W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Co zrobić z tymi co kiszą kapustę?  
Podobne tematy
Bitcoin - pieniądze wolnych ludzi4203
Przyszłość bitcoin97
upadek Bitcoin64
Pokaz wszystkie podobne tematy (11)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
15 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Sprawy techniczne Odsłon: 18217
Strona: 1, 2, 3, 4, 5   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy popierasz pomysł wprowadzenia podatku od nieoddawania napiwków na forum Prawda2?
Tak
53%
 53%  [ 17 ]
Nie
46%
 46%  [ 15 ]
Wszystkich Głosów : 32

Autor Wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 3.800 mBTC

PostWysłany: 18:52, 29 Wrz '13   Temat postu: Co zrobić z tymi co kiszą kapustę? Odpowiedz z cytatem

Zobacz symulację systemu opodatkowania kiszonej kapusty, który wkrótce zostanie wprowadzony na naszym forum.

Pierwszy podatek zostanie pobrany w czwartek 24 października. Każdy kto w tym momencie będzie mieć na koncie więcej niż dziesięciokrotność jednego napiwku, a w ciągu uprzednich 4 tygodni wręczy mniej niż 4 napiwki, będzie musiał uiścić kwotę równą wielkości jednego napiwku na poczet honorarium dla autorów postów z poprzedniego tygodnia. Później podatek od kiszenia kapusty będzie już pobierany w każdy czwartek, a za każdym razem wpływy z niego opłacać będą posty za miniony tydzień (zaczynający się w czwartek, a kończący w środę, o północy czasu GMT).



Nie chcę zrzędzić jak stara baba, ale jako osoba odpowiedzialna za to forum odpowiadam również za bitcoiny zgromadzone na waszych kontach, a także za jakość pojawiających się tu tekstów. Jeśli mam ubezpieczać wasze depozyty, to domagam się w zamian waszej pomocy w zwiększaniu jakości postów.

Idea która przyświecała wprowadzeniu możliwości rozdawania napiwków za posty miała na celu podniesienie jakości forum, poprzez wymuszenie ciągłego i cyrkularnego przepływu gotówki od osób które czytają, do osób które piszą... a że większość zarówno pisze jak i czyta, to przepływ pieniądza powinien był być nieustanny.
Nic takiego się jednak nie stało - osoby które piszą ciekawie dostają napiwki od tych co lubią ich czytać, ale generalnie mają to w piździe i nie dość że nie chcą swej uczciwie zarobionej forsy wypłacić by ja przepić, to nawet i nie raczą jej zwyczajnie oddać tym od których ją dostali... Nie wnikam w ich motywy - nie moja sprawa, na pewno nie są nikczemne, ale tak dłużej być nie może, bo nie o to chodziło w całym tym systemie.

W związku z tym zaczynam się poważnie zastanawiać nad rozwiązaniem systemowym, które wymusiło by ciągły przepływ gotówki na forum.

Pierwsza propozycja jaka przychodzi mi do głowy jest taka, by każdy kto w ciągu (np.) tygodnia nie rozda żadnego napiwku został przymusowo pozbawiony kwoty równej wielkości jednego napiwku, która to kwota trafi do puli, która to pula zostanie losowo rozdana tym którzy w ciągu owego tygodnia napisali coś na forum.

Propozycja jakkolwiek faszystowska i socjalistyczna ma za zadanie wymuszenie na największych kapitalistach tego forum ruszenie dupy i rozpoczęcie wydawania, lub wypłacania, zamiast kiszenia swoich bitcoinów.

Zanim jednak wprowadzę taką zmianę, ostatni raz apeluje do rzeczonych kisicieli kapusty, aby w końcu zaczęli klikać na linki "Podaruj 0.001 BTC" przy postach które przypadły im do gustu, bo to najlepszy sposób by ponieść jakość forum w kierunku który sami preferują.

Jak ja zacznę rozdawać wasze pieniądze losowo (a inaczej mi nie wypada), to na pewno nie będziecie się musieli określać w kwestii tego które posty wam się podobają, ale tym samym pozbawicie się możliwości oddania swego napiwku komuś normalnemu, a nie np. losowo wylosowanemu szczypiorowi. Zastanówcie się nad tym..

Więc oto mój ostatni, desperacki apel: wykorzystajcie stan swego konta by pomóc podnieść poziom tego forum, zamiast dalej kisić tu swą kapustę, bo kisicielom kapusty na prawda2 mówię stanowcze 'nie'! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
jarondo




Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 1666
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:01, 29 Wrz '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spoko. Co ileśtam swoich postów musi oddać napiwek komuś. Niech nawet posty w pierdolni(bo to już prawda2chan się robi) wchodzą do limitu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aspelta




Dołączył: 11 Mar 2012
Posty: 268
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:56, 29 Wrz '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Generalnie dobry pomysł - wart BC Wink
Pozdrawiam
Aspelta
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:12, 29 Wrz '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no dobra. więc jeśli chodzi o konkrety.
raz na tydzień na forum będzie się uruchamiał specjalny skrypt który będzie wybierał użytkowników mających na swym koncie co najmniej 0.001 BTC, a którzy nie dali ani jednego napiwku w ciągu ostatniego tygodnia. program będzie odejmował 0.001 BTC od ich stanu konta i losował zwycięzcę który owe 0.001 BTC otrzyma - za każdym razem innego, na podstawie z górny znanego matematycznego wzoru.
na pewno coś wymyślę żeby zwycięzca był wybierany w drodze losowania, którego wynik nie pozostawi złudzeń co do jego rzetelności.
każdy post z danego tygodnia (z wyjątkiem tych z pierdolni) będzie miał równe szanse. innymi słowy: post szczekana ma takie same szanse dostać skonfiskowany od was napiwek, jak każdy inny post.
z wyjątkiem moich postów, które nie będą liczone i nie będą mogły wygrać skonfiskowanych napiwków, żeby nie było, a poza tym mam w dupie wasze pieniądze Smile

proszę jednak: nie każcie mi ich konfiskować i sami je rozdajcie, choćby tym co mają je w dupie, coby z równą pogardą mogli wam je oddać, jak znowu coś napiszecie Smile
0.001 BTC raz na tydzień - to chyba nie wymagam zbyt wiele?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kreatywny




Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:16, 29 Wrz '13   Temat postu: Re: Co zrobić z tymi co kiszą kapustę? Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
pula zostanie losowo rozdana tym którzy w ciągu owego tygodnia napisali coś na forum.

tylko skoro
Bimi napisał:
Idea która przyświecała wprowadzeniu możliwości rozdawania napiwków za posty miała na celu podniesienie jakości forum

to ja bym proponował żeby losowanie było tylko wśród osób, które dostały już za swoją wypowiedź bitcenta, czyli że najprawdopodobniej coś mądrego napisały, żeby nie było sytuacji że najwięcej z tej puli dostają ci co dużo piszą ale nic mądrego Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:19, 29 Wrz '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie ma obiektywnego sposobu oceny czy post był mądry, czy nie.
rozdawanie losowe ma na celu uzmysłowić tym których napiwki są "konfiskowane", żeby lepiej sami wzieli sprawy w swoje ręce, bo żaden program tego za nich lepiej nie zrobi, choćbym nawet ja go napisał Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:29, 29 Wrz '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ehh .... ty w dupojebny znowu jakiś brzeobzrezany arab cię rzucił i na podwórku przyjaciela szukasz ? a widzisz ja ci cały czas piszę ,że to nie zdrowo tyle łykać . Zrób kondonie ankietę , czy zmienić popierdolonego admina . dać mu limit 1 post i niech sobie ssie co w kondonie ma Smile proste tchórzyno , ale pamiętaj kupuj , bo ja będę miał totalną radochę z twojego frajerstwa .
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Patin




Dołączył: 28 Cze 2011
Posty: 464
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:20, 29 Wrz '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jakby to była wina bitcoinów, że kiedyś na forum siedziało ponad 100 osób a dziś 30-ści parę.
_________________
...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1978
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:58, 29 Wrz '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O kurwa, widzę rząd kładzie łapska na moich uczciwie wygranych w loteriach btc Smile No dobra dobra może być, w sumie prawie forumowym Kulczykiem jestem Smile Jakoś zapomniałem w sumie o tych datkach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adam Polo




Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 1118
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:12, 29 Wrz '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ideę rozumiem i gotów jestem poprzeć. Jednak losowanie wśród wszystkich głąbów jest idiotyczne. Bo jaką metodą wybierzemy metodę losowania??

To już lepiej:
1.Raz w tygodniu przeznaczyć te opodatkowane kwoty dla forumowicza, który zebrał najwięcej bitków, jako dodatkową premię za wysiłek.
2. Premiować nowych forumowiczów, którzy otrzymali największe poparcie przy rozpatrywaniu podania. Korzyść byłaby taka, że od razu przystąpiłby do elitarnego grona posiadaczy bitków i wzmocnił naszą nierówną walkę z czekanem Smile
3. Wrzucać co tydzień kwotę z podatków na konto czekana. Jako nienawidzący tej wirtualnej gotówki mamy gwarancję, że wyda wszystko natychmiast przystępując przy tym mimowolnie do systemu. Tak zostanie wmanipulowany i jakby się nie obrócił, to dupa zawsze z tyłu. Chociaż w jego przypadku, ten fakt również nie jest pewny (dupa z przodu).

Natomiast opodatkowaniem powinny być objęte tylko te osoby, które na to się godzą. Inaczej będzie to śmierdzieć socjalizmem i totalitaryzmem. Na tym forum się nie godzi.


_________________
"Bądźmy realistami, żądajmy niemożliwego"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 24 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:13, 29 Wrz '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi, przecież sam namawiałeś do inwestowania w bitcoiny Smile
Może ktoś chce po prostu natrzepać kasy na tym forum i opuścić je bogaty Smile
Iście socjalistyczny pomysł i niezgodny warunkami pierwotnej umowy, Bimi niczym ZUS, zmienia warunki umowy wypłacania emerytur w trakcie jej trwania.
Mam lepszy pomysł, który nie będzie socjalistyczny, a mógłby wygenerować ci większy ruch na stronie.
Zrobić dział "Informacje płatne", "dla wybranych", "Cenne", "TAJNE" lub coś w tym stylu. Z postami tylko do czytania, nie do dyskusji.
W tym dziale każda osoba dodająca post musowo dostawałaby od każdego jakąś stałą kwotę np. 0,001, i każdy chcący mieć dostęp do danego posta musiałby uiścić opłatę przykładowo 0,001. Widoczny mógłby być tylko tytuł tematu. Osoby, które już odkryły tytuł, czyli zapłaciły, mogłyby głosować łapka w górę lub w dół. Osoba która nie odkryła postu widziałaby tylko tytuł i ocenę.

Sam kiszę na koncie, ale przyznam, że gdybym wszedł do takiego działu, zobaczył post i 5 łapek w górę, to chętnie bym czytał. Aby osoby nie pisały wielu bezsensownych postów z atrakcyjnym tytułem, tylko po to, żeby zarobić, można wprowadzić opłatę za założenie postu w tym dziale, np też 0,001. Wtedy każdy pisałby bardzo wartościowe posty w tym dziale bo raz, traci pieniądze, dwa chce zarobić jak najwięcej.
Albo mogłoby być tak, że każdy kto zakłada posta w dziale "tajne" samu ustala kwotę którą będzie zarabiał za posta i ta sama kwota będzie kwotą, którą on utraci w momencie utworzenia posta.

Czyli np. mam sensacyjną wiadomość. Wchodzę sobie do działu tajne, ustalam 0,5 btc. Tyle płacę za utworzenie tej wiadomości. A każdy kto ją zechce przeczytać płaci mi tę samą wartość. Oczywiście te osoby widzą ile mają zapłacić za "odkrycie" posta i widzą oceny innych. (ja bym nie dawał procentowo tylko fizyczną ilość np. +12 i -5. Zapis o odkryciu tego posta musiałby być przywiązany do konta, żeby kilkakrotnie nie płacić za odkrycie tego posta.
Ewentualnie zrobić podgląd, żebym mógł widzieć, jacy użytkownicy dali + dla tego posta. Jak zobaczę, że dali sami idioci, to nie otwieram, jak zobaczę, że goście normalni, to płacę i wchodzę.

Albo zlikwiduj limity postów. Każda osoba, która chce założyć więcej niż 1 post dziennie płaci za założenie każdego kolejnego 0,001 btc. do wspólnej kasy. Czyli podatek od pisania głupot. Smile

Moim zdaniem taki dział "tajne" byłby dobry. Obieg pieniędzy ruszyłby z kopyta.
Wielu zapłaci wiele, za przeczytanie wielu niewidocznych postów. Smile
_________________
Zobacz też tutaj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8551
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:06, 30 Wrz '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może problem leży gdzie indziej . Ludzie którzy kiszą kapustę , nie widzą komu mogliby odpalić napiwek . Po prostu , mimo że świetnie gotują ( albo się im tak wydaje ), przychodzą do chujowej restauracji Wink

Idea administracji była jasna . Napiwek za ciekawy post . W dodatku możesz dawać napiwki , za posty z przeszłości .Nie wiem może brak ruchu wynika z tego , że nie ma tradycji dawania napiwków .

Miała być zabawa z btc, a zacznie się odgórne stymulowanie gospodarki. Ja się o swoje btc nie prosiłem, zostałem nimi obdarowany przez administratora ( na początek ) i coś skapnęło od użytkowników , ale i tak nie uważam , że jest to moja kasa.

Pozostaje jeszcze kwestia tych użytkowników z tabelki administracji , którzy nie biorą obecnie czynnego udziału w życiu forum.


My Polacy po prostu lubimy kiszoną kapustę Wink
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
chójaduch




Dołączył: 10 Sie 2011
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:36, 30 Wrz '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zajebisty pomysł!

Proponuję okres przejściowy dla ponad tygodniowej abstynencji od p2, czyli dłuższy niż tydzień okres rozliczeniowy i pojawiający się komunikat/tabela :

"do konfiskaty 0,001 bt pozostało 30 dni
do konfiskaty 0,001 bt pozostało 25 dni
do konfiskaty 0,001 bt pozostało 15 dni
.....
.....
Możesz uniknąć konfiskaty dając napiwki przed upływem powyższych terminów"

Jak zajrze tu po tygodniu, dwóch czy trzech, to rozdam tipy, którym grozi konfiskata. Chójowo tak zajebać komuś bt z powodu krotkookresowej nieobecności.

A w kwestii redystrybucji skonfiskowanych dóbr, to proponuję wprowadzenie możliwości płacenia autorowi tematu za zajebisty temat. Znam kilka tematów, które mogą stać się kurami znoszacymi bitkojnowe jajka jak np. "Ło kurwa ja pierdolę". A jeśli temat stanie się w ten sposób towarem, to jeszcze przydałaby się opcja do jego sprzedania, aby inne osoby niż autor mogły temat kupić by później pisać w nim zajebiste posty i trzepać jeszcze więcej kapuchy .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 10:33, 30 Wrz '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KASA THE MIKE'A - Gdy nie śpisz po nocach, bo nie wiesz komu wpłacić swojego Bitcoina, gdy rano wstajesz i zamiast wpierdalać ze smakiem jajecznicę, siedzisz załamany na klopie, bo żaden temat nie zasługuje na Twoją kasę, lub gdy pełen frustracji rzucasz w zonę schaboszczakiem, wpadasz w furię, bo masz tylko ćwierć Bitcoina, a tematów które chcesz nagrodzić jest w chuj?



KASA THE MIKE'A jest ROZWIĄZANIEM Twoich problemów i bolączek. KORZYSTNE lokaty Bitcoinów wykazujace transfer pozwolą Ci ZAOSZCZĘDZIĆ, a gdy już zdecydujesz, to KASA THE MIKE'A za drobną opłatą, wpłaci za Ciebie napiwek za wskazany temat.

Nie zwlekaj, nie czekaj, bo życie ucieka. JUŻ zapisz się do KASY THE MIKE'A i śpij jak niemowlę, z PEWNOŚCIĄ JUTRA
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 1.000 mBTC

PostWysłany: 13:24, 30 Wrz '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OK, więc tak.

1) Napiwki (o kwocie N, wynoszącej obecnie 0.001 BTC) konfiskowane będą tylko z kont na których jest więcej niż 10 x N (żeby ludzi nie wyssać do cna). Czyli każdy kto ma na koncie 0.01 BTC, lub mniej, będzie bezpieczny.

2) Konfiskata kwoty N odbywać się będzie raz tygodniu, z tym że dotyczyć będzie tylko tych kont które w ciągu ostatnich 4 tygodni oddały mniej niż 4 x N. Jeśli więc ktoś się loguje np. tylko raz na 4 tygodnie, to wystarczy że wręczy od razu cztery napiwki, komu tylko zapragnie, by skutecznie unikać podatku od kiszonki.

3) Zebrany każdego tygodnia podatek trafiać będzie do wspólnej puli, która to pula będzie następnie proporcjonalnie rozdzielana na "honorarium za posty" opublikowane na forum w ciągu ostatniego tygodnia. Moje posty, posty z Pierdolni oraz ze Śmietnika (gdzie będę przenosił śmieci) nie będą liczone.

Zanim system wejdzie w życie przygotowałem specjalną stronę, która powinna dać wam wyobrażenie tego kto straci, a kto zarobi, jeśli nie weźmiecie sprawy we własne ręce i nie zaczniecie rozdawać napiwków samemu, kiszeniu kapusty mówiąc tym samym stanowcze 'nie': kapusta.php
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:12, 30 Wrz '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AQuatro napisał:
Iście socjalistyczny pomysł i niezgodny warunkami pierwotnej umowy, Bimi niczym ZUS, zmienia warunki umowy wypłacania emerytur w trakcie jej trwania.

Pierwotna umowa była taka, że większość bitcoinów na tym forum pochodzi z moich prywatnych środków, które wam rozdałem, cobyście mogli nimi płacić napiwki w celu podniesienia jakości tutejszych postów.

Nie dość że nie rozdajecie napiwków, ani nawet nie chcecie tego wypłacić (tylko każecie mi wam tej forsy pilnować, jakbym był jakimś psem Ordelem) - to jeszcze mi tu kurwa gorzkie żale, że "nie taka była umowa"...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Azizami




Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 1070
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:22, 30 Wrz '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może dzięki temu przybędzie takich ludzi jak dipsao czy jarondo, którzy
ostatnio są aktywni, piszą ciekawe i rzeczowe posty, bardzo dobrze to Bimi wymyśliłeś.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:27, 30 Wrz '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adam Polo napisał:
Natomiast opodatkowaniem powinny być objęte tylko te osoby, które na to się godzą. Inaczej będzie to śmierdzieć socjalizmem i totalitaryzmem. Na tym forum się nie godzi.

Ależ oczywiście.
Każdy kto się "na to nie godzi" ma aż dwie opcje:
1) Wypłacić z konta swoje fundusze, bo prawda2 nie jestem bankiem do trzymania bitcoinów, ni beczką do kiszenia kapusty.
2) Dawać co najmniej raz na tydzień komuś napiwek, zgodnie z obowiązującymi tu zasadami współżycia społecznego.
Wystarczająca dobrowolność? Smile

Opodatkowanie kiszenia kapusty na forum - tak, może to i śmierdzi socjalizmem i totalitaryzmem, ale z kolei jej kiszenie jebie jak nic skąpstwem i dusigrostwem, coby już nie zejść na bardziej antysemickie epitety Smile

Pragnę zwrócić uwagę, że większość osób posiada na tym forum bitcoiny nie dlatego, że sobie je wpłacili, ale dlatego, że je od kogoś dostali. Zwykła elementarna ludzka uczciwość sugeruje, że jeśli z czegoś nie korzystasz, to daj to lepiej innym, miast zabierać to ze sobą do grobu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1719
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:30, 30 Wrz '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sam jestes kurwa psem. popularność strony została zbudowana na przekłamaniach odnośnie teorii spiskowych, czyli na fałszu. zasady panujące na forum są niesprawiedliwe, a jakość postów i sam sposób rozumowania ludzi tutaj często doprowadza co najmniej do mdłości. bitcoiny czekały ponad pół roku do tego by się podnieść do normalnego stanu. nie wiem kto zdrowy na umyśle z szarej masy czeka aż tyle by zarobić kilka patyków. co innego u osób, które mogą sobie od zawsze pozwolić na więcej aniżeli inni. ale wiadomo że to jest obłuda względem tych psów jak ich tam sobie nazywasz, nie będąc wcale lepszym. na forum zaglądała cała masa inteligentnych osób, które reprezentowały inne poglądy na rzeczywistość, aniżeli ty. wszystkich ich ujebałeś. także skończ bimi zgrywać filozofa, tylko ukaż kim naprawdę jesteś, a wtedy odejdzie kolejna połowa osób a nie wyjeżdzasz tu z jakimiś chujowymi pomysłami płacenia za coś co i tak nie jest elitarne, tylko naiwne.

zamiast pchać się w jakieś badziewia można wprowadzić system płatności w każdej innej formie, walucie, ale nie - musi być w btc bo to takie trendi i nie prorządowe, a zatem: szkodzące naszym interesom pośrednio, a zatem ruchajmy się dalej wszyscy jak przykazał nam bóg, bo inaczej bym tego miejsca nie mógł określić jak jednym wielkim antysemickim burdello.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 1.000 mBTC

PostWysłany: 18:02, 30 Wrz '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oo - widzicie: niech to będzie dla was dobra lekcja!

jeśli nie chcecie rozdawać dobrowolnie napiwków, to wiedzcie, że posty manhattana o "przekłamaniach odnośnie teorii spiskowych" będą miały taką samą szansę dostać podatek który od was w końcu skonfiskuję, jak post normalnego użytkownika forum.
nooo chyba, że o to wam chodzi?
chyba, że chcecie zamienić forum prawda2 w charytatywną organizację, działającą na rzecz pomocy ofiarom raka mózgu...
w takim razie nie mam nic przeciwko Smile


umówmy się wstępnie, że pierwszy podatek zostanie pobrany w czwartek 24 października.
każdy kto w tym momencie będzie mieć na koncie więcej niż 0.01 BTC, a w ciągu uprzednich 4 tygodni wręczy mniej niż 4 napiwki, będzie musiał uiścić kwotę 0.001 BTC na poczet honorarium dla autorów postów z minionego tygodnia.
później podatek od kiszenia kapusty będzie już pobierany co tydzień; za każdym razem za miniony tydzień, zaczynający się w czwartek, a kończący w środę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Adam Polo




Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 1118
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:06, 30 Wrz '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi, nawet smrodek socjalizmu zniosę w tej niewielkiej dawce w imię rozpowszechnienia idei wolnościowej waluty. Chętnie też będę obserwował konwulsje obdarowywanych czekanów i manhatanmanów, którzy jeszcze nie wiedzą, że btc z tego forum to prawdopodobnie jedyna emerytura na jaką mogą liczyć. Bo na państwo raczej nie ma co stawiać, a na ich rozum tym bardziej... Ale tak to już jest, jak wieprzom do koryta perły wsypiesz
_________________
"Bądźmy realistami, żądajmy niemożliwego"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:18, 30 Wrz '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spoko - o to chodzi żeby było śmiesznie. Przecież że nie mówimy tu o żadnych kosmicznych pieniądzach na miarę ZUS, a co najwyżej o rozruszaniu tej drętwej imprezy.

Ja chętnie będę obserwował konwulsje obdarowywanych czekanów i manhatanmanów gdy będą się ścierać z dylematem "dać to komuś jako napiwek, czy czekać aż mi zajebią na podatek od kiszenia kapusty?"
Kto wie, może nawet chłopaki przyciśnięci do muru wykminią sobie jak to wypłacić.. ewentualnie poproszą jakiegoś dzieciaka z ulicy aby im pomógł Smile

Ale generalnie największy problem jest z kontami na które od dawna nikt się nie loguje, a na których zalegają bitcoiny - i nie wiem przez to, czy to już moje bitcoiny, czy jeszcze ich... i co mam z tym fantem zrobić? Razz
Dlatego myślę że tego typu rozwiązanie (powolna, acz systematyczna konfiskata środków z nieaktywnych kont), to optymalny sposób na redystrybucję forumowego bogactwa, a zarazem lekkie rozruszanie tego praktycznie martwego systemu.
Druga grupa to ludzie (nie będę wymieniał nazwisk), którzy się logują i dużo oraz ciekawie piszą - przez co zgarniają dużo napiwków, ale ani myślą ich wydawać, ni wypłacać... i to są akurat typowi kapuściani kisiciele, którym też przyda się odrobina motywacji do wydawania forsy. A jeśli nie chcą jej wydawać - no problem; ja ją chętnie wydam za nich... Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:48, 30 Wrz '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niech żyje: WOLNOŚĆ, RÓWNOŚĆ i BRATERSTWO Very Happy
Jestem za.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
jarondo




Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 1666
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:41, 30 Wrz '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ElComendante napisał:
Niech żyje:(...) RÓWNOŚĆ i BRATERSTWO Very Happy

Zaraz puszcze pawia.
Ale jestem za.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
owlik




Dołączył: 21 Cze 2012
Posty: 174
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:10, 30 Wrz '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zamiast zabierać za brak aktywności, dodać na forum reklamę, a zarobione środki uczynić jawnymi i przeznaczyć do przekazania osobom, których posty otrzymają najwięcej głosów uznania.

czyli dodać drugi sposób podarunku, inaczej finansowany ale również uznaniowy i dobrowolny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Sprawy techniczne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona: 1, 2, 3, 4, 5   » 
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Co zrobić z tymi co kiszą kapustę?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile