W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Bitek na gwiazdkę-1000 DGC-każdy wygrywa Cz. 2  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
3 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 7838
Strona:  «   1, 2, 3 ... 10, 11, 12 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1413
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:33, 12 Gru '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tokebit1 napisał:
czekan napisał:
Tu kurwa gramy na zety .
Laughing Ech szczekan, fajnie, że się wczesałeś w ten wątek ale radzę ci zajrzyj też w ten gdzie rozdaje DOGe to sobie pograsz psianą kosteczką. W drodze wyjątku dostaniesz ich 200. A tu sobie będziesz mógł pograć nimi.
Płomiennie cię zboku nie trawię i twojszego popierdolenia , najpierw wkręciłeś innych na twoiszywajszy , bo za miałki jesteś = cyrk botcoin , eh ilu uwierzyło ? ilu przegrało ? a ilu żałuje , ? ile ćwoku masz kont , ? jarando swando i gumisie ? tak tak , jak na dłoni wszystko widać, miałeś Bimia jednak matkę bardzonieświętojebliwą . o ojcu sbekiej zomowskiej świni ,pewnie sam maleszkowaty ciulu pamiętasz . Wypierdalaj z tą swojszą obrzezaną iluzją fajfuisie.
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tokebit1




Dołączył: 08 Gru 2013
Posty: 548
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:43, 13 Gru '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czekan napisał:
tokebit1 napisał:
czekan napisał:
Tu kurwa gramy na zety .
Laughing Ech szczekan, fajnie, że się wczesałeś w ten wątek ale radzę ci zajrzyj też w ten gdzie rozdaje DOGe to sobie pograsz psianą kosteczką. W drodze wyjątku dostaniesz ich 200. A tu sobie będziesz mógł pograć nimi.
Płomiennie cię zboku nie trawię i twojszego popierdolenia , najpierw wkręciłeś innych na twoiszywajszy , bo za miałki jesteś = cyrk botcoin , eh ilu uwierzyło ? ilu przegrało ? a ilu żałuje , ? ile ćwoku masz kont , ? jarando swando i gumisie ? tak tak , jak na dłoni wszystko widać, miałeś Bimia jednak matkę bardzonieświętojebliwą . o ojcu sbekiej zomowskiej świni ,pewnie sam maleszkowaty ciulu pamiętasz . Wypierdalaj z tą swojszą obrzezaną iluzją fajfuisie.


Jak dla mnie to po prostu minąłeś się z uzą minimalnie, i mimo że postawiłem na Ciebie to ciagle masz szansę zrozumieć swój błąd.
Jeśli jesteś otwarty będzie Ci łatwiej, jeśli nie to, wiesz, będzie tak jak zwykle...
ale zawsze masz czas
masz u mnie mały wallecik - jedyne co musisz uczynić to jakoś się uwiarygodnić się żeś czekan - najlepiej zainstaluj jakiś wallet, podaj adres do do odbioru, i wyślę wszystko co dostałeś ode mnie w tajemnicy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2995
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:11, 13 Gru '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawia mnie jedna rzecz... Tokebit1 póki pisał z nie-konta, to był chwalony za inicjatywę i mu dziękowano. A kiedy uległ namowom i złożył podanie, od razy zaczęły się sypać na niego epitety.

Jest to dla mnie tajemnica. Bo w sumie, jeśli mnie nie interesuje np. nurkowanie w szambie to po prostu nie nurkuję w szambie, a nie idę nurkować i wszystkim nurkującym mówić, że są głupcami bo nurkują w szambie. Gdzie tu sens? No ludzie, nie za dużo tej zawiści? Naprawdę nie macie czym się zajmować tylko poświęcacie swój czas i energię na to aby kogoś opluwać? Nie macie bliskich, którym ten czas możecie poświęcić? Albo jakiegoś hobby? Już nawet film sobie lepiej obejrzyjcie. Po co się tak truć?

Pozdrawiam serdecznie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tokebit1




Dołączył: 08 Gru 2013
Posty: 548
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:52, 14 Gru '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

de99ial napisał:
Zastanawia mnie jedna rzecz... Tokebit1 póki pisał z nie-konta, to był chwalony za inicjatywę i mu dziękowano. A kiedy uległ namowom i złożył podanie, od razy zaczęły się sypać na niego epitety.

Jest to dla mnie tajemnica. Bo w sumie, jeśli mnie nie interesuje np. nurkowanie w szambie to po prostu nie nurkuję w szambie, a nie idę nurkować i wszystkim nurkującym mówić, że są głupcami bo nurkują w szambie. Gdzie tu sens? No ludzie, nie za dużo tej zawiści? Naprawdę nie macie czym się zajmować tylko poświęcacie swój czas i energię na to aby kogoś opluwać? Nie macie bliskich, którym ten czas możecie poświęcić? Albo jakiegoś hobby? Już nawet film sobie lepiej obejrzyjcie. Po co się tak truć?

Pozdrawiam serdecznie Smile


Wiesz, to nie chodzi o to konto.
Ale to co nazwałeś zawiścią, tudzież spotkaniem się wzajemnie zwalczających się interesów.

Ja do tych wszystkich crypto podchodzę naprawde z lekkością. Uważam, że jedyna droga do sukcesu to rozpropagować to najszerzej jak się da. Do stanu w którym ludzie przestaną kisić w banku a zaczną płacić za mleko i chleb w walucie nad która maja jakąs tam kontrolę. I jeśli wchodzenie w BTC wydaje się być juz poza zainteresowaniem przeciętnego usera (dla mnie jest to niewytlumaczalne) to sa przeciez inne Alty.
Uważam także że obowiązkiem każdego kto poznał świat crypto jest zarazić tą ideą innych - np poprzez rozdawanie.
Ogłaszając ten konkurs 1K DGC był warty 40 $ dziś przez chwilę prawie 800$.
Gdybym wiedział... ale słowo się rzekło.
I naprawde się cieszę, że zwycięzca zgarnie cąłkiem niezłą nagrodę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1413
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 21:13, 14 Gru '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tokebit1 napisał:
Jak dla mnie to po prostu minąłeś się z uzą minimalnie, i mimo że postawiłem na Ciebie to ciagle masz szansę zrozumieć swój błąd.Jeśli jesteś otwarty będzie Ci łatwiej, jeśli nie to, wiesz, będzie tak jak zwykle...ale zawsze masz czas masz u mnie mały wallecik - jedyne co musisz uczynić to jakoś się uwiarygodnić się żeś czekan - najlepiej zainstaluj jakiś wallet, podaj adres do do odbioru, i wyślę wszystko co dostałeś ode mnie w tajemnicy
Bimia , ty nędzna ruro , twoje łupierze , pryszcze i szlochy niedoruchanego białasa mnie nie interesują suko w mentalnych kajdanach . Ty lepiej tego swojego ajdsa nie roznoś ,bo wielu skrzywdzisz marnoto matematyczno iluzoryczna . Smile A znasz takie przysłowie kurpiowskie ?
Cytat:
kto się kurwą urodził , ten kanarkiem nie zdechnie

_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
1qaz1qaz
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 21:28, 14 Gru '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1 BTC = 767 USD
Powrót do góry
tokebit1




Dołączył: 08 Gru 2013
Posty: 548
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:35, 14 Gru '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czekan napisał:
Cytat:
kto się kurwą urodził , ten kanarkiem nie zdechnie


Ech Szczekan, ja tu specjalnie z myślą o tobie przynosze psie kosteczki, a ty kąsasz dłoń pana...

I wkońcu odpierdol się od tego bimiego, bo myślę, że ma niezły ubaw czytając te twoje szczeki.

very bad doge
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1413
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:40, 14 Gru '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1qaz1qaz napisał:
1 BTC = 767 USD
a ty kurwa masz skończone 100 lat ? Smile
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dipsao




Dołączył: 06 Cze 2013
Posty: 420
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:39, 15 Gru '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tokebit1 napisał:
Uważam, że jedyna droga do sukcesu to rozpropagować to najszerzej jak się da.
Ogłaszając ten konkurs 1K DGC był warty 40 $ dziś przez chwilę prawie 800$.
Gdybym wiedział... ale słowo się rzekło.


Pocieszę cię - 1000 DGC (b.t.w. czemu podajesz ceny za tysiąc albo milion scamcoinów?) jest warte już tylko 530 $
Dupnęło o ponad 1/3.
Ale pewnie dobrze o tym wiesz, tylko oczywiście nie powiesz. Przecież nie na tym polega rozpropagowywanie:
tokebit1 napisał:
Lubię takie nieprzespane noce. Już nawet olałem DGC i jego kurs...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Choone




Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 527
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:10, 15 Gru '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tokebit1 napisał:
Gdybym wiedział... ale słowo się rzekło. I naprawde się cieszę, że zwycięzca zgarnie cąłkiem niezłą nagrodę.


Laughing

Ty i "słowo się rzekło". Jak będzie potrzeba, to zrobisz jeszcze 3 upgrade'y regulaminu. Bo np. zwycięzca wstawia do postów niewłaściwe e-motikony albo mu się DOGe wallet nie podoba (BTW. nieużywanych backdoorów się nie da się wykryć antywirami, trzeba pogrzebać w kodzie).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tokebit1




Dołączył: 08 Gru 2013
Posty: 548
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:27, 15 Gru '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="Choone"]
dipsao napisał:


Wy to się chyba macie ku sobie, powtórzę jeszcze raz: jako Ogłaszający ten konkurs nie pozwolę na wylewanie pomyj na siebie. Nie za moje pieniądze. I zadaję wam obu pytanie: Nazwaliście cie mnie śliskim typem, a mimo to połakomiliście się na scamcoiny poprzez zgłoszenie w konkursie - więc kim dla mnie jesteście?

I doprawdy zamiast tracić energię na szczekanie w tym wątku to zajmijcie się Psią Kością. Wyjdzie wam na zdrowie.
_________________
*/ Wróżę z fusów. Na księżycu. I to na pewno nie jest ziemski księżyc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Choone




Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 527
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 17:49, 15 Gru '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tokebit1 napisał:
nie pozwolę na wylewanie pomyj na siebie.


A że niby gdzie ja na Ciebie jakieś pomyje wylałem? Zdefiniuj "pomyje" Wink

Ja je wylewam na te Twoje srajtcoiny (o pardon, DOGEcoiny). których już jest ponad 6 miliardów, a kapitalizację rynku prezentuje poniższy rysunek:



Tak szybko to nawet nie drukuje bank centralny Japonii Laughing

W trakcie pisania posta kapitalizacja znacząco spadła:



Ale dalej tych psich juch jest ponad 6 miliardów Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dipsao




Dołączył: 06 Cze 2013
Posty: 420
Post zebrał 0.800 mBTC

PostWysłany: 19:17, 15 Gru '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tokebit1 napisał:
Wy to się chyba macie ku sobie

Facet, znowu zaczynasz gejową melodię snuć? Już wciągnąłeś dyskusje w takie klimaty w jednym z wątków i ciągnąłeś przez ładne parę stron. Naprawdę musisz wyłazić tu z szafy?

tokebit1 napisał:
Nazwaliście cie mnie śliskim typem, a mimo to połakomiliście się na scamcoiny

Gdyż jesteś oślizgłym typem, który kalkuluje komu warto się podlizać, do kogo można fiknąć, mnie osobiście to niesmaczy.
Ponadto ordynarnie naganiasz na te altkoiny jak akwizytor. Jak typ który próbuje sprzedać własnej babci albo znajomym komplet garnków za parę tysięcy.

Nie przeczę że są możliwości jakiś ciekawych ruchów na coraz to nowych altkoinach, na fali zainteresowania tematem. Tylko że wszystkie mają krótkoterminowy charakter, pojawiają sią małe banieczki, które w krótkim terminie mogą dawac spory zwrot bo cena staruje prawie od zera. To zabawa w szukanie "większego głupca", który wejdzie później. A ty dobrze o tym wiesz i przeskakujesz z jednego jednego cwel-koina na drugi, nakręcając propagandę, jaką to wartość będą miały za rok, podczas gdy tu zamykanie pozycji i kasowanie zysku to kwestia dni. Jesteś również gnidą, gdy po raz kolejny wyjeżdżasz mi z "połakomieniem się" podczas gdy dawno się wypiąłem na twoją nagrodę i zadeklarowałem to jasno i wyraźnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tosemja




Dołączył: 23 Maj 2011
Posty: 186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:06, 15 Gru '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ło qrwa, a ja myślałem że na forum jest tylko jeden czekan...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
niemamnazwy
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 20:33, 15 Gru '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Gdyż jesteś oślizgłym typem, który kalkuluje komu warto się podlizać, do kogo można fiknąć, mnie osobiście to niesmaczy.
Ponadto ordynarnie naganiasz na te altkoiny jak akwizytor. Jak typ który próbuje sprzedać własnej babci albo znajomym komplet garnków za parę tysięcy.


Laughing Laughing Laughing Laughing no trudno sie nie zgodzić Smile
Powrót do góry
tokebit1




Dołączył: 08 Gru 2013
Posty: 548
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:02, 15 Gru '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dipsao napisał:

popierdolił jak zwykle pod nosem


obślizgły typie:

Przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem to co ci juz napisalem i po prostu nie zabieraj wiecej glosu w tym watku.

Cytat:
Dipsao, to za kogo mnie uważasz mam w dupie - ale rozumiem że chcesz dołączyć do swojego szpulasa chonego coby wam raźniej było świętować swoją zajebistość - więc - piszesz i masz. Pomagam Ci za darmo.

Ja szczerze powiedziawszy nigdy nie połakomił bym się na parę pogiętych DGC od jakiegoś sliskiego typa.
Więc odpowiedz sobie sam na pytanie: Kim dla mnie jesteś?


A jesli chodzi o tut admina, to wątpie żeby pozwalał wylewać na siebie pomyje za własne pieniądze. Ja na pewno na to sobie nie pozwolę.


ps/
i jesli cos udowodniłeś to swoja bezdenną głupotę.


I to koniec dyskusji
_________________
*/ Wróżę z fusów. Na księżycu. I to na pewno nie jest ziemski księżyc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
tokebit1




Dołączył: 08 Gru 2013
Posty: 548
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:17, 17 Gru '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ponieważ watek został założony 13:47, 18 Lis '13 - czyli za chwilę zniknie - to rozpoczynam część 4. Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w konkursie proszę o wysłanie swojego typu w cz4.
_________________
*/ Wróżę z fusów. Na księżycu. I to na pewno nie jest ziemski księżyc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 10, 11, 12
Strona 12 z 12

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Bitek na gwiazdkę-1000 DGC-każdy wygrywa Cz. 2
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile