimcię lub pszekcia o szczegóły...
Powrót do góry
tokebit1
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 19:39, 24 Lis '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a przy okazji , to w watku o socjaliźmie błysnąłeś niczym MR Down na oddziale? Proponujesz lekturę folwarku i 1984 sugerując jednocześnie, że....


przecież te dwie powieści to annały socjalizmu.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12   » 
Strona 3 z 12

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Bitek na gwiazdkę-1000 DGC-każdy wygrywa Cz. 2
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile