W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Popieram New World Order Project i iluminatow  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
2 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 5576
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lukashh




Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:46, 02 Paź '07   Temat postu: Popieram New World Order Project i iluminatow Odpowiedz z cytatem

poczytałem troche o nich i powiem szczerze, że chciałbym w tym uczestniczyć Smile

I tak jak by ich nie było to na świecie będą wojny i wkońcu dojdzie do zagłady.

Światowym problemem nie jest to, że brakuje ropy i pracy tylko problemem są ludzie! A ludzi jest coraz więcej i nikt nad tym nie panuje. Ludzie są na szczycie łańcucha pokarmowego a wiec jeśli w przyrodzie jest za dużo drapieżników zaczyna brakować ofiar co po pewnym czasie prowadzi do śmierci drapieżnikow.

Zobaczcie co sie dzieje w Afryce i w krajach muzułmańskich, rozmnażają sie na potęge. Iluminaci zrobili broń etniczną czyli Hiva i zarazili czarnych bo wiedzą, że jest to rasa najmniej użyteczna ludzkości nastawiona na konsumpcje , nic nie dają nikomu a sami żądają wszystkiego.

W USA czarnoskórzy mają dobre warunki by normalnie żyć i sie kształcić ale oni wolą łatwe pieniądze, zamykanie sie w gettach i do tego za swój los obarczają białych bo sami są rasistami.

Przytocze artykuł :

"Rasowa Wojna Czarnych Przeciwko Białym
Statystyki Ministerstwa Sprawiedliwości na temat agresji Czarnych na Białych `Rasowa Wojna Czarnych Przeciwko Białym' Paul Sheehan Australia, 20 Maj 1995 roku.

Najdłuższą amerykańską wojną jest Brudna Wojna, która trwa nadal już od 30 lat i pochłonęła więcej niż 25 milionów ofiar. Kosztowała prawie tyle samo ofiar co wojna w Wietnamie. Rozstrzygnięcie przyniosły zeszłoroczne wybory kongresowe.

Amerykańskie media nie chcą mówić o Brudnej Wojnie, która pozostaje między wierszami i nie jest publikowana. Co więcej, proponują, aby ją zdyskredytować. Więc proponujmy, byle szybko.

Nieważne jak kryminalne dane są przedstawiane przez tych, którzy chcą potwierdzić lub zaprzeczyć istnieniu Brudnej Wojny, nie ma tam nic niejasnego o czym mówią statystyki: przez ostatnie 30 lat wielki segment czarnej Ameryki prowadził wojnę brutalnej zemsty w stosunku do białej Ameryki.

I ten problem staje się coraz gorszy. W ostatnich 20 latach brutalne przestępstwa zwiększyły się o więcej niż 4 razy niż populacja. Młodzi czarni (poniżej 18 roku życia) są bardziej agresywni niż poprzednie generacje i są 12 razy częściej aresztowani za morderstwo niż młodzi biali.

Prawie wszystkie dane, które mówią samodzielnie, nie były udostępniane w Ameryce:

- zgodnie z ostatnimi danymi Ministerstwa Sprawiedliwości dotyczących rasowych przestępstw, więcej niż 6.6 miliona przestępstw (zabójstwa, gwałty, ataki i rozboje) są popełniane każdego roku w USA, a około 20%, czyli 1.3 miliona to przestępstwa międzyrasowe.

- najwięcej ofiar rasowych przestępstw - około 90% - stanowią Biali, zgodnie z `Decydujące momenty ostatnich 20 lat badań nad ofiarami przestępstw' z 1993 roku.

- prawie 1 milion białych Amerykanów zostało zamordowanych, okradzionych, zaatakowanych lub zgwałconych przez czarnych Amerykanów w 1992 roku, a tylko 132.000 czarnych zostało potraktowane w ten sam sposób przez białych.

- czarni popełniają 7,5 razy więcej rasowych przestępstw niż biali, a stanowią oni tylko jedną siódmą białej populacji. Kiedy przeanalizujemy te dane, zobaczymy pewną dysproporcję: czarni popełniają ponad 50 razy więcej rasowych przestępstw niż biali.

- zgodnie z ostatnim rocznym sprawozdaniem Federalnego Biura Śledczego, większość międzyrasowych morderstw dotyczą czarnych napastników i białych ofiar, gdzie czarni mordują białych 18 razy częściej niż biali czarnych.

Te oszałamiające dysproporcje zaczęły się w latach '60, i wtedy zaczęły się zwiększać przestępstwa popełniane przez czarnych na białych, ten nagły przyrost nie przypadkowo odpowiada dokładnie rozpoczęciu się działań ruchu obywatelskiego.

Ponad to, kumulacyjny efekt jest oszałamiający. Statystyki Ministerstwa Sprawiedliwości i FBI wskazują, że pomiędzy 1964 a 1994 rokiem więcej niż 25 milionów przestępstw rasowych zostało popełnionych, przerażający są tutaj czarni przestępcy i białe ofiary. Więcej niż 40,000 ludzi zginęło w międzyrasowych morderstwach. Dla porównania 58,000 Amerykanów zabitych w Wietnamie i 34,000 w Korei.

Kiedy przestępstwa z nikłym użyciem przemocy (włamania, kradzieże) są włączane to te dane stają się kolosalne. Biuro Ministerstwa Sprawiedliwości mówi, że 27 milionach takich przestępstw zostało pominiętych w 1992 roku, a oględziny mówią o 31% rozbojów czarnych na białych i tylko o 2% w odwrotnej sytuacji.

Kiedy te wszystkie dane są przeliczane, wydaje się, że czarni Amerykanie popełnili co najmniej 170 milionów przestępstw w stosunku do białych przez ostatnie 30 lat. Jest to wielka klęska amerykańskiego życia i ideałów, począwszy od II wojny światowej.
Wszystko to jest faktem, lecz przez zgromadzenie tych danych, będę uważany i nazywany rasistą przez media. Oni chcą utrzymać standard czarnej Ameryki, niższy standard."


A co do Muzułmanów denerwują mnie bo osiedlają sie w Europie narzucają swoje zachowania im wszystko wolno nam nie i niedługo będą zabijać katolikow za noszenie samego krzyża.

Najgorzej oczywiście wyjdziemy na tym my Europejczycy bo jesteśmy tolerancyjni, szkoda tylko, że oni nie są w stosunku do nas tolerancyjni i nigdy nie będą. Przyjdzie taki czas ze ich będzie w europie na pęczki poderżną nam gardła za to, że jesteśmy inowiercami.

Wiem, że moge was szokować swoją wypowiedzią ale taka jest prawda
iluminaci są w stanie zrobić porządek z bydłem jakim my jesteśmy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Baccalus




Dołączył: 13 Lut 2007
Posty: 414
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:32, 02 Paź '07   Temat postu: Przemyśl to jeszcze raz... Odpowiedz z cytatem

Przemyśl to jeszcze raz, kolego.
Przytoczone pismo przez Ciebie dowodzi słuszności planu ograniczenia przez iluminatów/masonów czy jak im tam ilości ludzi na świecie. Ja również z tym punktem się zgadzam. Należy ograniczyć(zmniejszyć) liczbę ludności Ziemi. Ale czy masz pojęcie w jaki sposób chcą tego dokonać? Mają zamiar rozpętać wojnę, która pochłonęłaby całą Europę w tym Polskę. Oczywiście inne kontynenty też.
Kolejna sprawa to status, który chcą utworzyć innym niż żydowska rasom. Talmudyści chcą być panami "tego świata".
Czy ty jesteś podstawiony, czy nie dostrzegasz, że rosnąca ilość muzułmanów w Europie ma miejsce z przyzwolenia i/m cjit. Mają oni na celu doprowadzenie do "sprzeczki" z cywilizacją łacińską, katolicką, humanistyczną. Po wojnach, zniszczeniach, wstrząsie ludzkości zmanipulują opinią, że za wszystkim stoją religie jak i "niereligie", czyli ateiści i podobni. Mają zamiar utworzyć świat, w którym ludzie mieliby czcić właśnie m/i cjit!. Wszechobecny SYSTEM mają na celu uczynić niemożliwym do ucieczki zeń.
Jeśli zarzucasz murzynom rasizm, chcesz zacząć pozbywać się ich, jako pierwszy, gdyż, jak twierdzisz, jest to najmniej użyteczna ludzkości rasa, to rozumiem, że już określiłeś ich, jako nie-ludzie. Wiedz więc, że wpoili ci to właśnie m/i cjit. Hipokrytyzm objawiający się z jednej strony wyrażaniem swej wielkiej miłości ludziom, prawom człowieka bardziej, a z drugiej odmawianie człowieczeństwa innym jest analogiczne do kościelnej miłości bliźniego i organizowaniu krucjat, ale także usowskiej polityce szerzenia pokoju i demokracji na świecie. <...>
Jesteśmy manipulowani, a ów manipulacji najwidoczniej się dajesz, lukashh.
A co do zagrożenia ze strony chcących zabijać innych muzułmanów. Nie możesz przejść na islam, będziesz miał spokój. Ja się nad tym zastanawiałem, ale porzuciwszy ten poziom problematyk sprawa przynależności do tej, czy innej religii przestała mieć znaczenie.
Na koniec potępiam jeszcze raz podejście do innych ludzi, jako do czegoś gorszego, nie-ludzi. To jest straszne, jak można tak myśleć. W przeszłości, przed Unią w Krewie, Polacy myśleli, że Litwą rządzi jakiś owłosiony człowiekowaty stworek. Pojechali, zobaczyli a był on człowiekiem. Poznaj ty jakiegoś murzyna ale nie z TV-pralki, czy książek. Ja myślę, że tylu jest przyzwoitych czarnych, co i przyzwoitych białych. Tyle samo i nieprzyzwoitych.

NWO jest ciosem samobójczym w gatunek homo sapiens sapiens! Dlaczego? Ludzie degenerują, chorują, namnażają się, tracą więzi międzyludzkie, uwsteczniają się. Coraz bardziej przypominamy umysłem pierwsze małpy człekokształtne, a ciałem, że tak powiem... szaraki. Celem nie ma być wybicie ludzi, a jeśli to proponował bym zacząć od siebie. Celem jest budzenie świadomości, która pozwoli ludziom na kontrolowanie ciała, umysłu w sposób, który który uchroni nas od bezsensownych wojen.
_________________
Admin ograniczył mi liczbę postów do 4, bo krytykowałem policjanta kopiącego człowieka podczas Marszu Niepodległości. Teraz 1/dobę(nie powiedział dlaczego).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nobody




Dołączył: 25 Wrz 2007
Posty: 524
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:17, 02 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Celem jest budzenie świadomości, która pozwoli ludziom na kontrolowanie ciała, umysłu...


I dokładnie taką przemianę przewidują Majowie! Wiedz drogi Baccalus'ie, że to na co czekamy jest już na wyciągnięcie ręki Smile
_________________
amicus Plato, sed magis amica veritas
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:45, 02 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kolego nobody: W chwili przybycia na ziemie antychrysta na ostatnie miejsce w loży.. 10.... staniesz się marionetką... zostaniesz zahipnotyzowany... mind control... dostaniesz jak i inni ludzie specjanlną pastylke, dzięki której nie będziesz wiedział kim jestes i co robisz.. będziesz posłuszny antychrystowi... ALE JEśLI CHCESZ SłUżYC ANTYCHRYSTOWI TO SłUż MU !!! PAMIETAJ TYLKO, ZE ISTNIEJE ISTOTA POTęZNA... BóG, KTóRY CI TEGO NIE WYBACZY... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:47, 02 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lukashh, po takim uzasadnieniu pozostaje mi jedynie życzyć sobie, żeby nwo rozpoczął ograniczanie populacji.. od ciebie
wszak najlepiej chyba wybrać ochotników rozumiejących istotę problemu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
nobody




Dołączył: 25 Wrz 2007
Posty: 524
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:09, 02 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

istoto XTC:

po pierwsze zauważam brak logiki - jak Bóg może mi mieć za złe coś, na co nie będę miał wpływu?
Dobrowolnie nie mam zamiaru poddawać się niczemu co ma związek z NWO - z natury i wychowania jestem rewolucjonistą, człowiekiem nieskorym na przyjmowanie cudzych poglądów i "niestety" niepodatnym na hipnozę. Jeśli wpakują mi siłą do ust coś, co zmieni mnie w maszynę - to poczytać mi to jako grzech byłoby śmieszne Wink
Jeśli chodzi o grzech to przychylny jestem bardziej Pawłowi i Augustynowi! Wierzę w predestynację i przeznaczenie... a w takim kontekście nie ma wiele miejsca na grzech Smile
(ps. kalendarz Majów, jako proroctwo, zakłada ustalony porządek dziejów!)
po drugie domniemam, że nie mówisz o Bogu chrześcijan, bo ten jest przede wszystkim miłosierny Razz Bóg, którego opisujesz, to Bóg Izraelitów Laughing
_________________
amicus Plato, sed magis amica veritas
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
lukashh




Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:15, 02 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Baccalus nie jestem za tym by wybić murzynów Very Happy

Zalezy mi na tym by wkońcu ograniczyli rozmnażanie i zeby wkoncu zaczeli pracować i nie mówie to bez kozery Razz Murzyni są leniwi i to jest fakt.
Czemu w USA jak wjedziesz do dzielnicy czarnych mogącie zabić za sam kolor skóry ?

Podoba ci sie to ? To gratuluje Very Happy i to nie jest żadna manipulacja takie są fakty!

Araby też powinni wkońcu zacząć używac gumek, widziałem ostatnio program o Iraku i była tam rodzinka Ojciec pod 50 i 48 dzieciakow a do gara nie ma co włożyć.

Super niech dalej sie rozmnazają. W tym problem, że nikt nie ogranicza rozmnazania w Afryce i w krajach muzułmańskich.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nobody




Dołączył: 25 Wrz 2007
Posty: 524
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:30, 02 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lukashh - zanim zaczniesz pić do Arabów postaw się w ich sytuacji!
Jak nie masz telewizora, za to zawsze posłuszną i oddną żonę to...
efekt jest "liczny" Razz
_________________
amicus Plato, sed magis amica veritas
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:00, 02 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NWO już od wielu lat zaczęło ograniczać populację w Afryce. Nie mogąc wpłynąć na liczbę urodzeń, wybrali metodę zabijania narodzonych. Środkiem do tego są wirusy HIV i Ebola, otrzymane poprzez inżynierię genetyczną w tajnych laboratoriach wojskowych. Rozprzestrzenianiu wirusów służą szczepionki na powszechnie znane choroby zakaźne, dostarczane przez WHO. Tak powstają epidemie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukashh




Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:09, 02 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nobody napisał:
lukashh - zanim zaczniesz pić do Arabów postaw się w ich sytuacji!
Jak nie masz telewizora, za to zawsze posłuszną i oddną żonę to...
efekt jest "liczny" Razz


oni chyba mają zakaz zakładania prezerwatyw Smile koran im tego zabrania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dromek




Dołączył: 02 Wrz 2007
Posty: 487
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:08, 02 Paź '07   Temat postu: chiw Odpowiedz z cytatem

No nie no , z tym HIVem to już kompletny obłęd... wystarczy nie wspierać badań służącym walce z malarią i jeszcze paroma innymi syfami oraz sprzedawać broń najbardziej walecznym....
Lubię to forum , ale z paranoją trzeba walczyć...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:32, 02 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dromku - niestety, rzeczywistośc jest bardziej fantastyczna od powieści s-f. Wirus HIV nie pojawił się znikąd, nie jest też mutacją innego znanego wirusa. Już kilka lat temu czytałem opinię jakiegoś zachodniego biologa, który dowodził, że wirus HIV jest połączeniem dwóch wirusów - jednego wywołującego choroby u zwierząt, a drugiego atakującego ludzi, przy czym żaden z nich, oddzielnie nie był niebzpieczny dla ludzi w takim stopniu, w jakim jest HIV. Nie będziesz chyba twierdził, że HIV jest karą boską za pedalstwo, gdyż właśnie te środowiska są najbardziej narażone na zarażenie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Boruta




Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 799
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:03, 02 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chciałbym się zgodzić z lukashh'em, ale wybieram argumentację Baccalusa ...


P.S.
...a poza tym podejrzewam, że w naszym (polskim) przypadku NWO to nic innego jak mutacja Generalplan Ost ...bo chyba nie łudzicie się, że "talmudyści" uważają nas za bardziej wartościowych od przysłowiowych "murzynów".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dromek




Dołączył: 02 Wrz 2007
Posty: 487
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:05, 02 Paź '07   Temat postu: re: Odpowiedz z cytatem

Nie twierdzę, że jest to kara Bos(a)ka za rozwiązłość i życie nie po bożemu . Ale przekonuje mnie wersja oficjalna, mówiąca o przypadkowym przeniesieniu wirusa SIV od małp w jakiś bliżej niepoznany sposób ( nie wiem czy istnieje model biologiczny tej transmisji jakiś).
Rozwiązłość, tak zwana - pedalska i niepedalska- była jedynie szybkim kanałem do rozprzestrzeniania się choroby. Jeśli jeszcze do tego dołączyć afrykański styl życia w gorącym klimacie.... to wyszło , jak wyszło. Nowe choroby zakaźne są czymś, co jeszcze nie raz nas zadziwi i przerazi i bez wątpienia nie trzeba im nawet pomagać ....niestety .
Poza tym HIV zaszkodził też zachodnim bogatym społeczeństwom zwłaszcza w pierwszej dekadzie zidentyfikowanego istnienia dość okrutnie.
Chyba , ze masz jakieś przekonujące linki, ze było inaczej?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Baccalus




Dołączył: 13 Lut 2007
Posty: 414
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:21, 02 Paź '07   Temat postu: "Afryka dostaje prezerwatywy skażone HIV" Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Stojący na czele Kościoła katolickiego w Mozambiku abp. Francisco Chimoio wyraził przekonanie, że niektóre wytwarzane w Europie prezerwatywy są umyślnie skażone wirusem HIV, aby zabijać mieszkańców Afryki.
- Wiadomo mi o dwóch krajach europejskich, które celowo wytwarzają prezerwatywy z wirusem HIV, ponieważ dążą do likwidacji Afrykańczyków w ramach swoich planów kolonizacji kontynentu - powiedział abp Chimoio agencji Reutera. Nie ujawnił jednak, które państwa ma na myśli.
- Wiem również o firmach produkujących leki antyretrowirusowe zakażone wirusem HIV, także w celu szybkiego wykończenia populacji Afryki - kontynuował.
Spośród 19 milionów mieszkańców położonego w południowo- wschodniej Afryce Mozambiku, 16 proc. jest zarażonych wirusem HIV. Codziennie odnotowuje się tam 500 nowych infekcji.
Diogo Milagre, wiceprezes Krajowej Rady ds. Walki z AIDS przyznał, że ponad połowę miejsc w mozambickich szpitalach zajmują chorzy na AIDS, a walka z wirusem jest utrudniona przez niedobór lekarzy i niewystarczającą infrastrukturę medyczną.
- Musimy zbadać to zjawisko bardzo dokładnie, zwłaszcza aspekty kulturowe, które naszym zdaniem zwiększają zarażenia na kilka sposobów jednocześnie - wytłumaczył Milagre, odmawiając jednak odniesienia się do słów abp. Chimoio.

http://wiadomosci.onet.pl/1613030,12,1,1,item.html
Komentarz forumowicza:
PIOTR ZIELONOŚWIĄTKkowiec napisał:
A MOŻE BY TAK DLA ODMIANY ZACZĄĆ PROMOWAĆ CZYSTOŚĆ I WSTRZEMIĘŹLIWOŚĆ SEKSUALNĄ
I WIERNOŚĆ MAŁZEŃSKĄ ? TO ZAPOBIEGA AIDS BARDZIEJ NIŻ PREZERWATYWY ! BŁOGOSŁAWIENI CZYSTEGO SERCA ONI BOGA OGLĄDAĆ BĘDĄ Wink POZDRAWIAM !

lukashh napisał:
Zalezy mi na tym by wkońcu ograniczyli rozmnażanie i zeby wkoncu zaczeli pracować i nie mówie to bez kozery Razz Murzyni są leniwi i to jest fakt.

Czy znasz jakiegoś murzyna? Ja znam wielu Polaków. Widzę ich codzień na ulicy, w szkole, biurach... Brzydzę się ich lenistwem bezmyślnością, słabością, głupotą krótkowzrocznością. Patrząc na młodzież dzisiejszą ze słuchawkami w uszach ograniczoną do własnego świata indywidualizmu narzuconego przez propagandę euro- pejską, laicką i inne takie przymiotniki oznaczające postępowość, dochodzę do wniosku, że to oni są najmniej potrzebni ludzkości. Ograniczanie należy rozpocząć od Polski.
A poważnie to chcę zauważyć, że jest wielu "niewykształconych" murzynów, tak jak i wielu jest białych, o percepcji niewykraczającej poza "czubek własnego nosa". Moim zdaniem nie ma ludzi gorszych i lepszych, jako rasa. Każdy jest dobry w czymś. Euroazja ma inną mentalność niż Afryka, czy czarna Ameryka. Kwestia wysiłku edukacji, żeby potencjał ras wykorzystać. Nie wiem, czy widziałeś proporcje funduszy przeznaczanych na zbrojenia usA i na szkolnictwo. Grubość paska startu na dole ekranu to edukacja, wysokość monitora- zbrojenia. I/m cjit celowo degenerują narody w tym Polskę(czemu przeciwstawić się należy) i dążą do ich wyniszczenia. Mam nadzieję, że znasz założenia syjonistów/talmudystów czy jak im tam... Wydaje mi się, że wpadłeś w tok myślenia, na jakim zależy "im".
Zmian nie należy dokonywać na masowe skale a od siebie zaczynać. Należy mówić wszystkim po kolei, żeby byli wstrzemięźliwi i nie doprowadzali do przeludnienia, żeby nie dali się wodzić medialnej propagandzie. To możemy zrobić my, ja, ty. I to należy robić!
_________________
Admin ograniczył mi liczbę postów do 4, bo krytykowałem policjanta kopiącego człowieka podczas Marszu Niepodległości. Teraz 1/dobę(nie powiedział dlaczego).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nobody




Dołączył: 25 Wrz 2007
Posty: 524
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:05, 03 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Brzydzę się ich lenistwem bezmyślnością, słabością, głupotą krótkowzrocznością. Patrząc na młodzież dzisiejszą ze słuchawkami w uszach ograniczoną do własnego świata indywidualizmu narzuconego przez propagandę euro- pejską, laicką i inne takie przymiotniki oznaczające postępowość, dochodzę do wniosku, że to oni są najmniej potrzebni ludzkości.

Amen bracie, Amen!!!


Baccalus: najlepszy pościk ever, daję słowo Smile
_________________
amicus Plato, sed magis amica veritas
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:18, 03 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja pomimo tego, że się fascynuję zakonem iluminatów i ich długofalowym projektem NWO.. nie widzę w tym logiki.. Po co są te różne sekty.. skull&bones, komisja trójstronna, rycerze maltańskie, masoni, bohemian grove, etc... Czy nie można żyć w zgodzie.. ?! Po co komu antychryst ?! Nawet jeśli oni myślą, że antychryst ich wyzwoli od prawdy, to czy nie lepiej jest żyć bez BOGA... Z JEDNYM TYM PRAWDZIWYM CHRZEśCIJAńSKIM.. JEZUSEM CHRYSTUSEM ?! PRZECIEż BóG I TAK ZWYCIężY SZATANA... CO OPISUJE BIBLIA... PO CO SIę STAWIAC BOGU ?! PRZECIEż TO WALKA Z WIATRAKAMI... Smieszną mnie ci iluminaci... jak dzieci... jakies sekty założyli... i ta corna.. Po co to jest ?! Czy nie można życ w zgodzie ?! No ale jeśli.. mocodawcy szatana chcą wojny z panem Bogiem.. to ich wybór.. Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Wink Exclamation
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nobody




Dołączył: 25 Wrz 2007
Posty: 524
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:40, 03 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drogie XTC:

Jak nie wiadomo o co chodzi, to zawsze chodzi o kasę - tak mówi stare przysłowie. Drugie mówi - punkt widzenia zależy od punktu siedzenia Wink
Pamiętaj o tym, że światopogląd detrminuje Twoje działania. Jeśli uznasz, że nie ma innego życia niż te tu i teraz (Faryzeizm) to robisz wszystko by urządzić się tu jak najlepiej, by je możliwie dobrze wykorzystać. Jeśli na dodatek wpajają Ci od urdzenia to, że jesteś lepsze od innych, bo siły wyższe tak chciały (Demiurg) i masz z nimi kontrakt na to, że będziesz rządzić... zrozumiesz dlaczego pokój nie będzie dla Ciebie interesującym kierunkiem westchnień. Ze wszyzstkiego co będziesz mogło wybrać, na pewno wybierzesz WŁADZĘ, a na pewno nie posłuszeństo Wink
Wot i prawda!
_________________
amicus Plato, sed magis amica veritas
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:18, 04 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I tak i tak iluminaci i ich projekt NWO nie wypali... Bóg na to nie pozwoli... Wink Wink Wink Wink Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nobody




Dołączył: 25 Wrz 2007
Posty: 524
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:10, 04 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oby!
Wierzę, że ludzkość się w końcu obudzi Smile
_________________
amicus Plato, sed magis amica veritas
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:43, 04 Paź '07   Temat postu: Re: Popieram New World Order Project i iluminatow Odpowiedz z cytatem

lukashh napisał:

"Rasowa Wojna Czarnych Przeciwko Białym"


To jest zwykla przestepczosc. Czarni czarnych tez zabijaja. Nie ma zadnego centralnego planu zabicia bialych. Co wiecej, te glupawe teksty cos kolezko wyciagnal sa typowa psychoza Jankesow. Mordowali Indian i zabierali im ziemie - bali sie Indian. Niewolili murzynow - bali sie murzynow. Kontynuacja sa leki przed Arabami. Tak dziala ludzka psychika. Krzywdzisz kogos, a chcesz byc "dobry" to sobie wmawiasz, ze on sie zlosliwie mnozyl, ze knul...Obrzydliwe to. Tfu!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukashh




Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:50, 05 Paź '07   Temat postu: Re: Popieram New World Order Project i iluminatow Odpowiedz z cytatem

frasobliwy napisał:
lukashh napisał:

"Rasowa Wojna Czarnych Przeciwko Białym"


To jest zwykla przestepczosc. Czarni czarnych tez zabijaja. Nie ma zadnego centralnego planu zabicia bialych. Co wiecej, te glupawe teksty cos kolezko wyciagnal sa typowa psychoza Jankesow. Mordowali Indian i zabierali im ziemie - bali sie Indian. Niewolili murzynow - bali sie murzynow. Kontynuacja sa leki przed Arabami. Tak dziala ludzka psychika. Krzywdzisz kogos, a chcesz byc "dobry" to sobie wmawiasz, ze on sie zlosliwie mnozyl, ze knul...Obrzydliwe to. Tfu!


Nic nie knują bo są zbyt głupi na to by zebrać sie w kupe i walczyc z białymi Smile

Zauważ, że w Afryce nigdy nie było spokoju i zawsze walczyli ze sobą robią to nadal zresztą.

Czarni nie potrafią rządzić. A co do Rasowej Wojny to takie są fakty.
Czarnuchy nienawidzą białych! Tamten artykuł pokazuje to zresztą. Czemu wybierają białych na ofiary ? Po pierwsze jest ich dużo po drugie lepiej zarabiają po trzecie czarnuchy są rasistami.


* I żeby zaraz jakaś "tolerancyjna" ciota nie napisała, że jestem rasistą bo mówie na Murzynów czarnuchy! Aha sorry Murzyn to też złe określenie i powinienem o nich mówić albo Afroamerykanin albo Czarnoskórzy bo tak sobie oni życzą. Szkoda tylko, że sami mówią do siebie Czarnuchu itd bo nigga to nic innego jak czarnuch.

Tyle w tej kwestii

A co do mnie to prawda jest taka , że czuje niechęć do czarnuchów i arabów ale jest to wyłącznie odpowiedź na ich niechęć do białych. Wiem, że dużo białych jest za tolerancją tylko, że ta tolerancja niedługo zgubi Europe.

Alkaida chce już teraz wybudować swoją szkołę w Londynie i pisma w tej sprawie napisano do odpowiednich instytucji Londyńskich. A ja wam mówie dajcie im wszystko i niedługo będzie nas mniej niż tamtych aż wkońcu my będziemy mniejszością w Europie na własne życzenie a raczej na życzenie ciot tolerancyjnych. Bezjajców jakich jest pełno na starym kontynencie. We Francji mieliscie próbke do czego prowadzi tolerancja źle rozumiana.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tournament




Dołączył: 09 Gru 2006
Posty: 416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:32, 05 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Przyszlosc pod protekcja New World Order to Wielki Swiatowy Oboz Koncetracyjny.Zauwazcie laskawie Panowie ze obozy to nie nowosc to juz bylo i to nas czeka w przyszlosci.Bo najlepsza opcja to zamknac ziemie w jednym Wielkim Obozie Koncetracyjnym gdzie nie bedzie ucieczki bo nie bedzie gdzie bo nie bedzie juz lepszego zycia.A wiec wroce w przeszlosc w swoim czasie Niemieccy hitlerowcy patrzyli na Slowian jak na murzynow i mieli bardzo ambitne plany calkowitego wytepienia Slowian jako nieprzydatna rase.Jesli chodzi o Czarnych Amerykaninach trzeba zauwazyc ze zostali w wiekszosci sprowadzeni na sile jako niewolnicy i do dzisiaj pewnie maja duzy uraz.A Ja chce po prostu powiedziec ze Czarni sa takimi samymi ludzmi jak my ani lepszymi ani gorszymi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukashh




Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:50, 06 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tournament napisał:
-Przyszlosc pod protekcja New World Order to Wielki Swiatowy Oboz Koncetracyjny.Zauwazcie laskawie Panowie ze obozy to nie nowosc to juz bylo i to nas czeka w przyszlosci.Bo najlepsza opcja to zamknac ziemie w jednym Wielkim Obozie Koncetracyjnym gdzie nie bedzie ucieczki bo nie bedzie gdzie bo nie bedzie juz lepszego zycia.A wiec wroce w przeszlosc w swoim czasie Niemieccy hitlerowcy patrzyli na Slowian jak na murzynow i mieli bardzo ambitne plany calkowitego wytepienia Slowian jako nieprzydatna rase.Jesli chodzi o Czarnych Amerykaninach trzeba zauwazyc ze zostali w wiekszosci sprowadzeni na sile jako niewolnicy i do dzisiaj pewnie maja duzy uraz.A Ja chce po prostu powiedziec ze Czarni sa takimi samymi ludzmi jak my ani lepszymi ani gorszymi.


Czy ty masz uraz do Niemców za to co zrobili z Polakami w II WŚ ???

Ja do nich za to czuje niechęć nic pozatym a Czarnuchom co sie dzieje w USA ? Nie biora pod uwage tego ze w Afryce zyloby im sie 100 razy gorzej a bialych wręcz nienawidzą i są tam takie dzielnice ze za sam kolor skory mozesz dostac kulke .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pafka




Dołączył: 18 Lut 2007
Posty: 383
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:27, 06 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lukash napisał:
I żeby zaraz jakaś "tolerancyjna" ciota nie napisała, że jestem rasistą bo mówie na Murzynów czarnuchy!

Ty kolego chyba pomyliłeś tą stronkę z forum młodzieży wszechpolskiej. Skończ już ten wątek, bo niedobrze się robi. Jesteś zwykłym rasistą, bynajmniej nie z powodu, słowa "czarnuch" lecz dlatego, że uznajesz ludzi o innym kolorze skóry za gorszych od pięknej białej rasy, w dodatku chciałbyś ich wszystkich pozabijać. Brawo!!!:

Cytat:
Nic nie knują bo są zbyt głupi
Czarni nie potrafią rządzić.
Czarnuchy nienawidzą białych!
jest to rasa najmniej użyteczna ludzkości nastawiona na konsumpcje
W USA czarnoskórzy mają dobre warunki by normalnie żyć i sie kształcić ale oni wolą łatwe pieniądze
za swój los obarczają białych bo sami są rasistami

Szkoda komentarza.

Jestem pewien, że gdybyś był murzynem, to byłbyś taki sam jak czarnuch w twoich cytatach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Popieram New World Order Project i iluminatow
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile