W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Fenomen Crop Circles / Ostrzeżenie  
Podobne tematy
Wiosna, nowe znaki na polu 5
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
11 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 6910
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:45, 19 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki Leski za zdjecie w wysokiej w miarę rozdziałce, właśnie chciałem napisać że żeby stworzyć taki piktogram trzeba by wpierw rozrysować półokręgi - no i te są widoczne na powiększeniu

gdyby ten obiekt składający się z 409 kół został stworzony przez istoty pozaziemskie nie widać byłoby żadnych linii pomocniczych tylko same okręgi z położonym zbożem - a tutaj mamy widoczne gołym okiem wyraźne linie w dodatku nie do końca poprawnie wytyczone

mój wniosek - dzieło rąk ludzkich wymagające skoordynowanej pracy kilkudziesięciu osób, bo gdybym był ufokiem to zrobiłbym to 10 razy lepiej

tak więc obstawiam prędzej jakieś agencje państwowe, wojsko czy grupy performerów niż ufoków
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:47, 19 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Leski - nie otwiera mi się to zdjęcie piktogramu w HR na Imageshack - spróbuj wrzucić na Fotosika.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Leski




Dołączył: 23 Gru 2007
Posty: 307
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:41, 20 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proszę bardzo.

http://milk.hill.2001.patrz.pl/
_________________
W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?
Fryderyk Nietzsche
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:26, 20 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ktore linie pomocnicze Voltar??
_________________
Jestem pisowskim aparatczykiem z małym penisikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dr02d2u




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 426
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:40, 20 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

frasobliwy napisał:
dr02d2u napisał:

Baccalus, taka próba odzyskania Ziemi, a ściślej uwolnienia się spod wpływu obcych miała już kiedyś miejsce, u początków cywilizowania się ludzkości...


I to jest dobre! Tego trzeba się trzymać! Tylko tak dojsziemy do prawdy.

Voltrar, nie wiem czy sobie zdajesz sprawe, ale jako moderator tepiacy kolek z linka a pozwalajacy na takie paroksyzmy głupoty prowadzisz forum w dobrze okreslonym kierunku. Beda sie rejestrowac dzieciaki, nawiedzency, ludzie z brakami w edukacji. A ci kumaci dadza noge, bo to zadna frajda dyskutowac w takim stadzie. Bez urazy, ale tak mysle. Sad


Hm sądząc po ilości wiadomości jakie piszę, moja głupota na tym forum stanowi promil wszystkich wypowiedzi. A Twoja ile? Jeśli tak dbasz o prawdę jak o przywiązanie do swych "racjonalnych" teorii "deski i sznurka", no to po co cała ta dyskusja? Gdybyś się frasobliwy odwiązał od tej deski, to może byś zauważył nieco więcej jak tylko kawalarzy depczących zborze. Myślę, że Voltar czy Bimi sami dobrze wiedzą co robią i nie potrzebują Twoich światłych rad.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:53, 20 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gołym okiem widać:



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:52, 20 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Voltar - wydaje mi się, że to nie linie pomocnicze wykonywane przez twórców piktogramu, tylko ścieżki wydeptane przez gapiów, którzy przechodzili z jednego kręgu do drugiego - stąd też ta niedokładność linii.
Potwierdzniem tej tezy są następujące fakty:

1. Brak linii pomocniczych na bocznych łukach, utworzonych z małych kręgów.
2. Zadeptane ścieżki na prawdopodobnie nie wygniecionych pierwotnie przejściach między dużymi kręgami.

Ale jedynym dowodem prawdziwości lub fałszywości piktogramu byłaby analiza szczegółów w skali mikro, co nie jest możliwe przy pomocy tego rodzaju zdjęcia. Mimo wszystko nie sądzę, aby piktogram mieli wykonywać twórcy tego "London 2012", gdyż próbkę ich jakości już mieliśmy okazję oglądać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zulugula




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 865
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:19, 20 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak powyżej, nie da się stwierdzić autentyczności tradycyjnych piktogramów po zdjęciu.

No oczywiście te koślawe linie również mnie niepokoją i sam bym stwierdził, że to fałszywka może być, aczkolwiek badaczem piktogramów nie jestem.
_________________
http://www.youtube.com/simonus666
soundcloud.com/simonus
soundcloud.com/szymonp
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:42, 20 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Easy_rider, twoja naiwność mnie rozbraja...

Linie widac również w stosunku do mniejszych kręgów, poza tym biegną one zawsze do środka danego kręgu...

choć nie będę się upierał... potrzebne są jeszcze dowody zewnętrzne, typu zdjęcia zboża, badania magnetyczne, etc

No i zgadzam się z twoim ostatnim zdaniem - to całkiem inna para kaloszy... 409 kołowy fraktal a jakiś bzdet z napisem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wiktoriusz




Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 57
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:53, 20 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziwne... te niby linie pomocnicze koślawe,krzywe, a reszta (okręgi) idealnie równe. A może te linie ktoś później zrobił, żeby wielu zmylić, że to fałszywka?? Ciekawe to, ciekawe....


A propos: może ktoś wie czym zawiniłem, że z 20 postów poprzez 15, 10 mam już tylko 8 na dobę??? Sad
_________________
„Interes, władza, maszyna - te rzeczy nie widzą człowieka, potrzebują tylko masy”.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:01, 20 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już wiadomo kto za tym stoi:



Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:02, 20 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a propos tej menory, piktogram z czasów przedkolumbijskich:

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:06, 20 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Frasobliwy, pokaż mi gdzie wbito kołek:

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
waha123




Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 1270
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:36, 21 Mar '08   Temat postu: 7 to środek 13.... Odpowiedz z cytatem

Leski napisał:
Frasobliwy napisał:
Na zdjeciach zamieszczonych przez Voltara nie widzę nic trudnego do wykonania


Hehehehe. Rozplanuj i wykonaj.



Do wykonania jak dobrze policzyłem około 400 okręgów. Sporo. Na łuku znajduje sie 13 dużych kół a z każdego wychodzi od 2 do 7 kolejnych mniejszych. Przyjmijmy średnią 5. Czyli 13 x 5 = 65. Każdy okrąg na łuku ma własną odległość od środka. Czyli do wyznaczenia masz około 65 okręgów od centrum aby równo rozmieścić każde mniejsze. I dodatkowe aby zrobić łuki. Duże koła wykonujesz nie deseczkami tylko dechami. Największe mają około 10 m. 10m wnioskuję po szerokości śladów ciągnika mają około 1,5 - 2 metrów. Zwróć uwagę na całkowity rozmiar CC. Ogromny. Wszystko to tak zorganizować żeby nie zostawić ścieżek. Jak widzisz ciągnik zostawia bardzo wyraźne po kilku przejazdach przy takim zdaniu również zostawił byś ślady. Nie ty. WY! Spora ekipa jest konieczna. Do tego musisz stworzyć stałą siatkę z linek aby nie pogubić się w tym całym zamieszaniu. Kilometry do rozciągnięcia i krążenia po polu ale nie zostawiaj śladów. Ogromne przedsięwzięcie.


Przypomnę, że 13x5=65....środkiem 65 jest 33, bo po "32 z każdej strony"....zauważamy "że koło kręci się niezgodnie z ruchem wskazówek zegara" czyli spin ujemny..mamy 6 spiral i 6 przerw między nimi...to daje 12, ale pamiętajmy, że jest jeszcze środek...1 koło a to razem 13...ale w tym piktogramie chodzi o "coś innego"...chodzi o "liczenie"...12+1 to nie to samo co 13...13 oznacza Człowieka razem z całą Biosferą jako nierozłączną całością...natomiast 12+1, to Człowiek Ponad Biosferą..."daje Ci Ziemię we władanie"...to znaczy bóg dał ( nie będę komentował intancji boga...jego wolna wola..tego boga).....średnica koła centralnego jest taka sama jak kół z nr 7....kapałani odrzucili 13 nazywając ją "pechową" a na jej miejsce "wylansowali" 7 jako środek 13 po 6 z każdej strony....Szczęśliwa siódemka......

400 symbolizuje 144000 dni albo 400 lat czyli baktun w języku Majów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:50, 08 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.nanowerk.com/spotlight/spotid=2663.php

I przy okazji parę nowych kręgów:


Tu więcej.


Tu więcej.
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:52, 08 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie to mają fantazje Razz Widać, że mają talent i robią w " konia " ufologów Exclamation
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:58, 08 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XTC - pokaż i ty swoją fantazję w tym zakresie! Cóż za problem - sznurek, deska i dawaj, symbole masońskie, lucyferiańskie itp. Nie zapomnij tylko przysłać stosownej fotki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Scorpio




Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 1250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:08, 08 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przepraszam że sie wtrącam w dyskusje



za pomocą deski i sznurka



oraz błędy w kręgach o których wspomniał Voltar

nie sadzicie chyba że ufo jest na tyle nieprecyzyjne


to ciekawe że ludzie demaskując spiski wszelakie z wtc na czele dają się tak łatwo nabic w butelke
gdzie ta prawda ja sie pytam Shocked
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:26, 08 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak na marginesie to Iluminaci potrafią manipulować pogodą ( katrina, gustav, maria to ich sprawka ) a więc mogą robić specjalnie te piktogramy, aby przygotować ludzkośc na nadejście 2012 roku, w którym nadejdzie fałszywa inwazja obcych " false flag " i dojdzie do wojny światów, stąd coraz częstsze ćwiczenia wojenne największych mocarstw świata Exclamation
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:31, 08 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Scorpio napisał:


... oraz błędy w kręgach o których wspomniał Voltar

nie sadzicie chyba że ufo jest na tyle nieprecyzyjne

Skąd ta wiedza, że to błąd? A może tak miało być, przecież wzór wewnątrz okręgu nie posiada wyraźnej symetrii ani osiowej ani środkowej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
inecki




Dołączył: 19 Sie 2008
Posty: 465
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:21, 08 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie co - może nie powinienem się wtrącać, ale już tam...

Pytanie do zwolenników kręgów jako autentycznego przekazu od cywilizacji pozaziemskich:

Jaki interes jest w robieniu komuś kręgów w zbożu (jego jedzeniu), jeśli dobrze je widać tylko z góry? Czy poważnie ma sens zakładanie, że cywilizacja wyprzedzająca nas (znaaacznie) technologicznie wysyłała by nam zagadki w ten sposób?
Nie wiem, ale jakoś nie wyobrażam sobie tresowania małpy zarysowując jej banany w sudoku....
_________________
storyofstuff
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Komzar




Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 1285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:32, 08 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trudno jest powiedzieć jakie są intencje tego kto to robi. Zakładając, że to ufoki, to ja bym rozumował tak:
Kręgi zbożowe są faktem, część ewidentnie robią ludzie i da się to udowodnić ale jest grupa takich która wydaje się nie do podrobienia znaną powszechnie technologią i na nich bym się skupił.
Ktoś kto potrafi narysować coś takiego, na pewno i potrafi przekazać swoje informacje bardziej oczywistymi kanałami lub w bardziej oczywistej formie.
Co do kanałów to fakt takiej umiejętności jeszcze nie oznacza możliwości, bo nawet jak by chcieli wystąpić w telewizji to ta należy do rządów a tu może nie być porozumienia. Nawet jak by coś nadali to zaraz ktoś by to zdementował twierdząc, że to pomyłka w nadawaniu programów. Przy dzisiejszej technologii nie jesteśmy w stanie rozróżnić na ekranie fikcji od filmu dokumentalnego.
Forma - no tu dziwne, że na przykład nie napiszą po angielsku o co im chodzi choć niby jeden taki zakodowany binarnie jest narysowany. Może zwyczajnie chcą byśmy zapamiętali te znaki, ze wyjaśnienie przyjdzie później.
Tak naprawdę możliwości jest mnóstwo, od zabawy zaczynając po eksperymenty rządowe kończąc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
b4l




Dołączył: 22 Lis 2007
Posty: 81
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:11, 09 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

inecki@ komunikuja sie z nami na wiele sposobow, ten zarezerwowany jest dla mas- najbardziej ograniczonych. Cel przekazu zrozumiesz kiedy przyjdzie na to czas - oby.

Jesli ktos neguje autentycznosc WSZYSTKICH kregow po obejzeniu jednego czy dwoch zdjec to gratuluje logiki, a przedewszystkim filozofi.

Te 'niewydeptane' kregi odroznic w 100% mozna tylko po przeprowadzeniu szczegulwych badan na miejscu. Analiza wkazuje na uzycie pewnego zrudla energi, polaczenie 'mikrofalowki z piekarnikiem', zboze jest podgrzewane, a nastepnie formowane w odpowiedni ksztalt, efekt koncowy to 'wygieta' lodyga. Przy uzyciu metody 'deski i sznurka' lodygi sa polamane.
Jesli ktos ma checi, moze znalesc film na ktorym widac formowanie sie kregu w czasie rzeczywistym, do dzisiaj autentycznosc nagrania nie zostala podwazona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
inecki




Dołączył: 19 Sie 2008
Posty: 465
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:36, 09 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to jestem głupszy od tych najbardziej ograniczonych mas, bo piktogramów nie rozumiem.

Ale zawsze się cieszyłem, jak komuś było lepiej dzięki mnie. Teraz najbardziej ograniczone masy awansowały, bo to ja jestem najbardziej ograniczoną masą. Wink

@ b4l - jeśli możesz podać mi jakiś namiar na ten film, tytuł, nie wiem - cokolwiek.

Poważnie nie mam nic do kręgów - za mało o nich wiem. Tylko - czy to na prawdę nie jest rysowanie po naszym jedzeniu? Umiem sobie wyobrazić inne piktogramy, na innym podłożu i wydają mi się bardziej logiczne/ sensowne. To wszystko...
_________________
storyofstuff
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Fanalityk




Dołączył: 04 Paź 2008
Posty: 517
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:20, 09 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- trzeba by zbadac czy piktogramy sa zawsze robione na tym samym rodzaju zboza
- jesli tak to porwnac sklad zboza nietknietego ze zbozem z piktogramu
- jesli jest roznica to zbadac jaka, co brakuje albo czego jest wiecej..
- przebadac zwiazki/energie i okreslic z czego sie biora, lub do czego moglyby sluzyc
- zbadac w jakiej temperaturze mozna by uzyskac "nadpalenie" klosa i czym takowe mozna by uzyskac (na pewno nie zywym ogniem) (czy np polem magnetycznym, odp frekwencja dzwieku, itp.)
- zbadac ubytek wody i innych substancji, ktore "wyparowaly"
- przeprowadzic eksperymeny z odparowaniem klosa
- jaka sile ma pole magnetyczne
- po prostu sprawdzic doswiadczeniem jakie skutki ma dzialanie np generatora elektormagnetycznego na skrawek pola (probowac roznych napiec, natezen, itd.)
- wiemy ze Holendrzy uzywaja pradu do zmiany koloru swoich kwiatkow, zapytac uczonych w tym zakresie co wiedza
- sprawdzic zawartosc gleby na obrazku i porwnac z ziemia np 1km dalej
- a wogole to wziac sobie troche tego zboza (normalnego) i poeksperymentowac za wszystkim co przyjdzie do glowy i jesli srodki na to pozwalaja
-----------------
analize pewnie przeprowadzono, ale watpie zeby kto probowal eksperymentow, wiec zapraszam...
Smile
po co to robic? ano po to ze jezeli odkryjemy czym moglo to zboze zostac potraktowane, moglibysmy sie skupic na technologi uzytej i ewentualnie zbudowa uzadzenie i wogole rozwinac w danej dziedzinie.. Twisted Evil

oczywiscie biore pod uwage tylko te prawdziwe piktogramy
przy okazji dodam tez ze wg mnie sa tylko dwie teorie
- piktogramy sa robione przez ufo
- sa robione przez czlowieka z tajna technologia
w obu przypadkach jest sznasa na oficjalne odkrycie danej technologii,
posuneloby to nas do przodu w tej dziedzinie albo zmusilo rzad? do odtajnienia jej.
_________________
www.DavidIcke.pl
"Nasze poglady sa wyuczone, co nie znaczy ze sa prawdziwe.." Bill Hicks
Wiara to Ja, a Wiedza to moj Miecz.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5   » 
Strona 4 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Fenomen Crop Circles / Ostrzeżenie
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile