W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
F1 zastąpi B16 sekciarze szczytują  
Podobne tematy
Mamy swojego człowieka w Vatykanie 2
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
13 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 4236
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
chójaduch




Dołączył: 10 Sie 2011
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:32, 13 Mar '13   Temat postu: F1 zastąpi B16 sekciarze szczytują Odpowiedz z cytatem

Cytat:

Mamy papieża. Nowym Ojcem Świętym został jezuita, kard. Jorge Mario Bergoglio z Argentyny. Przyjął imię Franciszek I.

http://www.fronda.pl/a/bogu-niech-beda-dzieki-za-franciszka-i,26870.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pszek




Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:58, 13 Mar '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sekciarze to może i szczytują ale każdy rozsądny człowiek wie że wybór papieża to nade wszystko decyzja polityczna.
Po arabskiej wiośnie pora na wiosne watykańską (After the Arab Spring, we will have the Vatican Spring) jak z całą szczerością,kilka miesięcy temu oświadczył informacyjny herszt Białego Domu Cass Sunstein
http://www.intrepidreport.com/archives/6202
Jednym słowem pora na rozpierduche w Ameryce Południowej-ich tendencje do dystansowania się od Północnego sąsiada wyraźnie są niepokojące.
Mam nadzieję że Latynosi wykażą rozsądek większy niż swego czasu Polacy.W każdym razie dobrze wiedzieć gdzie naprawdę zapadają decyzje o wyborze papieża bo legenda głosiła że na konklawe.
_________________
sasza.mild.60@mail.ru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1997
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:06, 13 Mar '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolejny temat o papieżu, dajcie sobie siana kurwa co to jest klechistan czy forum prawdy? Pierdolić tego głąba jak i jego poprzedników, którzy grabią ziemie w Polsce na rzecz chuj wie czego pod płaszczykiem wielkiej wiary. Wara wam skurwysyny i mam nadzieję, że kiedyś to co im rozdali zostanie znacjonalizowane, a tych czarnych pojebów zmuszą do normalnej roboty tak jak resztę zapierdalających polaków. Niech sobie w boga każdy wierzy na własny rachunek, ale nie na mój kurwa i na poczet zysku kolejnej jebanej grupy interesu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Szczypior




Dołączył: 06 Mar 2013
Posty: 241
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:43, 13 Mar '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mówię że King Crimson nie ma racji. Ja jednak w bardziej konfesyjnej “narracji”

Nie wiem co chciał pszek powiedzieć. Bo ten gość, nowy Führer, to podobno z jezuitów. Jezuici są chyba dobrze znani także na Wschodzie. Mają ustaloną reputację, pewnie zasłużenie.

Ameryka Łacińska jest źródłem siły Kościoła rzymskiego. Kościół w Ameryce dawno wkroczył na drogę postępu. Zdjęcia z http://rorate-caeli.blogspot.com/2012/08.....orial.html.



















W prawosławiu chyba takich numerów nie ma...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:48, 13 Mar '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Max Kolonko - Mówi jak jest Smile

_________________
Zobacz też tutaj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wkurwiony




Dołączył: 05 Sty 2013
Posty: 609
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:01, 14 Mar '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smrod tego dymu dolecial az tutaj, ja pierdole..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pszek




Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:12, 14 Mar '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczypior napisał:
Nie wiem co chciał pszek powiedzieć. Bo ten gość, nowy Führer, to podobno z jezuitów.Jezuici są chyba dobrze znani także na Wschodzie. Mają ustaloną reputację, pewnie zasłużenie

Jezuici mają zasłużenie złą reputację i w tym problem.Nie jest tajemnicą że w Ameryce Południowej katolickie doły tak laickie jak i duchowne są silnie związane z tzw "teologią wyzwolenia". Nota bene nurtem potępionym przez Wojtyłę rekomendowanego na papieski tron przez CIA.(niedawno wdzięczny lud polski wystawił dwóm agentom pomnik )
Mam poważne obawy że nowy papież będzie pacyfikował właśnie tę część latynoskiego kler która skłania się ku teologii wyzwolenia.Poważnie obawiam się również tego czy latynoskiemu ludowi starczy odwagi aby raczej odwrócić się od watykańskiej centrali niż od swojej tradycyjnej bo kultywowanej od 50-ciu lat, formy katolicyzmu
_________________
sasza.mild.60@mail.ru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Szczypior




Dołączył: 06 Mar 2013
Posty: 241
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:38, 14 Mar '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Jezuici mają zasłużenie złą reputację i w tym problem.Nie jest tajemnicą że w Ameryce Południowej katolickie doły tak laickie jak i duchowne są silnie związane z tzw "teologią wyzwolenia". Nota bene nurtem potępionym przez Wojtyłę rekomendowanego na papieski tron przez CIA.(niedawno wdzięczny lud polski wystawił dwóm agentom pomnik ) 
Mam poważne obawy że nowy papież będzie pacyfikował właśnie tę część latynoskiego kler która skłania się ku teologii wyzwolenia.Poważnie obawiam się również tego czy latynoskiemu ludowi starczy odwagi aby raczej odwrócić się od watykańskiej centrali niż od swojej tradycyjnej bo kultywowanej od 50-ciu lat, formy katolicyzmu

Mam teorię dotyczącą przyczyn ustąpienia B16. To wyłącznie intuicja. Otóż wydaje mi się że sataniści z rzymskiej kurii zażądali od niego zrobienia czegoś takiego że on wymiękł. Dali mu ultimatum (ustąpisz albo skończysz jak JP1) i on ustąpił.

To czysta intuicja – jeśli F1 zrobi ostry odjazd (czyny) w tych klimatach jak JP2 poniżej w ciągu następnych kilku lat to uznam takie zdarzenie za potwierdzenie mojej interpretacji.




JP2 pracował wyraźnie dla stronnictwa weneckiego i, moim zdaniem, właśnie dlatego zwalczał teologię wyzwolenia. CIA nie pasuje wsparcie Kościoła rzymskiego dla prześladowanego ludu. Zresztą w Kościele rzymskim poza stronnictwem weneckim od ostatniego soboru to już innych stronnictw chyba nie ma. Jeśli wybrali gościa tak szybko, na dodatek jezuitę, to sprawy idą w “dobrym” kierunku. Latynoski lud pójdzie zaś za swoimi pasterzami – przebranymi wilkami. Nie mam w tej sprawie wątpliwości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pszek




Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:08, 14 Mar '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczypior napisał:
Mam teorię dotyczącą przyczyn ustąpienia B16. To wyłącznie intuicja. Otóż wydaje mi się że sataniści z rzymskiej kurii zażądali od niego zrobienia czegoś takiego że on wymiękł

Też tak myślę jednak uważam że decyzję o ustąpieniu podjął i ogłosił ku zaskoczeniu owych "satanistów" ( znamienne słowa o utracie sił duchowych jako przyczyny abdykacji są aż nadto czytelne ). Benedykt chyba liczył że swoją abdykacją zwróci na "coś" masową uwagę katolików,wstrząśnie nimi.To było jedyny gest na jaki mógł sobie pozwolić.
Cytat:
albo skończysz jak JP1

albo prawosławny metropolita Nikodem który jak wiadomo zmarł podczas audiencji w Watykanie kilkanaście dni przed Janem Pawłem I
Cytat:
Nagła śmierć hierarchy stała się przyczyną powstania szeregu teorii spiskowych. Według jednej z nich Nikodem został otruty trucizną zmieszaną z kawą, gdyż pomyłkowo wypił napój przeznaczony dla papieża, przygotowany przez masona lub agenta KGB. Wersję tę odrzucają świadkowie audiencji, w czasie której zmarł Nikodem

http://pl.wikipedia.org/wiki/Nikodem_%28Rotow%29
_________________
sasza.mild.60@mail.ru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
franek12




Dołączył: 14 Kwi 2008
Posty: 664
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:45, 14 Mar '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pszek napisał:
niedawno wdzięczny lud polski wystawił dwóm agentom pomnik )


prosze pszek oswiec niedouczonych, w tym mnie, z racji inputowanego mi tu czesto wieku, czyim agentem byl regan? chinskim? sowieckim/ruskim?

bo czeste aluzje do jp2 chyba zrozumialem, ze byl agentem syjonistyczno-iluminackim, tak?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rabarbar




Dołączył: 10 Paź 2008
Posty: 264
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:31, 15 Mar '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

franek12 napisał:
pszek napisał:
niedawno wdzięczny lud polski wystawił dwóm agentom pomnik )


prosze pszek oswiec niedouczonych, w tym mnie, z racji inputowanego mi tu czesto wieku, czyim agentem byl regan? chinskim? sowieckim/ruskim?

bo czeste aluzje do jp2 chyba zrozumialem, ze byl agentem syjonistyczno-iluminackim, tak?



a ja z kolei próbując zrozumieć ciebie franek, zapytam czy według twojego intelektu: Regan reprezentował dobre interesy narodu amerykańskiegoo, czy może nadal hollywood
bo o papie to chyba rozumieć nie chcesz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
franek12




Dołączył: 14 Kwi 2008
Posty: 664
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:40, 16 Mar '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rabarbar napisał:

a ja z kolei próbując zrozumieć ciebie franek, zapytam czy według twojego intelektu: Regan reprezentował dobre interesy narodu amerykańskiegoo, czy może nadal hollywood


oj pomogles mi, a moze podbudowales swoje ego posiadaniem tajemnej wiedzy.
pamietaj ze u nas w polandi w gimnazjum nie ucza o tym... a gimnazjalista kompa ma...



rabarbar napisał:

bo o papie to chyba rozumieć nie chcesz


chce zrozumiec, wiec co nie reprezentowal iluminato-syjonistow? wiec kogo?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Szczypior




Dołączył: 06 Mar 2013
Posty: 241
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:13, 16 Mar '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jezuita, tak?

To pewnie jest rodakiem Loyoli, he he.



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bohomazy




Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 151
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:07, 16 Mar '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Po niezwykłej rezygnacji papieża Benedykta XVI , wielu komentatorów polityki Watykańskiej głowiło się nad przyczyną takiego postępowania. Czy były papież obecnie noszący tytuł emerytowanego papieża ustąpił z własnej woli czy też jego decyzja została wymuszona przez jakąś wpływową grupę w Kościele Katolickim?

Przed wyborem nowego Ojca Świętego mogliśmy tylko spekulować jaka frakcja mogła zmusić do ustąpienia Benedykta XVI .

Gdy na placu św Piotra ogłoszono imię i nazwisko nowego papieża którym został kardynał Jorge Mario Bergoglio , zapanowała cisza , wszyscy zebrani spodziewali się (tak samo jak komentatorzy ) wyboru kardynała Scoli , jednak zwyciężył Argentyński jezuita…


dalej tu: http://zakazanawiedza.wordpress.com/2013/03/14/habemus-papam/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Szczypior




Dołączył: 06 Mar 2013
Posty: 241
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:08, 16 Mar '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaledwie kilka godzin po wyborze pierwszy pozaeuropejski papież w historii, Fanciszek wysłał list do głównego rabina Rzymu Riccardo di Segni, w którym wyraził nadzieję że wniesie swój wkład do postępu związków pomiędzy Żydami i katolikami, który ma miejsce od Soboru Watykańskiego Drugiego.

Żydowscy liderzy ciepło przyjęli wybór nowego papieża postrzeganego jako sojusznika już w roli arcybiskuba Buenos Aires. Prezydent Izraela Shimon Peres (to Polak Szymon Perski!!!) powiedział że Franciszek będzie miłym gościem w Ziemi Świętej a Ronald Lauder, prezydent Światowego Kongresu Żydów powiedział że nowy papież “zawsze potrafił wysłuchać naszych obaw”.



To fragment stąd: http://www.cbsnews.com/8301-202_162-5757.....oman-jews/

Najważniejsze że najpierw pokłonił się naszym. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:29, 17 Mar '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mówcie co chcecie ale padnie religia padnie duch narodu. W religii zły jest przepych i utrata kontroli nad własnym myśleniem - dobre, że trzyma w ryzach ludzkie zachowania. Przykładów daleko nie trzeba szukać - wystarczy pomieszkać w stolicy i w małym miasteczku - ludzie milsi dla siebie i uczynni są w małych miasteczkach. Bo religia? Ano..

W Europie następuje nowy ustrój socjalistyczny...tylko w nowym przebraniu, globalna wioseczka socjalistyczna połączona z nazi metodami.
Pozdrawiam w piękną słoneczną niedzielę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wkurwiony




Dołączył: 05 Sty 2013
Posty: 609
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:33, 17 Mar '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mala jakie zachowania ludzkie trzyma w rydzach religia? Nie umiem doszukac sie pozytywnych aspektow.. bo chyba nie bierzesz pod uwage dziesieciu przykazan. Sam fakt, ze ktos je sobie musi zapisac i nauczyc sie na pamiec by byc 'lepszym' czlowiekiem jest zwyczajnie smieszne Smile Zeby byc dla kogos zyczliwym i uczynnym nie potrzebna jest zadna religia tylko prawidlowo dzialajacy mozg zamiast siana w glowie - nic wiecej, na prawde..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:02, 17 Mar '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wkurwiony napisał:
Mala jakie zachowania ludzkie trzyma w rydzach religia? Nie umiem doszukac sie pozytywnych aspektow..

Nie widzisz dlatego, że nie rozumiesz jak zajebistą sprawą jest "duch narodu".
Bez ducha narodu, stary, to na świecie, a zwłaszcza w Polsce, to byłby taki przejeb, że ja pierdole.. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


F1 zastąpi B16 sekciarze szczytują
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile