W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Czterej jeźdźcy apokalipsy - film (2012)  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
18 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 15766
Strona:  «   1, 2, 3 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:41, 25 Lip '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

takie tam



z reszta to i tak nie prawda bo w istocie to 200 osob ma wiecej niz 3,5 miliarda a nie tak jak w filmie 300 tyle co 3 miliardy Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
outlaw87




Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 880
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:30, 25 Lip '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Al Kohol napisał:
takie tam



z reszta to i tak nie prawda bo w istocie to 200 osob ma wiecej niz 3,5 miliarda a nie tak jak w filmie 300 tyle co 3 miliardy Laughing


Ten pan dobrze mówi o kapitalizmie i patologi "1%". Polecam jego wykłady

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2997
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:16, 26 Lip '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tych wszystkich tematach na temat ekonomii, handlu, działania systemu, itd. zapomina się o tym czym oryginalnie był kapitalizm kiedy powstawał jako idea. I teraz, ten chory model, utożsamia się z "kapitalizmem", który z kapitalizmem ma niewiele wspólnego. Ale to część planu i celowe działanie.
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bóg z nami




Dołączył: 27 Mar 2013
Posty: 266
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:26, 30 Lip '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chemicloo napisał:
Cytat:
KURWA - nie ma kredytu, który jest sensowny, jeśli nie tworzysz pożytków - zrozum to.



To nie do końca prawda.


Nie zapłaciłeś kiedyś do końca za zakupy?

Co się stanie jak wydasz więcej, niż masz zboża ? Deficyt. Idziesz do innego.
Co się stanie, jeżeli Twój sąsiad dostanie kredyt a Ty mu nie podniesiesz ceny? Wykupi prawie wszystko nawet za wyższą cenę bo lubi zboże Wink

Co się stanie, jak nie zechcesz przycisnąć pasa? - Zostaniesz z niczym...


Co Ci daje kredyt, jeżeli nie idzie za nim zapas dóbr? Tworzy się deficyt wprost proporcjonalny do kredytu.
Kredyt jest też dla pracowitych.


Ciekawe, co by "Żydzi" zrobili bez Gojów - przeszliby na walutę spekulacyjną?
_________________
2 palce i 2 palce to 1-szy,2-gi... 4 palce
a^2+b^2=c^2=> trójkąt jest prostokątny

A heliocentryzm? To jeszcze wiedza, czy już wiara?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
owlik




Dołączył: 21 Cze 2012
Posty: 174
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:15, 16 Kwi '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znakomita polska kontra wobec przekazu Czterech Jeźdźców Apokalipsy:
"Lewiatan" - o istocie państwa opiekuńczego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:33, 16 Kwi '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@owlik

Jeśli zamierzasz kogoś przekonać filmikiem wyprodukowanym przez Polsko-Amerykańską Fundację Edukacji i Rozwoju Ekonomicznego, która w razie czego może połączyć się z każdą inną fundacją - w domyśle fundacją TYCH co trzeba oraz jej środki w razie czego mają być przekazane Polish-American Foundation for Economic Research and Education z siedzibą w stanie Delaware w Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej lub {gdyby tamci zostali wyjebani} dla, jakże nieopiekuńczego Caritasi Archidiecezji Warszawskiej, to myślę, że jesteś dość zabawny.
Pomijam już swojsko brzmiącą nazwę Lewiatan z jakże niezrozumiałych dla mnie powodów tak popularną w Polsce i przyjmowaną przez kolejne formy "chujostwa".
Polish-American Foundation for Economic Research and Education głosi natomiast coś takiego jak polsko-amerykańska szkoła myśli ekonomicznej. Od kiedy istnieje coś takiego jak polsko-amerykańska myśl ekonomiczna? I do chuja Wacława co to w ogóle jest za myśl czy też tzw. szkoła ekonomiczna?

Dla zwolenników jankeskiego gówna, czy jakiejkolwiek innej postaci gówna a mieniący się jak "świecący" ryj Sommera z początku filmiku patriotami {a w rzeczywistości będący partykularnymi patetycznymi chujkami} stworzę parafrazę pewną.

"A niechaj jankesy{ich postronni zwolennicy} (w wersji oryginalnej narodowie - tyż pasuje) wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swój język {w tym ekonomiczny} mają"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
owlik




Dołączył: 21 Cze 2012
Posty: 174
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:14, 17 Kwi '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W najśmielszych marzeniach nie przyszłoby mi do głowy przekonanie mataczącego idioty z avatarem o czerwonej czapce Smile
Doklejam to co świetnie nadaje się do tematu. O finansowaniu pomyśl względem swoich ulubionych, dobrze skrojonych i jak widać bardzo perswazyjnych Czterech Jeźdźców Apokalipsy, a nie materiału 36 min., będącego skrótem myśli od wieków dostępnych za darmo w bibliotece. Oczywiście złe jest tylko to, że mądrzejsi od ciebie w nim mówią, w dodatku Polacy, o zgrozo - rozbudzający naród patrioci. Wyobrażam sobie jak czytając to i owo skręca cię w brzuchu i zaczyna ci się kręcić w głowie, wszak mądrość musi być taka trudna do wyrażenia. Ach gdyby tylko nikt o tym jeszcze nigdy nie mówił. Gdybyś to ty mógł pełnić tę misję, nie musiałbyś tak zawzięcie zaprzeczać, nie musiał się silić na nowe i właściwsze podejście. Z góry dziękuję za każdą kolejną odpowiedź pełną matactw Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:33, 17 Kwi '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

owlik napisał:
w dodatku Polacy, o zgrozo - rozbudzający naród patrioci. Wyobrażam sobie jak czytając to i owo skręca cię w brzuchu i zaczyna ci się kręcić w głowie, wszak mądrość musi być taka trudna do wyrażenia.


Nie ma to jak rozbawić mnie do rozpuku przed snem Laughing
Dobrze, że często się śmieję i przy tak śmiesznych wypowiedziach potrafię się nie rozpęknąć.
Dodatkowo, dzięki za dotlenienie mojego organizmu i zapewnienie mi dobrego, zdrowego snu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
asq




Dołączył: 03 Mar 2014
Posty: 64
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:02, 19 Kwi '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciekawa dyskusja niezależnie od tematu i przedmiotu tego filmu, który rzeczywiście budzi szereg poważnych wątpliwości, ale ta dyskusja między @Al Koholem, @Szczypiorem i @ElComendante zasługuje tu na uznanie choćby z racji wysiłku, jaki włożyli, aby pochylić się nad tym tematem, przynajmniej moim zdaniem (czyli dla mnie osobiście);

na marginesie pozwolę sobie też na osobistą uwagę do @owlika - z tego co piszesz wydaje mi się, że żyję w Twoim świecie już od wielu lat, ale nijak nie mogę zrozumieć tego co piszesz nawet jak próbuję zrozumieć czytając to co piszesz po dwa razy lub więcej razy - osobiście opowiadam się za dewizą pisania jak najkrócej i najprostszym możliwym językiem (czego sam nie potrafię i dlatego zawitałem na to forum), ale mimo to akurat tego co piszesz nie potrafię zrozumieć.

@owlik mimo to nie martw się tym zbytnio, że ja Cię nie rozumiem, bo mnie też mało kto rozumie Wink ale może jednak staraj się dostrzec też to co myślą i piszą inni, bo czasem faktycznie sprawiasz wrażenie, że to co tu myślą i piszą inni w ogóle Cię nie obchodzi - nie osądzam Cię tylko przedstawiam mój punkt widzenia Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Patin




Dołączył: 28 Cze 2011
Posty: 466
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:56, 20 Kwi '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zabawne jest to, że najbardziej aktywni twórcy ówczesnej rzeczywistości, co spowodowało obecne skutki wypowiadają się o swoich błędach koncepcyjnych i decyzyjnych równocześnie podpowiadając z przerażającą pewnością jak ponownie w inny sposób uformować szczęście Laughing

Winny już znaleziony, osądzony tylko musimy w to uwierzyć. Winni są czterej jeźdźcy apokalipsy Very Happy
telewizja zła, banki złe, chciwość zła, przemoc zła
w ten sposób główny twórca ubierając się w owczą skórę znów wymknie się i przemknie niezauważony pod postacią nowych koncepcji na szczęście.
Szczęście to coś czego nie da się stworzyć ani do niego dojść.
Można tylko stać się jego udziałem akceptując swoje niedoskonałości.
_________________
...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Czterej jeźdźcy apokalipsy - film (2012)
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile