W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
To Żydzi Żydom zgotowali ten los?  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
14 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Odsłon: 21254
Strona:  «   1, 2 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:04, 15 Paź '12   Temat postu: Re: To Żydzi Żydom zgotowali ten los? Odpowiedz z cytatem

Cortez napisał:
Witam,

Na wstępie zaznaczam, nie jestem negatywnie nastawiony do ludzi wyznania Żydowskiego, nie używam słowa "Żyd" w charakterze obelgi itp. a tytuł jest tylko podkreśleniem tematu i zachętą do zapoznania się z nim. Ja tylko szukam prawdy.

.....................................
Co o tym myślicie?? bo mi to powoli sie w pale nie mieści...


http://youtu.be/K86RZVvWlQQ
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:40, 15 Cze '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


W tych dwóch weglowych piecach Oświęcimia w latach 1041- 1945
spalono 6 milionów żydów. Czas spalenia jednego ciała
w piecu węglowym to 8 godzin.
Masz kalkulator ?
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Python666m




Dołączył: 29 Paź 2011
Posty: 243
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:26, 15 Cze '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

8760 spopieleń przy pełnej mocy (open24h) bez wyrzucania popiołu i czyszczenia kominów Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ludź




Dołączył: 12 Kwi 2014
Posty: 5
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:22, 16 Cze '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli zastanawiacie się czy Żydzi mogli zrobić to Żydom proponuje przeczytać książkę "Synagoga szatana". Nie została jeszcze wydana po polsku ale tłumaczenie można znaleźć na "Wolnej Polsce".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:02, 16 Cze '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Syjoniści to nie żydzi. Syjoniści to mały odłam żydów, nastawiony na materializm, ultra skrajny, który kształtował się na przestrzeni kilkuset lat, a wyraźnie zarysował na przełomie wieków XIX i XX, kiedy to "powrócili" na ziemię świętą do Palestyny. I poprzez tę uprawę ziemi odnajdywali wewnętrzny spokój. Syjonizm to odłam pozbawiony Boga, nastawiony na materię. I teraz wciska swój światopogląd całej "cywilizacji zachodniej".

Można rzec, że syjonizm to taka zmodyfikowana wersja Marksizmu, ale tylko dla wybranych. Polecam "Historię Boga" K. Armstrong, w jednym z rozdziałów fajnie opisuje to zjawisko.

Aloha!
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bóg z nami




Dołączył: 27 Mar 2013
Posty: 266
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:48, 14 Gru '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żydowski testament jest napisany alfabetem "spółgłoskowym", więc studiowanie Prawa jest u nich bardzo pracochłonne - zatem w imię Boga poznawali prawo, którego odczyt ma charakter intuicyjny.
Czy dobrze rozumiem ?
Jeżeli tak - mamy tak na prawdę w polskim prawie łatwiejszą sytuację bo wystarczy czytać uważnie.
Różnicą jest motyw - u Żydów znajomość Pisma wynika z religijności a motywacja "Chrześcijańska"nie jest już tak oczywista ; nie każdy wie, że w sprawach doczesnych należy posługiwać się prawem legislacyjnym a Chrześcijaństwo określa nasz kręgosłup moralny, czyli sposób pisania prawa oraz zakres stosowania go bo przecież jeżeli ustawa nakaże nam wydawać niewinnych na prześladowanie to nie skorzystamy z tego.

Więc Polski nie będzie, jeżeli wiara i praworządność nie zakrólują.
_________________
2 palce i 2 palce to 1-szy,2-gi... 4 palce
a^2+b^2=c^2=> trójkąt jest prostokątny

A heliocentryzm? To jeszcze wiedza, czy już wiara?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FortyNiner




Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 2131
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:22, 14 Gru '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

de93ial napisał:


Można rzec, że syjonizm to taka zmodyfikowana wersja Marksizmu, ale tylko dla wybranych.


Marksizm, jak widać, to chyba znasz tylko z opowiadań osób trzecich...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Prosument




Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 86
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:24, 14 Gru '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ty jak rozumiem z pierwszej ręki, od samego Marksa?
_________________
A na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści. Raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FortyNiner




Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 2131
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:31, 14 Gru '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poniekąd. Czytałem jego słowa. A nie opowiadanie, co on niby to nie twierdził... A te opowiadania zwykle nie maja wiele wspólnego z rzeczywistością...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:42, 21 Mar '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:06, 24 Mar '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

de93ial napisał:
Syjoniści to nie żydzi. Syjoniści to mały odłam żydów, nastawiony na materializm, ultra skrajny, który kształtował się na przestrzeni kilkuset lat, a wyraźnie zarysował na przełomie wieków XIX i XX, kiedy to "powrócili" na ziemię świętą do Palestyny. I poprzez tę uprawę ziemi odnajdywali wewnętrzny spokój. Syjonizm to odłam pozbawiony Boga, nastawiony na materię. I teraz wciska swój światopogląd całej "cywilizacji zachodniej".

Można rzec, że syjonizm to taka zmodyfikowana wersja Marksizmu, ale tylko dla wybranych. Polecam "Historię Boga" K. Armstrong, w jednym z rozdziałów fajnie opisuje to zjawisko.

Aloha!


Nie wiem jakim cudem wcześniej umknął mi ten kwiatek, ale no... Ja pierdolę! Ty człowieku zielonego pojęcia nie masz co to jest syjonizm i co to jest marksizm.

Ideologia żydowskiego nacjonalizmu, elitaryzmu i imperializmu = ideologia internacjonalistyczna i w gruncie rzeczy anarchizująca, zbudowana na fundamencie rozwiniętego konceptu heglowskiej dialektyki reinterpretowanej przez Marksa na gruncie walki klasowej prowadzącej drogą syntezy do dyktatury proletariatu. No kurwa deial gratuluje. Coś ci to triwium słabo służy jak takie alogiczne kwiatki produkujesz? Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:49, 27 Mar '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już wrzucałem fragment książki "Historia Boga" w którym to Autorka wyjaśnia czym syjonizm jest. Idź znajdź ten fragment albo przeczytaj książkę - nie zgłupiejesz a może przestaniesz być takim bucem jakim jesteś teraz.
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.002 mBTC

PostWysłany: 00:38, 15 Sty '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fragment po polsku
Autor polskich napisów podobno pracuje nad całością
https://gloria.tv/post/7vCbKXfHhnVWCDnFtPHNurmw8


_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1992
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:11, 16 Sty '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry ten wrzut jest. Widziałem gdzieś wcześniej jeszcze bez napisów (polskie miałem na myśli Very Happy Very Happy) Facet wywala kawę na ławę a ludziska dalej będą bajdurzyć w kwestiach żydowskich, jacy to biedni, jak mają przesrane itp itd...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:51, 17 Sty '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na mapie, Izrael jest w Indiach - Polnocno-Zachodnie Indie. To jest ten Izrael aborygenski. Indii nigdy nie podzielono na kraje, zbyt wielu hindusow bylo wymieszane. Izraelici sie wyczyszczali i starali sie o oddzielne panstwo. Indie, to rasa czerwona i bezmozgowa. Izraelici tez sa tacy.

Jak Azja dotarla do Europy, to zaczeli kombinowac, jak zdobyc pieniadze na zycie w Europie ? Wymyslali rozne sposoby ograbiania europejskiego robotnika. Stanie pod kosciolem, to za malo.

Azjaci zdobywali Europe po kawalku. Rosja, Francja, Niemcy. Zaczeli wiec opracowywac taki system polityczny, ktory pozwoli z urzedu okradac robotnika. Powstaly ciche rachuby. Narodowcy w poszczegolnych krajach dostawali zloto i diamenty, perly i rubiny, a rachunek wyplat za prace robotnika byl oszukany.

Stalin i Churchil na Zachodzie wygrali IIWS. Narody sie z .tym zgodzily. Kochaly swoich przywodcow, bo wyzwolili ich ze strasznego hitleryzmu !

Dzisiaj na zasilku jest przede wszystkim Azja we wszystkich krajach europejskich w Europie i za oceanami. Azja na zasilku strasznie sie mnozy. Kiedys sie pytali - ile wreszcie z kwintala ? Dzisiaj sie pytaja, do kiedy starczy wody ?

Zasilek dla bezrobotnych rozni sie tylko nieznacznie od pensji czlowieka pracujacego !!! Przy dzieciach przerasta place srednia !!! Sprzedaz wszystkiego jest bardzo duza, ale placa mala, bo dla wszystkich nie starczy ! Na zasilki panstwo kazde musi tez miec. Pozniej jest masa nigdy nie pracujacych emerytow, a to jest wiecej jak zasilek. Emeryt ma jeszcze rozne znizki !!!

Bezmozgowa Azja i Afryka dorobila sie takiego samego zysku jak Europa ! Ktos zaczal mowic likwidacji socjalu w ogole ! Kto wygra ta wojne, zdobedzie co chce !?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


To Żydzi Żydom zgotowali ten los?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile