W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Intuicyjny Opis Rezczywistości   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
14 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Religie, wiara, okultyzm Odsłon: 6470
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2986
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:01, 17 Lip '13   Temat postu: Intuicyjny Opis Rezczywistości Odpowiedz z cytatem

Witajcie.

To mój pierwszy post na tym forum. Zawiera on w sobie treść mojego podania, które zostało rozpatrzone pozytywnie (najwyraźniej ten temat jest najlepszym dowodem) z jakimś tam wynikiem (1473 - nie mam pojęcia czy to dużo czy mało). Myślę, że stanowi on ciekawy punkt wyjścia do dalszej dyskusji i analizy oraz ewentualnych pytań (np. o owej ingerencji Wyższych dowiedziałem się z cyklu Project Camelot). Tekst zawierał kilka literówek, ale ponownie zapoznanie się z nim pozwoliło mi je wyeliminować. Skorzystałem też z okazji i dopisałem kilka dodatkowych uwag.

Zapraszam do lektury Smile

Ten cały tekst stanowi wypadkową wiedzy, jaką zdobyłem, obserwacji otaczającej mnie rzeczywistości, analizy faktów, wniosków jakie rodziły się w mojej głowie i jeszcze wielu innych czynników. To można rzec czysta spekulacja, jakkolwiek już dawno nauczyłem się ufać swojej intuicji, a ona nigdy mnie nie zawiodła. I to ona sprawiła, że ciągle szukałem odpowiedzi. Nie zatrzymywałem się na pierwszej warstwie, zawsze próbowałem wejść głębiej, albo z innej strony, albo spojrzeć z innej perspektywy. Ten etap - wierzę w to - został zakończony, a ten tekst stanowi jego niejako zwieńczenie. Zanim wydasz werdykt przeczytaj wszystko do końca, przemyśl i wtedy najlepiej podziel się wynikami swoich przemyśleń. Zwieńczenie etapu na Drodze - po zapoznaniu się z nim dla mnie osobiście wiele spraw nabrało sensu i z tego punktu wiem co mam robić dalej. Co ciekawe instynktownie (czyli nie byłem świadom tego faktu) wprowadziłem w swoim życiu pewne zmiany (unikanie śmieciowego jedzenie, wykluczenie ze swojej diety niebezpiecznych chemikaliów, itd.). Zachowaj otwarty umysł. Nie ulegaj programom negacji. Przeczytaj całość, proszę i wtedy skomentuj. Zaznaczam (aby nie robić tego przy każdym zdaniu w dalszej części) - to jedynie efekt moich własnych przemyśleń.

Bóg i Szatan

Wszystkie religie naszego świata zawierają dwa niezmienne elementy - Boga oraz jego adwersarza. Ten schemat powtarza się wręcz w zastraszający sposób. To zaledwie blade odbicie rzeczywistości.

Gdzieś tam istnieje coś, co można nazwać Ideą Dobra. Ta Idea promieniuje na wszystkie istoty żywe, a one opisują ją swoim niedoskonałym językiem. Robią to tak jak potrafią, ale żadna z nich nie umie w pełni uchwycić natury Idei, nie potrafi zrozumieć Jej w pełni. Można jej tylko doświadczyć. I nieudolnie próbować opisywać. To Bóg. Występujący we wszystkich religiach, ten sam, mimo, iż wydaje się, że każda z religii opisuje inną istotę. Miał i nadal ma On szereg swoich projekcji, awatarów, personifikacji, uosobień czy jakkolwiek by tego nie nazwać (można rzecz, że część starych bogów pogańskich to pewne uosobienia określonych aspektów tej Idei). To wszelkie pomocne ale potężniejsze byty. Czasami są to oświecone osoby, czasami cywilizacje - ale wszystko co stoi po stronie dobra jest pewnym odbiciem tej Idei Dobra. Moje słowa są nawet jeszcze słabsze niż wiele innych spisanych czy wypowiedzianych, bo nie chwytają nawet cienia. Ale prezentują - w wielkim uproszczeniu - mechanizm.

Idea Dobra, Ojciec, Matka, Bóg, Jahwe, Jehowa, Allah, Bóg w Trójcy... To tylko niektóre z wielu imion jakich używamy aby opisać ten Najwyższy Byt, to Źródło Dobra i Miłości.

Z drugiej strony jest Idea Ciemności, adwersarz Światła. Przeciwieństwo i negatywne odbicie Światła i Dobra. To byt, równie potężny i podobnie wymykający się naszemu i nie tylko naszemu poznaniu (całkiem możliwe, że nie jest on równie potężny bo brakuje mu np. mocy kreacji; czyli także ten byt został stworzony przez Źródło i stanowi - w pewnym sensie - Jego część oraz część Planu). I jego też ludzie i nie tylko opisywali na wiele różnych sposobów. Szatan, Wróg, Lucyfer, Sheitan, Dayyal... To tylko nieliczne imiona jakie nadano temu bytowi, który podobnie jak Światłość oddziałuje na wszystko. I podobnie jak Światłość miał ten byt szereg ucieleśnień, personifikacji, uosobień, wcieleń czy jakkolwiek by to zwać.

Źródło Zła.

Obie siły ścierają się ze sobą na jakimś bardzo wysokim i nieosiągalnym dla nas i wielu wyższych w stosunku do nas cywilizacji. Ale ich konflikt promieniuje na wszystko, na wielu różnych poziomach, wymiarach, czasoprzestrzeniach czy jakkolwiek by to nie nazwać. Na jednych poziomach konflikt jest bardzo jednoznaczny, na innych jest bardzo trudny do zauważenia. Ale ten konflikt ma miejsce, nawet jeśli Oświeceni mówią inaczej, to jednak nawet oni czują, że jest coś nie tak. Konflikt ma miejsce w imię Wolnej Woli. Bo gdyby Źródło chciało niewolników samo by sobie takowych stworzyło i cały bałagan nie byłby potrzebny. Tymczasem chodzi o to aby mieć szansę na prawdziwy wybór.

My, ludzkość

Jesteśmy gatunkiem unikatowym. Bardzo złożonym (przykładowo Bashar mówi o tym, że nasze DNA zawiera 7 źródłowych kodów). Mającym w sobie zastraszający potencjał. Jesteśmy zdolni do rzeczy naprawdę wspaniałych, ale potrafimy też dokonywać rzeczy iście potwornych i niewyobrażalnych. Wierzę, że powstaliśmy w wyniku świadomego aktu Woli. Prawdopodobnie obu Źródeł, współpracujących ze sobą (potencjał do czynienia dobra musi być równy potencjałowi do czynienia zła - tylko wtedy jest prawdziwie wolny wybór).

Illuminati

Słowo Illuminati jest terminem umownym. Samo słowo, jak i teoretycznie zakon, narodziło się w XVIII wieku. Stosuję je jednak w nieco szerszym znaczeniu.

Od bardzo dawna istnieje pewna grupa bardzo wpływowych ludzi. Korzeniami sięgają do Starożytnego Egiptu, który w pewnym sensie był ich pierwszym triumfem. To wtedy wybrana kasta kapłanów, uzbrojona w niesamowitą wiedzę na temat człowieka, doprowadziła do sytuacji, w której - dzięki swojej wiedzy - zajęła uprzywilejowaną pozycję. Zgromadziła niesamowite środki, wiedzę, zasoby oraz wpływy i przy ich użyciu zaczęli odciskać piętno na naszym świecie.

Ta grupa pojawia się pod różnymi nazwami, w różnych momentach historii. Raz to Grupa Bilderberg, innym razem Masoni, jeszcze innym Iluminaci, czasami to globaliści, a czasami po prostu Elity, dla wielu to nieokreśleni Żydzi czy Syjoniści (Egipscy kapłani na pewno zawładnęli także Torą i Talmudem). Kryją się pod wieloma nazwami, instytucjami, społecznościami czy klubami, ale zawsze to są te same osoby. Nigdy ich nie widzimy, nigdy nie mamy z nimi kontaktu, nawet nie wiemy kim są naprawdę. Ci, których znamy, to marionetki.

Ja nazywam ich Iluminatami, ponieważ termin jest dość mocno ukuty i rozpoznawalny, i nawet jeśli nie chwyta sedna to sam uważam go za najbardziej trafny i uniwersalny.

Gromadzili oni władzę na wszystkich możliwych szczeblach, we wszystkich możliwych instytucjach, strukturach władzy, kręgach wpływów, itd. Posługiwali się - i nadal to robią - marionetkami, którym może wydawać się, że „znają prawdę” i kontrolują inne marionetki. Czasami można zaobserwować pewne konflikty pomiędzy tymi kukłami, ale żadna z nich nie zdaje sobie sprawy, że wszystkie one są w rękach tych samych ludzi.

To jest wąska grupa ludzi, która poddała się wpływowi Idei Zła. Oni są pierwszymi ofiarami i nawet nie zdają sobie z tego sprawy (prawdopodobnie we własnym mniemaniu mają przekonanie, że to oni są władcami i skupiają w swych rękach wszystkie sznurki - tylko nie widzą własnych sznurków i nie widzą dłoni, która je trzyma). Pierwsze kukły realizujące wielki plan Idei Zła.

Idea Dobra też miała takich ludzi - Jezus Chrystus jest chyba najjaskrawszym przykładem. Sens jego nauk jest prosty - miłość do wszystkich i wszystkiego otwiera drogę do „zbawienia”. „Zbawienie” w każdej religii oznacza to samo - nasze Przebudzenie. A do niego prowadzą dwie drogi - Światła i Ciemności (Droga Światła prowadzi do pełnej wolności i szczęścia, Droga Ciemności do zgryzot, cierpienia i w końcu rozpadu). Każda religia była próbą „oświecenia” ludzi, podania im prostej i uniwersalnej recepty na osiągnięcie „zbawienia”. Religia była konstruktem wycelowanym w masy.

Tylko, że Iluminaci wykorzystywali okazję za każdym razem. Wypaczali nauki, modyfikowali je, otaczali niesamowitymi obostrzeniami, itd. Sam przekaz jest prawdziwy, ale najlepsze kłamstwo oparte jest właśnie na prawdzie. I dlatego tak łatwo można dać się złapać. Ale zastanówmy się przez chwilę. Skoro najważniejsze przykazania są przykazaniami miłości, to dlaczego symbolem chrześcijan jest narzędzie mordu? Krzyż jest narzędziem mordu. Tak, wiem, że Kościół ma wyjaśnienie na to i ma interpretację, którą wbija do głów wszystkim wyznawcom od dziecka. Ale ten mechanizm to propaganda i nosi jej znamiona od samego niemal początku.

Każdy symbol ma podwójne znaczenie. Ma pierwszą treść, którą niesie oraz ukrytą moc, którą oddziałuje, wywiera wpływ, kierunkuje. Krzyż jest symbolem cierpienia i śmierci, wyznawcy uznający więc go za symbol sami nadają mu siłę. I ta siła objawia się we wszechobecnych cierpieniu i śmierci - wszak właśnie tego jest symbolem. To piękny przykład wspaniałej manipulacji - mamy prawdę i budujemy na niej kłamstwo tak, aby prawda służyła konkretnemu celowi. W tym przypadku to całe cierpienie i ból, które projektuje ludzkość skoncentrowana na tym symbolu, ma odciąć nas od Źródła Światła.

Illuminati dokonali wspaniałej manipulacji. Naukę o Miłości zamienili w generator cierpienia i bólu. I to ludzie sami stanowią siłę, która umożliwia zaistnienie tego wszystkiego.

Musiałem odpowiedzieć sobie na jedno pytanie - czy słowa Jezusa są naprawdę takie trudne do zrozumienia, że wymagają specjalistycznej interpretacji? Wszak Kościół od zawsze uzurpował i nadal uzurpuje sobie prawo „jedynej słusznej” wykładni, a wszystkich, którzy ośmielają się mieć inne zdanie, piętnuje jako heretyków (za dawnych czasów) lub jako sekta (współcześnie). I tutaj mała dygresja - istnieje wiele złych organizacji, w których wykorzystuje lub wykorzystywało się te same nauki. Ale nie wiem czy wszystkie, absolutnie wszystkie zasługują na piętno tego typu. Czy nauki Jezusa są tak bardzo skomplikowane, że wymagają interpretacji? Jeśli widzisz kapłana w drogim samochodzie, obwieszonego złotem, nauczającego o pomocy bliźniemu w czasie kiedy w rękach trzyma złoty krzyż, a jednocześnie czytasz słowa „Brakuje ci JEDNEGO. Jeśli chcesz być doskonały, idź sprzedaj wszystko i chodź za mną”. (Ewangelia Mateusza 19/21) to faktycznie musisz usłyszeć niezłą interpretacją, bo na tym obrazku zdecydowanie coś jest nie tak. Sam Jezus wszak mówił „Służyć może tylko Bogu lub mamonie.”

Illuminati służą mamonie. I to widać. Co więcej - chcą aby wszyscy inni służyli mamonie. Dlatego wykorzystują swoje wpływy - i od dawna wykorzystywali - aby znaleźć się „u władzy”, rzeczywistej, nie iluzorycznej.

Wielu hierarchów i kapłanów służy tej samej sile - mamonie.

Odcięcie jednak nie udało się zupełnie, ponieważ są pośród nas ludzie faktycznie czujący obecność Źródła Dobra. I noszą oni różne symbole, a Źródłu nadają różne imiona, ale to jest akurat mało istotne jakie są to imiona i jakie symbole. Ważne, że tacy ludzie są - to oznacza, że robota Iluminatów nie jest perfekcyjna i wiele drobiazgów wymyka się ich kontroli. A drobiazgi są bardzo istotne i warto przykuwać do nich szczególną uwagę.

Mamy więc Iluminatów, sterujących cywilizacją odciętą od Źródła Dobra, wykorzystujących swą pozycję do własnych celów. Korzystają ze zgromadzonej wiedzy i manipulują masami za pośrednictwem mediów, rozrywki, przemysłu, górnolotnych idei (w imię których odbiera się kolejne prawa i przywileje, w imieniu których pozbawia się ludzi wolności). Celują w masy, które poszły za łatwą przyjemnością i dały się ponieść magii złota.

Otępiają nas wszystkich. Niektórzy zaczynają to dostrzegać, jedni dużo wcześniej, inni całkiem niedawno. Ale to wynik pewnych zmian, które nadchodzą. Iluminaci korzystają z pełni swych możliwości i mają konkretny cel. Ich rytuały, odprawiane na wielkich imprezach, transmitowane prosto do domów ludzi, pełne symboliki (pamiętajcie, każdy symbol ma swoje znaczenie, a symbole okultystyczne mają jeszcze jedną właściwość - ich sama obecność sprawia, że „stajemy się widoczni” dla pewnej określonej... energii... mocy... nie wiem jak to nazwać, ale to ma cel, a symbole otwierają mu drogę do działania, podświetlają niczym laser cel dla pocisków rakietowych). Są w mediach, manipulując faktami, ośmieszając pewne idee, promując mamonę (wszechobecną). Oni kontrolują mamonę i każdego, kto jej pożąda. A próbują sprawić aby pożądał absolutnie każdy, bez wyjątku. Są w strukturach rządowych i wykorzystują swoje wpływy do realizacji swojego celu.

Mała uwaga na temat symboli. Pamiętajcie, Ciemność nie ma mocy kreacji, Ciemność jedynie wypacza dzieła Światła. Czyli wszystkie symbole, wszczepiane jako część rytuału, ich rytuału, mają swoje pierwotne i dobre znaczenie, nadane im przez Jasność w chwili kreacji. I ten element w tych symbolach drzemie. Wystarczy po niego świadomie sięgnąć i wykorzystać ich mechanizm przeciwko nim samym.

Więżą nas w materialnym świecie, w którym rządzi kasa. Więżą nas w materialistycznym Matriksie. Wmawiają nam, że jesteśmy tylko mięsem, nic nie wartym mięsem. Wmawiają nam, że człowiek to tylko ciało. Ograniczają nas wykorzystując do tego naszą własną energię (za pomocą rytuałów wysysają ją z nas i kierunkują w wybranym przez siebie celu).

Opryski chemiczne, chemia w żywności, chemia w wodzie, chemia w powietrzu, skażone środowisko, farmaceutyki (ciekawostka - najbogatsi tego świata nie korzystaj ze swoich lekarstw, stosują tylko znienawidzoną w mediach i nie tylko homeopatię), dziwaczne substancje, potęgowanie koncentracji na materializmie, konsumpcja, nacisk na nią, chcą doprowadzić abyśmy zapomnieli o tym, że jesteśmy istotami duchowymi. Nawet filmy i gry zaprojektowane są tak, abyśmy mieli czysto materialistyczny obraz rzeczywistości. A chemia, wszechobecna chemia ma jeden cel - zabić szyszynkę.

Szyszynka

Współczesna medycyna mówi, że jest to szczątkowy organ, produkujący melatoninę, który wraz z wiekiem ulega zwapnieniu. Brzmi jak kapitalne hasło propagandowe, prawda? Tyle ważnych słów - „współczesna” czyli nowoczesna, taka oparta na długoletnich badaniach i doświadczeniach wielu mądrych głów; „medycyna” dumna nauka ratująca tysiące żywotów dziennie. I oto współczesna medycyna szyszynkę sprowadza do roli szczątkowego organu, pozbawionego znaczenia.

Zaskakujące jest to, że szyszynka ma bardzo duże znaczenie w systemach duchowych, w medytacji, w rozwoju siebie, w postrzeganiu świata, rzeczywistości. Szyszynka zbudowana jest jako nadajnik i odbiornik fal wysokiej częstotliwości (a dokładniej produkuje substancje zamieniające nasz mózg w antenę zdolną do obierania "normalnie" nieosiągalnych nam fal). Szyszynkę utożsamia się z miejscem, w którym mieszka dusza. Szyszynka to dowód na to, że ludzie potrafili kiedyś widzieć więcej niż tylko otaczający nas materializm.

Polecam serdecznie te teksty:
http://instytutarete.pl/poczytaj/cialo/n.....-2012.html
http://www.instytutarete.pl/poczytaj/cia.....zynke.html

Koniecznie przeczytajcie je zanim zaczniecie czytać dalej moje słowa. To bardzo ważne. Poszukajcie też nieco więcej informacji na temat tego fantastycznego organu, jakim obdarzyła nas natura (i mam tu na myśli Źródło Światła, które odpowiada za moc kreacji; Ciemność jest w pewnym sensie brakiem Światła i może jedynie deformować i wypaczać Jego dzieła; sama z siebie nie tworzy niczego).

Illuminati wykorzystują swą wiedzę i wpływy aby zupełnie odciąć nas od duchowości. Sami zapewne albo za mocno oddali się Ciemności, która ograniczyła ich zdolność do dostrzegania prawdy (i najpewniej sami o sobie myślą jako o sługach Światła; na tym polega potęga manipulacji) i też zredukowała im szyszynki, albo chcą być jedynymi, którzy dostąpią „Zbawienia”. W kilku miejscach pojawia się taka informacja, że ich celem jest zdetronizowanie Boga - czyli sami chcą stać się bogami. Ale tak naprawdę, nie mają na to szans...

Ingerencja Istot Wyższych

Efektem indoktrynacji, której poddawani są ludzie, jest pogląd, że cywilizacje pozaziemskie są i muszą być jednakowo materialne jak my. Pamiętajcie - jesteśmy w materialnym więzieniu, a nasz własny rozwój, przyszłość widzimy najczęściej w czysto materialistycznym ujęciu. Fizyka podróży międzygwiezdnych stawia nam niesamowite bariery.

Problem polega na tym, że z tak wypranymi umysłami nawet nie przychodzi nam na myśl, że rozwój cywilizacji w byt międzyplanetarny odbędzie się na przestrzeni „duchowej”. Celowo korzystam z cudzysłowa, ponieważ coś co dla większości jawi się jako sfera duchowa (pamiętajcie cały czas - jesteśmy więźniami materializmu), jest tak naprawdę naszym naturalnym środowiskiem. Czymś, co powinno być dla nas jednakowo oczywiste jak otaczający nas Matrix. Ale nie jest, ponieważ większość poddawana jest indoktrynacji od bardzo dawna, a nasz organ stanowiący ogniwo łączące z tą warstwą rzeczywistości, jest w nas zabijany. I to sprawia, że większość ludzi nie przypuszcza, iż „podbijanie gwiazd” odbywa się na tym właśnie poziomie. Ponieważ na tym poziomie egzystuje większość cywilizacji pozaziemskich.

Małe wyjaśnienie - nie znaczy to, że cywilizacje owe nie mają nośnika materialnego (nasze ciało dla nas jest takim nośnikiem). Mają, ale on też znajduje się na nieco innym poziomie niż nasz. Cywilizacje można podzielić na dwie grupy (w wielkim uproszczeniu). Jedna grupa to cywilizacje zawdzięczające swój rozkwit współpracy i harmonii (np. Sassani). Druga grupa to cywilizacje żerujące na potencjale energetycznym innych istot żywych (np. niektóre cywilizacje reptoidalne, popularne "jaszczury"; nie wszystkie cywilizacje reptoidalne są w tej grupie). Nasze niektóre Rządy nawiązały kontakt z drugą grupą i w zamian za ochłapy ich technologii oddają pod ich kontrolę nasz świat, a właściwie nas (zarówno w wymiarze duchowym jak i materialnym).

Iluminatom zawdzięczamy fakt, iż czujemy się samotni i jedyni w tym rozległym i fantastycznie bogatym w życie kosmosie. Także im zawdzięczamy fakt, iż inne cywilizacje, widząc naszą nieporadność, zaczęły debatować nad wybiciem naszej rasy do nogi.

Ale kiedy decyzja zapadła pojawiła się Interwencja Wyższej Świadomości. I nawet dla tych, którzy decydowali o naszym losie, było to zaskoczeniem. Ta Wyższa Świadomość powiedziała (uproszczenie) „Oni są wyjątkowi. Na tyle wyjątkowi, że zasługują na szansę. I my będziemy tutaj aby nie dopuścić do tego aby wyginęli - z własnej głupoty czy z innych powodów. Przypilnujemy ich.” I pilnowali nas - są udokumentowane sytuacje, w czasach Zimnej Wojny, kiedy ludzkość była na progu konfliktu nuklearnego, że ingerowali. Nadlecieli - zarówno nad teren USA jak i Związku - i stopili głowice, zniszczyli silosy, zdezaktywowali pierwiastki obecne w głowicach, uszkodzili systemy namierzania (ponownie odsyłam do Project Camelot). Oni pilnują nas i będą pilnować do czasu aż nadejdzie Ten moment. Moment naszej Szansy na prawdziwie Zbawienie (czyli Przebudzenie, kompletne i zupełne).

I ten moment nadejdzie, będzie on indywidualny dla każdego (Źródło Dobra wie, że religie celowane w masy zawiodły, więc posługuje się innym narzędziem). Każdy z nas zostanie poddany „sądowi” (zbieg okoliczności, że we wszystkich religiach pojawia się coś takiego?). Tylko, że sąd nie będzie prostym orzeczeniem „winny lub nie”, ale będzie testem na to, czy jesteś gotowy na Prawdę, pełną i zaskakującą. I wielu z nas będzie na to gotowych, ale wielu też nie przejdzie tej próby i oni staną się kompostem wszechświata, zatracą swoją indywidualność i unikatowość jaką każdy z nas ma. Nadchodzi Próba, bo ta cała sytuacja została zaprojektowana właśnie po to - aby poddać nas testowi. Indywidualnie.

Spotkałem się z koncepcją, iż ta Próba trwa nieodmiennie od wielu tysiącleci. Byt gotowy na "zbawienie" wyrywa się z kręgu reinkarnacji i udaje się "dalej", ale byt uwięziony nadal krąży wyczekując na swój czas lub odpowiedni moment aby się wyrwać. I w tej postaci będzie trwać nadal. Osobiście jednak uważam, że to tylko częściowo prawda, ponieważ kiedy (jeśli na to pozwolimy) nasza planeta umrze, to my razem z nią, więc Krąg Reinkarnacji także. I wtedy wszyscy, którzy nie wyrwali się z niego, staną się kompostem. Z drugiej strony spotkałem się też z taką koncepcją, iż osoby zamknięte nadal w Kręgu zostaną przeniesione na inny świat, bardzo podobny to obecnego i tam będą miały swoją szansę. A nasza planeta przekształci się w świat Istot Obudzonych. Wam pozostawiam zmierzenie się z tym informacjami.

Właśnie dlatego to co dzieje się teraz wokół nas - Illuminati, Matrix, materializm i cała reszta tego więzienia - ma znaczenie marginalne. Zostaniemy doprowadzeni do właściwego momentu, przełomowego. Ale ma znaczenie, bo Iluminaci celują w nasz najsłabszy punkt - szyszynkę.

Co dalej?

Olej globalne agendy, nie marnuj energii na Iluminatów, na śledzenie ich działań, na przewidywanie ich ruchów. Kiedy poświęcasz im uwagę oni - czy chcesz czy nie - czerpią z Ciebie energię.

Skup się na sobie, na swoich bliskich, na miłości, która drzemie w sercu każdego z nas. Zadbaj o dobre jedzenie, o produkty, które pomogą Ci aktywować i w pełni obudzić szyszynkę. W tych tekstach, które zalinkowałem, jest dużo cennych informacji. Poszukaj jeszcze więcej, dalej, głębiej. Otwierają ją jak najmocniej możesz. Zadbaj o to. Pamiętaj - to co naturalnie rośnie, co naturalnie występuje w otoczeniu jest dobre i zdrowe. I przykładowo fluor obecny w szpinaku nie jest jednakowo szkodliwy jak chemiczny dodatek, pochodzący z odpadów industrialnych. Jeszcze odnośnie fluoru - w naszym ciele pełni tę samą funkcję co jod, ale oprócz tego ma właściwości niszczące (mam na myśli tutaj chemiczny dodatek, aczkolwiek naturalny fluor w nadmiarze - jak wszystko zresztą - jest szkodliwe) dlatego warto zadbać o uzupełnienie jodu. Alkohol to używka działająca na zasadzie zatrucia organizmu, cannabis zaś współpracuje z receptorami obecnymi w naszym mózgu. Cannabis (i nie tylko) to kompozycja natury, a wszystko co istnieje istnieje celowo, nie z przypadku (polecam posłuchać Bashara wypowiadającego się na ten temat).

I miejmy nadzieję, że spotkamy się po Drugiej Stronie Smile

Pozdrawiam Was serdecznie Smile
de99ial

PS(y). Lubimy muzykę, czasami nawet tę będącą tworem lub pod wpływem Iluminatów (jak Michael Jackson). Nie bój się tamtych symboli - kiedy wiesz czym są, kiedy zadbasz o szyszynkę nie będą miały nad Tobą władzy, a ich wpływ będzie nędzny. Wtedy będziesz mógł się cieszyć samą muzyką Smile A oświetlenie Ciebie dla Ciemności nie będzie groźne, ponieważ Twoje wewnętrzne Światło rozproszy wszelką Ciemność.

Czasami warto podjąć próby otwierania oczu innym - droga przez Iluminatów (świadomość ich istnienia oraz działania dla wielu stanowi pierwszy krok na Drodze) jest najprostsza. A potem to ruszy dalej Smile Ale starajcie się jedynie zarysować powierzchnię „ładnego” świata w jakim ludzie się zamykają. Kiedy raz dostrzegą rysę to albo zaczną szukać, albo kompletnie przepadną w materializmie. W sumie... Indywidualna Próba. I nie każdy musi ją przejść. Co w pewnym sensie jest smutne.

Wiecie gdzie Illuminati najbardziej lecą z nami w chuja? To my projektujemy rzeczywistość. MY projektujemy rzeczywistość. Nasza podświadomość, nakierowana na pewien cel, ideę, myśl realizuje to! Innymi słowy Illuminati „ujawniają się” tylko po to aby podtrzymać podświadomość mas w przeświadczeniu, że to oni rządzą wszystkim! To jest rola symboliki umieszczonej w teledyskach i wszystkim innym, na czym kładą rękę. Wykorzystują władzę jako im daliśmy tylko po to aby ją jeszcze umocnić! Zauważcie, że do pewnego momentu historii byli bardzo ostrożni i trudno jest wypatrzeć ich działanie. Ale z czasem władza się umacnia, bo owoce pierwszych zaszczepień idei na to im pozwalają. A teraz mamy boom na Iluminatów! Wszyscy ich tropią, analizują, szukają.... Piękne jebanie w dupę! I to my jesteśmy pasywni!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kacdor




Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 180
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:07, 17 Lip '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tekst przypomina religijny bełkot o odwiecznej walce dobra ze złem wzbogaconą o wątki z cywilizacjami pozaziemskimi. I jak każdy religijny bełkot stawia człowieka w centrum wszechrzeczy zapominając że czas istnienia gatunku homo sapiens (około 200-400 tysięcy lat) jest znikomym okresem w stosunku do czasu istnienia Wszechświata (około 13,7 miliardów lat) czy nawet wieku Ziemi (około 4,5 miliardów lat). Wydaję mi się że trzeba być niezłym megalomanem i egocentrykiem by wygłaszać takie antropocentryczne poglądy oraz że twoja intuicja zwyczajnie robi cię w huja Smile

Moja intuicja zaś podpowiada mi, że podział świata na materialny i niematerialny jest niedorzeczny i według mnie zarówno "strefa materialna" i "strefa duchowa" są częścią tego samego i niepodzielnego świata. Mam tylko nadzieję, że nie robi mnie ona w huja Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2986
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:57, 17 Lip '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już to w chuja. Pilnuj pisowni bo to jeden z wielu drobiazgów, w którym siebie oszukujesz.

Tak się składa, że ludzkość to pył po starożytnej cywilizacji, która zostawiła Układ Słoneczny w ruinie po zniszczeniu czwartej planety od Słońca, a która zostawiła (cywilizacja, nie planeta) duże ruiny na Marsie (myślisz, że kolejne misje na Marsa to przypadek?) który po tym kataklizmie stał się czwartą planetę (do tego z najbardziej osobliwą orbita wokół Słońca, która powstała w wyniku przyjętych obrażeń) oraz m.in. sztucznie stworzony księżyc na orbicie Saturna.

Informacje na ten temat są dostępne, wystarczy się wysilić i poszukać. Pierwszy z brzegu materiał:
http://www.youtube.com/watch?v=RGucXXWm_RQ

Twojej intuicji nie znam, nie wiem jak i przez jaki czas ją rozwijałeś, ale masz rację. To jedynie uproszczone przedstawienie czegoś bardziej skomplikowanego. Tym bardziej utrata kontaktu z "duchową" warstwą powinna Cię zainteresować, ponieważ najwyraźniej nasza percepcja została potwornie ograniczona.

Pozdrawiam serdecznie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kacdor




Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 180
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:31, 18 Lip '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

de99ial napisał:
Tak się składa, że ludzkość to pył po starożytnej cywilizacji, która zostawiła Układ Słoneczny w ruinie po zniszczeniu czwartej planety od Słońca, a która zostawiła (cywilizacja, nie planeta) duże ruiny na Marsie (myślisz, że kolejne misje na Marsa to przypadek?) który po tym kataklizmie stał się czwartą planetę (do tego z najbardziej osobliwą orbita wokół Słońca, która powstała w wyniku przyjętych obrażeń) oraz m.in. sztucznie stworzony księżyc na orbicie Saturna.


No co ty nie powiesz? Ale, że my jesteśmy ich potomkami? To jak wytłumaczysz podobieństwa ludzi i innych gatunków ziemskich skoro ludzie nie są ziemscy? To, co ty gadasz, to bardziej nadaje się na scenariusz filmu fantastycznego niż na temat na forum o prawdzie. Film przejrzałem tylko w poszukiwaniu ruin i niestety ich tam nie widzę...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2986
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:35, 18 Lip '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z takim poziomem sceptycyzmu oraz lenistwa (żeby nie powiedzieć ignorancji) nie potrafię polemizować, więc...

Wszystkiego dobrego i Trzymaj się Smile
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kacdor




Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 180
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:25, 19 Lip '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brak odpowiedzi na zadane przeze mnie pytania niestety świadczy na twoją niekorzyść, iż gówno masz na poparcie swojej teorii, a więc i ona sama jest bez nich gówno warta. Odpowiesz na nie czy będziesz się wymigiwał próbując ustalić moje cechy charakteru?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pr0meteusz




Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 548
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:29, 21 Lip '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

illuminati o jakich piszesz nie istnieją.
a co do symboliki zawartej w teledyskach to tylko woda na młyn.
jeśli patrzysz na świat przez pryzmat illuminackiej kontroli to musisz zweryfikować swoją dotychczasową wiedzę. czasami intuicja nie wystarcza.jest ona wypadkową twojej osobowości i i poziomu świadomości i tak jak poglądy i światopogląd, może ulec zmianie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2986
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:18, 22 Lip '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miłego oglądania:
http://www.youtube.com/watch?v=UKPCNGTxhfw

Dodam - film pierwszy raz obejrzałem wczoraj. Stąd prosty wniosek, że Opis powstał dłuuugo przed poznaniem jego treści.

Pozdrawiam serdecznie Smile
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2986
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:26, 23 Lip '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I jeszcze jeden, bardziej pozytywny i chyba świetnie pokazujący alternatywę, nawet jeśli lekko podkoloryzowaną to jakoś chyba dużo ciekawszą Smile

http://www.youtube.com/watch?v=Y7HLev07NBE

Pozdrawiam Was Serdecznie Smile
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2986
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:42, 27 Lip '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Całkiem zgrabna historia, wypełniająca właściwie wszystkie luki.
Naprawdę polecam bo kurde warte to jest zbadania!

http://www.youtube.com/watch?v=kdGs7dG13CA

Pozdrawiam Was serdecznie Smile
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
porfirij




Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 507
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:06, 28 Lip '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

łącz posty bo one tak szybko odchodzą Very Happy i nie pozdrawiaj serdecznie za każdym razem bo rzygać się chce od tego miodu. twój pierwszy wpis przypomina wytwór nieudolnego kucharza, który chciał stworzyć oryginalną potrawę a wyszła niestrawna breja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2986
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:19, 28 Lip '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie widzę opcji edytowania, może jestem ślepy.

Pozdrawiać będę bo to ważne aby dzielić się raczej energia pozytywną niż wyładowywać negatywną w konfliktach.

Co do treści - cóż, masz prawo mieć swoje zdanie Smile

Pozdrawiam serdecznie Smile
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2986
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:01, 31 Lip '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miłego oglądania Smile
http://www.youtube.com/watch?v=UTEQ0kCT1g0

Pozdrawiam Was serdecznie Smile
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2986
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:30, 01 Sie '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam ten cykl: http://www.youtube.com/watch?v=IaDOkMEK4uk

Pozdrawiam serdecznie Smile
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2986
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:38, 11 Wrz '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oto plik, który zrobiłem sam z własnoręcznie wykonanych screenshotów.



Pozdrawiam serdecznie Smile

PS. Kliknij prawym, wybierz "pokaż obrazek" a potem klik na lupkę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2986
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:04, 27 Wrz '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobrze udokumentowany dowód, mówiący o tym jak wygląda "rzeczywistość".

http://www.youtube.com/watch?v=Z6cnxJgPtsc

Pozdrawiam serdecznie Smile
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:16, 28 Wrz '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/rzadka-c.....ohol/bqwz1


Http://www.zwiastun2009.republika.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2986
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:17, 30 Wrz '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ciekawy wywiad, poruszający wiele zagadnień związanych z otaczająca nas rzeczywistością.

http://exignorant.wordpress.com/2013/07/.....wiadomosc/

Pozdrawiam serdecznie Smile
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:32, 03 Paź '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odezwa do Niemcow :

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata.....59805.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2986
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:20, 10 Paź '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam poczytać to:
http://morontium.com/index.php/pieczec-czyli-jak-ukrasc-czlowiekowi-dusze
Daje do myślenia.

Pozdrawiam serdecznie Smile
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2986
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:41, 23 Paź '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierwsza część, ale myślę, że znajdziecie resztę bez trudu:
http://www.youtube.com/watch?v=Q2XfQFv_Y0Y
Naprawdę warto.

Pozdrawiam serdecznie Smile
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:48, 23 Paź '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To było tutaj 4 lata temu:
viewtopic.php?t=7170

Cytat:
Pierwsza część, ale myślę, że znajdziecie resztę bez trudu:


A ja myślę ,że mógłbyś od czasu do czasu użyć wyszukiwarki prawda2.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2986
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:24, 24 Paź '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mechanizm u mnie działa tak:
1. Doświadczam czegoś.
2. Aby umieć to nazwać szukam materiałów.
3. Znajduję coś naprawdę wartościowego - jak Kymatica - co potwierdza moje doświadczenie.
4. Dzielę się tym z innymi, tutaj.

I masz rację, nie używam szukajki na p2.

Ciekawe jest to jak wielu wypowiada się ciekawie na temat tego materiału, a jak się popatrzy na obecne wypowiedzi to odnosi się wrażenie, że zupełnie zapomnieli o tym co kiedyś pisali i co poznali, i co zrobiło na nich tak pozytywne wrażenie.

To smutne w gruncie rzeczy.

Pozdrawiam serdecznie Smile
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
thecombo




Dołączył: 02 Paź 2013
Posty: 373
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:48, 24 Paź '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fajny temat, szkoda ze zamienil sie w linkarnie a nie zbio informcji bo jak padnie youtube to nic z niego nie wyciagniemy Laughing

zainteresowala mnie ta szyszynka, jak ja aktywowac, dieta + medytacja? i co z popularnych dzis produktow zawiera fluorek sodu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2986
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:46, 24 Paź '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

thecombo napisał:
fajny temat, szkoda ze zamienil sie w linkarnie a nie zbio informcji bo jak padnie youtube to nic z niego nie wyciagniemy Laughing

zainteresowala mnie ta szyszynka, jak ja aktywowac, dieta + medytacja? i co z popularnych dzis produktow zawiera fluorek sodu?


Pobieraj na dysk i archiwizuj. Ja tak robię, używam downloadhelpera (wtyczka do FF) bo bazom w chmurach nie ufam.

Wystarczy poczytać skład pasty do zębów, płynów do płukania ust, itp. W linkach w pierwszym poście masz całkiem sporo info. Musisz też zadbać o niedobory jodu (fluor w organizmie pełni te same funkcje, ale dodatkowo szkodzi na inne rejony, jak będziesz miał odpowiedni poziom jodu to mocno minimalizujesz ewentualną obecność i wchłanianie nawet naturalnego fluoru; chemiczny wyeliminuj zupełnie; dodam - dzięki pastom bez fluoru, których używam od kilku miesięcy - Ajona i Ziaja - cofnęła mi się próchnica w zębie, który moja dentystka pół roku wcześniej zakwalifikowała do leczenia) oraz magnezu.

Jeśli chodzi o szyszynkę to przeczytaj dokładnie zalinkowane teksty. Medytację polecam. Sprawdź samemu, potem sam zaczniesz zauważać zachodzące zmiany i sam poczujesz w jakim kierunku "nawołuje" Cię intuicja.

Pozdrawiam serdecznie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Religie, wiara, okultyzm Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Intuicyjny Opis Rezczywistości
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile