W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Prohibicja w USA, a narkotyki w Polsce   
Podobne tematy
Legalizacja Marihuany504
Przegraliśmy wojnę z narkotykami 80
I tak powiedział Pan do Mojżesza 110
Pokaz wszystkie podobne tematy (13)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
8 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Publicystyka Odsłon: 11801
Strona:  «   1, 2 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy rząd chroni mafię nie legalizując narkotyków?
Tak
85%
 85%  [ 12 ]
Nie
0%
 0%  [ 0 ]
Mafia zmusza polityków do takich działań
14%
 14%  [ 2 ]
Wszystkich Głosów : 14

Autor Wiadomość
kacdor




Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 180
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:13, 24 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Madison napisał:
Uwierz mi, jeśli są tacy, którzy chcą coś robić to góra im nie pozwala.

A cóż to za mistyczna góra? Olimp? I kimże jest ta góra i kto dał jej władzę by mogła pozwalać? Bogowie?

Gdyby nikt z podnóży tejże góry nie uznawał tej góry za górę, to czy dalej byłaby górą? Moim zdaniem nie, więc dedukuje, że to właśnie ten fakt uznania jej za górę tworzy tę górę.

Madison napisał:
Schodzimy z tematu z lekka, ale jeśli przełożony jest idiotą to nic się nie da zrobić.

Jak to nic nie da się zrobić? Ten przełożony to jest jakimś bogiem, że jego zdanie święte i trzeba postępować zgodnie z jego wolą? Czy po prostu boisz się wziąć odpowiedzialność za swoje czyny i potrzebujesz przełożonego, na którego możesz ją zrzucić, który weźmie ją na swoje barki (mesjasz)? Bez twojej wiary w moc przełożonego jest on tylko człowiekiem takim jak ty, ani gorszym, ani lepszym.

Madison napisał:
Tak było zawsze.

Tak, tak, od niepamiętnych czasów góra i przełożeni, którym władza została dana wraz ze stworzeniem wszechświata rządzili masą podległych im niewolników. Historia rodem z biblii Laughing Szczerze śmiem w ją wątpić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Madison




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 238
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:55, 30 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kacdor to co piszesz to jest inny temat zupełnie. Możesz założyć taki post swoją drogą bo jest to ciekawe zagadnienie.

Ostatnio w trójce słuchałem wieczornej audycji na temat narkomanii - gość (głos miał podobny do Hołdysa, ale nie wiem kto to był) opowiadał o tym jak zaczął od kompotu, a skończył na marihuanie.

Wracając do tematu. Odnoszę wrażenie, że politycy kompletnie nie wiedzą co z tym fantem zrobić i dlatego wszystko jest jak jest.

Obok państwa prawa (niby prawa) toczy się handel narkotykami, żywym towarem, bronią etc. bo wszystkie te czynniki ze sobą się łączą. Ale może co niektórym jest to na rękę, że stan państwa jest zdestabilizowany?

Alkohol zjadł ludzkie umysły na olbrzymią skalę i nikt nie widzi problemu - tego nie rozumiem, coś jest nie tak skoro pozwala się, aby taka substancja niszczyła wszystko co spotka na swojej drodze. Do tego państwo na tym zarabia krocie.

Może zrobimy protest - jeśli narkotyki są złe to alkoholu też należy zakazać. Albo się truć, albo nie, no do cholery jasnej.


Co powstrzymuje ludzi przed piciem, braniem itp.?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Adam Polo




Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 1118
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:26, 11 Lut '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo spodobała mi się wypowiedź Kamila Cebulskiego w temacie. Obszerny fragment poniżej:

"Pewnie część z was zna temat Rossa Ulbrichta i serwisu Silk Road. W kilku zdaniach Silk Road to serwis, gdzie można było kupić prawie wszystko, zwłaszcza nielegalne rzeczy. Takie narkotykowe Allegro. Serwis działał w sieci TOR, a płaciło się za pomocą Bitcoina, co gwarantowało anonimowość. Jednym słowem majstersztyk. Niestety serwis został zamknięty, a o jego stworzenie oskarżono Rossa Ulbrichta, który kilka dni temu przegrał proces i został uznany winnym prowadzenia strony internetowej (sic!). Ale nie o tym chciałem pisać. Jednym z pobocznych wątków tego procesu było rzekome zlecenie zamordowania przez Rossa kilku osób i na tym chciałbym się skupić. Zacznijmy jednak od początku.

Jak każdy normalny człowiek do narkotyków nic nie mam. Nie przeszkadza mi, że ktoś chce zamiast tui przed domem mieć krzaki maku czy konopi. Nie obchodzi mnie też to czy człowiek lubi wąchać kwiatki czy kokainę, palić tytoń czy konopie, pić kompot truskawkowy czy makowy. Jest to suwerenna decyzja człowieka i należy ją uszanować. Również do samego handlu narkotykami nie mam nic. Ot zwykła wymiana roślinek. Jeżeli nikt nikomu nie grozi, ani też nie inicjuje przemocy to proszę bardzo.

Niestety jest dosyć spora grupa chorych psychicznie ludzi, którzy lubią zakazywać różnych rzeczy pod groźbą pobicia i zamknięcia w klatce. Niestety tymczasowo ta grupa dominuje w okolicy. Ornitolodzy mają kręćka na punkcie ptaków. Podobnie ci ludzie. Gdy tylko zobaczą kilka rodzajów roślinek to wpadają w szał. Muszą ci je zabrać i wsadzić do klatki. Nie przepuszczą nawet 72-letnim staruszkom. Dziwne dzisiejszy świat ma choroby. A my niestety musimy w nim żyć. Na szczęście Bóg wymyślił TOR i Bitcoina, aby skutecznie móc wymieniać się roślinkami bez wiedzy tych chorych psychicznie ludzi.

Wracając jednak do naszej historii. Mamy więc serwis, wcale nie największy tego typu, gdzie setki tysięcy ludzi kupują sobie różne roślinki warte setki milionów dolarów, a właściciel tego serwisu zgarnia 15% z obrotu. Wszyscy są anonimowi. Jeden człowiek o ksywce Chemik związany bliżej z serwisem poznał dane osobowe kilkudziesięciu sprzedawców jak i klientów i postanowił zaszantażować właściciela serwisu. Albo ten da mu 500 tys. dolarów, albo dane tych ludzi trafią do ludzi ogarniętych wspomnianą chorobą psychiczną, zwących siebie policją. Policja ta ukradnie im domy i każdego wsadzi do klatki przynajmniej na kilkadziesiąt lat. Chroniąc życie i zdrowie swoich wspólników i klientów nasz bohater wynajmuje ochronę, która niczym oddziały SWAT ratujące zakładników rozwiązuje problem wystrzeleniem kilku pocisków w kierunku Chemika. Jak każda inna firma ochroniarska wystawia fakturę w wysokości 1670 BTC.

Według wikipedii samoobrona to ogół działań mających na celu obronę przed fizycznym atakiem napastnika. Aby bronić siebie, swoich najbliższych i swój majątek możemy nawet zabić i nie wydaje mi się, aby ktoś normalny to podważał. Normalny nie, a psychiczny? A psychiczny jak najbardziej. Skoro za posiadanie roślinki potrafią osierocić na 8 lat trójkę dzieci to i za skuteczną obronę przed złodziejem mogą i wsadzają na 15 i więcej lat. (...)"

http://www.kamilcebulski.pl/morderstwo-czy-samoobrona/
_________________
"Bądźmy realistami, żądajmy niemożliwego"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Publicystyka Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Prohibicja w USA, a narkotyki w Polsce
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile