W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Konkurs na nowe logo  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
20 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Sprawy techniczne Odsłon: 18442
Strona: 1, 2, 3, 4, 5, 6   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:01, 15 Paź '13   Temat postu: Konkurs na nowe logo Odpowiedz z cytatem

Uwaga: Upłynął już termin nadsyłania prac.

Wszystkie projekty obejrzeć można tutaj: http://imgur.com/a/UdVZA




Postanowiłem zafundować naszemu forum nowe logo. Na ten cel przeznaczam 0.25 BTC z Funduszu Prawdy, plus z własnej kieszeni dorzucam drugie tyle.

Tak oto zwycięzca otrzyma nagrodę w wysokości 0.50 BTC

Kryteria które musi spełniać logo:
  • Rozmiar 730x156 pixeli.
  • Sześć ikonek nawiązujących do powodów dla których można nas nie lubić. Nie muszą być te same ikonki - chodzi o to co symbolizują (najedź kursorem na ikonkę to zobaczysz w dymku).
  • Napis "prawda2.info" lub "prawda2" oraz podtytuł "niewielu ośmiela się to robić". Wielkość liter i font wedle uznania artysty.
Ponadto:
  • Jeśli ktoś chce walnąć swojego dyskretnego taga/podpis - nie ma problemu.
  • Maksymalnie 3 projekty / osobę - każdy z nich można zmieniać do czasu upłynięcia terminu.
  • Autor logo daje nam oczywiście prawo do wykorzystania swego dzieła na tej stronie.
  • Nie trzeba mieć konta na forum ani podawać żadnych danych o sobie, z wyjątkiem ewentualnego adresu wypłaty.
  • Zapłata wyłącznie w bitcoinach.
  • Zwycięzca może być tylko jeden, więc z góry przepraszam wszystkich co się napracują, ale nie wygrają.

Prace przejmujemy do końca listopada 2013.
Można je albo opublikować samemu w tym temacie, albo przysłać mi mailem na adres redakcja@prawda2.info (klucz PGP). Jeśli wysyłacie mi prace emailem, napiszcie czy chcecie abym ją opublikował od razu (wówczas macie szansę na komentarz forumowiczów), czy może wolicie zaczekać z publikacją do upłynięcia terminu (coby nie zdradzać swej pracy konkurencji). W każdym wypadku upewnijcie się że potwierdziłem odbiór. Podajcie też najlepiej od razu adres bitcoin do ewentualnej wypłaty nagrody.

Po upłynięciu terminu, opublikujemy wszystkie nadesłane projekty i zrobimy krótką debatę, po której wybiorę zwycięzcę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:50, 01 Lis '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tiggr:

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:06, 02 Lis '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie nie, to slabe jest strasznie. od razu mowie, ze ja nic nie zaproponuje a tylko bede krytykowal Smile jesli jednak mozna cos zasugerowac tworcom, to fajnie by bylo aby logo bylo jakies takie pozytywne. bez wojen, biedy, calego tego syfu ktory dzieje sie na ziemi. cos optymistycznego - jak drukowanie 3d, bitcoin, powszechny, ziemski zasilek jak ten projekt w szwajcarii, takie zwiastuny nowej, lepszej ery. projekcja optymistycznej przyszlosci - technologicznego raju. oczywiscie nie wiem jak to ujac na obrazku, bo gdybym wiedzial to bym to juz zrobil Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8551
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:18, 02 Lis '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Al Kohol napisał:
od razu mowie, ze ja nic nie zaproponuje a tylko bede krytykowal Smile

I ja tak też zagram.
Jedna duża uwaga : nie starajcie się umieszczać wszystkiego w jednym logo . Napaćkane , jak u dziecka na obrazku jest tęcza jest słoneczko i błotko i świnka , nice kurwa Wink . Odpuście sobie tę pacyfkę , listek , kosmitów , piramidy , znaki rybne i inne pierdoły . Wybierzcie jeden dobry obraz ujmujący prawdę w prawdziwym zwierciadle tego jak jest , i trochę humoru . Ja bym coś z Banksyego wybrał :

Z tekstem : Prawda jest tak że za banana małpa zrobi wszystko .Prawda dwa , wybierz banana Very Happy
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wkurwiony




Dołączył: 05 Sty 2013
Posty: 609
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:56, 02 Lis '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cokolwiek sie stanie bardzo prosze o zostawienie plonacego dolara i tego motywu z WTC i zolnierzem z granatem w ustach. One musza zostac Very Happy
Dzieki!
_________________
www.youtube.com/channel/UCI3vDM6Hf57cufFRgHA76-w/videos
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:04, 03 Lis '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marek napisał:
Przesyłam 3 pracę związane z konkursem dla baneru portalu. Postanowiłem nie umieszczać na nich tych 6 ikon, ponieważ baner jest zbyt mały i traci całą harmonię a przez to staje się mało czytelny. Oczywiście mogę to poprawić ale nie wydaje mi się to zbyt estetyczne. I tak jak w wątku chce żeby zostały one obrazu opublikowane na forum, z czystej ciekawości zdania forumowiczow.






Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Azizami




Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 1070
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:23, 03 Lis '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
z czystej ciekawości zdania forumowiczow.

Podoba mi się praca nr. 2, fajna kolorystyka
Co do umieszczania ikon, mam inne zdanie - powinne się znaleźć na logo, bez nich logo jest "jałowe".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:49, 03 Lis '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgadzam się.
bez ikonek logo to tylko napis z tłem, a ja chciałbym aby wskazywało też na tematykę tej strony, czyli m.in. poglądy które tu chcemy promować. zasadniczo hasło "niewielu ośmiela się to robić" powinno być postrzegane w kontekście tych ikonek.

rozumiem, że ikonki mogą się gryźć z wizją artysty i estetyką pracy - nikt nie obiecywał że będzie łatwo... Smile
nie muszą być ani kolorowe, ani duże, ani nawet wyraźne - ale powinny być, jeśli praca chce mieć szanse na wygranie nagrody.

no chyba że naprawdę będzie aż tak zajebista, że mnie powali na kolana bez ikonek. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:23, 03 Lis '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sratatata , nowe logo ... Bimiobsracja-komendapolizaj szuka nowych ruchadeł w zad ....ale opowiem wam historię nieszczęśliwego zadniego i analnego wypróżniania czynnego Funkjonariusza , który sprzedaje ziomów , kiedyś koleś Bimi pis-ywał sobie na ,,forum< gazety szmaty wybiórczej , i miał plan coby Prawdę poznać , więc hasbarczycy micnika szybko zwęszyli szekle i przejeli to niby forum ,coś koło 2009 r . Dlaczego nie pisze Frasobliwy ? bo ? to był Dariusz Ratajczak .... teraz jest nowa propaganda na bitcoin-szekle w tym pierdier-l-niku mentalnym i chodzi o łapanie nowego narybku i szczyszczenia kont . bo Prawda ma być 2 czyli , nawet 3 , a nie Prawda Po Prostu .
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:26, 03 Lis '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szczekan, ale jeśli chcesz wziąć udział w konkursie, to musisz coś narysować.

a jeśli nie chcesz, to nie zawracaj dupy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tiggr




Dołączył: 03 Lis 2013
Posty: 16
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:04, 03 Lis '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich,
Pierwsza praca jest moja, nie uważam jej oczywiście za jakieś arcydzieło, bo jest to tylko niedopracowana próbka. Na pewno nie jestem osobą, która źle znosi krytykę, ale kur..... nie rozumiem marudzenia, że ikonki zamazują przekaz... Al kohol i Ordel - czego nie rozumiecie w:

Kryteria które musi spełniać logo:
Rozmiar 730x156 pixeli.
Sześć ikonek nawiązujących do powodów dla których można nas nie lubić. Nie muszą być te same ikonki - chodzi o to co symbolizują (najedź kursorem na ikonkę to zobaczysz w dymku).
Napis "prawda2.info" lub "prawda2" oraz podtytuł "niewielu ośmiela się to robić".

Jeśli, ktoś ogłasza konkurs i są jego jakieś zasady, to chyba jak bierzecie w nim udział to ich przestrzegacie.... czy nie ?? Wink
Mi też się nie wszystko podoba, ale cóż poradzić. Też mam ochotę przy okazji wyborów, na mojej karcie do głosowania zaznaczyć "swojego" kandydata i przy innym napisać "złodziej i komunista" albo coś w ten deseń ale, mój głos jest wtedy nieważny!
No nic, przy następnym logo postaram się rzeczywiście o dyskretniejsze lub zakamuflowane ikonki, bo rozumiem o co Wam chodzi!
Tak czy siak, dzięki za opinię - lepsza chujowa jak żadna Very HappyVery HappyVery Happy !!
Pozdrawiam - Krzychu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Norbi




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 694
Post zebrał 1.400 mBTC

PostWysłany: 19:00, 03 Lis '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8551
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:25, 03 Lis '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiedz mi @Tiggr czego ty nie rozumiesz . To jest konkurs na nowe logo , rozumiesz - NOWE . Więc czym się różni twój projekt od głównego - obecnego - logo . Różową pacyfką , za to dostałeś od administracji zaproszenie Wink . W dodatku pacyfka czyli Krzyż Nerona wpisany okrąg , to fałszywy symbol pacyfizmu .

Tak mi się wydaje , że administracja wcale nie chce nowego logo tylko to samo w nowej szacie . Podtytuł " niewielu ośmiela się to robić " też można zmienić . Ale motyw z symbolami religijnymi wrzucanymi do kosza mi się podoba . W dodatku uważam że powinien znaleźć się ( oczywiście przekreślony ) symbol reprezentujący syjonistów . Ale zakładam , że się nie znajdzie , bo ktoś może się bać posądzenia ( notabene fałszywego ) o antysemityzm , no ale MY się tego nie boimy , prawda Smile

Może coś takiego :

Prawda jest taka że ktoś psuje krajobraz Wink
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:22, 03 Lis '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o wysłane przez Marka wersje to trzecia jest ciekawa, gdyby decydować się na wersję minimalistyczną estetycznie, a jednak ładnie się prezentującą, przyciągającą wzrok, co może być ciekawym rozwiązaniem ze względu na spójność przekazu, gdzie nazbyt eklektyczne wersje mogą być nieczytelne.
Natomiast obrazek Ordela numer 1 z nożami jest niezły - coś w stylu Gangów Nowego Jorku Wink
Lepsze od tej wersji to już tylko mogłoby być zaprezentowanie hord Hunów lub armii Tamerlana ze zmianą napisu z "niewielu ośmiela się to robić" na powiedzmy "w prawdzie idziemy po was" "idziemy po was kłamcy" lub po prostu "idziemy po was" Laughing
Można też postawić na parafrazę pewnego stwierdzenia, czyli "Teraz Kurwa Prawda", co by dawało dodatkowo skrót forum TKP Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 1.000 mBTC

PostWysłany: 23:19, 03 Lis '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bedzie logo, będzie miazga. Cierpliwości. Listopad trwa Cool
_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tiggr




Dołączył: 03 Lis 2013
Posty: 16
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:20, 03 Lis '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam ponownie,
tym razem po wysłuchaniu waszych rad postanowiłem pójść "drogą środka"
i moja propozycja wygląda następująco:



Śmiało piszcie, co uważacie - liczę na konstruktywne uwagi, ale wiem też,
że wszystkim dogodzić się nie da, więc zjebki też przyjmę na klatęWink

Pozdrawiam!

aaaaaa... jeszcze jedno!
Większość z Was strasznie biadoli jaki to ten świat zepsuty, że wszyscy chciwi itd.
Jeśli jakimś cudem jakieś moje logo by wygrało, to dla mnie wystarczającą nagrodą będzie to,
że będę mógł nacieszyć oko swoim logiem na tym forum. Bitcoin`a nie chcęRazz - mogę oddać pierwszemu kto się zgłosi:D
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:42, 03 Lis '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Tiggr

Fajna kursywa w nazwie forum - taka inkwizycyjna Very Happy
Ciekawa prawa strona z ewolucją, która nagle się odwraca pod wpływem krzyża na tle miasta z dwoma wieżami Wink. Generalnie prawa strona grafy ciekawa.
Natomiast po lewej stronie ten bitec przerobiony na dolar, maska wiadomego pochodzenia i marycha jak dla mnie, zbyt nachalne symbole.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Tiggr




Dołączył: 03 Lis 2013
Posty: 16
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:58, 03 Lis '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@ElComendante
Niestety muszę przyznać Ci rację, ale nie za bardzo mam pomysł na resztę logo. Myślałem, żeby poczekać na wenę ale po co są użytkownicy forum?Smile może ktoś ma pomysł, a ja go spróbuję zrealizować Very HappyVery Happy trochę taka praca społeczna/zbiorowa - jak za komuny WinkWinkWink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aximia




Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 3996
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:43, 04 Lis '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tiggr napisał:
Witam ponownie,
tym razem po wysłuchaniu waszych rad postanowiłem pójść "drogą środka"
i moja propozycja wygląda następująco:




tiggr twoja propozycja to zapewne obraz tego jak ty widzisz tematyke prawda 2 info (zresztą bimi zapropnował też cos w tym stylu) : dobry bitkoin, anonumous, marichuana a nie dobre - kościół, policjant, ale moim zdaniem to jest dziedzinne uproszczenie, uproszczenie które prowadzi do błędu w rozumowaniu,

zobacz sobie przykładowo wątek
Anonymous narzedziem do kontrolowanej rewolucji? viewtopic.php?t=19318

naprawdę warto też zapoznać się z wątkami krytyki dotyczącej bitkoina czy marihuany etc, prawda 2 jest ciekawym serwisem właśnie dlatego, że przedstawia różne punkty widzenia i nie hołduje żadnej młodzieżowej propagandzie
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=a6EnyQ0Dy50
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:02, 04 Lis '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niemamnazwy:



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 1.000 mBTC

PostWysłany: 16:47, 04 Lis '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie, szybkie pytanie: czemu te wasze napisy są tak kurewsko płaskie i nijakie? Jako zadeklarowany fontofil nie mogę na to po prostu kurwa patrzec. Czy to tak trudno popracować trochę nad perspektywą, ewentualnie dodać jakiś cień? Te ikonki też są tak pierdolniete z dupy, byle by były. Przecież to jest kompozycja, to powinno być w miarę spójne. Jakby któras z powyższych prac miała wygrać to zablokuje ten element w przeglądarce byle tylko na to nie patrzec Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1978
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:57, 04 Lis '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cholerny hejter Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Norbi




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 694
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:47, 04 Lis '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Al Kohol napisał:
Ludzie, szybkie pytanie: czemu te wasze napisy są tak kurewsko płaskie i nijakie? Jako zadeklarowany fontofil nie mogę na to po prostu kurwa patrzec. Czy to tak trudno popracować trochę nad perspektywą, ewentualnie dodać jakiś cień? Te ikonki też są tak pierdolniete z dupy, byle by były. Przecież to jest kompozycja, to powinno być w miarę spójne. Jakby któras z powyższych prac miała wygrać to zablokuje ten element w przeglądarce byle tylko na to nie patrzec Smile


Al, jesteś niesprawiedliwy! Shocked
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 1.000 mBTC

PostWysłany: 21:33, 04 Lis '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prototyp nr Eins

kliknij, aby powiększyć




_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:34, 04 Lis '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

venom - no kurwa wreszcie Smile swoja droga spoko te obrazki, zapodalbys zrodlo?

norbi wybacz. faktycznie, to co napisalem do ciebie moze sie i nie tyczy, ale przyznaj - sam chyba nie wierzysz, ze twoja propozycja przejdzie? chociaz mi sie podoba Very Happy

king - przynajmniej jak slodze to na powaznie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Sprawy techniczne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona: 1, 2, 3, 4, 5, 6   » 
Strona 1 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Konkurs na nowe logo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile