W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Karen Hudes demaskuje finansową tajną elitę  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
12 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 3067
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ripsonar




Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 245
Post zebrał 1.000 mBTC

PostWysłany: 11:30, 21 Paź '13   Temat postu: Karen Hudes demaskuje finansową tajną elitę Odpowiedz z cytatem

Karen Hudes przez ponad 20 lat była pracownikiem wysokiego szczebla w Banku Światowym. Demaskuje światowy spisek związany z finansową grupą która kształtuje naszą globalną rzeczywistość

Karen Hudes. O tajnej elicie, załamaniu gospodarczym i długu w USA. [08.10.2013]


Ave
_________________
Kanał na YouTube:
http://www.youtube.com/user/RipsonarNews

The Truth Is Out There. Find and enjoy it. It was only us
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:34, 21 Paź '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za "Wprost" pierwsza 50 firm ze wspomnianej w wypowiedzi listy:

50 firm z zestawienia 147 najpotężniejszych firm według zespołu Politechniki Federalnej w Zurichu.

1. Barclays plc
2. Capital Group Companies Inc
3. FMR Corporation
4. AXA
5. State Street Corporation
6. JP Morgan Chase & Co
7. Legal & General Group plc
8. Vanguard Group Inc
9. UBS AG
10. Merrill Lynch & Co Inc
11. Wellington Management Co LLP
12. Deutsche Bank AG
13. Franklin Resources Inc
14. Credit Suisse Group
15. Walton Enterprises LLC
16. Bank of New York Mellon Corp
17. Natixis
18. Goldman Sachs Group Inc
19. T Rowe Price Group Inc
20. Legg Mason Inc
21. Morgan Stanley
22. Mitsubishi UFJ Financial Group Inc
23. Northern Trust Corporation
24. Société Générale
25. Bank of America Corporation
26. Lloyds TSB Group plc
27. Invesco plc
28. Allianz SE 29. TIAA
30. Old Mutual Public Limited Company
31. Aviva plc
32. Schroders plc
33. Dodge & Cox
34. Lehman Brothers Holdings Inc [firma upadła w 2008 roku, a użyta baza danych pochodziła z 2007]
35. Sun Life Financial Inc
36. Standard Life plc
37. CNCE
38. Nomura Holdings Inc
39. The Depository Trust Company
40. Massachusetts Mutual Life Insurance
41. ING Groep NV
42. Brandes Investment Partners LP
43. Unicredito Italiano SPA
44. Deposit Insurance Corporation of Japan
45. Vereniging Aegon
46. BNP Paribas
47. Affiliated Managers Group Inc
48. Resona Holdings Inc
49. Capital Group International Inc
50. China Petrochemical Group Company

Warto sobie porównać z 50 korporacjami o największej wartości rynkowej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bóg z nami




Dołączył: 27 Mar 2013
Posty: 266
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:07, 24 Paź '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Łatwiej jest wielbłądowi przejść przez ucho igielne, niż bogatemu wejść do Królestwa Niebieskiego."
_________________
2 palce i 2 palce to 1-szy,2-gi... 4 palce
a^2+b^2=c^2=> trójkąt jest prostokątny

A heliocentryzm? To jeszcze wiedza, czy już wiara?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:58, 24 Paź '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bóg z nami napisał:
"Łatwiej jest wielbłądowi przejść przez ucho igielne, niż bogatemu wejść do Królestwa Niebieskiego."


Wiesz chociaż, o jakie "ucho igielne" chodzi?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pszek




Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:49, 24 Paź '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bóg z nami napisał:
"Łatwiej jest wielbłądowi przejść przez ucho igielne, niż bogatemu wejść do Królestwa Niebieskiego."

To prawda.Te łajdaki o tym wiedzą,boją się i dlatego inwestują w nanotechnologie
_________________
sasza.mild.60@mail.ru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:42, 24 Paź '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kolejne smetne pierdolenie bez konkretow. "government is corrupted", "parties are corrupted", "media are corrupted", "data is fabricated", "jezuici" bla bla bla itd. i wszystko zakonczone niczym nieuzasadniona wiara ze "TO" zostanie powstrzymane. taaa jasne. jak rozmawiam z ludzmi w pracy to ogolnie wiekszosc pozytywnie ocenia przemiany w polsce i na swiecie, nie kwestionuje naszej "demokracji", systemu finansowego, ani mediow. lykaja wszystko jak cieple kluski, wlacznie z tym, ze kryzys sie skonczyl. wiec kto mialby powstrzymac swiatowa elite finansowa? kto w ogole oglada kanal RT? z tego co wiem to wyjebali go z europejskich kablowek.

ale prowadzącą bym bzykał Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:04, 24 Paź '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

słońce to zapierdalający elektron, a my pływamy w cieczy nawet o tym nie wiedząc. teraz idzie nanotechnologia i pszeki co wszystko wiedzą - oświeceni inaczej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:31, 24 Paź '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Al Kohol napisał:
jak rozmawiam z ludzmi w pracy to ogolnie wiekszosc pozytywnie ocenia przemiany w polsce i na swiecie, nie kwestionuje naszej "demokracji", systemu finansowego, ani mediow. lykaja wszystko jak cieple kluski, wlacznie z tym, ze kryzys sie skonczyl.


O, kurwa Shocked Współczuję. Z konkretnymi przygłupami pracujesz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8569
Post zebrał 1.000 mBTC

PostWysłany: 09:26, 25 Paź '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe to to , tylko , że dla kogoś początkującego w temacie . A mnie interesują nazwiska, konkretnie . I nie nazwiska prezesów/dyrektorów firm przedstawionych przez @Comendante , tylko głównych udziałowców . Co mi to da , niewiele , po prostu chciałbym wiedzieć . Z drugiej strony jak ktoś przestaje być anonimowy to może poczuć oddech zagrożenia , nawet jeśli sra w złoty nocnik . Karen zna te nazwiska (z racji swojej przeszłej działalności ) , ale mówi dość ogólnie , dlaczego , bo życie jej miłe Smile .



God against them all napisał:

"Łatwiej jest wielbłądowi przejść przez ucho igielne, niż bogatemu wejść do Królestwa Niebieskiego."

Slogan reklamowy wymyślony przez władców świata , a skierowany do ludzi biednych ale bogatych w wierze --> że po śmierci będą mieli lepiej , a bogaci nie ( będą się smażyć ) Laughing

Al napisał:
wiec kto mialby powstrzymac swiatowa elite finansowa?
jak to kto , tylko konkurencja . A tak to się robi : Wojna castellammaryjska Wink
Tylko kule są w stanie ich powstrzymać .

Al napisał:
kto w ogole oglada kanal RT? z tego co wiem to wyjebali go z europejskich kablowek.
na UPC jest na kanale 808
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:06, 26 Paź '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

elcomendante - no nie wiem kim sa i jakie poglady maja ludzie z twojej pracy ale obawiam sie ze z racji wieku i wyksztalcenia moi koledzy sa przyszloscia tego narodu Smile (gwoli wyjasnienia robie w duzej korporacji gdzie srednia wieku to 28 lat). to naprawde nie sa jelopy z pod byle budki z piwem - i to jest wlasnie w tym wszystkim najsmutniejsze. narod prawie sytych niewolnikow. niektorzy przyjaciele blizsi mi rocznikowo maja juz podobne poglady do moich ale co z tego kiedy lancuch z kredytu kolysze sie u nog? szesc lat splacania po dwa tysiaki miesiecznie a dlug jest wiekszy niz w momencie zaciagniecia. wina kryzysu oczywiscie.

ordel no my w tej wojnie mam nadzieje ze bedziemy robic za publike. tylko co da baranowi zmiana czlowieka trzymajacego maszynke do golenia? przestana go nagle golic? z nikad pomocy. mozemy tylko patrzec i cichutko beczec Wink z tym kanalem rt to mi sie pomylilo jednak - chodzilo o press tv
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:03, 28 Paź '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, niestety praca w korporacji ma swoje ciemne strony. Wiem, bo sam pracowałem kilka lat, ale uwolniłem się na wolny lans.
Natomiast muszę Ci powiedzieć, że czasami przykładowy pan janek z pod budki z piwem może lepiej kumać czaczę, niż nakręcony szczurek z korporacji. Niestety, ale mimo, że Ci ludzie bywają często doskonale wykształceni to system edukacji taki, a nie inny sprawia, że nie interesuje ich poznawanie świata, wiedza tak po prostu, co ogranicza ich możliwości poznawcze. Wynika to z tego, że nie mają takich potrzeb lub czasu ku temu.
Ten upadek edukacji oraz początki wyścigu szczurów pamiętam doskonale ze studiów, gdzie spotykałem ludzi, którzy zaczynali studiować w połowie lat 90. To byli ludzie. Różnorodna wiedza, ciekawe pasje. Jak na koniec studiów spotkałem pierwszych gimnazjalnych gimbusów to szczęka mi opadła, gdy widziałem ich niewiedzę.
W związku z tym nie sądzę, że to jest przyszłość narodu. Nie wiem, czy taka w ogóle istnieje. Nie możesz być przyszłością narodu nawet, jeśli masz dwa fakultety i znasz pięć języków, ale nie wiesz przykładowo kim był Pol Pot ani gdzie leży Kambodża.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:07, 28 Paź '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Al Kohol napisał:
elcomendante - no nie wiem kim sa i jakie poglady maja ludzie z twojej pracy ale obawiam sie ze z racji wieku i wyksztalcenia moi koledzy sa przyszloscia tego narodu Smile (gwoli wyjasnienia robie w duzej korporacji gdzie srednia wieku to 28 lat). to naprawde nie sa jelopy z pod byle budki z piwem - i to jest wlasnie w tym wszystkim najsmutniejsze. narod prawie sytych niewolnikow. niektorzy przyjaciele blizsi mi rocznikowo maja juz podobne poglady do moich ale co z tego kiedy lancuch z kredytu kolysze sie u nog? szesc lat splacania po dwa tysiaki miesiecznie a dlug jest wiekszy niz w momencie zaciagniecia. wina kryzysu oczywiscie.

ordel no my w tej wojnie mam nadzieje ze bedziemy robic za publike. tylko co da baranowi zmiana czlowieka trzymajacego maszynke do golenia? przestana go nagle golic? z nikad pomocy. mozemy tylko patrzec i cichutko beczec Wink z tym kanalem rt to mi sie pomylilo jednak - chodzilo o press tv


Moje poglądy też wielu osobom wydają się zbyt liberalne, bo nie krzyczę co chwilę "Jebać Tuska". Smile Jednak zgadzam się, że świadomość społeczna tych technokratów jest żenująco niska.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:11, 28 Paź '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no a czy przypadkiem nie jest tak ze pracownicy wielkich korporacji, szczebel kierowniczy budzetowki oraz mali i sredni przedsiebiorcy to wlasnie polska klasa srednia - filar spoleczenstwa? stad moje obawy odnosnie nadejscia jakichkolwiek pozytywnych przemian. ci ludzie sa przekonani ze tak ma po prostu byc i ze nie da sie z tym nic zrobic. a gdzie tu miejsce na rozmowe o kryminalnym charakterze zmiany ustroju w polsce? o zdradzie i niespotykanej grabiezy ktora mozna porownac chyba tylko do tego co sie dzialo na terenach polskich podczas okupacji. lepiej jak najszybciej zapomnijmy o tym kraju i cieszmy sie chwila, ze jak na razie jeszcze jest w miare spokojnie, jest co jesc i gdzie spac Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:29, 28 Paź '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam nie wiem Al jak Ty wytrzymujesz z tymi korporacyjnymi burakami- zastaw się , a postaw się. Mam tylko trochę do czynienia z tymi fałszywymi dziwkami. Very Happy
Na szczęście tylko trochę bo jakbym miała z nimi styczność codziennie to na bank przeżyłabym załamanie nerwowe albo sprzedałabym liścia Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:44, 28 Paź '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja tam zajebiscie ich lubie Smile troche frustruje kiedy cos co dla ciebie jest oczywiste dla nich jest teoria spiskowa, ale ogolnie to naprawde spoko ludzie. jestem bardzo zadowolony. fajnie jest czasami powrocic do blogiej ignorancji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Karen Hudes demaskuje finansową tajną elitę
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile