W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Bitek na gwiazdkę-1000 DGC-każdy wygrywa Cz. 2  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
3 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 7840
Strona:  «   1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
niemamnazwy
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 01:35, 08 Gru '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Jesli ktos ma ochotę zostac milionerem (juz za parę chwil) to nie zwlekałbym ze zgłoszeniem Twisted Evil


nie podniecaj sie tak bo sie bez głaskania spuścisz Laughing

po korekcie 174 usd Smile
Powrót do góry
niemamnazwy
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 01:49, 08 Gru '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Dokładnie o tym pisałem... ale nie jesteś zbyt bystry... dalej czekam na jakieś informacje o nieakredytowanym kierunku Hovinda...


Hovind wymiata, i mimo iż przedstawia to językiem dla urobionego pospulstwa by do nich trafić, to i sprytnie "przemyca" argumenty których byle jaki pierwszy lepszy Miki nie jest w stanie podważyć Smile
Powrót do góry
tokebit1
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 04:23, 08 Gru '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jarondo napisał:
tak. tu możesz wrzucić regulamin


Fajnie, że się poprawiłeś Smile


Dipsao, czy masz jeszcze jakieś uwagi/życzenia?
Powrót do góry
tokebit1
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 05:06, 08 Gru '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

także skorzystam z mozliwości 3 krotnego zgłoszenia

Mój obecny typ to:

337,6234 USD
Powrót do góry
dipsao




Dołączył: 06 Cze 2013
Posty: 420
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:42, 08 Gru '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tokebit1 napisał:
Ale np juz takiego dipsao to nie podejrzewalem że bedzie tak chciał się podlizac adminowi...

A to co znowu ma być? Oj śliski jesteś facet...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jarondo




Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 1666
Post zebrał 1.200 mBTC

PostWysłany: 09:44, 08 Gru '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dipsao napisał:
tokebit1 napisał:
Ale np juz takiego dipsao to nie podejrzewalem że bedzie tak chciał się podlizac adminowi...

A to co znowu ma być? Oj śliski jesteś facet...

Też tak myślę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Choone




Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 527
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 12:02, 08 Gru '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Al Kohol napisał:
dzieki jarondo za niusy Smile

niestety dalem dupy i nie wytrzymalem w nocy cisnienia hehe dosc powiedziec ze caly dzien mialem zjebany. teraz tez probowalem cos ugrac to ktos doslownie pare sekund po zlozeniu zlecenia przypierdolil gruba ilosc bitkow na goxie i cena momentalnie spadla. poza tym ceny w zlotowkach to jakis kosmos - nijak sie to ma do dolara. polacy dobrze trzymaja cene, dlatego spierdalam ze zlotowek w dolce. na razie ustawilem sprzedaz na 840$. licze ze gdzies tak za 4 godziny powinien byc nowy peak to powinno zejsc Smile

pozdro


Al Kohol, weź se ustaw zlecenia kaskadowo. I trzymaj zawsze część kasy w bitkach, cześć w wybranym fiacie.

I ustaw sobie kilka zleceń zakupu po kolejnych coraz niższych cenach. I kilka zleceń sprzedaży po kolejnych coraz wyższych cenach. W nocy będziesz mógł spać spokojnie.

Najprostsze rozwiązanie to obserwować maksima i minima z ostatniego dnia i odpowiedni korygować ASKi i BIDy.

No chyba, że dostaniesz cynk od Jarondo, że jutro będzie po 600 USD (a dziś jest po ok. 1000 USD), to wtedy - jak dipsao - sprzedajesz wszystko i czekasz do rana aż w bufecie będą bitki po 6 stów. No ale, to wymaga wiary w zmysł prognostyczny Jarondo Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:37, 08 Gru '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

choone, powoli sie ucze. mam nadzieje ze starczy mi kasy na nauke Laughing

jarondo dzieki za kolejnego tipa. mam nadzieje ze sie nie sprawdzi bo siedze w bitkach. mysle ze uczciwym bedzie przyznanie ci trzech napiwkow za trzy ostatnie cyny Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jarondo




Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 1666
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:07, 08 Gru '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze masz szansę, bo liczę, że pójdzie poniżej 600, tak mam zakup...
Nie zawsze jestem w stanie posłać info. W pracy mam kompa, ale nie wolno mi słać informacji na zewnątrz.Tak, ze sam czasem gryzę paznokcie z żalu.
jeszcze, może coś napiszę do rana, na priva oczywiście.


Tokebit coś ucichł był?
Czyżby opadł intelekt, jak się dostał do elity? Rolling Eyes
Czy na herbatce u Jej Królewskiej Mości Elżbiety zabaniaczył?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:40, 08 Gru '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobra, ustawilem, ze jesli podskoczy do tylu zebym sprzedal bez straty to git. jak nie to trudno, nie chce juz tracic szmalu - najwyzej bede musial odczekac swoje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jarondo




Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 1666
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:50, 08 Gru '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzka pomysłowość jest nieograniczona.
Lada moment chińczyki wymyślą jak obejść prawo zakazu handlu btc, przez instytucje państwowe - czyli prawie wszystkie finansowe.
I będzie powrót do właściwego kierunku.
Zawsze może państwowa instytucja, założyć, wejść w układ z prywatnym partnerem, itp.
Dadzą radę, za duże parcie.
I odrobisz straty.
Mam podejście, że nawet jak kupiłem za 1k a jest 700 i ma spadać to sprzedaję, bo mam w planach więcej BTC.
Oczywiście to moja strategia. już w tym momencie mam 10% więcej BTC jak rano.
A dostałem dziś maila z MBANK, chyba.
Pożyczka 750 zł, 15 minut formalności, złodzieje.

PS. WIE KTOŚ MOŻE? O jakimś programie, który pozwala przeczesywać bazę BTC.
Ilu jest użytkowników, od np wczoraj do dziś?
Ile transakcji, w danym momencie się odbyło?
Na jakie adresy poszły nagrody?
Mam kłopot ze znalezieniem czegoś dobrego.
Biorę dane ze stron, a czasem po prostu serwery nie dają rady, lub obawiam się, że gdy bedę coś chciał w tym czasie
będzie dos.
Z góry DZIĘKUJĘ.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tokebit1




Dołączył: 08 Gru 2013
Posty: 548
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:17, 08 Gru '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jarondo napisał:

Tokebit coś ucichł był?
Czyżby opadł intelekt, jak się dostał do elity? Rolling Eyes
Czy na herbatce u Jej Królewskiej Mości Elżbiety zabaniaczył?


Dzięki za wszystkie pozytywne głosy - dzięki temu mogłem założyć temat na mainstreamie. Moze będzie więcej zgłoszeń.

Idzie lekka bańka na WDC - jest ostre łykanie leszczy i kampania "20 grudnia WDC-USD start!!!! ". Wydaje się, że ten WorldCoin ma szansę sprzedać w jakiejś tam perspektywie czasowej "nóż w plecy LTC". LTC jest po prostu mułowate, w porównaniu do WDC, jakkolwiek ma dość poważny community support.
Dodam, że sieć WDC osiagnęła ostatnio peak - 6GHS - i jest 2 po LTC jesli chodzi o moc przerobową. Difficulty wzrosło w ciągu 7 dni z 8 do 45...

Szczerze powiedziawszy siedzę na altach prawie wyłacznie i spekuluję rozlegle. Kupuję wszystko co niedowartościowane. Laughing

Więc naturalnie brak czasu uniemozliwia wiekszą aktywność tutaj.

Długofalowo to nasz konkursowy DGC może tez powaznie zaskoczyć - uważam że 0.00015 to punkt oparcia. Za rok będzie conajmniej 30x droższy. Wspomniecie moje słowa. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
dipsao




Dołączył: 06 Cze 2013
Posty: 420
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:33, 08 Gru '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tokebit1 napisał:
Szczerze powiedziawszy siedzę na altach prawie wyłacznie i spekuluję rozlegle. Kupuję wszystko co niedowartościowane.
Długofalowo to nasz konkursowy DGC może tez powaznie zaskoczyć - uważam że 0.00015 to punkt oparcia. Za rok będzie conajmniej 30x droższy.


A ja sądze, że kopiesz twardo tego DGC bo ma póki co najmniejszą trudność kopania z tych scam coinów na vircurexie. Żeby nakopać ile się da we wczesnej fazie. Albo może faktycznie nakupiłeś. I próbujesz równocześnie na niego naganiać, coby rósł w siłę i dobrze go można było sprzedać leszczom za jakiś czas.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tokebit1




Dołączył: 08 Gru 2013
Posty: 548
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:06, 08 Gru '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dipsao, to jest właśnie ta cecha, tak dobrze opisana przez np Gombrowicza.
Twoje analizy "co ja robię i po co" kreślą twój charakter, bardziej niz mój.
Nie lubie tracić czasu na pierdoły, wiec powiem ci, ze zgłaszając swój typ niejako połakomiłeś się na te 666, w najlepszym wypadku, jak to je nazwałeś: scam coinów.
Więc, kurwa, nie wiem o co ci chodzi.
Zalecasz się?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
jarondo




Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 1666
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:32, 08 Gru '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tokebit, a może Ty robisz dla kogoś kto ma duże moce przerobowe, i sobie użyczasz?
Jak nikt nie widzi.
Bo coś za bogato z tymi coinami u Ciebie?
Przecież w chacie miałbyś saune, przy tej ilości różnych koparek, a licznik by Ci odfrunął.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tokebit1




Dołączył: 08 Gru 2013
Posty: 548
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:56, 08 Gru '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jarondo napisał:
Tokebit, a może Ty robisz dla kogoś kto ma duże moce przerobowe, i sobie użyczasz?
Jak nikt nie widzi.
Bo coś za bogato z tymi coinami u Ciebie?
Przecież w chacie miałbyś saune, przy tej ilości różnych koparek, a licznik by Ci odfrunął.


Następny Smile

Jarondziku, weź Ty zamiast tracić energię na domysły co i komu ja robię, odrób pracę domową:

Prześledź założenia wszystkich altcoinów - ile waluty, w jakim czasie, na jakim algo i inne nie mniej ważne szczegóły.(KTO, jaki support, opinie)
Policz sobie ile kosztuje wykopanie 1 jednostki każdej z walut - to dośc trudne ale mozliwe do ogarnięcia.
Zapamiętaj kursy wybranych altów - musisz je mieć w pamięci, lub na czymś dzięki czemu będziesz w stanie je ogarnąć szybko.
Wyciągaj wnioski.
Inwestuj.Bądź cierpliwy.
Przestaniesz myśleć o opłatach za prąd. Wiesz ile kosztowało wykopanie 1BTC tylko rok temu? A ile 3 lata temu? Dziś to smiech.

CNC przez pół miesiąca leżał na ulicy i prosił się, żeby go podnieść, to samo było z Quarkcoinem,wystarczyło odmówić sobie lunchu w dobrej restauracji. (pisano, że to martwe waluty) ale jesli jestes na bieżąco to wiesz, że ktoś zupdatował walleta przynajmniej i... wiesz, że nie opłaca się kopać, ale opłaca się kupować.
Musisz ocenić kazdą wiadomość, news, ocenić go, zapmaietać kto go napisał.

I wszystko kwestionować.


Przebitka w ciągu miesiąca wyniosła kilkaset razy. Płytkośc tych rynków jest straszliwa.
Każdy to może zacząć robić.
Bo to jest niesamowita idea - i powtórzę: Alea jacta Est

Oczywiście, że to wszystko jest pisane palcem na wodzie - nikt jeszcze nie przeprowadził ataku na walutę - Czekam na to. Mój osobisty typ to BTC2 czyli bitek oparty na scrypcie.

po edycji


ps - ja wiem, że jesli nie byłeś na bieżaco z np CNC to w zasadzie w tym momencie nie ma możliwości zobaczyć jak kształtowął się jego kurs.

bter.com - z jakiś dziwnych względów nie mozna przełączyć się na view który pokaże kurs CNC 1 listopada br - wynosił wtedy 0.0000011BTC 10 dni temu wzrósł do 0.00024BTC teraz jest na 0.00006 i spadnie. Rozumiesz o czym pisze?

Skończona edycja ostatecznie 21:14
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:23, 09 Gru '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe udało mi się sprzedać bez straty ale co z tego jak przyszedł czekan i mamy wzrosty Smile no ciekawie czy spadnie do 600
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Choone




Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 527
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:48, 09 Gru '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Al Kohol napisał:
Hehe udało mi się sprzedać bez straty ale co z tego jak przyszedł czekan i mamy wzrosty


Można postawić teorię - jeden bluzg czekana i kurs o 50-100 USD w górę Wink


Al Kohol napisał:
no ciekawie czy spadnie do 600


Jak czekan przestanie szczekać, to spadnie Wink



PS. Dałeś czekanowi czekana za wzrosty? Daj, koniecznie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:11, 09 Gru '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Choone nie wiem jak to możliwe ale coś w tym jest. Smile co prawda gram na spadek ale niech będzie - on tak lubi te napiwki Laughing

Tokebit1 ja tam cię popieram z tymi altcoinami. W końcu wszystko zalezy od ilości graczy - im będzie ich więcej,tym większa kasa. To jak z religią. - każdy bóg jest silny ilością i wiara swoich wyznawcow. Myślę że mamon to najbardziej rzeczywisty bóg ze wszystkich Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
tokebit1




Dołączył: 08 Gru 2013
Posty: 548
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:38, 09 Gru '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Al Kohol napisał:
Choone nie wiem jak to możliwe ale coś w tym jest. Smile co prawda gram na spadek ale niech będzie - on tak lubi te napiwki Laughing

Tokebit1 ja tam cię popieram z tymi altcoinami. W końcu wszystko zalezy od ilości graczy - im będzie ich więcej,tym większa kasa. To jak z religią. - każdy bóg jest silny ilością i wiara swoich wyznawcow. Myślę że mamon to najbardziej rzeczywisty bóg ze wszystkich Very Happy


Fajnie,że kumasz Twisted Evil a z LTC to wysiadaj przy najbliższym 0.04-0.05 - w ciągu miesiąca - o ile wogóle sie to wydarzy.

istotnie- poniekąd każda waluta to ich NOWY Bóg, - żadnemu nie chce się zjechać do kopalni - za to do pławienia się w basenie pełnym dziwek - chętnych na pęczki...

idę spać, należy mi się w końcu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:28, 09 Gru '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ech, po takim locie to spadek do 750 to już będzie rzeźnia. Naprawdę trzeba mieć bitki i fiaty jednoczesnie, inaczej się nie da grać. No nic, podziałam w nastepnej fali.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Choone




Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 527
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:04, 09 Gru '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Al Kohol napisał:
Naprawdę trzeba mieć bitki i fiaty jednoczesnie, inaczej się nie da grać. No nic, podziałam w nastepnej fali.


No przeca mówiłem. I poustawiać ASKi i BIDy kaskadowo, żeby nie mieć takich problemów jak Crimson:
viewtopic.php?p=264241#264241


PS. W ogóle część bitków - tak jak to robi Jarondo - warto wrzucać do sakiewki, zakładając długookresowy trend wzrostowy do fiatów. A w kantorach tylko spekulować częścią bitków. Pamiętaj, że jeszcze więcej możliwości daje teraz spekuła na innych kryptonach (o czym pisze tokebit1). Popatrz sobie tutaj: http://coinmarketcap.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:48, 09 Gru '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

choone mi zajebiscie szlo na samym poczatku i kiedy nagle zamiast 180% zyskow masz straty to czlowiek zaczyna sie troche drapac po glowie i szukac nowych metod Smile w kazdym badz razie wyglada na to ze wczorajsza wczesniejsza prognoza jarondo o wzroscie niemal do tysiaca byla bardziej trafna (ja obstawialem okolice 900) - ta druga mu nie wyszla. spoko gramy dalej. niestety teraz juz bez strat sie nie obedzie w moim przypadku, bo nie wierze zeby trend sie zalamal - no chyba, ze znowu jakis nius pierdolnie, ale tego akurat nie da sie przewidziec. tak czy inaczej obstawiam, ze ostatni dzwonek na zakupy bedzie w okolicach 830 za kilka godzin, a potem bedziemy sie bujac w okolicach tysiaca przez jakis czas.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:07, 09 Gru '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

znalazlem ciekawa analize w ktorej jakis ziomek przewiduje ze przez jakis czas bedziemy sie hustac pomiedzy 950 a 550 i dalsze wzrosty sa malo prawdopodobne na razie. warto przeczytac caly:
http://www.cryptocoinsnews.com/2013/12/09/key-bitcoin-price-levels-week-ahead/

szczerze to byloby zajebiscie gdyby ta prognoza okazala sie prawda Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Choone




Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 527
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:10, 09 Gru '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Al Kohol napisał:
nie wierze zeby trend sie zalamal - no chyba, ze znowu jakis nius pierdolnie, ale tego akurat nie da sie przewidziec. tak czy inaczej obstawiam, ze ostatni dzwonek na zakupy bedzie w okolicach 830 za kilka godzin, a potem bedziemy sie bujac w okolicach tysiaca przez jakis czas.


Ja mam teorię "przedświątecznych wyprzedaży" bitka. Czyli, że spora liczba posiadaczy będzie realizować zyski i zamieniać bitki na fiaty, żeby kupić prezenty. Czyli z jednej strony różne newsy, a z drugiej strony mogą być pojedyncze piki podaży po kilka kilobitków (jakby jakiś świeżo upieczony nuworysz bitcoinowy chciał sobie kupić brykę lub swojej lasce kupić coś ładnego i błyszczącego Wink ). To moim zdaniem oznacza, że warto mieć kaskadowo ustawione zlecenia kupna "głębiej" niż 830 USD. Bo to mogą być krótkie korekty z szybkim powrotem do trendu (no, a przecież nie będziesz się bez przerwy gapił w ekran kompa/ekranik smartfona - szkoda życia Wink )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12   » 
Strona 10 z 12

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Bitek na gwiazdkę-1000 DGC-każdy wygrywa Cz. 2
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile