W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Kim najłatwiej manipulować?   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
2 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 7899
Strona:  «   1, 2, 3 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Kim łatwiej manipulować?
internautami
5%
 5%  [ 2 ]
telewidzami
94%
 94%  [ 34 ]
Wszystkich Głosów : 36

Autor Wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8551
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:11, 20 Lut '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

... Zaraz zaraz w ostatniej klasie szkoły średniej miałem koleżankę w klasie która przechodziła cała ciąże w szkole , tak że nawet część uczniów nie załapała . I się ożenili . Ale to były lata 90te , dziś tak nie jest .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:54, 20 Lut '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
Cytat:
Napisałem tylko w jednym temacie, że jak rząd płaci 4 tysiące złotych za ciężko chore dziecko, to z pewnością znajdą się i tacy co zaczną płody specjalnie uszkadzać. W 40 milionowym narodzie paru się znajdzie z pewnością - gwarantuję ci to! Oczywiście p urodzeniu oddadzą, bo za 500zł miesięcznie nie opłaca się męczyć z mutantem. Zwłaszcza, że już za 9 miesięcy można mieć kolejnego...

Konkluzja twojej wcześniejsze wypowiedzi robi z tego poważny problem . Zawsze znajdą się "tacy" , ale ilu ich będzie zależy od poziomu świadomości i moralności danego społeczeństwa .
Dziś w Polsce dzieci w beczkach znajdują , niczym w ciemnych wiekach chrześcijaństwa Smile . Nawet jest taka kapela punkowa Dzieci z beczek Wink
Paru to nie problem , zawsze się "paru" znajdzie .

eeeee..... że co?
jak się ma ten twój komentarz od czegokolwiek, z czym się nie zgadzasz co ja wcześniej na napisałem?

Cytat:
Ale to były lata 90te , dziś tak nie jest .

czyli jak jest dzisiaj; nie żenią po tym jak zajdą w ciążę, czy nie zachodzą w ciąże? Smile

nie zamierzam dyskutować z twoimi obserwacjami.
opisałem tylko to co sam widziałem i sam wiem n.t. tego jak najczęściej dochodzi do poczęcia pierwszego dziecka w polskiej rodzinie.
każdy kto wychował się w polsce ma swoje obserwacje i doświadczenia, i może sobie sam określić czy bliższe mu one do moich, czy do twoich.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:22, 20 Lut '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:

opisałem tylko to co sam widziałem i sam wiem n.t. tego jak najczęściej dochodzi do poczęcia pierwszego dziecka w polskiej rodzinie.


Ty nam lepiej napisz jak dochodzi do poczęcia pierwszego dziecka w muzułmańskiej rodzinie

Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:24, 20 Lut '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak samo jak w każdej innej.

a ty nam lepiej napisz co zrobisz jak po któreś kolejnej imprezie okaże się że jesteś w ciąży z muzułmańskim imigrantem.
urodzisz czy usuniesz?
i czy jeśli urodzisz, to będziesz dochodzić od rządu 4 tysięcy za wydanie na świat mutanta?
a jeśli usuniesz, to w którym kraju i skąd weźmiesz na to pieniądze...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1719
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:26, 20 Lut '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie tak samo. to muzułmanin jest głowa rodziny i decyduje o ty,m ile chce miec dzieci i z iloma kobietami. w zasadzie cały lewacki ruch feministyczny nie istnieje, dzieki czemu przejecie i zmieszanie ich kultury z naszą bedzie nieuniknione. ba to nawet nie jest afryka gdzie dzieci doslownie sie mnozy jak malpy przez brak zabezpieczen i jakichs wyzszych ideologii.

ja mysle ze kobieta lewackioego systemu flaka eu zdecydowanie bedzie wolala usunac ze strachu przed konsekwencjami za slabe maja berety i to zderzenie kultur wywola same kolejne patologie. z perspektywy jednak genow i systemu wierzen kultury to w sumie ja osobiscie bym nie usuwal tym bardziej gdyby to byl syn. swiat sie faktycznie zmienia klimat tez biali nie sa poza tym przystosowani do tego co teraz nastpuje, a system ktory sami sobie stworzyli rownajac kobiety z mezczyznami jest juz chyb a tym ostatecznym gwozdzien do trumny tego jewrokołchozu - burdselu wielu kolorow ras i nieporzadku. cos jak pattaya ba nawet gorzej bo patajskie cipy jebia sie z angolami z premedytacja by miec lepiej a tu tu ... no n iewiadomo po co to robią. chyba sa/byli idiotami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1722
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:57, 21 Lut '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:


nie zamierzam dyskutować z twoimi obserwacjami.
opisałem tylko to co sam widziałem i sam wiem n.t. tego jak najczęściej dochodzi do poczęcia pierwszego dziecka w polskiej rodzinie.
każdy kto wychował się w polsce ma swoje obserwacje i doświadczenia, i może sobie sam określić czy bliższe mu one do moich, czy do twoich.


w rzeczy samej, masz doświadczenie z pierwszej "ręki", stąd brak zamiaru dyskusji o czymś oczywistym.
Rozmówca do którego to piszesz, powinien to wiedzieć /lub się domyślić, by wiedzieć/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2986
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:10, 21 Lut '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli ty Bimi nie zamierzasz dyskutować z obserwacjami Ordela to nie powołuj się na własne i nie oczekuj, że ktokolwiek zechce dyskutować z twoimi obserwacjami.
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8551
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:32, 22 Lut '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Ordel napisał:
Cytat:
Napisałem tylko w jednym temacie, że jak rząd płaci 4 tysiące złotych za ciężko chore dziecko, to z pewnością znajdą się i tacy co zaczną płody specjalnie uszkadzać. W 40 milionowym narodzie paru się znajdzie z pewnością - gwarantuję ci to! Oczywiście p urodzeniu oddadzą, bo za 500zł miesięcznie nie opłaca się męczyć z mutantem. Zwłaszcza, że już za 9 miesięcy można mieć kolejnego...

Konkluzja twojej wcześniejsze wypowiedzi robi z tego poważny problem . Zawsze znajdą się "tacy" , ale ilu ich będzie zależy od poziomu świadomości i moralności danego społeczeństwa .
Dziś w Polsce dzieci w beczkach znajdują , niczym w ciemnych wiekach chrześcijaństwa Smile . Nawet jest taka kapela punkowa Dzieci z beczek Wink
Paru to nie problem , zawsze się "paru" znajdzie .

eeeee..... że co?
jak się ma ten twój komentarz od czegokolwiek, z czym się nie zgadzasz co ja wcześniej na napisałem?


To że znajdą się "jacyś" co będą "płody specjalnie uszkadzać" , to nie problem jeśli będzie to proceder marginalny jak dzieci z beczek Wink .

Cytat:
nie zamierzam dyskutować z twoimi obserwacjami.
opisałem tylko to co sam widziałem i sam wiem n.t. tego jak najczęściej dochodzi do poczęcia pierwszego dziecka w polskiej rodzinie.
każdy kto wychował się w polsce ma swoje obserwacje i doświadczenia, i może sobie sam określić czy bliższe mu one do moich, czy do twoich.

To jest forum , więc dyskusja jest jak najbardziej wskazana Smile .
Administracja ma takie doświadczenia ja mam inne , ale bym posłuchał też innych wypowiedzi , tylko coś cicho .

Cytat:
czyli jak jest dzisiaj; nie żenią po tym jak zajdą w ciążę, czy nie zachodzą w ciąże?

Łykają nasienie Wink
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wld




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1104
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:03, 04 Wrz '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Malzenstwo = Matri monium = opieka nad matka. To z laciny. Szkoda, ze nie ma juz w liceach, bo wtedy ciezej byloby manipulowac pojeciami np. homofobia, tolerancja itd. Odnosnie matri monium (stad sprawy matrymonialne) to chodzi oczywiscie o opieke nad matka swojego dziecka. Z tegoz powodu dwoch owlosionych debili nie moze zawrzec malzenstwa, bo zaden z nich nie moze byc matka. Pobieranie sie ludzi z powodu dziecka jest moim zdaniem wlasciwe, honorowe, odpowiedzialne, moralne i jak widac od wiekow praktykowane. Falszywie pojmowana przyzwoitosc, kretynskie przykazy religijne i kult dziewictwa wpoily ludziom, ze najpierw musi byc milosc lub chuj wie co, a dziecko potem. Moze byc dowolnie, a wazniejsze jest pozniejsze zachowanie wobec owego dziecka i jego matki.

Drugi tzw. malpi temat jest napompowany i nie wiem, czym sie podniecac. Ludzie ogolnie lubia sie ruchac i obcowac. Jest to najsilniejszy poped po glodzie. Wg. niektorych jest to motor cywilizacji (chyba Nitsche lub ten drugi znany Zyd z niemieckim nazwiskiem, Freud). Tak jest zrobione, ze mamy sie pierdolic, bo inaczej wymrzemy. Tak samo glod nas zmusza do zdobywania pokarmu. Instynkty sa takimi automatycznymi zabezpieczeniami, choc nieraz nie zawsze dzialaja vide pedaly i lesby... Tak racja, to nic trudnego wyruchac kogos. Trudniej znalezc odpowiednia sztuke i potem to wszystko utrzymac w tym skurwysynskim zlodziejstwie o nazwie panstwo. Pedalstwo/lesbijstwo szczegolnie drugiego typu (polecam wspomnienia komendanta KL Dachau odnosnie "studiow" hehe nad pedalstwem) jest swoista ucieczka - ruchanko mam zapewnione, ale nic ponad mnie nie interesuje. To tylko moja subiektywna opinia.
_________________
"sodomitom smierc i sodomitom wojna"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
absolutarianin




Dołączył: 22 Lut 2009
Posty: 222
Post zebrał 0.100 mBTC

PostWysłany: 09:53, 04 Wrz '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kluczową, by zrozumieć zachowania seksualne i potem rodzinne w danym społeczeństwie jest tzw. hipergamiczność kobiet. To atawizm z prehistorycznych czasów, kiedy silny samiec dawał większe szanse na przetrwanie w dżungli z potomstwem. Jak popatrzeć zresztą wokoło jakie dążenia prezentuje przeciętny człowiek, ucywilizowały się tylko gesty, a dżungla została... Każdy optymalizuje, ale o ile mężczyzna będzie zainteresowany seksualnie kobietą równą sobie, a nawet niżej stojącą na powiedzmy 10 punktowej skali w społeczeństwie, na której pozycję wyznacza uroda, wykształcenie, tzw. zaradność finansowa, ogłada, obycie, tak kobieta będzie seksualnie zainteresowana mężczyzną, który jest jej równy lub na +1 tylko pod warunkiem udostępnienia przez niego na jej użytek swoich zasobów. Dopiero mężczyzną na +3 będzie zainteresowana bezwarunkowo i ten będzie miał ciepły obiadek (i seks) niezależnie od tego jakie poglądy będzie wyznawał, albo jakie głupoty gadał. Należy też pamiętać, że ta pozycja nie jest w społeczeństwie constant i zależy mocno od sytuacji, tudzież "statusu związku". Z tej tezy płynie cała rzeka konsekwencji "szto diełat'", ale to już każdy inteligentny typ dopowie sobie sam.

To wyjaśnia po części dlaczego w Polsce małżeństwa rozpadają się na potęgę, a raczej należałoby powiedzieć: związki, bo w ogromnej większości nawet do żadnego ślubowania nie dochodzi. Ot, pożyjemy razem, zobaczymy, czy się sprawdzisz. Jak tu już ktoś wspomniał, matek z dzieckiem, lub tzw. kobiet po przejściach "silnych i niezależnych" Very Happy jest bez liku na tzw. rynku matrymonialnym. Nawet nie wiecie jak dużo. Wszystko to, bo Pani była przecież cacy, a Pan okazał się "emocjonalnie niedojrzałym gnojkiem" - czyt. nie potrafił zaspokoić zachcianek Pani...(dom albo mieszkanie, samochód przynajmniej taki jak sąsiad, wakacje na lazurowym). Pod każdym większym miastem w Polszy są całe osiedla nowych tzw. apartamentowców, gdzie piją do lustra sfrustrowane trzydziechy i przeglądają rozpaczliwie internet. Niekończące się żerowisko dla dobrych aktorów. Facetów zaś, coś sobą reprezentujących jak na lekarstwo (kto coś umiał lub miał chociaż minimalny horyzont spierdolił z tego kraju). Różnica +3 praktycznie NIGDY nie jest zachowana. Bo zarobki pana azjatyckie, a wymagania finansowe pani już stricte europejskie. Efekt? Przykład rodziny, która przetrwała to głupiutka Mariolka i byznesmen Janusz. Ona na 3 on na naciągane 6. Alternatywnie Sebastian tyrający w Anglii, lub Germanii, a w domu Kasiunia z trójką przychówku i bez specjalnie innej opcji. On na 5 ona już tylko na 2.

Polki same sobie zresztą sobie sznur na szyję ukręciły, bo nie widząc wkoło siebie odpowiednich facetów poszły za namową starozakonnych w te śmieszne korporacyjne kariery i przez to też podskoczyły parę oczek wyżej. A że są niebrzydkie to wpadły w pułapkę, polegającą na jednym z wniosków zasady hipergamiczności jest to, że kobieta na 8,9,10 NIGDY nie zbuduje satysfakcjonującej relacji. Dlatego zostaje im też uciekać na zachód i wychodzić za kasiastego Niemca, lub jakiegoś podupadłego lorda, co zresztą nader często się dzieje.

Stąd wrażenie, które odniósł administrator tego forum, że rodzina przypomina dwie małpy realizujące najprymitywniejsze instynkty. Sprzeciw pozostałych adwersarzy jak najbardziej słuszny, bo rodziny, w których nie chodzi tylko o spłodzenie potomka też występują, w Polszy jednak już bardzo nieliczne. Weź tu bądź mężczyzną na +3 w takim chlewie!! Nie chodzi bowiem o to, by zrobić bachora, ale by jeszcze móc wytrzymać z małżonką przez te chociażby 20 lat, nie patrząc na nią jak na przedmiot i już sytuacja prawie niebotyczna, dać wzorzec swojemu dziecku, by też mógł zbudować satysfakcjonującą, szanującą się i kochającą się, jeżeli nie rodzinę, to przynajmniej związek bogatych bezdzietnych emerytów wygrażających ZUSowi na wakacjach Laughing

I znowu, nie da się zrozumieć Polski i tego, co tam się dzieje, nie odsuwając się na sporą odległość, z której widać szersze zależności między nacjami, które kolonizują obecnie Europę, co znowu przechyla szalę na rzecz... emigracji.
_________________
"Na szczęście wszelakie - serce trza mieć jednakie" J.Kochanowski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8551
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:16, 04 Wrz '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wld napisał:
Malzenstwo = Matri monium = opieka nad matka. To z laciny. Szkoda, ze nie ma juz w liceach, bo wtedy ciezej byloby manipulowac pojeciami np. homofobia, tolerancja itd. Odnosnie matri monium (stad sprawy matrymonialne) to chodzi oczywiscie o opieke nad matka swojego dziecka.

Czyli wynika z tego że ludzie muszą się trochę poruchać by razem z sobą spędzić resztę życia . Wszelka wstrzemięźliwość seksualna przed ślubem to nie tyle głupota co szkodzi to przyszłemu związkowi i z dużym prawdopodobieństwem doprowadzi do jego rozpadu .
Zachowania homoseksualne są stare jak świat , wynikają one z naszego popędu seksualnego . Były czasy i miejsca na Ziemi gdzie w populacji dominował czynnik męski bądź żeński . Z niedoboru kobiet ... Wink , czy tam odwrotnie . Zawsze lepsze to niż ruchać kozy Smile .
Kolejna kwestia to skupiska jednej płci takie jak np Armia , czy więzienie . Spójrz na Spartan , homoseksualizm wśród mężczyzn którzy większość czasu spędzali ze sobą na wojnach , gdzie wytwarzała się specyficzna więź między mężczyznami był powszechnym zjawiskiem , co nie znaczy że nie mieli żon i dzieci .

Klimat również ma wpływ na nasze zachowania seksualne . Inaczej jest na mroźnej północy inaczej na ciepłym południu . Ciepły klimat zmienia każdego i sprzyjaj różnym - dziwnym - zachowaniom seksualnym .

Również wysoko rozwinięta kultura sprzyja rozwojowi różnych "dziwnych" zachowań seksualnych , głównie rozwijających się wśród elit rządzących .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wld




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1104
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:52, 04 Wrz '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak, Twoja skala tez ma duze znaczenie. Antropolog wie co napedza nas i dlaczego. Fascynujace sa wlasnie te pradawne nalecialosci z czasow jaskiniowych. Nie bede tutaj rozwlekal, moze kiedys zaloze osobny topic. Powiem jedno, nasze dzisiejsze zachowania w duzej mierze sa pochodna z tamtego okresu.
Co do pedalstwa i tego typu destukcyjnych zachowan, to musze Cie zmartwic Ordel - to sa anomalie. Natura tez sie myli, a jej porazki po prostu wymieraja w konfrontacji z ogolnymi regulami swiata. Nie dasz rady wytlumaczyc patologii specyficznych anormalnych zachowan na tle reszty. To co gwalty tez sa spoko, bo od zarania armie gwalca? Grabieze i bestialstwa tez tak usankcjonujesz? Kanibalizm? No helol.
_________________
"sodomitom smierc i sodomitom wojna"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8551
Post zebrał 0.100 mBTC

PostWysłany: 10:55, 04 Wrz '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie się rozwodzą bo nie potrafią się dobierać na dłuższy okres . A to że mamy wysyp rozwodów wcale źle nie świadczy , to świadczy że ludzie są przynajmniej odważni by podjąć takie decyzje by nie męczyć się w związku . Bo kiedyś kiedy rozwodów było mniej , nie znaczy że żyło im się "kolorowo" , po prostu mnóstwo ludzi się ze sobą męczyło udając małżeństwo . Po za tym mamy czynnik ekonomiczny . Jeśli żona nie pracowała bo wychowywała dzieci i w małżeństwie nie grało , to co , gdzie miała pójść i za co żyć . Dziś więcej kobiet jest samodzielnych niż kiedyś .
Ludzie się rozchodzą bo zdają sobie sprawę że nie chcą być nieszczęśliwi do końca swoich dni . Że lepiej im być samemu niż się męczyć. Niestety wciąż wielu tkwi w nieszczęśliwych związkach , męczą się , bo jest presja społeczna . Ale to się zmienia, a z czasem i małżeństwa odejdą do lamusa , bo jaki jest sens składania obietnic których nie wiadomo czy dotrzymamy . Po co na starcie się oszukiwać . Kiedy się oszukujemy zaczynamy się źle czuć . I to złe uczucie w nas narasta , zbierają się nowe oszustwa nowe kłamstwa i jeśli nie jesteśmy psychopatami to w końcu człowiek nie wytrzymuje i związek musi się rozpaść .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8551
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:09, 04 Wrz '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wld napisał:

Co do pedalstwa i tego typu destukcyjnych zachowan, to musze Cie zmartwic Ordel - to sa anomalie. Natura tez sie myli, a jej porazki po prostu wymieraja w konfrontacji z ogolnymi regulami swiata. Nie dasz rady wytlumaczyc patologii specyficznych anormalnych zachowan na tle reszty. To co gwalty tez sa spoko, bo od zarania armie gwalca? Grabieze i bestialstwa tez tak usankcjonujesz? Kanibalizm? No helol.


Podałem tobie przykład Spartan gdzie powszechny był homoseksualizm , a mimo to mieli żony i dzieci . Oczywiście że homoseksualizm nie jest normalnym zjawiskiem w przyrodzie bo nie ma z niego efektów jakim jest rozmnażanie się . Nie zamierzam niczego tłumaczyć , gdyż homoseksualizm , trójkąciki , pedofilia , kanibalizm itd., to mimo wszystko zjawiska niszowe i takimi zawsze pozostaną , jeśli natomiast się mylę , to ludzie wyginą jak mamuty Wink .


PS. @Wld chciałbyś ruchać dwie laski na raz ? Który facet by nie chciał , a przecież to zachowanie "nienormalne" . Niektórzy to mają jeszcze fantazje analne , by laski w dupe posuwać , a czym się otwór wydalający żeński różni od męskiego Wink .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2986
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:37, 04 Wrz '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim w przyrodzie nie ma czegoś takiego jak "normalność", to wymysł ludzki. Wciskanie przyrody w wymysły ludzkie kończy się absurdami.
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wld




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1104
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:24, 04 Wrz '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Normalnosc to jest wzgledne pojecie i dla danych gatunkow sprzeczne. Normalnosc to brak wszawicy u ludzi, a u wszy to nienormalnosc i hekatomba. Mam nadzieje, ze sie rozumiemy.
Od fantazji jeszcze nikomu nie przyszlo umrzec, wiec spoko. Mam rozne fantazje, rozniste, lecz trzeba znac kontekst, konsekwencje, szczegolnie dalekosiezne. Dlatego pedalstwo jest niekorzystne i lepiej go nie promowac. Wiadomo, ze nie zniknie od tego, ale bedzie sie utrzymywac na niskim poziomie.Pozatym jak pisalem "drugi typ" pedalstwa jest zarazliwy poprzez zly przyklad i spoleczne przyzwolenie. Mozna go zwalczyc metodami gosci w czarnych mundurach....nie wiem co gorsze. Sa tez metody typow spod zielonej flagi, rownie bolesne. Suma sumarum, lepiej potepiac niz potem musiec komus leb odcinac.
Co do roznic w otworach wydalniczych, to kazdy ma swoje preferencje (jeszcze). Poaztym jesli nie zauwazasz tej roznicy, to masz problem. Roznica jest raczej we wlascicielu tegoz otworu, bo usta tez sa bardzo podobne... Ba otwor u psa lub innego ssaka tez pewnie jest podobny... No nie wiem, co chciales powiedziec. To coming out?
_________________
"sodomitom smierc i sodomitom wojna"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hectic




Dołączył: 16 Maj 2016
Posty: 208

PostWysłany: 09:13, 05 Wrz '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem pytanie powinno brzmieć.
Która grupa wymaga mniej wysiłku by ja zmanipulować?

Zmanipulować można każdego bez względu na inteligencje
Wiek, czy to ile książek przeczytał. Wszystko zależy od środków jakie sie posiada i czasu.
_________________
Jeśli dowiedziesz swoich racji – zyskasz niewiele,
jeśli dowiodą ci błąd – zyskasz dużo, poznasz prawdę.
Jehuda Ben Samuel (XII w.)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wld




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1104
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:56, 05 Wrz '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie widzialem badan, ale eksperymenty podobne do Zimbardo daja jakis slad. Chodzi o spolegliwosc wobec autorytetow. Byl fajny eksperyment jak goscia rzekomo podlaczonego pod prad delikwenci mieli razic coraz mocniejszym napieciem. Nie widzieli go, a jedynie slyszeli krzyki. Robiono rozne roszady z personelem np. kiedy wszedl facet w kitlu, a reszta tytulowala go profesorem, to delikwenci byli w stanie sie przelamac i jebac pacjenta maksymalnymi dawkami. Wniosek - autorytet ma sile oddzialywania. Szczegolnie na debili i ludzi z kompleksem nizszosci.
Nie zgodze sie, ze inteligencja i wiedza nie ma wplywu na manipulacje. Ciezko komus wyprac z glowy to co wie i jest tego pewien. Szczegolnie jesli ta wiedza sie sprawdzila lub doszedl do niej sam. Mysle, ze debila i prostaka latwiej omotac. Dla debila z papierkiem o ukonczeniu Wyzszej Szkoly Gotowania na Gazie i Butlach Turystycznych urabia sie po prostu inna metoda i tu pelna zgoda.
_________________
"sodomitom smierc i sodomitom wojna"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2986
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:53, 05 Wrz '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wld napisał:
Normalnosc to jest wzgledne pojecie i dla danych gatunkow sprzeczne. Normalnosc to brak wszawicy u ludzi, a u wszy to nienormalnosc i hekatomba. Mam nadzieje, ze sie rozumiemy.
Od fantazji jeszcze nikomu nie przyszlo umrzec, wiec spoko. Mam rozne fantazje, rozniste, lecz trzeba znac kontekst, konsekwencje, szczegolnie dalekosiezne. Dlatego pedalstwo jest niekorzystne i lepiej go nie promowac. Wiadomo, ze nie zniknie od tego, ale bedzie sie utrzymywac na niskim poziomie.Pozatym jak pisalem "drugi typ" pedalstwa jest zarazliwy poprzez zly przyklad i spoleczne przyzwolenie. Mozna go zwalczyc metodami gosci w czarnych mundurach....nie wiem co gorsze. Sa tez metody typow spod zielonej flagi, rownie bolesne. Suma sumarum, lepiej potepiac niz potem musiec komus leb odcinac.
Co do roznic w otworach wydalniczych, to kazdy ma swoje preferencje (jeszcze). Poaztym jesli nie zauwazasz tej roznicy, to masz problem. Roznica jest raczej we wlascicielu tegoz otworu, bo usta tez sa bardzo podobne... Ba otwor u psa lub innego ssaka tez pewnie jest podobny... No nie wiem, co chciales powiedziec. To coming out?


Normalność to wynik normalizacji, czyli pojęcie czysto ludzkie. Nie będę bawił się w zacierki ego, po prostu spróbuję coś wyjaśnić.

Wyobraź sobie sad, a w nim 20 drzew, jabłoni. Każda jabłoń daje powiedzmy od kilkudziesięciu do kilkuset jabłek. Większość z tych jabłek dojrzałość osiąga po 6 tygodniach. Ale pośród nich będą takie, które dojrzeją po 3, takie które dojrzeją po 5 i takie które dojrzeją po 8. Tak działa natura. Także będzie tak, że większość ma podobny rozmiar i masę, ale będą pośród nich mniejsze i większe, koślawe i podłużne. Tak działa natura.

Tak samo jest z ludźmi. To ludzie wprowadzają normy i próbują wszystko do nich dopasować. Zmuszanie jabłoni do tego aby rodziły owoce w tym samym czasie jest absurdem, ale ludzie i tak próbują to zrobić. Także z ludźmi - właściciele planety chcą normalizować ludzi i po to te wszystkie techniki inżynierii społecznej. Chcą człeka znormalizować. Problemy są dwa:

1. Chujowa norma została wybrana - powiedzmy lewackie chujowe coś. Taka chujowa wersja człeka.
2. Człeka normalizować się nie da. Ani w jedną a ni w drugą stronę. Obecnie mamy walkę o to, który "Wzór" człowieka jest "słuszny" - czy lewacki, czy prawacki, czy z napletem, czy bez itd. ŻADEN nie jest "jedynie słuszny".

W tej całej sytuacji przegapia się też jeden ważny element - sad już jest środowiskiem kontrolowanym. Ja przykładowo jabłkiem nie jestem, ja jestem przykładowo dębem. I dla mnie w sadzie miejsca nie ma.

Najłatwiej kontroluje się tych, co nie znają Siebie. Bo komuś takiemu można wmówić wszystko.
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wld




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1104
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:32, 05 Wrz '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dobra, czyli ogólnie cywilizacja to ślepa uliczka. Można i tak myśleć. Zostawić wszystko naturze i bujać się po świecie zbierając co spadnie z drzewa.

Ja myślę inaczej. Systemy ludzkie(polityczne, kulturowe, społeczne, etc.) też są częścią natury i są normalne dotąd, dokąd prowadzą do rozwoju, czyli podboju planety i poprawy życia. To normalne w naturze, że jeden gatunek wytrzebi inny lub ograniczy jego liczebność. Gdy coś zaczyna się pierdolić i zaczniemy się zwijać lub mamy ku temu poważne podejrzenia, to wtedy należy ten problem znaleźć i wyeliminować, zmienić np. system gospodarczy, politykę środowiskową, itd. Nie wiem jak można cokolwiek robić bez ingerencji w środowisko i dlaczego to ma być złe? Z historii mamy piękne przykłady socjalizmów, które nie były dobre dla człowieka i się zawaliły, przepoczwarzyły na coś innego. Co z nich będzie nie wie nikt. Stanem normalnym natury jest ciągła zmienność, lecz nie każdy ma perspektywę i czas by to dostrzec. Naturalne również będzie rozpiżdżenie naszej planety przez Słońce lub rozjebanie się asteroidy. Czy to będzie normalne? Tak. Dla natury, nie dla nas.

Ba, nawet ja my rozpiżdżymy planetę, to będzie to proces naturalny
a) przeprowadzony przez naturalnych mieszkańców planety,
b) za pomocą naturalnych materiałów z tej planety,
c) wiedzą zdobytą w wyniku naturalnej ewolucji.
_________________
"sodomitom smierc i sodomitom wojna"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2986
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:02, 06 Wrz '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No niezupełnie. Powiedzmy, że jeśli cywilizacja dąży do zmuszenia wszystkiego aby było jednakowe to wtedy jest ślepą uliczką. Jeśli zaś rozumie czym jest i dopasowuje się planety to raczej powinna się rozwijać i wzrastać.

Widzę, że prezentujesz "podbijanie planety" podejście. To nie tak. Jesteśmy częścią tej planety i albo będziemy z nią współpracować albo zdechniemy - bo podbój planety skończy się tym co mamy teraz. Teraz jesteśmy rakiem planety, a powinniśmy z nią współpracować.

Bo widzisz można budować zwykłe baseny lub takie:


Można budować takie domy jak teraz lub takie:


Jedno i drugie wynika z wiedzy.

Chodzi tylko o to aby zrozumieć kim się jest i żyć według tego zrozumienia. istota oderwana od Zrozumienia to istota zagubiona, a taka łatwo doprowadza do zniszczenia siebie i otoczenia.

Znowu - manipulować najłatwiej tymi, którzy nie znają Siebie.
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.100 mBTC

PostWysłany: 19:17, 06 Wrz '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najłatwiej manipulować ludźmi religijnymi i o prawicowych poglądach, ponieważ jak dowodzą badania (Uniwersytet Brucka w Ontario w Kanadzie, w Syraciuse w stanie Nowy York w USA, oraz we Francji i innych krajach) mają oni dużo niższy iloraz inteligencji od ludzi niereligijnych i innych niż prawicowe, poglądach. Zresztą po co się posiłkować badaniami uniwersyteckimi, realia dzisiejszej Polski pokazują jak na talerzu, jak to działa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hectic




Dołączył: 16 Maj 2016
Posty: 208

PostWysłany: 20:30, 06 Wrz '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
1. Niszczcie wszystko, co w kraju wroga najlepsze i zabierajcie surowce / owoce pracy . Czyńcie ludzi biednymi i zostawiajcie ich w poczuciu zadłużenia. Odbierajcie im radość i celowość ich pracy.
2. Ośmieszajcie jego Boga/ bogów, wiarę i szargajcie tradycję i obrzędy, umniejszajcie znaczenie świąt państwowych. Łamcie ducha i autorytet przewodników duchowych, nauczycieli i kapłanów, odbierzcie im wiarygodność. Zamiast prawdziwym nauczycielom, dawajcie pierwszeństwo fałszywym prorokom, mitomanom, megalomanom i łasym na dobra materialne zręcznym mówcom, którzy zgrabnie użyją wypaczonych nauk, by zwodzić, odwodzić od wiary i ograbiać naród.
3. Pomniejszajcie autorytet sprawujących władzę, wmieszajcie ich w ciemne interesy i sprowadźcie na nich hańbę i odrazę społeczeństwa.
4. Wszczynajcie kłótnie i siejcie niezgodę w narodzie. (patrz “Modlitwa sąsiada” – “Dzień Świra”)
5. Buntujcie młodych przeciw starym i starych przeciw młodym. Wmawiajcie im brak poszanowania wartości i doświadczeń starszego/ młodszego pokolenia.
6. Utrudniajcie działalność władz i urzędów. Wprowadźcie jak największą i niesprawiedliwą biurokrację, utrudniającą zrozumienie praw, podkreślającą obowiązki i kary.
7. Miejcie wszędzie swych szpiegów, agentów i zręcznych agitatorów podżegajcie do nienawiści klasowej, rasowej, etnicznej i seksualnej. Odbierajcie prawa i znaczenie rodzinie – podważajcie jej status w imię wolności i poprawności politycznej wobec wszystkich innych grup.
8. Nie odrzucajcie współpracy najgorszych kreatur. Wynoście ich na piedestały i okrzyknijcie zbawcami narodu.
9. Nie szczędźcie też: – zwodniczych obietnic, – ofert pieniędzy rzadko spełnionych i w minimalnym zakresie- tyle, by zyskać tylko wiarygodność, – pochlebstw i fałszywych pochwał, – przekupnych lecz wbrew pozorom mało wartościowych podarków
10. Osłabiajcie, gdzie tylko możliwe rozwój sił zbrojnych przeciwnika. Odbierzcie broń, umiejętność samoobrony i sztuk walki – wmawiając, że ich ochronicie. Jeśli dowódca jest zawzięty i skłonny do gniewu, obrażajcie go i doprowadźcie do wściekłości, aż zirytowany i zmieszany ruszy na was bez planu i lekkomyślnie. Podkopujcie moralność, etykę, dyscyplinę, siłę, godność, honor, hart ducha i ciała poprzez tzw. brudną wojnę: – zmysłową, wyuzdaną i prostacką muzykę i jej oprawę, eksponujcie cielesność i seksualność do przyjętych przez dany naród granic, a potem przekraczajcie je – rozpasanie kulinarne poprzez złą dietę i trunki oraz inne używki niszczące zdrowie, a najgorsze z nich legalizujcie, mając z tego profit. Niszczcie i wyśmiewajcie wiedzę o medycynie naturalnej, nazwijcie ją zabobonem i ciemnota, odsuwajcie ludzi od darów Natury, dając w zamian jako niezbędne do życia szkodliwe suplementy. “Szkodzić- nie pomagać” – podsyłajcie im kobiety nierządne i czyńcie także kobiety przeciwnika nierządnymi i chciwymi, bez szacunku do siebie i dzieci oraz rodziny pod pozorem wolnego wyboru i równości, by dokończyły dzieła zniszczenia – wmawiajcie ludziom, że bez materii czyli pieniądza, ubrań, zbytkownych przedmiotów, wyglądu-mody oraz najnowszej techniki nie poradzą sobie absolutnie i nie znajdą uznania w oczach innych, a tylko pogardę i pośmiewisko. Odsuwajcie ich od nauki i rozwoju, niechaj skupią się na gromadzeniu rzeczy materialnych z poczuciem ich niedosytu i ciągłego zagrożenia ich utraty. Wszystko to zaowocuje dla Was w przyszłości

Autor: Sun Tsu
Fragment książki „Sztuka wojny”


Co najlepsze.

ierwsze informacje o „Sztuce wojny” dotarły do Europy krótko przed wybuchem Rewolucji Francuskiej, w postaci streszczenia przetłumaczonego przez francuskiego jezuitę, ojca J. J. M. Amiot. W późniejszych czasach, aż po dziś dzień „Sztuka wojny” doczekała się wielu przekładów, w tym również w odniesieniu do nowoczesnych praktyk konkurencyjnych, ekonomii, zarządzania… W różnych tłumaczeniach Sun Tzu pojawia się jako Sun Wu oraz Sun Tzi.
_________________
Jeśli dowiedziesz swoich racji – zyskasz niewiele,
jeśli dowiodą ci błąd – zyskasz dużo, poznasz prawdę.
Jehuda Ben Samuel (XII w.)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wld




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1104
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:58, 06 Wrz '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakim rakiem? Podboj, to nie rabunkowa gospodarka, choc ma to teraz miejsce. Podboj, to uczynienie sobie dogodnego srodowiska zycia, niestety kosztem innych. Wyczerpanie zasobow energetycznych i dewastacja srodowiska przez ludzi tez jest procesem naturalnym. Gdy wymrzemy np. w skutek zatrucia powietrza lub wody, to nasze miejsce zajmie inny gatunek. Ziemia bez nas sobie poradzi.
_________________
"sodomitom smierc i sodomitom wojna"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Kim najłatwiej manipulować?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile