W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Cholonek czyli dobry pan bóg z gliny  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Odsłon: 1637
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pszek




Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:29, 24 Wrz '13   Temat postu: Cholonek czyli dobry pan bóg z gliny Odpowiedz z cytatem

Cholonek to kultowy spektakl (ja dodam od siebie że magiczny,doskonały,urzekający), na podstawie książki Janoscha ( Horsta Eckerta)Cholonek czyli dobry pan bóg z gliny To po prostu trzeba obejrzeć a nawet nie można nie obejrzeć.Ci z pośród widzów dla których przedstawione "klimaty" są znane i bliskie natychmiast "zakochają" się w utworze,mnie jednak interesuje opinia tych którym ten świat jest zupełnie obcy,niezrozumiały (aktorzy mówią po śląsku).Czy też odnajdują w nim coś osobistego,jakieś wspomnienia,impresje,itd
tytułem "słowa wprowadzającego" wypowiedź Kazimierza Kutza.ja wiem że o Kutzu jako polityku można mieć różne opinie ale artystyczne walory jego twórczości są niepodważalne.
http://zalukaj.tv/zalukaj-film/15425/cholonek_2012_.html
_________________
sasza.mild.60@mail.ru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Cholonek czyli dobry pan bóg z gliny
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile