W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
W Londynie na ulicy obcięli głowę żołnierzowi  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
13 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 18257
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8569
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:37, 28 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

manhattanman napisał:
co jest kurwa.

jajco



Brzydki i zły murzyn w dodatku muzułmanin ( fanatyk?) zajebał białego chłoptasia , , weterana wprowadzania demokracji w Afganistanie . Akcja : w samo południe , rekwizyty do rozjebania i ujebania - jeden samochód, nóż , tasak -. Na koniec czekają na policje i rzucają się na nią z bronią biała , po czym zostają męczennikami .
Tak sobie myślę , że piszą scenariusze ludzie z Hollywood , znaczy się agencje skupują odrzuty scenariuszów które nie zostaną zekranizowane , gdyż chociażby historia jest banalna i oklepana , ale gawiedź lubi krew Wink

W dodatku scenariusz , znaczy się akcja się rozszerza ( jest ciąg dalszy ) . I tak na przedmieściach Stockhomu złe murzyny musli robią borutę . Tak i we Francji złe murzyny musli dziabnęły nożem francuskiego żołnierza w Paryżu .
Yeah , chcemy więcej akcji Smile
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:28, 28 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak przy okazji, 10 osób jest obecnie aresztowanych w związku z tym incydentem.
Policja aresztowała 10-tą osobę w związku z incydentem w Woolwich

Przy okazji, w jednym z najbardziej strzeżonych więzień w UK doszło do "porwania" strażników.
Media milczały, dopiero teraz po zakończeniu incydentu (ok. 8 godzin) zaczynają o tym mówić.
http://www.mirror.co.uk/news/uk-news/woo.....er-1916959

Tu wywiad z zabójcą w całości!


A tu moment kiedy policja strzela do podejrzanych:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:39, 29 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no właśnie czułem, że jest coś nie tak, że propagatorzy youtubowi od teorii wyburzeń czy bardzo złej ameryki okupującej biednych cywilizowanych niewinnych pojebów islamistów znowuż namieszają. tym razem my źli winni biali ludzie zapewniliśmy pracę prymitywnej czekoladzie z tasakiem, by ten w imię tolerancji mógł robić sobie cyrk. i co to miało być, przesłanie do narodu? i co on mówi? żebyśmy dali im spokój.. sami przyjeżdżają po lepszą pracę i socjal, bo czegoś takiego u siebie nigdy nie zaznali, imbecyle.. jeżeli heniek zaprosi zbyszka, da mu jedzenie, schronienie, a ten go z wdzięczności zgwałci to kto jest zły? w mniemaniu bimiego, polona i gąsienicy heniek jest zły, bo ma mieszkanie, jedzenie, schronienie i dobre chęci. no ja pierdolę.. ewentualnie można to tłumaczyć zdarzeniami, których nie było tak by zamaskować zdziczenie nie nauczonego dobrych manier zbyszka.

policja powinna zajebać tę kurwę z wejścia. możliwe że wyszli z założenia, iż w więzieniu sami go dojadą. ta egzekucja to dobry moment, by uzmysłowić sobie sytuacje jak wielu ludzi w dobie kryzysu i walki z terrorem zbłądziła. jak dla mnie groteska - pomieszanie z poplątaniem.. dziwię się, że kontrola państwa jest mniej sprzyjająca obywatelom, a często bardziej sprzyja imigrantom - szkodnikom. mógłby to ktoś szczerze wyjaśnić.

podobnie tutaj:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Przemo




Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 230
Post zebrał 1.000 mBTC

PostWysłany: 02:19, 29 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

manhattanman,
albo jesteś skretyniałym nastolatkiem łykającym medialną papkę bez cienia zastanowienia, albo jesteś zwyczajnie niedorozwinięty. (Na agenta jesteś zdecydowanie za głupi).

Cytat:
tym razem my źli winni biali ludzie zapewniliśmy pracę prymitywnej czekoladzie z tasakiem, by ten w imię tolerancji mógł robić sobie cyrk.


My biali ludzie od pokoleń mieszamy się w arabskie sprawy wyłącznie dla własnych korzyści.
Urządziliśmy żydowskie państwo w sercu Palestyny, pozwalając na to, żeby żydzi wysiedlili arabów i przepędzili ich na cztery wiatry, a teraz dziwimy się czego Arabowie od nas chcą. Przecież dajemy im pracę.

Wyżynamy ludność w Iraku, w Afganistanie, teraz wspieramy rewolucję w Syrii i dziwimy się czego ci Arabowie od nas chcą? Co im jesteśmy winni.

Trochę wcześniej amerykanie wymordowali miejscową ludność na ich własnym kontynencie, a niedobitki pozamykali w rezerwatach. I dziwili się czego chcą od nich Indianie. Przecież mają swoje rezerwaty.

Czego chcą od białych ludzi Aborygeni?
O szaleńcu Gandim nawet nie warto wspominać. Przecież Brytole przynieśli rozwój do Indii.

Dobrze chociaż, że nie buntują się ludy Ameryki środkowej i południowej. Być może czas zamazał w ich pamięci potworny rozlew krwi, który przyniosła im zachodnia cywilizacja.

Przyjmując Twój tok rozumowania zupełnie nie potrafię pojąć dlaczego wybuchło powstanie warszawskie.
Przecież Niemcy podporządkowali sobie teren Polski i byli na nim władzą od kilku lat.
Dawali pracę Polakom.
A ci niewdzięczni bandyci i terroryści wzniecili powstanie i mięli czelność walczyć przeciwko dobroczyńcy.

-----------------------------------------------------------------------------------------

Masz prawo nie znać krwawej historii podbojów białego człowieka. W takim przypadku jesteś ignorantem.
Jednak kiedy odmawiasz przyjęcia do wiadomości faktów na temat historii jesteś zwyczajnym głupcem.

Przykro mi i smutno kiedy na Twoim przykładzie widzę jak łatwo manipulować ludźmi.
Jesteś przykładem na to jak bezkarnie dymać ludzi wmawiając im ciemnotę, a oni jeszcze podziękują za "oświecenie".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:47, 29 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



Ateiści wojują z Kościołem, a od tyłu wyrucha ich Allach.
I tyle wyjdzie z kolejnej lewackiej ideologii tolerancji i otwartości.
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pszek




Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:19, 29 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aqua napisał:
http://www.youtube.com/watch?v=CgK0uz2I9Yc

Z rezerwą odnoszę się do angielskojęzycznych "źródeł informacji" a ten film jest kolejnym dowodem na to że dobrze robię.
23 miliony muzułmanów zamieszkałych w Rosji a o których jest mowa w filmie, to ludność rdzenna.To nie napływowi emigranci a etniczna,wyznająca islam,będąca u siebie i od "zawsze",część rosyjskiego społeczeństwa.
Islamskie instytucje i meczety w europejskiej cześci Imperium Rosyjskiego
Ale po co czytać książki skoro mamy "oświatowe' angielskojęzyczne filmy na jutubje.
_________________
sasza.mild.60@mail.ru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adam Polo




Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 1118
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:31, 29 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerzy Ulicki zamieścił poniższe wideo dokładnie opisujące całą brytyjską ściemę z rzekomym "atakiem terrorystycznym". Jako, że film demoluje wszelkich wyznawców mainstreamu, zamieszczam odnośnik również tutaj. I nagle z "rzezi" wyszła komedia...



_________________
"Bądźmy realistami, żądajmy niemożliwego"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:02, 29 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agencja odpowiedzialna za tworzenie tych filmów dała dupy. Mają do dyspozycji specjalistów i ogromny budżet, a nie pomalowali murzynowi rąk na czerwono, kostka postrzelonego gościa raz ma plamę, potem nie, a potem znowu, pewnie nieudolni graficy chcieli pokazać, ze raz widać postrzeloną kostkę, potem jej drugą, nie postrzeloną stronę, zapomnieli dać "policjantom-przebierańcom" kulki z farbą do fake pistoletów paintballowych. Jakiś amator musiał się wedrzeć do tej agencji, która miała władzę, by pożyczyć na chwilę Londyńską ulicę, ale najwidoczniej zabrakło im już kasy i inwencji by porobic dobre filmy na youtube. Szczególnie w dobie ogólnodostępnych programów do animacji 3d i obróki filmów, to MI5 lub inne chłopaki ściemniaki dali ciała z tymi filmami. Bo to przecież niemożliwe, że obraz z komórki się rozmywa i tworzy smugi przy szybkich ruchach. Ja przynajmniej się z czymś takim nie spotkałem, zawsze filmy z komórki, czy cctv są ostre co do piksela a kolory odwzorowane lepiej niż w hd, lepiej niż w rzeczywistości, lepiej niż w snach po dobrym stuffie. Jak wyżej wspomnieli w tym filmie, te paski po bokach, przy wywiadzie nagranym z komórki, to napewno by coś ukryć po bokach! Nie ma opcji, ze to jest dlatego, że powiększenie obrazu z komórki do formatu tv rozmyłoby obraz, nieee. To napewno w celu ukrycia przemykajacej po bokach ekipy agencji, która zmontowała to show.

Moja rada dla tej agencji, powinni się podciągnąć technicznie, bo ich spiski są niewairygodne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Norbi




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 694
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:17, 29 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:57, 30 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co ja tobie mogę napisać przemo poza tym, że albo jesteś w moim mniemaniu drogą kurwą, albo po prostu tanią zdzirą. to nic dziwnego, przecież wg ciebie amerykanie są źli, a wtc wysadzono, dopisz jeszcze obłudniku pierdolony jak reszta świrów, że to wszystko było ukartowane [nawet jeśli ktoś im daje przyzwolenie na przebywanie w stanach], podobnie jak lot na księżyc. mogę wam tylko współczuć, bo polemizować się z wami nie da. pomimo braku argumentów wciąż uważacie się za tych niby oświeconych, choć bazujecie swoje bullshity wyłącznie na propagandowej wierze filmów z youtuba reszty paranoików - szkodników naszej cywilizacji i mąciwód, którym raczej szacunek nie powinien się należeć.
nikt o zdrowych zmysłach nie będzie się zastanawiać "czego oni chcą", bo chcą pieniędzy i przywilejów, których sami nie umieli sobie wypracować przez tysiąclecia. bliski wschód jest kolebką domowych wojen na tle religijnym i etnicznym, jeszcze sprzed kolonizacji czy interwencji zwał jak zwał francji, wielkiej brytani czy dziś stanów zjednoczonych. a to, że biała rasa korzysta na prymitywach wykorzystując ich dzikie zapędy nie powinno być niczym dziwnym. dzisiaj polacy pracują dla niemców i nie potrzebne do tego były żadne wojny czy podziały. gdyby polacy byli nieco mądrzejszym narodem zapewne też niczego nie chcieliby od unii. gdyby afrykanie nie byli nierobami pewnie nie potrzebowaliby pomocy międzynarodowych sponsorujących ich w miliardach dolarów, więc skończ się kompromitować marna postkomunistyczna prostytutko. wielu z was nie doszło jeszcze do tego poziomu wiedzy, by zrozumieć pewne mechanizmy, które rządzą światem dzisiejszym. każde podminowywanie naszej cywilizacji nawet propagandowo nie powoduje wsparcia, przybliża nas niestety do tej kurewskiej brutalnej rzeczywistości, w której tapla się reszta świata. ja rozumiem, że chcielibyście udawać teraz wielce świętych i sprawiedliwych, ale prawda jest taka, że w odwrotnej sytuacji żadna inna kultura nie kiwnęłaby nawet palcem by nam pomóc. także przestań być szują. posłuchaj mądrych skromnych ludzi, których nie rozumiesz, może nim zdechniesz dojdziesz do tego samego. ba, w mojej opinii życzę ci wręcz byś umarł czym prędzej, założę się o stówę, że należysz do grona starych pryków, powojennych leniwych kretynów, którzy są pośrednio odpowiedzialni za nasze problemy w obszarach zusu, deficytu i błędów systemowych, które niedawno zaczęły być łatane.
co tobie można napisać skoro i tak nie zrozumiesz. może tylko tyle, że trzeba skończyć z przesadną tolerancją względem gówna, a skupić się na tolerowaniu jednostek, które de facto jadą na tym samym wózku co ty. i jeszcze jedno, czas przestać być społeczną gnidą. ten rak, który nas toczy nie bierze się od barbarzyńców, on wynika z podziałów wewnątrz tkanki, którą wy sobie ubzduraliście, że należy osłabiać. do dziś nie ma dowodów na wysadzenie wtc, nasze granice są wciąż dziurawe, a socjal idzie do kurew, które na to nigdy nie zasługiwały. co mnie dziwi, że te same kurwy gotów są mi splunąć w twarz, mimo że nie należą do tych ziem, mimo że nigdy nie zajmowały się kreacją tylko burzeniem naszych stosunków pomiędzy współbraćmi. jeżeli nawet postkomuniści typu urban dostrzegają dzisiaj tego typu zależności, to sytuacja jak widać zmierza w bardzo złym kierunku.

mamy najwięcej miejsca, surowców, pieniędzy, doświadczeń, broni i wynalazków do tego, by nie obawiać się niżem demograficznym, ale na litość boską skoro jesteśmy w trakcie wojny z bliskim wschodem to logicznym jest, że musimy żyć w systemie bardziej spiętym niż kiedykolwiek, chociażby właśnie po to, by nie dopuszczać do tego typu sytuacji. żołnierza mi nie żal, ryzyko zawodowe. szkoda mi zwykłych ludzi, którym odbierany jest spokój m.in. przez właśnie takich oszołomów, którzy do tego zachęcają ich jeszcze, by obcinali ludziom głowy, byśmy czuli się winni za to, że oni nie potrafią się nawet dogadać między sobą, a co dopiero z innymi. ich przeludnienie będzie naszym wybawieniem, jeżeli nauczymy się tolerować samych siebie i szanować to co udało nam się posiąść.

w polsce czarny nie czuje się pewnie, muzułmanin czy chińczyk czuje się co najmniej wyobcowany. w kontakcie z polskimi kibolami robi automatycznie w portki. paradoksalnie w tym dziwnym kraju, nie czuje się respektu przed innymi kulturami, raczej odwrotnie. ten kto żyje/żył w wielkim mieście napisze to samo, co innego wsiowy łoś, dla którego skośne oczy czy czarny kolor jest nie lada atrakcją. sam nią po części jestem, bo należe w niewielkim stopniu do rasy mieszanej. stąd może dlatego tyle dziwnych emocji wokół tego wszystkiego. ale przynajmniej wiem kim jestem i dobrze mi z tym. a co do amerykanów i twoich bzdurnych teorii o aborygenach, to muszę cię zawieźć, ale biały człowiek zawsze żył w klimacie północnym, to wikingowie zdobyli amerykę - by później stworzyć kulturę mieszaną. to unia europejska powinna się martwić o napływ dzikich emigrantów, którzy są nam potrzebni jak piąte koło u wozu. ulegliście jakiejś nienormalnej paranoi, wydaje wam się że jak jest kryzys to należy się poddać, oszaleć i jeszcze bardziej zbliżyć do kurestwa bliskiego i dalekiego wschodu. TFU. brzydzę się tobą przemo. o łajzach typu polon czy bimi nie będę pisać, bo oni mało wiedzą, ale naprawdę: ilekroć widzę polaka katolika jebanego w dupę świętoszka to mam ochotę go posłać tam gdzie jego miejsce. nie pasujecie tutaj, nie podoba wam się. wyjedźcie tam gdzie będzie wam lepiej albo zamknijcie koparę i myślcie co można zrobić by było nam wszystkim tutaj lepiej, a nie na odwrót. w rzeczy samej na tym forum to ja jestem tym idiotą z tasakiem, który sam nie wie o co mu chodzi, ale w polsce czuję się sobą i wiem po co w niej jestem. więc przestań być pyszałkowatą zapatrzoną w swoją pseudointeligencję kurwą. bardzo bym cię o to teraz poprosił. przemyśl swoje zachowanie po prostu. pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Adam Polo




Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 1118
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:51, 30 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

manhattanman - lubię czytać Twoje dobrze uargumentowane wypowiedzi. Tylko przypomnij nieoświeconym. bo ten argument chyba umknął, dlaczego runął budynek WTC7? Zamiast pisać o wszystkim i niczym (księżycu, murzynach, islamie, amerykanskim wspaniałym rządzie) i okazywać swój ogólny zasób niewiedzy na każdym kroku, spróbuj obronić tylko jeden punkt widzenia. Napisz, że belka spadła i przewróciła budynek. Wrzuć te swoje przemyślane argumenty. Zaproś nas na swoją ucztę argumentów. Z pewnością wielu przekonasz swoją wiedzą. A może obnażysz naiwność i niewiedzę? Może nie ma w Tobie kontestatora, a jedynie zacietrzewienie, wiara w NBC i mainstream, pogarda dla innych (kolor skóry), ślepota na argumenty, frustracja własną niewiedzą...?
_________________
"Bądźmy realistami, żądajmy niemożliwego"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3488
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:26, 30 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czekalam, kiedy dobiora sie do Anglikow i sie doczekalam !

Po morderstwie zolnierza w Londynie
Wpadają w nocy, aresztują. Brytyjska policja walczy z antymuzułmańskimi wpisami w sieci
Wpadają do mieszkań w środku nocy, wyciągają ludzi z łóżek. W ten sposób brytyjska policja postępuje nie z groźnymi przestępcami, a z autorami wpisów na Facebooku czy Twitterze, które uchodzą za antymuzułmańskie. Za kratki trafiło już trzech mężczyzn - informuje "Business Insider".
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1.....alczy.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Przemo




Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 230
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:57, 30 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
co ja tobie mogę napisać przemo poza tym, że albo jesteś w moim mniemaniu drogą kurwą, albo po prostu tanią zdzirą.


Należało by się zdecydować na jedno, bo między "drogą kurwą", a "tanią zdzirą" jest olbrzymia przepaść. Zatem jednym i drugim być nie mogę, nawet w Twoim mniemaniu. Smile
Nawet bluzgać i ubliżać nie potrafisz logicznie i z sensem. Okazujesz tym samym niechlujność w myśleniu i chaos jaki masz w głowie.

Miałem szczere intencje, żeby odnieść się do Twoich wypocin, ale po prostu się nie da. W jednym zdaniu mieszacz wszystkie możliwe tematy, z których na dodatek nic nie wynika. Żebym nie był gołosłowny:

Cytat:
mamy najwięcej miejsca, surowców, pieniędzy, doświadczeń, broni i wynalazków do tego, by nie obawiać się niżem demograficznym, ale na litość boską skoro jesteśmy w trakcie wojny z bliskim wschodem to logicznym jest, że musimy żyć w systemie bardziej spiętym niż kiedykolwiek, chociażby właśnie po to, by nie dopuszczać do tego typu sytuacji.

Rozumiem, że jest to zdanie wielokrotnie złożone?
Wszak złożone jest z wielu piramidalnych bzdur.

Cytat:
mamy najwięcej miejsca

No jasne, wszak jesteśmy potęgą (geograficzną), rozwleczoną na kilkanaście stref czasowych. Smile

Cytat:
mamy najwięcej [...] surowców,

Pod warunkiem, że podbijemy Rosję, od Ameryki odkupimy Alaskę, a w Afryce założymy kilkanaście kolonii. Smile

Cytat:

mamy najwięcej [...] pieniędzy

Nawet gdyby mennica państwowa drukowała przez kilka lat bez ustanku same wysokie nominały, to obawiam się, że i tak nie mieli byśmy najwięcej.

Cytat:
mamy najwięcej [...] doświadczeń

A przepraszam w czym? Wymień dowolną dziedzinę, a prawdopodobnie wskażę Ci nację, która może poszczycić się większymi osiągnięciami.

Cytat:
mamy najwięcej [...] broni

Jasne, wszak jesteśmy niekwestionowaną na arenie międzynarodowej militarną potęgą. Smile

Cytat:
mamy najwięcej [...] wynalazków


Ręce opadają. Czy Ty w ogóle rozumiesz znaczenie słowa "najwięcej"?

Cytat:
do tego, by nie obawiać się niżem demograficznym,


Zakładam, że chciałeś napisać "by nie obawiać się niżu demograficznego"?
No cóż, nawet gdyby przyjąć, że czynniki, które wymieniłeś wcześniej są prawdziwe, (choć nawet dziecko wie, że nie są), to one i tak nie rozwiążą problemów z niżem demograficznym. Mogły by co najwyżej stanowić bazę i potencjał do rozwiązania tego problemu.

Cytat:
ale na litość boską skoro jesteśmy w trakcie wojny z bliskim wschodem

A jesteśmy z kimś w trakcie wojny? Bo myślałem, że nasi żołnierze są na misjach pokojowych, a nie na wojnie. Smile

Cytat:
to logicznym jest, że musimy żyć w systemie bardziej spiętym niż kiedykolwiek,

Pewnie Twoim zdaniem tak "spiętego systemu" jeszcze nigdy nie mieliśmy? Czy rozumiesz znaczenie słowa "kiedykolwiek"?

Cytat:
chociażby właśnie po to, by nie dopuszczać do tego typu sytuacji.


Zakładam, (choć nie wiem czy słusznie), że ta część zdania odnosi się do morderstwa żołnierza.
Otóż oświadczam Ci, że żadne "spięcie systemu" nie jest w stanie wyeliminować groźby ataków "terrorystycznych", czy aktów przemocy, jak w tym przypadku, (oczywiście zakładając, że wersja podawana przez media jest prawdziwa).

Gdybyś był odrobinę inteligentniejszy prześledził byś historię zamachów sprzed kilkudziesięciu lat. Ku swojemu przerażeniu pewnie odkrył byś, że wiele spośród nich było finansowane, lub wspierane, czy nawet organizowane przez kilkuliterowe służby państwowych wywiadów.

Co więcej, dziwnie zbiegały się z symulacjami zamachów i ćwiczeniami różnych służb.

Ale jako, że jesteś idiotą i tak do Ciebie nic nie dotrze, poza propagandową papką dla lemingów.
Tym bardziej, że wyjaśniasz:

Cytat:
sam nią po części jestem, bo należe w niewielkim stopniu do rasy mieszanej.


Ten fakt może tłumaczyć Twoje kłopoty z językiem polskim, ale głupoty raczej nie usprawiedliwia.
(Oczywiście zakładam, że zwrotem "rasa mieszana" określasz mieszankę ras ludzkich, a nie człowieka z kozą, choć z drugiej strony właśnie to tłumaczyło by Twoją bezdenną głupotę).

P.S.
Oszczędź swojego jednego posta na dobę i nie sil się na odpowiedź, tym bardziej, że i tak go już nie zobaczę, bowiem dołączyłeś do grona osób ignorowanych.

------------------------------------------

Cytat:
ba, w mojej opinii życzę ci wręcz byś umarł czym prędzej, założę się o stówę, że należysz do grona starych pryków, powojennych leniwych kretynów, którzy są pośrednio odpowiedzialni za nasze problemy w obszarach zusu, deficytu i błędów systemowych, które niedawno zaczęły być łatane.


Dziękuję za przemiłe życzenia.

Ja życzę Ci długiego życia, byś mógł zrozumieć swoją głupotę.
Te "stare powojenne leniwe kretyny" odbudowały kraj z powojennych zniszczeń. W ich czasach nie było problemów z ZUSem. A kraj w dużej mierze odbudowywali za darmo, w ramach czynu społecznego. Ale za głupi jesteś żeby to zrozumieć
I Wisisz mi stówę, ponieważ urodziłem się dwadzieścia lat po wojnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:11, 31 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uwaga piszę. Mam 1 post z własnego wyboru, nie jestem chciwy. Gdyby każdy miał tyle samo, byłyby równe szanse w dyskusji. Nie mam możliwości edycji posta, także piszę z głowy ciurkiem i co ważniejsze nie zamierzam zgrywać świętej wszechwiedzącej kurtyzany, która udaje, że to nie postkomunistyczne, powojenne szuje społeczne obciążyły nam suma sumarum zus, podobnie jak zasiłki dla nierobów lub o zgrozo muslimów, bezrobotnej cyganerii. Kto na to zezwolił? A teraz odwracanie kota ogonem za system, który sami nam onegdaj sparaliżowały. Polskie istne qui pro quo, pierdoleni oszuści tfu. Nie trzeba mieć super wyczucia – wystarczy przejrzeć sposób myślenia danej osoby, by otrzymać prawdziwy rezultat waszych jakże „szczerych i sprawiedliwych” decyzji życiowych. Także przemo dziekuje bardzo, że już więcej nie będę musiał znosić twoich kurewskich mentorskich zapędów od mącenia ludziom w głowach. Właśnie was winię, zniknijcie już – ci którzy nie wiedzieli co robić w latach 80-90’, więc szli do państwowości, do urzędów i do dziś czujesz ten sam ferment choć czuć również schyłek tego pasożytniczego pokoleniowego gówna. Jest tutaj wielu różnych ludzi z tych samych pokoleń, które dziwnym trafem po prostu się nie skurwiły. Albo przynajmniej mają na tyle nie napiszę, że inteligencji [bo sam ten zwrot w twoich wypowiedziach jest raczej jakimś groteskowym powtarzanym celowo absurdem], ale przyzwoitości, że nie psioczą na dzisiejsze państwo i społeczność, które zabrało im część komunistycznych przywilejów, to ty powinieneś dzisiaj płacić podatki za mnie, niedoinformowany cwaniaczku.

Każde państwo, które zadłuża swoich podatników tworząc jednocześnie nieuczciwą konkurencję na rynku, tj. pcha się w nie swoje sprawy finansowo-ekonomiczne, staje się automatycznie wrogiem swego własnego podwórka. Przelicz sobie kto za ile dziennie żyje w poszczególnych krajach, wówczas nieco ci się rozjaśni jaka jest przyczyna wojen i konfliktów na linii przywódca-społeczeństwo i w jakiej skali. Czemu o tym media nie mówią, dlaczego toniemy w tej absurdalnej propagandzie tolerancji względem panoszącego się gówna, którego nikt nie zaprasza. Zamykać granicę dla niechcianych imigrantów. Ojej i skąd tyle rewolucji nagle na bliskim wschodzie, przypadek? Paradoksalnie ten czarnuch obama i jego reprezentacja elektoratu, pomimo swoich kenijskich szlachetnych intencji [pytanie czy świadomych czy może jednak nie], stanowi zagrożenie nie dla przybyszów z zewnątrz, ale dla samego siebie. Dziwnym trafem głupie społeczeństwo kupi piękniejsze kłamstwo, od brutalnej i bezwzględnej prawdy zasianej przez swego lidera. To samo jest z przesadnie liberalnymi politykami w unii europejskiej. I co mnie dziwi to paradoks, że konserwatyzm, radykalizm nagle staje się chwytliwy i przydatny w sytuacji, kiedy musimy się zmierzyć ze znacznie liczebniejszym i bardziej pozbawionym skrupułów wrogiem. Jeżeli musiałbym kogoś kiedyś zabić to w pierwszej kolejności ginie muzułmanin, w następnej kolejności ich sympatycy-obrońcy. Wiadomo gdzie jest bliski wschód – zaznajcie sobie pokoju i normalności w arabii saudyjskiej. Zresztą denerwują mnie też chińczycy, posłuszni aż do przesady, pozbawiani u siebie ludzkich wartości i uczuć. Wiem bo wiem, tylko szybko, szybko, dużo, dużo i mega znieczulica, bo wyjścia w sumie nie ma [poza emigracją]. Jeszcze gorsze bydło. Co mamy ich naśladować, bo jest ich więcej? Pierdoleni ssą nas jak tania dziwka z burdelu i jeszcze chcą może rządzić. Tu jest problem, jeżeli macie względem nich bardziej liberalne podejście. Polska dla Polaków, Europejczyków, a jak się nie podoba to spierdalać tam skąd przybyli. To jest normalny sposób myślenia dziś. Nigdy nie sądziłem, że będę musiał stosować takich radykalno-konserwatywnych narzędzi mediacji, aczkolwiek jak widać wyboru jako takiego już nam nie pozostawiają. I oczywiście to ja jestem ten zły, głupi, dodam sobie może jeszcze biedny byście przy mnie poczuli się nieco lepiej. Co ja oglądam tutaj na miejscu to wstyd się przyznać. Ta moda na bycie tolerancyjnym debilem-frajerem faktycznie musi płynąć chyba z tv, ja nie wiem, bo telewizja jest mi tak samo obca jak mądrości życiowe postkomunistycznych kretynów. Chyba logiczne.

Adam, dobrze wiesz, że ci nie wierzę i nie dbam o to czy obchodzi kogokolwiek to co piszę. Czyta ten który chce, ja czytam całościowo, bo lubię, bo jest tego niedużo, widząc zarazem, że większość nie czyta tylko kłapie dziobem i ogląda filmy youtube – wielkiej kartoteki niczym facebook – masz przyczynę dzisiejszej „inteligencji i oświecenia”, o której napisał nam nie tylko przemo, ale wielu, wielu mu podobnych ..taki czas, czyli mity, mity, albo półfakty, domniemania, ogółem mało prawdy, dużo przypuszczeń i przeciągania sznura, a jak rozumiem do tego służy forum, by wyrazić własne zdanie a nie narzucać głupawe i mało prawdopodobne teorie spiskowe. Co z tego, że dopuszczam taką możliwość, że popełniam pewnie gdzieś błąd, bo nie było mnie tam po prostu na miejscu ataków 911, ale czytałem sporo fragmentów osób, również polaków, którzy tego dnia spierdalali stamtąd jak szczury z tytanika. Nikt nie widział wesołej grupki arabów zapierdalających w drugą stronę w przebraniach strażaków – wspaniałych bohaterów, którzy tam polegli w obronie cywili. Nikt nie widział na miejscu wybuchów, nie słyszeli ich w środku budynków [a nawet jeśli to niewielka grupka osób, którą rozpowszechniono na cały świat jako „tych co słyszeli”..], praktycznie nie ma na to dowodów, tutaj jest problem, że nie da się tego udowodnić jednoznacznie. Wtc7 albo runęło w reakcji łańcuchowej po odłamkach z sąsiednich wież, albo została po prostu wysadzona przez bliżej określoną grupę terrorystyczną. W zamach stanu i zdradę narodu też można sobie wierzyć, to wydaje się jednak nieco nielogiczne żeby ktoś z rodzimego podwórka poświęcił tyle istnień ludzkich i dolarów na to by nagle destabilizować bliski wschód i detronizować odwiecznego wroga zachodu saddama. To wygląda tak jakby zrobiono dwie pieczenie na jednym ogniu, tj. rozkurwili śmiecia srającego w swoich obywateli o innej orientacji etnicznej bronią chemiczną [mam tutaj na myśli kurdów], przy okazji rozprawili się z najeźdźcą ze wschodu – ugrupowaniem powiązanym również w jakiś sposób z wywiadem pakistańskim. Rodzina bin ladenów budująca 1,5km wieżę za pieniądze m.in. z ropy, surowców, które są tam bo są [podobnie jak w chinach surowce + baaardzo tania siła robocza, a samobójstwa masowe co tam - to tylko efekt uboczny „silnej” totalitarnej władzy tfu], a nie dlatego, że są zaradnymi sprytnymi przedsiębiorcami, przyćmiewając tym samym głód i nędzę swoich współbraci - od lat 90’ próbowała bezskutecznie wysadzić wieże, tj. położyć jedną na drugą ładunkami wybuchowymi w podjeżdżających tam furgonetkach. Dziwnym trafem zła ameryka i jej wywiad dawały sobie ze zgnilizną radę. Bronili się. Dopuszczam opcje ładunków, na co mimo wszystko oficjalnie dowodów nie ma, ale nie dopuszczam możliwości że to akurat muzułmanie nie są winni temu zamachowi, czy inaczej – ich skurwiali przywódcy. Odpowiedzialnie i świadomie rozpoczęli dżihad z zachodem. Nikt ich nie nakłaniał. Przypomnijcie sobie te sceny z 2001 jak dzieci, kobiety, ogółem ludność cywilna ciapatych wiwatowała z radości, że giną ludzie w ogromnych męczarniach, co najmniej jakby wygrali wojnę światową. Pierdolić tych prymitywnych skurwysynów do nieskończoności. Wcale mi ich nie żal. Od wczoraj kocham Izrael. Iran i arabia saudyjska powinna się raczej teraz pomodlić do allaha, będą go bardzo potrzebować.

Ci którzy twierdzą, że zrobili to ludzie z cia albo jakaś bogata rodzina rządząca światem to mąciwody. Żadna z tych organizacji czy rodzin nie miała by w tym większego interesu sumarycznie. Przecież nie trzeba nas na bliskim ani dalekim wschodzie – oni sami się wykańczają między sobą od wieków. Chodzi o wpływy, a chciwość i barbarzyńskie zapędy robią swoje. A ile kosztowała wojna? Co oni nie mają tam kalkulatorów i doświadczeń z ofensywy rosyjskiej w afganistanie? Dyktatura i komunizm nie jest i nigdy nie będzie lepszy od systemu, w którym żyjemy my i to spróbujcie obalić, zamiast roznosić ferment czy to na youtube czy na forach, że ameryka zła bo niby kradnie[abstrahując od technologii i osiągnięć pchających cały świat naprzód od zawsze], a wschód dobry, bo głupi, wiec biedny. Mało logiczne to co próbują nam narzucić spiskowcy. Za dużo ich jest i tyle z mojej strony. A teraz idę sobie odbudowywać kraj i studiować własną ekstremalną głupotę, wszakże tak dużo czasu odziedziczyłem po swoich jakże utalentowanych i uczciwych przodkach, za „czasu których nie było dziur w zusie” tylko w butach lol i w ogóle komuno wróć, dawajcie ignora patałachy, i tak szkoda na was 30 min życia pisania tego jakże konstruktywnego niewygodnego wam bełkotu. Zrobiliście z bimiego ofiarę zamkniętą w celi pełnej elektroniki bez możliwosci ucieczki. zjechaliście mu beret, przez wasze opresyjne totalitarne podejście zaczął myśleć, że jest terrorystą na wygnaniu [posługującym się przeogromną nietuzinkowo propagandową wiedzą i inteligencją] ogłupiliście go narkotykami, przekupiliście euro, wy nędzne szuje nwo. przez wasze banialuki uwierzył w to, że pełni misję pokojową ratowania świata, że wyzwoli biednych ludzi z kajdan zła, okrucieństwa i kłamstw ach. Strzeżcie się innowiercy, stare pryki a może pierdy, nieważne. Nie przegrałem stówy, trafiłem w samo sendo, nędzna bojkotująca mnie tania kurtyzano. Standardowo zamykam tym samym temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Szczypior




Dołączył: 06 Mar 2013
Posty: 241
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:11, 31 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
manhattanman napisał:
co jest kurwa.

jajco



Brzydki i zły murzyn w dodatku muzułmanin ( fanatyk?) zajebał białego chłoptasia , , weterana wprowadzania demokracji w Afganistanie . Akcja : w samo południe , rekwizyty do rozjebania i ujebania - jeden samochód, nóż , tasak -. Na koniec czekają na policje i rzucają się na nią z bronią biała , po czym zostają męczennikami .
Tak sobie myślę , że piszą scenariusze ludzie z Hollywood , znaczy się agencje skupują odrzuty scenariuszów które nie zostaną zekranizowane , gdyż chociażby historia jest banalna i oklepana , ale gawiedź lubi krew Wink

W dodatku scenariusz , znaczy się akcja się rozszerza ( jest ciąg dalszy ) . I tak na przedmieściach Stockhomu złe murzyny musli robią borutę . Tak i we Francji złe murzyny musli dziabnęły nożem francuskiego żołnierza w Paryżu .
Yeah , chcemy więcej akcji Smile

Wątek pogorszenia jakości scenariuszy jest bardzo ważny. Czyżby oszczędności w służbach?

Pogorszenie jakości scenariuszy daje się odczuć w wielu krajach. Podobno w Judeopolonii niejaki Brunon W czy Zenon K miał plan wysadzenia knesetu wraz z urzędową zawartością. Facet trafił w dyby.

Sam pomysł nie wydaje mi się być zły, ba – jest godny poparcia. Gdyby ktoś zbierał podpisy pod petycją domagającą się np. rozstrzelania wszystkich członków knesetu i rządu to może liczyć na mój głos. Gdyby taki zbożny plan udało się zrealizować to byłoby trochę mniej qrew i sqrwysynów w Warszawie choć nie mam wątpliwości że nadal o wiele za dużo. Tu jest potrzebne systemowe wysiedlenie i nic go nie zastąpi.

Podobno ten biedny Brunon W czy Zenon K zbierał zwolenników “ostatecznego rozwiązania” przez Internet. Taki konspirator! Yebany gang Olsena.

Ta teza wydaje mi się tak głupia jak ten scenariusz zamachu w Londynie. Czy należy im płacić dwa razy więcej za wymyślanie takich głupot? Czy wymienić załogę bo starej skończyła się inwencja?

Jakość scenariuszy pogorszyła się ewidentnie. Przemysł rozrywkowy schodzi na psy.


Aqua napisał:


Ateiści wojują z Kościołem, a od tyłu wyrucha ich Allach.
I tyle wyjdzie z kolejnej lewackiej ideologii tolerancji i otwartości.

Świat się zmienia. Kultura schodzi na psy. Coś trzeba z tym zrobić.

W Polsce przeciętna liczba dzieci na kobietę to ~1,3. To katastrofa, wynik planu rabina Balcerowicza. To sposek międzynarodowych Żydów z Banku Światowego i MFW. To efekt spisku Żydów a nie Arabów.

W Niemczech ostatnio wzrost dzietności zanotowano za czasów Adolfa Hitlera i to był efekt prospołecznej polityki złych nazistów.

Te sqrwysyny w filmiku nie pytają dlaczego muzułmanie emigrują do Europy. Dlaczego? Bo liczą że oglądacze tego agit-propu to prymitywne bydło. Teraz ludzie uciekają z Syrii. Dlaczego? Dlatego że muzułmanie nie potrafią się sami rządzić? A może dlatego że przeszkadza im żydowski terroryzm?

Moim zdaniem należy odebrać Żydom mass-media a ich samych zaprosić na Madagaskar. Od razu zrobi się miejsce dla chrześcijan i muzułmanów.


Norbi napisał:

Z Polski w ostatnich latach wyjechało miliony ludzi. Musieli wyjechać bo w Polsce nie ma pracy. Wiesz dlaczego?

Tam gdzie wyjechali nikt ich nie zapraszał. Polacy to naród emigrantów.

Kojarzysz rabina Balcerowicza który swoim nazwiskiem firmował zniszczenie polskiego przemysłu? Kojarzysz Bank Światowy i Międzynarodowy Fundusz Walutowy które tą operację przeprowadziły? Kojarzysz rabina Michnika który dał osłonę propagandową?

Spierdalaj z tym żydowskim agit-propem!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:20, 31 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kojarzysz Bank Watykański? Wink

Moim zdaniem sprawę wyjaśnił już imć Rostkowski vel. Rothfeld. To rozwiązanie to wojna w Europie. Wojna w Europie jest jedyną opłacalną wojną. Jedynie naiwni myślą, że naprawdę opłacalną wojną jest ta w egzotycznych krajach. To są biedne kraje w jakich nie ma wiele pieniędzy, które można pozyskać na potrzeby wojny. W Europie kasy jest w cholerę, a dodatkowo jest wykształcona społeczność, zaawansowana technologia, co daje perspektywy tłuczenia kasy największej z możliwych, czyli na odbudowie zniszczeń po wojnie. Sama wojna to kasa na start, ale największe pieniądze tkwią w odbudowie. Wystarczy spojrzeć na wydatki na odbudowę po II wojnie, które popłynęły wielkim strumieniem do firm, które nie zostały "rozjebane" podczas wojny. Takowe były w krajach niepodbitych przez nazistów.
Innymi słowy trzeba znaleźć powód do wojny. Próbowano z "ruskimi", ale ruscy są cwańsi, niż się wydawało, co pokazała sytuacja Gruzji. Tam do poważnego konfliktu był jeden krok, a przynajmniej do opanowania w pełni Gruzji przez naziJuEsMańców, czyli stworzenia perspektyw na "gruby" konflikt w strefie wpływów "ruskich". Plany naziJuEsMańców pogrzebał w znacznym stopniu nieświadomy przygłup imć "Supermen" Kaczyński, który nie obeznany w planach, bo do nich niedopuszczony "wjebał" się na kozaka do Gruzji, co zablokowało możliwości działań tajnych oddziałów specjalnych naziJuEsMańców. Condolezza była "czerwona" jak burak po akcji "Kaczora".
W związku z postawą "rusków" poszukiwane są inne sposoby budowania konfliktu na przyszłość.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1412
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:29, 31 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj Grzanek ,dajesz radę jak widać Very Happy Grzanek napisał :
Cytat:
Ale jeśli autentycznie jesteś takim antypolskim ruskim szowinistą, jakim się tu pokazałeś, to pluję ci w ryj! I przy okazji wyrażam zdziwienie, że jeszcze cię z tego forum nikt nie pogonił. Nie piszę o adminie, bo to internacjonał-trockista, ale po tym co napisałeś o Polakach, powinni cię tu przynajmniej werbalnie zlinczować.

Na typku poznałem się już trochę czasu temu w temacie o ,,Katastrofie Smoleńskiej"
Cytat:
pszek ,ja nawet twój przewrotny cynizm rozumiem .... nie każdy miał w rodzinie tak jak ty katów Polaków i został wychowany na czerwonego skurwiela schowanego za nikiem pszek . Śmiecie im starsze tym bardziej cuchną i ty pszek waniajesz coraz bardziej , no ale to wasz zapach rodzinny Katastrofę to pszek masz w głowie i sumieniu .
viewpost.php?p=240704 pozdrawiam .to pojebane forum pada na ryja od dawna , Bimichujnia już nawet statystyk nie aktualizuje bo zmierzają do zera.
Grzanek piszę do ciebie w innym temacie ,bo pierdolę zliczanie cyferek .
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8569
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:06, 31 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@manhattanman ty to tak sam z siebie , czy robisz wcześniej zapiski .
Ty , książkę napisz , marnujesz się .



@Szczypior , a co do tego scenariusza , to mamy tu taka przewrotność . Zasadniczo - źle znaczy dobrze . Jest tak . Mamy scenariusz w hoolywood i uważamy że jest chujowy ( ale - o tym za chwile ) i sprzedajemy go rządowi . I tu jest te ale , zastrzegamy prawa do ekranizacji na podstawie wydarzeń które wyreżyseruje rząd . I co , zarabiamy dwa razy , ha jebany MIŚ , musi być drogi Smile
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aximia




Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 3996
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:51, 31 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


_________________
https://www.youtube.com/watch?v=a6EnyQ0Dy50
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bóg z nami




Dołączył: 27 Mar 2013
Posty: 266
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:05, 01 Cze '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Norbi napisał:



Norbi, czy Ty sugerujesz, że napaść na Twoich rodziców, porwanie Ciebie a następnie utrzymywanie cię za ich pieniądze wydarte siłą to zdrowa sytuacja?

I nie udawaj, że nie zrozumiałeś Very Happy



Dla pewności:
ja mam kasę, zabiorę Twoim rodzicom kasę,
uciekniesz z domu,
przyjmę Cię pod swój dach

Rozumiem, że można Ci serdecdznie oznajmić, że pusta lodówka i patologia w twoim domu rodzinnym to moja zasługa...
Nie będziesz na mnie zły? Nie będziesz tęsknił?
Nie będziesz walczył o zwrócenie Ci życia?

I tak jest z nimi - wpuścili chamów na salony...
Biali zniewolili rodziny, ukradli wiedzę, ukradli dobrobyt. Spustoszyli kraj.
A wszystko w imię demokracji...


PS
Czy to tylko ja mam wrażenie, że kapitalizm i demokracja zostały sztucznie (może na siłę) ze sobą zespolone?
_________________
2 palce i 2 palce to 1-szy,2-gi... 4 palce
a^2+b^2=c^2=> trójkąt jest prostokątny

A heliocentryzm? To jeszcze wiedza, czy już wiara?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:48, 01 Cze '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Będąc syjonistycznym agentem, który wpycha Arabów do Europy, niezależnie od tego, czy po to, żeby ją zniszczyć czy też doprowadzić na skraj wojny, przede wszystkim dążyłbym do marginalizacji znaczenia Islamizacji, nawet kosztem spychania winy do żydomasonerię. Olewacie podstawowe zagadnienie jakim jest demografia naszego regionu. To, że CIA z Mossadem sfingowało kilka zamachów - tak jakby to było pierwszy raz - nie wybiela Islamu. Zresztą tak na prawdę WTC było na rękę jednym i drugim, przy czym dla obu stron z innych powodów. Teraz terror Islamski się szerzy, a poprawność polityczna nie pozwala go nawet nie tyle zwalczać, ile poprawnie identyfikować.



Ale przecież nie słucham Maxa, bo nie dostrzega, że za WTC odpowiada CIA. W ogóle przecież, każdy który nie zaczyna porannej kawy od tropienia spisków syjonistycznych nie jest godzien mojej uwagi, albowiem mojsza prawda jest najmojsza.

pszek napisał:
23 miliony muzułmanów zamieszkałych w Rosji a o których jest mowa w filmie, to ludność rdzenna.To nie napływowi emigranci a etniczna,wyznająca islam,będąca u siebie i od "zawsze",część rosyjskiego społeczeństwa.


Tylko w jaki sposób ten fakt wpływa na pozostałe dane z filmu?
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Norbi




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 694
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:36, 01 Cze '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bóg z nami napisał:

I nie udawaj, że nie zrozumiałeś Very Happy

Jestem imigrantem w obcym kraju , jak wielu z Was...
Ostatnią rzeczą, jaka przychodzi mi głowy jest importowanie tutaj polskiego piekiełka.
Szanuje tutejsze prawo i obyczaje. Jak przestanie mi się podobać - wyjadę.

Imigranci spoza Europy, reprezentują nieco inną kulturę i obyczaje Very Happy
Pewnego dnia zapragną załadować nas na ciężarówki



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
grzanek




Dołączył: 12 Paź 2011
Posty: 368
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:49, 01 Cze '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ElComendante napisał:
Bimi tylko, że imć Radek nie był żołnierzem, bo przecież nie było oficjalnej armii w Afganistanie to po pierwsze, czyli wątpliwe by składał jakąś przysięgę, jak w armii cudzoziemskiej zwanej legią cudzoziemską we Francji.
Radek robił tam oficjalnie za dziennikarza Wink
Jego kariera jest, jednak bardzo "dziwna". Powiązania oficjalne z firmami Murdocha w Polsce są jawne i potwierdzone.
Co się z imć Radkiem działo wcześniej, ale tak realnie, a nie w wersji dla "pismaków" można tylko spekulować.
Kariera imć Radka na małą skalę przypomina słynnego Retingera. Wyjazd w bardzo młodym wieku do Anglii. Skończone uznane uniwersytety bez info, skąd pochodziła kasa, jakby posiadało się bardzo wysoko postawionych protegowanych. Wyjazd do obcego kraju "oficjalnie" w roli dziennikarza w przypadku Radka, "dyplomaty" w przypadku Retingera. W obu krajach mamy do czynienia z rewolucjami.

Chyba każdy, a w każdym razie większość polskich wywiadów z Heniem Kissingerem, to te w wykonaniu Radka. Henio zawsze gada z nim jak swój ze swoim.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pszek




Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:40, 01 Cze '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aqua napisał:

pszek napisał:
23 miliony muzułmanów zamieszkałych w Rosji a o których jest mowa w filmie, to ludność rdzenna.To nie napływowi emigranci a etniczna,wyznająca islam,będąca u siebie i od "zawsze",część rosyjskiego społeczeństwa.

Tylko w jaki sposób ten fakt wpływa na pozostałe dane z filmu?

Każdy kto był w Hiszpanii osobliwie na południu, mógł się przekonać że islam obecny tam był nie od wczoraj.
Aqua napisał:
Ale przecież nie słucham Maxa, bo nie dostrzega, że za WTC odpowiada CIA

Ja na ten przykład nie słucham Maxa z tego powodu że rani moją inteligencję i wogóle brzmi jak zgrzyt metalu o szkło.
Cywilizacja Zachodu jest w stanie agonalnym i nic tego procesu nie powstrzyma a islam nie ma nic do rzeczy.Może tylko tyle że natura nie znosi próżni i kiedy powstaje nisza po czymś to coś ją wypełnia.Nie od islamu to cierpielibyśmy od czegoś innego jak stary,schodzący, człowiek cierpiący na wszelkie możliwe dysfunkcje któremu szkodzi literalnie wszystko.Klasycy przewidzieli taką sytuacje już 200 lat temu.Zauważalna na przełomie XIX i XX w "ucieczka" w nacjonalizmy,socjalizmy,faszyzmy,była desperacką próbą wypracowania nowej cywilizacyjnej formuły zdatnej do zastąpienia tego co niegdyś dzierżyło Europę czyli porządku feudalnego który bezpowrotnie runął wraz murami Bastylii.
Bunt nic nie pomoże,trzeba pogodzić się z rzeczywistością choć jest dla nas niesympatyczna.A co jest słabe pchnąć jeszcze trzeba,aby silne panowało -takie są odwieczne prawa natury.Krótko mówiąc my mamy zegarki ale to oni mają czas.
Po za tym nie należy histeryzować z tym zamachem,MI6 nierychliwe ale bywa że po latach uchylają rąbka starych tajemnic.
Tak było niedawno w sprawie śmierci Patrica Lumumby http://www.bbc.co.uk/news/world-africa-22006446
_________________
sasza.mild.60@mail.ru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:31, 02 Cze '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

właśnie, że nie. niska dzietność nam po prostu sprzyja. a dlaczego. a dlatego, że nie potrzeba nam pierdolonych downów, ludzkich robotów jak w azji. potrzeba nam selekcji, którą stosujemy, tzn nie wiem jak wy - ja stosuję. jesteś biedny, nie rób bachorów, bo nic po tobie nie zwiększą. masz głowę do interesów albo nie jesteś miękką pseudointeligencką kurwą - miej dzieci tyle ile masz miejsca. po co mają się panoszyć później po świecie. scenariusze są ewidentnie chujowe, zwłaszcza gdy przyjrzysz się reszcie świata. zalewają nas ludzie głodni, ludzie żądni pieniędzy i ciężkiej pracy. pomagają nam kreować gospodarkę w dobie "kryzysu", ale jest jedno małe ale - czy chcemy ich. nie chcemy. to miejsce jest nasze, to oni się panoszą u nas. zapamiętajcie sobie ten fakt do końca życia. wylewanie kwasów za obce kultury, które obcinają naszym głowy jest co najmniej lekko niestosowne bardzo kurwa delikatnie mówiąc. konkretnie, jest szmatławe, podobnie jak moralne działanie "rodaków", którzy próbują zdyskredytować naszą kulturę i postępowanie. mało tego cierpimy na kryzys "inteligenckiej" przewagi kretynów. zasada numer jeden: nie bądź drętwą leniwą cipą - to szkodzi wszystkim, działa na naszą niekorzyść. musimy się dostosować do ich dzikiej mentalności, a następnie korzystać z ich słabości. kto tego jeszcze nie pojął jest po prostu głupi. muszę z przykrością zarazem stwierdzić, że prosces "uświadamiania" naszych jakże "bystrych patriotów" nie będzie łatwy. żeby to zrozumieć, trzeba tego doświadczać na bieżąco. nie obawiajmy się, nie dajmy się, brońmy własnych interesów i przewagi, której nam zazdroszczą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5   » 
Strona 3 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


W Londynie na ulicy obcięli głowę żołnierzowi
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile