W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Jedno pytanie  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
6 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 1986
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Red Heart
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 18:09, 08 Sie '13   Temat postu: Jedno pytanie Odpowiedz z cytatem

Witam. Od dawna nurtuje mnie jedno pytanie. Jaki jest sens uświadamiania tych wszystkich ludzi o globalnym spisku, NWO na takich stronach jak ta. Nie mówię, że jest to niepotrzebne, ale nie sądzicie, że już wystarczająco dużo zostało powiedziane? Możę czas zacząć naprawdę coś z tym wszystkim robić. Bo na dzień dzisiejszy jest to tylko stukanie w klawiature i kłócenie się z innymi na forum, które zbytniego pożytku nie przynosi.
Powrót do góry
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2590
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:15, 08 Sie '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedyny skuteczny sposób działania to uświadamianie i osiągnięcie pewnej społecznej masy krytycznej świadomości. Potem grupowe - jednoczesne obywatelskie nieposłuszeństwo. Żadne zbrojne działania bo znów wybiją najlepszych i tak to się skończy.
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Red Heart
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 18:29, 08 Sie '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba nie wierzysz, że całkowite obalenie tego spisku jest możliwe. Tak to bym się nie rozpędzał, uświadomienie dużej rzeszy ludzi- tak, obalenie spisku- praktycznie niemożliwe.
Powrót do góry
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:32, 08 Sie '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aby uświadamiać innych, najpierw wypadało by uświadomić siebie, a ja np. się jeszcze do końca nie uświadomiłem... Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
kacdor




Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 180
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:53, 08 Sie '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi osobiście na przykład nie chce się szperać w całym necie za informacjami, więc wchodzę tu, bo mogę liczyć na informacje z w miarę obiektywnych źródeł jak i te niemainstreamowe. Jest tu też wiele linków do ciekawych filmów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Red Heart
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 20:10, 08 Sie '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko super, tylko jest jedno ale. Weźmy na przykład 11 września. Większośc osób wie już, że to false flag w wykonaniu USA, a mimo to nic sięnie stało. Bush zrobił swoje, jest cały i zdrowy, dalej śmieje się ludziom w twarz. Nie wspomnę o tych co dalej wierzą w te bajki o Al Kaidzie, Osamie itd. Tak jak mówię, takich stron nigdy za wiele, ale one za bardzo nie pomagają w rozwaleniu tego syfu. Wydaje mi się też, że tego całego spisku nigdy nie obalimy bo "Oni" na to nie pozwolą. NIe oszukujmy się, choćby ludzie zaczęli jakieśdemonstracje itp., to to nie ma szans powodzenia (obym się mylił).
Powrót do góry
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:21, 08 Sie '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

coś w tym jest, że jest mega mętlik, ale powiem wam co myślę. nigdy nie ogarniemy wszystkiego i to mnie frustruje, nie daje mi spokoju.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2590
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:27, 08 Sie '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Red Heart napisał:
............ NIe oszukujmy się, choćby ludzie zaczęli jakieśdemonstracje itp., to to nie ma szans powodzenia (obym się mylił).
do rozpierdalanie jest wielu chętnych ale powiedz mi:
załóżmy, że dostajesz czarodziejski guzik albo różdżkę - wciskasz , bach - zniknęło całe zło.
Co robisz dalej ? Co zrobią inni ? ta cała masa niedojrzałych ludzi wyrwanych z Matrixa ? Powiem ci - ogłoszą Cię zbrodniarzem bo zniszczyłeś ich raj. Będzie jak w żywocie Brajana - oni chcą kamieniować , dobrze im w tym gównie .
Nie raz to ju z było omawiane.
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:31, 08 Sie '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a skąd masz pewność że busz był bezpośrednim inicjatorem tych działań. dowodów nie ma. i co byłoby w tym dziwnego gdyby zlecił to bogatym szejkom z arabii saudyjskiej. a co jeśli on tego nie zlecił, ale na przykład zrobili to bracia muzułmańscy. tak czy siak islam w swojej doktrynie religijnej nienawidzi naszej cywilizacji i chce ją wyeliminować jak najszybciej. i weź tu bądź mądry.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:34, 08 Sie '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Red Heart napisał:
Wszystko super, tylko jest jedno ale. Weźmy na przykład 11 września. Większośc osób wie już, że to false flag w wykonaniu USA, a mimo to nic sięnie stało. Bush zrobił swoje, jest cały i zdrowy, dalej śmieje się ludziom w twarz.

Nic im nie możesz zrobić - co najwyżej historia ich osądzi.
Przynajmniej korzystaj z wiedzy którą masz na własne potrzeby - wiedza to potęga, więc na pewno ci się to opłaci.

To że większość ludzi żyje w nieświadomości - tego akurat nie zmienisz, bo tak było, jest i będzie. Poniekąd wszyscy żyjemy w nieświadomości, tylko każdy w innej..

Natomiast z systemem najłatwiej walczyć nie siłą, lecz sposobem - wykorzystując go, niczym byka przy użyciu płachty.

Wiem że to same ogólniki i banały co piszę, ale np. w moim przypadku mają szerokie zastosowanie w praktyce dnia codziennego, choć nie będę się tu uzewnętrzniał z osobistymi przykładami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Red Heart
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 21:06, 08 Sie '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

manhattanman napisał:
a skąd masz pewność że busz był bezpośrednim inicjatorem tych działań. dowodów nie ma. i co byłoby w tym dziwnego gdyby zlecił to bogatym szejkom z arabii saudyjskiej. a co jeśli on tego nie zlecił, ale na przykład zrobili to bracia muzułmańscy. tak czy siak islam w swojej doktrynie religijnej nienawidzi naszej cywilizacji i chce ją wyeliminować jak najszybciej. i weź tu bądź mądry.


No tutaj to byłbym ostrożny. W ilu krajach islamskich byłeś. Znasz historię np. Afganistanu na tyle, żeby twierdzić, że islamiści chcą wyeliminowąć naszą cywilizację jak najszybciej? Rożnica jest, taka, że chcą wyeliminować każdącywilizacjęktóra wpieprza się do ich kraju i narzuca im "demokrację".
Powrót do góry
Red Heart
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 21:13, 08 Sie '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:

Nic im nie możesz zrobić - co najwyżej historia ich osądzi.
Przynajmniej korzystaj z wiedzy którą masz na własne potrzeby - wiedza to potęga, więc na pewno ci się to opłaci.

To że większość ludzi żyje w nieświadomości - tego akurat nie zmienisz, bo tak było, jest i będzie. Poniekąd wszyscy żyjemy w nieświadomości, tylko każdy w innej..

Natomiast z systemem najłatwiej walczyć nie siłą, lecz sposobem - wykorzystując go, niczym byka przy użyciu płachty.

Wiem że to same ogólniki i banały co piszę, ale np. w moim przypadku mają szerokie zastosowanie w praktyce dnia codziennego, choć nie będę się tu uzewnętrzniał z osobistymi przykładami.


Tutaj widoczna jest sprzeczność. Skoro nic "im" nie mogę zrobić, to po co w takim razie walczyć z systemem? Przecież mógłbym dać sobie z tym wszystki spokój i zachowywać się jak dawniej- wierzyć we wszystko co powie TV itd.
Jedno jest pewne: co nie zrobimy to i tak jesteśmy skazani na porażkę Sad
Powrót do góry
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:25, 08 Sie '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
W ilu krajach islamskich byłeś. Znasz historię np. Afganistanu na tyle, żeby twierdzić, że islamiści chcą wyeliminowąć naszą cywilizację jak najszybciej?
nie. tutaj nie chodzi o to w ilu krajach bylem, bo nawet gdybym byl, to wiem ze musialbym miec sie zdecydowanie na bacznosci. biale kobiety są gwałcone z premedytacją co najmniej jakby wszystkie byly prostytutkami, a nas traktują jak szczury, dzianych głupków na usługach korporacji. historia radykalnych islamistow jest taka, ze od wiekow chcą nam odebrać nasze bogactwa gdy tylko staną sie na tyle silni by byc zdolnymi do tego. to jest zakorzenione w ich mentalności. do tego poczytaj koran, zrozumiesz dlaczego jest w nich tyle nienawisci. ja nie mowie ze my robimy dobrze, ale w tej walce ktos musi przetrwac. nie po to nasze dziady budowały, zawłaszczały całymi pokoleniami bogactwo, byśmy im to teraz oddali za friko i jeszcze przepraszali. mi islam nie przeszkadza osobiscie, ale widze wyraznie co chcą osiągnąć. nie wpuszczaj konia trojańskiego na swoje podwórko, to nie pomoze twojemu swiatu, bardziej przyblizy cie do tego czego bys raczej nie oczekiwał. dziś masa ludzi żyje w jakimś ułomnym złudzeniu że świat jest normalny, ten dobrobyt kreuje frajerstwo, a zapewniam cie ze w drugą stronę to juz nie pojdzie. [/Vimeo]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
kacdor




Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 180
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:33, 08 Sie '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taka już cecha ludzkiej cywilizacji, że istnieje w niej piramida społeczna, może kiedyś obudzimy się z tego stanu, lecz na ten czas to ty musisz być zmianą, którą chcesz zobaczyć na świecie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Red Heart
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 22:23, 08 Sie '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

manhattanman napisał:
Cytat:
W ilu krajach islamskich byłeś. Znasz historię np. Afganistanu na tyle, żeby twierdzić, że islamiści chcą wyeliminowąć naszą cywilizację jak najszybciej?
nie. tutaj nie chodzi o to w ilu krajach bylem, bo nawet gdybym byl, to wiem ze musialbym miec sie zdecydowanie na bacznosci. biale kobiety są gwałcone z premedytacją co najmniej jakby wszystkie byly prostytutkami, a nas traktują jak szczury, dzianych głupków na usługach korporacji. historia radykalnych islamistow jest taka, ze od wiekow chcą nam odebrać nasze bogactwa gdy tylko staną sie na tyle silni by byc zdolnymi do tego. to jest zakorzenione w ich mentalności. do tego poczytaj koran, zrozumiesz dlaczego jest w nich tyle nienawisci. ja nie mowie ze my robimy dobrze, ale w tej walce ktos musi przetrwac. nie po to nasze dziady budowały, zawłaszczały całymi pokoleniami bogactwo, byśmy im to teraz oddali za friko i jeszcze przepraszali. mi islam nie przeszkadza osobiscie, ale widze wyraznie co chcą osiągnąć. nie wpuszczaj konia trojańskiego na swoje podwórko, to nie pomoze twojemu swiatu, bardziej przyblizy cie do tego czego bys raczej nie oczekiwał. dziś masa ludzi żyje w jakimś ułomnym złudzeniu że świat jest normalny, ten dobrobyt kreuje frajerstwo, a zapewniam cie ze w drugą stronę to juz nie pojdzie. [/Vimeo]


Kurcze, wybacz, ale to mówisz trochę tak jak byś to Ty był zmanipulowany przez zachodnie media, w których muzułmanin przedstawiany jest jako brodziaty osobnik, niosący jihad na ziemie niewiernych.
Mówisz, żebym poczytał Koran, wydaje mi sięjednak, że to Ty powinieneś przeczytać go uważnie:
{Ten, kto zabił człowieka, który nie popełnił zabójstwa i nie szerzył zgorszenia na ziemi, czyni tak, jakby zabił wszystkich ludzi.} [Koran 5:32]

{Zwalczajcie na drodze Boga tych, którzy was zwalczają, lecz nie bądźcie najeźdźcami. Zaprawdę, Bóg nie miłuje najeźdźców!} [Koran 2:190]


http://jeznach.nowyekran.net/post/58149,mity-i-statystyka-terroru
Powrót do góry
jarondo




Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 1666
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:27, 08 Sie '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe. przyzwyczaj się. On jest dzieckiem, któremu dawano obiad przyklejony do ściany.
Ma płaską twarz i słowotok. Zawsze się śpieszy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:30, 09 Sie '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Zaprawdę, tych, którzy nie uwierzyli w Nasze znaki, będziemy palić w ogniu. I za każdym razem, kiedy się ich skóra spali, zamienimy im skóry na inne, aby zakosztowali kary. Zaprawdę, Bóg jest potężny, mądry!
4:56
Cytat:
Ci, którzy wierzą, walczą na drodze Boga, a ci, którzy nie wierzą, walczą na drodze Saguta. Walczcie więc z poplecznikami szatana! Zaprawdę, podstęp szatana jest słaby!
4:76
Cytat:
Oni by chcieli, abyście byli niewiernymi, tak jak oni są niewiernymi, abyście więc byli równi. Przeto nie bierzcie sobie opiekunów spośród nich, dopóki oni nie wywędrują razem na drodze Boga. A jeśli się odwrócą, to chwytajcie i zabijajcie ich, gdziekolwiek ich znajdziecie! I nie bierzcie sobie spośród nich ani opiekuna, ani pomocnika!
4:89
Cytat:
Wy znajdziecie innych, którzy będą chcieli żyć z wami w pokoju, i żyć w pokoju ze swoim ludem. Za każdym razem, kiedy będą doprowadzeni do buntu, doznają w tej próbie porażki. A jeśli oni nie odejdą od was i nie zaproponują wam pokoju ani nie powstrzymają swoich rąk, to chwytajcie ich i zabijajcie ich, gdziekolwiek ich napotkacie. My wam dajemy nad nimi władzę jawną!
4:91
Cytat:
Mężczyźni stoją nad kobietami ze względu na to, że Bóg dał wyższość jednym nad drugimi, i ze względu na to, że oni rozdają ze swojego majątku. Przeto cnotliwe kobiety są pokorne i zachowują w skrytości to, co zachował Bóg. I napominajcie te, których nieposłuszeństwa się boicie, pozostawiajcie je w łożach i bijcie je! A jeśli są wam posłuszne, to starajcie się nie stosować do nich przymusu. Zaprawdę, Bóg jest wzniosły, wielki!
4:34

dzieckiem, bo zna koran, czy dzieckiem bo widzi że jesteś tylko durniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Red Heart
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 10:07, 09 Sie '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

manhattanman napisał:
Cytat:
Zaprawdę, tych, którzy nie uwierzyli w Nasze znaki, będziemy palić w ogniu. I za każdym razem, kiedy się ich skóra spali, zamienimy im skóry na inne, aby zakosztowali kary. Zaprawdę, Bóg jest potężny, mądry!
4:56
Cytat:
Ci, którzy wierzą, walczą na drodze Boga, a ci, którzy nie wierzą, walczą na drodze Saguta. Walczcie więc z poplecznikami szatana! Zaprawdę, podstęp szatana jest słaby!
4:76
Cytat:
Oni by chcieli, abyście byli niewiernymi, tak jak oni są niewiernymi, abyście więc byli równi. Przeto nie bierzcie sobie opiekunów spośród nich, dopóki oni nie wywędrują razem na drodze Boga. A jeśli się odwrócą, to chwytajcie i zabijajcie ich, gdziekolwiek ich znajdziecie! I nie bierzcie sobie spośród nich ani opiekuna, ani pomocnika!
4:89
Cytat:
Wy znajdziecie innych, którzy będą chcieli żyć z wami w pokoju, i żyć w pokoju ze swoim ludem. Za każdym razem, kiedy będą doprowadzeni do buntu, doznają w tej próbie porażki. A jeśli oni nie odejdą od was i nie zaproponują wam pokoju ani nie powstrzymają swoich rąk, to chwytajcie ich i zabijajcie ich, gdziekolwiek ich napotkacie. My wam dajemy nad nimi władzę jawną!
4:91
Cytat:
Mężczyźni stoją nad kobietami ze względu na to, że Bóg dał wyższość jednym nad drugimi, i ze względu na to, że oni rozdają ze swojego majątku. Przeto cnotliwe kobiety są pokorne i zachowują w skrytości to, co zachował Bóg. I napominajcie te, których nieposłuszeństwa się boicie, pozostawiajcie je w łożach i bijcie je! A jeśli są wam posłuszne, to starajcie się nie stosować do nich przymusu. Zaprawdę, Bóg jest wzniosły, wielki!
4:34

dzieckiem, bo zna koran, czy dzieckiem bo widzi że jesteś tylko durniem.


Statystyki mówią dokładnie coś odwrotnego:
http://jeznach.nowyekran.net/post/58149,mity-i-statystyka-terroru
Powrót do góry
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:10, 09 Sie '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Red Heart napisał:
Tutaj widoczna jest sprzeczność. Skoro nic "im" nie mogę zrobić, to po co w takim razie walczyć z systemem?

Może niefortunnie użyłem słowa "walczyć".
Miałem na myśli: wychodząc z założenia, że życie to walka, m.in. z systemem.

Więc walczysz tak czy owak - kwestia tylko aby odnaleźć optymalny balans pomiędzy wyczerpującym i nieefektywnym toczeniem głazów pod górę, a skutecznym osiąganiem celów, z zachowaniem własnego zdrowia i czerpaniem satysfakcji z wygranej.


Cytat:
Przecież mógłbym dać sobie z tym wszystki spokój i zachowywać się jak dawniej- wierzyć we wszystko co powie TV itd.

Ze niby wtedy było by ci łatwiej żyć? Wątpię.
Poza tym nie można wierzyć w coś, w co się nie wierzy - tutaj to dopiero jest sprzeczność... Smile


Cytat:
Jedno jest pewne: co nie zrobimy to i tak jesteśmy skazani na porażkę

Nie wiem kim wy jesteście, ani o co konkretnie walczycie, wiec nie mogę potwierdzić, ni zaprzeczyć tej tezie.
Ale jeśli miałeś na myśli walkę o prawdę - wręcz przeciwnie; jesteśmy skazani na wygraną, bo prawda jest jak wirus i koniec końców zawsze na wierzch wypływa. Co prawda zwycięzcy piszą historię, ale nie da się zwyciężać non stop i w nieskończoność.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8588
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:17, 09 Sie '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uświadamianie można porównać do powadzenia wojny . Przede wszystkim trzeba mieć ludzi i pieniądze na prowadzenie wojny . Tu , na forum , my którzy uważamy że jest coś nie halo , sami się uświadamiamy , bo nie stać nas na prowadzenie wojny . I wcale nie jesteśmy tak bardzo wkurwieni obecnie panującym status quo , gdyż nic poza stukaniem w klawiaturę nie robimy ( albo prawie nic ) by to zmienić . I co z tego że wiemy . Wiedza trzyma władze , a kto ją ma , przecież nie demokratyczne masy Smile
Nigdy nie zmienimy świata , to Wilki go zmieniają nie Owce Wink

To forum to swego rodzaju archiwum , może trzymamy je dla potomnych , a może po to by ONI wiedzieli , że my wiemy ,i jest nas kilku-nastu Smile no i żeby mogli sobie zapełniać swoje serwery naszymi wypocinami ( myślę , że nawet to co piszemy w pierdolni u nich nie ginie ).

Wszystko pozostanie teorią , jeśli nie ma kasy . To tak jak by Hitler nie znalazł sponsorów , nie byłoby II wojny , a pajac skończyłby jako ćpun w rynsztoku historii .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:07, 10 Sie '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie fora mają za zadanie budzić wątpliwości, albo zbudzą w Tobie wątpliwości i zaczniesz MYŚLEĆ, albo będziesz bezkrytczną kurwą, która: albo bedzie bezmyślnie wszystko krytykować, albo wszystko bezmyślnie popierać. Jeżeli wątpliwości będą czynnikiem który sprawi, że zaczniesz po swojemu czytać rzeczywistość, to połowa sukcesu, jeżeli będziesz miał rację, to druga połowa. Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Red Heart
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 10:18, 10 Sie '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

The Mike napisał:
Takie fora mają za zadanie budzić wątpliwości, albo zbudzą w Tobie wątpliwości i zaczniesz MYŚLEĆ, albo będziesz bezkrytczną kurwą, która: albo bedzie bezmyślnie wszystko krytykować, albo wszystko bezmyślnie popierać. Jeżeli wątpliwości będą czynnikiem który sprawi, że zaczniesz po swojemu czytać rzeczywistość, to połowa sukcesu, jeżeli będziesz miał rację, to druga połowa. Laughing Laughing Laughing


Zgadzam się, ale to, że zacząłem myśleć samodzielnie i czasem uda mi się uświadomić jakąś osobę, że jest inaczej niż myśli, to nic nie da w walce z tym NWO. I to mnie najbardziej wnerwia, że choćbym nie wiem ile włożył w to pracy, to nic z tego, bo wszystkich nigdy nie przebudzę, a to jest klucz do tego, że nigdy nie uda się powstrzymać NWO. Oczywiście ważne jest by zmiany zacząć od siebie, ale co jeśli to mi nie wystarcza? Chciałbym zrobić coś więcej przeciwko NWO, ale po prostu nie mogę i to mnie najbardziej wkurza.
Pozdrawiam.
Powrót do góry
dipsao




Dołączył: 06 Cze 2013
Posty: 420
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:43, 10 Sie '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Red Heart napisał:
to nic nie da w walce z tym NWO. I to mnie najbardziej wnerwia, że choćbym nie wiem ile włożył w to pracy, to nic z tego, bo wszystkich nigdy nie przebudzę, a to jest klucz do tego, że nigdy nie uda się powstrzymać NWO.

No nic się nie da zrobić przeciwko NWO. Podobnie jak nic nie zrobisz szatanowi, krasnoludkom, potworowi z Loch Ness i kosmitom którzy rozbili się w Roswell. Wszystkich ich łączy pewna cecha, która zapewnia im nietykalność. Podobnie nie do do ruszenia jest sekta uprawiająca kananejsko-babilońsko-druidyczny kult boga Molocha (jak mawia Alex Jones), polegający na składaniu ofiar z ludzi przed wielkim betonowym posągiem ("mock human sacrifice"). W Polsce wyznawcy tego kultu sprawują go wg rytu "topienie Marzanny", a w innej obediencji w obrzędzie "wodzenie Judosza".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:20, 10 Sie '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze nie ma czegoś takiego jak NWO - to słowo wytrych, które każdy rozumie inaczej. Jeśli chcesz ludzi uświadamiać nie używaj tak rozmytych terminów.

Po drugie, jeśli ktoś myśli, że sam jest już w pełni uświadomiony, to jest równie głupi co ci, których próbuje uświadamiać.

Zaś po trzecie, próba uświadamiania ludzi na siłę najczęściej przynosi efekty odwrotne od zamierzonych. Zamiast więc tracić energię na uświadamiania tych którzy tego nie chcą, o wiele lepiej jest ciągle uświadamiać siebie, a z tych co są nieświadomi i chcą takimi pozostać, najlepiej się śmiać - bo śmiech to zdrowie, a zdrowie jest najważniejsze Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Red Heart
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 13:46, 10 Sie '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Po pierwsze nie ma czegoś takiego jak NWO - to słowo wytrych, które każdy rozumie inaczej. Jeśli chcesz ludzi uświadamiać nie używaj tak rozmytych terminów.

Po drugie, jeśli ktoś myśli, że sam jest już w pełni uświadomiony, to jest równie głupi co ci, których próbuje uświadamiać.

Zaś po trzecie, próba uświadamiania ludzi na siłę najczęściej przynosi efekty odwrotne od zamierzonych. Zamiast więc tracić energię na uświadamiania tych którzy tego nie chcą, o wiele lepiej jest ciągle uświadamiać siebie, a z tych co są nieświadomi i chcą takimi pozostać, najlepiej się śmiać - bo śmiech to zdrowie, a zdrowie jest najważniejsze Smile


Mówisz, że o wiele lepiej jest uświadamiać samych siebie. Tylko w czym mi to pomoże? Co z tego, że wiem o wszystkich tych przekrętach na świecie? Nie wydaje mi się bym lepiej się z tym czuł. NIe wspomnę już o takich przypadkach co po doznaniu takiego "oświecenia" we wszystkim widzą spisek. Wychodzi na to, że czytanie o tym całym globalnym spisku nie przynosi zbytniego pożytku, bo co z tego, że ja wiem co się naprawdę się dzieje na świecie, jak nie mogę tą wiedzą podzielić się z innymi bo nikt nie chce słuchać. Dlatego polecam dać sobie trochę na wstrzymanie z tymi wszystkimi spiskami, bo szkoda na to zdrowia jak i czasu.
Poza tym, skoro tak wiele osób na tym forum (i nie tylko) chce walczyć z tym całym złem na świecie , dlaczego nie zacznie pracować w wolontariacie, za darmo. To na pewno osłabi tych, którzy są odpowiedzialni za całe to zło Smile
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Jedno pytanie
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile