W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Holandia  
Podobne tematy
wolość po holendersku12bez ocen
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
6 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 5655
Strona:  «   1, 2, 3, 4   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:24, 23 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

trzaciul napisał:
a kim ty jestes zeby sadzic czlowieka po nalogach? pierdolona lysa pala w srodku pedala.

no i znowu pudło Smile
nie wiem czy w tym temacie napisałeś choć jeden post w którym odniósł byś się do czegoś co ja napisałem, zamiast do czegoś co sobie uroiłeś.

ponadto, po twojej emocjonalnej a zarazem instynktownej reakcji wnioskuję, że jesteś nie tylko pedałem, ale jeszcze alkoholikiem.
ale nie przejmuj się - mi twoje przywary bynajmniej nie wadzą. nie moja sprawa. powiem więcej: jak będziesz miał kiedyś petycję do polskiego rządu, żeby przywrócił pedałom i alkoholikom prawo do przeszczepów, to możesz liczyć na mój podpis. pomimo iż stamtąd spierdoliłem w skowronkach, to ciągle mam niezbyte prawo wyborcze, którego nie zawaham się jakby była potrzeba komuś pomóc Smile

tak że nic nie peniaj - jest szansa, że zanim ci wątroba wysiądzie od chlania, to już przyjmą tą nowelę.
w każdym razie nie trać nadziei.. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
rafal811




Dołączył: 04 Cze 2011
Posty: 345
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:23, 23 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
rafal811 napisał:
mylisz się Bimi.

nie mylę się.
jeśli kiedyś zdasz maturę z polskiego i nauczysz się czytać tekst ze zrozumieniem, to może nawet wrócisz tu, przeprosisz i przyznasz mi rację. Smile

aby nie wchodzić niepotrzebnie w szczegóły, powiedz to lepiej tym, co odkryli te nieprawidłowości i one są jakby nie było znaczące. Upieram się, ze mam rację, niepotrzebnie to niepotrzebnie - wchodzimy w meandry z zakresu zarządzania.Jesli pacjent jest zbyt chory i nie potrzebuje tej wątroby to logiczne, że marnuje się ją na niewłaściwą osobę, jeśli dochodzi do przeszczepu, ale to wszystko jest mało ważne, przykład jedynie obrazuje pomysłowość i nieprawidłowości.


Bimi napisał:

po jaką niby cholerę lekarz miałby ryzykować swoją karierą, żeby załatwić przeszczep komuś kto przeszczepu nie potrzebuje? ochujałeś już chyba totalnie od tej swojej paranoi. Smile
to że pacjent nie kwalifikuje się do przeszczepu wcale nie znaczy że ma zdrowa wątrobę - wręcz przeciwnie; to znaczy że jest zbyt chory i "szkoda" na niego wątroby.
wiadomo, ze alkoholicy są z góry skazani na to, że nie dostaną wątroby - tym większa motywacja dla ich lekarza do oszukiwania, bo czy życie poczciwego niemieckiego alkoholika jest warte mniej niż życie jakiegoś polaka patrioty katolika i homofoba? nie dla mnie, więc zgaduję, że i nie dla tamtego lekarza...
poza tym być może lekarz był gejem i nie chciał żeby się wątroba zmarnowała na jakiegoś nie daj boże polaka homofoba, więc już wolał skłamać i dać ją niemieckiemu alkoholikowi... dziwisz mu się? bo ja wcale, zwłaszcza po tym jak się naczytam waszych homofobicznych bredni Smile


widze ze sie swietnie bawisz, ja też całkiem nieźle zwłaszcza jak pomyślę, że prawie przyznałeś mi rację i polemizujesz z gościem co podobno nie miał matury, zaczynasz wyglądać na kalekę intelektualnego i fajtłapę.

nazwa tego forum też sie ma nijak do tego co tu uprawiasz, rozumiem, ze to taka przenośnia, gdyż prawdziwa prawda szkodzi każdemu i nikt nie chce jej poznać.

wpadasz tu najwyraźniej się powyżywać jak kibol na jakims chujowym meczu, co drze ryja jest uchlany jak świnia i nic do niego nie dociera.

ciągle z tym homofobem i katolikiem, najwyraźniej paranoja dotyczy wyłącznie ciebie, nie wiem skądżeś to kurwa wytrzasnął, przyjmując Twoje kanony dedukcji dochodze do wniosków, ze w dzieciństwie jakiś pedał cie molestował a może i napierdalał i najpewniej był księdzem he hehe:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
trzaciul
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 23:33, 23 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zwrocilem uwage na to ze sam jestes lysa pala, w srodku miekkiej parowy. (dwa bieguny gowna w jednym)

ale dziekuje za uznanie mnie jako jednego od twoich, jest mi to wielce na reke, kto wie moze jak mnie beda jakies byki chcieli wyjebac w holandii to uratuje mi zycie: ik ben bimis bitch-(holenderski to dla mnie czarna magia). wtedy od razu beda wiedzieli ze tak nisko to nawet zaden z amsterdamskich kundli nie upadl i nie warto mnie ruszac. Laughing

dobrze ze sie o mnie troszczysz, ze tak schodzisz do pospolstwa z pierdolni z bezmiarem swojej inteligencji i wykazujesz sie swoja elokwencja. kto wie moze zanim pierdolna mi flaki, przejara sie pluco czy tam wysiada nerki, to ty juz bedziesz pogrywal w monopol w psychiatrisch ziekenhuis. bral bym to rowniez pod uwage, bo z tego co pamietam z pobytu tam to wielu ludzi ma rozdwojenie jazni i bez buha amnezji slina im scieka po brodzie jak porobionym warzywom. Very Happy

aha, tez pudlo, bo ja jak wyjebalem z polszy to poza odwiedzinami nie przebywam tam na stale. z ta roznica ze nie przekladam swojej nienawisci na zajebiste miejsca w ktorych to czuje sie jak ryba w wodzie.

ja bym tez ci pomogl ale nie wiem czy bys zniosl martenowska terapie. Laughing a moze lubisz byc bita?
Powrót do góry
rafal811




Dołączył: 04 Cze 2011
Posty: 345
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:52, 23 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak mocno bimiego napierdalał, że ... aż to polubił. od tej pory nie da złego słowa powiedzieć na pedałów, a księdza znienawidził po wyjeździe do Holandii, i czuje sie biedak taki opuszczony... sentyment do pedzi jednak pozostałSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
trzaciul
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 00:02, 24 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a moze to syndrom sztokholmski-ale taki na pol gwizdka Laughing

a moze rzeczywiscie chlopak podrosl i nie stanowil juz tak smakowitego kaska to dostal buta

to kwestia zachrystii, powolania i tej jebanej mutacji glosu ktora oznaczala koniec kariery Laughing
Powrót do góry
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:32, 24 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rafal811 napisał:
Jesli pacjent jest zbyt chory i nie potrzebuje tej wątroby [...]

Pacjent jest "zbyt chory" na alkoholizm, więc "nie potrzebuje" przeszczepu wątroby, po tym jak sobie starą wódą załatwił? Shocked
Kurwa stary jeśli ty zdałeś maturę, to pozostaje mi już tylko ubolewać nad upadkiem polskiej edukacji. Smile

I nie mów takich rzeczy przy tym co mu trza ciula, bo widziałeś jak się chłopak oburzył gdy źle zrozumiał, że ja rzekomo "sądzę człowieka po nałogach". Jeszcze nie daj boże przypadkiem zrozumie co napisałeś, się na ciebie obrazi że mu przeszczepu odmawiasz - i z wasz ckliwy forumowy romans przerodzi się w złamane serce... Bynajmniej nie moje Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
rafal811




Dołączył: 04 Cze 2011
Posty: 345
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:58, 24 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
rafal811 napisał:
Jesli pacjent jest zbyt chory i nie potrzebuje tej wątroby [...]

Pacjent jest "zbyt chory" na alkoholizm, więc "nie potrzebuje" przeszczepu wątroby, po tym jak sobie starą wódą załatwił? Shocked
Kurwa stary jeśli ty zdałeś maturę, to pozostaje mi już tylko ubolewać nad upadkiem polskiej edukacji. Smile

Jak mowi artykuł: pacjenci z nowotworem nie mają wskazań do przeszczepów.
albo "niektorzy pacjenci w ogóle nie doczekali przeszczepu przez te nieprawidłowości"

A co tu ma matura do rzeczy? To widły były a nie ręce aaaa chuj jej w doooope!

Przeciez jestes zwolennikiem eutanazji, powinienes to złapać w mig, jesli ktoś nie potrzebuje wątroby bo ma poważnego raka, to szkoda na niego ją marnować - inaczej - jesli niema szans na wyleczenie czy po prostu przeżycie, to moze warto dać ten organ osobie lepiej rokującej. I to w skrócie napisałem tymi słowami: Jesli pacjent jest zbyt chory i nie potrzebuje wątroby.
To jest pewien sposób mojego odbioru tego artykułu, nie zmienia to faktu, że lekarze za forsą robią co chcą a wtym przypadku z przeszczepami objawia się to czasem oczekiwania jednych względem drugich. przenosząc ten "efekt" na pole eutanazji - nie trudno sobie wyobrazić "korzyści" dla chorych a może ich rodzin ze sponsorowanej eutanazji.

Niby zrobił maturę a taki wchuj tępy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:05, 24 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe. co to kurwa jest "zwolennik eutanazji"? Smile

sorry, ale poddaje się - po tylu dniach bezowocnych tłumaczeń stwierdzam, że nie ma takiej możliwości, abym ja napisał coś, co ty byłbyś w stanie zrozumieć.
tak że ja wysiadam.
ale jak chcesz, to be my guest: pieść się dalej z trza ciulem - widzę że się dobrze przy tym bawicie, to nie odmawiajcie se przyjemności. mnie tam pedały nie obrzydzają, nawet gdy się przy mnie liżą jak wy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
rafal811




Dołączył: 04 Cze 2011
Posty: 345
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:08, 24 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja wam powiem to jest tak. Jedni robią szkoły doktoraty, system ich wspiera, są czescią machiny a to po prostu debile, ale są też inteligentni, przebojowi, ktorych system dławi i nie daje szans bo karty są już rozdane a pozycje zajęte.

I tacy zdolni ludzie są marnowani przez tych hohsztaplerów, piepszone miernoty uważające się obdarzone cudownymi mocami, chodzące karykatury rozwoju, karły talentu Smile

Albo się rodzisz inteligentny, albo podpierasz maturami, tytułami "naukowymi" albo po prostu potrafisz, umiesz, wiesz, masz doświadczenie. To jest genetyka, albo masz te zdolności albo Ci ich brak.
Musisz sie jeszcze troche pouczyć, to kiedyś mi jeszcze podziękujesz za te rady Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rafal811




Dołączył: 04 Cze 2011
Posty: 345
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:12, 24 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kiedy ja moge byc homofobem i katolikiem
to ty mozesz byc zwolennikiem eutanazji, i tak to delikatne przerysowanie

a oto przyklad zwolennika eutanazji:
http://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/ar.....rkian.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rafal811




Dołączył: 04 Cze 2011
Posty: 345
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:16, 24 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jesli opowiadasz sie za eutanazją, uwazasz ją za zaledwie dopuszczalną, czyli akceptowalną, to oznacza to, ze nie jesteś przeciwnikiem tylko po prostu zwolennikiem. poczytaj encyklopedie, bo najwyrazniej lubisz takie encyklopedyczne wiedze, masz braki, widze ze ci posmakowała ta encyklopedyczna strona wiedzy, jaki mądrala Smile

zamiast uczyć sie matematyki, to woli czytac encyklopedie, zamiast czytac szekspira to czyta przepis prania, iście geniusz kurwa Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
trzaciul
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 13:55, 24 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
hehe. co to kurwa jest "zwolennik eutanazji"? Smile

sorry, ale poddaje się - po tylu dniach bezowocnych tłumaczeń stwierdzam, że nie ma takiej możliwości, abym ja napisał coś, co ty byłbyś w stanie zrozumieć.
tak że ja wysiadam.
ale jak chcesz, to be my guest: pieść się dalej z trza ciulem - widzę że się dobrze przy tym bawicie, to nie odmawiajcie se przyjemności. mnie tam pedały nie obrzydzają, nawet gdy się przy mnie liżą jak wy.


eh kurwa co ty tam tlumaczysz, ty dbasz by twoje bylo na wierzchu. ten twoj hippi-hitleryzm to teraz powszechna rzecz,
a ja mowie nic co jest powszechne nie jest dobre dla ludzi.

nie zrozumiesz tego bo musialbys sie przyznac do bledu-a to jest dla ciebie czysta abstrakcja.

wiec trwaj w swojej podpartej wlasnymi tlumaczeniami prawdzie ktora przeminie tak samo jak jebany kosciol bo jest zbudowana na najmojszej racji.
Powrót do góry
Bofain




Dołączył: 30 Mar 2009
Posty: 158
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:47, 25 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

holandia to kraj pedryli pedofili dymajacych dzieci, narkomanow ze strzykawka w zyle , kraj dla ludzkich smieci jakim jest bimi i jego obrzydliwa zoneczka ktora dymalo cale osiedle jak jeszcze byla biedna kurewka obciagajaca z połykiem za przejechanie sie na motorynce w polsce
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:57, 25 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

3 strony bełkotu o niczym. congratulations !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
porfirij




Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 507
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:34, 25 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bofain napisał:
i i jego obrzydliwa zoneczka ktora dymalo cale osiedle jak jeszcze byla biedna kurewka obciagajaca z połykiem za przejechanie sie na motorynce w polsce


to żeś się kurwa popisał, dopierdalanie się do czyjejś rodziny świadczy tylko o miernocie intelektualnej tego, który się dopierdala.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bimbi
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 21:40, 26 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

manhattanman napisał:
3 strony bełkotu o niczym. congratulations !
Powrót do góry
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:13, 27 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

coś dla was chłopaky


pamiętajcie, że od maja zaczyna się nowy sezon. w tym roku zamierzam pobić rekord. w ostatnim miałem ok. 6 pomidorów, jeżeli umiesz liczyć to lepiej nie licz. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Pawlospg




Dołączył: 09 Maj 2010
Posty: 91
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:00, 29 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Holandia-pedałolandia bimi co ty pierdolisz..ja też wyjebałem z polski bo państwo kościelno policyjne mi nie pasi..ale też mi nie pasi i nigdy nie zaakceptuje pedzi..ciot i wszystkiego co z tym powiązane..dla tych skurwionych zboczeńców powinni tak jak dla żydów Izrael to i dla nich jakiś kawałek Antarktydy (nie ciepłe kraje bo to takie ciepłe chłopaki) ogrodzić murem żeby nie było powrotu i niech tam się jebią w kakao niech zakładają związki małżeńskie i niech ci starsi adoptują tych młodszych chłoptasiów zwyrodnionych przez naturę bab w męskiej postaci..ja tam homofobem jestem bo zajebiście boje się o swój odbyt..boje się też o te dzieci które adoptują te pedalskie nasienia..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:21, 05 Wrz '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

November09 napisał:
Nie lubisz gejów? Trafisz do getta!
Władze Amsterdamu ogłosiły, że osoby znane z niechęci do gejów i lesbijek, związków homoseksualnych, a także wobec cudzoziemców będą przymusowo wygnane do specjalnego kontenerowego osiedla – getta na granicy miasta.

No i wyszczekałeś listopad - własnie mamy pierwszą ofiarę owych totalitarnych regulacji; wyjebali pierwszą rodzinę z ich chaty do baraków na peryferiach miasta. Niestety z tego co podają media, nie za to że nie lubili gejów, ale za trwające od lat przypadki wandalizmu, zakłócania spokoju i grożenia ludziom.

W twej ukochanej Polsce by ich już dawno zamknęli, po wcześniejszym przesłuchaniu na komendzie w czasie którego, z akumulatorem na jajach, przyznali by się do winy... No ale więzienia w Holandii są zbyt drogie, żeby im fundować aż taki luksus, a i tutejsza policja nie walczy z przestępczością torturując podejrzanych w celu wymuszania zeznań.

W każdym razie twoi ziomale odwołali się do sądu, ale przegrali - takie widzisz życie w totalitarnym kraju..


Amsterdam moves 'neighbours from hell' to container dwelling

A problem family from Amsterdam Noord has been evicted from its home and moved to a new dwelling, constructed out of containers on a piece of wasteland to the east of the city.

More removals will take place in the coming years, the city’s mayor Eberhard van der Laan told the Parool newspaper. The eviction took place after a last-ditch attempt by the family to call a halt failed in court.

The mayor said the forcible removal was a very tough measure but the family’s bullying and intimidatory behaviour left him with little choice.

‘The family has been causing problems for years and has a history of vandalism, noise nuisance and threatening behaviour,’ the mayor said. ‘If other options fail, it is the perpetrator who has to move, not the vicitims.’


dalej: http://www.dutchnews.nl/news/archives/2013/09/amsterdam_moves_neighbours_fro.php
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8579
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:17, 03 Paź '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Holandia chce ograniczyć rolnictwo ze względu na walkę ze zmianami klimatycznymi. Tysiące rolników protestuje w Hadze .


Protestuje 10 tys. rolników, którzy jadą do Hagi w 3 tys. traktorów
Holenderscy farmerzy postanowili zaprotestować przeciw rządowym planom ograniczenia emisji azotu oraz redukcji ilości zwierząt hodowlanych. Chodzi przede wszystkim o redukcję ilości krów o blisko połowę.

Farmerzy mają też dość przedstawiania ich jako osoby zanieczyszczające środowisko oraz osoby wykorzystujące zwierzęta.

Na Twitterze można śledzić protest pod hashtagami #BoerenProtest #Agractie i #NoFarmersNoFood
https://briefz.pl/holandia-chce-ogranicz.....e-w-hadze/


Bo krowy produkują za dużo CO2 . A kolejna sprawa jest taka że żyjemy w epoce w której człowiek w warunkach laboratoryjnych "wyhodował" stek . To jest nasza przyszłość , a w przyszłości na prawdziwą wołowinę , czy inne części krowy będzie stać nieliczną garstkę bogatych .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:58, 03 Paź '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fakt faktem, w dzisiejszych czasach jemy dużo więcej mięsa niż człowiek jadł na przestrzeni tysięcy lat historii. W średniowieczu 95% populacji jeśli raz w roku pozwoliło sobie na mięso, to był luksus, dzisiaj każdy od klasy socjalnej włącznie wpieprza duże ilości różnego jakościowo mięsa, amerykanie statystycznie nawet 120 kg rocznie (w tym samym czasie sporej części amerykańskiej klasy niższej i średniej nie stać na regularne jedzenie warzyw, bo są za drogie). Ma to swoje przełożenie w masowej hodowli i tuczeniu zwierząt chemią, żeby szybciej rosły i mniej chorowały. Mimo to i tak hodowla zwierząt jest mniej produktywna od uprawy warzyw i owoców, bo na wytworzenie takiej samej ilości jedzenia z jednego hektara upraw warzyw/owoców, potrzeba analogicznie kilku hektarów pastwisk i upraw pod paszy, dla zwierząt hodowlanych, nie pamiętam już dokładnie ilu ale w chuj więcej.

Czy to nie jest chore? Oczywiście że jest, ale produkcja syntetycznego mięsa to też nie jest rozwiązanie, w każdym bądź razie nie na dłuższą metę. Najlepszą receptą była by zmiana nawyków żywnościowych, ale czy takie rozwiązanie przeszło by wśród gnuśnych z natury, upartych, rozpieszczonych i jak but głupich amerykanów?
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:43, 03 Paź '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na początku syntetyczne mięso będzie tak drogie, że tylko bogatych będzie na nie stać.
z czasem technologia jego produkcji się rozwinie i stanie się tańsze niż hodowanie zwierząt na mięso - wtedy tylko bogatych będzie stać na mięso ze zwierząt.
potem zdelegalizują hodowle zwierząt na ubój, a jedzenie mięsa ze zwierząt będzie społecznie potępiane co najmniej tak, jak pedofilia - z represjami włącznie.

tak że korzystajmy, póki możemy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8579
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:54, 03 Paź '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaraz zaraz , ale skąd ta myśl , że mięso jest syntetyczne . Chyba źle słowa dobraliście . To mięso będzie wyhodowane w laboratorium niczym warzywo . I to jest nasza przyszłość .
Na początku może się to okazać dość drogie bo nowość i takie tam , ale niekoniecznie , bo gdzieś czytałem że w jakimś Burger Kingu w USA testowali mięso wyhodowane .
Po prostu rolnicy będą musieli się przekwalifikować zamiast obór , pastwisk , na hodowlę steków Wink .

Natomiast w przyszłości takie wyhodowane mięso będzie mogło mieć smak wymarłych gatunków , np mięso z Tura , albo dinozaury Wink .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:12, 03 Paź '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wikipedia napisał:
Synteza (z gr. σύνθεσις synthesis, „zgoda”, od συντιθέναι syntithenai, „składać”, od συν- syn- i τιθέναι tithenai, „umieścić, położyć”) – termin oznaczający tworzenie bardziej złożonego dzieła z prostszych elementów; może mieć charakter materialny (np. w chemii)...


No jak masz mięso wyhodowane laboratoryjnie na bazie kolonii bakterii czy jakichś tam komórek, to jak najbardziej podlega pod definicję syntetycznie wytworzonego, więc nie wiem o co się czepiasz? Smile
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2998
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:29, 03 Paź '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

IMHO tym z syntetycznej produkcji będą karmić masy pod byle jakim pretekstem, a sami będą jeść to co jedzą teraz.
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4   » 
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Holandia
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile