W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Nowy film o 9/11   
Podobne tematy
The Reflecting Pool23
Reflecting Pool1bez ocen
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
2 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Odsłon: 1827
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Raynold




Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 339
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:21, 04 Mar '08   Temat postu: Nowy film o 9/11 Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś z was oglądał może nowy film jednoznacznie odpierający oficjalną wersję wydarzeń 9-11 Question
W wybranych kinach studyjnych w Stanach Zjednoczonych rozpoczęła się ponoć premiera najnowszego filmu pt The Reflecting Pool, relacjonującego wydarzenia 11 września 2001 roku. Według recenzentów jest to znaczące wydarzenie filmowe, gdyż jak do tej pory jest to jedyny film - którego w miarę prosta fabuła służąca bardziej jako narzędzie zaawansowanych i precyzyjnych dialogów niż efekciarskich scen - daje wnikliwy obraz przebiegu tego tragicznego dnia i jest w stanie sprowokować do głębszej refleksji nawet najmniej przekonanego widza.
Ciekawostką jest że nakręcił go polki reżyser, Jarek Kupść.
Film można ponoć kupić na: http://www.thereflectingpoolfilm.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:57, 04 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie oglądałem.

Temat był poruszony w wątku

viewtopic.php?t=1008&highlight=reflecting

a tekst pewnie zaczerpnąleś z bibula.com bo tam niedawno napisali.

Link na stronę fimu

http://www.reflectingpoolfilm.com/reflectingpoolbuydvd.htm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Raynold




Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 339
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:09, 09 Mar '08   Temat postu: Ani jeden element oficjalnej historii nie zdaje egzaminu Odpowiedz z cytatem

Rozmowa z panem Jarkiem Kupść, autorem scenariusza, reżyserem oraz aktorem grającym główną rolę w nowym filmie pt The Reflection Pool.
http://www.bibula.com/new/display.php?textid=01778
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Leech




Dołączył: 03 Paź 2007
Posty: 289
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:59, 10 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to pozostało nam tylko kupować oryginał żeby kolesia troche wesprzeć. Szkoda tylko że nie ma polskich napisów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Adun




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 665
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:34, 10 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moglby ktos napisac jaki tytul naukowy ma autor i z jakich zrodel wiedzy korzystal??
_________________
Bimi 7 lat po 9/11 nie wiedział, ze w Pentagonie zgineli jacyś pracownicy. Byl rownie zdziwiony, gdy odkryl, ze w siedzibie departamentu obrony USA pracują wojskowi. viewpost.php?p=47182
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Raynold




Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 339
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:02, 10 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Leech napisał:
No to pozostało nam tylko kupować oryginał żeby kolesia troche wesprzeć. Szkoda tylko że nie ma polskich napisów.


No ale myślę że gdyby do gościa napisać to przygotował by też wersję z napisami, zresztą nie tylko po polsku Exclamation
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zenek




Dołączył: 26 Sty 2008
Posty: 13
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:14, 10 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raynold a czytałeś wywiad w bibule? Napisał, że nie ma na to kasy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sebasebo




Dołączył: 22 Gru 2007
Posty: 112
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:41, 10 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adun napisał:
Moglby ktos napisac jaki tytul naukowy ma autor i z jakich zrodel wiedzy korzystal??


skonczyl podstawowke a korzystal z LooseChange a co ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:29, 11 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adun napisał:
Moglby ktos napisac jaki tytul naukowy ma autor i z jakich zrodel wiedzy korzystal??


Pewnie nie z takich, gdzie stwierdza się 20 seundowy czas kollapsu. Możesz sobie odpuścić ten film. Nie ma błogosławienstwa NIST, Kissingera i Busha.

fajna sygnaturka

Cytat:
Z głupotą jeszcze nikt nie wygrał...


Nie zrażaj się. Pojdz do szkoły, zacznij czytać książki. Trzymam kciuki w twojej walce z głupotą. Nie musisz jednka jej deklarować. Znam chłopczyka, ktory was widzi.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:49, 11 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego tak ostro.

Ano w wywiadzie autor mówi z czego korzystał:

Cytat:
Jak powstawał scenariusz do filmu? Z tego co wiadomo nam, poświecił Pan kilka lat na zbieranie materiałów. Jak weryfikował Pan zdobyte informacje?

Jak wspomniałem, w momencie rozpoczęcia pracy nad scenariuszem miałem już przygotowane materiały faktograficzne. Były one zweryfikowane w prosty sposób – wszystkie źrodła informacji zawartych w “The Reflecting Pool” pochodzą z artykułów opublikowanych w korporacyjnej prasie lub oficjalnych serwisach internetowych CNN, FOX News, The New York Times, etc. Kilka faktów opartych jest o źrodła mniej dostępne, choć nie mniej oficjalne, jak na przykład Recycling Today, American Metal Market, Fire Engineering, czy też Military District of Washington News Service. Podstawowym założeniem scenariusza było wykorzystanie tylko tych faktów, których wiarygodności źrodeł nie da się podważyć. Natomiast część fabularna scenariusza, czyli historia dziennikarza i ojca ofiary zamachu, została skrojona pod kątem czystej, tradycyjnej dramaturgii pomagającej widzowi zaangażować się w historię w warstwie emocjonalnej.


i jakie ma wykształcenie:

Cytat:
Może kilka słów o sobie i swojej formacji filmowej?

Jestem z trzeciego pokolenia warszawiakiem, choć Szczecin traktuję jak drugi dom – mam tam dużą rodzinę. Po przerwanej nauce w Liceum Plastycznym, zdawałem maturę w ogólniaku w czasie Stanu Wojennego. Wykręciłem się od wojska dzięki jeszcze wówczas amatorskiemu aktorstwu przed komisją lekarską, po czym emigrowałem do Grecji, a z tamtąd do USA, po uprzednim odrzuceniu przez Australię i Kanadę. W Stanach kończyłem studia reżysersko-aktorskie, zarabiając jako grafik. Moja żona kończy właśnie podyplomowe studia reżyserskie, choć już od wielu lat współpracujemy przy moich filmach. Ja z kolei udzielam się w jej studenckich projektach. Wspólnie tworzymy naszą firmę multimedialną, BW Filmworks, która wyprodukowała “Kraine snu” oraz “The Reflecting Pool.” Nie muszę dodawać, że zadłużeni jesteśmy po uszy.


Poza tym Adun nie raz już został przyłapany na ściemie, np. podawał długi artykuł po angielsku a dopiskiem "to załatwia sprawę", a lektura artykułu temu przeczyła. Więc po co to robił? Żeby ściemnić. O tego reżysera też pytał z głupia frant, żeby podkopać mu autoryet.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Nowy film o 9/11
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile