W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Wybuch na mecie maratonu w Bostonie  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
18 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 18968
Strona:  «   1, 2, 3, 4 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gasienica




Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 532
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:56, 02 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ad good vs evil

Doskonały przykład "wymycia mózgu" młodszemu- pokoleniu "w kłamstwie się rodzą, w kłamstwie żyją i w kłamstwie umrą" jak mawiał Witkacy przed 80 laty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pszek




Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:03, 02 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gasienica napisał:
Ad good vs evil
Doskonały przykład "wymycia mózgu" młodszemu- pokoleniu "w kłamstwie się rodzą,

Zjawisko "wymycia mózgu" młodemu pokoleniu Polaków w dobie internetu jest dla mnie niepojęta dlatego nie wykluczam że metafizyczne.Wpłynąć na to w jakikolwiek sposób, (jak mi się zdaje) nie można.
Należy robić co można a można na przykład samemu zrozumieć pewne mechanizmy,dlatego wiedząc że @Gasienica posiada język polecam arcyciekawy wywiad z Saży Umałatową I i film o okolicznościach tajemniczej śmierci marszałka Siergieja Achromiejewa II
http://www.youtube.com/watch?v=epsXVNloWN4
http://www.youtube.com/watch?v=M7t1nuAUl90
_________________
sasza.mild.60@mail.ru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8569
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:39, 03 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

god vs devil napisał:
Ordel napisał:
. Największym wrogiem Syjonistów nie są chrześcijanie , a Monarchie i stara arystokracja . Właśnie dlatego wybuchły dwie wojny światowe z kryzysem światowym po drodze . Po wojnach ostały się tylko marionetki .


Jak pewnie wiesz "Protokoły mędrców Syjonu" zostały spisane przed I wojną światową. Jeżeli wątpisz w ich autentyczność przeczytaj książkę pt. "Międzynarodowy Żyd". Choć najlepszym dowodem potwierdzającym autentyczność protokołów jest historia. W protokołach tych jest napisane, że chrześcijaństwo jest ich największym wrogiem. Piszą również, że ostatnią monarchią, która im zagraża jest Rosja. Dlatego też wywołali oni I wojnę światową, żeby zniszczyć tę monarchię. To czego dopuścili się syjoniści na narodzie rosyjskim to największa i najgorsza zbrodnia na ludzkości w historii.


Jakbyś nie zauważył to zniknęły trzy wielkie monarchię po I wojnie światowej , druga dorżnęła watahę . Problem dla syjonistów nie stwarzają chrześcijanie , muzułmanie itp, a prawdziwa wiara . Wiara , opiera się o religię , zasadniczo nie możesz , wierzyć bez religii ( nie wolno ci ) , a więc manipulacja na poziomie religii jest nieunikniona .

A co do Syjonistów jest to pewna komplikacja u podstaw której leży elitarność . Pisałem kiedyś o tym . Jak wiesz, w średniowieczy powstały i istniały zakony rycerskie . Było to coś nowego , wręcz rewolucyjnego , stworzone do walki z niewiernymi czyli ze wszystkimi którym owym zakonom pasowało . Ba nawet swoje państwo mieli , o np taki zakon Krzyżacki . To byli protoplaści współczesnych korporacji . Tworzyli państwa na które monarchię nie miały wpływu . No i doigrali się kiedy to zakon Templariuszy został zdelegalizowany Smile kilku co ważniejszych się upiekło , ale skarby przepadły. Więc gdzie zostały użyte owe skarby. Templariusze rozpierzchli się po świecie , a za cel postawili sobie upadek monarchii i przejęcie władzy nad tronem Piotrowym . W kilkanaście lat po upadku Templariuszy zaczynają się walki które w ostateczności doprowadzają do powstania państwa - Szwajcarii wydartej Habsburgom . Spójrz na flagę Szwajcarii , odwrotnie to barwy Templariuszy , no ale to może być przypadek Smile Ale jaki to musiał być przypadek , że ów kraj ominęły dwie wojny światowe . Szwajcaria to centrum dowodzenia , ziemia obiecana to USA , a Izrael to sentyment , taka wisienka na torcie . A więc swego czasu powstał sojusz między byłymi zakonnymi rycerzami , a żydami . Ci pierwsi mieli siłę organizacji , potrafili prowadzić wojny itp, ci drudzy zapewniali fundusze . A połączyła je walka ze wspólnym wrogiem jakimi były rody arystokratyczne , które gardziły żydami , a Zakonnicy oprócz szacunku wzbudzali strach , gdyż mieli parcie na władzę .

A co do Hitlera , to syjonistyczna łajza . Gdyby chciał zakończyłby wojnę w roku 1940 dokonując inwazji na Wielką Brytanie , dzięki czemu idiota zabezpieczyłby sobie dupę przed ewentualna wojną z Rosją . Zresztą - przynajmniej - od czasów Napoleona , wiadomo , że żadna zewnętrzna siła za pomocą konfliktu zbrojnego nie jest w stanie pokonać Rosji .
Przeczytaj sobie - Hannecke Kardel, ‘Hitler założycielem Izraela’ , więcej zrozumiesz . Zrozumiesz to , że żydzi za pomocą Hitlera skazili Narodowy Socjalizm .

Kapitaliści , komuniści, naziści, jeden chuj . Pomijasz pewne ważne kwestie które miały miejsce na początku XX wieku , takie jak ruch anarchistyczny który został elegancko przez żydów komunistyczny, żydów faszystowskich, nazistowskich , kapitalistycznych utopiony w morzu krwi . Tak było w Rosji i chociażby w Hiszpanii . A co najważniejsze to wymazać z ludzkiej pamięci ruchy wolnościowe, a pozostawić ludzikom w pamięci chaos.
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
god vs devil




Dołączył: 02 Kwi 2013
Posty: 250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:58, 04 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:


A co do Syjonistów jest to pewna komplikacja u podstaw której leży elitarność . Pisałem kiedyś o tym . Jak wiesz, w średniowieczy powstały i istniały zakony rycerskie . Było to coś nowego , wręcz rewolucyjnego , stworzone do walki z niewiernymi czyli ze wszystkimi którym owym zakonom pasowało . Ba nawet swoje państwo mieli , o np taki zakon Krzyżacki . To byli protoplaści współczesnych korporacji . Tworzyli państwa na które monarchię nie miały wpływu . No i doigrali się kiedy to zakon Templariuszy został zdelegalizowany Smile kilku co ważniejszych się upiekło , ale skarby przepadły. Więc gdzie zostały użyte owe skarby. Templariusze rozpierzchli się po świecie , a za cel postawili sobie upadek monarchii i przejęcie władzy nad tronem Piotrowym . W kilkanaście lat po upadku Templariuszy zaczynają się walki które w ostateczności doprowadzają do powstania państwa - Szwajcarii wydartej Habsburgom . Spójrz na flagę Szwajcarii , odwrotnie to barwy Templariuszy , no ale to może być przypadek Smile Ale jaki to musiał być przypadek , że ów kraj ominęły dwie wojny światowe . Szwajcaria to centrum dowodzenia , ziemia obiecana to USA , a Izrael to sentyment , taka wisienka na torcie . A więc swego czasu powstał sojusz między byłymi zakonnymi rycerzami , a żydami . Ci pierwsi mieli siłę organizacji , potrafili prowadzić wojny itp, ci drudzy zapewniali fundusze . A połączyła je walka ze wspólnym wrogiem jakimi były rody arystokratyczne , które gardziły żydami , a Zakonnicy oprócz szacunku wzbudzali strach , gdyż mieli parcie na władzę .


Templariusze byli Żydami wyznania judaistycznego, podszywającymi się pod Chrześcijan. Sama ich nazwa nawiązuje do Świątyni Salomona. Ich głównym planem było odbudowanie kórewstwa Izrahell i Świątyni Salomona. Stali się tak wpływowi, że przekonali oni ówczesne władze kościelne do przeprowadzenia krucjat krzyżowych, w celu odbicia Jerozolimy z rąk Muzłumanów. Choć nie osiągnęlii swoich głównych celów to udało im się wydobyć artefakty religijne zakopane pod Świątynią Salomona, m.in. Całun Turyński. Władze kościelne w końcu odkryły ich tożsamość i ukarali łotrów.

Jeżeli uważacie, że Całun Turyński jest fałszerstwem, to polecam obejrzenie wywiadu z Barrie Schwortz'em, który Żydem wyznania judaistycznego. Jest on specjalistą od obrazowania, informatyki i technologii cyfrowych. W 1977 r. znalazł się w ekipie amerykańskich naukowców, która stworzyła organizację o nazwie STURP (The Shroud of Turin Reserch Project). Był to zespół, który przeprowadził najbardziej szczegółowe do tej pory badania Całunu Turyńskiego. Jego członkowie na co dzień pracowali dla NASA lub laboratorium w Los Alamos. Człowiek ten nie ma wątpliwości co do autentyczności Całunu Turyńskiego.
Wywiad jest tu (w języku angielskim):
http://www.youtube.com/watch?v=YHaMEOPvbUA

Cytat:
A co do Hitlera , to syjonistyczna łajza . Gdyby chciał zakończyłby wojnę w roku 1940 dokonując inwazji na Wielką Brytanie , dzięki czemu idiota zabezpieczyłby sobie dupę przed ewentualna wojną z Rosją . Zresztą - przynajmniej - od czasów Napoleona , wiadomo , że żadna zewnętrzna siła za pomocą konfliktu zbrojnego nie jest w stanie pokonać Rosji .
Przeczytaj sobie - Hannecke Kardel, ‘Hitler założycielem Izraela’ , więcej zrozumiesz . Zrozumiesz to , że żydzi za pomocą Hitlera skazili Narodowy Socjalizm .


Chłopcze, kto ci powiedział, że Hitler był syjonistą. Był on antysyjonistą. Odbił Niemcy z rąk zbrodniarzy syjonistycznych poprzez odebranie im kontroli nad niemieckimi pieniędzmi. W obozach indoktrynujących (szkołach publicznych) uczą, że Niemcy po dojściu Hitlera do władzy osiągnęły wielki rozwój dzięki zaciąganym za granicą pożyczkom. Kolejna teoria dla idiotów. Prawda jest taka, że Hitler stworzył system pieniężny wolny od długu. Tworzył pieniądze na potrzeby rządu i ludzi. Rozwiązanie jakie proponuje Bill Still w filmie, który przetłumaczyłem, "The Money Masers" jest zaczerpnięte od Niemiec za czasów Hitlera. Choć Bill Still nie chce tego przyznać, żeby nie odstraszyć ludzi od tego rozwiązania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8569
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:10, 04 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

god vs devil napisał:

Templariusze byli Żydami wyznania judaistycznego, podszywającymi się pod Chrześcijan.


Laughing ( niestety nie ma emotikona turlającego się ze śmiechu ). Widzę, że masz pojęcie na temat sytuacji żydów w średniowieczu ( turlający się ze śmiechu emotikon ) .



Cytat:
Stali się tak wpływowi, że przekonali oni ówczesne władze kościelne do przeprowadzenia krucjat krzyżowych
Jakbyś nie zauważył to najpierw była pierwsza wyprawa krzyżowa , a dopiero później powstały zakony rycerskie , ale to szczegół .


Cytat:
Jeżeli uważacie, że Całun Turyński jest fałszerstwem

Jebie mnie ta szmata. Jak i kopytko osiołka na którym Jezus jeździł i inne relikwie cofające ludzi w rozwoju umysłowym .



Cytat:
Chłopcze, kto ci powiedział, że Hitler był syjonistą. Był on antysyjonistą.

Brick wall Ta i blondynem o błękitnych oczach był .



Cytat:
Prawda jest taka, że Hitler stworzył system pieniężny wolny od długu. Tworzył pieniądze na potrzeby rządu i ludzi.
Skoro tak pięknie było , to na chuj mu była potrzebna wojna . Nie , czekaj nie mów , ja wiem to Polacy go sprowokowali na polecenie Syjonistów , bo korytarza do Gdańska nie chcieli Niemcom zrobić , Wolnego Miasta Gdańsk , które nie było niemieckie ( do czasu ) .

Widzę , że kompletnego pojęcia nie masz co działo się w Niemczech między zakończeniem I wojny światowej , a 30 stycznia 1933 roku kiedy to Hitler został kanclerzem Rzeszy .

Ty wiesz co , jak jesteś tak zajarany Hitlerem to zmień sobie nazwisko :
Laughing
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kapitan_Nemo




Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 498
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:56, 04 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Opinia jest tylko opinią i oczywiste jest, że w wielu przypadkach będzie ona odmienna. Ważne żeby umieć zobaczyć słońce ponad chmurami. Kiedy pozwalamy żeby brak zbieżności opinii prowadził do fragmentaryzacji wykonujemy połowę roboty za naszego wroga. Z opinii przechodzimy w fakt - a zaczęło się od baniek mydlanych.








Gęsi są mądrzejsze. W Indiach Gęś jest symbolem najwyższej mądrości - coś jak u nas Sowa.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PopS




Dołączył: 23 Cze 2007
Posty: 620
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:36, 04 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:

Cytat:
Prawda jest taka, że Hitler stworzył system pieniężny wolny od długu. Tworzył pieniądze na potrzeby rządu i ludzi.
Skoro tak pięknie było , to na chuj mu była potrzebna wojna . Nie , czekaj nie mów , ja wiem to Polacy go sprowokowali na polecenie Syjonistów , bo korytarza do Gdańska nie chcieli Niemcom zrobić , Wolnego Miasta Gdańsk , które nie było niemieckie ( do czasu ) .
Widzę , że kompletnego pojęcia nie masz co działo się w Niemczech między zakończeniem I wojny światowej , a 30 stycznia 1933 roku kiedy to Hitler został kanclerzem Rzeszy .


Trzeba mieć "jaja" żeby umieć pokazać cechy czy działania wroga, które się ceni. Walka z rakiem (to, że już w latach 30. udokumentowali szkodliwość azbestu), alkoholizmem i tytoniem - a nie snuć jakieś insynuacje.
Co do reszty wypowiedzi to najlepiej gdy kogoś negujesz zachować kulturę i podawać źródła.
A twój język świadczy o kulturze...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8569
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:54, 05 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PopS napisał:
Ordel napisał:

Cytat:
Prawda jest taka, że Hitler stworzył system pieniężny wolny od długu. Tworzył pieniądze na potrzeby rządu i ludzi.
Skoro tak pięknie było , to na chuj mu była potrzebna wojna . Nie , czekaj nie mów , ja wiem to Polacy go sprowokowali na polecenie Syjonistów , bo korytarza do Gdańska nie chcieli Niemcom zrobić , Wolnego Miasta Gdańsk , które nie było niemieckie ( do czasu ) .
Widzę , że kompletnego pojęcia nie masz co działo się w Niemczech między zakończeniem I wojny światowej , a 30 stycznia 1933 roku kiedy to Hitler został kanclerzem Rzeszy .


Trzeba mieć "jaja" żeby umieć pokazać cechy czy działania wroga, które się ceni. Walka z rakiem (to, że już w latach 30. udokumentowali szkodliwość azbestu), alkoholizmem i tytoniem - a nie snuć jakieś insynuacje.
Co do reszty wypowiedzi to najlepiej gdy kogoś negujesz zachować kulturę i podawać źródła.
A twój język świadczy o kulturze...


Wiesz , czasem "jaja" niektórym facetom , przysłaniają myślenie " dużą głową " . Zresztą do czego ty pijesz - działania wroga , które się ceni Laughing . Na szacunek to trzeba sobie zasłużyć . A ta łajza ( Hitler ), przegrała II wojnę latem 1940 roku kiedy odpuściła desant na Wyspy Brytyjskie . Ten żyd z Austrii wciągnął naród Niemiecki w konflikt którego nie można było wygrać . Wręcz sabotował działania armii swoimi durnymi rozkazami . Przykładowo nie zgodził się na powstanie bombowców dalekiego zasięgu tak potrzebnych do bombardowania - chociażby - fabryk za Uralem ( może linka mam ci podać Laughing ) .

A co do negowania , będę pisał co mi się podoba , bo w dupie mam to co sobie inni o mnie myślą . Ale ty zapewne całe życie się tym przejmujesz i innych lubisz pouczać .

A co do kultury to przecież ją mamy , czytając @devila mam niezły kabaret .

A co do podawania źródeł - ja jestem źródłem , a ci co zdają się na inne źródła niż logiczne kojarzenie faktów , nie dość że nie mają swojego zdania, to nie są w stanie dopuścić myśli że inni mogą je mieć dochodząc do wniosków samemu , tudzież z małą pomocą innych .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
god vs devil




Dołączył: 02 Kwi 2013
Posty: 250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:21, 05 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
Laughing ( niestety nie ma emotikona turlającego się ze śmiechu ). Widzę, że masz pojęcie na temat sytuacji żydów w średniowieczu ( turlający się ze śmiechu emotikon ) .


Cytat:
Jakbyś nie zauważył to najpierw była pierwsza wyprawa krzyżowa , a dopiero później powstały zakony rycerskie , ale to szczegół .


Doskonale o tym wiem. Ale musisz wiedzieć, że żydzi kształcili i kształcą do tej pory swoje dzieci na księży, po to aby zinfiltrować i zniszczyć od wnętrza Kościół. To właśnie za pomocą tej metody byli w stanie wpływać na decyzje Kościoła. Po pierwszej krucjacie utworzyli oni Zakon Templariuszy. Dlaczego myślisz przyjęli nazwę Templariusze?

Cytat:
Skoro tak pięknie było , to na chuj mu była potrzebna wojna . Nie , czekaj nie mów , ja wiem to Polacy go sprowokowali na polecenie Syjonistów , bo korytarza do Gdańska nie chcieli Niemcom zrobić , Wolnego Miasta Gdańsk , które nie było niemieckie ( do czasu ) .


Jak wiesz Hitler był wielkim patriotą Niemieckim, który chciał zmyć z Niemiec hańbę traktatu wersalskiego i zjednoczyć Niemców, co było głównym powodem wybuchu wojny z Polską. Ty pewnie wierzysz w oficjalną wersję, która mówi, że wywołał on wojnę po był strasznie zadłużony - taką wersję słyszałem w kanale Discovery.
Jak już ci napisałem Hitler tworzył wolne od długu pieniądze na potrzeby rządu i państwa. To był główny czynnik, który pozwolił na szybkie odbudowanie Niemiec. Był to zły przykład dla reszty krajów, które syjoniści kontrolowali, przy użyciu pieniędzy, które tworzyli i tworzą do tej pory z powietrza. Postanowili zniszczyć Niemcy.

Syjoniści są lucyferianami, którzy dążą do utworzenia jednego komunistycznego rządu, ponieważ wierzą, że kiedy to nastąpi przyjdzie do nich obiecany mesjasz, który będzie władał wszystkimi krajami.

Powiedz jaka jest twoja wersja. Dlaczego Hitler zaatakował Polskę. I co masz na potwierdzenie swojej tezy, że był on syjonistą?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PopS




Dołączył: 23 Cze 2007
Posty: 620
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:00, 05 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:

A co do podawania źródeł - ja jestem źródłem , a ci co zdają się na inne źródła niż logiczne kojarzenie faktów , nie dość że nie mają swojego zdania, to nie są w stanie dopuścić myśli że inni mogą je mieć dochodząc do wniosków samemu , tudzież z małą pomocą innych .

Nie no nie rób kabaretu. Źródła są po to by sprawdzić wiarygodność informacji, bo każdy może napisać co chce.
A Hitler "odpuścił sobie" bo chciał wejść w sojusz z nimi za plecami Churchilla (przynajmniej takie wnioski można wyciągnąć z lotu Rudolfa Hessa do Szkocji).

Cytat:
A co do negowania , będę pisał co mi się podoba , bo w dupie mam to co sobie inni o mnie myślą . Ale ty zapewne całe życie się tym przejmujesz i innych lubisz pouczać .

Tak, dla mnie to nie jest życiowe motto...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
god vs devil




Dołączył: 02 Kwi 2013
Posty: 250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:40, 08 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel, gdybyś przeoczył zadane ci pytanie przeze mnie, to je ponawiam:

Powiedz jaka jest twoja wersja. Dlaczego Hitler zaatakował Polskę. I co masz na potwierdzenie swojej tezy, że był on syjonistą?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eNKa




Dołączył: 08 Gru 2008
Posty: 634
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:33, 09 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PopS napisał:
A Hitler "odpuścił sobie" bo chciał wejść w sojusz z nimi za plecami Churchilla (przynajmniej takie wnioski można wyciągnąć z lotu Rudolfa Hessa do Szkocji).

Konkretniej, to miał ponoć nadzieję na współpracę z fabiańskimi socjalistami.
_________________
"każdy samolot ma skrzydła więc jest też szybowcem"
"Do protestujących dołanczają się też wszelkiego rodzaju organizacje..."
~Bimi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Python666m




Dołączył: 29 Paź 2011
Posty: 243
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:11, 09 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie ma tu nowych faktów o bostonie? beatyfikować hitlera trzeba szybko, bo użytkownicy tego forum są żenująco niscy i debilscy, małpy karłowate wzywam was piszcie na klawiaturze te znaki założę się że utworzycie mądzejsze zdanie niż ci fascynaci kreacji stworzeni przez ducha świętego z dupy wzietego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
god vs devil




Dołączył: 02 Kwi 2013
Posty: 250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:20, 14 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy jest jeszcze jakiś idota, który uważa że Hitler był syjonistą?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 1.000 mBTC

PostWysłany: 01:40, 24 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Two FBI Agents involved in arrest of Boston marathon bombing suspect die in 'fall from helicopter'

Two members of the FBI's elite counterterrorism unit died Friday while practicing how to quickly drop from a helicopter to a ship using a rope, the FBI announced Monday in a statement.

The statement gave few details regarding the deaths of Special Agents Christopher Lorek and Stephen Shaw, other than to say the helicopter encountered unspecified difficulties and the agents fell a "significant distance."

A law enforcement source told The Pilot the incident happened about 12 nautical miles off the coast of Virginia Beach. The official blamed bad weather for the incident and said the agents - members of the FBI's Hostage Rescue Team, based in Quantico - fell into the water. The official said he believed the agents died as a result of the impact rather than drowning.

http://www.sott.net/article/262066-Two-F.....helicopter

Cytat:
FBI kills 'friend of Boston bomb suspects' during questioning in Florida

An FBI agent has shot and killed a Chechen man with alleged ties to deceased Boston bombing suspect Tamerlan Tsarnaev, in what was described as a "violent confrontation" in the early hours of Wednesday in Orlando, Florida.

Officials said the man, identified as 27-year-old Ibragim Todashev, was being interviewed about his friendship with Tsarnaev when he tried to attack an agent with a knife. The FBI confirmed the agent sustained "non-life threatening injuries" before shooting dead his assailant.

http://www.sott.net/article/262058-FBI-k.....in-Florida
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:03, 19 Lip '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FBI bars Florida from releasing autopsy report in shooting of Todashev, friend of Marathon bombing suspect

A Florida medical examiner’s office said Tuesday that the FBI has ordered the office not to release its autopsy report of a Chechen man fatally shot by a Boston FBI agent in May because of the federal agency’s active internal investigation into his death.

The medical examiner’s office said it completed the autopsy report on Ibragim Todashev, a friend of suspected Boston Marathon bomber c, on July 8 and that the report was “ready for release.” The agent shot and killed Todashev on May 22 in his Orlando apartment during an interrogation related to the Boston Marathon bombings.

“The FBI has informed this office that the case is still under active investigation and thus not to release the document,” Tony Miranda, forensic records coordinator for Orange and Osceola counties in Orlando, said in a letter to the media today. Miranda said state law bars his office from releasing the report if an criminal investigation is ongoing.

The FBI and the Justice Department are conducting an internal inquiry into the shooting, but critics have called for an independent inquiry, questioning the blanket of secrecy surrounding the case.


reszta: http://www.boston.com/metrodesk/2013/07/.....story.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:51, 06 Sie '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zupełnie jak w Polsce - zastrzelili typa w czasie przesłuchania i nawet nie zamierzają przeprowadzić śledztwa jak do tego doszło. Lepiej nie, bo jeszcze się wyda, że była to egzekucja...


Florida won’t investigate police shooting of Chechen man

State investigators in Florida have rejected a request for an independent investigation of the fatal shooting of a Chechen man while he was being questioned about his ties to one of the Boston Marathon bombing suspects.

Florida’s department of law enforcement declined the request by the American Civil Liberties Union of Florida to look into the death of Ibragim Todashev.

Todashev was killed in May while being questioned by FBI agents and others. Officials originally said Todashev lunged at an FBI agent with a knife. They later said it was no longer clear what happened.

Tuesday’s letter said it would be inappropriate for the Florida agency to intervene.


dalej: http://www.rawstory.com/rs/2013/08/01/fl.....echen-man/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:10, 07 Sie '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Killed Chechen’s father arrives in US to sue the FBI

The father of a Chechen man who was fatally shot by a Boston FBI agent has arrived in the United States, where he intends to file a lawsuit against the agency and investigate the mysterious death of his son.

Abdulbaki Todashev is the father of 27-year-old Ibragim Todashev, a mixed martial arts fighter who was fatally shot seven times by the FBI during an extensive interview about his connection to alleged Boston bomber Tamerlan Tsarnaev, as well as any knowledge about a triple murder in Waltham, Massachusetts. Todashev, who lived in Orlando, Florida at the time of the interrogation, had been friends with the suspected bomber when they both lived in Massachusetts.

After several hours of questioning, Todashev was shot dead by the FBI in a case that continues to be shrouded in mystery. The man’s father, who lives in Chechnya, described the incident as an execution-style murder.


http://rt.com/usa/todashev-father-sue-fbi-123/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:00, 21 Lis '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ex zona todasheva twierdzi ze gosc byl po operacji kolana, ktore sprawialo mu zajebisty bol przy nawet lekkim dotknieciu. widziala cialo i jedna z ran to strzal w tyl glowy. a ktos doniosl do gazety ze rzekomy atak na agenta odbyl sie bez broni. kurwa a amnesty international twierdzi ze to chiny nie przestrzegaja praw czlowieka Smile

Cytat:
the Washington Post was told by an unnamed law enforcement source that Todashev had neither a knife or gun, that he was completely unarmed but did lunge at the agent.

Who saw this happen?

Another important question. Because according to the FBI, who is doing an internal investigation, immediately prior to the killing, after hours of interrogation, all of the other interrogators withdrew and left the room, leaving the FBI agent who fired the shots alone with Todashev.

That agent, claims that Todashev was about to sign a confession to his involvement along with Tamerlen Tsarnev in an unsolved triple murder in Massachusetts and it was just before he was going to sign that confession that he attacked.

The ex-wife of Todashev spoke to me via Skype.

Ben: "What do you make of the claim that all the agents left him and only the agent who killed Ibragim remained in the room with him?"

Reni: "We still don't know what exactly happened, how many were in there when he was shot. It is still not clear, they are not telling us anything. So far we know it was three of them when they started the interrogation of them but who was in there when he was shot, we still don't know."

Aside from the very strange details surrounding an FBI agent left alone with a suspect, who then must defend himself and kill that suspect, are these details.

The agent who shot and killed Todashev, reportedly shot him 7 times including in the head and chest. I say reportedly, because on July 8th, the autopsy report on Ibragim Toashev was finalized and ready for release. According to the Orlando medical examiners office forensic records coordinator,

"The FBI has informed this office that the case is still under investigation and not to release this document."

All of which is not only unusual, but the entire investigation so far has been surrounded by secrecy. Another issue that the FBI has not even addressed is that while the claim was that Todashev attempted to attack the agent, friends and his ex-wife claim that Todashev was recovering from knee surgery.

Ben: "You say that Ibragim was recovering from knee surgery, so what was the injury and how bad was that knee?"

Reni: "He had done his surgery in the middle of march. For a month and a half he was still on crutches. He was still limping, he was still in pain and with a light touch to his knee, he would feel the pain. He was still in pain on the knee, he was still walking and limping on the knee."

Ben: "Is it true that he was on crutches at the time that he was killed?"

Reni: "Not necessarily. He was on them sometimes and when he would feel the pain he would go and get the crutches."

Ben: "Obviously it is speculation on your part but why do you believe that Ibragim was killed?"

Reni: "He got 7 shots and one of them was the back of the head. Clearly this was an execution."

Ben: "How do you know that one was to the back of the head?"

Reni: "Because I saw the body."

Ben: "How do you know that it was an entry wound and not an exit wound for the bullet?"

Reni: "I can't tell, I'm not a professional but from what I see and the medical examiner in Orlando says that he had 7 shots, 1 in the back of the head."

Ben: "The medical examiner told you?"

Reni: "Yes, they have told me from day one when I came to sign for the body and to take it."

Ben: "And he told you that he was shot in the back of the head? Incredible."

Reni: "He said that he had 7 shots, 1 in the head, 3 in the heart, 1 in the liver and I believe that 1 was somewhere in the shoulder or in the arm."

reszta tutaj: http://www.sott.net/article/268756-Did-F.....errogation
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
BladyMamut




Dołączył: 16 Maj 2013
Posty: 100
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:51, 10 Maj '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maraton Bostoński - improwizowane urazy - napisy PL


Bostoński Maraton, petarda i kryzysowi aktorzy w akcji - napisy PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mirkas




Dołączył: 29 Sty 2014
Posty: 831
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:30, 21 Wrz '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Co zamach w Bostonie miał wspólnego z 9.11, Sandy Hook i dziesiątkami innych? Otóż zdumiewający, nieprawdopodobny, zapierający dech w piersiach stada baranów fakt, że dokładnie w tym samym czasie i miejscu były zaplanowane i wykonywane ćwiczenia sił specjalnych, w ramach których symulowano dokładnie to, co się rzekomo wydarzyło. Niewiarygodne? Ale prawdziwe, watsonie. Prawdziwe. Podczas zamachu na WTC odbywało się równolegle w okolicy co najmniej 33 ćwiczeń wojskowych i policyjnych, symulujących porwania samolotów i atak na wieże. Nie musisz wierzyć. To fakt. Podobnie Breivik podkładał bomby i strzelał do dzieciaków na wyspie Utoya dokładnie według scenariusza ćwiczeń, które się tam właśnie odbywały. To samo w Sandy Hook...

Co to jest false flag? To jest właśnie to. Zapamiętaj i ogarnij. Wirtualny świat. Hollywood. Jednak ofiary są całkiem realne.

http://zezorro.blogspot.com/2013/04/boston-false-flag.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8569
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:21, 22 Wrz '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mirkas napisał:
Cytat:
Co zamach w Bostonie miał wspólnego z 9.11, Sandy Hook i dziesiątkami innych? Otóż zdumiewający, nieprawdopodobny, zapierający dech w piersiach stada baranów fakt, że dokładnie w tym samym czasie i miejscu były zaplanowane i wykonywane ćwiczenia sił specjalnych, w ramach których symulowano dokładnie to, co się rzekomo wydarzyło. Niewiarygodne?

http://zezorro.blogspot.com/2013/04/boston-false-flag.html


To by wskazywało na wejście na nowy poziom gry. Władza tworzy problem i go rozwiązuje , będąc sama motorem problemu ( choć to stara prawda , ale w nowym opakowaniu podana ). Pytanie jak to ukryć . Po co to ukrywać , jest to tak nieprawdopodobne , że motłoch wierzący - np - w Bogów w TO nie uwierzy . Inna cześć ma to w dupie puki to nie dotyczy jej bezpośrednio bo trzeba zapierdalać kasę robić .

Kiedy się ma władzę i pieniądze trzeba to wszystko jeszcze utrzymać . W przeciwieństwie do władzy zwykły szary człowieczek by utrzymać swoje pieniądze ( niewielkie ) , swój niewielki majątek w postaci np mieszkania, domu, auta itp , nie musi siać strachu . Natomiast władza bez dziennej dawki strachu dla tych na dole istnieć by nie mogła .

Mając władze i pieniądze zaczynasz grać . Grać na ludzkim strachu, emocjach. Kreujesz , rzeczywistość . Wywołujesz konflikty, , epidemie , rewolucje itd. Pozwalasz sobie na to by gdzieś tam na twojej planszy zabijano ludzi . Bo to jest gra możnych tego świata . Niezrozumiała dla motłochu siedzącego przed gierkami typu FIFA .
Nikt kto nie zarabia milionów, kto nie otarł się o władzę nie jest w stanie tego zrozumieć . Czego ? Ano faktu , że ludzkie życie można - jednak - przeliczyć .


Coś wam powiem . Kiedy gra przestaje bawić możnych tego świata . Kiedy ich dzieci zaczynają ginąć . Mają problem z Putinem , chcą się do niego dobrać . Podobno jakieś jego dzieci żyją na zach. Europy , jaki problem dla specsłużb spowodować wypadek np samochodowy . Albo dzieci bankierów kreujących nasz świat, oligarchów itd. Wypadki chodzą po ludziach , a stać za nimi też mogą ludzie.
Za większość problemów w których tkwimy w dzisiejszym świecie odpowiadają ludzie możni tego świata i tylko dlatego , że motłochu , głupota , lenistwo i ignorancja im na to pozwala .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2992
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:03, 23 Wrz '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:

(...)
Za większość problemów w których tkwimy w dzisiejszym świecie odpowiadają ludzie możni tego świata i tylko dlatego , że motłochu , głupota , lenistwo i ignorancja im na to pozwala .


Pełna zgoda.
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mirkas




Dołączył: 29 Sty 2014
Posty: 831
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 12:23, 08 Sty '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tu ciekawa analiza zdjęć i komentarze: https://buelahman.wordpress.com/2013/04/.....you-think/ , chociaż po angielsku, ale co za problem przy obecnych narzędziach przetłumaczyć, jak ktoś nie zna tego języka.

Już same zdjęcia wiele mówią:


Czy ten koleś wygląda jakby mu przed chwilą urwało nogi? W ogóle śladów krwi nie ma za wózkiem. I ten śmieszny cowboy trzymający żyłę, czy też tętnicę, by zatamować krwotok - niezwykle skuteczny, ten na wózku ani kropli nie uronił dzięki niemu.
Laughing

I dobre pytanie postawione w tytule:
Are You Just A Believer Or Do You THINK?

No i jeszcze na interia.tv (chociaż wiadomo matce nie można za bardzo wierzyć, bo w obronie dzieci jest gotowa na wszystko):
Cytat:
Szokujące zeznania matki zamachowców z Bostonu! "To był spektakl, farba zamiast krwi"

http://www.interia.tv/wideo-szokujace-ze.....Id,1114369
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Wybuch na mecie maratonu w Bostonie
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile