W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Ksiądz pedofil  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
20 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 8847
Strona:  «   1, 2, 3 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 2.000 mBTC

PostWysłany: 11:05, 19 Paź '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierdolicie i pierdolicie, niech się ktoś tutaj pochwali czy zapewnił sobie świecki pogrzeb ze świeckim mistrzem ceremonii, no kaman kaman jest tu ktoś taki? Na to macie jeszcze wpływ bo na pedofilstwo księży i inne cuda wianki nie bardzo jak widzę oprócz dziamania gębą.

Ja chętnie sobie świecki pogrzeb bym zapewniła i do tego dążyć będę a na razie gardzę samym dziamotaniem


Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20407
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:46, 19 Paź '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem co normalnego, niewierzącego człowieka może obchodzić jego własny pogrzeb.

Chyba że sugerujesz @Mała, że ksiądz pedofil zgwałci jeszcze moje zwłoki, zanim je zakopie? No to by było faktycznie niesmaczne Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:59, 19 Paź '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.youtube.com/watch?v=FCXD5iPIfjw

Pozdrawiam serdecznie Smile
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:21, 19 Paź '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Nie wiem co normalnego, niewierzącego człowieka może obchodzić jego własny pogrzeb.


Jak to co, jeśli normalny człowiek, który odszedł sobie od gusełek kościoła unika ich w dorosłym życiu, godzi się aby te gusełka były odprawiane jednak nad jego zwłokami to jest co najmniej hipokrytą. Dla mnie to niedorzeczne i nienormalne ale jak sobie chcecie niech was nawet gwałcą jak to określiłeś Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
8N




Dołączył: 27 Gru 2007
Posty: 267
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:17, 19 Paź '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
"Jak kapłan uczy ministrantów miłości? Gwałcąc ich"
Na zewnątrz prezentuje się jak wspaniały kapłan, tymczasem za drzwiami plebanii dzieją się rzeczy straszne. Na tym polega psychopatia księży, którzy krzywdzą młodych ministrantów. - Kapłan mówi, że ich nauczy miłości. A jak ich uczy miłości? Gwałcąc ich – mówi w mocnych słowach Marek Sułkowski, psycholog pomagający ofiarom pedofilii. To on poinformował kurię o problemie molestowania chłopców w Kościele. Sądził, że zostanie wysłuchany, a ksiądz będzie odsunięty od kontaktów z ministrantami. Mylił się.
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/jak-kapla.....-ich/3bz9r

_________________
Everything is OK
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:13, 21 Paź '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mala napisał:
Pierdolicie i pierdolicie, niech się ktoś tutaj pochwali czy zapewnił sobie świecki pogrzeb ze świeckim mistrzem ceremonii, no kaman kaman jest tu ktoś taki? Na to macie jeszcze wpływ bo na pedofilstwo księży i inne cuda wianki nie bardzo jak widzę oprócz dziamania gębą.

Ja chętnie sobie świecki pogrzeb bym zapewniła i do tego dążyć będę a na razie gardzę samym dziamotaniem


Pozdrawiam


W tym kraju trzeba sobie zapewniać świecki pogrzeb, co za kurestwo. W świeckim kraju, pogrzeb powinien być religijny na życzenie. To jest właśnie całe kurestwo, chrzczą dziecko, z automatu wchodzi ono do sekty, a potem musi sobie "zapewniać" świecki pogrzeb.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20407
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:17, 21 Paź '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale przynajmniej poród jest świecki.
W odróżnieniu od aborcji Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:25, 21 Paź '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Ale przynajmniej poród jest świecki.
W odróżnieniu od aborcji Smile


A co, jak poczęcie jest po misjonarsku? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20407
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:32, 21 Paź '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

poczęcie zawsze jest bezbożne Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:36, 21 Paź '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
poczęcie zawsze jest bezbożne Smile


Nawet jak ksiądz zapnie zakonnicę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20407
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:38, 21 Paź '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

noo.. wtedy chyba tym bardziej, nie?
zwłaszcza jak zakończy się to aborcją Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 1.000 mBTC

PostWysłany: 23:01, 21 Paź '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co się orientuję, do stosunków zakonnica - ksiądz, dochodzi bardzo rzadko.
Znam też przypadek powieszenia się zakonnicy wykorzystanej przez księdza.
Ale to rzadkość. Zakonnice raczej są wierne, że tak powiem.
No a ksiądz to chłop, i o ile natura nie wywinie mu figla, to jak każdy chłop jest samcem rozpłodowym - ewolucja nie kłamie.
Księża raczej wyrywają młode dziewczyny (lub chłopców) z biednych, żeby nie powiedzieć patologicznych, rodzin. Nigdy z rodzin inteligencji, bogatych, itp.
Ale znam i przypadek, że kucharka rzuciła męża i przeniosła się z księdzem gotować mu w innej parafii.

Co do rodzin patologicznych, to często drobne podarunki od księdza sprawiają, że nawet rodzice są przeciwko swojemu dziecku. Takie dziecko nie ma możliwości żadnej obrony. Nawet jak jest wykorzystywane to cieszy się, że dostaje prezenty.
A psycholodzy księża potrafią przełożyć na nich - wmówić im całą winę, więc takie dziecko bierze wszystko na siebie i jeszcze się obwinia. - księża są w tym mistrzami.

Było wiele przypadków samobójstw osób wykorzystywanych przez księży, ale i (co ciekawe) jest bardzo dużo samobójstw samych księży. W dekanacie, gdzie ja mieszkam, jest samobójstw najwięcej. Często się wieszają. W parafii koło Bochni niedawno. W ogóle tutaj jest zacofanko. Fajnie się żyje w takim środowisku, to jakby skansen. Od księży tutaj się roi w kościołach, mają poważanie, Jest ciekawie.
Ale w sutannach już się wstydzą chodzić na co dzień - tylko 'po kolędzie'
Dawniej był to dla nich zaszczyt. Wszyscy już też przestali całować księdza w rękę. Jeszcze tylko stare baby to robią, ale takie bardzo stare.
_________________
Zobacz też tutaj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:22, 22 Paź '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AQuatro napisał:


Co do rodzin patologicznych, to często drobne podarunki od księdza sprawiają, że nawet rodzice są przeciwko swojemu dziecku. Takie dziecko nie ma możliwości żadnej obrony. Nawet jak jest wykorzystywane to cieszy się, że dostaje prezenty.
A psycholodzy księża potrafią przełożyć na nich - wmówić im całą winę, więc takie dziecko bierze wszystko na siebie i jeszcze się obwinia. - księża są w tym mistrzami.



Wystarczy porozmawiać, na żywo, z ludźmi którzy chodzą do kościoła. Im niby przeszkadza pedofilia i rozpasanie kleru, niby śmieją się z proboszcza, który ukradkiem wymyka się do burdelu, ale wszyscy to widzą, niby bulwersują się, tak jak opisałeś, samobójstwami sprawców i ofiar. Ale ci ludzie reagują automatycznie, czyli chodzą co niedziela do kościoła, wszystkie święta, przyjmowanie kolędy, czyli wszystko na pokaz. To pokazuje siłę kleru w Polsce Smile Dlatego też, pomimo "słów oburzenia" purpurowych świniaczków, nie sądzę by wiele się zmieniło bez ogólnej reakcji społeczeństwa, ale tu trzeba czegoś więcej niż gadania. Jeżeli człowiek czuje, że kler tnie go w chuja, jednak nie reaguje na to to jest ofiarą podobnej indoktrynacji i manipulacji jak rodziny ofiar księży pedofili.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:54, 05 Lis '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Pr0meteusz




Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 548
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:23, 05 Lis '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mala napisał:
Pierdolicie i pierdolicie, niech się ktoś tutaj pochwali czy zapewnił sobie świecki pogrzeb ze świeckim mistrzem ceremonii, no kaman kaman jest tu ktoś taki? Na to macie jeszcze wpływ bo na pedofilstwo księży i inne cuda wianki nie bardzo jak widzę oprócz dziamania gębą.

Ja chętnie sobie świecki pogrzeb bym zapewniła i do tego dążyć będę a na razie gardzę samym dziamotaniem


Pozdrawiam

thumleft

no dla mnie tradycyjna klesza ceremonia była by profanacją mojego truchła, tak wiec spalić,urnę z prochami wysadzić w stratosferze..było by pięknie. Very Happy

ale zanim to nastąpi to jeszcze apostazja..
w okrągłą rocznicę savior'a mam nadzieję.

Bimi jak Cie nie obchodzi co sie stanie z twoim truchłem to niech mi go podeślą tylko jeszcze jakotako ciepłe..
bo inaczej trzeba będzie gorącą wodą polewać.. Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
chójaduch




Dołączył: 10 Sie 2011
Posty: 1089
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 02:20, 29 Lis '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ksiądz odurzył nastolatkę alkoholem, a potem ją molestował, potem próbował sprawę zacierać i wrabiać dziewcznę. Mimo to abp Leszek Głódź nie widzi nic złego w zachowaniu księdza.

http://www.fronda.pl/a/abp-glodz-broni-k.....32301.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WZBG




Dołączył: 05 Paź 2008
Posty: 3598
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:14, 15 Mar '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
"Gazeta Krakowska": sześciu mężczyzn oskarża księdza infułata o molestowanie seksualne 11 mar 2016

Sześciu mężczyzn zeznało w sądzie biskupim, w kurii tarnowskiej, że jako dzieci byli molestowani przez ks. infułata Zdzisława S. W latach osiemdziesiątych był on wikariuszem parafii św. Jakuba w Brzesku – donosi dzisiejsza "Gazeta Krakowska". – Moją rolą, jako dziennikarza, nie jest ocena prawdziwości tych oskarżeń. Po kilku tygodniach pracy nad tym tekstem mogę jednak stwierdzić, że kurii tarnowskiej i władzom kościelnym nie zależy na wyjaśnieniu tej sprawy – mówi w rozmowie z Onetem dziennikarka "GK" i autorka artykułu Maria Mazurek.

W artykule "Gazety Krakowskiej pt. "Owieczki księdza infułata. Co się zdarzyło pod dachem plebanii?" czytamy, że ksiądz Zbigniew S. miał zapraszać do swojego pokoju na plebanii nieletnich chłopców – w wieku 10, 12 i 13 lat i tam ich molestować. To pierwszy taki przypadek wśród księży w Małopolsce.

Sześć traumatycznych historii

Konrad, który zdecydował się na wytoczenie przeciw księdzu procesu cywilnego, odnalazł jeszcze pięciu innych kolegów. Wysyłał do byłych ministrantów SMS-a o treści: "Jeśli temat księdza S. nie jest ci obcy, daj znać". Mówi, że ksiądz zwabiał ich do swojego pokoju m.in. dzięki telewizorowi z magnetowidem, który w końcówce lat osiemdziesiątych był rzadkością.

"Lubił, jak siadywałem mu na kolanach. Prosił mnie wtedy, bym przytulił go tak, jak tuli się ojca" – opowiada na łamach "Gazety Krakowskiej" Konrad. Ksiądz zapraszał go do pokoju, który zamykał na klucz. "Wsunął mi rękę do majtek i rozchylił je. Odskoczyłem na bok. Powiedział, żebym się uspokoił, że nic się nie dzieje. Poprosił, żebym usiadł na wersalce i zaczął wypytywać o moją siostrę: czy miałem z nią seks albo czy się z nią całowałem. Więcej taka sytuacja się nie powtórzyła, choć ksiądz uczył mnie później w szkole religii. Nie powiedziałem mamie" – powiedział dziennikarce Marii Mazurek Cezary, drugi z molestowanych.

Ksiądz – jak wynika z artykułu – zazwyczaj wybierał chłopców, którzy nie mieli ojców lub których ojcowie pracowali za granicą. Jednemu z nich podarował sweterek, by ten nie powiedział o niczym rodzicom. Konrada poprosił, by w jego obecności rozebrał się do naga i przemył wodą święconą swoje genitalia.

Obecnie ksiądz Zdzisław S. mieszka w Domu Księży Emerytów w Tarnowie. Wszystkiemu zaprzecza. Watykan uznał, że sprawa jest już przedawniona.

Wyznania po latach. "Walka z pedofilią to tylko słowa"

– To były bardzo trudne rozmowy. Musiałam przekonać tych mężczyzn, że mogą mi zaufać – mówi w rozmowie z Onetem Maria Mazurek, dziennikarka "Gazety Krakowskiej". Dodaje, że bohaterowie jej artykułu nie znali wcześniej swoich historii. – Zależało mi, aby wrócili wspomnieniami do tej przeszłości, by poznać dokładny przebieg wydarzeń – twierdzi.

Zaznacza, że nie ocenia prawdziwości ich oskarżeń. – Nie taka jest moja rola jako dziennikarza. Jednak z tych historii wyłania się niepokojący obraz Kościoła. Kurii tarnowskiej nie zależy na wyjaśnieniu tej sprawy – przyznaje Maria Mazurek, która nad artykułem pracowała kilka tygodni.

Zależy jej, by treść artykułu uświadomiła dysonans między deklaracjami władz kościelnych w sprawie pedofilii wśród księży i faktycznymi działaniami na rzecz ujawnienia krzywdzących czynów i zadośćuczynienia ofiarom. – Słyszymy bardzo mocne słowa biskupów i samego papieża Franciszka o napiętnowaniu okrutnych czynów, jakich dopuszczali się księża, ale gdy przychodzi do działań, zapowiadanej walki z krzywdą ludzka nie ma – kwituje.

Więcej informacji w "Gazecie Krakowskiej".

(MWL).
http://wiadomosci.onet.pl/krakow/gazeta-.....lne/h42kjf
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WZBG




Dołączył: 05 Paź 2008
Posty: 3598
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:38, 06 Paź '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Skandal seksualny w Zawierciu? Ksiądz złożył rezygnację po drastycznym nagraniu, które opublikował Zbigniew Stonoga [WIDEO] Damian Zieliński 04.10.2016



W poniedziałek 3 października Zawierciem, ale i polskim internetem, wstrząsnęła bulwersująca wiadomość. Zbigniew Stonoga, biznesmen i popularny vloger, oświadczył bowiem, że jest w posiadaniu nagrania, na którym proboszcz parafii pod wezwaniem Maksymiliana Kolbe w Zawierciu wykonuje czynność seksualną z nieletnim chłopcem. Kilka godzin później Stonoga opublikował drastyczny film na swojej stronie internetowej, a następnie udał się do wspomnianego miasta, żeby pokazać go księdzu. W efekcie duchowny zrezygnował z pełnienia funkcji proboszcza. Sprawą zajęła się również Kuria Metropolitalna oraz policja.

3 października na oficjalnym fanpage’u Zbigniewa Stonoga pojawił się taki oto wpis: Wielkimi krokami zbliża się potężne kościelne trzęsienie ziemi w Polsce. Chcę być dobrze zrozumiany nie walczę z kościołem, kocham kościół i z powodu tej miłości do Boga i ludzi trochę go w Polsce odkurzę. Dobrej nocy kochani. Kilka godzin później biznesmen zamieścił zaś inny wpis. Dzień Dobry Zawiercie. Macie problem z księdzem Dariuszem Z. Jedna z jego ofiar próbowała odebrać sobie życie. Młody chłopaczek opowiedział mi swój koszmar.Nie wierzyłem do czasu gdy pokazał mi video z orgii z księdzem. Szukam sposobu na jego opublikowanie. Ksiądz Z. prowadzi także parafialne przedszkole. Zabierzcie natychmiast swoje dzieci!!! Wszystkie osoby pokrzywdzone przez księdza proszone są o kontakt zstonoga@zstonoga.pl – napisał.

Później na jego profilu zamieszczane były już tylko nagrania. Pierwsze, na którym Stonoga oświadcza, że właśnie jest w drodze do Zawiercia i apeluje do wszystkich, którzy mogli paść ofiarą księdza, o kontakt. Podkreślał, że zgłosiło się już do niego kilkanaście osób, w tym chłopak, który dostarczył mu wspomniane nagranie (Stonoga opublikował jego fragment na swojej stronie internetowej). Drugi film Stonoga zarejestrował już na miejscu. Pod parafią, w której służył ks. Dariusz Z., biznesmen pokazywał drastyczny film przechodniom. Część z nich rozpoznała na nim miejscowego proboszcza. Ludzie byli ewidentnie wstrząśnięci. Po chwili Stonoga udał się do samego księdza, który nie chciał z nim rozmawiać i pospiesznie udał się na plebanię.

03.10.2016

Po kilku godzinach Stonoga opublikował na swoim profilu kolejny film. Tym razem była to rozmowa z chłopakiem, który miał mu dostarczyć nagranie zamieszczone na jego stronie. Miał być również jedną z ofiar duchownego.

[video na stronie fb]
https://www.facebook.com/zbigniewstonoga.ilovezuckerberg/videos/663389840486498/


Filmy miały ogromną oglądalność, a cała sprawa zaczęła coraz bardziej poszerzać swój zasięg. W końcu swoje stanowisko ogłosiła Kuria Metropolitalna w Częstochowie. Wynika z niego, że proboszcz z Zawiercia zrezygnował z pełnienia dotychczasowej funkcji. W związku z opublikowanymi dziś w Internecie zarzutami i informacjami dotyczącymi Ks. Dariusza Z., Proboszcza Parafii Katolickiej pw. Św. Maksymiliana Marii Kolbe w Zawierciu, wyżej wymieniony złożył rezygnację z urzędu proboszcza, która została przyjęta w trybie natychmiastowym. Wyjaśnieniem oskarżeń zajmą się kompetentne do tego organy ścigania, stosownie do obowiązujących w Polsce przepisów prawa. Ponadto wszczęta została wobec niego procedura kanoniczna i wydany został tymczasowy zakaz pracy z młodzieżą i dziećmi oraz zakaz publicznego sprawowania Sakramentów świętych – czytamy w oświadczeniu.

Portal zawiercie.naszemiasto.pl poinformował z kolei, że do akcji wkroczyła również miejscowa policja. Mogę jedynie potwierdzić, że zajmujemy się już sprawą. Teraz ustalamy okoliczności tego zdarzenia. Na udzielanie informacji jest jeszcze za wcześnie. Do tej pory nie było jednak żadnego oficjalnego zawiadomienia – powiedział nadkom. Andrzej Świeboda, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu.

Autorzy tekstu na wspomnianym wyżej portalu opisują również swoje rozmowy z mieszkańcami Zawiercia. Część z nich nie wierzy, że duchowny mógł dopuścić się tak haniebnego czynu. To na pewno nie on. Poza tym został już osądzony, chociaż tak naprawdę nie wiadomo czy zrobił coś złego. Poczekajmy na jakieś zarzuty – apelowali parafianie. Mieszkańcy Zawiercia wskazywali także na to, że nawet jeśli na nagraniu rzeczywiście widać księdza proboszcza, to… rozmiar męskich genitaliów nie pasuje do nieletniego chłopca. Skontaktowały się z nami jednak również osoby, które podkreślały, że na nagraniu zamieszczonym na stronie internetowej zbigniewstonoga.eu rozpoznają duchownego – czytamy (cały tekst TUTAJ) http://zawiercie.naszemiasto.pl/artykul/.....,n,tm.html

Relację z Zawiercia przeprowadziła również telewizja internetowa iTVRegion, która porozmawiała z mieszkańcami miasta. Rozmówcami reporterki były głównie starsze kobiety, które na jej pytania reagowały histerycznie.

03.10.2016

4 października Zbigniew Stonoga opublikował kolejne wpis. [1]
https://www.facebook.com/zbigniewstonoga.....24/?type=3

źródło: Facebook, zawiercie.naszemiasto.pl, YouTube/iTVRegion
YouTube/STONOGA TV


-----
[1]
Cytat:
Zbigniew Stonoga 4 październik ·

Informacja dla rodzin ofiar księdza Dariusza Z.
Wasz proboszcz został odwołany z parafii i nigdy już tam nie wróci.
Apeluję o rozwagę i szacunek dla dramatu Waszych dzieci poprzez udanie się do KPP w Zawierciu i złożenie zawiadomień o popełnionych przestępstwach.
Policja w Zawierciu jest przygotowana na wasze przyjęcie i przesłuchanie w warunkach zapewniających bezpieczeństwo waszych danych osobowych.Pamiętajcie o tym, że wedle nowych przepisów prawa karnego procesowego nie ma już waszych danych w protokołach przesłuchań są one na specjalnym niejawnym załączniku do protokołu i sprawca nie jest w stanie ich zobaczyć.
W toku ewentualnego postępowania sądowego zawsze w takich sprawach wyłączona jest jawność i na wniosek świadka oskarżony nie bierze udziału w przesłuchiwaniu świadka-reprezentuje go adwokat.
Ludzie nie bójcie się bo stan prawny tej sprawy jest taki, że jedyne co możemy zrobić to zaufać prawu i funkcjonariuszom Policji, którzy prezentują pełną gotowość do zamknięcia zwyrodnialca.

https://www.facebook.com/zbigniewstonoga.ilovezuckerberg/photos/a.464197957072355.1073741828.399031766922308/663642913794524/?type=3&theater


Kolejna sprawa - księdza z Caritasu
---
Cytat:
Zbigniew Stonoga 06.10.2016

Księże Dariuszu,
Przed publikacją mojego filmu i zdjęć z apartamentu przy ul.Nalewki w Warszawie zapisanego na siostrę księdza proszę uprzejmie o przekazanie drogą sms-ową na numer 733215782 telefonu do księdza.Chciałbym bowiem odtworzyć księdzu kilka filmów z pytaniem dlaczego?
Zbigniew Stonoga
Poniżej mail od Was
"Szanowni Państwo. Zwracam się do Was z prośbą o pomoc dla młodej dziewczyny Karoliny Dzienniak z Dąbrowy Górniczej chorej na nowotwór mózgu. Dla tej 34-letniej dziewczyny leczenie w Polsce wyczerpało się, dlatego znalazła pomoc w USA i tym samym szansę na życie. Ponieważ leczenie jest bardzo kosztowne – potrzeba 1 milion złotych , a Państwo nie dokłada ani grosza, została przeprowadzona zbiórka dzięki reportażowi w „Sprawie dla Reportera” emitowanego 8 września. Niestety zbiórkę prowadzi Caritas Polska i już po tygodniu zaczął utrudniać uzyskanie jakichkolwiek informacji wiążących na temat ile jest pieniędzy ze zbiórki zasłaniając się opieszałością operatorów. Do dnia dzisiejszego rodzina ani sama chora nie uzyskała takich informacji. Caritas przetrzymuje pieniądze odsyłając do swojego statutu, nie do końca jasnego. Pieniądze być może wypłacą w przyszłym roku, a do tego czasu ona umrze, a Caritas zgodnie ze swoim regulaminem przeznaczy te pieniądze na swoje cele statutowe. Najwidoczniej na to właśnie liczą. Obiecane były transze, które pozwoliłyby jej na podjęcie leczenia od już, ale nie zostało wypłacone do dnia dzisiejszego nic. Natomiast w chwili obecnej pozostaje ona w Stanach w zawieszeniu, bez właściwego leczenia, co wiąże się z natychmiastowym rozrostem guza a w konsekwencji śmiercią.
Karolinie można pomóż wpłacając pieniądze na jej zbiórkę na portalu sie pomaga"
https://www.siepomaga.pl/karolina-dzienniak-2

[video]
https://www.facebook.com/zbigniewstonoga.ilovezuckerberg/videos/664680897024059/
https://www.facebook.com/zbigniewstonoga.....mp;theater
_________________
Dzieje się krzywda dokonywana przez jednych na drugich.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:20, 06 Paź '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ziobro go uniewinni a przełożeni wyślą na inną parafię. Taki kraj.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WZBG




Dołączył: 05 Paź 2008
Posty: 3598
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:59, 14 Lip '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Skandal w Głogowie z księdzem w roli głównej. Został przyłapany w samochodzie z nastolatkiem 12.07.2017

Mieszkańca miasta zainteresowało auto stojące na uboczu. Kiedy zauważył, że w środku siedzi dorosły mężczyzna z młodym chłopakiem, natychmiast zadzwonił po policję. Okazało się, że to ksiądz pełniący posługę duszpasterską w jednej z parafii. Jak donosi lokalna gazeta, w samochodzie znaleziono coś jeszcze.

(flickr.com)

Do zdarzenia doszło pod koniec czerwca w małej miejscowości pod Głogowem. Mieszkaniec nakrył księdza w aucie z nastolatkiem i zgłosił to policji. W rozmowie z "Gazetą Wrocławską" potwierdził to podinspektor Bogdan Kaleta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Głogowie. Sprawą zajęła się prokuratura.

Ksiądz nie odbiera telefonu, nie można się z nim skontaktować. Mieszkańcy mówią że jest na urlopie i niechętnie odnoszą się do tej sprawy. Powiedzieli jedynie, że ksiądz powiedział im, że nic złego nie zrobił i jest niewinny.

Chłopak ma już skończone 15 lat, dlatego nie podlega już szczególnej ochronie w polskim prawie. - Śledztwo prowadzone jest w sprawie. Dotychczas nie przedstawiono żadnej osobie zarzutu wyjaśnia "Gazecie Wrocławskiej" Lidia Tkaczyszyn, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Legnicy.

Ale lokalni dziennikarze sami przeprowadzili śledztwo. "Ksiądz na randce z chłopcem" - alarmował "Głos Głogowa". Według nich, przy księdzu Tomaszu Z. znaleziono prezerwatywy i żele nawilżające
http://wiadomosci.wp.pl/skandal-w-glogow.....060256385a
_________________
Dzieje się krzywda dokonywana przez jednych na drugich.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WZBG




Dołączył: 05 Paź 2008
Posty: 3598
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:57, 15 Lis '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
"Nie ma takiej kary dla pedofila, żeby w jakikolwiek sposób odkupić to co zrobił". Bulwersujący wyrok w sprawie księdza pedofila 14.11.2017 NINA HARBUZ

– Razić może kara zasadnicza wynosząca rok pozbawienia wolności wymierzona w zawieszeniu na 3 lata, ale biorąc pod uwagę okoliczności jak przyznanie się do winy, to ten wyrok wydaje się być zrozumiały i rozsądny – komentuje sprawę księdza pedofila ze Skwierzyny adwokat Jarosław Głuchowski z Fundacji "Nie lękajcie się", pomagającej ofiarom księży pedofilów.

Ksiądz Daniel Ł. przyznał się do posiadania pornografii dziecięcej i do nakłaniania małoletniego do współżycia. Dostał rok w zawieszeniu na 3 lata. (Pixabay.com)

- Dziwi mnie tak niski wyrok dla księdza, bo jeśli skrzywdził dziecko raz, to proszę mi wierzyć, będzie to robić nadal – komentuje wyrok sądu w sprawie księdza pedofila ze Skwierzyny Agata Baraniecka Kłos, ofiara pedofila, prezeska Fundacji "Stop przedawnieniom". - Ten ksiądz sam powiedział, że przyznaje się do stawianych mu zarzutów i dobrowolnie poddaje się karze, czyli tym samym przyznał się do tego, że jest pedofilem.

Wyrok, o którym mówi Agata Baraniecka-Kłos zapadł w październiku tego roku, w Sądzie Rejonowym w Międzyrzeczu. Duchownemu stawiano dwa zarzuty.

- Pierwszy to usiłowanie doprowadzenia za pośrednictwem Facebooka, poprzez nadużycie stosunku zależności nauczyciel-uczeń, nieletniego Adama L. do obcowania płciowego lub poddania się innej czynności seksualnej albo wykonania takiej czynności przez małoletniego, który to cel nie został osiągnięty z uwagi na poinformowanie przez pokrzywdzonego opiekunów Domu Dziecka w Skwierzynie – informuje prokurator Roman Witkowski, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Gorzowie Wielkopolskim.


Ksiądz przyznał się do gwałtu na 14-latce
[video]

Drugi zarzucany księdzu czyn to posiadanie i przechowywanie na dysku twardym komputera treści pornograficznych z udziałem małoletniego oraz uzyskiwanie przy użyciu komputera dostępu do treści pornograficznych z udziałem małoletnich. - Daniel Ł. przyznał się do popełnienia zarzucanych mu czynów, których dopuścił się mając w znacznym stopniu ograniczoną zdolność pokierowania swym postępowaniem z uwagi na niedojrzałość psychoseksualną, o czym orzekli biegli psychiatrzy w oparciu o opinię seksuologa – komentuje prokurator Witkowski. - W sprawie skierowano wniosek o skazanie księdza bez przeprowadzania rozprawy i orzeczenie wcześniej uzgodnionej kary.

A karę duchowny Daniel Ł. wyznaczył sobie sam. Zaproponował łączną karę roku pozbawienia wolności, z warunkowym zawieszeniem na okres lat 3, do czego sąd się przychylił. - Jeżeli mamy do czynienia z tak okrutnym przestępstwem jakim jest pedofilia i mamy do czynienia z pedofilem, to wszyscy musimy zdawać sobie sprawę z jednej rzeczy, że tego człowieka nie zmienimy – mówi prezeska Fundacji "Stop Przedawnieniom". – Taki człowiek był, jest i będzie pedofilem, a jedyne co możemy zrobić my, jako społeczeństwo to ratować dzieci, odcinając takiego człowieka od dostępu do dzieci.

REKLAMA

Dlatego też sąd orzekł dozór kuratora, zobowiązał oskarżonego do powstrzymania się od kontaktów z pokrzywdzonym bezpośrednio i za pomocą urządzeń służących do komunikowania się na odległość. Orzekł także dożywotni zakaz zajmowania przez niego stanowisk i wykonywania zawodów oraz działalności związanych z edukacją i opieką nad małoletnimi.

Zapytaliśmy mecenasa Jarosława Głuchowskiego, czy wyrok księdza Daniela Ł. jest szczególnie łagodny, czy w podobnych sprawach zapadały wyższe wyroki. - Punktem wyjścia jest fakt, że mamy do czynienia z dobrowolnym poddaniem się karze – odpowiedział mecenas. - Jest to instytucja dzięki której proces ulega szybkiemu zakończeniu, bez potrzeby przeprowadzania dowodów, w ramach której oskarżony, w zamian za przyznanie się do winy na początkowym etapie postępowania, oczekuje łagodniejszego wyroku, względem tego, który mógłby zostać wydany na zakończenie procesu.

Sąd jednak nie ma obowiązku zgodzić się na propozycję. Sprzeciwić może się także prokurator. – Razić może kara zasadnicza wynosząca 1 rok pozbawienia wolności wymierzona w zawieszeniu na 3 lata, ale biorąc pod uwagę okoliczności jak przyznanie się do winy a także opinię biegłych psychiatrów, to ten wyrok wydaje się być zrozumiały i rozsądny – stwierdza adwokat Głuchowski. - Zdarzają się jednak wyroki dotyczące osób duchownych, które budzą sprzeciw. Pamiętam sprawę z 2016 roku, w której ksiądz był oskarżony o nadużycie na przestrzeni 5 lat stosunku zależności wobec pięciu dziewczynek. Udowodniono mu blisko 30 zachowań seksualnych, a został skazany na łączną karę dwóch lat pozbawienia wolności z warunkowym jej zawieszeniem na okres 5 lat. Zakaz zajmowania stanowisk związanych z kontaktem z dziećmi orzeczono dożywotnio. Sąd Okręgowy uznał karę za rażącą niewspółmierną do wagi czynu i ostatecznie skazał sprawcę na 2 lata i 6 miesięcy bezwzględnego więzienia - przytoczył sprawę mecenas Głuchowski.

W mediach opisywana była także sprawa księdza, któremu sąd udowodnił wielokrotne obcowanie z dzieckiem. Początkowo duchowny został skazany na karę 8 lat pozbawienia wolności, ale na skutek apelacji Sąd Okręgowy zmniejszył mu karę do 4 lat pozbawienia wolności.


- Nie ma takiej kary, którą mógłby dostać pedofil, żeby w jakikolwiek sposób odkupić to co zrobił, bo tak naprawdę zabija to dziecko za życia – podsumowuje Baraniecka-Kłos. - Zabija jego duszę, emocje, osobowość i niejednokrotnie ofiary nie są w stanie normalnie funkcjonować w późniejszym, dorosłym życiu. Ktoś kto tego nie przeżył nie jest w stanie tego ani zrozumieć, ani ocenić. Przychodzą mi na myśl słowa księdza pedofila, które przeczytałam kiedyś w książce na temat pedofilii. Powiedział zdanie, które mnie zmroziło: "Gdyby teraz miało się piekło przede mną otworzyć, zrobiłbym to samo, skrzywdziłbym to dziecko".
https://wiadomosci.wp.pl/nie-ma-takiej-k.....247989377a
_________________
Dzieje się krzywda dokonywana przez jednych na drugich.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WZBG




Dołączył: 05 Paź 2008
Posty: 3598
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:54, 31 Sty '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Rosja: duchowny prawosławny skazany za pedofilię na 14 lat łagru 17.01.2018

Sąd Miejski w Prioziorsku w obwodzie leningradzkim skazał dziś rosyjskiego duchownego prawosławnego Gleba Grozowskiego na 14 lat kolonii karnej o zaostrzonym rygorze za pedofilię. Sąd uznał go za winnego przestępstw seksualnych wobec dziewczynek w wieku 9-12 lat.

Duchowny prawosławny skazany za pedofilię na 14 lat łagru Foto: istock

Prokurator żądał kary 15 lat pozbawienia wolności. Grozowski zapowiedział po ogłoszeniu wyroku, że będzie się od niego odwoływał. Duchowny został zatrzymany w 2014 roku. Do okresu odbywania kary wliczony będzie czas, który spędził w areszcie.

Proces toczył się za zamkniętymi drzwiami. Nie ogłoszono uzasadnienia wyroku.

Oficjalne zarzuty dotyczą przestępstwa polegającego na przymusowych czynnościach seksualnych wobec osób w wieku poniżej 14 lat. Śledztwo trwało od jesieni 2013 roku. Uwzględniono w nim zeznania trzech dziewczynek na temat zajść na prawosławnych obozach letnich w roku 2009 i 2013 w obwodzie leningradzkim oraz w Grecji.

W 2013 roku już po wszczęciu śledztwa, Grozowski wyjechał do Izraela, gdzie pracował w ośrodku dla osób uzależnionych. Rosja wysłała za nim międzynarodowy list gończy. Wówczas Rosyjska Cerkiew Prawosławna odsunęła duchownego od pełnienia posługi. W kwietniu 2014 roku Grozowski został zatrzymany. Sąd w Jerozolimie zadecydował o jego ekstradycji w 2016 roku.

Duchowny był w przeszłości kapelanem klubu sportowego Zenit Petersburg i proboszczem w parafii pod Petersburgiem. W trakcie śledztwa i procesu zapewnił, że zarzuty wobec niego zostały sfabrykowane.
https://wiadomosci.onet.pl/swiat/rosja-d.....ru/5xyg5bz
_________________
Dzieje się krzywda dokonywana przez jednych na drugich.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Ksiądz pedofil
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile