W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Co zrobić z tymi co kiszą kapustę?  
Podobne tematy
Bitcoin - pieniądze wolnych ludzi4205
Przyszłość bitcoin97
upadek Bitcoin64
Pokaz wszystkie podobne tematy (11)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
15 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Sprawy techniczne Odsłon: 18240
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy popierasz pomysł wprowadzenia podatku od nieoddawania napiwków na forum Prawda2?
Tak
53%
 53%  [ 17 ]
Nie
46%
 46%  [ 15 ]
Wszystkich Głosów : 32

Autor Wiadomość
Azizami




Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 1070
Post zebrał 1.000 mBTC

PostWysłany: 16:58, 16 Lis '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi wydaje mi się, że coś sie popsuło w tym systemie, o ile ja słusznie podlegam opodatkowaniu,
to nie chce mi się wierzyć, żeby aż 98 osób było z tego podatku zwolnione - bo rozdało po 4 napiwki.
Nie będę wymieniał nicków bo to by było bez sensu, ale wątpie że połowa ludzi zwolnionych z tego podatku w ogóle się logowała na forum, nie mówiąc już rozdawaniu napiwków.
Jak będziesz miał czas to się temu przyjrzyj Smile
pozdr
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20404
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:53, 16 Lis '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

racja - dzięki za zwrócenie uwagi.
pobrane podatki liczyły się jako rozdane napiwki, a raczej nie powinny... w sumie nie wiedziałem czy powinny jak pisałem ten kod, ale faktycznie było by to z deka bez sensu...

w każdym razie zmieniłem, że tylko świadomie wręczone napiwki się liczą.
pozostaje mieć tylko nadzieję, że niczego przy okazji nie popsułem... okaże się jak przyjdzie kolejny czwartek. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20404
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:35, 22 Lis '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już wcześniej zapowiadałem, tak oto nadchodzi zmiana.

Od następnego tygodnia osoby które muszą uiścić podatek w danym okresie rozliczeniowym nie będą otrzymywać honorarium za posty - nowa symulacja wygląda tak: kapusta.php

Jakby coś nie zadziałało po tej zmianie to sorry - trudno to tak do końca przetestować, bez żywego organizmu. Ale z czasem się naprawi... Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
jarondo




Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 1666
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:11, 22 Lis '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie zamiast 6-ciu dostanę: 86 czekanów. Dziękuję.
Popieram.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:14, 22 Lis '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jarondo kiś kapustę. Kapusta kiszona jest maksymalnie zdrowa, więc na zdrowie Ci pójdzie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
jarondo




Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 1666
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:21, 22 Lis '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz. Marzę o ogórkach i kiszonej kapuście, takich z beczki.
Tu, gdzie jestem, nie ma tego.
Namiastkę, muszę sobie sam zakisić,
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20404
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:51, 28 Lis '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Informuję, że wraz ze zmniejszeniem kwoty jednorazowego napiwku, automatycznie zmniejsza się również wysokość pobieranego podatku, jak również limit do którego można trzymać bitcoiny na swoim koncie będąc zwolnionym z podatku.

Aktualne obowiązujące wartości można sobie zawsze sprawdzać w tym samym miejscu: kapusta.php
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 1.600 mBTC

PostWysłany: 18:40, 28 Lis '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie: na jakiej podstawie wybierani są ci "Autorzy którzy otrzymają honorarium"? Losowo? Kurwa, wysmażyłem cztery posty w tym tygodniu, zajebać to zajebało, ale żebym cośkolwiek otrzymał to ni huja. a zajebało całego 1mBTC - wbrew temu co czytam: Każda z powyższych osób zostanie opodatkowana kwotą 0.4 mBTC. To jak to kurna jest?
Domagam się rekompensaty za straty moralne...

.
.
.


NO TO TERAZ MNIE WKURWIŁO!


BO w ogóle ten cały system opodatkowywania jest do dupy: taki np. przygłup i debil jarondo, ze względu na wiadomy limit postów, może napierdalać postami cały tydzień - dzięki czemu bez problemu może w łatwy sposób wysysać kryptokasiorę od mniej "uprzywilejowanych" (lub też mniej pazernych). Nie wątpię, iż dokładnie tak właśnie w swej radości czyni... aż tak głupi to on nie jest... A najlepsze jest to, że oczywiście dostaje wprost proporcjonalnie do ilości bredni które wysmaży. No ja pierdole! to ja się umówię z @grzankiem albo @czekanem, że będziemy sobie wręczać tygodniowo po jednym napiwku >na wzajem< - i huj wam w dupe z waszym systemem! hahahha, rozjebałem system... @grzanek! co ty na to? wychodzimy z systemu? chodźcie, rozjebiemy złodziejskich szmaciarzy w trzy dupy..! Ciekawe co bimi wymyśli, żeby nas ukarać za bezczelne omijanie jego ruletki? co też wymyśli aby jednak nas udupić i móc spokojnie dalej nas ssać?? nie żebym się specjalnie spuszczał nad tą śmieciową walutą, lub traktował ją jako jakąś specjalną wartość - chodzi mi po prostu o eksperyment: postawimy się poza ich zafajdanym systemem, który najwyraźniej ci frajerzy urządzili sobie, kiedy spostrzegli że bania urosła do konkretnych rozmiarów - więc okazja! (czyni pomysły). Bimi pewnie całymi nocami rozkminiał jak tu położyć swoje obspermione lepkie łapska na cyfrowych marzeniach (ahh - sorry - on przecież nie czerpie z tego zysku - tylko (!) jego ziomale : jarondo, Tańcząca, the mike: mogą bezkarnie obrabować dyskryminowanych i cenzurowanych uczestników tego forum: a to już przegięcie ... więc co wy na to wychodzimy z tej piaskownicy? damy im do myślenia? Pokazujemy dużego FUCKA i patrzymy co się stanie/ Który się ze mną umówi na cotygodniowy = n a p i w e k =, hę ?
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20404
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:45, 28 Lis '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chemicloo napisał:
Mam pytanie: na jakiej podstawie wybierani są ci "Autorzy którzy otrzymają honorarium"? Losowo? Kurwa, wysmażyłem cztery posty w tym tygodniu, zajebać to zajebało, ale żebym cośkolwiek otrzymał to ni huja. a zajebało całego 1mBTC - wbrew temu co czytam: Każda z powyższych osób zostanie opodatkowana kwotą 0.4 mBTC. To jak to kurna jest?
Domagam się rekompensaty za straty moralne... hę ?

pisałem przecież już tydzień temu, że następuje zmiana i ci którzy akurat podlegają podatkowi nie będą już otrzymywać opłat za posty. zaś dziś rano napisałem, że pojedynczy napiwek zmienił się z 1 mBTC na 0.4 mBTC - a kwoty podatku razem z nim, co jest już odwzorowane w symulacji... że nie nadążasz za rozwojem wydarzeń - to akurat nie moja wina, ale lepiej się skup kurwa łosiu, zanim cię jakiś samochód przejedzie.

swoją drogą ty chemicolo akurat złamanego grosza do tego forum nie dołożyłeś - a za to jako pierwszy wyciągasz łapę po cudze pieniądze, żydzie pierdolony Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
chójaduch




Dołączył: 10 Sie 2011
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:09, 29 Lis '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
pierwszy wyciągasz łapę po cudze pieniądze, żydzie pierdolony Smile
. Eee... trafniej, choć może nie tak malowniczo, byłoby powiedzieć: 'Polaku pierdolony'...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20404
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:55, 29 Lis '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale słowo "polak" nie ma jeszcze w polskim słowniku znaczenia "człowiek skąpy i chciwy" Smile

@chójaduch, rozumiem że czujesz się oburzony że nazywam tego debila pogardliwie tym samym słowem, z którego noszenia ty z kolei jesteś dumny - pedały i murzyni mają ze mną ten sam problem, ale to przecież nie ja wymyśliłem język polski, a jedynie zostałem zmuszony wykuć go dobrze do matury i tak mi już zostało Smile

ale specjalnie dla ciebie, następnym razem napisze mu "żulu pierdolony".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
chójaduch




Dołączył: 10 Sie 2011
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:55, 29 Lis '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety też jestem nosicielem tego języka i znam pogardliwe znaczenie nadane przez nadwiślańczyków słowu 'żyd' .. Język jest żywy i stosunkowo szybko ewoluuje. Określenie 'Polaku pierdolony', albo 'katoliku pierdolony', bardziej dałoby mi po pysku niż 'żydzie pierdolony'. Jak kogoś wkurwię to już wie jak mi dojebać

chemicloo napisał:
No ja pierdole! to ja się umówię z @grzankiem albo @czekanem, że będziemy sobie wręczać tygodniowo po jednym napiwku >na wzajem< - i huj wam w dupe z waszym systemem! hahahha, rozjebałem system... @grzanek! co ty na to? wychodzimy z systemu? chodźcie, rozjebiemy złodziejskich szmaciarzy w trzy dupy..! Ciekawe co bimi wymyśli, żeby nas ukarać za bezczelne omijanie jego ruletki? co też wymyśli aby jednak nas udupić i móc spokojnie dalej

proponuję, aby jednopostowiec mógł wręczać napiwek wyłącznie wielopostowcowi Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:06, 29 Lis '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chójaduch
Ty to też potrafisz tak zakręcić proces myślowy ,że wygląda niczym świński ogon.

Cytat:
Niestety też jestem nosicielem tego języka i znam pogardliwe znaczenie nadane przez nadwiślańczyków słowu 'żyd' .. Język jest żywy i stosunkowo szybko ewoluuje. Określenie 'Polaku pierdolony', albo 'katoliku pierdolony', bardziej dałoby mi po pysku niż 'żydzie pierdolony'.


jak może bardziej dać Ci po pysku określenie Polaku pierdolony czy katoliku pierdolony skoro niestety jesteś tylko nosicielem tego języka i mieszkasz w kata-basowym kraju bo przecież nie utożsamiasz się z katolikami?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20404
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:08, 29 Lis '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

grzenek i chemicolo - dwóch zagorzałych i odwiecznych gardzicieli bitcoinami - będą się teraz nawzajem wymieniać napiwkami, tylko po to by wyżulić od reszty forumowiczów marne ochłapy za swoje badziewne posty... Laughing
hehe - chętnie dopłacę do takiej rozrywki.
dogadajcie się jeszcze łosie ze szczekanem i szczypiorem - coby i tych dwóch luzerów nie pozostawić w cieniu. Smile


Cytat:
Niestety też jestem nosicielem tego języka i znam pogardliwe znaczenie nadane przez nadwiślańczyków słowu 'żyd'

Język rzecz nabyta, budowana przez pokolenia i nierzadko odzwierciedlająca prawdziwą historię.
Zresztą nie tylko przez tylko nadwiślańczyków - z tego co się orientuję słowo "żyd" jest synonimem skąpca i oszusta w wielu językach - podobnie jak słowo "murzyn" jest w wielu językach syjonizmem niewolnika i tępego sługasa...
Historii nie zmienisz - choćbyś nie wiem ilu swoich obsadził w Wikipedii Smile

Jeśli cię to boli i chcesz coś na to poradzić, to myślę że najnieskuteczniejszą metodą było by przekonanie twoich ziomków aby przestali w końcu pasożytować na reszcie ludzkości, lansując się w swoim ukradzionym Izraelu na władców regionu i napierdalając bezkarnie bombami na kogo popadnie, a wszędzie indziej najczęściej ukrywając swe pochodzenie i kulturę bo się zwyczajnie wstydzą. przyznać do tego że są żydami. A skoro się sami wstydzą (bo nikt im przecież nie każe chować się w szafach), to najwyraźniej sami też wiedzą najlepiej, że jest się czego wstydzić - i prawdopodobnie nie chodzi tu o poobcinane kutasy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
chójaduch




Dołączył: 10 Sie 2011
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:40, 29 Lis '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tańcząca, może dać bardziej po pysku, bo w oderwaniu od podstawowego znaczenia, w naszej forumowej mowie, a mam nadzieję, że i w szerszych kręgach, określenia te są bardziej nacechowane negatywnie. Katolik i Polak to w zasadzie synonimy oznaczające patologiczny przypadek nieuleczalnie chorego psychicznie człowieka, który swoim nieracjobnym zachowaniem przeczy prawom natury.

A gdybyś chciała tak po konkrecie, to jest jeszcze wzmocniony miks: 'Polaku-katoliku pierdolony'


Bimi, proponuję Ci, abyś w ramach eksperymentu socjologicznego przywdział jarmułkę i pospacerował w niej po ulicach, poszedł wieczorem na browarka do knajpy i poobserwował otoczenie. Obłęd w oczach przypadkowo spotykanych ludzi, często także o semickich rysach, bez cienia wątpliwości odczytasz jako wypowiedź: 'zaraz Cię zajebię, skurwysynu'. Skrywanie żydostwa to nie wstyd - to instynkt samozachowawczy i najzwyklejszy strach w obawie o zdrowie i życie....
Natomiast w przypadku nadwiślańczyków, którzy mieli to szczęście, że wydostali się z nadwiślańskiej państwowiny, skrywanie polskości czym jest spowodowane? Ktoś chce im zrobić kuku ze względu na pochodzenie???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:45, 29 Lis '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chójaduch
Cytat:
Katolik i Polak to w zasadzie synonimy oznaczające patologiczny przypadek nieuleczalnie chorego psychicznie człowieka, który swoim nieracjobnym zachowaniem przeczy prawom natury.


a żyd pierdolony to synonim czego wg. chójaducha?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20404
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:47, 29 Lis '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tańcząca napisał:
chójaduch
Cytat:
Katolik i Polak to w zasadzie synonimy oznaczające patologiczny przypadek nieuleczalnie chorego psychicznie człowieka, który swoim nieracjobnym zachowaniem przeczy prawom natury.


a żyd pierdolony to synonim czego wg. chójaducha?

to chyba oczywiste, że antysemityzmu? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20404
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:49, 29 Lis '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chójaduch napisał:
Bimi, proponuję Ci, abyś w ramach eksperymentu socjologicznego przywdział jarmułkę i pospacerował w niej po ulicach, poszedł wieczorem na browarka do knajpy i poobserwował otoczenie.

Aaa, no i jak widać, jest jeszcze synonimem tchórza... Smile

Pedały w Polsce się mniej boją okazywać swego pedalstwa, niż żydzi swego żydostwa - a też nie mają łatwo z łysymi dresami i fanatycznymi wyznawcami świętojebliwej matki boskiej.
A muzułmanie - też nie mają w Polsce łatwo, chyba nigdzie w Europie, ale też ani myślą się wstydzić, ni bać, ubierać tak jak lubią.
Murzyni - ci to już w ogóle nie mają wyjścia... Smile
Tylko żydzi się ukrywają, a ci akurat mają wszędzie największe chody. Nawet większe niż pedały.. Smile

Tak ze weź się lepiej chłopie w garść i przestań ukrywać to kim jesteś, jeśli chcesz pokazać ludziom, że nie masz nic do ukrycia i jesteś normalnym człowiekiem, a nie jakiś kolejnym skrytym żydem. Ja też tu nie jestem u siebie, a niektórzy Holendrzy są tak tępi, że bez żenady okazują dyskryminację względem Polaków, ale nigdy w życiu nie przyszło mi jeszcze do głowy aby ukrywać swoje pochodzenie. Bo i choć nie mam powodu do dumy z racji samej swej narodowości, to i kto normalny przejmował by się tym, co o nim myśli jakiś zacofany debil, z mózgiem przepranym patriotyzmem, nacjonalizmem, tudzież inną religią? Na pewno nie ja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20404
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:37, 30 Lis '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Swoją drogą w miesiąc od pierwszego podatku średnia kwota rozdawanych napiwków zwiększyła się z $0.15 do ponad $3 na dobę. I nie mówcie mi, że ja skromny informatyk nie wiem jak rozruszać ekonomię; ci nieudacznicy co rządzą FED'em mogliby mi jeść z ręki. Smile

A najlepsze jest to, że napiwki najczęściej rozdają teraz ci, co mnie najbardziej nienawidzą.
Hehe, jak to jeden z nich kiedyś powiedział: mój cyrk, moje małpy... Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 15:49, 30 Lis '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi
Cytat:
Hehe, jak to jeden z nich kiedyś powiedział: mój cyrk, moje małpy... Laughing

Very Happy ba chemcio wymyślił nawet termin afera napiwkowa. Przecież tu się dzieją istne jaja. Kurwa jak wy chcecie cokolwiek dostrzec w polityce międzynarodowej jak Bimi kręci Wami jak tylko zechce.

Bimi
Cytat:
I nie mówcie mi, że ja skromny informatyk nie wiem jak rozruszać ekonomię; ci nieudacznicy co rządzą FED'em mogliby mi jeść z ręki. Smile


no obrót bitkami zwiększył się na forum, ale ilość podań na prawda2.info spada. Masz jakieś pomysły jak zwiększyć ilość podań miesięcznie czy też masz to w głębokim poważaniu. Pytam się z czystej ciekawości jak Ty to tam sobie wszystko układasz w tej głowie. Think
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:57, 30 Lis '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze mniejsza ilość może oznaczać większą jakość Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20404
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:16, 30 Lis '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tańcząca napisał:
no obrót bitkami się zwiększył się na forum, ale ilość podań na prawda2.info spada. Masz jakieś pomysły jak zwiększyć ilość podań miesięcznie czy też masz to w głębokim poważaniu. Pytam się z czystej ciekawości jak Ty to tam sobie wszystko układasz w tej głowie. Think

Ilość podań się zmniejszyła, ale za to ich jakość jest jakby wyższa - więc mniej roboty dla nas.

Myślę, że wszystko jest na dobrej drodze; jak się rozejdzie wieść że na prawda2.info płacą za posty twarda walutą, to nie będziemy się mogli opędzić Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1992
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:25, 30 Lis '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na razie jeden datek to nie w kij pierdział bo jedno przyzwoite piwko. Dobra nie będę utrzymywał tej retoryki bo się same menele zlecą Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jarondo




Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 1666
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:02, 30 Lis '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BIMI
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
owlik




Dołączył: 21 Cze 2012
Posty: 174
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:11, 23 Gru '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie żebym się czepiał, ale jako przeciwnik tego rozwiązania proponuję dodać odpowiednie informacje w publicznych statystykach finansowych konta.
Obok rozdanych / otrzymanych dodać "bilans/saldo redystrybucji" lub "przejętych" z liczbą dodatnią jeśli w taki sposób się wzbogaciliśmy i ujemną jeśli straciliśmy. Właściwie to miałem w żarcie zaproponować nazwanie rzeczy po imieniu proponując "ukradzionych" albo "zajebanych". Byle tylko nie zaliczało tego do "rozdanych", tak jak i o podatnikach nie mówi się jako o fundatorach (chociaż w wiadomościach może tak mówią- "podatnicy ufundowali", śmieszne, dlatego nie oglądam).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Sprawy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5   » 
Strona 3 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Co zrobić z tymi co kiszą kapustę?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile