W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Słowiano aryjskie Wedy wymyslili w Watykanie  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
11 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 13754
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aximia




Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 3996
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:16, 22 Kwi '13   Temat postu: Słowiano aryjskie Wedy wymyslili w Watykanie Odpowiedz z cytatem

Fragment wypowiedzi na gen. Pietrowa na temat słowiano aryjskich Wed, w którym demaskuje Hiniewicza, Trechlebowa, Lewaszowa im podobnych słowiańskich "kapłanów".



W jakim momencie pojawiają się słowiano aryskie Wedy i o czym tam się mówi … pokażcie oryginalne teksty, gdzie one są?!
Zwolenniczka słowiano aryjskich Wed mówi mi, że „nie przyszedł jeszcze czas”, dlaczego nie przyszedł jeszcze czas? Jest pogląd, że te słowiano aryjskie Wedy to produkcja Watykanu, oni jako centrum władzy na poziomie globalnym, jak zawsze, podejmują się kilku zadań. Po pierwsze Watykan - katolicyzm stoi w opozycji do Ruskiej Prawosławnej Cerkwi a równocześnie w naszym kraju obudziło się pragnienie poznania naszej słowiańskiej tradycji, dawnych korzeni etc.

Co robią słowiano aryjskie Wedy one odwodzą ludzi od chrześcijaństwa (…)jeśli naszą wiarę [prawosławną] niszczono to kto pytanie kto ją niszczył i gdzie są źródła tego, tak zatem te słowiano aryskie Wedy, zresztą tak jak ewangelia od Jezusa, one znajdują się w bibliotece Watykanu.

I tam to wszystko jest D – Aryjcach i H – Aryjcach i bogach latających rakietami, i o powstawianiu ras, białych, czarnych, szarych etc. I tak, przeciw Hiniewiczowi i Trechlebowowi wszczęto postępowania karne za podżeganie do nienawiści rasowej, no Hiniewicz zwiał do swojego brata do Izraela a Trechlebow gdzieś tam, ale ilu naszych wpadło przy okazji w tą sprawę [karną] Taki Głoba z Krasnodarska, wydawca magazynu Słowiańska Kultura (piękne ubrania słowiańskie, piękne zdjęcia) … zawinęli naszego chłopaka z KOB na kolportację tego periodyku…(…)

Jaka tam jest faktologia, zasypali nas „faktami”, tam owszem jest sporo interesujących rzeczy ale nikt nie widział oryginału, nawet zdjęcia oryginału tych słowiano aryjskich Wed, choćby na ksero by coś pokazali ciut ciut, [śmiech] mówią nie czas po temu, a dlaczego nie? Dlaczego jednym niby można a drugim nie, kto o tym decyduje?

O gen Pietrowie i jego organizacji KOB zobacz także:

viewtopic.php?t=20587
viewtopic.php?t=20561

КОБ - 01 wykład wprowadzający:
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=-t0S-jiezAM
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=a6EnyQ0Dy50
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pszek




Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:19, 23 Kwi '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wbrew pozorom kwestia "słowiańskich wed" nie jest marginalnym sporem pomiędzy sektami,przeciwnie to sprawa całkiem poważna,mająca głęboki polityczny kontekst.
Poważnym i dość powszechnym błędem jest odnoszenie każdej znanej z własnego podwórka sytuacji do niby to podobnej choć tyczącej innego podwórka.Tak właśnie się rzeczy mają z rosyjską Cerkwią.
Lata 90-te były dla Cerkwi latami prześladowań i nikt nie zrozumiałby tego fenomenu gdyby w 1997r polski żyd Zbigniew Brzeziński w swej książce "Wielka Szachownica" szczerze nie wyznał że: Teraz został nam jeden wróg-cerkiew prawosławna
Na pierwszy ogień poszły charyzmatyczne osoby które choć świeckie,a może właśnie dlatego że świeckie, w tych niełatwych czasach mogły by skupiać wokół siebie tłumy.Na przykład Igor Talkow (którego śmierci nie udało się wyjaśnić albowiem główny podejrzany nazajutrz wyjechał do Izraela I) czy Maksym Troszyn. II
Mniej więcej w tym czasie ktoś wpadł na pomysł wykorzystania pewnego zjawiska popkulturowego polegającego na żywym (zwłaszcza wśród młodzieży) zainteresowaniu archaiczną słowiańszczyzną.
W 1985r wszedł na ekrany film który ze względu na rezonans jaki wywołał można nazwać kultowym:Początki Rusi .Film historycznie rzetelny,ze względu na realia epoki egzotyczny a może nawet magiczny,wywołał modę na "starosłowianskość",trend który trwa do dziś i przejawia się na dziesiątki sposobów .Niestety w cieniu tego sympatycznego i całkowicie niegroźnego zjawiska zrodziły się ewidentne destrukcyjne projekty polityczne takie jak: Trechlebow i Hiniewicz .
PS
a film polecam-zapewne wersja z angielską translacją pęta się gdzieś po sieci
_________________
sasza.mild.60@mail.ru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aximia




Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 3996
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:56, 30 Kwi '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gen. Pietrow: Prowokatorzy w słowiaństwie. Słowiano aryjskie wedy.




Skrótowe tłumaczenie fragmentów powyższej wypowiedzi;

Po upadku ZSRR próbowano stworzyć nowe idee, które chwycą masy, do tych idei należy demokracja, (tu: Niemcow, Czubajs), ale okazuje się, że demokracja nie łapie bo dużo jest weteranów – marksistów (tu: Ziuganow) dlatego pozostaje nadal aktualna idea komunizmu, kolejny wariant to wariant prawosławny, monarchiczny z carem batiuszką na czele narodu (tu: Nikita Michałkow, Żyrynowski) czwarty wariant to reżim twardej ręki w stylu Pinoczeta (tu: Liebiedź), i takie były cztery podstawowe warianty ideologiczne, ale po czasie pojawił się i piąty kierunek: słowiaństwo, tematy takie jak korzenie, historia Rusi do czasu chrztu, obrzędy słowiańskie... i już od początku i nikt nie chciał by był to nazbyt silny i zwarty ruch, dlatego jest tam tak wiele różnych "frakcji"...

Kiedy pojechałem na spotkanie braci słowian – jedynomyślników to zaraz niejaki Głoba z Krasnodarska powiedział, że u mnie rubacha (tradycyjna koszula) nie tego koloru, oj, jo, jo... i w właśnie na tym ten ruch w dużej mierze bazuje. W książkach tak samo groch z kapustą: Weles bóg taki, bóg owaki, i mnóstwo bogów, wieloboże, choć to jest wypaczenie bo w istocie stara Ruś była monoteistyczna, tylko że bóg rozmawiał z ludźmi poprzez przyrodę; tak więc teraz idzie rozdzielenie słowiańskiego ruchu po rytuałach, po obrzędach a sens uchodzi na drugi plan, to co oni robią przypomina rezerwaty dla Indian, tak, tak dzieci tańczcie, śpiewajcie, róbcie kręgi wokół wigwamu, skaczcie przez ogień tylko nie wchodzicie w politykę ani w żadne poważne tematy...

I pojawiły się skądś słowiano - aryjskie Wedy, mówiące o tym jak się powstało życie na Ziemi, otóż bogowie latali na waitmanach – rakietach, ale coś się im zepsuło i wylądowali na Ziemi i rozpoczęli tu proces życia. Potem przylatywali inni bogowie z innych planet i z innych systemów kosmicznych dlatego u nas żyje wiele ras: szarzy, biali, czarni etc. Po to by ta idea owładnęła masami to owszem jest tam wiele interesujących rzeczy, ale ten nowy kierunek wniósł mocne rozbicie w ruch słowiański, no i jak wiemy, wszczęto sprawy karne przeciw Trechlebowowi o podżeganie do nienawiści rasowej.

Problem jest ze źródłem tych wed - no niby są to złote tabliczki, w których napisano co było jest i co będzie - ale nie wolno pokazać tych źródeł, mówię im: dajcie chociaż jakieś zdjęcie, kopie etc – oj, jo jo, nie dadzą, czas nie przyszedł a dlaczego, pytam, dla ciebie przyszedł a dla mnie nie przyszedł? To jest nieprawdopodobne, że mają takie źródło ale go nie ujawniają…

Poważne luki są też w wątku o pochodzeniu człowieka, materii; W tych wedach te tematy są bardzo rozmyte, są tam fundamentalne niewiadome i to już skłania do ostrożności.

Reasumując całe te słowiano aryjskie i wedy wyglądają na robotę Watykanu, a z powodu procesów o podżeganie do nienawiści rasowej cały temat słowiańszczyzny może być zakwalifikowany jako groźna sekta.

Te wedy mówią: jest noc swaroga i dzień swaroga i cykle kosmosu. W nocy swaroga ziemia wpada w niekorzystny sektor kosmicznych częstotliwości i ludzie nie mogą się rozwijać, realizować etc. (…) ale te teorie w istocie skrywają prawdziwe procesy władania światem, więc człowieku siedź w domu, nie denerwuj się i czekaj na dzień swaroga, więc te wedy właściwie pozbawiają ludzi rozumu i wpływu na rzeczywistość

Strzeżcie się tego, bo choć oczywiste jest, że bracia słowianie ciągną w kierunku swoich korzeni ale słowiano aryjskie wedy mogą spowodować negatywne odnoszenie do całego słowiaństwa. Bez poważnych naukowych badań korzeni słowiańszczyzny w powiązaniu z nowoczesnym aparatem badawczym nie powinno się mówić o takich rzeczach.

Więc bracie nie zaczynaj dzieła, którego koniec nie jest w twoich rękach; ponieważ może to być prowokacja -element wojny informacyjnej. Widać, że udało się przyciągnąć naród do swoich korzeni, wiec trzeba te korzenie odrąbać żeby roślina zwiędła. Kto mnie słyszy, zwłaszcza zwolennicy słowiano -aryskich wed, proszę odnieść się do tego bardzo poważnie i bez emocji ale - rozumowo.
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=a6EnyQ0Dy50
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:17, 19 Maj '13   Temat postu: Re: Słowiano aryjskie Wedy wymyslili w Watykanie Odpowiedz z cytatem

aximia napisał:
..................

W jakim momencie pojawiają się słowiano aryskie Wedy i o czym tam się mówi … pokażcie oryginalne teksty, gdzie one są?!
Zwolenniczka słowiano aryjskich Wed mówi mi, że „nie przyszedł jeszcze czas”, dlaczego nie przyszedł jeszcze czas? ................


oj Aximia , Aximia ...... pokaż mi najpierw jedną kartkę oryginału biblii i będziemy gadać dalej.
Ostatnie podrygi krzyżowców - jak widzę .

Szkoda mi marnować czasu na dalszą rozmowę - tym bardziej, że bierze w niej udział dezinformator "Ahtubirrah " ( obecnie pszek - polecam etymologicznie przeanalizować sobie ten drugi nick. Nie ma przypadków -obierając go ujawnia swoje intencje )

Właśnie dostałem list od jakiegoś czytelnika naprowadzający mnie na ten temat na prawda2info - owoc rozpaczy i desperacji. Odpowiedziałem chłopakowi następująco :

Cytat:
Cześć , chyba przygotuję jakiś gotowiec bo masa pytań ostatnio takich samych .

Zobacz jak to jest - ruszyła fala dezinformacji ze strony ciemnych . Mówił i o tym Trehlebov . Już dziś nikt do psychiatryka nie zamyka za słowo o Wedach ale dano zielone światło masie oszołomów i świrów.

Zacznijmy może od takiej uwagi : daj mi jedną kartkę oryginału biblii .

Przecież to nie jest żaden dowód czy dokument - nawet gdybyś dostał złotą tablicę przed oczy pokrytą runami to co byś z nią zrobił ?? Pojawiłyby sie nowe wątpliwości , że ktoś to sprytnie podrobił.
Jezus powiedział :" po owocach poznacie" . Weź cokolwiek i sobie ostrożnie praktykuj - przecież tak się robi w życiu. Ja jestem mechanikiem - większość wiedzy przekazali mi koledzy ustnie . Sprawdzałem czy działa i czy mają rację - nie pytałem skąd to wiedzą ( im mówili inni praktycy - starzy majstrowie ) .

Nie ma innej drogi jak spokojnie układać swój świat a informacje przesiewać metodą zdrowomyślenia ( 3 punkty - zapoznaj się ) .

Wedy były przekazywane w różny sposób- są zapiski , są też i ustne przekazy . Są Wedy Bułgarskie , Bałkańskie , Hinduskie ... to wszystko są Wedy ( Wiedza - mądrość ) .

Powodzenia !!


p.s. z pewnością będą się pokazywać wszelakie podróbki , przeinaczenia . Piosałem już , że sam Hiniewicz jest groszorobem zarabiającym kasę na czym się da. Dawniej propagował kabalę - dziś wydrukował śliczne książki o nazwie " Słowiano - Aryjskie Wedy " .
viewtopic.php?t=13081&start=225 Jest to mieszanka wiedzy przekazywanej mu przez Starowierców z jego własnymi interpretacjami. Widzę od roku w polskojęzycznej sieci kilku jego naśladowców. Pojawiają się tacy sami " krzyżykowcy " ( widać , że szermują zagadnieniami biblii jak Jehowi - jakieś szczegóły , niuanse .. i nagle starają się płynąć na fali " Słowiano Aryjskie Wedy) .

Polecam wnikliwej analizie dział
http://zmianynaziemi.pl/forum/slowiano-aryjskie-wedy?page=5
Do rozmowy na którejś stronie włącza się pani Nestor masakrując użyszkodnika " LordoftheBots"
Tu przekierowanie do szczegółów tej rozmowy
http://nestorbst.blogspot.com/2012/10/dywersje-kontr-wedyzmucz2.html

Tenże użyszkodnik - pod innym już nickiem prowadzi jakieś swoje forum siejąc dalej dezinformację
już pod nieco innym nickiem .
http://ag.108.pl/index.php/forum/3-forum.....o-aryjskie
Na tym samym " pod-forum" jest też gdzieś dział o nazwie " zdrowomyślenie " - chyba również
założony przez niego. Dopisywał tam dzielnie swoje przemyślenia " Łukaczczegoszukasz" -
założyciel działu na forum DI ale według mnie jest to bicie się z wiatrem.
Tym nie mniej chwała mu za energię i działanie.
Tu link do działu Łukasza. Polecam poszukiwaczom.:
http://davidicke.pl/forum/spojrz-na-korzenie-t10582-420.html#p154378
http://www.eioba.pl/siemargl/articles
Reszta ciekawych linków po prawej stronie na moim kanale Y. Tube
http://www.youtube.com/user/michalxl600
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
85r




Dołączył: 22 Sie 2009
Posty: 476
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:12, 25 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W watykanie buhahaha jak one watykańską władzę obalają. Jakiś dziwny tok rozumowania.
Są i księgi może nie wszystkie ale tyle powinno starczyć niedowiarkom:
LINK 1: http://ag.108.pl/index.php/forum/3-forum.....o-aryjskie
LINK 2: http://opolczykpl.wordpress.com/wedy-slowiansko-aryjskie/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aximia




Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 3996
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:53, 25 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

85r napisał:
W watykanie buhahaha jak one watykańską władzę obalają. Jakiś dziwny tok rozumowania.
Są i księgi może nie wszystkie ale tyle powinno starczyć niedowiarkom:
LINK 1: http://ag.108.pl/index.php/forum/3-forum.....o-aryjskie
LINK 2: http://opolczykpl.wordpress.com/wedy-slowiansko-aryjskie/


ale na podstawie czego utrzymujesz że zdjęcia w tych linkach są zdjeciami wed słowiano aryjskich? a nie po prostu wed hinduskich? mówię oczywiście o tych gdzie widać sanskryt, a nie o tej z napisami po GRECKU Laughing
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=a6EnyQ0Dy50
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pszek




Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:01, 25 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

85r napisał:
W watykanie buhahaha jak one watykańską władzę obalają. Jakiś dziwny tok rozumowania

Tok rozumowania nie jest dziwny ale w zasadzie masz rację.Idź tedy @85r w skupieniu studiować wedy słowiańskie i pod żadnym pozorem nie czytaj dalszgo ciągu tego postu
Tylko że to moćum panie aby zacząć trzeba sztuki ....
To że doborowe jednostki kontrwywiadu formłują się przy strukturach marynarki wojennej chyba wiecie.Napewno wiecie bo to tradycja i praktyka sięgająca XVII w.(Canaris jak wiadomo był admirałem i to nie przypadek)
Organizacja КОБ,czyli ci którzy twierdzą że wedy są dęte a trehlebowcy mendy,została wyposażona w dane i materiały przez kontrwywiad marynarki wojennej dlatego uważam ich za najlepiej poinformowanych.
Jednostki kontrwywiadu przy marynarce wojennej ZSRR były jedyną strukturą nieosiągalną dla Andropowa (patrz temat "Bękarty Andropowa") i jednocześnie wrogą mu.
Andropow wiedział o tym i wiele wskazuje na to że próbował jakoś ten problem rozwiązać co mu się dzięki bogu (bogom) nie udało.

Cytat:
Mniej więcej w tym czasie ktoś wpadł na pomysł wykorzystania pewnego zjawiska popkulturowego polegającego na żywym (zwłaszcza wśród młodzieży) zainteresowaniu archaiczną słowiańszczyzną.
W 1985r wszedł na ekrany film który ze względu na rezonans jaki wywołał można nazwać kultowym:"Początki Rusi" .Film historycznie rzetelny,ze względu na realia epoki egzotyczny a może nawet magiczny,wywołał modę na "starosłowianskość"

Trudno powiedzieć na ile kultowy film "Początki Rusi" był elementem planu Andropowa ale sądząc z reakcji kontrwywiadu tj sformułowania КОБ,chyba był.
Szczęściem od boga że to tajemnica poliszynela a ja nie zdradzam żadnych sekretów.


_________________
sasza.mild.60@mail.ru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:40, 26 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A Niemcy zaczynaja swoje !


"Der Spiegel": prawica opanowała korporacje akademickie
wczoraj, 21:07
Działacze prawicowi opanowali centralne władze niemieckich korporacji akademickich i zamierzają wprowadzić rasistowskie kryteria przyjęcia nowych członków - pisze niemiecki tygodnik "Der Spiegel", nazywając ich postulat "wymaganiem dowodu na aryjskość".

Na rozpoczętym w czwartek w Eisenach w Turyngii zjeździe centralnych władz korporacji akademickich ma być dyskutowana propozycja wprowadzenie nowych kryteriów przyjmowania w szeregi organizacji nowych członków - podał w wydaniu internetowym "Der Spiegel".

Z dokumentów, do których dotarła redakcja, wynika, że kandydaci będą dzieleni na trzy grupy - osoby o pochodzeniu niemieckim, zachodnioeuropejskim oraz niezachodnioeuropejskim. Wnioski osób należących do ostatniej grupy mają być rozpatrywane przez komisję prawną władz centralnych - Niemieckiej Korporacji.

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/der-spie.....omosc.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:28, 26 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

85r napisał:
W watykanie buhahaha jak one watykańską władzę obalają. Jakiś dziwny tok rozumowania.
Są i księgi może nie wszystkie ale tyle powinno starczyć niedowiarkom:
LINK 1: http://ag.108.pl/index.php/forum/3-forum.....o-aryjskie

twórca tego działu to właśnie 'LordofTheBots" - w/w użyszkodnik - spec od biblii i wszystkiego innego.
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
N_one




Dołączył: 30 Lip 2013
Posty: 13
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:01, 30 Lip '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

easy russian napisał:
twórca tego działu to właśnie 'LordofTheBots" - w/w użyszkodnik - spec od biblii i wszystkiego innego.

Trudno nie być skoro przez 30 lat kroczy się ścieżką będącą kompilacją gnozy i hermetyzmu. Gdyby było inaczej, znaczyłoby, że straciłem 30 lat życia.
Szkoda jednak, że Ty niczego się nie nauczyłeś; nie zrozumiałeś "nauk", które z taką gorliwością umieszczasz na YT, lub jeśli zrozumiałeś - nie stosujesz się do nich, co jasno wynika z Twych wypowiedzi.

Wróćmy do tematu.
Inglizm, a co za tym idzie Wedy Sławiano-Aryjskie to jedno wielkie oszustwo i mistyfikacja spreparowana przez Chiniewicza, który wcześniej próbował swych sił w innych dziedzinach, takich jak gnoza czy kabała. W 1991 roku założył nawet Centrum Studiów i Badań Parapsychicznych "Dżiwa", oraz dawał wykłady. Poniżej zdjęcie jednego z plakatów z tego okresu, na którym przedstawia się jako "mesjasz i odnowiciel".

W 1992 po powrocie z podróży do USA rejestruje nową wspólnotę religijną, która nosi miano "Inglizm", zaś rok później w starej bibliotece odnajduje ukryte w ścianie dawne manuskrypty. Ogłasza, że biblioteka była Kąciną Boga Pioruna i stanowiła pustelnię. Zakłada 2 szkoły duchowe oraz prowadzi wykłady. Ludzi opanowuje boom nowej ideologii, którzy, podobnie jak ja, co przyznaję ze smutkiem dali się złapać na hasełko "prastarej wiedzy przodków".

Z kompilacji posiadanych materiałów oraz wcześniej uzyskanej wiedzy tworzy wspierany przez znawcę słowiańszczyzny Władimira Nikołajewicza Janwarskiego ideologię Inglizmu oraz kilka "ksiąg", które wydaje pod wspólnym tytułem "Wedy Słowiano-Aryjskie". Sam pomysł, że Wedy spisane zostały na złotych tablicach prastarym językiem zaczerpnął z historii "Księgi Mormona", co ujawnił sam Janwarski.

Wymyśla także "Karunę" czyli rzekome, prastare pismo którym ponoć spisano Wedy, a które wzoruje na sanskrycie. Niestety, jego wiedza jest bardzo uboga i nie rozumie sanskrytu, nie wie, że wywodzi się z pisma kobalnego (węzełkowego), którego Słowiańską kontynuacją jest... Głagolica, na co dowodem są wykopaliska i tzw "ceramika sznurowa".

Janwarski w 2000 roku nie zgadzając się z matactwami Chiniewicza przeinaczającego wiedzę i wiarę przodków odchodzi.

Gdyby Chiniewicz nie kłamał, nie mataczył, postępował od początku uczciwie i napisał prawdę, że Inglizm to próba możliwie wiernego odtworzenia prastarej wiedzy i wiary na podstawie takich, a takich materiałów; gdyby nie tworzył mitów, bajek, nie kłamał i postępował prawie, tak, jak do tego nawołuje - wszystko wyglądałoby inaczej. Wszak wiedza o naszych praprzodkach została zniszczona, wymazana, zawiera wiele białych plam i dziś wielu ludzi podejmuje się takich prób (choćby p. Białczyński). Ludzie mieliby świadomość, że to tylko "jeden z wariantów", nie zaś "prawda objawiona". A tak... rodzimowiercy rosyjscy wyszydzają go nazywając "pseudojazecznikiem".

Jednakże o. Chiniewicz, obecnie wspierany przez Trechlebowa, któremu nadał tytuł Wiedamana i nazwanie Wiedagor głosi kłamstwa. Kłamie nawet w kwestii daty swego urodzenia. Oficjalnie mówi, że urodził się w 1951 roku, jednakże dokumenty urzędowe twierdzą, że jego data urodzenia to 1961 rok.

Pomimo wielu kłamstw i udowodnionych oszustw oraz przeinaczeń Inglizm cieszy się nie tylko w Rosji, ale także w innych krajach tzw "demoludów" ogromnym zainteresowaniem. Rosyjski Internet praktycznie zdominowany jest przez różne warianty "Inglizmu" i ciężko w nim znaleźć naprawdę wartościowe opracowania odwołujące się do zachowanych materiałów źródłowych.

Również seria filmów Striżaka o wspólnym tytule "Gry Bogów" mało ma wspólnego z Prasłowianami i prawdziwym rodzimowierstwem oraz z zachowanymi dokumentami, gdyż opiera się właśnie na Inglizmie czyli bajce Chiniewicza.

Nie mniej mimo całego fałszu i zakłamania należą się Chiniewiczowi, Trechlebowowi i innym propagatorom tej ideologii wyrazy uznania.

Pomimo, że obraz wiary przodków i dziejów naszych został przez nich mocno zafałszowany; zdeformowany, to wybitnie przyczynili się do wzrostu zainteresowania Słowiańszczyzną. Również większość wartości etyczno-moralnych jest na wysokim poziomie i zgodne z zapisami zawartymi w dawnych kronikach, a mówiących o zachowaniu i postępowaniu naszych praprzodków.
Tym samym nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło.

Za ten przyczynek do wzrostu zainteresowania Słowiańszczyzną, za propagowanie etyki zbliżonej do słowiańskiej - Chwała im!

Samych Wed zaś, pomimo, że są zmanipulowane nie należy definitywnie odrzucać, lecz traktować z ostrożnością. Zostały stworzone w oparciu o bliżej nieznane, acz najwyraźniej oryginalne źródła. Źródła, których nie rozumie ani Chiniewicz, ani tym bardziej Trechlebow, którzy obok przekazywania wartościowych i mądrych uwag - często, gęsto bredzą i majaczą.

Nie są także do końca jasne ich cele. Wszystko wskazuje na to, iż marzy się im coś na wzór idei Panslawizmu, Neopanslawizm, w którym, podobnie jak w Panslawizmie pierwsze skrzypce będą grać Rosjanie. Mogą tego dowodzić różne brednie, którymi zarzuca się Internet. Np wykłady Salla, który faktyczne odkrycia archeologiczne i różne badania etnografów, kulturoznawców, językoznawców przekręca, mataczy i przedstawia w takim świetle by wychodziło, że to Rosja i Rosjanie są protoplastami wszystkich dawnych kultur.

Nie przeszkadza mu nawet to, że j. rosyjski tylko w około 50-60% jest językiem słowiańskim i posiada związki z sanskrytem, zaś sami Rosjanie w przeważającej mierze to potomkowie ludów ugrofińskich nie indoeuropejskich, zaś bezpośrednią kontynuacją sanskrytu nie jest j. rosyjski, a... j. polski, co udowadniali już badacze w XV w. Również Hugo Kołłątaj przedstawił opinię, iż j. polski jeśli nie jest najstarszym językiem świata, to jednym z najstarszych i w około 80% opiera się na... dźwiękonaśladownictwie czyli jest najbliżej natury, przyrody. Oczywiście staropolski, gdyż współczesny j. polski powoli staje się językiem syntetycznym.

Odnośnie badań genetycznych dotyczących Rosjan http://www.belaruspartisan.org/life/231540/
"генетически русский народ к славянам никакого отношения не имеет"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:00, 30 Lip '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Misiu Pluszowy - nasrałeś do tematu a nic konkretnego ( jak zwykle ) nie piszesz. Skup się pacanie:

1. Masz już wcześniej chyba tu a na pewno w dziale viewtopic.php?t=13081&postdays=0&postorder=asc&start=225 więc chyba nic nowego nie wnosisz.

Hiniewicz jak większość administratorów czegoś tam jednak uczy. Pisałem już o tym - powtarzam się teraz. Hiniewicz Cię drażni bo macie takie same cele czyli werbowanie trzody. W ogóle czystych źródeł nie ma - jest masa zachodnich książek . Ukazują się od co najmniej lat 90 tych . Tam też jest wielu takich samych jak wy. Ludzie coś tam piszą - natrzepią kasy z wydania ksiązek i jakoś sobie żyją . Zazwyczaj wart uwagi jest jeden lub dwa z kilkunastu rozdziałów takiej książki a reszta to wypełniacz . Kiedyś sporo tego czytałem. Nie chce mi się teraz wysilać pamięci by cytować konkretne nazwiska.

Ja oddzielam treść od autora treści - nie ma obecnie innego wyjścia . Może mi się nie podobać na przykład wiele cech amina tej strony ale jest tu jak w życiu- coś tam buzuje , ktoś komuś da zjebkę i można z szamba wyrwać perłę .

Hiniewicz -jak pisałem - korzysta z mądrości Starowierców i dorabia do tego swój teatrzyk. Z dziećmi tak trzeba , mi by się nie chciało - jemu się chce. Ma z tego określone profity i to jego sprawa. Jest zapotrzebowanie to znalazł się oferent. Ludzie ubierają się w sukienki, skaczą sobie przez ognisko i kupują pięknie oprawione książki, których zapewne i tak nie studiują ( sytuacja analogiczna do na przykład KK gdzie mało kto zagląda do testamentów a wykładnią wszystkiego jest miejscowy wielebny z parafii). Tak jest duchowym dzieciom wygodnie.

Wszystko to tłumaczy pięknie Trehlebov- mówi, że istnieją fanatycy i administratorzy. Między tymi skrajnymi biegunami pojawia się grupka ludzi zdrowomyślących. Bywali przecież i w KK autentyczni święci jak ojciec Pio czy w cerkwi prawosławnej Serafim Sarowski, Siergiej Radoneżski. Ich biografie ( na pewno tych ostatnich ) jako żywo pasują do tego co się opisuje z życia Jezusa, tak samo wskrzeszali zmarłych i czynili inne rozmaite rzeczy, które każdy z nas po wydoskonaleniu jest w stanie.

p.s. aha ... i dziękuję za potwierdzenie domysłów, że LordoftheBots" jest tą sama osobą co NoOne. Nie miałem tej pewności.
Ustosunkuj się może najpierw ( skoro tak jak Aximia robisz zarzut Hiniewiczowi co do "oryginalności " jego przekazów ) do mojego pytania jakie zadałem Aximii a odpowiedzi do dzisiaj nie ma: GDZIE JEST CHOĆ JEDNA ORYGINALNA KARTKA LUB PERGAMIN ZAPISKÓW BIBLIJNYCH ??
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
N_one




Dołączył: 30 Lip 2013
Posty: 13
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:39, 30 Lip '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

easy russian napisał:
p.s. aha ... i dziękuję za potwierdzenie domysłów, że LordoftheBots" jest tą sama osobą co NoOne. Nie miałem tej pewności.
Ustosunkuj się może najpierw ( skoro tak jak Aximia robisz zarzut Hiniewiczowi co do "oryginalności " jego przekazów ) do mojego pytania jakie zadałem Aximii a odpowiedzi do dzisiaj nie ma: GDZIE JEST CHOĆ JEDNA ORYGINALNA KARTKA LUB PERGAMIN ZAPISKÓW BIBLIJNYCH ??


Dziwny z Ciebie człowiek. Przychodzisz do mnie na forum, robisz chlew, a teraz jeszcze greka udajesz. Chyba za dużo z kłamcami się zadajesz. Oby w krew Ci to nie weszło...

Wróćmy do tematu Wed. Proszę, digitalizacja pism z Qumran czyli fragmentów Biblii liczących sobie troszkę latek http://www.deadseascrolls.org.il/featured-scrolls
Teraz ja poproszę o 1 marne zdjęcie złotych tablic zapisanych karuną w przyzwoitej rozdzielczości. Może być jedna tablica, o ile będą na niej wytłoczone znaki karuny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:06, 30 Lip '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez jaj Shocked
"Zwoje znad Morza Martwego" to ni chuja nie jest żadna Biblia. Są to zapiski esseńczyków. Wielu z nich było żydowskimi skrybami, stąd i ich twórczość.
Znaczące oddziaływanie tego odłamu żydowstwa wpływało na wielu, jak choćby Janek, a także koncepcje odłamu nazarejczyków. Stały się również częścią pierdół głoszonych niby lub naprawdę przez ich duchowego przewodnika w postaci cieśli Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
N_one




Dołączył: 30 Lip 2013
Posty: 13
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:28, 30 Lip '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ElComendante napisał:
Bez jaj Shocked
"Zwoje znad Morza Martwego" to ni chuja nie jest żadna Biblia.

Niestety nie mogę się z Tobą zgodzić. Zwróć proszę uwagę na prośbę Easy Russian:
easy russian napisał:
GDZIE JEST CHOĆ JEDNA ORYGINALNA KARTKA LUB PERGAMIN ZAPISKÓW BIBLIJNYCH ??

Biblia to nie jest przecież jednolity tekst, lecz zbiór różnych pism, różnych autorów, które powstawały na przestrzeni wielu wieków. Pierwszy kanon biblijny został określony na I Soborze Nicejskim w roku 325 zwołanym na polecenie Konstantyna I.

Wśród zwojów z Qumran obok pism niekanonicznych znajdują się też pisma, które weszły do kanonu biblijnego, np Genesis czy Deuteronomy (Księga Powtórzonego Prawa). Dając te skany spełniłem prośbę Easy.

Po za tym... nie chciałbym offtopować pisząc o Biblii. Wolałbym skupić się na ten przykład na omówieniu Inglizmu oraz poszczególnych elementów pięcioksięgu Inglingów, zwłaszcza, że pewne elementy takie jak Haratie czy Biała Droga zasługują na szersze omówienie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:27, 31 Lip '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie chcę rozpierdalać wątku, ale gwoli ścisłości. Zwoje z Qumran zawierają przepisywane przez zakonników/żydowskich skrybów wszelkie pisma, które powstały w okresie pierwszej świątyni. Ci skrybowie nie bawili się po prostu w żadne wybieranie tekstów tylko przepisywali, co leci, bo taka była ich praca, żeby uratować pisma żydowskie. Zapewne później część tych żydów skrybów zaczęła tworzyć też własne interpretacje, które dziś wskazywane są jako koncepcje esseńskie.
Innymi słowy pisma ze zwojów Qumran nie mogły wejść do kanonu biblijnego, gdyż były przepisywane już w momencie, gdy do owego kanonu należały, jeśli oczywiście chodzi o tzw. Starą Ściemę.
I to tyle i nie wpierdalam się do wątku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:27, 31 Lip '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

N_one napisał:
..................................

Po za tym... nie chciałbym offtopować pisząc o Biblii. Wolałbym skupić się na ten przykład na omówieniu Inglizmu oraz poszczególnych elementów pięcioksięgu Inglingów, zwłaszcza, że pewne elementy takie jak Haratie czy Biała Droga zasługują na szersze omówienie.

Ja widzę co byś wolał- przekierować jak zwykle uwagę na nic nie znaczące pierdoły i onanizować się nieustannie nad " oryginalnością " tego czy tamtego.
Ja jestem prosty chłop - obecnie ze wsi. Dla mnie liczy się tylko to czy maszynka znaleziona w krzakach czy nawet w szambie działa. POJMUJESZ ??
Nie dbam o to czy podał mi ją diler ubrany w błyszczące szaty czy żebrak jakiś w papierowej torbie. Wszystko sprawdzam - jak mi jest przydatne to zostaje.

Osho ( jeden z adminów jak Hiniewicz ) nazwał to kiedyś jakoś tak:" Ludzie współcześni postawili na ołtarzu hubkę i krzesiwo zamiast ognia" . To trafne sformułowanie.
Wszystko się oprawia bzdurnymi rytuałami nie zadając sobie pytania " PO CO ? DO CZEGO TO SŁUŻY ?" . To tak jak w tej znanej przypowieści o mistrzu i kocie - mistrz podczas nabożeństwa wiązał kota bo mu łaził i przeszkadzał. Po śmierci mistrza i kota kupiono drugiego kota i wiązano go " bo mistrz tak robił". Chwytasz ? Przyczyna i skutek - masa niepotrzebnego balastu - kupa bzdur.
Ty poszukujesz tych bzdur, topisz się w nich a najprawdopodobniej jesteś tego świadom i celowo topisz innych zalewając ich tym śmieciem.

Inny podobny przykład: w pewnej rodzinie na święta przygotowywano pieczeń. No i TRADYCYJNIE przykrawano ją misternie jakoś tam na kwadrat. Dzieci sie pytały DLACZEGO ? aaaaa..... to taka tradycja ! Babcia tak robiła !

Potem kiedyś jakieś dziecko już po kilku latach doszukało sie przyczyn - babcia miała taką brytwannę kwadratową i przykrawała mięso bo inaczej nie zmieściło by sie do garnka . To są twoje " święte rytuały" , bzdety w których chcesz zgubić ludzi. Prawdy życiowe sa bardzo proste i klarowne. Nie trzeba kupy zwojów z Qmran czy innych tam ton zapisków. Samochód ma mieć koła i hamulce oraz sprawny silnik - to czy ma gniazdo USB albo czujnik lądowania na Marsie to są juz bzdury by wyrwać od ludzi kasę. Auto ma jeździć i skutecznie przewozić z miejsca na miejsce.

Cytat:
Przychodzisz do mnie na forum, robisz chlew


Wprost przeciwnie - masz skażone postrzeganie . Przyszedłem do chlewa i starałem sie zrobić forum. Ty sobie postawiłeś "pomnik" wypisując w necie te swoje brednie i oczekując, że zleci się grupa zaślinionych fanatyków całujących cię po stopach ( hubka i krzesiwo) - ja się pojawiam w tym twoim " świętym miejscu" i popełniam " świętokradztwo" bo zaczynam się bawić tymi twoimi przyrządami sprawdzając czy uda się z tego choć jedną iskrę wykrzesać. Dla ciebie jest to już "nieobyczajne robienie chlewa" - tak ładnie sobie to poukładałeś, stolik przygotowałeś, firanki nawet ... a tu wszedł prostak i bez ceremonii bierze w brudne łapy " moje forum " i sobie próbuje jakieś tam " swoje zdanie wyrażać" ..... nosz kurwa nie do pomyślenia !!!! A tak wszystko sobie ładnie zaplanowałeś....

Zrozum, że szczebelek na drabinie ma tylko wtedy wartość jeśli pozwoli komuś na postawienie nogi - utrzyma go i pomoże wspiąć się wyżej. Ty obwiązujesz beleczkę tasiemkami , nogą tego dotknąć nie można i każesz bić przed świętą beleczka pokłony,
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
N_one




Dołączył: 30 Lip 2013
Posty: 13
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:44, 31 Lip '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ElComendante napisał:
Innymi słowy pisma ze zwojów Qumran nie mogły wejść do kanonu biblijnego, gdyż były przepisywane już w momencie, gdy do owego kanonu należały, jeśli oczywiście chodzi o tzw. Starą Ściemę.

Wspólnota Esseńczyków przestała istnieć około roku 68 e.ch. natomiast kanon biblijny powstał, jak już pisałem w 325 e.ch. na Soborze Nicejskim czyli bez mała 250 lat później. Treść odnalezionych pism Mojżesza zgadza się z treścią pism będących w Biblii.

Easy - to jest moja ostatnia odpowiedź na Twe chamskie zaczepki i prywatne wycieczki. Zastanów się jaka jest różnica między Tobą, a zaślepionym fanatykiem religijnym. Ja nie widzę takowej. Trehlebow to Twój bożyszcz, a ja śmiałem wypowiedzieć krytyczne słowo pod jego adresem nazywając go "samozwańcem" więc jestem [....] w miejsce kropek wstaw co chcesz. Proponuję Ci obiektywizm i dociekanie "jak jest", a nie "jakbym chciał aby było". Przestań żyć w iluzji i zakłamaniu. Jeśli masz coś do powiedzenia na temat Wed to zapraszam do dyskusji. A jak masz jeszcze jakieś problemy natury osobistej - zapraszam na PW.

Wróćmy do Wed. Jak we wcześniejszym poście zaznaczyłem Wedy prawdopodobnie opierają się na jakimś dawnym źródle, które zostało zmanipulowane lub na kilku źródłach i zawierają bezsensowne wstawki, które wyraźnie widać zwłaszcza w Saniach Pioruna. Miejsca manipulacji doskonale widać w trakcie tłumaczenia, gdzie pewne fragmenty spisane są zupełnie innym stylem oraz słownictwem. Do mataczenia dochodzi już w samym wprowadzeniu:
Cytat:
Pierwszy przekład z h'Aryjskiej Karuny (starego h'Aryjskiego języka) został zrobiony w roku 7452 od Stworzenia Świata w Gwiezdnej Świątyni, roku 12952 od Wielkiego Ochłodzenia (1944 r. n.e.) dla odnowionych Słowiańskich Wspólnot na terytorium Białowodzia

Первый перевод с х'Арийской Каруны (древнего х'Арийского языка) был сделан в Лето 7452 от Сотворения Мира в Звездном Храме и Лето 12952 от Великого Похолодания (1944 г. от Р.Х.) для вновь возрождаемых Славянских Общин на территории Беловодья

Same zaś Wedy zostają ponoć wydane w 1992 roku czyli w roku założenia przez Chiniewicza wspólnoty:
Cytat:
Wydanie Staroruskiej Inglistycznej cerkwi Prawosławnej Starowierców-Inglistów.
Asgard Iryjski (Omsk), rok 7500

Издание Древнерусской Инглiистической церкви Православныхъ Староверовъ-Инглинговъ.
Асгардъ Ирийский (Омскъ), Лето 7500 от С.М.З.Х.


Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby można było potwierdzić w jakikolwiek sposób, że taka wspólnota istniała w 1944 roku czyli przed narodzinami Chiniewicza. Niestety - nie istnieje nic, żaden najmniejszy ślad czy wzmianka. Również źródła rosyjskie wydawane przed 92 rokiem nie wskazują na istnienie Inglizmu czy też materiałów, na których ten się opiera, a przynajmniej mi nie udało się na coś takiego trafić.

Czy w takim wypadku nie należy zadać sobie pytania na ile i czy w ogóle można polegać na tego typu źródłach i naukach ludzi, którzy rozpoczęli swe istnienie na kłamstwie i oszustwie zwłaszcza, że nadal kłamią i mataczą wymyślając kolejne doktryny czy teorie, z których wychodzą takie kwiatki jak niżej?
http://phao.info/
http://fourthreich.info/
Слава Арийской Расе!

Czy prostytutka, która nawołuje do zachowania wstrzemięźliwości seksualnej jest wiarygodna?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:32, 31 Lip '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

N_one napisał:
ElComendante napisał:
Innymi słowy pisma ze zwojów Qumran nie mogły wejść do kanonu biblijnego, gdyż były przepisywane już w momencie, gdy do owego kanonu należały, jeśli oczywiście chodzi o tzw. Starą Ściemę.

Wspólnota Esseńczyków przestała istnieć około roku 68 e.ch. natomiast kanon biblijny powstał, jak już pisałem w 325 e.ch. na Soborze Nicejskim czyli bez mała 250 lat później. Treść odnalezionych pism Mojżesza zgadza się z treścią pism będących w Biblii.


Chciałbym zauważyć gwoli ścisłości, że w Nicei {Nicea albo śmierć Laughing}, jeśli już powstał to kanon Nowej Ściemy, a nie kanon Starej Ściemy, czyli Prawa Żydowskiego, który był ich jedynym prawem do czasu powstania Talmudu {ów kanon był w pełni uznawany przez nazarejczyków, czyli gminę żydowską o proweniencji judeochrześcijańskiej}. Z kanonem Starej Ściemy zaczęły się problemy, gdy młodsi bracia przestali rozumieć hebrajski i aramejski, stąd prawosławni uznają sobie wersję grecką, czyli Septuagintę, które znów nie uznają Starsi Bracia. To są, jednak już wewnątrz żydowskie spory "o przecinki".
Zresztą kanon Nowej Ściemy tworzył się raczej spontanicznie, że warto wspomnieć o kanonie Muratoriego. Co do wielu ksiąg były bardzo długie spory {Apokalipsa Janka}, które widać do dziś w tym, co za kanoniczne księgi uznaje, choćby kościół koptyjski, etiopski, itd. Za moment ukształtowania się kanonu, który ujednolicił intepretacje zdecydowanie uznawałbym bardziej sobór kartagiński, jeśli już. Znany nam dziś kanon to dopiero sobór trydencki, co by zamknąć ryja Lutrowi {Wulgata}. Jestem, jednak zdania, że to był bardzo chaotyczny proces w późnym cesarstwie. Żydostwo jest kłótliwe, więc nie dziwne, że mieli z tym wciąż problemy i ciągle jakieś spory, odłamy i odmienne interpretacje się tworzyły.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:56, 31 Lip '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

N_one napisał:
.........................

Wróćmy do Wed. Jak we wcześniejszym poście zaznaczyłem Wedy prawdopodobnie opierają się na jakimś dawnym źródle, które zostało zmanipulowane lub na kilku źródłach i zawierają bezsensowne wstawki, ............................
Czy w takim wypadku nie należy zadać sobie pytania na ile i czy w ogóle można polegać na tego typu źródłach.............................


ja cierpię dolę ...ty jesteś niereformowalny.
Masz na pierwszy ogień fajny link ale chyba nie ogarniesz
http://www.youtube.com/watch?v=zsbAGv8gbyk


Znów kurwa macasz jak pies jeża " kto to napisał ? " Jakie miał upoważnienia , kto go namaścił i czy aby na pewno było mu wolno ??
Sprawdź sobie ośle czy działa i wsio. Za łatwe nie ???
Nie ma fanfarów i orkiestry dętej.
Ja jestem mechanikiem. Uczyli mnie różnych sztuczek i tajemnic starzy wyjadacze - USTNIE ...
Jesteś sobie w stanie to wyobrazić ??? Nie zapisali mi tego na złotych tabliczkach ani nie powiedzieli , że patent na docieranie zaworów dostali o północy na świętej górze w dniu przesilenia chujwieczego ....

Hiniewicz jest prostytutką ( każdy z nas w pewnym sensie sprzedający swoja pracę za pieniądze) . Nie ma przymusu chodzić do burdeli ani na zjazdy Hiniewicza.
Bierz sobie co na twojej drodze życiowej pasuje i nie tłumacz się ale to za łatwe - przeraża cie taka wizja bo musiałbyś SAM wziąć odpowiedzialność za swoje czyny i życie a lepiej polegać na autorytetach i mistrzach z przeszłości. Chorujesz na to co mi zarzucasz. Nigdzie nie robię z Trehlebova guru. Jak chcesz to zrób śledztwo ( to nie trudne - wszystkie moje komentarze są kopiowane w wykazie na mojej stronie ) i znajdź ile krytycznych uwag wpisałem po rosyjsku pod filmami z Trehlebovem na Y. Tube. Jak widzę, że piedroli bzdury to pytam . Zajmij się sobą i wracaj do swojego bagienka - ops .. pardon "forum" - martwego jak twoje wyobrażenia o świecie.

p.s. tu masz pięknie na swój temat. Jest na koniec opowieść jak to Jezus zawołał do siebie wszystkich przywódców religijnych . Nie podam ścisłego linku czasowego bo transfer mi dziś strasznie muli i nie daję rady filmów przejrzeć. Jesteś jak ten protestant co Jezusowi udowadniał " napisano ...."

_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:47, 01 Sie '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

N_one napisał:
...................... A jak masz jeszcze jakieś problemy natury osobistej - zapraszam na PW.

............................

doczytałem dzisiaj Laughing Laughing Laughing
dobre .
No naprawdę nie wiem w czym mógłbyś mi pomóc Mistrzu. Mam ostatnio problem z uruchomieniem zaworu EGR w oplu astra.
Jak znasz sposób to pisz na PW

. Laughing Rozbawiłeś mnie od rana - masz plusa. Laughing
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:45, 01 Sie '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

easy russian napisał:
N_one napisał:
...................... A jak masz jeszcze jakieś problemy natury osobistej - zapraszam na PW.

............................

doczytałem dzisiaj Laughing Laughing Laughing
dobre .
No naprawdę nie wiem w czym mógłbyś mi pomóc Mistrzu. Mam ostatnio problem z uruchomieniem zaworu EGR w oplu astra.
Jak znasz sposób to pisz na PW

. Laughing Rozbawiłeś mnie od rana - masz plusa. Laughing


Odepnij zawór i po krzyku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:21, 01 Sie '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

The Mike napisał:
..............

Odepnij zawór i po krzyku.

w dieslu to nie takie łatwe.
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Słowiano aryjskie Wedy wymyslili w Watykanie
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile