W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Czas się zjednoczyć od PodziemnaTV  
Podobne tematy
PodziemnaTV16
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
6 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Odsłon: 2464
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jarondo




Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 1666
Post zebrał 1.600 mBTC

PostWysłany: 21:17, 20 Sty '15   Temat postu: Czas się zjednoczyć od PodziemnaTV Odpowiedz z cytatem

Dużo wykonał Konrad Daniel.
Jego kanał ma dużą ilość oglądających, często jest zapraszany na spotkania.
Teraz pilotuje narzędzie do obierania decyzji, i wybierania przedstawiciela.
Zbliżone do demokracji bezpośredniej, zmierzające w dobrym kierunku.
O projekcie:
Cytat:
Czas się zjednoczyć – bo to jedyna droga do zmiany tej chorej rzeczywistości.
Tylko razem możemy odsunąć obecny, pookrągłostołowy układ partyjny od władzy, co jest warunkiem koniecznym, żeby cokolwiek mogło się w Polsce zmienić na lepsze.
Albo razem zrealizujemy choć jeden wspólny cel, choć jeden fundamentalny postulat – albo nikt z nas osobno nie zrealizuje żadnego swojego celu czy postulatu.

Temu ma służyć ta strona, która pozwoli nam wszystkim połączyć siły, uzgodnić to co dla nas wszystkich oczywiste, że musi się w Polsce zmienić i wybrać spośród nas ludzi godnych zaufania, którzy będą nas reprezentować.

Tak odróżnimy ICH od NAS, naszych wrogów od naszych przyjaciół, dywersantów i sabotażystów od sprzymierzeńców: Wrogowie zawsze szukają i będą szukać różnic, żeby nas podzielić. Bo tak realizują swoje własne interesy (indywidualne lub partyjne) naszym kosztem – siejąc podziały.
I sprawa jest bardzo prosta: jeśli ktoś skupia się na tym co nas dzieli i co nas różni – zamiast szukać tego co nas łączy i widzieć to, że mamy wspólny interes w naprawie naszego państwa – to nie ma wątpliwości, że działa przeciwko nam, przeciwko społeczeństwu – i broni obecnego systemu realizując zasadę „dziel i rządź”

http://1polska.pl/
Kilka słów pana Konrada.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wkurwiony




Dołączył: 05 Sty 2013
Posty: 609
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 16:05, 21 Sty '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Tylko razem możemy odsunąć obecny, pookrągłostołowy układ partyjny od władzy, co jest warunkiem koniecznym, żeby cokolwiek mogło się w Polsce zmienić na lepsze.


No, na pewno zmiana 'rzadzacych' to droga do sukcesu.. Laughing
Po pierwsze: nie mozna w sposob demokratyczny obalic niedemokratycznej wladzy.
Po drugie: nawet gdyby zastrzelic kazdego polityka razem z cala rodzina to na ich miejsce od razu pojawia sie nowe, dobrze oplacone i przygotowane twarze, ktore beda kontynuowaly owocna realizacje planu ludzi majacych tak potezna sile i wplywy, ze az staja sie niewidzialni dla przecietnego zjadacza chleba..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agre




Dołączył: 01 Paź 2014
Posty: 768

PostWysłany: 17:09, 21 Sty '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może mnie poniesie ale przydał by się jakiś ktoś kogo politycy by zaczęli się bać tak jak w gotham batman tak i w Polsce ktoŚ w pełni anonimowy a mający przy tym ogromne możliwości co by wzbudzało strach u rządzących i zmusiło ich do ustępstw
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:50, 21 Sty '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

długo by nie pożył. nie da rady być w pełni anonimowym - nie na dłuższą metę, nie w polityce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2993
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:07, 21 Sty '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez miany poziomu świadomości na poziomie jednostki u władzy zawsze będą psychopaci.
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:18, 21 Sty '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez miany poziomu świadomości na poziomie jednostki zawsze znajdzie się powód do istnienia władzy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Agre




Dołączył: 01 Paź 2014
Posty: 768

PostWysłany: 20:52, 21 Sty '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak zawsze masa pesymizmu Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:16, 22 Sty '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czas zię Zjednoczyć!

Olaboga! - do tworzenia podziemnych komórek komunistycznych namawiają ! Rady Narodowe chcą odbudowywać !

Cała władza w ręce Rad... -a co się podziało z Uber-Optymizmem "Niewidzialno-Renkowym"?

"Z polecenia Towarzysza Żebrowskiego oraz z ramienia C.H. (skrót od "cichego współpracownika") Michalkiewicza Partia mnie przysyła..."


Jednakże po krótkim przemyśleniu sprawy chyba jednak muszę nieco zweryfikować swoje ostatnie zdanie na ich temat. Koleś ma gadane w stopniu wystarczającym do udziału w debatach Młodzi Kontra... na antenach telewizji kabelkowych (czyli do wyboru jest polaryzacja i wolność wybrania spośród dwóch dostarczonych w pakiecie opcji ha ha ha), spokojny, miły ton a'la byłego świadka platformersa, co przy pomocy pierwszego wysuwającego się na czoło postulatu tej Nowej Platformy Narzędziowej Demokracji BezPO ma sporą szansę wylansować się wśród gimbusów na konkurencję dla JKM'a i Palikota. Po korekcie ratingu wróżę im 6% poparcia (absolwenci neoszkolnictwa, młodzi w gniewie przebudzeni, wywodzący się ze skanalizowanych ruchów typu OCCUPY coś tam cośtam (nie w porę jednak zreflektowani co do skuteczności poprzednich metod, eh) Tym razem Obsolwenci OCCUPY nie idą w las w grudniu na maliny ale przygotowali konkretne postulaty... W sumie jeden (słownie: jeden) konkretny. W sumie cała ta ich stronka to jeden wielki żal.pl. Od strony merytorycznej, rzecz jasna, nie szata graficzna - bo ta jest ...niczego sobie. Szkoda tylko że ZERO konkretów, taki w sumie "sztuczny tłok". ale nic to.

pierwszy (więc najważniejszy) postulat - i co czytamy? - zwrócić obywatelom zagrabione przez Państwo (szkoda że nie wymieniają konkretnie: z Imienia i Nazwiska - którzy to Państwo ograbili i kogo - ja bym im podpowiedział hehe) pieniądze obywatelom = czytaj Obniżyć podatki ! ciekawe.. To ja się pytam: z czego? chyba z Kości na Ości? Obecnie mamy w POlsce dwa, skromne progi podatkowe. Największe szuje i złodzieje płacą max. 32 % podatku... - I JESZCZE CHCECIE IM OBNIŻAĆ? No, gratuluję Waszej Wielmożnej Łaskawości .. naprawdę GRATULUJĘ.. tylko mam pytanie - w czyim imieniu ta łaskawość, jeśli można spytać?
tego pana?czy może tej pani?

Żeby żyło się Lepiej.. Ale serio- naprawdę myślicie, że po tym ruchu Ci Panowie się z waszą PodziemnąTV zwrotem nadpłaconego podatku jakoś podzielą...? Na dalszą Kampanię zapewne...? no, może, może... nieźle kombinujecie - trza przyznać. A -jeśli można spytać- do ilu procent szanowni podziemniacy planują obniżyć Tamtym Panom... bo skoro już mowa o ulgach to chciałbym usłyszeć jakiś konkret: na jaki (z 32% do...?) nowy próg zjadą nasi ulubieńcy? Wielcem ciekaw co też dla nich przygotowali Cicho-Podziemni... bo o słuchaniu jak polepszyć życie biednym ludziom w polsce to ja już szczerze mówiąc mam dość słuchania. Tym razem wołałbym usłyszeć jak autolanserzy zamierzają dopierdolić złodziejom i bandytom.. he??
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mirkas




Dołączył: 29 Sty 2014
Posty: 831
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 13:03, 22 Sty '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chemicloo napisał:
Obniżyć podatki ! ciekawe.. To ja się pytam: z czego? chyba z Kości na Ości? Obecnie mamy w POlsce dwa, skromne progi podatkowe. Największe szuje i złodzieje płacą max. 32 % podatku... - I JESZCZE CHCECIE IM OBNIŻAĆ? No, gratuluję Waszej Wielmożnej Łaskawości .. naprawdę GRATULUJĘ.. tylko mam pytanie - w czyim imieniu ta łaskawość, jeśli można spytać?

W imieniu "polskich" oligarchów, którzy płacą podatki za granicą.
Trzeba zlikwidować taką możliwość. Unia nie pozwoli? - Trzeba wyjść wcześniej z UE.

Wiem, wiem na razie to marzenia, ale od czegoś trzeba zacząć - trzeba głośno o tym mówić. Jeszcze kilka lat temu brzmiało to jak herezja, większość wierzyła że jesteśmy beneficjentami UE. Dziś powoli to się zmienia.

IM trzeba "podziękować" i odciąć ich od państwowej kasy. To co zarabiają oficjalnie i z czego płacą te podatki, to mały strumyk, obok którego płynie wielka rzeka niewidoczna dla naszych oczu. Nie ma mowy o tym by im zmniejszać podatki - im trzeba odebrać wysokie zarobki, które sobie przyznali za rozkradanie kraju oraz wysokie emerytury ubeckie im kolegom.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bordowy




Dołączył: 04 Sty 2015
Posty: 67
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:51, 22 Sty '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj postanowiłem dodać na jego stronę pana Waldemara Pastuszkę. Po prostu uznałem, że Władzio jest jedynym antyrządowym, skrajnym, socjalistą, który otwarcie mówi o swych poglądach i radykalnym zniesieniu warstwy rządzącej. Niestety cwaniak podziemniak usunął możliwość dodawania nowych osób. W ten sposób ludzie krzyczący o cenzurze sami ją stosują. Żenujące...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
advena




Dołączył: 27 Paź 2014
Posty: 122
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:06, 22 Sty '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jest też druga możliwość. System nie udźwignął wszystkiego jak planowano... wyłączone też dodawanie nowych postulatów. Ja bym jeszcze poczekał z tak jednoznacznie negatywną oceną, w końcu całość stoi zaledwie kilka dni?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jarondo




Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 1666
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:26, 22 Sty '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po rejestracji, 24 godziny, nie można dodawać nowych wniosków.
Od razu można głosować, po prostu wstrzymaj się dobę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2993
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:02, 23 Sty '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bordowy napisał:
Dzisiaj postanowiłem dodać na jego stronę pana Waldemara Pastuszkę. Po prostu uznałem, że Władzio jest jedynym antyrządowym, skrajnym, socjalistą, który otwarcie mówi o swych poglądach i radykalnym zniesieniu warstwy rządzącej. Niestety cwaniak podziemniak usunął możliwość dodawania nowych osób. W ten sposób ludzie krzyczący o cenzurze sami ją stosują. Żenujące...


A może chodzi o to aby każdy mógł dodać siebie a nie innych? Bo wiesz w ten sposób będzie 20 profili Pastuszka od 1 do 20 i wszyscy będą się żreć który jest "prawdziwek"? Tak ad hoc szukam wyjaśnienia, bo w sumie całemu systemowi się jeszcze nie przyglądałem z bliska.

Aloha!
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
advena




Dołączył: 27 Paź 2014
Posty: 122
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:15, 23 Sty '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@jarondo na stronie gdzie listowane są postulaty widnieje info o wstrzymaniu możliwości dodawania, bo bałagan się zrobił rzeczony W. Pastuszka http://1polska.pl/reprezentanci/waldemar_pastuszka_54 czyli nie bardzo wiem o co Ci @bordowy chodzi??

Wstrzymane to dodawanie bo się pewnie zrobił burdel m.in. z duplikatami? W sumie to dobrze wróży, bo strona stoi kilka dni a już na początku nie wytrzymała zainteresowania użytkowników Smile. Dajmy szansę!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bordowy




Dołączył: 04 Sty 2015
Posty: 67
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:23, 23 Sty '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@up przepraszam za zbyt szybką ocene. Pomyliłem się
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bordowy




Dołączył: 04 Sty 2015
Posty: 67
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:16, 24 Sty '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.youtube.com/watch?v=bfiEu4e3MOw
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:36, 30 Sty '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgodnie z tym co stwierdził _góral w wątku o grecji, długi spłaca się głównie z podatków (co jest zresztą oczywistą oczywistością, skoro Państwo POlskie nie posiada praktycznie żadnych firm ani fabryk, by - np. zaciągnięte długi spłacać wytworzonymi w Państwowych przedsiębiorstwach produktami, maszynami, statkami etc.).
goral_:
Cytat:
Obecnie zadłużenie spłaca się nie tylko poprzez podatki (dlatego w Polsce nie będą niżesz) ale również poprzez akcyzy w energii (prąd, gaz, diesel, benzyna, olej napędowy, węgiel ect), opłaty za wodę, wywóz śmieci. Te usługi będą coraz droższe, przynajmniej w Polsce. Do tego, zadłużenie spłaca się z pieniędzy które pierwotnie miały iść na socjal, jak zasiłki dla bezrobotnych, obniżenie minimalnej płacy, zasiłki mieszkaniowe, służba zdrowia (dotacje budżetowe dla ubogich), edukacja - wszelkie wydatki związane z edukacją od pensji nauczycieli po opłaty za studia czy wyposażenie ucznia w szkołach niższych.

Obniżyć podatki -krzyczą Pod-Ziemniacy- ....świetnie! (hmmm...? świetnie?? chyba wyłącznie jeśli pominiemy sprawę żydo-oligarchi, dla której podatki w każdym wolnym kraju [wolnym oczywiście od optymalnych warunków środowiskowych sprzyjających rozwojowi tego raka, tj. kraju wolnym od wszelkich zanieczyszczeń polityką uber-wolnościową] powinny być jak najwyższe; i założymy że względny poziom wynagrodzeń obywateli jest już w miarę jednolity). Obniżyć... Pięknie pieją "Pod-ziemniacy". Szkoda tylko, że szanowni Pod-Ziemniacy już nie zająkną się przy tej okazji ani słówkiem, jak w takim razie, po zmniejszeniu podatków, zamierzają spłacać zadłużenie zagraniczne tego bidnego kraju? Proszę mnie źle nie zrozumieć, wcale nie twierdzę, że obecny poziom zadłużenia wyniknął ostatecznie w sposób najzupełniej właściwy i uczciwy, oraz iż sytuacja ta znaczaco odbiega od przypadku greckiego. Bynajmniej! Model jest zasadniczo TEN SAM - a jedynie obciążenia nie zdążyły się (jeszcze) skumulować do tego stopnia (zapewne wyłącznie dzięki typowemu przeciętnego Polaka "przymuleniu"; otóż -jak MUŁ- zaprzągnięty do roboty szczęśliwym On jest, że może pracować 12h/24h za średnią śmieciową - i się zanadto nie bulwersuje, a to ze strachu, że na jego miejsce czeka następny MUŁ). Tak, czy inaczej, obciążenie długiem jest, spawiedliwe czy nie, spłacać chyba jeszcze musimy, hee? Podziemniacy wspominają coś o obniżeniu podatków, nic jednak nie mówią o horrendalnym zadłużeniu - i jak sobie z nim poradzić? (Tym bardziej dziwi, że ani słówkiem na ten temat się nie zająkną w kontekście oczywistej relacji: progów podatkowych, które zamierzają jakoby obniżyć.. do konieczności spłaty raty) Naprawdę, dziwne to to, bo to powiązane ze sobą obszary. Czyżby słodkopierdzący goguś liczyć nie potrafił? Jeśli np. przestaniemy spłacać w stałym tempie -albo choćby raty spłaty sobie obniżymy- to zadłużenie w mig osiągnie pułap grecki. I Takie będą, prędzej czy później, opłakane efekty tej podziemnej polityki wymuskanych gogusiów. No, jak bum cyk cyk. I taki to jest chyba ten goguś - typ akademika, któremu zdaje się, że pozjadał rozwiązania wszelkich problemów, rozgryzłem go: bańkę ma zapewne napchaną różnymi teoryjkami ułekonomicznymi, które sprawdzają się może w virtualo-symulacjach na jego komputerku, ale z praktyką to mają tyle wspólnego, co konkurencja z korporacjami. Tu uda mu się być może jakoś załatać prowizorycznie jeden problem (chwilowo), ale przy okazji narobi więcej bajzlu niż pożytku, ponieważ oczywiście (jak każdy akademik) nie widzi r.ó.ż.n.y.c.h. konsekwencji własnych działań, a nawet być może nie domyśla się biedak, że jedno działanie może spowodować jednocześnie wiele, nawet sobie przeciwstawnych, skutków. Dlatego obniżenie podatków, na chwilę obecną, jest -niestety- złym pomysłem. Bardzo złym. Złym i nieodpowiedzialnym -i to przynajmniej z dwóch różnych powodów. Czyli dopóki Podziemniacy nie zaproponują sensownego pomysłu na to, jak uporać się z ciągle rosnącym zadłużeniem zagranicznym, ich pomysły obniżenia podatków należy traktować niczym kiełbasianowyborcze haczyki. Nawet jeśli statystyczny Polak poczułby dzięki tym posunięciom pewną ulgę - to po paru latach obudziłby się -już nie tylko z ręką- ale i z głową całą, i z dupą całą w głębokim, pięknym (bo po grecku malowanym) nocniku. Umoczony od pięt po czubek głowy. Kto wie? Może ci podziemniacy to jakaś V kolumna od goldmansachsów? No, nie zdziwiłbym się. A więc - jeśli ktoś tam ma z nimi jaki kontakt - to niech z łaski swojej zapyta o ten dług zagraniczny w kontekście tego ich postulatu: pierwszego z najpierwejszych - w jaki sposób, do kurwy nędzy!, zamierzają ogarnąć eksplozję na zadłużeniu powstałą po zamrożeniu/ograniczeniu spłaty długu??? A może kurwa o tym nie pomyśleli, cwaniaczki - tylko hasełko ładnie brzmi: obniżyć podatki... Z czego kurwa bedziemy s.p.ł.a.c.a.ć. jeśli obniżymy sobie podatki? A może Gogusie Podziemniacy Chcą zgrywać króla Salomona i z 'pustego' przelewać ? A może, po prostu - jak to akademicy - nie ogarniają tematu Po Całości, he?

----------------------------------

Oto facet, mówi zupełnie do rzeczy i -gdybym tylko chodził na wybory- sam bym chyba na niego zagłosował: rękoma i nogyma. Tymczasem mogę jedynie polecić do rozważenia dla tych, którym zabawa "wrzuć na luz, wrzuć karteczkę" w warunkach zastanego systemu odpowiada i głęboko wierzą w jej sens. Ten słodkopierdzący goguś z PodziemnejTV nie dorasta temu człowiekowi nawet do pięt. Doprawdy, nie wiem czym wy się tam zachwycacie, skoro tu pojawia się persona takiego formatu.

Inna jakość, inny styl, zupełnie inny szlif.

-----------------------------------
bordowy:
Cytat:
Dzisiaj postanowiłem dodać na jego stronę pana Waldemara Pastuszkę.

Nie polecam. a przynajmniej ja to bym się trzy razy zastanowił. chodzi o to, że Waldek, pomimo kilku oczywistych zalet, pewnej charyzmy, niewątpliwej wiedzy w kilku tematach (choćby historycznych) absolutnie nie jest osobą reprezentatywną. Zbyt często zdarza mu się pierdolić takie farmazony, że się nie tylko we łbie - ale i w dupie nie mieszczą. Owszem, jego felietony są ostre, wielokrotnie ma facet rację, ogólnie także słuszne spojrzenie na dzisiejszą rzeczywistość- ale niestety, NIE NADAJE SIĘ PO CAŁOŚCI. Jest, kurwa, jak ten Korwinn-Mikke, tylko w drugą stronę. Nie będę tu wyliczał jego zjebanych "żartów"; wystarczy powiedzieć, że jest typem totalnie zamkniętym na jakąkolwiek krytykę i -niestety- nie daje się chłopina przekonać, że wcale ale to wcale nie jest bynajmniej najmądrzejszym człowiekiem na świecie. Wyślij jakieś słowo krytyki pod jego adresem, nawet drobne i oczywiste - od razu Cię zwyzywa, w najlepszym razie od tumanów. Nawet cesarze i faraoni mieli osobistych doradców (im kto mądrzejszy tym usilniej będzie poszukiwać własnej głupoty; w wypadku Waldka jest dokładnie na odwrót). Sam o sobie ma kuźwa niebotyczne mniemanie, jak gdyby już dokonał wiekopomnego odkrycia. Nie powiem, troszku zrobił, co z tego, skoro zaraz potem zasrał wszystko na rzadko. Wiele z jego kretynizmów wprost ośmiesza i plami cały ruch lewicowy (wystarczy przypomniec, że ten oszołom widzi np. iście cudowny lek na całe zło w pomyśle oczipowania wszystkich ludzi, zupełnie jak bydło. Ogólnie: przecenia technologię, czip według niego wszystko zrobi: skontroluje, przypomni, zapłaci, pewnie nawet się wysra za ciebie człowieku. Oczywiście chuja się na tej całej technice zna i nie ma pojęcia jaka jest przepaść między filmami typu wyścig z czasem, a dniem dzisiejszym, a nawet najbliższymi dekadami- więc po co i o czym ta mowa? Jakie kurwa rozwiązanie problemów? potem pieprzy coś o jakichś hologramach, jakbyś se kurwa jakąś holo-podróżą zastąpić miał prawdziwe wrażenia, doznania, Itd, Itp. Cóż- chory człowiek. I według mnie absolutnie nie nadaje się na przedstawiciela czerwonych. Od biedy, można by go trzymać w tylnym szeregu, jako okaz-ciekawostkę)
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jarondo




Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 1666
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:01, 01 Lut '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chemicloo napisał:
zgodnie z tym co stwierdził _góral w wątku o grecji, długi spłaca się głównie z podatków (co jest zresztą oczywistą oczywistością, skoro Państwo POlskie nie posiada praktycznie żadnych firm ani fabryk, by - np. zaciągnięte długi spłacać wytworzonymi w Państwowych przedsiębiorstwach produktami, maszynami, statkami etc.).
goral_:
Cytat:
Obecnie zadłużenie spłaca się nie tylko poprzez podatki (dlatego w Polsce nie będą niżesz) ale również poprzez akcyzy w energii (prąd, gaz, diesel, benzyna, olej napędowy, węgiel ect), opłaty za wodę, wywóz śmieci. Te usługi będą coraz droższe, przynajmniej w Polsce. Do tego, zadłużenie spłaca się z pieniędzy które pierwotnie miały iść na socjal, jak zasiłki dla bezrobotnych, obniżenie minimalnej płacy, zasiłki mieszkaniowe, służba zdrowia (dotacje budżetowe dla ubogich), edukacja - wszelkie wydatki związane z edukacją od pensji nauczycieli po opłaty za studia czy wyposażenie ucznia w szkołach niższych.

Pozwolę się z Tobą nie zgodzić. A raczej z tym, co zacytowałeś z postu @goral. Podaje rzeczy oczywiste, ale jak do tego podchodzi, tzn płacenia tychże podatków to już inna sprawa.
Jeśli czytałbyś innego jego porady, to pisze on w "dowolny" sposób jak ma wyglądać prawo, i gospodarka w jego idealnym kraju.
Do rzeczy:
goral_ napisał:
ZUS i podatki płaca płotki i bezmózgi

viewpost.php?p=287131
Dla mnie to pradoks. Taki dźwięk "PYK" jak pękająca bańka z nosa. (sory za off)

Niższe podatki wiążą się z ograniczeniem sfery budżetowej, trzeba pożegnać tych 700 tysięcy nierobów.
To jakieś 25 miliardów zł, rocznie, pensji, z 5 miliardów materiały do ich "pracy" - nikomu niepotrzebnej, a szkodliwej często.
I kolejne ze 30 utopione w "zakładach pracy" dla nich.
A potem.
Można odciąć rząd od dawania łapówek, - czyli wszystkich subwencji, dla znajomych, spokojnie dług narodowy zniknąłby w ciągu 10-ciu lat.
A kolejny postulat PODZIEMNYCH, o odpowiedzialności biurw za szkody, jakie czynią, odwróciłoby rolę jaką ma obywatel w państwie.
I samoistnie trafiliby do tych funkcji, ci którzy byliby naprawdę potrzebni.
System należy zmienić, bo jakbyś wrzucił do niego kryształowe charaktery, zaraz się umoczą w tym szmbie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bóg z nami




Dołączył: 27 Mar 2013
Posty: 266
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:36, 01 Lut '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agre napisał:
Może mnie poniesie ale przydał by się jakiś ktoś kogo politycy by zaczęli się bać tak jak w gotham batman tak i w Polsce ktoŚ w pełni anonimowy a mający przy tym ogromne możliwości co by wzbudzało strach u rządzących i zmusiło ich do ustępstw

Stonoga i 40-tu prawników.
_________________
2 palce i 2 palce to 1-szy,2-gi... 4 palce
a^2+b^2=c^2=> trójkąt jest prostokątny

A heliocentryzm? To jeszcze wiedza, czy już wiara?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:47, 01 Lut '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jarondo wprowadźmy służbę cywilną z jasnymi zasadami co do kompetencji oraz z egzaminami zdawanymi jak przy maturze z nieznanymi z imienia i niezależnymi ekspertami sprawdzającymi egzaminy.
Pomysł był. Jak szybko się narodził tak szybko kurwa umarł i nawet się nie rozwinął.
Większość lubi wpierdalać "pociotki" do sterowanego przez siebie systemu do zarabiania łatwych pieniędzy. Korwin zapewne też skoro w jego partii działa rodzina. To kwestia mentalności. Taka zdegenerowana forma polityki prorodzinnej.
Jednak skoro znaczna część ludzi a na pewno większość korwinowców twierdzi, że biurokracja jest zła z zasady - co wskazuje jednoznacznie, że nie znają nawet pierwotnych w temacie prac Maksa Webbera to o czym tu rozmawiać.
Patrząc na biurokratyzm, nepotyzm, mitręgę urzędniczą, niedostosowanie odpowiedzialności do kompetencji, itd. w kwestii urzędników to można zakrzyknąć "komuno wróć". Wszakże wszystkie wskazane przeze mnie patologie były wówczas bardziej ograniczone, co wskazuje choćby kilkukrotnie mniejsza liczba urzędników w państwie i to przy braku możliwości korzystania z tak rozwiniętych systemów informatycznych i przepływu informacji.
Ironią historii jest, że "S" na sztandarach miała właśnie ograniczenie nepotyzmu, kumoterstwa, biurokratyzmu a wiem to, bo mój ojciec w owej "S" był dokładnie do '82, gdy zorientował się, że ma do czynienia z bandą nierobów, cwaniaków i kombinatorów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
jarondo




Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 1666
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:32, 01 Lut '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i pykło 20 k uczestników.
POWODZENIA.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:03, 04 Lut '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chemicloo:
Cytat:
Oto facet, mówi zupełnie do rzeczy i -gdybym tylko chodził na wybory- sam bym chyba na niego zagłosował: rękoma i nogyma. Tymczasem mogę jedynie polecić do rozważenia dla tych, którym zabawa "wrzuć na luz, wrzuć karteczkę" w warunkach zastanego systemu odpowiada i głęboko wierzą w jej sens. Ten słodkopierdzący goguś z PodziemnejTV nie dorasta temu człowiekowi nawet do pięt. Doprawdy, nie wiem czym wy się tam zachwycacie, skoro tu pojawia się persona takiego formatu.
Inna jakość, inny styl, zupełnie inny szlif.

nie wiem dlaczego, ale wcięło filmik z profesorem Karpowiczem.
wklejam jeszcze raz link do strony:
http://vimeo.com/118120141
wkrótce w NTV mają ukazać się kolejne wywiady z tym niewątpliwie ciekawym, światowym człowiekiem, wielkim erudytą, postacią słusznego formatu. no - sami powiedzcie - kogo byście woleli oglądać w roli prezydenta RP: profesora Włodzimierza (!), czy tego wypierdka z podziemnej? No, jeśli chodzi o mnie, to ja tego małego cwaniaczka nie życzyłbym sobie oglądać nawet w miejskim biurze rozrachunkowym, hehe.

------------------
jarondo napisał:

Cytat:
Pozwolę się z Tobą nie zgodzić. A raczej z tym, co zacytowałeś z postu @goral. Podaje rzeczy oczywiste, ale jak do tego podchodzi, tzn płacenia tychże podatków to już inna sprawa.


To jak to w końcu jest? Nie zgadzasz się? Bo potem piszesz, że To są (niby(?)) rzeczy oczywiste, ale nie zgadzasz się bo goral_ gdzieś, tam w innym poście, źle podchodzi do jakiejś zupełnie innej, oderwanej od tejże kwestii sprawy? Przyznam, że dość ciekawy sposób rozumowania. Pozwolisz jednak, że ja będe odnosił się wyłącznie do tego co stwierdza góral_, WYŁĄCZNIE w tym jednym przypadku, a cała reszta, ani tym bardziej jego rzekomy stosunek do płacenia jakichś podatków mnie kompletnie nie interesuje... ok? co to ma w ogóle do rzeczy, skoro w tym jednym przypadku stwierdził prawdę? Po kiego chuja wyjeżdżasz tu z jakimś ZUS'em ??? Czy ty się przypadkiem z kimś na łby nie zamieniłeś?

jarondo napisał:
Cytat:
Niższe podatki wiążą się z ograniczeniem sfery budżetowej, trzeba pożegnać tych 700 tysięcy nierobów.
To jakieś 25 miliardów zł, rocznie, pensji, z 5 miliardów materiały do ich "pracy" - nikomu niepotrzebnej, a szkodliwej często.


aha.. czyli według ciebie jedno wyklucza drugie? A nie można by tak pożegnać tych 700 tysięcy nierobów i JEDNOCZEŚNIE podnieść podatki dla oligarchów? Co jest? - za mała bańka, by pomieścić te dwa pomysły jednocześnie?? Zawsze tylko albo to, albo tamto...? czyli jak zwykle - tworzenie sztucznych ograniczeń w umysłach liberastów, które są niezdolne do łączenia zagadnień złożonych w nieco większym stopniu niż domek z kart... A jedno się przecież z drugim wcale nie kłóci. Można przecież ograniczać biurokrację i jednocześnie ustalić inne progi dla najbogatszych. Tak, czy nie? Czy to już się nie mieści w tych ciasnych niebieskich główkach? Podatki dla oligarchów należy BEZWZGLĘDNIE podnieść - A NIE, JAK CHCĄ TEGO PODZIEMNIACY - JESZCZE IM OBNIŻYĆ! Na wszystko, jak widzę, macie gotowe odpowiedzi - hehe, tym razem eksplozję na zadłużeniu powstałą po zamrożeniu/ograniczeniu spłaty długu, wynikłą niewątpliwie po obniżeniu wpływów podatkowych - będziemy łatać z pensji zwolnionych urzędników... no, przyznam że bardzo ciekawa koncepcja... ale nie daję wam więcej jak dwóch, trzech lat - a bez kompleksowego planu ROZLICZENIA oligarchów problem wróci jak bumerang (same tzw. "koszty obsługi zadłużenia zagr." to dziś ok. 40 mld. a ty mi tu jarondo wyjeżdżasz z jakimiś miernymi 25 mld. - ale jednocześnie nie tykając nawet paluszkiem majątków oligarchów - O, co to to nie(!), od tego wara - i nawet nie wolno wspominać o tym na antenie PODZIEMNEJ TV , z.a.k.a.z.a.n.e. sp.z.o.o. , -czy tak? No więc, mam wam do przekazania tyle tylko, że ten misternie budowany plan Odbudowy i Uproszczenia rozpadnie się szybciej niż myślicie - jak domek z kart, jeżeli nie sięgniecie tam, gdzie leżą prawdziwe pieniądze - bynajmniej nie jakieś koszty "rozrośniętej biurokracji" - ale mam na myśli prawdziwe pieniądze, zrabowane społeczeństwu w wyniku drenażu prowadzonego od lat przez bankokrację. BANKOKRACJĘ, NIE Biurokrację, ZROZUMIANO?? Zanotowano? Zarejestrowano? Utrwalono? Zapamiętano? Z.a.p.r.o.t.o.k.oł.o.w.a.n.o.? Dopkóki, na jednej polskiej ulicy będziemy mieli taką sytuację, że oddziałów różnych banków jest więcej niż zakładów fryzjerskich, restauracji, szewców itp. to możecie sobie w dupę wsadzić wasze słodkopierdzące gadki o "odcinaniu" nikomu niepotrzebnej, a szkodliwej sekcji, bo to zwyczajne półśrodki są i mydlenie oczu... nie sięgacie do źródła problemu, a te wasze bajeczki mogą kupować co najwyżej wasi koledzy idioci po jakichś podziemnych neo-koledżach.
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:29, 13 Lut '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Czas się zjednoczyć od PodziemnaTV
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile